כריית מקף: מדריך התחלה מלא לכריית מקף כרייה

- מזומנים דיגיטליים מקפיםיש הרבה דברים שאוהדי קריפטוגרפיה יכולים לעשות כדי להרוויח כסף. כריית דאש היא אחת מהן. קרא את המדריך הזה וראה במה מדובר על Dash. אם אתה אוהב את מה שאתה קורא, שקול דש כרייה בעצמך.

אנו נספר לך כל מה שאתה צריך לדעת בכדי להתחיל בעבודה במדריך זה. מה כריית מקף, איזו חומרה אתה צריך, כמה אתה יכול לצפות למכרה? כל אלה שאלות שנענה עליהן.

כמו כן, כשמדובר ב- Cryptocurrency של Dash, תוכלו לבחור בכך לקנות או לסחור זה. ישנן מספר פלטפורמות המאפשרות לך לעשות זאת. Coinbase ו- Binance הם כמה מהפופולריים ביותר.

האם אתה מוכן ללמוד כיצד לכרות מטבע מקף? בוא נלך!

מה זה כריית דש?

לפני שנלמד מה זה כריית מקף ומה אתה צריך כדי להתחיל, ראשית עלינו לדון במטבע דאש עצמו. מי יודע, יתכן שתמצא את הרעיון של דאש מגוחך ואין לך שום רצון להסתבך עם כריית מטבעות של דאש.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מה זה דאש?

דאש הוא אלטקוין. מייסדיה יצרו את השם על ידי שילוב המלים דיגיטליות ומזומנים. זהו אלטקוין שמטרתו ליצור מטבע קריפטוגרפי, וזה שימושי לתשלומים. זה נאסף על ידי תהליך המכונה כריית מטבעות Dash.

כולם מפרסמים מטבעות קריפטוגרפיים כצעד האבולוציוני הבא במימון. זה לא המקרה. ממשק המשתמש (ממשק משתמש) מסובך מדי. תהליך התשלום לוקח יותר מדי זמן. קשה להשתמש בחיים האמיתיים.

דאש מבטיח לפתור את הבעיות הללו.

מטבע מטבע זה מפנה תמריצים של כורים להאיץ את המערכת כולה.

זה תקן כי הכורה הפותר את פונקציית החשיש מקבל את מלוא התגמול. מערכת Dash מחלקת את התגמול בשלוש דרכים. 45% הולכים לכורה, 45% עוברים למסטרנודה ו -10% נופלים לאוצר.

מה הם Masternodes? הם משתמשים שבבעלותם לפחות 1,000 Dash ומסכימים לשמור על המערכת שלהם במצב מקוון 24/7. Masternodes שומר על פונקציות InstantSend ו- PrivateSend של Dash ומצביע על החלטות עסקיות קריטיות.

ההערכה היא שמסטרנודס תרצה לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור כולם. אחרי הכל, 1,000+ דאש שבבעלותם תמריץ אותם לוודא ש- Dash מצליח.


הגדרות:

altcoin – קריפטוגרפיה ששוחררה לאחר הצלחת הביטקוין.

פונקציית hash – בעיה קשה במתמטיקה שמצפנת את הבלוקצ’יין.

כורה – משתמש בלוקצ’יין שמשתמש במחשב שלו כדי לפתור פונקציות חשיש. פתרון הפונקציה מתגמל תחילה את הכורה במטבע המתאים.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

איך מקורים דש?

לפני שתלמד כיצד לכרות מטבע דאש, עליך ללמוד מה בכלל צריך לעשות זאת. התהליך לכריית דאש זהה לכל מטבע קריפטוגרפי אחר. אתה מגדיר את המחשב שלך, מחבר אותו לאינטרנט ומשאיר אותו בשקט.

אנשים בכל רחבי העולם מבצעים עסקאות בכל שנייה ומקליטים אותן. הבעיה היא שאנשים עשויים לנסות לרמות את המערכת.

כדי למנוע זאת, ה- Blockchain של Dash משתמש בתפיסה המכונה Proof of Work וכורים.

מחשבי הכורים מקבלים בעיה במתמטיקה לפתור. הבעיה במתמטיקה קשה יותר ככל שיש יותר כורים בו זמנית. מי שפותר את זה קודם זוכה ליצור את הבלוק החדש בבלוקצ’יין.

