מדריך כיצד לקנות אתריום

איך לקנות את’ריום?

זו השאלה שכולם שואלים מאז את’רום עבר מ- $ 8 בתחילת 2017 ל מעל 1,000 דולר עד סוף 2017.

אם אתה כבר יודע קצת על מטבעות קריפטוגרפיים או שאתה לא יודע כלום על הנושא, המדריך הזה הוא המקום להתחיל בו. זה ייתן לך הבנה טובה של הפלטפורמות השונות שבהן אתה יכול לקנות אֶתֶר (המטבע של את’ריום) וכיצד להחליט איזו האפשרות הטובה והבטוחה ביותר עבורך.

הקריפטו הוא חדש, משתנה תמיד רחוק מלהיות פשוט. החדשות הטובות הן: אני הולך לעשות את זה פשוט! אבל לפני שאלמד אותך כיצד לקנות את’רום, אסביר כיצד את’רום פועל. זה הרבה יותר מכסף דיגיטלי – Ethereum משנה את האופן שבו עסקים רבים עובדים.

זכור, בין אם זה יהיה מסחר קריפטו או רק השקעה באת’ר, תמיד וודא שאתה משתמש רק פלטפורמות חילופי המטבעות האמינות ביותר שיש שם.

כיצד לקנות אתריום: מהו אתריום?

כדי להבין את אתריום, עליך להבין תחילה הטכנולוגיה זה משתמש. הטכנולוגיה בה היא משתמשת מכונה “בלוקצ’יין”. זה דורש מחקר, אז אני ממליץ לקרוא את שלנו "הסביר בלוקצ’יין" להנחות. אם אין לך זמן, הנה הסבר קצר.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

במילים פשוטות, בלוקצ’יין הוא מסד נתונים עולמי המשותף ומופעל על ידי מחשבים רבים. מחשבים אלה נקראים “צמתים”. הצמתים עובדים יחד בצוות להעברת מידע בבסיס הנתונים ולאמתו באמצעות קריפטוגרפיה (קוד אבטחה).

כיצד לקנות את'ריום: מטבע ETH על אסדת כרייה.

מאחר ומסד הנתונים משותף להרבה צמתים שונים, הוא לא ייסגר אם אחד הצמתים היה נכשל, נשבר או נפרץ. זה ידוע בתור להיות מבוזר, מַשְׁמָעוּת זה לא פועל ממרכז אחד, אבל הרבה.

לדוגמה, לפעמים כשאתה מנסה לגשת לאתר והוא קורס, פירוש הדבר שהשרת שלהם הוא מיקום מרכזי אחד. עם הבלוקצ’יין, לעולם אין זמן השבתה! עם צמתים שונים הפועלים בו זמנית בכל רחבי העולם, זה לא יכול לקרוס. הסיבה לכך היא שהמידע משותף בכל מקום, לא רק במקום אחד! מכאן, מבוזרת.

כיצד Ethereum משתמש בטכנולוגיה זו?

הבא ההצלחה של הביטקוין (השימוש העיקרי הראשון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין), Ethereum הושק בשנת 2015. הוא מכונה “Blockchain 2.0”, Ethereum משפר את אופן פעולת הבלוקצ’יין עם הצגתו חוזים חכמים.

חוזה חכם הוא כמו הבטחה שאי אפשר להפר: ברגע שהוא מונח במקום, לא ניתן לשנותו. זה מספק דרך הרבה יותר בטוחה לעשות עסקים.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

איך עובד חוזה חכם?

בואו נדמיין שהמעסיק שלכם מעודכן בטכנולוגיה ורוצה לשלם לכם באת’ר. המעסיק ייצור חוזה חכם שיורה לבלוקצ’יין את’ריום שלם לך את משכורתך באת’ר ב -15 בכל חודש. כפי שאתה יכול לראות, חוזים חכמים מאפשרים לך לתכנת / לבצע אוטומציה של עסקאות ב- blockchain.

עכשיו, בואו נדמיין לקנות מכונית באמצעות חוזה חכם. אם אתה משלם את כמות האתרים הנדרשת לרכב (על ידי שליחתו לחוזה החכם), אז הבעלות על המכונית נשלחת אליך באופן אוטומטי באמצעות הבלוקצ’יין. לאחר מכן אימות עסקה זו על ידי כל שאר הצמתים ברחבי העולם ומתווסף לבלוקצ’יין. זו דרך הרבה יותר בטוחה לעשות עסקים.

