כיצד לכרות את הביטקוין: המדריך השלם

אז אתה רוצה ללמוד איך שלי ביטקוין, ימין? ובכן, זה טוב, כי מצאת את המקום המושלם להתחיל בו!

במדריך הבא, תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת על כריית ביטקוין. כמובן, אם אתה רוצה לעשות את זה, אני הולך לנחש שאתה כבר מכיר את היסודות על פריצת הדרך הטכנולוגית והפיננסית המופרעת שהיא ביטקוין.!

אם תהיתם פעם מהיכן מגיעים ביטקוין, כיצד נשמרות אבטחה בעסקאות ועקבי ברשת הביטקוין, אוֹ כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין, מדריך זה אמור לעזור לך מאוד.

אז, תפסו את האת ואת לפיד הראש שלכם, ובואו נלך לכרייה! רק צוחק. אני בטוח שאתה יודע שאנחנו לא באמת כורים, נכון?

פתק: אתה יכול גם לקנות כמה ביטקוין, מחליפין אמין. אם אתה מעוניין, בדוק מטבע בסיס אוֹ בינאנס!

הסבר קצר כיצד לכרות ביטקוין

לפני שאתחיל ללמד אותך כיצד לכרות את הביטקוין, עלי להציע תחילה הסבר קצר למה אנו מתכוונים כשמדברים כריית ביטקוין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כפי שאתה כנראה כבר יודע, Bitcoin הוא א בלוקצ’יין-מבוסס מטבע מוצפן. זה למעשה עובד בדומה לפנקס של בנק (תיעוד עסקאות). עם זאת, הבנקים צריכים שתסמוך עליהם. הביטקוין שונה. עליכם לסמוך רק על הקוד שיצר את הרשת ועל הכללים שלה. לא במקרה ביטקוין נוצר ממש לאחר המשבר הפיננסי העולמי בשנת 2008. הוא תוכנן להיות כסף נטול אמון!

אבל חכה רגע, אם אתה לא צריך לסמוך על בנק, איך אתה יודע שאנשים לא יבגודו ברשת? איך תדעו שניתן להוציא כל ביטקוין רק פעם אחת?

הרשת היא מאובטח על ידי יחידות מחשב מיוחדות נקראים כורים המופצים על פני מספר רב של גופים ייחודיים. כשאתה מגיש עסקה לבלוקצ’יין של ביטקוין, הכורים האלה צריכים לבדוק שיש לך את הביטקוין הדרוש כדי לשלוח אותו, וכי כללים שונים אחרים מקיימים.

כיצד לכרות ביטקוין: אסדות כרייה.

מקור: IEEE

עסקאות מקובצות ב חסימות ואז מחרוזת דמויות חייבים לנחש על ידי הכורים ברשת. דמויות אלה ידועות כ- “hash” של הבלוק. כל בלוק מכיל את החשיש של החסימה הקודמת, וכן חשיש חדש שצריך לנחש.

לאחר הניחוש הנכון, הכורה יכול להוסיף את החסימה לשרשרת. תהליך הניחוש הזה נקרא “הוכחת עבודה”. זו תכונת האבטחה החשובה ביותר שאתה צריך לדעת בכדי לכרות את הביטקוין.


על ידי הכללת החשיש של החסימה הקודמת, הכורים האחרים ברשת יכולים לוודא שהעסקאות הכלולות בבלוק אכן הגיעו אחרי אלה שבבלוקים שעברו לפניה. אוסף הבלוקים הזה ברצף הוא הבלוקצ’יין. פשוט, נכון?

חסום תגמולים ודמי כרייה

כורים פותחים ביטקוין חדש כאשר הם מוסיפים בלוק לבלוקצ’יין. הם גם מקבלים את תגמול העמלות שמשתמשים כוללים בעסקאות שלהם. זה משתלם לבזבז כסף על מערכות החשמל והמחשב הדרושות לכרייה. כשכל ביטקוין שווה אלפי דולרים, זהו אכן תמריץ חזק מאוד!