עם הוכחת עבודה זו, הכורה מרוויח את דאש על מאמציו. כעת, שאר מערכות הבלוקצ’יין בודקות את גרסת הכורה של ספר החשבונות כנגד שלהן.

אם שניהם תואמים, הבלוקצ’יין מגיע לקונצנזוס והתהליך מתחיל מחדש.

האנשים שמבצעים פעולות כריית מטבעות דש חיוניים לפונקציונליות של הבלוקצ’יין. חשוב לעבוד שיכול גם לקבל פיצוי טוב מאוד בעזרת ציוד רב עוצמה שיעזור.

מה אני צריך לדאש שלי?

אתה צריך שני דברים כדי להתחיל בכריית דאש: מחשב וחיבור לאינטרנט.

ישנן שלוש דרכים שונות להיכנס לכריית מטבעות Dash. אתה יכול להשתמש במעבד המחשב שלך. אתה יכול להריץ את התהליך באמצעות ה- GPU. לחלופין, תוכלו להשתמש במחשבי ASIC מיוחדים.

תהליך כריית Dash מבוסס המעבד הוא הזול ביותר. זה גם הכי איטי. המעבד איטי בהרבה משתי האפשרויות האחרות. אחד המעבדים הצרכניים הטובים ביותר בשוק, אינטל i7 8700k יש hashrate של כ 500 h / s.

כריית מקף עם ה- GPU שלך יקרה יותר אך גם מהירה יותר. NVIDIA GTX 1080Ti בסכום של 900 דולר עשוי להגיע ל -32 מגה לשנייה, שיפור משמעותי בהשוואה לכריית המעבדים..

הדרך הטובה והמומלצת ביותר ללכת לכריית דאש היא שימוש במחשב ASIC.

מכונות ASIC (Application Specific Integrated Circuit) מותאמות אישית לביצוע משימות ספציפיות. במקרה זה, זה פותר פונקציות חשיש המעורבות בכריית Dash. נדבר עליהם עוד בסעיף הבא.

חוּמרָה

חומרת כריית מקףמהו מחשב ASIC?

מחשבי ASIC הם מכונות המותאמות למטרה מסוימת. במקרה של מכונות X11 של ASIC, מטרה זו היא כריית דאש. יצרני המעבדים הללו שולפים את כל המיותר, אפילו פייסבוק. כן, גם אנחנו נחרדים!

כתוצאה מכך, ל- ASICs hashrate אין דומה למה שאפילו גרפי ה- GPU הטובים ביותר יכולים להעלות. ל- Bitmain Antminer D3 של $ 133 יש hashrate של 17 GH / s.

לשם השוואה:

– i7 8700k = 500 hash / s

– GTX 1080 Ti = 32,000,000 hash / s

– Bitmain Antminer D3 = 17,000,000,000 hash / s

GPU מה?

אנטמינר D3 הוא אפילו לא ה- ASIC הטוב ביותר בשום אופן. יש מכונות עם אפילו 540 GH / s ותג מחיר של יותר מ- 15,000 $.

מדוע חשיש חשוב?

הורדנו כמה מספרי hashrate על הראש אבל לא דיברנו מדוע הם חשובים בכריית דאש.

במילים פשוטות, קצב החשיש מייצג את מהירות פתרון פונקציית החשיש. מקסימום חישור חיוני.

למה?

מכיוון שרק האדם הראשון שפותר פונקציית חשיש מקבל פיצוי באמצעות Dash. אם המערכת שלך איטית מדי, לעולם לא תקבל תשלום.

עלות כריית המקף

אמנם נכון שכריית דאש לא מדביקה אותך למושב שלך, אך יש לכך כמה עלויות מחוץ להשקעה בזמן.

קודם כל תצטרך לקנות ASIC לכרייה. המכונה אינה פועלת על פי תקוות וחלומות. זה דורש חשמל כדי לתפקד. ההפעלה של אנטמינר D3 דורשת 930 וואט, וזה אחד מ- ASIC פחות רעבים לחשמל.

אם זה לא מספיק, המערכת פועלת במצערת מלאה 24/7, וכתוצאה מכך היא נשחקת והופכת את החדר בו היא נמצאת לסאונה. לקנות ASIC ולצפות שיימשך לך מספר שנים זה לא מציאותי.

