דברים שכדאי לדעת בעת בניית אסדת כריית את’ריום

ברוכים הבאים למדריך זה הכל על בניית אסדת כרייה. אם אי פעם תהיתם איך להרכיב אסדת כרייה משלכם של Ethereum, אתם במקום הנכון!

במדריך זה אלמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת על בניית אסדת הכרייה הראשונה שלך ב- GPU. אני אעסוק בקצרה למה אנחנו מתכוונים כשנדבר על כריית את’ריום ולמה בכלל תרצו לעשות את זה.

בסוף מדריך אסדות הכרייה הזה של Ethereum, יהיה עליכם לקבל את כל הידע הדרוש לכם בכדי לבנות את אסדת הכרייה שלכם ולהתחיל לכרות את Ethereum..

כמו כן, אם אתה מעוניין בדרך הקלה ביותר לקנות אתריום, עליך לשקול את בורסות המטבעות הפופולריות ביותר, כגון Coinbase, Binance ו- Coinmama.

כמו תמיד, יש המון דברים שיש לכסות במדריך זה לבניית אסדת כרייה. עם זה בחשבון, בואו נתחיל. כבר בזבזנו מספיק זמן!

(אם אתה כבר מכיר את הרעיון של כריית Ethereum, אל תהסס לדלג לסעיף ‘מה זה אסדת כרייה של Ethereum’).

מה זה כריית אתריום?

לפני שאתחיל ללמד אותך כיצד לבנות אסדת כרייה, חשוב להבין למה אנו מתכוונים כאשר אנו מדברים על כריית את’ריום.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

Ethereum היא הרשת מאחורי ה- Cryptocurrency המבוסס על בלוקצ’יין. בלוקצ’יין הוא כמו רישום העסקאות של בנק. כמובן, עליכם לסמוך על הבנק שלכם שישמור על תיעוד מדויק ומעודכן של עסקאות. באמצעות מטבע קריפטוגרפי, אינך צריך לסמוך על ישות אחת. אתה פשוט סומך על הקוד הפתוח, שנבדק על ידי עמיתים. זה לא מקרה שהמטבע הדיגיטלי הראשון מבוסס בלוקצ’יין נוצר ממש אחרי המשבר הפיננסי ב -2008!

כדי להבטיח שאיש לא יבגוד במערכת ושכולם יבזבזו את מטבעות האת’ר שלהם פעם אחת בלבד, מערכות מחשוב מיוחדות מאבטחות את הרשת. מערכות אלו מכונות כורים. כשאתה משדר עסקה לרשת את’ריום, הכורים בודקים שמקפידים על כללי הרשת וכי לכתובת השולח יש את המספר הדרוש של מטבעות ETH בכדי לבצע את העסקה..

לאחר מכן הכורים מקבצים עסקאות לבלוקים. כדי להוסיף חסימה חדשה לרשת, על הכורים לנחש מחרוזת תווים ייחודית לבלוק. מחרוזת תווים זו ידועה בשם “חשיש” של הבלוק. כל בלוק מכיל את החשיש של החסימה הקודמת, כמו גם את החשיש החדש שצריך לנחש על ידי הכורים. על ידי הכללת החשיש של הבלוק הקודם, הכורים יכולים לבדוק שהעסקה הכלולה בבלוק ספציפי אכן הגיעה אחרי אלה שלכאורה הלכו לפניה. רצף (או שרשרת) בלוקים זה מכונה בלוקצ’יין.

ברגע שאחד מכורי הרשת מנחש את חשיש הגוש שהם מנסים להוסיף, הוא מתווסף לבלוקצ’יין. תהליך ניחוש זה נקרא “הוכחת עבודה”. זוהי תכונת האבטחה החשובה ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי בלוקצ’יין. רוצים לדעת עוד? קרא את מדריך הכרייה של Ethereum כאן.

חסום תגמולים ודמי כרייה

אז למה בכל זאת תרצו לכרות את אתריום? אין ספק שכולם לא מוציאים את כל הכסף הזה על מערכות חשמל ומחשבים בכדי לאבטח את הרשת מטוב ליבם!?