שלושת הדרכים

אוקי, עכשיו כשאתה יודע בדיוק למה אתה רוצה לכרות את הביטקוין, בואו ניגש קצת אני בטוח שכולכם באתם לכאן – ללמוד איך לכרות את הביטקוין! יש שלוש דרכים להתחיל בכריית ביטקוין:

כריית בריכות כרייה לבד כריית ענן

כריית בריכה

(מוּמלָץ)

כרייה לבד

(לא מומלץ לכורים מתחילים או תחביבים)

שימוש בשירותי כריית ענן

(לא מומלץ לאף אחד!)

אני אסתכל על אלה בפירוט רב יותר ואז אעבור בדיוק כיצד לכרות ביטקוין!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

כריית בריכה

כריית ביטקוין כחלק ממאגר כורים גדול יותר היא הקל ביותר, המהיר ביותר, והדרך האמינה ביותר לוודא שפעולת כריית הביטקוין שלך רווחית. אתה מאחד כוחות עם כורים אחרים כדי לחלוק את התגמולים.

על ידי הרשמה לבריכה, אתה (וכל השאר בבריכה) מסכימים לכך לפצל כל ביטקוין שתתוגמל עם שאר חברי הבריכה. המשמעות היא שתקבל תשלומים קטנים באופן קבוע.

למרות זאת, לא כל הבריכות זהות. יש הרבה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת בריכה. הם:

 • ה גודל של הבריכה.
 • ה תשלומי מינימום.
 • ה עמלות טעונה על ידי הבריכה.

גודל הבריכה

גודל הבריכה זה דבר חשוב שצריך לחשוב עליו כשאתה כורה כחלק מבריכה מכיוון שככל שיותר אנשים כורים בבריכה, הסיכוי לקבל תגמול גדל. עם זאת, מכיוון שהתמורה תחולק בין משתמשים רבים יותר, הם גם יהיו קטנים יותר!

כיצד לכרות את הביטקוין: בריכות הכרייה הגדולות ביותר.בריכות הכרייה הגדולות ביותר מקור: בלוקצ’יין

הצטרפות לבריכות כריית מטבעות קריפטוגרפיות היא בדרך כלל אפשרות נוחה למתחילים כיצד לכרות ביטקוין. זה בגלל שהם יהיה מקבל תשלומים רבים ו לא מוציא הרבה על חשמל מחכה שהחלק הבא של הביטקוין יתוגמל להם.

התשלום המינימלי

עוד דבר חשוב להסתכל עליו התשלום המינימלי שהבריכה תאפשר לך למשוך. בתשלום מינימלי אני מתכוון לכמות הקטנה ביותר של ביטקוין שהבריכה תאפשר לך להוציא. אם אתה חדש מאוד בכריית מטבעות קריפטוגרפיים, סביר להניח שתרצה להצטרף לבריכה תשלום מינימלי נמוך ככל האפשר. פירוש הדבר שתוכלו להיות בטוחים שהכל עובד כהלכה בתקופה קצרה יותר.

אתה לא רוצה להשתמש בהרבה חשמל יקר שצובר ביטקוין בשווי כמה מאות דולרים רק כדי לגלות שהבריכה נעלמת, או שקורה משהו רע מאוד בחדשות מטבעות קריפטוגרפיים כדי לגרום למחיר של ביטקוין לרדת פתאום.!

דמי בריכה

כל בריכה גובה תשלום עבור ארגון הכל עבורכם. העמלה היא בדרך כלל אחוז מהרווחים שלך. זה תמיד ייקח מהביטקוין שאתה מכרה באופן אוטומטי, כך שאתה לא צריך לדאוג לשלם אותו בעצמך!

כמובן, אנחנו לא צריכים להגיד לך את זה ככל שהעמלה שאתה משלם נמוכה יותר, כך טוב יותר לרווחיות שלך. זה פשוט מובן מאליו!

כיצד לכרות את הביטקוין: כורה המכרה ביטקוין.

שכר טרחה אופייני הוא בין 1% לסביבות 3%. בריכות עם 0% דמי כרייה קיימות גם כן. עם זאת, אמינותם טרם נראתה. אלא אם כן אתה מכיר אדם שאתה סומך עליו שממליץ על בריכת כרייה בחינם, עדיף לך ללכת עם אחד שבנה לעצמו מוניטין.