מה כל כך נהדר בחוזה חכם?

חוזים חכמים לבטל את הצורך בצד שלישי בתרחישים רבים של עסקאות! בדוגמאות שציינתי זה עתה, בדרך כלל היית מסתמך על צד שלישי.

בדוגמה של המעסיק, היית מסתמך על הבנק שיעביר את המשכורת / הכסף לחשבונך ביום שיש לשלם לך (“יום התשלום” שלך). על ידי שימוש בחוזה החכם במקום זאת, אינך זקוק לבנק כדי לעבד את העסקה שלך – החוזה החכם אומר לבלוקצ’יין לעבד (לשלוח, לאמת וכו ‘) את העסקה ביום התשלום שלך..

כיצד לקנות את'ריום: מטבע ETH באדמה.

בדוגמה לרכב, בדרך כלל תסתמך על סוכנות רכב ומתווך. בחוזים חכמים, אין סוכנות רכב או מתווך שאליהם יש לשלם אגרה!

הערה נוספת: אם עבדת בחו”ל, הבנק יגבה ממעסיקך עמלות רבות לשלם לך. התהליך ייקח גם 3+ ימים. בחוזים חכמים זה כמעט מיידי ואין למעסיק שלך בנק / צד שלישי שאליו ישלם אגרה. זהו יתרון גדול נוסף וסיבה להשתמש בחוזים חכמים!

הדלק שמניע את הכל

אז אתה יודע מה חוזים חכמים הם עכשיו. אתה יודע שאת’ריום היא הפלטפורמה / בלוקצ’יין שמפעילה אותם. אבל מה זה שמעצים את כל זה? “צמתים” אלה חייבים להשתמש בחשמל, נכון? מי משלם על זה?

ובכן, זה המקום בו אני מכיר לך אֶתֶר (ETH). זה המטבע של את’ריום. הגז הוא שמניע את הכל. למעשה, זה נקרא למעשה גז כאשר אנו משתמשים בו לעסקאות אתריום.

הצמתים המפעילים את אתריום משלמים באת’ר עבור עבודתם. זה משלם את עלויות החשמל שלהם, וגם מרוויח אותם. תהליך זה מכונה כְּרִיָה.

כיצד לקנות את'ריום: מטבעות קריפטו שונים.

בגלל הביקוש לאתר, זה נוזלי מאוד. פירוש הדבר שניתן להמיר אותו בקלות למזומנים (מטבעות פיאטיים כלומר USD, EUR, JPY וכו ‘). כמו כן, בשל הביקוש שלו, מחירו של אתר עלה מאוד, ולכן מיליוני אנשים משקיעים בו.

למרות שאתה יודע על אתר ועל הדרישה שלו, זה עדיין מבלבל, נכון? אני בטוח שאתה עדיין שואל את עצמך מדוע ואיך לקנות את’ריום. אז, בואו ניכנס לזה.

למה שאקנה אתריום?

אם אתה תוהה “האם עלי לקנות את’ריום?”, אולי עליך לשאול את עצמך “מדוע שלא אקנה אתריום?”. זהו המטבע הקריפטוגרפי השני הפופולרי ביותר בעולם, ויש לכך סיבות טובות.

העולם שלנו עובד כיום מודל ריכוזי. שערי מטבע חוץ, ריביות ומיסים נשלטים על ידי נקודה מרכזית (כלומר בנקים וממשלות). Ethereum והחוזים החכמים שלה מספקים דגם חדש – מודל מבוזר. חשוב שמשקיעים ועסקים יהיו חלק מהמודל החדש הזה מכיוון שהוא נחשב בעיני רבים לעתיד.

מחירו של את’ריום עלה מאוד מאז שנוצר. ב -1 בינואר 2017 היה Ether 1 שווה 8.24 דולר בלבד. עד ה- 1 בינואר 2018 היה Ether 1 שווה 747.52 דולר. זו עלייה של מעל 9,000%!

כיצד לקנות את'ריום: מטבע ETH ליד מקלדת.

בעוד שאתר לא היה המטבע הראשון של המטבע, הוא למד מטעויות של אלה שבאו לפניו. לדוגמא, העסקאות של ביטקוין לוקחות למעלה מעשר דקות לעבד. העסקאות של Ethereum, לעומת זאת, יכולות להימשך רק שניות לעבד.

