כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין: מדריך מקיף

ביטקוין, כקריפטו-מטבע, עבר דיון רגיל כבר די הרבה זמן. אנשים מנתחים את עברו ומשערים על עתידו ממגוון רחב של סיבות – יש אנשים שרוצים לדעת את ההיסטוריה של מטבעות קריפטוגרפיים, אחרים סקרנים לגבי אפשרויות השקעה אפשריות.

תהיה הסיבה אשר תהיה, במדריך זה נדבר על דרכים שונות איך להרוויח כסף עם ביטקוין.

נדבר על הדרכים השונות של איך להרוויח מביטקוין – אבל קודם כל, נשקול מדוע ביטקוין כל כך פופולרי מלכתחילה. ואז, כשאנחנו מבינים את הִיסטוֹרִיָה (או לפחות הגרסה הסופר קצרה שלו) להופעתם של מטבע קריפטוגרפי זה ולעלייתו לשלטון, נחקור אותו הזדמנויות רווחיות.

פתק: לא משנה אם אתה לבצע השקעה חכמה ולהרוויח מזה הרבה כסף אם יש לך ארנק לא בטוח שניתן לפרוץ בקלות. עם זאת, בחרו בארנק ביטקוין אמין. ה רוב אפשרויות מומלצות לִכלוֹל ספר ספרים ננו ס ו טרזור ​​דגם טי.

הגרסה הקצרה של היסטוריית הביטקוין

ביטקוין נוצר עוד בשנת 2009 על ידי מישהו (או קבוצת אנשים כלשהי) המוכרת בשם בדוי סאטושי נקאמוטו. בזמן שראה אור, אף אחד לא שמע על מטבעות קריפטוגרפיים, שלא לדבר על נתקל בכזה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

שנות התינוקות וההתבגרות של ביטקוין היו די קשוח – היא לא הצליחה להשיג משיכה ותשומת לב משמעותית, למרות שמחיריה נעים במה שנראה (באותה תקופה) לא מעט. איש עדיין לא תהה כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין.

לבסוף, ב תחילת 2017 ביטקוין הפר את אמת מידה של 1000 דולר. רק תוך שנה זה הצליח כמעט להגיע ל -20,000 $ סימן ביקורת.

למותר לציין שזה היה עצום – כולם עמדו כשהסנטר שלהם הגיע לרצפה או שפכו את כל מה שהיה להם לביטקוין – זה נראה כמו כוח בלתי ניתן לעצירה שהמשיך להגביר את המומנטום שלו כל יום. אם בדקת לאחרונה את טבלאות המחירים של ביטקוין, עם זאת, אתה יודע שהדברים קיבלו תפנית אחרת.

נפילת הביטקוין (?)

ב תחילת 2018, מחיר הביטקוין היה בסביבות 11,000 $, ואז הגיע לשפל מזעזע של כמעט 6000 דולר. בזמן כתיבת המדריך הזה שווה הביטקוין כיום 6400 דולר.

עדכן 2021: שנתיים לאחר מכן אנו יכולים לראות שביטקוין הוא ביצועים די טובים. ה תמחור שוטף של המטבע הקריפטוגרפי הוא 10,292 דולר ולמרות שיש עליות וירידות ניכרות, נראה שהמחיר נשאר גבוה למדי, בדיוק כמו בתחילת 2018.

כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין: מדריך מקיף

מה גרם להתרסקות בסדר גודל כזה? ובכן, יש הרבה ספקולציות.


אנשים שלעתים קרובות בוחנים כיצד להרוויח כסף באמצעות מטבע קריפטוגרפי, בטח יידעו איך נראית טבלת המחירים של הביטקוין:

כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין: מדריך מקיף

האם זה אולי מזכיר לך משהו? … שן, אולי?

תרשים מסוג זה נקרא “שן כריש” תרשים. פירוש הדבר שמחירו של מטבע קריפטוגרפי (במקרה זה – ביטקוין) עלה ונפל כל כך מהר, עד שהדרך שעברה בתרשים דומה לשן כריש חדה..