התשובה היא פשוטה. הכל קשור לכסף.

אתה מבין שכשכרייה מוסיפה להוסיף בלוק לבלוקצ’יין, הם קולטים את מה שמכונה תגמול חסום. הם גם יכולים לשמור על כל העמלות שנכללו בעסקאות שהוסיפו לבלוקצ’יין. ההבטחה למטבעות ETH בכל פעם שאתה מקבל להוסיף חסם חדש לרשת יוצרת תמריץ פיננסי רב עוצמה עבור הכורים לכרות בבלוקצ’יין את’ריום..

מהי אסדת כריית את’ריום?

אתה יכול לכרות את Ethereum במחשב גיימינג רגיל. עם זאת, כדי להפוך אותו ליעיל ככל האפשר, אתה יכול לבנות יחידה שהמטרה היחידה היא לכרות את אתריום. זה לוקח קצת זמן וזה לא זול במיוחד. זה אומר שאתה כורה את אתריום בצורה הרבה יותר יעילה מאשר אם רק היית משתמש במערכת מחשב רגילה.

אסדת כריית את’ריום (כפי שמכנים יחידות ייחודיות אלה) הן מערכות מחשב All-in-One שתוכננו ונבנו כדי לכרות את Ethereum (או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים).

אסדת כריית את'ריום

8 GPU GTX 1060 Ethereum Mining Rig | מקור: unitexmart

המרכיבים החשובים ביותר באסדת הכרייה של Ethereum הם יחידת אספקת החשמל וה- GPU עצמם. GPU מייצג את יחידת העיבוד הגרפי. הם מה שנותן למחשבי משחק מתקדמים את היכולת להריץ את הגרפיקה המרהיבה של משחקי מחשב מודרניים. הם מעולים גם לנחש ניחושים רבים על חשיפת גושי את’ריום בזמן קצר ככל האפשר.

באסדות הכרייה של Ethereum יש לפחות שתיים מה- GPU הללו. עם זאת, הם יכולים לאכלס הרבה יותר. כמה אתה מחליט ללכת תלוי בתקציב שלך לבניית אסדת הכרייה שלך. כמובן שככל שיש לך יותר GPUs, ספק הכוח צריך להיות גדול יותר (ויקר יותר). נוסף על כך, תזדקק להרבה רכיבים נוספים כדי לגרום לכל העניין לעבוד.

מה תזדקק לבניית אסדת כריית את’ריום

לפני שאתחיל להסביר כיצד לבנות אסדת כרייה, אראה לך את כל מה שתצטרך. הציוד ישתנה מעט בהתאם לרכיבים בהם תשתמשו.

כדי לבנות את אסדת הכרייה הראשונה שלך ב- Ethereum, תצטרך:

חומרת אסדת כריית Ethereum

חומרת כריית את’ריום.

תוכנת אסדת כריית Ethereum

תוכנת כריית Ethereum.

חומרי אסדת כריית Ethereum

חומרים ל

לבנות את האסדה.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חומרת כריית את’ריום

יש המון גרפי GPU שונים שתוכלו לבחור בעת הרכבת מתקן כרייה משלכם של Ethereum. היצרנים הפופולריים ביותר הם AMD ו NVIDIA.

כל GPU יעבוד כדי לכרות את אתריום. עם זאת, אני ממליץ במיוחד על אחד מחלקי החומרה הבאים עבור המתקן שלך:

 • NVIDIA GeForce GTX1070.
 • AMD Radeon RX580.
 • NVIDIA GeForce GTX1060.
 • AMD Radeon RX Vega 56.
 • NVIDIA GeForce GTX1080 Ti.
 • NVIDIA GeForce GTX1070 Ti.

תוכנת כריית Ethereum

כבחירות לחומרת כרייה, לא חסרות אפשרויות תוכנה לכרות את את’ריום. המדריך הזה לא באמת קשור לבחירת תוכנת הכרייה הטובה ביותר שיש, אז אני אמשיך בקצרה.

אם אתה לא בטוח למה אני מתכוון כשאני אומר תוכנת כרייה, זו תוכנית שמחברת את אסדת הכרייה שלך של Ethereum לרשת Ethereum.