הפעלת בריכה היא יקרה. יש הרבה מערכות מחשוב ומרחב מרכז נתונים שצריך לשלם עבורן. זו עבודה במשרה מלאה עבור כמה אנשי צוות. עמלות בסביבות 1% הינן הוגנות. עם זאת, ככל הנראה כדאי להימנע מבריכות עם עמלות של מעל 3%.

כרייה לבד

כשמדברים על אופן כריית ביטקוין, כרייה לבדה אפשרית. זה כנראה נראה כמו הרעיון הכי טוב. אין ספק, לא צריך לחלוק את תגמולי הכרייה שלך עם אלפי אנשים אחרים? כמו כן, תשלום של 1% על כל מה שאתה מכין עשוי להיות יקר אם אתה מתכנן לכרות זמן רב.

ובכן, אתה צודק. בערך.

כריית ביטקוין סולו אכן אומרת את זה אתה לא צריך לחלוק את הרווחים שלך עם קבוצה ענקית של אנשים אחרים. עם זאת, המשמעות היא שגם אינך זוכה לחלוק את הרווחים של אלפי הכורים האחרים. משלמים לך רק אם אתה הכורה שפותר את החשיש.

פירוש הדבר שאתה לא רק מתחרה עם כל כורה סולו אחר על פני כדור הארץ, אלא גם מתחרה עם כל בריכה. גם אם יש לך יותר כוח מחשוב מכל כורה בכל בריכה, האם יש לך יותר מכל הבריכה ביחד? כנראה (בהחלט) לא!

עם זאת, אם אתה מולטי מיליונר, תוכל להקים פעולת כריית סולו רווחית. היית צריך לקנות מאות (אם לא אלפי) ASIC (שבבי מעגלים ספציפיים ליישום). לקבלת שבבי הכרייה הטובים ביותר, תבדוק את ההוצאות בסביבות 1,000 עד 1,500 דולר.

בעיות עבור כורי ביטקוין סולו

כדי להריץ מאות שבבי מחשב ייקח הרבה מאוד חשמל. הדרך הטובה ביותר כיצד לכרות את הביטקוין כעת היא בעזרת כורה DragonMint T1. זה פועל על 1,600W. הכפל זאת ב 100, למשל, ואתה בוחן חשבון חשמל ענק מדי חודש!

כדי להחמיר את המצב, הריצה של מאות שבבי מחשב מקבלת חַם. תחשוב על שימוש במחשב נייד במשך כמה שעות על הברך. הם יכולים להתחמם למדי, נכון? המחשב הנייד הממוצע פועל סביב 60W. זה בערך פי 26 פחות כוח מיחידת DragonMint אחת. עכשיו דמיין 100 מהילדים הרעים האלה רצים בבת אחת בחדר קטן. תצטרך קצת אוורור רציני! זה אומר יותר צריכת חשמל!

כיצד לכרות את הביטקוין: כריית סולו כורה DagonMint T1.

מקור: כרייה כרייה

אחד החששות שיתרחשו בדרכך ללמוד כיצד לכרות את הביטקוין הוא הרעש. עם זמזום מתמיד של מאות רכיבי מחשב, בנוסף למתקני קירור בקנה מידה תעשייתי הפועל 24 שעות ביממה, פעולת כריית סולו בקנה מידה מקצועי הולכת להיות קולנית.!

כשאתה מסתכל היכן שרוב כורי הסולו החליטו להקים את פעולתם, תראה דפוס מתפתח. הם אוהבים אקלים מגניב (נדרש פחות אוורור), חשמל זול (עלות הכוח אוכלת את הרווחים פחות), ו מְרוּחָק, מיקומים כפריים (יש מקום לפעולות משמעותיות הרחק מאנשים שעלולים להתלונן על הרעש). מיקומי כריית הביטקוין המובילים כיום הם אִיסלַנד, קנדה כפרית, ו רוּסִיָה.