זה נקרא גם “בועה פרוצה”. אפילו צוטט כלכלן מפורסם ואמר כי הביטקוין הוא “התפוצצות הבועה הגדולה ביותר בהיסטוריה”. הסיבות מאחורי זה משערות שהן הייפ בנוי, חוסר תמיכה לבלוקצ’יין, מניפולציות בשוק ורבים-רבים נוספים.

לא משנה מה המקרה, ברור שאם לא משהו אחר, ביטקוין לקח צלילה ענקית שממנו הוא מנסה להתאושש כרגע. כל מי שמסתכל איך להרוויח כסף עם ביטקוין צריך כנראה לזכור את הדברים האלה.

איך להרוויח כסף עם ביטקוין?

אז עכשיו שאתה יודע כמה דברים על עלייה ונפילה של ביטקוין, סוף סוף נוכל לעבור ל שיטות לייצור כסף.

יש לא מעט שיטות להרוויח כסף בעזרת ביטקוין, אך במדריך זה אעסוק רק בעיקריים – אם אצטרך לפרט את כולם, המדריך הזה יהיה לפחות שלוש מאות עמודים.

הרשימה אינה מורכבת בשום סדר ספציפי. ישנן שיטות שעובדות טוב יותר (או מהיר יותר) מאחרות, אך – באופן כללי – זה תלוי באדם.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

שיטה מס ‘1 – קניית ביטקוין

לא, אני לא מתבדח.

יש קבוצות ענק של אנשים ש”משקיעים “בביטקוין על ידי פשוט קונה את זה. זוהי שיטה מסוכנת, כמובן, אך ככל הנראה השיטה הפשוטה ביותר לביצוע.

ישנם כמה סוגים של משקיעים כאלה. יש אנשים שרק קונים כמות מסוימת של המטבע ושכח מזה שנה … או עשר. לאנשים האלה יש בדרך כלל לא כוונה אמיתית להרוויח לטווח הקצר – לעתים קרובות הם מאמינים בעתיד המוצלח של מטבעות קריפטוגרפיים ומקווים שההשקעה שלהם כעת תביא להם יום אחד רווח כפול.

סוג אחר של משקיעי ביטקוין הם האנשים שעושים זאת המון מחקרים, קרא את כל התחזיות הזמינות כיצד להרוויח כסף באמצעות קריפטוגרפיה ולבלות שבועות בניתוח נתונים וסטטיסטיקה. אנשים אלה נוטים להיות מאוד מסגרת זמן ספציפית בראש – לרוב הם מחפשים להשקיע טווח קצר ורק צריך לדעת מתי לעשות את זה.

כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין: מדריך מקיף

כמו כן, השקעות אלה נוטים להיות קטנים יותר בהשוואה לזו הארוכת טווח – אחרי הכל, אנשים משקיעים שביצעו המון מחקר לפני כן, אך אם ההשקעה שלהם נכשלת, הם יכולים פשוט לעבור למסגרת הזמן הבאה.

אם אתה חושב על איך להרוויח כסף עם ביטקוין או איך להרוויח כסף עם מטבע קריפטוגרפי באופן כללי, קניית ביטקוין יכול להיות פתיח נהדר – או אסון. זה יכול לגרום לך לכמויות אדירות של כסף ממש ממש או אולי להוביל אותך לסף החוב. הכל תלוי בגורם אחד יחיד – כמות המחקר שעשיתם מראש.

עֵצָה: אתה לא צריך להשקיע את סכום הכסף שאתה לא יכול להתמודד איתו.

שיטה מס ‘2 – קבל תשלום בביטקוין

שמעת על פיבר? זה אתר שבו אנשים משלמים 5 דולר עבור שירות כלשהו שנעשה על ידי פרילנסרים אחרים. עכשיו קח את אותו רעיון, אבל דמיין את הביטקוין נכנס למקום הדולר.