מכיוון שאת’ריום והחוזים החכמים שלו משנים את אופן העבודה בעולם על ידי הסרת צדדים שלישיים, את הערך קשה לשים מחיר. זה מאוד תנודתי (המחיר משתנה הרבה כל יום) בטווח הקצר. התחזית הכללית לטווח הארוך, לעומת זאת, היא שערכו של את’ריום ימשיך לעלות ככל שהוא נהיה יותר ויותר פופולרי בכל שנה..

כאשר העולם משתמש ב- Ethereum למטרתו העיקרית (להסרת צדדים שלישיים), אז נגלה כמה שווה Ethereum באמת. למרות זאת, קנייה ומכירה של אתר ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים היא דרך פופולרית מאוד להרוויח כסף.

אז עכשיו, אחרי שאתה מבין מדוע אנשים משקיעים באת’ריום, כיצד קונים את’רום?

כיצד לקנות אתריום בשלושה שלבים קלים

עכשיו, עם כל זה שנאמר והדרך, בוא נעבור לדבר על איך לקנות את’ריום. למעשה ניתן לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים!

שלב 1: השג ארנק דיגיטלי

מכיוון שהאתר הוא מטבע דיגיטלי, תצטרך איפשהו לאחסן אותו – ארנק דיגיטלי. ממש כמו ארנק רגיל, תוכלו לאחסן בו מטבעות רבים. כשאתה מבקר במדינות אחרות, אתה יכול לשאת דולרים אמריקאים, יורו ולירות.

כנ”ל לגבי מטבע דיגיטלי – ניתן לאחסן המון מטבעות קריפטוגרפיים שונים בהתאם לארנק בו אתה משתמש. עבור Ethereum, עליך להשתמש ארנק תואם Ethereum.

אתה יכול לקבל ארנקים מבוססי רשת (זמין בדפדפן), ארנקי תוכנה (שתורידו), או ארנקי חומרה (ארנק פיזי שאתה קונה ומחבר למחשב באמצעות USB).

ארנקים מבוססי אינטרנט

זו האפשרות הפחות בטוחה ואנחנו ממליצים לה אם אתה שומר סכום שמשמעותו עבורך. אם אתה משתמש באחד כזה, אנו ממליצים MyEtherWallet, עֲרָפֶל ו MetaMask.

כשאתה הולך ל- MyEtherWallet, הקפד לעשות זאת סימניה לאתר לדפדפן שלך לקבלת אבטחה נוספת.

כיצד לרכוש אתריום: סחר במטבעות קריפטוגרפיים בדפדפן האינטרנט.

אם אינך בטוח כיצד להוסיף את האתר לסימניות, ראה את התמונה מימין שנלקחה מ- Google Chrome. אתה לוחץ על הכוכב באתר, ואז הוא יונח מתחת לסרגל הכתובות שלך כשתפתח כרטיסייה חדשה.

אז עכשיו, כשאתה הולך ל MyEtherWallet, לחץ תמיד על הסימניה במקום להקליד “MyEtherWallet”!

ארנקי תוכנה

אלה ארנקים שאתה מוריד למחשב, לטאבלט או לטלפון הנייד שלך. הם מציעים אבטחה טובה יותר מארנקי האינטרנט. אני ממליץ סֵפֶר שֵׁמוֹת ו ג’קסקס.

אקסודוס אינה זמינה בנייד, אך כן עיצוב פנטסטי וקל לשימוש. אני ממליץ על Jaxx בשבילה אפליקציה ניידת נהדרת! דבר טוב נוסף באקסודוס וב- Jaxx הוא שתוכלו להשתמש בהם להמרה מקריפטוגרפיה אחת לאחרת. לדוגמה, אתה יכול להמיר את אתר לביטקוין.

ארנקי חומרה

האפשרות האחרת היא לקנות ארנק חומרה. ארנקי חומרה הם הדרך המאובטחת ביותר לאחסון אתר ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

הם מכשירים אלקטרוניים קטנים המתחברים למחשב באמצעות USB. הקריפטו שלך עדיין יאוחסן בבלוקצ’יין ובחשבון מקוון, אך אינך יכול לגשת לחשבון ללא ארנק החומרה שלך. כל עוד אתה שומר על ארנק החומרה שלך בטוח, אי אפשר לפרוץ אותך!

לארנקי חומרה אני ממליץ טרזור ו ספר ספרים ננו ס.