אז אתה צריך לשאוב חשמל, לשמור על הציוד שלך ולהשאיר את המכונה קרירה. המאמץ לא שווה את זה אם אתה לא מרוויח דאש אחד מכיוון שהמערכת שלך איטית מדי, נכון?

בריכות כרייה

אם התחלת לחשוב מחדש על כל רעיון הכרייה של Dash לאחר שקראת את החלק האחרון, טוב! המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד כורי דאש האמיתיים עושים זאת.

מהן בריכות כרייה?

כריית מקף - קצב חשיש לבריכהכפי ששמתם לב, כריית מקפים יכולה להיות פעילות יקרה ונטולת פרי. אנשי האינטרנט מצאו פיתרון (כמובן). הפיתרון הזה הוא בריכות כרייה.

הרעיון מאחורי בריכות כרייה הוא שככל שאנשים עובדים יותר על בעיה, כך יש יותר סיכוי לזכות. תחשוב על זה ככה:

אתה יכול לצייר גדר לבד תוך שעה או לבקש משלושה חברים שיעזרו וייצבע אותה תוך 15 דקות.

בריכת כריית דאש מחברת מחשבים בכל רחבי העולם במטרה אחת: כריית דאש. מחשבים אלה מתמודדים עם אותה בעיה במתמטיקה תוך שהם חולקים את כוח העיבוד.

בואו נגיד שהבריכה זוכה בזכות ליצור את הבלוק הבא בבלוקצ’יין דאש. כעת, כל מי שהשתתף מקבל חלק מה- Dash הבריכה זכתה. גודל התגמול תלוי בכמות העבודה שאתה משקיע. וזה מחזיר אותנו לחישוב.

כיצד אוכל להצטרף לבריכת כרייה?

הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לקפוץ לפורומים dash.org ולראות מה נאמר על כריית מקפים בבריכה. Reddit וחיפושי גוגל ספקנים הם גם רעיון נהדר.

נוכל לתת לך רשימה של בריכות הכרייה המועדפות עלינו, אבל איש חכם אמר פעם: תן לגבר דג ואתה מאכיל אותו ליום; למדו אותו לדוג, ואתם מאכילים אותו לכל החיים.

אתה רוצה ללמוד לדוג, נכון?

ללא בריכת כרייה מוגדרת אליה ניתן ללכת, איננו יכולים לומר לך כיצד להגדיר אותה. גם אם עשינו זאת, הם עשויים לשנות משהו עד שתקרא את המדריך הזה.

זה הוגן לומר שבכל מאגר כרייה מכובד ומצליח יהיו הדרכות. אחרי הכל, אנשים = כוח עיבוד לבריכת כריית דאש.

כריית ענן

אין ספק, כריית דאש עם ASIC מעניקה לך את ההיסטרה הטובה ביותר. הצטרפות לבריכת כרייה טובה עוזרת לך לקבל טפטוף מתמיד של דאש במקום שיטפון כשיש לך מזל.

עלויות חשמל ועבודות תחזוקה עשויות לנשוך חלק מהרווחים שלך. עבור כורה דאש חובב טכנולוגיה, זה יכול להיות חלק מהכיף. מה אם אתה לא טכנאי ולא רוצה להתעסק בחומרה? כריית ענן דואגת לכך.

על מה כריית ענן?

איפה שיש בעיה, תמיד עולה פתרון. כריית ענן היא הפיתרון. זה מתנה משמים עבור מכרה הדש שלא רוצה לשלם יותר עבור חשמל ולתחזק את האסדה.

שירותי כריית ענן עובדים על ידי הצעת אסדות כרייה מקוונות להשכרה. אתה בוחר את התוכנית שאתה רוצה, משלם עליה ומתחיל לכרות.

ככל שאתה משלם יותר, כך אתה מקבל חישוב גבוה יותר. ככל שאתה מקבל את hashrate גבוה יותר, כך אתה מרוויח יותר דאש. כשאתה מרוויח את Dash, שירות כריית הענן לוקח קיצוץ קטן. הוא משמש לתשלום עבור תחזוקת חשמל וחומרה בסופם.

