כיצד לכרות את ליטקוין: להבין כיצד עובד כריית ליטקוין

תן לי לנחש. עשית הרבה קריאה על מטבעות קריפטוגרפיים ועכשיו אתה חושב לכרות כמה מטבעות משלך?

אני בטוח שאתה יודע הכל על ביטקוין וכמה הוא פופולרי, אך יותר ויותר אנשים בוחרים כעת לכרות את ליטקוין במקום!

הנה עובדה מהנה בשבילך. כשאנשים מכרים את הביטקוין, לרשת לוקח 10 דקות לאשר כל חסימה, אך Litecoin מהירה פי ארבע במהירות של 2.5 דקות בלבד.!

אם זו תהיה הפעם הראשונה שאתה כורה ליטקוין, כנראה שעדיף להתחיל מההתחלה!

פירוש הדבר שאני אצטרך לומר לך בדיוק מה זה כרייה, הדרכים השונות שאתה יכול לעשות את זה ומדוע ייתכן שתצטרך להשיג חומרה לפני שתוכל להתחיל!

אני אוהב לכתוב את המדריכים שלי בצורה מאוד פשוטה וקלה להבנה. פירוש הדבר שלאחר קריאת מדריך הכרייה שלי ב- Litecoin מההתחלה ועד הסוף, יהיה לך את כל המידע הדרוש לך כדי לעשות זאת בעצמך!

אבל מה שאתה צריך לדעת זה שיש דרך קלה יותר להשיג Litecoin. אתה יכול לקנות אותו בקלות בבורסות קריפטוגרפיות אמינות, כולל Coinbase, Binance ו- Coinmama.

הסבר לכריית קריפטו

בעולם האמיתי, כמעט כל מערכת פיננסית זקוקה לסמכות מרכזית לאשר ולעבד עסקה. לדוגמא, אם היית רוצה להעביר קצת כסף לחבר שלך, כנראה שתשתמש בבנק.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הכסף עוזב את חשבונך ואז כעבור כמה ימים הוא מגיע לחשבון של חברך. פָּשׁוּט!

עם זאת, לשם כך עליכם להשתמש בצד ג ‘, שהוא הבנק! הבעיה היא שאתה צריך לשים את כל האמון שלך לצד שלישי כשאתה משתמש בהם.

אתה צריך לספק הרבה מידע אישי ואתה צריך לסמוך עליהם שישגיחו על הכסף שלך.

כזכור מההתרסקות הפיננסית בשנת 2008, הרבה בנקים פשטו את הרגל ואנשים איבדו את חסכונותיהם. כל כך הרבה לאמון! בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים הדברים שונים. עסקאות בלוקצ’יין מבוזרות, כלומר לאף אדם או רשות אחת אין שליטה.

אתה בטח תוהה כיצד ניתן לאשר ולעבד עסקאות ללא צד שלישי? ובכן, זה בגלל משהו שנקרא ספר חשבונות מבוזר שמנוהל על ידי אלפי כורים שונים!

במקום שאדם או תאגיד אחד (כמו בנק) יש שליטה, לכולם יש את זה! כדי להיות כורה, אנשים משתמשים בכוח המחשוב הנוסף שלהם כדי לפתור חידות מתמטיות.

הסיבה לכך שיש צורך במחשבים היא משום שהם מתוכננים כך שאף אדם לא יוכל לפתור אותם. כאשר הפאזל נפתר, חסימת העסקאות מאומתת. אז מדוע שאנשים ישתמשו במחשב שלהם בכדי לעזור בתהליך / אימות עסקה כאשר הדבר יעלה להם זמן, כסף וחשמל?

ובכן, כדי לומר תודה על עזרתם, הכורים מקבלים מטבעות כפרס. (במקרה של Litecoin, הכורים מקבלים ליטקו-מטבעות). זה עוזר לבלוקצ’יין לפעול בצורה מבוזרת!

כרייה יכולה להיות דרך נהדרת להרוויח תוך תמיכה בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. עם זאת, מכיוון שכרייה הפכה פופולארית יותר ויותר, המשמעות היא שיש יותר תחרות.

זה כמו אלפי אנשים שמנסים לפתור את אותה הפאזל. איזה כורה שיפתור זאת קודם, יקבל את הפרס! (מערכת כרייה זו ידועה בשם PoW / Proof-of-Work, אולם ישנן גם מערכות כרייה אחרות הפועלות על רשתות חסימות אחרות, כגון ה- blockchain NEO המשתמשת בגרסה של PoS / Proof-of-Stake).