בכל ארנק שתבחר, תהיה לך כתובת ETH לאחר שתיצור, הורדת או קנית את הארנק שלך. כשאתה קונה את’ריום, זו הכתובת שאליה תשלח אותה.

שלב 2: קנו את’ריום

מטבעות דיגיטליים הם שוק פתוח, מה שאומר שתוכלו לבחור כיצד אתם רוכשים את את’ר. זה נותן לך שליטה רבה יותר ומאפשר לך לבנות את תיק העבודות שלך בכל דרך שאתה מעדיף.

הערה: עבור כל מי שאינו חנון השקעה, “תיק העבודות” שלך הוא אוסף ההשקעות שלך.

כדי לדעת לקנות את’רום, ראשית עליך לדעת היכן לקנות את’רום. אתה יכול לקנות אתר ממרכזיות רבות שונות (פלטפורמות מקוונות). אתה יכול גם להשתמש שינוי צורה להמיר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים לאת’ר, או לקנות מאדם אחר המשתמש מקומי אתריום.

לקנות Ether באמצעות מטבעות פיאט (USD, GBP, EUR, JPY וכו ‘), תצטרך לפתוח חשבון באחת מהבורסות הבאות. על כל אחד מהם תוכלו לקנות את’ריום באמצעות כרטיס אשראי והעברה בנקאית.

Coinbase

Coinbase הוא המרת המטבע הדיגיטלי הפופולרית ביותר וגם הוא הכי ידידותי למשתמש. זה פשוט כמו להוריד את האפליקציה או לבקר באתר.

אתה יכול לשלם באמצעות העברה בנקאית ב- Coinbase וזו אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות אתריום. עם זאת, הוא אינו זמין בכל מדינה, אז וודא שאתה יכול להשתמש בו בארצך.

שכר טרחת Coinbase הוא 1.49% – 3.99%. העמלה שונה לכל אמצעי תשלום – עמלות חיוב / כרטיס אשראי גבוהות מעמלות העברה בנקאית.

כיצד לקנות אתריום באמצעות Coinbase:

1. ראשית, פתח חשבון Coinbase. פשוט לך אל אתר Coinbase, לחץ על ‘הירשם’, והקלד את פרטיך בתיבות הנדרשות.

כיצד לקנות את אתריום: Coinbase העמוד הראשון.

2. לאחר מכן, פתח את תיבת הדואר האלקטרוני שלך ומצא את הדוא”ל ש- Coinbase שלח לך. לחץ על הקישור והיכנס ל אמת את כתובת הדוא”ל שלך.

3. לאחר שנכנסת, עליך לאמת את מספר הטלפון שלך. הזן את מספר הטלפון שלך ולחץ על ‘שלח קוד’. Coinbase ישלח לך SMS עם קוד. הזן קוד זה בתיבה ב- Coinbase.

4. כעת לאחר שנרשמת, הוסף את אמצעי תשלום. בחר מתוך כרטיס חיוב / אשראי או העברה בנקאית.

5. בחר ‘קנה / מכר’ לצד ‘אתר’ ובחר / הזן את כמות האת’ר שתרצה לקנות. אתה יכול לשלם עם דולר ארה”ב, ליש”ט או יורו.

כיצד לקנות אתריום: קנייה ומכירה של אתריום ב- Coinbase.

6. לחץ על ‘קנה ETH’.

CEX.io

CEX.io היא עוד חילוף קל לשימוש, אם כי האתר פשוט יותר מהאפליקציה. אחד היתרונות הגדולים של CEX.io הוא שהוא זמין ביותר מדינות מאשר Coinbase.

כיצד לקנות Ether עם CEX.IO:

1. הירשם לחשבון CEX.IO: לחץ על ‘הירשם’ בפינה השמאלית העליונה של דף הבית של CEX.io. הקלד את פרטיך בתיבות הנדרשות או לחץ על ‘התחבר באמצעות פייסבוק’ אם תרצה להשתמש בפייסבוק כדי להירשם.

כיצד לרכוש אתריום: התחברות לחשבון CEX.IO.

2. פתח את תיבת הדואר האלקטרוני שלך ומצא את הדוא”ל ש- CEX.IO שלח לך. לחץ על הקישור בדוא”ל אל אמת את כתובת הדוא”ל שלך.

כיצד לקנות את אתריום: אישור דוא

3. לאחר מכן, CEX.IO יבקש ממך להפעיל אימות דו-גורמי. זה מספק שכבת אבטחה נוספת כדי לשמור על אבטחת חשבונך.