בואו נגיד ששילמתם 500 $ עבור תוכנית שנתיים עם ההיסטרה של 50 GH / s. המספרים אגב דמיוניים. לקח לך שישה חודשים לכרות מספיק דש כדי לכסות את ההוצאה בסך 500 דולר. כל מה שאתה עושה לאחר מכן הוא רווח לאחר קיצוץ התחזוקה של שירות כריית הענן.

אם אתה קונה את השירות מחר ומחיר הרקטות ל -5000 דולר בשבוע, היית מתחיל להרוויח גם הרבה יותר מהר.

היתרון הגדול ביותר של כריית ענן הוא שהבית שלך לא יהיה תנור.

לְהִזָהֵר!

כריית ענן אולי נשמעת כמו הדבר הטוב ביותר אי פעם, אך עליכם להיות חרוצים ומודעים להונאות.

ישנם שירותי כריית ענן רבים ומכובדים ואמינים ברחבי העולם. ישנם אתרי הונאה עוד יותר, שמבטיחים לך את השמיים ומספקים זילך.

איך אתה יודע אם השירות שאתה שוקל הוא הונאה? בצע חיפוש חרוץ בגוגל, שאל סביב בפורומים והסתכל בספקנות.

אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה יכול להיות הונאה. אם זה מבטיח לך משהו לחינם, זה כנראה הונאה.

אוקיי, מה עוד אני צריך?

נניח שיש לך מכונה מוגדרת ומוכנה לשירות שלי או ענן שאתה סומך עליו ורוצה לנסות. אתה יודע לכרות גם את מטבע דאש וחשש להתחיל.

החזיק את הסוסים שלך, כי אתה עדיין צריך להגדיר כמה דברים אחרים.

ראשית, תצטרך איפשהו כדי לשמור על ה- Dash שלך. בשביל זה תצטרכו להשיג ארנק. ה- Dash שלך לא בדיוק מאוחסן בארנק. אחרי הכל, זה רק שיא בבלוקצ’יין. במקום זאת, אתה זקוק לארנק כדי לשמור על המפתח הפרטי שלך. הכתובת הציבורית, המזהה את העסקאות שלך, קושרת אותך למפתח הפרטי.

לאבד או לגנוב את המפתח הפרטי שלך זה אסון מכיוון שאין שום דרך להוכיח שהוא שלך. מבלי להוכיח בעלות, אינך יכול לגבות את הכספים. ישנם מספר סוגים שונים של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים, כולל:

  • ארנקי חומרה
  • ארנקי נייר
  • אפליקציות ארנק
  • ארנקי רשת

בחירת הארנק היא החלטה מכרעת. הבחירה שלך תלויה ביחס בין הבטיחות לנוחות שאתה רוצה.

ארנק חומרה הוא האופציה הבטוחה ביותר אך גם הפחות נוחה. ארנקי חומרה הם מכשירים קטנים שיכולים להתחבר לאינטרנט בעת הצורך. אמנם ייתכן שארנק חומרה יכול להיפרץ, אך הוא מאתגר. לשם השוואה, אפליקציות ואתרי ארנק הרבה יותר פגיעים.

אם תחליט להשיג א ארנק חומרה, שקול את Ledger Nano X ו- Trezor Model T. שניהם מאובטחים מאוד ואמינים.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

הדרך הטובה ביותר לאחסן את המפתח הפרטי שלך במקום מאובטח מפני האקרים היא על דף נייר. אין שום דרך בכלל לפרוץ את זה. הבעיה היא שפיסות נייר קלות לאיבוד ונשרפות באש.

אם ברצונך להשתמש ב- Dash כדי לשלם עבור דברים כפי שהוא נועד, תצטרך להסתכן באמצעות אפליקציה או שיטה מעשית אחרת. אתה יכול לנסות לשמור על הוצאות כסף באפליקציית ארנק ה- Dash שלך ולהעביר את השאר לארנק מאובטח יותר.

אם תחליט התחל לסחור מקף, מומלץ מאוד לבחור באחד כזה שלוש אפשרויות: Coinbase, Binance ו- Coinmama.

כל עוד יש לך Dash להפסיד, להיות מודע לביטחון הוא תמיד המדיניות הטובה ביותר.

אנו מקווים שמדריך זה עזר לך להבין מהי הדרך הטובה ביותר לשים את ידיך על Dash.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map