עכשיו שאתה יודע מה זה כרייה, בואו נסתכל איך זה עובד על בלוקצ’יין Litecoin!

כיצד עובד כריית ליטקוין?

עכשיו, כשליטקוין הפך להיות פופולרי באמת, יותר ויותר אנשים משקיעים את זמנם בכרייתו. כעת עומדות לרשותך המון אפשרויות שונות, אשר תלויות בתקציב שלך. כדי להתחיל, בואו נסתכל על מה זה כריית סולו.

סוֹלוֹ כְּרִיָה

אם תחליט לקנות את כל הציוד הנדרש בעצמך ולא לחלוק את האחריות עם אנשים אחרים, זה נקרא כריית סולו..

היתרון העיקרי בכך הוא שאינכם צריכים לחלוק את תגמולי הכרייה עם אף אחד אחר, כלומר תוכלו להרוויח יותר כסף! בניגוד לכריית בריכות (עליה אסביר בהמשך), אינך צריך לשלם עמלות כלשהן.

עם זאת, חשוב לזכור כי תצטרך להשקיע בציוד הכרייה בעצמך ולשלם בעצמך עבור כל החשמל הנדרש. זה יכול להיות יקר באמת ואם אתה לא יכול להרשות לעצמך לעשות את זה, ייתכן שתצטרך לשקול אפשרות אחרת.

מספר הפעמים בהן אתה מצליח לזכות בתגמול הכרייה יכול להיות גם תנודתי למדי, כלומר אתה יכול ללכת כמה ימים ואפילו שבועות בלי לקבל כלום.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

בריכת כרייה

אם אתה חושב שעלויות כריית סולו מהוות יותר מדי סיכון, אז כדאי לשקול להצטרף לבריכת כרייה.

זה המקום שבו אתה וכורים אחרים חולקים את המשאבים שלך (כגון כוח מחשוב וחשמל), מה שנותן לך יותר סיכוי לקבל את תגמול החסימה מכיוון שאתה מסוגל לייצר יותר כוח! זה גם אומר שתקבל יותר הכנסה עקבית.

תחשוב על זה כמו הגרלה. אם יש לכם כרטיס אחד מתוך 100,000, כנראה שלעולם לא תזכו. אם כן, התגמולים גדולים, אך סביר להניח שזה לא יקרה!

אבל אם הצטרפת לבריכת כרייה עם 50,000 אנשים אחרים, בכל פעם שהבריכה שלך זכתה, היית גורם לך לשתף על סמך הכרטיס אחד שלך. זה אותו הדבר עם כריית Litecoin, שם חלק התגמולים שלך מבוסס על כמות הכוח שאתה מספק.

עם זאת, לפעמים אתה צריך לשלם אגרה על מנת להצטרף לבריכת כרייה, מה שעשוי להיות מעצבן! יהיה עליך גם לחלוק את הפרס עם הכורים האחרים במקום לקבל את הכל בעצמך!

ישנן מאות בריכות כרייה שונות של Litecoin לבחירה, עם זאת, רשמתי להלן שתי מהאפשרויות הפופולריות ביותר.

בריכת כרייה ליטקוין

בריכת הכרייה של ליטקוין היא אחת הבריכות המקוריות והיא פועלת מאז 2011. אחד היתרונות העיקריים של בריכת הכרייה Litecoin היא שהם אינם גובים תשלום!

הם משתמשים במערכת הנקראת תשלום למניה (PPS), כלומר כמות תגמולי הליטקוין שאתה מקבל מבוססת על כמות הכוח והחשמל שאתה תורם.

אתה מקבל את היתרון של תשלומים בחינם ומיידיים. ליתר ביטחון, אימות דו-גורמי זמין.

אנטפול

אנטפול, הממוקמת בסין, היא אחת מבריכות הכרייה הגדולות שיש ב- Litecoin. יש להם גם בריכות זמינות עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כמו ביטקוין ואת’ריום.

אף על פי שאנטפול לא גובה עמלות כלשהן על מנת להצטרף, הן שומרות על כל דמי העסקה עבור כל הבלוקים שהבריכה מכרה. עם זאת, כל תגמולי החסימה משותפים.