כל מה שאתה צריך לעשות עבור שיטה זו לעבוד כדלקמן:

  • תחשוב על מיומנות שאתה טוב בה. בכנות זה יכול להיות כל דבר – החל מקופירייטינג ושיווק דיגיטלי ועד ציור או שירה. בחר את האיכות (או האיכויות) החזקה ביותר שלך וחשוב על דרכים בהן תוכל לייצר רווח מהן.
  • צור ארנק קריפטוגרפי. אם אתה קורא מדריך כיצד להרוויח כסף עם ביטקוין, רוב הסיכויים שצעד זה נראה ברור ועשית זאת מזמן. אבל רק למקרה, תנו לזה לשמש תזכורת – ארנק מטבעות קריפטו מחזיק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם בטוח ומוכן לשימוש, ממש כמו ארנק עבור הכסף הפיזי שלכם. אם עדיין אין לך – חקור וצור אותו בהקדם האפשרי! למקרה שאתה מעוניין למצוא ארנקי המטבעות המאובטחים ביותר בשוק, לבדוק ספר ספרים ננו ס ו טרזור ​​דגם טי.
  • מצא דרך לחייב אנשים. מקום טוב להתחיל בו הוא להציע את שירותים בפורומים מקוונים ו שווקים, בקביעה שאתה לוקח תשלומים רק בצורה של ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. עשו זאת מספיק זמן, ובסופו של דבר תרצו ליצור אתר ייעודי לאותה מטרה וללמד אחרים כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין.

כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין: מדריך מקיף

אם אתה חושב איך להרוויח מביטקוין (ואם אתה רציני לגבי זה), עושה מחקר הולך להיות בלתי נמנע. בלי זה, זה כמו לנסות לנהוג ברכב בלילה כשהפנסים הקדמיים כבויים – בטח, אולי תצליח, אבל הסיכויים לא שווים את הסיכון.

שיטה מס ‘3 – כרייה

אחת הדרכים הפופולריות ביותר כיצד להרוויח מביטקוין היא כריית ביטקוין. יכולות להיות שתי צורות של כרייה – כרייה אישית שלך או כריית ענן.

אם אתה רוצה שלי בנפרד (כלומר, עם אסדת הכרייה שלך), זו אולי לא הדרך הטובה ביותר איך להרוויח כסף עם ביטקוין. הביטקוין נחשב שכן אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הקשוחים שלי מכיוון שזה נושא של הצלחה מיינסטרים והרבה אנשים רוצים להתמודד עם ההייפ, ובכל זאת יש היצע מוגבל של זה.

א אסדה בודדת, טוב ככל שזה יכול להיות, עשוי להיאבק בהפקת רווחים משמעותיים, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את מחירי החשמל והתחזוקה.

כריית ענן, עם זאת, הפך פופולרי מאוד בשנים האחרונות. זה אלטרנטיבה נהדרת כשמדובר בכרייה כי אתה לא צריך לקנות שום חומרה או תוכנה, להרכיב או אפילו לעשות כל דבר – כל שעליך לעשות הוא לשלם אגרה חד פעמית עבור חוזה וזהו!

כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין: כריית ענן BTC.

בדרך כלל בסוף כל חודש תקבל את הרווחים שלך. הסכום יהיה בהתבסס על התוכנית שלך הבחירה וה חשבון חשמל במתקן ששירות כריית הענן מבוסס עליו.

בסך הכל, כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא מאוד שיטה פופולרית לאנשים המחפשים כיצד להרוויח כסף באמצעות ביטקוין. זה אמנם דורש קצת ידע ומומחיות בתחום כדי להצליח לבצע את זה בהצלחה (במיוחד אם אתה רוצה לבנות את האסדה שלך), אבל התוצאות בהחלט שוות את המאמץ..

שיטה מס ‘4 – השקעה

ולא, לא סוג ההשקעה הקונה-ביטקוין-ואז-מוכר-אותו.

יש לא מעט אפשרויות שיש לך בכל הנוגע השקעה בביטקוין. אתה יכול להרוויח כסף באמצעות ביטקוין על ידי השקעה בחברות סטארט-אפ, חברות, מניות או אפילו פיתוח בלוקצ’יין עצמו.