כריית ענן

כריית ענן

אולי תשאלו מדוע מישהו יטרח לבזבז את סכומי הכסף העצומים על ציוד כרייה יקר כדי להשכיר אותו למישהו אחר. הסיבה היא פשוטה. הם רוצים להבטיח רווחים מההשקעה שלהם ולא היו אלה מושפעים משינויים במחיר הביטקוין.

הרעיון נראה מוזר, אך יש אנשים שבוחרים כיצד לכרות ביטקוין בצורה כזו. בואו נסתכל על כמה מהיתרונות והחסרונות של כריית ענן.

אגודלים למעלה

יתרונות הכרייה בענן

✓ אינך אחראי על הציוד. אם משהו נשבר, לעתים קרובות אינך צריך להחליף אותו או לתקן אותו (עם זאת, הקפד תמיד לקרוא את האותיות הקטנות בחוזה כריית ענן. החברה עשויה לדרוש ממך לשלם עבור נזק שנגרם לציוד שלהם!).

✓ אתה יכול להרוויח כסף על ידי כריית ביטקוין מבלי לבזבז אלפי, או מיליונים על ציוד כרייה. זה גם אומר שאתה לא צריך להתמודד עם החום או הרעש בבית שלך או במיקומים פוטנציאליים אחרים.

✓ היתרון הסופי הוא בכך אינך צריך לדעת דבר על כריית מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה רוצה לענן את שלי, אתה כנראה לא צריך מדריך זה כיצד לכרות ביטקוין בכלל!

בוז

חסרונות של כריית ענן

אתה משלם כסף מראש. אם מחיר הביטקוין יירד במידה ניכרת, ייתכן שתקוע בחוזה ותכסה בהפסד עד שהמחיר יעלה שוב (אם יקרה אי פעם). אתה לוקח את כל הסיכון כיוון שמובטח למפעיל כריית הענן רווח.

✗ אינך יכול לשדרג או לשנות את תוכנת הכרייה או את החומרה המשמשת ספק הכרייה בענן.

Mining חברות כריית ענן הן מטרות עבור האקרים. ביולי 2017 נפרץ כריית ג’נסיס. ביטקוין הועבר מ הארנק החם של החברה לארנק חיצוני.

דעה אישית: אם אתה רוצה להשיג קצת מטבעות קריפטוגרפיים אבל לא רוצה להשקיע בחומרת כרייה יקרה, פשוט קנה קצת ביטקוין בכסף שהיית מוציא על חוזה כריית ענן. בדרך זו, אם השוק יקלע לירידה דרמטית, תוכל למכור את עמדתך. אתה לא תקוע בחוזה כרייה שהופך להיות חסר ערך יותר ויותר ליום.

כיצד לכרות ביטקוין בבריכה: הדרכה

אז כנראה שאתה כבר רוצה לכרות ביטקוין? יש כמה דברים שאתה חייב לקבל לפני שתתחיל:

 • לפחות אסדת כריית ביטקוין ASIC אחת.
 • יישום כרייה.
 • ארנק דיגיטלי לאחסן את הביטקוין שאתה מייצר.
 • ציוד אוורור – מאווררים, תעלות (רק לפעולות גדולות יותר).
 • חברות בבריכה.
 • מפצלי כוח.
 • יחידות אספקת חשמל (הספק ה- ASIC שלך יקבע כמה וכמה כוח אתה צריך).
 • כבל אתרנט.
 • חיבור לאינטרנט.
 • מחשב או מכשיר נייד המסוגל לגלוש באינטרנט.

הגדרת הציוד

אפשרויות ההתקנה הספציפיות ישתנו בהתאם לדגם של כורה ASIC שבו אתה משתמש. היצרן צריך לפרט בדיוק כיצד לעשות זאת במדריך למשתמש שלהם או באתר האינטרנט שלהם. המדריך הבא הוא ספציפי בנושא כיצד לכרות ביטקוין עם יחידת Antminer S9 באנטפול. עם זאת, הרבה מזה יהיה שימושי ולא משנה באיזה כורה של ASIC תחליטו להשתמש.

1. מצא את כוח החשמל של ה- ASIC שלך. יש לציין זאת בבירור במדריך במפרט. ה- S9 משתמש 1,275 וואט.