הסכום שתקבל מבוסס על כמות הכוח שאתה תורם, והם משחררים את התשלומים שלהם מדי יום.

כריית ענן

אם אתה לא אוהב את הצליל של צורך לבזבז הרבה כסף על ציוד יקר, אבל אתה עדיין רוצה לחוות כרייה, יש אפשרות שלישית!

כריית ענן היא המקום בו אתה משלם לאסדת כרייה של Litecoin כדי לעשות את כל העבודה בשבילך! כל מה שאתה צריך זה מחשב!

הערה: אסדת כרייה היא בעצם קבוצה של מחשבים שמוגדרים רק למכרה קריפטוגרפי! ככל שיש לך יותר מחשבים במתקן שלך, כך תוכל לכרות יותר!

זו אפשרות נהדרת למתחילים מכיוון שלא תצטרכו לקנות חומרה יקרה שעולה לכם הרבה חשמל!

כמובן, שום דבר בחיים אינו בחינם – תצטרך להשקיע סכום כסף מסוים כדי לקבל גישה לתגמולי הכרייה בענן. ככל שאתה משקיע יותר, כך גדל מספר המטבעות שתוכל לקבל.

עם זאת, עליך להיות זהיר מאוד באיזו חברת כריית ענן אתה משתמש. יש הרבה רמאים שייקחו את הכסף שלך למרות שאין להם אסדה. עשה הרבה מחקר לפני שאתה שולח כסף.

אחד מאתרי כריית הענן הפופולריים ביותר של Litecoin הוא Hashflare. מבוססת באסטוניה, Hashflare מציעה שירותי כריית ענן Litecoin מאז 2014.

במציאות, אם אינך יכול להרשות לעצמך לקנות ציוד משלך ו / או לא רוצה לקחת את הסיכון, זה כנראה הפיתרון הטוב ביותר עבורך.

אם תחליט שאתה רוצה להמשיך בכריית סולו, או אם ברצונך להצטרף לבריכת כרייה, תצטרך לקנות חומרה. בואו נגלה מה אתם צריכים!

ציוד חומרה של Litecoin?

כאשר כריית LTC החלה לראשונה, ניתן היה להשיג רווחים טובים באמצעות מעבד בלבד (יחידת עיבוד מרכזית) ו- GPU (יחידת עיבוד גרפיקה).

זה היה נהדר, מכיוון שזה אומר שאתה יכול להשקיע סכומים ממש קטנים ועדיין להרוויח כסף! עם זאת, כעת ניתן לקנות חומרת כרייה מיוחדת של Litecoin הנקראת ASICs (מעגל משולב ספציפי ליישום)

רכיבי ASIC חזקים בהרבה ממעבדים ומעבדים גרפיים, מה שאומר שיהיה להם סיכוי הרבה יותר טוב לזכות בפרס הכרייה.

דמיין שאתה נכנס למירוץ פורמולה אחת. אם נהגתם בפורד פיאסטה אבל כולם נהגו בפרארי, האם לדעתכם יהיה לכם סיכוי לנצח? לא יהיה לך שום סיכוי!

למרבה הצער, המשמעות היא שכבר לא ניתן להשתמש במעבדים או במעבדי GPU שכן ASIC תמיד יזכו במירוץ!

אם אתה רוצה לכרות את Litecoin, אתה באמת צריך לשקול את פיסת החומרה הבאה.

אנטמינר L3 +: Antminer L3 + הוא ללא ספק חומרת הכרייה החזקה ביותר ב- Litecoin שתוכלו לקנות. לא רק שהוא גם המהיר ביותר, אלא שהוא מיוצר גם על ידי יצרן ידוע בשם BitMain. שום חומרת כרייה אחרת של Litecoin לא תתחרה בכך.

כמות החישובים שתיבת חומרה יכולה לבצע בשנייה מכונה שער המזומנים. ל- Antminer L3 + קצב חשיש של 504MH / s, מה שתמיד יפתור את חידת הכרייה מהר יותר מכל חומרה אחרת בשוק..

לקבלת אפשרות זולה מעט יותר, המוצר הקודם של אנטמינר, שהוא L3 (לא L3 +!), יתפקד טוב מאוד גם בכריית ליטקוין, אולם הוא יהיה רועש כמו שואב אבק.!