4. בדף הבא יופיע ‘קנה BTC’ כשתנחת עליו לראשונה. לחץ על ‘BTC’ ותראה תפריט. מהתפריט בחר ‘ETH’.

כיצד לרכוש אתריום: קניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות VISA או Mastercard.

5. לצד ‘קנה ETH’ תראה ‘עבור דולר ארה”ב’. אם ברצונך להשתמש במטבע פיאט אחר, לחץ על ‘דולר’ ותראה תפריט אחר. בתפריט בחר EUR או GBP. אלה כרגע מטבעות הפיאט היחידים שאתה יכול להשתמש בהם כדי לקנות אתתר ב- CEX.io – אולי הם יעדכנו זאת!

כיצד לקנות את'ריום: קניית מטבעות חליפין במטבעות שונים.

6. בחר / הזן את כמות ה- Ethereum שאתה רוצה ואז לחץ על ‘קנה’.

Coinmama

הושק בשנת 2013, Coinmama הוא גם מאוד ידידותי למתחילים. אתה יכול לקנות רק את’ר וביטקוין, אך הוא כרוך בעמלות נמוכות ומקבל כרטיס חיוב / אשראי & העברה בנקאית. הערה: Coinmama מקבל רק USD ו- EUR.

כיצד לקנות Ether עם Coinmama:

1. הירשם ל- Coinmama: עבור אל דף הבית של Coinmama ותראה טופס למטה ‘הרשמה’ בצד ימין של הדף. הקלד / הזן את פרטיך בתיבות בטופס. לחץ על ‘הרשמה’. פתח את תיבת הדואר האלקטרוני שלך ומצא את הדוא”ל ש- Coinmama שלח לך. לחץ על הקישור בדוא”ל אל אמת את כתובת הדוא”ל שלך.

כיצד לקנות את'ריום: רישום ב- Coinmama.

2. כעת לאחר שנרשמת, עליך להיכנס לחשבון Coinmama שלך. לאחר הכניסה, לחץ על הכרטיסייה ‘אמת את חשבונך’ ואמת את עצמך: ראשית לחץ על ‘החשבון שלי’ ואז בחר ‘אמת את חשבוני’ משמאל. מלא את הטופס עם המידע שלך והוסף את הזיהוי הלאומי שלך.

כיצד לקנות את'רום: אימות חשבון ב- Coinmama.

3. בעמוד הבא תצטרך העלה עותקים של החלק הקדמי והאחורי של הדרכון או תעודת הזהות הלאומית שלך. לאחר מכן, יהיה עליכם לצלם את עצמכם תוך כדי אחיזת פיסת נייר ועליה כתוב ‘Coinmama’ עם התאריך של היום. Coinmama מספקת את הדוגמה שלהלן כדי שתוכלו להשיג זאת.

כיצד לרכוש אתריום: הוראות לאימות תעודת זהות ב- Coinmama.

4. לאחר שצילמת את התמונות שלך, צרף אותן לטופס המקוון ולחץ על ‘העלה’. תקבל את ההודעה הבאה:

כיצד לקנות את'ריום: סטטוס החשבון של Coinmama.

5. שימו לב: יהיה עליכם לאמת את חשבונכם בכל פעם שתרצו להשקיע בכמויות גדולות יותר של אתר. אימות ראשון זה יאפשר לך לקנות עד 10,000 דולר ארה”ב. את הסכומים האחרים ניתן לראות בצילום המסך הזה.

6. לחץ על ‘ETHER’. זה בתפריט בראש האתר.

כיצד לקנות את'ריום: רכישת את'ר ב- Coinmama.

7. בחר / הזן את כמות האת’ר הרצויה ולחץ על ‘קנה עכשיו’.

8. לחץ על ‘כרטיס אשראי / חיוב באמצעות סימפלקס’.

9. הקלד את כתובת הארנק שלך (זה מהארנק שיצרת בשלב 1) בתיבה למטה ‘אנא הכנס את כתובת הארנק שלך של Ethereum’ ולחץ על ‘השלם את התשלום’.

10. הקלד את פרטי התשלום שלך בתיבות במסך ולחץ על ‘שלם עכשיו’.

11. האתר שלך יישלח מ- Coinmama לארנק שלך. לפעמים זה יכול לקחת שניות, אבל בזמנים אחרים – כאשר רשת את’ריום עסוקה – זה יכול לקחת עד שעה. כאשר רשת את’ריום עמוסה מאוד, זה עלול לארוך יותר משעה. זה נושא ש- Ethereum עובד עליו.