2. התאם את יחידות אספקת החשמל שלך להפסקת החשמל. שני PSU של 110 וולט של 1,000 וולט ו 650 וואט יספיקו לרוב פעולות הכורים היחידים.

3. חבר את יחידות אספקת החשמל ליחידת האנטמינר באמצעות החיבורים הרלוונטיים.

4. לאחר שהתחברת לאספקת החשמל, הכנס את כבל Ethernet והתחבר לנתב האינטרנט שלך.

5. וודאו כי כל החיבורים הדרושים נוצרו ואז הפעלו את אספקת החשמל. אנטמינר S9 שלך אמור להיכנס עכשיו.

6. במחשב או במכשיר הנייד שלך, השתמש כלי סריקת IP כדי להציג את המכשירים המחוברים לחיבור האינטרנט שלך. אתה אמור לראות את Antminer שלך ברשימה. לאחר מכן תוכל להקליד את כתובת ה- IP של ה- Antminer בחלון הדפדפן שלך במכשיר שבחרת.

7. המסך הבא שתראה צריך להיות חלון הכניסה של הכורה. במקרה של Antminer S9, פרטי הכניסה המוגדרים כברירת מחדל הם שם משתמש – root, password – root. תוכל לשנות אותם על ידי לחיצה על “מנהלהכרטיסייה ”. אני ממליץ לעשות זאת.כיצד לכרות את הביטקוין: מכרה הנמלים.

8. כעת תצטרך להזין פרטים שונים ממאגר הכרייה בו תשתמש. אתה אמור להיות מסוגל לגלות זאת בקלות מאתר בריכת הכרייה שלך.

כיצד לכרות את הביטקוין: תצורות כלליות של Ant Miner.

9. לאחר הכניסה, האנטמינר שלך צריך להתחיל לכרות בבריכה.

בחירת בריכת כרייה

בדרך שלך ללמוד כיצד לכרות את הביטקוין, תוכל לבחור כל מאגר כריית ביטקוין שתרצה. עם זאת, אנו ממליצים לך לבחור מבין הבריכות המומלצות הללו מלכתחילה:

שם הבריכה דמי בריכה תשלום מינימלי כתובת הבריכה מידת בריכה
בריכת סלוש 2% 1mBTC (בתשלום) 10mBTC (חינם) שכבה + tcp: //eu.stratum.slushpool.com: 3333

(כתובת יורו)

בינוני
ViaBTC 2% -4% (תלוי בתשלום המניות) 0.1mBTC שכבה + tcp: //btc.viabtc.com: 3333 גָדוֹל
F2Pool 3% 1mBTC שכבה + tcp: //stratum.f2pool.com: 3333 גָדוֹל
אנטפול 1% 0.5mBTC שכבה + tcp //stratum.antpool.com גָדוֹל

פתק: כתובות הבריכה מיועדות למשתמשים מאירופה, שם צוינו. כתובות אחרות יחולו ממקומות אחרים בעולם.

פתק: 1mBTC הוא 1/1000 מהביטקוין.

כיצד לבדוק כמה כרת

לכל בריכת כרייה תהיה שלה ממשק משתמש. עם זאת, הרעיון תמיד זהה. אתה צריך בקר באתר הבריכה שלך ו הקלד את הכתובת הציבורית של הארנק שלך כשתתבקש.

הקלד את הכתובת הציבורית של הארנק שלך בשורת החיפוש. זה יאפשר לך לראות את כל המידע על מאמצי כריית הביטקוין שלך עד כה. כמה בריכות יאפשרו למשתמשים להגדיר כמה הם רוצים למכור לפני שהביטקוין שלהם יישלח אוטומטית הארנק החיצוני כתובת שציינו.

כיצד לחשב רווחים צפויים

אם אתה רוצה לבדוק כמה אתה צריך להרוויח, אתה יכול להשתמש במחשבון כרייה. CryptoCompare מספק קל לשימוש.