אל תשכח, אם אתה לא רוצה להשקיע הרבה כסף בחומרה יקרה, אתה יכול פשוט לענן את שלי במקום!

ברור שכל התהליך של כריית ליטקוין דורש הרבה מאמץ וכספים, אז תשמחו לדעת שיש דרך כל כך הרבה יותר קלה להשיג את המטבע הזה. כל שעליך לעשות הוא לבחור בורסת מטבעות מאובטחת ולהשאיר את Litecoin בארנק בזמן קצר. כרגע, הכי הרבה פלטפורמות מומלצות כוללים את Coinbase ו- Binance.

יש צורך בתוכנת כרייה של Litecoin?

כפי שציינתי קודם, אם אתה רציני לגבי כריית Litecoin, החלק החומרי הכי בר-קיימא להפקת רווח טוב הוא Antminer L3 או L3+.

אחד הדברים הנהדרים בו הוא שכל כך קל להגדיר אותו. כאשר המוצר מגיע, הוא מגיע עם קובץ התקנה. לאחר מכן יש לך אפשרות לכרות סולו או להצטרף לבריכת כרייה. להלן מספר טיפים מועילים כדי להתחיל בעבודה.

 1. בקר ב BitMain (יצרן אנטמינר) וליצור חשבון.
 2. בבקר החומרה הראשי, לחץ על כתב IP כפתור למשך 5 שניות (עד שאתה שומע אותו מצפצף).

  כריית litecoin עם antminer

 3. פעולה זו תציג את כתובת ה- IP שלך על המסך. הזן אותו לאתר BitMain.

  אישור IP מדווח

 4. זהו זה! כעת, כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת הארנק של Litecoin שאליה תרצה להעביר את המטבעות הממוקשים שלך!

אם ברצונך להצטרף לבריכת כרייה, פעל לפי ההוראות שלהלן.

 1. בחשבון BitMain שלך לחץ על ה- תצורת כורים. ואז לחץ על הגדרות כלליות.
 2. כעת עליך להזין את כתובת ה- URL של מאגר הכרייה שלך, את מזהה העובד שלך וגם את הסיסמה שלך.

  הגדרות כלליות עבור AntMiner

כשמדובר בתוכנות כרייה, תוכלו גם לבדוק את האפשרויות הבאות:

 • ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

עכשיו שאתה יודע כיצד להגדיר את חומרת הכרייה שלך ב- Litecoin, בואו ניקח בחשבון כמה מהסיכונים.

האם כרייה היא אפשרות טובה עבורך?

לפני שאתה הולך לקנות חומרה, חשוב מאוד לשקול אם אתה מתכוון להרוויח כסף. לא יהיה טעם לבזבז הרבה כסף על ציוד וחשמל אם אתה מפסיד!

חַשְׁמַל

זוכר איך אמרתי לך קודם לכן שאתה צריך להשתמש בכוח המחשוב שלך בכדי וכי ככל שתשתמש יותר כך תקבל תגמולים רבים יותר של Litecoin? ובכן, זה דורש המון חשמל!

תאמין לי, ברגע שתתחיל לכרות, תבחין במהרה כמה יקרים חשבונות האנרגיה שלך!

עלות החשמל שונה בהתאם למקום מגוריכם. לדוגמא, הרבה כורים ממוקמים בסין מכיוון שהאנרגיה כל כך זולה. עם זאת, במקומות כמו ארה”ב, החשמל ממש יקר.

עליכם לשקול כמה חשמל נוסף אתם הולכים להשתמש, והאם אתם כורים מספיק מטבעות בכדי שיהיה כדאי.

על ידי ביקור זה קישור לכאן, אתה יכול להזין פרטים על הציוד שלך, עלויות חשמל וכל דמי כרייה כדי לחשב כמה כסף אתה יכול להרוויח (או להפסיד).

כריית ליטקוין

הקושי של כל בלוק

אולי תזכור איך אמרתי לך שכרייה דומה לפתרון חידה קשה באמת. למעשה, הפאזל כל כך קשה שאף בן אדם לא יכול היה לפתור אותו!

ובכן, עם הזמן הקושי שבכל חידה נהיה קשה יותר ויותר. כשזה אכן יקרה, זה יקשה על המחשב שלך לקבל את תגמול הכרייה והרווחים שלך יירדו.