אַזהָרָה! הורדת תוכנת כרייה יכולה להיות משחק מסוכן. ישנם מקרים רבים של תוכנה זדונית המצורפת לחבילות תוכנת כרייה. תוכניות כאלה יכולות לגנוב כל אתר שתוכל לפתוח באמצעות כרייה. ראה הוזהרת!

חלק מתוכנות הכרייה הטובות ביותר לאסדות כרייה ייעודיות הן:

 • אֶתוֹס
 • קליימור
 • גת

ציוד לאסדות כרייה

לפני שתתחיל לבנות את אסדת הכרייה שלך ב- Ethereum, בדוק שיש לך את כל הרכיבים והכלים למטה. כל תהליך ההרכבה לא אמור להימשך יותר משעה, כך שאם תוכל לקבל את כל מה שאתה צריך לפני שתתחיל לבנות, תוכל לפעול תוך זמן קצר.

כדי לבנות את אסדת הכרייה שלך ב- Ethereum, תצטרך את הדברים הבאים:

 • אורכי אלומיניום זוויתיים (5×24 “, 8×14”)
 • קוביות עץ (3x 1 “x 1”)
 • יחידת אספקת חשמל המסוגלת להניע את כל הרכיבים
 • לוח אם

  לוח האם של כריית אתריום

 • כבלי חשמל
 • זיכרון גישה אקראית (RAM)
 • יחידת עיבוד מרכזית (מעבד)
 • מאוורר גוף קירור
 • עליות מונעות

  מקדמי כריית Rig מופעלים על ידי Ethereum

 • GPUs (עוד על אלה בהמשך)

  Ethereum Mining Rig GPU

 • מקדחה
 • ברגים הקשה עצמית
 • מברג
 • קשרי מיקוד
 • מתג הפעלה
 • מקל USB ריק
 • מַחשֵׁב
 • מסך מחשב
 • כבל אתרנט

כמו כן, זכור שברגע שתכריי את את’ריום תצטרך ארנק חומרה אמין. מומלץ ללכת על Ledger Nano X או על Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

כיצד לבנות את אסדת הכרייה שלך

 1. ראשית, עליך לדפוק את האלומיניום הזוויתי בגודל 14 אינץ ‘כדי ליצור שני ריבועים. לשם כך, תשתמש במקדחה ובברגים הקשה עצמית שלך.
 2. לאחר מכן, אתה מחבר את שני ריבועי האלומיניום באורכי האלומיניום הארוכים יותר. שוב, השתמש במקדחה ובברגים כדי לוודא שהכל נחמד ומוצק. כעת עליך להיות מסגרת פלדה שצורתה קובואידית.
 3. כעת עליך להשתמש באורך האלומיניום הארוך יותר כקורה כדי להחזיק את ה- GPU שלך במקום. זה צריך להיות מחובר בסביבות 3-4 אינץ ‘מקצה מסגרת אסדת הכרייה שלך.
 4. השלב הבא הוא להוסיף את קוביות העץ לתחתית המסגרת (בצד הנגדי שהקורה שלך היא).
 1. הוסף שלוש קוביות עץ באמצעות לוח האם שלך כמדריך למקום בו אתה צריך להציב את הבלוקים.
 2. אתה צריך את לוח האם כדי להתאים בצורה מסודרת בתוך המסגרת, לכן הוסף גוש אחד קרוב לקצה המסגרת ושני שבו יושב הקצה הנגדי של לוח האם. את הבלוק השלישי צריך להציב באמצע אלה.

