ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר: איזה מהם לבחור

אם נקלעתם למדריך זה, רוב הסיכויים שאתם לא רק מכירים משהו ביטקוין אך גם מחפשים דרכים כיצד תוכל להרוויח מהקריפטו.

אנשים רבים עדיין לא יודעים על כך ברזי ביטקוין – פירוש הדבר שאנשים אלה אינם ממקסמים את הרווחים הפוטנציאליים שלהם. לכן היום אני רוצה לספר לכם על ה אפשרויות ברז הביטקוין המשתלמות ביותר.

נצא למסע זה יחד – בהתחלה אספר לך על הרעיון של ברז ביטקוין באופן כללי. כפי שציינתי, לא הרבה אנשים מכירים דבר כזה, אז אולי יהיה טוב לכסות את המידע הבסיסי תחילה.

בעקבות זאת, נסתכל ברשימה שהלחנתי. אני קורא לזה הרשימה “ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר”. נדבר על היתרונות והחסרונות של כל ברז וננסה לבחור את ברז ה- BTC הטוב ביותר שיש.

מהו ברז ביטקוין?

אם הייתם מחפשים בגוגל “מה זה ברז ביטקוין?”, התשובה הכללית ביותר שתקבלו היא “מערכת תגמול”. למרות שזה נכון טכנית, זה כל כך הרבה יותר מזה. תן לי לפרט עם א דוגמא מטפורית.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

תארו לעצמכם ברז דולף – כנראה שהיה לכם (או לפחות ראיתם) בשלב כלשהו בחייכם. אולי ברז המטבח שלך לא עובד כמו שצריך וממשיך לטפטף מים לאט אבל בטוח?

ברז הביטקוין המשלם הגבוה ביותר: טפטוף ביטקוין.

עכשיו, אם היית מניח קערה מתחת לברז הזה, מה היה קורה? ובכן, שום דבר מרהיב בהתחלה, זה בטוח, אבל דמיין לעזוב את הקערה שם למשך כמה חודשים. מה יהיה המצב עכשיו?

אם אתה חושב שזה יעלה על מים, אתה צודק. זהו אותו עיקרון כשמדובר בברזי ביטקוין, רק אלה מדליפים סאטושי במקום ביטקוין.

כמו שאולי שמעת, איש אינו יודע מי יצר ביטקוין. האדם (או קבוצת האנשים) עשה זאת בכינוי Satoshi Nakamoto. עד היום האדם (אנשים) נשאר אנונימי.

מכאן בא המונח סאטושי. סאטושי היא היחידה הקטנה ביותר האפשרית של ביטקוין.

כדי לתת לך מושג עד כמה היחידה הזו קטנה, המחיר הנוכחי של ביטקוין הוא כמעט 6400 דולר. 1 $ שווה ל 15,536 סאטושי. כן, כל כך קטן.

אפילו ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר מציעים מעט מאוד הכנסות כאשר לוקחים את הדברים בפרספקטיבה. אבל אני מקדים את עצמי – אפילו לא הסברתי כמו שצריך ברז ביטקוין!

א ברז ביטקוין היא תוכנית (אתר) שמשלמת למשתמשים כמויות קטנות של ביטקוין (הסאטושי הנ”ל) עבור משימות שונות. זה בעצם כסף בחינם כשחושבים על זה.

אמנם, סכום הביטקוין ששולם הוא קטן מאוד וכמעט לא מורגש. עם זאת, כמו שברז רגיל ממלא קערה במים לאורך זמן, כך כל הסאטושים מוסיפים.

הִיסטוֹרִיָה

אתה לא יכול למצוא את ברז הביטקוין בעל השכר הגבוה ביותר מבלי לדעת את סיפורו של הראשון, עכשיו אתה יכול?

הראשון (כותרת עצמית) ברז ביטקוין שוחרר בדיוק שנה לאחר ההתחלה של ביטקוין הושק בשנת 2009. 2010 הייתה האמת תקופה מוזרה בכל מה שקשור לשחרור ברזים של BTC – עד אז, לא רק שאף אחד אפילו לא שמע על ביטקוין, אלא שהוא היה חסר ערך.

ברז הביטקוין המשלם הגבוה ביותר: ברז הביטקוין.