סטארט-אפים מבוססי בלוקצ’יין הן בחירה פופולרית מאוד בכל מה שקשור להשקעה בתחום הקשור לקריפטוגרפיה. כבר כמה סטארט-אפים בולטים הפכו את זה להצלחה של המיינסטרים (כלומר אסימון הקשב הבסיסי של Brave).

תצטרך לעשות חפירות ולברר את הדבר הבא הכי טוב, אבל אם אתה צודק ומשקיע בסטארט-אפ בזמן שהוא עדיין בראשית ימי הינקות שלו, אולי פשוט לִזכּוֹת בִּפְרָס גָדוֹל ו תגדל את הרווחים שלך לגג.

חברות העוסקות בפיתוח ביטקוין או בלוקצ’יין (או מחקר) הן גם אפשרות טובה להשקעות. היית צריך להסתכל על המידע שלהם – הספר הלבן, היעדים שלהם ומוסר העבודה, התוצאות, הסטטיסטיקה וכו ‘, ואם השקפתם הכוללת נראית מושכת, תוכל לחשוב על השקעה בפרויקטים שלהם או בחברה עצמה.

אתה צריך להיות זהיר בהשקעות, אם כי – במיוחד כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים. זה לא סוד ששוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא מאוד מקום בלתי צפוי.

תמיד עשה את שיעורי הבית שלך וחקר את האובייקטים שאתה מתכנן להשקיע בהם, או אחרת את השאלה “איך להרוויח כסף עם ביטקוין?” עשוי להפוך ל”איך לצאת מהחובות (ללא ביטקוין)? “.

סיכום

יש המון שיטות שונות להרוויח כסף באמצעות ביטקוין, הן במישרין והן בעקיפין. שיטות ישירות יהיו רכישת מטבע הקריפטו או סחר בו, ואילו דוגמה לשיטה עקיפה תהיה כריית קריפטו. זה טבעי רק אם אתה מתבלבל בהתחלה – מטבעות קריפטוגרפיים הם אגוז קשה לפיצוח!

כפי שהצהרתי בהתחלה, ההעדפות לכל אחת מהשיטות הללו נעוצות בחגיגיות באדם המשתמש בהן. אם אדם אחד מוצא ענן שכורה מתנה שנשלחה מלמעלה, אחר יכול לחשוב שהכל הונאה גדולה ורוצה לעשות הכל בכוחות עצמו.

עצה אחת: מחקר. עשה הרבה מחקר. אם תתאמץ, תבחר בשיטה הנכונה תוך זמן קצר. פורומים הם מקום נהדר להתחיל בו. הצטרפו לקבוצות פייסבוק, השתתפו בצ’אטים שלהם. אל תפחד לשאול שאלות.

בנוסף, ראוי לציין כי אלה היו רק כמה שיטות שנבחרו ביד איך להרוויח כסף עם ביטקוין. אם אף אחת משיטות אלה אינה מתאימה לך או נראית מושכת אותך, תוכל תמיד לנסות ולחפש חלופות, כגון סחר יומי, הלוואות קריפטו וכו ‘. אל תפחד להתנסות ולנסות דברים חדשים!

למרות קריפטוסים קיימים די הרבה זמן כעת, עולם המטבעות הקריפטוגרפיים הוא עדיין בגדר תעלומה עבור אנשים רבים. מדי יום יש ניתוחים חדשים, מידע סטטיסטי ואפילו מטבעות חדשים הנכנסים לקהילה ולשוק. זה לא דבר קל, אבל אם תחליט לבצע ולנסות אחת מהשיטות האלה כדי להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים (או ליתר דיוק, ביטקוין), אני מאחל לך בהצלחה!

רק זכרו, אם החלטתם לבצע השקעה לטווח ארוך, חשוב לא רק לבחור חילופי קריפטו אמינים (כמו Coinbase אוֹ סימפלקס) אך שמור גם על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ארנקים מאובטחים, כמו ספר ספרים ננו ס ו טרזור ​​דגם טי. שניהם ארנקי חומרה ושומרים על מפתחות פרטיים במצב לא מקוון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map