בניית המחשב בעצמו

 1. כעת, כאשר המסגרת מוכנה, עליכם להוסיף את לוח האם עצמו. הפעם השתמשו במברג ובברגים הקשה עצמית. זה אמור למנוע ממך לפגוע בלוח האם בעת תיקונו במקום.
 2. בשלב הבא עליך להוסיף את המעבד ללוח האם.
 1. הוציאו אותו בזהירות ממעטפת המגן שקניתם בו והניחו אותו בעדינות בתוך המעבד שעל לוח האם שלכם. חשוב לא לגעת בלוח האם או בבסיס המעבד. שומן מאצבעותיך עלול לפגוע ברכיבים רגישים אלה.
 2. ברגע שהמעבד נמצא במקום, נעל אותו עם הכיסוי על לוח האם.
 • הרכיב הבא להוסיף הוא גוף הקירור של המעבד. הנח זאת על גבי המעבד וחבר את מחבר ה -4 פינים שנמצא ליד המעבד עצמו.
 • בעקבות זאת, הגיע הזמן להוסיף את ה- RAM לאסדת הכרייה.
  1. קח את מקל ה- RAM והנח אותו במיקום הרלוונטי על לוח האם. זה צריך להיות ברור למדי לאן זה הולך. עם זאת, אם זה לא, עיין במדריך למשתמש של לוח האם. ייתכן שיידרש מעט כוח בכדי ללחוץ נכון על ה- RAM למקומו.
  2. הוספת יחידת ספק הכוח

   1. כעת עליך להוסיף את יחידת אספקת החשמל שלך.
   1. הצב את יחידת אספקת החשמל לצד לוח האם במסגרת. על לוח האם צריך להיות חריץ 24 פינים (קלט חשמל ראשי) וחריץ 8 פינים (למעבד).
   2. השתמש בכבלי החשמל שלך כדי לחבר את לוח האם ליחידת אספקת החשמל.
  3. הבא הוא להוסיף את העליות המופעלות. אלה משמשים לחיבור לוח האם ל- GPUs.
   1. מכיוון שהם בעלי עלייה ממונעת, הם זקוקים גם לחיבור ליחידת החשמל. השתמש בכבלי חשמל נוספים כדי לחבר אותם ליחידת החשמל.
   2. על עליות החשמל שלך, צריך להיות כבל USB שמוביל לשבב. צריך לחבר את השבבים הללו למיקום הרלוונטי (חריצי PCI-E) בלוח האם. שוב, השתמש במדריך היצרן כדי למצוא אותם אם אינך בטוח היכן הם צריכים להוסיף.
   3. הוספת GPUs

    הגיע הזמן להוסיף את המרכיב החשוב ביותר במתקן הכרייה שלך במטבעות קריפטוגרפיים – ה- GPU. אתה צריך לקחת כל GPU ולחבר אליו כל אחד מהעלייה העליונה. יהיה חריץ על כל GPU שה- riser מתאים אליו בצורה מסודרת.

    אסדת כריית Ethereum הוספת GPUsמקור: wikimonks

    לאחר מכן, חבר כל GPU ליחידת אספקת החשמל. השתמש בכבלי חשמל נוספים לשם כך. צריך להיות כמה חורי כבלים עם 8 פינים בחלק העליון של כל GPU עבור הכבלים שלך. הקפידו לוודא שכל הכבלים נכנסים למסגרת או שזה ייראה מבולגן!

    בעקבות זאת, עליך לתלות את ה- GPUs במסגרת. נכון לעכשיו, המסגרת שלך אמורה להיראות עמוסה למדי ברכיבים, לכן אנו רוצים להוסיף את ה- GPU במרחב בחלק העליון של המסגרת. אתה יכול להשתמש בקשרי zip כדי לתלות את ה- GPU שלך באורכי האלומיניום האופקיים בחלק העליון של המסגרת. אתה לא רוצה שהם קרובים זה לזה. נסה לרווח אותם בסביבות 6 אינץ ‘זה מזה.

    הרכיב האחרון שנוסף הוא מתג ההפעלה. חבר את מתג ההפעלה ללוח האם.

    טיפול בתוכנה

    במחשב הורד את תוכנת הכרייה Ethereum בה אתה רוצה להשתמש והוסף אותה למקל ה- USB שלך. לדוגמא זו אנו משתמשים ב- ethOS.

    Ethereum Mining Rig ethOS Mining OS

    חבר את מקל ה- USB לכונן ה- USB בלוח האם וחבר את כבל ה- Ethernet לשקע כבל ה- Ethernet בלוח האם. חבר את הקצה השני לנתב האינטרנט שלך. חבר את המסך וחבר אותו גם ללוח האם.