עם זאת, אדם בשם גאווין אנדרסן איכשהו ראה פוטנציאל בהופעת המטבע הקריפטוגרפי והחליט לפעול על פי תחושת הבטן שלו. יש לציין שהוא היה תומך מיידי בסיבת הקריפטו – מר אנדרסן האמין בעתיד פיתוח הביטקוין ופיתוח הבלוקצ’יין (הוא עדיין עושה זאת עד היום) ונדהם מהקונספט של מטבע דיגיטלי מבוזר ומוצפן.

לג ‘אנדרסן לא היו שום כוונות ליצור את ברז הביטקוין המשלם ביותר – היה בלי תחרות אז. לא, כוונותיו היו שונות לגמרי. מר אנדרסן רצה להפיץ מודעות ולחנך אנשים לנושאי ביטקוין ובלוקצ’יין. ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר על ידי הצעת חלק מהביטקוין לאנשים ללימוד?

בזמן הקמת ברז הביטקוין הראשון הוצעו 5 ביטקוינים למשתמשים על השתתפותם בכמה פעילויות קטנות.

כן, קראת נכון. 5 ביטקוין.

אז זה היה רק ​​כמה סנטים. לפי הסטנדרטים של ימינו, עם זאת, אפשר לומר שלאנשים הוצעו יותר מ- 30,000 $ כדי לפתור כמה חתיכות של קפצ’ה. אם עובדה זו לבדה אינה מדעת, אז אני לא יודע מה כן.

עם הזמן החלו לצוץ יותר ויותר ברזי ביטקוין. לפתע, אנשים חיפשו כעת את ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר – זה הפך לעסק שלם בפני עצמו.

היום תוכל למצוא מאות אם לא אלפי רשימות ברזי ביטקוין ברשת. כולם טוענים שמצאו את ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר – מדריך זה אינו יוצא מן הכלל.

ברז הביטקוין המשלם הגבוה ביותר: ברז הביטקוין.

אבל עם כל הבאזז סביב הרעיון הזה, שאלה אחת נוטה לבלוט – איך בכלל בעלי ברזי הביטקוין מרוויחים כסף?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ברזי ביטקוין כהחלטה עסקית

זה בטח לא יפתיע אותך כשאני אומר שקשה להרוויח כסף עם ברזי הביטקוין. זאת אומרת, אתה נותן כסף בחינם מבלי לבקש דבר (כמעט) בחזרה. נשמע משוגע, לא?

ובכן, רוב ברזי הביטקוין שכן עדיין מתפקד עד היום יש איזה סוג של מודל הכנסה חיצוני. משמעות הדבר היא שכאשר משתמש מגיע להצטרף לברז או לאסוף את הרווחים היומיים שלו, הוא מתקבל בברכה פרסומות של צד שלישי שמטרתם למכור מוצר או שירות כלשהו.

עם המודל העסקי הדומה לשותף זה, בעלי ברזים מקווים לפחות להישבר, ואולי אפילו להרוויח מעט בתהליך.

מידע טכני

אנחנו לא יכולים לקפוץ לרשימת ברזי הביטקוין בלי לכסות את הצד הטכני של הדברים, אז בואו נתמודד במהירות עם זה.

דמיין שהחלטת ליצור את ברז הביטקוין שלך. האפשרויות הן די רחבות למדי – האסתטיקה של הממשק יכולה להיות כל דבר שתרצה, החל מברזים על פי בעלי חיים וכלה בנושא ספורט ומשחקים. כלל אצבע טוב לקונספט מוצלח הוא לחשוב על משהו מרתק ונעים מבחינה ויזואלית.

עכשיו, מה שאתה צריך לעשות זה להקים מכובד ו ארנק ביטקוין מותאם היטב. לאחר מכן, הציב בו ביטקוינים רבים שתרצה, וחבר את הארנק לברז שלך.

כמה תוכניות ותסריטים להתמודד עם הפצת הסאטושי וכל זה דברים טכניים. תצטרך לחשוב על דרך לייעל את המשימות שהמשתמשים שלך יצטרכו לבצע כדי לקבל את חלקם מהסאטושי..

יש הרבה יותר דברים בכל מה שקשור לברז ביטקוין מוצלח (מודל לייצור כסף, אופטימיזציית אתרים, ניהול מודעות וכו ‘), אבל אני חושב שהיית צריך לקבל את הרעיון הכללי שעומד מאחוריו.

עם זאת, כעת אנו יכולים סוף סוף לצלול ישר לרשימת ברזי הביטקוין המשתלמת ביותר. רשימה זו אינה מורכבת בשום סדר ספציפי, אך הקריטריונים העיקריים שניסיתי לעקוב בעת יצירתה היו בִּטָחוֹן, מוניטין, יַצִיבוּת וכמובן, סכום לתשלום.