 • פתח את תוכנת הכרייה שלך ובדוק כמה מגהאש בשנייה היא עושה (Mh / s).
 • טען את מחשבון רווחיות הכרייה.
 • הזן את כוח הגיבוב הנוכחי שלך בכרייה.
 • הזן את צריכת החשמל של היחידה או היחידות שלך.
 • הזן את עלות החשמל שלך בקוט”ש. אתה אמור להיות מסוגל לקבל את זה מספק האנרגיה שלך.
 • הזן את דמי הבריכה עבור הבריכה בה אתה משתמש.

בדוגמה מהתמונה למטה, אנו משתמשים בכריית כורה אחת של DragonMint T1 בבריכת הכרייה Slush. החשמל שלנו הוא בערך התעריף הממוצע בבריטניה. עם זאת, תרצה לחפש ולמצוא את העלות הנמוכה ביותר של חשמל באזורך!כיצד לכרות את הביטקוין: חישוב הרווחים הצפויים ב- CryptoCompare.

כפי שאתה יכול לראות, כרייה בבריטניה אינה רווחית במיוחד! מחיר החשמל הגבוה אומר שאתה תהיה לאבד 2.45 $ כל יום, אפילו עם הכורה היעילה ביותר בשוק. כאשר אתה מחשיב את מחיר היחידה עצמה, פעולת דוגמה זו הולכת להיות יקר להפליא!

אם תהיתם פעם כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין, תוכלו לראות זאת זה תלוי בחומרה שלך. עם חתיכת הערכה המתקדמת ביותר, זה ייקח קצת יותר משלוש שנים וחצי. זה גם בדירוג הקושי הנוכחי. ככל שיותר כורים עובדים ברשת, הקושי גדל ומספר הביטקוין שכורה יכול לצפות לו פוחת.

סגירת מחשבות

אז זהו זה! זה המדריך שלי כיצד לכרות את הביטקוין. אסגור את המדריך בכמה מחשבות על כריית ביטקוין.

כריית ביטקוין היא חשוב מאוד. כדאי לעשות גם אם אינכם מרוויחים עצום (או כלשהו). ככל שיותר כורים עובדים ברשת, ככל שהוא בטוח יותר. כמה כורים חובבים כורים את הרשת בהפסד. הם רואים את חובתם להפעיל כורה כדי להגדיל את הרשת ביזור ולהפחית הסבירות להתקפה פוטנציאלית להיות מצליח.

למרבה הצער, כריית ביטקוין היא תחרותי ביותר בימים אלה. ללא השקעה עצומה וחופש להקים איפשהו עם תעריפי חשמל נמוכים ואקלים קריר, הסיכויים שלך להרוויח הרבה כסף כריית ביטקוין הם קלושים מאוד.

גם אם אינך מתכנן לכרות ביטקוין, עדיין טוב ללמוד כיצד לעשות זאת כדי שתוכל להבין את הטכנולוגיה טוב יותר, כמו גם את התעשייה הרחבה יותר..

אם אין לך הרבה מה להוציא ואתה מעוניין ברווחים יותר מאשר אתה מאבטח את הרשת, אתה תמיד יכול לכרות מטבע מטבע אחר. עדיין ניתן לכרות מספר מטבעות דיגיטליים באמצעות GPU או שבב מעבד. את’ריום ו מונרו הם בין האפשרויות הפופולריות ביותר. עם זאת, חיפוש מהיר באינטרנט ימצא הרבה יותר פרויקטים לא ברורים שניתן לכרות בעזרת חומרה פחות יקרה.

אז זהו. זה הסוף של הכוונה הזו לכריית הביטקוין. אני מקווה שלמדת הרבה!

כעת עליכם לדעת כמעט כל מה שצריך לדעת על כריית ביטקוין; מהסיבות, כדאי לשקול כריית ביטקוין, להליך ההתקנה, והתשובה לשאלה “כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין.” אם ברצונך לדעת יותר על תוכנת כריית ביטקוין, לחץ כאן. אם אתה מעוניין בחומרת כריית הביטקוין המובילה, לחץ כאן.

כמו כן, אם הכרייה לא נראית כמו כוס התה שלך, אתה יכול פשוט לרכוש ביטקוין באחת מהמרכזיות האמינות יותר, כגון Coinbase אוֹ בינאנס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map