שלב 3: אחסן את האתר שלך

אז קנית את האיתר שלך. מזל טוב! כעת תצטרך לשלוח את האתר שלך לארנק בו יצרת שלב 1. הסיבה לכך היא שכן הרבה יותר בטוח לאחסן את האתרים בארנק שלך מאשר בבורסה.

אני אראה לך כיצד לשלוח את האתר שלך לארנק שלך מ- Coinbase ו- CEX.io. אם קניתם את’ר ב- Coinmama, אינכם צריכים לעשות דבר – האת’ר שלכם נשלח ישירות לארנקכם כשאתם קונים אותו.

שולח ETH מאת Coinbase

 1. בחר ‘שלח / בקש’ מהתפריט שבראש האתר.
 2. הקלד / הזן את כתובת הארנק שיצרת בשלב 1.
 3. הקלד / הזן את כמות האת’ר שאתה רוצה לשלוח ולחץ על ‘שלח כספים’.
 4. Coinbase ישלח לך SMS עם קוד. הזן קוד זה בתיבה.
 5. לחץ על ‘אשר’.

שולח ETH מאת CEX.io

 1. לחץ על הכרטיסייה ‘מימון’ בתפריט העליון.
 2. גלול למטה בדף עד שתראה ‘ETH’.
 3. לחץ על כפתור ‘משיכה’ שליד ‘ETH’.
 4. הקלד / הזן את כמות האת’ר שברצונך לשלוח בתיבה בצד ימין. זה מתחת ל’בחירת מטבע וסכום ‘.
 5. הקלד / הזן את הכתובת לארנק שלך שיצרת בשלב 1 בתיבה במרכז הדף. זה מתחת ‘הזן את כתובת הנמען למטה’.
 6. לחץ על ‘משיכה’.

סיכום

אז עכשיו אתה יודע איפה ואיך לקנות את’ריום. או שקנית את זה כבר, או שאתה חושב על זה ועדיין תוהה מהי הדרך הטובה ביותר לקנות את’ריום.

ובכן, אם אתה עדיין תוהה, נשתמש במידע במדריך זה כדי לעזור לך להחליט.

אמצעי תשלום

אם אתה רוצה לשלם ב- GBP, עליך להשתמש Coinbase מכיוון שהבורסות האחרות אינן מקבלות GBP. Coinmama מקבל רק EUR ו- USD, אך CEX.io מקבל RUB כמו גם EUR ו- USD. לכן, אם ברצונך להשתמש ביורו או דולר, תוכל להשתמש בכל אחת משלוש המרכזיות. אך אם ברצונך להשתמש ב- RUB, תצטרך להשתמש ב- CEX.io!

מקום

אם אתה גר בארה”ב, סביר להניח שתצטרך להשתמש Coinbase אוֹ Coinmama. זה בגלל ש CEX.io זמין רק בכמה מדינות בארה”ב. אם אתה גר בצרפת, גרמניה, סין, יפן או דרום אפריקה (והרבה מדינות אחרות באסיה ובאפריקה), אינך יכול להשתמש Coinbase, אז תצטרך לבחור מבין Coinmama אוֹ CEX.io.

טיפ: Coinmama זמין בכל מדינה!

עמלות

בואו נשווה את דמי כרטיס האשראי / חיוב בכל בורסה / פלטפורמה:

לכן, הימנע מ- Coinmama אם העמלות חשובות לך!

קלות שימוש

Coinbase האם ה הכי ידידותי למשתמש – האתר והאפליקציה (זמינים גם ב- iOS וגם ב- Android) קלים מאוד לשימוש.

Coinmama, עם זאת, שולח את האתר שלך ישירות לארנק שלך, כך שלא תצטרך לעשות זאת בעצמך. זה חוסך לך את כל שלב 3 במדריך שלנו!

CEX.io עדיין ידידותי למשתמש, אבל לא כמו שני אלה.

הנה לך. אני מקווה שעכשיו תוכל לקבל את ההחלטה שלך בביטחון ולהתחיל את המסע שלך באת’ריום. אם יש לך שאלות, אל תהסס לשאול אותנו!

הערה: בכל השקעה, חשוב לחשוב על כל הסיכונים הכרוכים בכך. עלינו תמיד לעשות את המחקר שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map