רשימת ברזי הביטקוין המשתלמת ביותר

בואו נתחיל ברשימה זו עם מעט מותג ייחודי – BonusBitcoin.

בונוסביטקוין

ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר

בונוסביטקוין הוא קצת מְקוֹרִי בכך שהוא מאחד הרבה ברזי ביטקוין אחרים תחת שם מותג אחד. כשמדובר בחוויית משתמש, אין דבר טוב יותר – אינך צריך לבזבז זמן בקפיצה מברז אחד למשנהו, צריך לזכור את כולם ולהמתין זמני טעינה נוספים. עם BonusBitcoin, אתה ניגש ל- סיבוב יומי של ברזים בכמה לחיצות בלבד.

באופן טבעי, כמו ברזים אחרים, BonusBitcoin מציע למשתמשים שלו תגמולים של שותפים ובונוסים יומיים. כשמדובר במצב הברז הביטקוין המשתלם ביותר, מותג זה הוא אחד המשתלמים ביותר – תביעה אחת יכולה להניב למשתמש. 5000 סאטושי, בעוד שתביעות מתרחשות כל רבע שעה בערך (כמובן עד למגבלה היומית).

בסך הכל מכונה בדרך כלל אופציה נהדרת אם אתם מחפשים את ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר.

חייזרי ביטקוין

ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר

אחד מ ברזי ביטקוין ידועים יותר, חייזרי ביטקוין היא אפשרות מהנה ואינטראקטיבית להרוויח סאטושי.

חייזרי ביטקוין מציעים לך את יכולת לשחק משחקים כדרך להרוויח את חלקך בביטקוין. ישנם הרבה תהליכים ופעולות שתוכלו לעשות כדי למקסם את התשלום שלכם.

הברז הזה הוא גם נייד – הוא זמין גם במכשירי אנדרואיד וגם אפל. זה נהדר מכיוון שאתה יכול לעשות את הסיבוב היומי שלך כמעט בכל מקום – אתה רק צריך את הטלפון שלך, ארנק ביטקוין וחיבור לאינטרנט.

חייזרי ביטקוין מציעים למשתמשים בסביבה 4000 סאטושי על השתתפותם בתהליכים בתוך הברז. כמות הסאטושים הזו מתורגמת בערך לסכום של 0,25 דולר – זה די טוב!

אם אתם מחפשים את ברז הביטקוין המשתלם ביותר, עליכם לשקול חייזרים של ביטקוין בכל הנוגע לסיבובים היומיומיים שלכם.

ירח ביטקוין

ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר

אחד מברזי הביטקוין הוותיקים והידועים ביותר שיש שם, ירח ביטקוין יש כמה דרכים נהדרות לשכנע אותך להמשיך לחזור לאתר שלהם ולטעון סאטושי.

ראשית כל, ראוי להזכיר של- Bitcoin Moon יש מעט מטבעות קריפטוגרפיים שונים (כמו Ethereum ו- Litecoin) שתוכלו לבחור לטעון למעט ביטקוין. זוהי אפשרות די גמישה לאנשים שאולי מחפשים את ברז הביטקוין המשתלם ביותר אך מעוניינים במטבעות קריפטו אחרים יותר מאשר בביטקוין..

בנוסף, Moon Bitcoin מציע מגוון עצום של בונוסים שונים, החל מבונוסים של שותפים לבונוסים של “זמן שבילה באתר”.

מה שגם מגניב במון ביטקוין זה שהוא מציע למשתמשי הברז בונוס נאמנות – אם אתה ממשיך לחזור לברז בלי להחמיץ יום אחד, התגמולים הפוטנציאליים שלך גדלים באחוז מסוים מסוים בכל פעם. לברז יש גם “מתנות מסתורין” בהן הוא מספק למשתמשים כמות אקראית של סאטושי, כמתנה מפתיעה.

בכנות, שום רשימת ברזי ביטקוין המשתלמת ביותר לא תהיה שלמה ללא מון ביטקוין – תן צ’ק לברז זה!

FreeBitcoin

ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר

FreeBitcoin הוא אולי השם המפורסם ביותר ברשימה זו. זה נחשב נרחב כברז הביטקוין הפופולרי ביותר והמשומש בעולם.

למה זה כל כך פופולרי ואהוב? ובכן, יש כמה סיבות גדולות שתורמות להצלחת הברז הזה.