    כעת אתה מוכן להתחיל הכל!

    הפעלת Rig כריית GPU שלך

    הפעל את ספק הכוח והשתמש במתג ההפעלה שלך כדי להפעיל את לוח האם. אם חיברתם את הכל כראוי, אוהדי ה- GPU צריכים להתחיל להסתובב, ואתם צריכים לראות את התוכנה מתחילה לפעול על הצג. אם אתה משתמש ב- ethOS, עליך להקליד “show miner” ואתה אמור לראות הרבה טקסט זורם על המסך. אם תעשה זאת, אתה כבר כורה אתר ב- Ethereum!

    כמה זמן לוקח לכרות בלוק אתריום יהיה תלוי במספר ובעוצמתן של יחידות ה- GPU שלך. כל מה שאתה צריך לעשות עכשיו זה לשבת, להירגע ולחכות שהכסף שלך יתגלגל!

    לגרום לכל זה להראות טוב!

    למרבה הצער, המדריך לעיל הוא רק היסודות. אסדת הכרייה שלך כנראה תיראה די מכוערת בשלב זה. אתה לא רוצה להזמין את כל החברים הטכנולוגיים שלך להראות את עבודת היד שלך עדיין!

    למרבה המזל, יש לי כמה טיפים וטריקים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לגרום לאסדת הכרייה שלך להראות קריפטו מדהימה!

    השתמש באורכי אלומיניום צבעוניים

    במקום להשתמש באורכי האלומיניום הטבעיים למראה תעשייתי, תוכלו להשקיע קצת יותר ולקבל כמה צבעים מהודרים. חפשו סביב ותמצאו כמה גימורים מטאליים מדליקים. כמו כן, אורכי אלומיניום בזווית שחורה הם די נפוצים – וכמובן, שחור מתאים לכל דבר!

    לעיתים קרובות GPUs צבעו עליהם ונראים די מגניבים בעצמם. אתה יכול להתאים את צבע המסגרת שלך לצבע הפרטים ב- GPU עצמו. לדוגמה, GPUs של NVIDIA הם לרוב בצבע ירוק ליים פאנקי ושחור. שימוש באורכי אלומיניום ירוקים ליים אנכיים ובחתיכות אופקיות שחורות בהחלט יעניק לאסדת הכרייה של Ethereum גימור מסוגנן!

    סגור את מסגרת אסדת הכרייה וקשט אותה

    אפשרות אחת לגרום לאסדת הכרייה שלך להראות נהדר היא להוסיף יריעות של חומר כלשהו כדי לסגור את כל היחידה. היזהר בעת ביצוע פעולה זו, עם זאת. בדוגמה שלעיל תכננו את אסדת הכרייה שלנו כך שהיא תהיה פונקציונאלית ככל האפשר עם מעט עבודה. אם תחליט להוסיף סדינים לסגירת היחידה, אתה מגביל את זרימת האוויר. זה חשוב מכיוון שהפעלת GPU 24 שעות ביממה תהיה חמה מאוד!

    אם אתה רוצה לסגור את אסדת הכרייה שלך בקריפטו, הקפד להוסיף מאוורר אחד לפחות כדי להיפטר מכל האוויר החם הזה. אם אינך יודע כי יחידות ה- GPU שלך נוטות יותר להישרף במהירות.

    אם אתה בטוח להוסיף מאווררים לאסדה שלך, יש כל מיני חומרים מגניבים שתוכל להשתמש בהם כדי לסגור את היחידה. אתה יכול להשתמש באותו אלומיניום או בצבע שונה אם אינך רוצה לראות בתוך היחידה. לחלופין, אתה יכול ללכת לחומר שקוף או שקוף למחצה כגון פרספקס.

    לאחר מכן תוכל לקשט את החלק החיצוני של המתקן באמצעות צבעים או על ידי הוספת מדבקות של פרויקטים הקריפטו המועדפים עליך. לא יהיה קשה למצוא כל מיני מדבקות אתריום לשימוש ברשתות הכרייה שלך ב- GPU!