מכר מחדש את החומרה שלך

אם קניתם מכונית, אחרי כמה שנים כדאי לכם למכור אותה בכדי לעזור בתשלום עבור מכונית חדשה, נכון? בטח, תקבל פחות ממה ששילמת במקור, אבל עדיין תקבל משהו! זה נקרא ערך למכור מחדש.

ניתן להשתמש בחומרת Litecoin שאתה קונה רק לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. כאשר הקושי של כל חידה הופך לקשה מדי, יתכן וחומרתך לא תהיה בעלת ערך.

כאשר אנשים החלו לכרות את Litecoin בשנת 2011, ניתן היה לרכוש GPUs שיעזרו בכך. עם זאת, מכיוון ש- GPUs כבר אינם חזקים מספיק, לא ניתן יהיה להשתמש בהם יותר!

ערך Litecoin

אני יודע כמה זה יהיה נהדר אם אתה יכול לכרות הרבה ליטקוין עם החומרה החדשה שלך, אבל מה קורה אם ערך המטבעות יירד?

זה דבר חשוב באמת שיש לקחת בחשבון. לדוגמה, אם אתה כורה וכל ליטקוין שווה 100 דולר, אבל אז המחיר יורד למחרת ל -50 דולר, אתה עלול להפסיד גדול!

אל תשכח כמה יכול להיות קריפטוגרפי נדיף. המחירים יכולים להשתנות באופן מאסיבי בין לילה!

שקול דרכים אחרות להשיג ליטקוין

אם אתה חושב על כרייה כדרך להשיג יותר ליטקוין, זה יכול להיות קל יותר פשוט לקנות אותו. בדרך זו, לא תצטרכו להשקיע הרבה כסף על ציוד יקר.

ישנם מאות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה, עם זאת, אם אתה מחפש הדרך הקלה ביותר להשיג מטבע קריפטוגרפי זה, אתה צריך ללכת על Coinbase או Binance. זה ייקח לך רק א כמה דקות ויהיה לך ליטקוין בארנק.

אם כבר מדברים על הארנקים, לא משנה אם תחליט לקנות ליטקוין או לכרות אותו, חשוב לבחור האפשרויות הבטוחות ביותר. ארנקי חומרה הם דרך ללכת, הם בסך הכל אבטחה, במיוחד כשמדובר Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

הסיכונים העיקריים

הנקודה העיקרית של רכישת ציוד לכריית ליטקוין היא להרוויח. לא תהיה שום סיבה לעשות זאת אם היית מפסיד כסף במקום!

המשמעות היא שהסיכונים יכולים להיות די גבוהים, במיוחד אם הוצאתם הרבה כסף על חומרה ויש לכם חשבון חשמל גדול מאוד לשלם.!

בדוק תמיד את מחשבון הרווח שמנינו לעיל. אם הערך של Litecoin משתנה, או שמחירי החשמל שלך עולים, הזן את הפרטים החדשים במחשבון כדי לוודא שאתה עדיין יכול להרוויח.

סיכום

אני מקווה שנהניתם מהמדריך שלי כיצד להפוך לכורה של ליטקוין! עכשיו אתה אמור להבין טוב מאוד מה אתה צריך לעשות כדי להתחיל.

אני יודע שנתתי לך המון מידע, אבל באמת חשוב שתתחשב קודם בכל הסיכונים. אם בדקתם את סכום הכסף שעולה לרכישת חומרה של ASIC, עכשיו תדעו כמה זה יכול להיות יקר!

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לא למהר לשום דבר. אם אתם מחפשים לנסות כרייה לפני שאתם משקיעים הרבה כסף, התחילו עם כריית ענן!

אז האם החלטת לנסות תחילה כריית ענן, או שהשתגעת וקנית אנטמינר !? אשמח לדעת!

אם יש לך רעיונות לגבי הדרך הטובה ביותר לכרות את ליטקוין שלא הזכרתי, אל תשכח להודיע ​​לי גם!

כמו כן, אל תשכח שיש אלטרנטיבה קלה יותר להשיג ליטקוין. זה כולל לקנות את זה על חילופי מטבעות אמינים. זה בהחלט יחסוך לך הרבה זמן ומאמץ! הנה בורסות ה- top3 של מטבעות קריפטוגרפיים:

 • Coinbase
 • בינאנס
 • Coinmama
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map