ראשית כל, זהו אחד מברזי הביטקוין המעטים ביותר שמשלמים בנוסף ריבית עבור היתרה שלך. כמות הריבית ששולמה אמורה להיות תמיד לפחות 30,000 סאטושים.

יתר על כן, FreeBitcoin מציע למשתמשים הרבה הזדמנויות להגדיל את יתרת הביטקוין שלהם. הגרלות, משחקי הימורים ונקודות תגמול הם מראה שכיח בכל הנוגע לברז זה. יש משהו לכולם – הימורים יכולים להכפיל או לשלש את הסטאש שלך, אבל זה גם יכול להשאיר אותך שבור וריק בידיים.

אם הימורים זה לא הקטע שלך, אתה יכול להשתתף בהגרלות רגילות ומשחקי היי-לו. האחרונים יכול להניב לך עד 1 BTC!

זה די ברור ש- FreeBitcoin הוא ברז פופולרי באופן אקספוננציאלי. לא רק שזה אחד ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר בחוץ, אלא שהוא משמש גם כפלטפורמת הימורים והגרלות נהדרות.

זברה ביטקוין

ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר

זברה ביטקוין הוא דוגמה מצוינת לברז שהוא אסתטי וגם אינטראקטיבי בו זמנית.

סיפור ההקמה של ברז הביטקוין הזה הוא די מעניין. היוצר של Bitcoin Zebra אהב את הרעיון של ברזי הביטקוין, אבל כשניסה כמה מהם לבד, הוא איכזב מהאיכות והביצועים שקיבל. מה הייתה התוצאה של זה?

טרי, ברז ביטקוין חדש נולד.

ב- Bitcoin Zebra, אתה צריך להיכנס בתקופות מסוימות כדי “להאכיל את הזברה” – זה חוויה אינטראקטיבית ומשחקית על כך אתה מתוגמל על ידי קבלת סאטושי.

היוצר של Bitcoin Zebra, מאוכזב מחוסר האיכות ובסך הכל מצגת ערך נקוב של הרבה ברזים בשוק, שואפת לפתח את הברז הזה כדי להיות אחד הברזים הטובים ביותר (אם לא הטובים ביותר) והשכר הגבוה ביותר שיש. אכן טענה שאפתנית, אך כל קהילת ברזי הביטקוין מצפה לראות את תוצאות המיזם הזה.

סיכום

זה לא סוד החדש ברזי ביטקוין נכנסים לשוק מדי יום ביומו. עם התחרות עולה, בעלי ברזים מבוגרים מנסים להגביר את הצעותיהם או ליישם תחרויות שונות (או שתיהן). עם מגוון כה רחב לבחירה, יכול להיות קשה למצוא את ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר.

במדריך זה הצגתי רק כמה מהברזים העיקריים שיש שם. תלוי מה בדיוק זה שאתה מחפש, אתה עשוי לגלות שברזים מסוגים שונים מאוד מתאימים לך – הכל מועדף.

לא משנה מה המקרה, אל תשכח שלפני שאתה עושה משהו שקשור לברזים עצמם, עליך להגדיר א ארנק ביטקוין נכון. הדבר היחיד שתזדקק לו מהארנק שלך הוא בְּטִיחוּת. זה יכול להיות איטי וחסר פונקציות מהודרות, כל עוד הוא נשאר על דרגת אבטחה עליונה. כמו כן, בעת סחר בביטקוין, עליכם לבחור בא פלטפורמת חילופי קריפטו אמינה.

כמו כן, כאשר מחפשים את ברז הביטקוין המשתלם ביותר, אל תשכח שיש הרבה הונאות שרק מחפשות לגנוב לך את הכסף ואת הביטקוין. היו זהירים ובטחו רק באתרים בעלי רקע מכובד ויציב.

טיפ אחרון: בחר את הברזים שתרצה להשתמש בהם והכין “רשימת ברזים של BTC” – זו תהיה ההתייחסות הקלה שלך בעת ביצוע סיבובים. כל דבר בין 5 ל -10 ברזים צריך להיות מספר טוב להתחיל. ואל תדאג אם זה נראה מעייף בהתחלה – צריך הרבה תרגול וניסיון כדי לבצע את הסיבובים ביעילות.

ובכן, זו הייתה הדרכה “ברז הביטקוין המשלם ביותר”. אני מקווה שלמדת משהו חדש ושהמידע הזה יעזור לך בעסקי הברזים של BTC!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map