    התנסה בדרכים שונות לתלות את ה- GPU שלך

    בדוגמה שלעיל השתמשתי בקשרי zip כדי לתלות את ה- GPU. זה היה כדי להפוך את זה מאוד מהיר וקל להחלפת GPUs אם הם נשרפים או שאתה רק רוצה לשדרג אותם. לרוע המזל, עד כמה שנוצרים קשרי רוכסן, הם לא נראים כל כך מגניבים!

    אם המראה של אסדת הכרייה שלך ב- Ethereum באמת חשוב לך, תוכל להשתמש במשהו קצת יותר קבוע.

    אתה יכול לנסות לקדוח חור במסגרת אסדת הכרייה ולצרף סוגר כדי לתלות את המעבדים. זה ישמור את הכל בתוך המסגרת עצמה ויגרום לכל העניין להיראות קצת יותר מקצועי.

    הוספת אורות

    אם אתה לא כל כך מודאג מהיעילות של אסדת הכרייה שלך ב- Ethereum, אתה תמיד יכול להשתמש בחלק מהכוח הנוסף שאספקת החשמל שלך יכולה לייצר כדי להוסיף אורות מהודרים. אתה יכול להשתולל עם אורות. רק התבונן בכמה מחשבי גיימינג איכותיים בהתאמה אישית לקבלת השראה. למרות שהם לא יוסיפו שום פונקציונליות ליחידה, האורות יגרמו לאסדת כרייה להיראות כאילו היא מהעתיד הלא רחוק!

    אסדת כריית Ethereum הוספת אורות ומסכים ליחידהמקור: עבודות מופת

    הוסף צג ליחידה

    דרך נוספת לגרום לכורה של אתריום שלך להראות נהדר היא להוסיף צג ליחידה עצמה. זה יאפשר לך לעקוב אחר היחידה שלך ללא צורך בחוטים נוספים או להשתמש בצג המחשב שלך.

    אתה יכול להרכיב צג LCD קטן למסגרת ולהפעיל אותו מאותו ספק כוח כמו ה- GPU שלך (אם זה ספק כוח גדול מספיק). לאחר מכן תוכל לבחור לכלוא את כל העניין או להשאיר אותו פתוח. הוספת צג לאסדת הכרייה שלך ב- GPU לא רק תגרום לו להראות מגניב אלא שזה גם אומר שתוכל להשתמש בו באזור קטן יותר בבית או במשרד שלך.!

    סיכום

    אז זהו זה! זה המדריך שלי לבניית אסדת כרייה. למרות שהם עשויים להיראות סופר-הייטקיים, הם לא כל כך קשים להגדרה!

    יש להזכיר עוד כמה דברים לפני שאסיים את המדריך הזה. ראשית, כדאי לחפש את ספק האנרגיה במחיר הטוב ביותר שאתה יכול. אתה עשוי לחשוב שהחלק היקר ביותר של מטבעות הכרייה הוא מחיר החלקים שבהם אתה משתמש לבניית אסדת הכרייה שלך. עם זאת, טעית! חשמל יאכל ברצינות שלך ברצינות. תמיד ללכת עם הספק הזול ביותר.

    בכל הנוגע להרוויח אנשים רבים בוחרים בכך סחר באת’ריום. אם זה מה שאתה מחליט לעשות, אז לך על Coinbase, Binance או Coinmama. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אלה הם מהאמינים ביותר.

    זה גם לא שווה לקנות GPUs יד שנייה עבור אסדת הכרייה שלך. הם עשויים לחסוך לך מעט כסף מראש, אך סביר להניח שהם לא יפעלו ביעילות כמו חדשים ותוחלת החיים שלהם תהיה נמוכה בהרבה!

    אני מקווה, עם הטיפים שנתתי לך במדריך זה, אתה כבר מוכן להתחיל בבניית אסדת הכרייה הראשונה שלך של Ethereum.

    עכשיו כשכולנו סיימנו. מה אתה חושב? האם אתה בונה את האסדה שלך? נשמח שתפרסם כמה תמונות של המבנים שהושלמו בהמשך!

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map