כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי: טיפים וטריקים

אולי שמעתם על ביטקוין או על את’ריום, ואולי אפילו על אדווה, אך למעשה, ישנם יותר מאלף מטבעות ואסימונים שונים. למעשה, על פי ויקיפדיה, ישנם מעל 1,384 מטבעות קריפטוגרפיים בשימוש ברחבי העולם. זה הרבה קריפטוסים! אז למה לא להוסיף לחבילה? ובכן, ייתכן שתוכל לאחר שאלמד אותך כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי.

לפני שנתחיל בכל זאת, ישנם שלושה דברים שעליך לדעת:

לוגו של רעיון כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

אתה צריך

רעיון טוב

בניית אסימון / מטבע לצורך בניית אסימון / מטבע נידונה להיכשל. זה צריך להיות מטרה (זה צריך להוסיף ערך מוסף לעולם).

לוגו של אמון של אנשים שיעזור לך כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

אתה צריך להרוויח

האמון של אנשים

לשם כך עליכם לבנות ‘קהילה’. זה הבא עבור המטבע הקריפטוגרפי שלך. שמירה על קהילת קריפטו היא עבודה קשה, לכן הקדישו תשומת לב רבה לנקודה זו.

לוגו של הטמעה כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

אתה צריך קידוד & CRYPTO אבטחת ידע

כן, אתה יכול לשכור ‘כישרון’, אבל אתה צריך להבין איך האסימון / המטבע שלך יעבוד.

בסוף המדריך הזה: תבין את היסודות של איך ליצור מטבע קריפטוגרפי ואת החשיבות של בניית אמון עם האנשים שתומכים בקריפטו שלך.!

מדריך זה גם יעזור לך להבין כמה חשוב שיהיה לך רעיון טוב ומטרה לקריפטו שלך (ומדוע תזדקק להרבה מזומנים פנויים כדי לעזור במימון הפרויקט הזה!).

עם זאת, אם תחליט שבמקום ליצור מטבע קריפטוגרפי, אתה רוצה לקנות כמה, יש לי כמה פלטפורמות שונות שתוכלו להציע: Coinbase, Binance ו- Coinmama. בעת השימוש בפלטפורמות אלה תוכל לקנות ביטקוין, Ethereum או כל מטבע מטבע אחר באופן מיידי!

כמו כן, בחר תמיד א ארנק קריפטוגרפי אמין ומאובטח כדי לשמור על הנכסים שלך מוגנים, בין אם תחליט ליצור מטבע קריפטוגרפי או פשוט לקנות כמה מטבעות. מומלץ ללכת על ארנקי חומרה, כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

איך להתחיל

ה”התחלה “האמיתית מתחילה ברעיון שלך, אבל נגיע לזה בהמשך. ראשית, בואו נדבר קצת על טכנולוגיה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ישנן שתי דרכים עיקריות ליצירת מטבע קריפטוגרפי:

 • בנה את הבלוקצ’יין שלך – יהיה לזה ‘מטבע’ משלו
 • השתמש ב- NEO, Ethereum או בפלטפורמה דומה ליצירת יישום – יהיה לזה ‘אסימון’ משלו

לכן, הדבר הראשון שעליך להחליט כשאתה מבין כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי הוא האם אתה הולך לבנות “אסימון” או “מטבע”. אתה מתכוון להתחיל מאפס? או לבנות אסימון על טכנולוגיה שכבר מהימנה וזמינה?

מטבעות ואסימונים הם מטבעות קריפטוגרפיים. ההבדל הוא: מטבע שייך לבלוקצ’יין שלו, ואילו אסימון בנוי על בלוקצ’יין קיים. לכן, יכולים להיות אלפי אסימונים המובנים על בלוקצ’יין, בעוד שיכול להיות רק מטבע אחד.

הנה כמה מהמטבעות הפופולריים ביותר:

כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

ניתן להשתמש בחלק מטכנולוגיות הבלוקצ’יין הללו כדי ליצור אסימונים. הבלוקצ’יין הפופולרי ביותר לבניית יישומים ואסימונים הוא Ethereum.

Ethereum לעומת NEO: הבחירה הפופולרית ביותר עבור אסימונים

כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

ETH

✓ מכונה וירטואלית מקורית

✗ פועל על הוכחת עבודה לכרייה עד

לשדרוג רשת Proof of Stake

✓ ארנק שולחן עבודה ממוצע

✓ אפשרויות צד שלישי איכותיות

✓ ארנק חומרה

כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

NEO

✓ מכונה וירטואלית מקורית

✗ צומת, נציג ומערכות הצבעה

כרגע לא שלם, תוכניות לא ידועות

✓ ארנק שולחן עבודה ממוצע

✗ אפשרויות מינימליות של צד שלישי

✗ אין ארנק חומרה

האסימונים שנבנו על Ethereum נקראים אסימונים של ERC-20. הבלוקצ’יין של את’ריום הוא שדה משחק נהדר עבור אנשים שמנסים ללמוד ליצור קריפטוגרפי מכיוון שבלוקצ’יין את’ריום היה הראשון שהציע שירות זה והוא מאוד מהימן..

NEO דומה מאוד, אך במקום זאת משתמש ב- תקן NEP-5 אסימון, ומאפשר לאנשים להשתמש בבלוקצ’יין NEO כדי ליצור יישומים ואסימונים. זו הפלטפורמה השנייה הכי פופולרית!

לאתרום יכול להיות יתרון האמון והפופולריות, אך ל- NEO יש יתרון משל עצמה. ב- NEO תוכלו לבנות עם שפות תכנות רבות ושונות, כולל C ++ ו- Java. ב- Ethereum, אתה יכול לבנות רק באמצעות Solidity (שפת התכנות של Ethereum).

המשמעות היא שמפתחים המשתמשים ב- NEO אינם צריכים ללמוד שפה חדשה, ובמקום זאת יכולים להשתמש בשפה שהם כבר מכירים.

אז, אילו תעדיפו ללמוד כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי? אם תרצה להשתמש ב- Ethereum, תצטרך ללמוד סולידריות. אם אתה משתמש ב- NEO, אתה יכול להשתמש בשפה קיימת שכבר ידועה לך.

החדשות הטובות הן: מוצקות לא צריכה להיות קשה ללמוד. זה תוכנן להיות דומה לפייתון, JavaScript ו- C ++ כדי להקל על הלמידה. בנוסף, יש לנו קורס הכשרה אינטראקטיבית לסולידיות שלנו שמלמד אותך את השפה על ידי מראה לך כיצד ליצור את המשחק שלך סולידיטי שלב אחר שלב. זו דרך חדשה ומהנה ללמוד: קוראים לה דוג דוגות בחלל.

כמו כן, אם אתה מעוניין בכך קניית מטבעות קריפטוגרפיים אלה, אתה יכול לעשות זאת ב- Coinbase או Binance.

בניית ‘מטבע’ לעומת בניית ‘אסימון’

לוגו ביטקוין

מַטְבֵּעַ:

✓ יש את הבלוקצ’יין שלו

✗ יקר מאוד

לוקח הרבה זמן

לוגו ביטקוין

אֲסִימוֹן:

✓ בנוי על בלוקצ’יין קיים

✓ לא יקר

✓ לא לוקח המון זמן

ההחלטה אם אתה זקוק למטבע או אסימון היא בחירה גדולה: הוא קובע הרבה דברים עבור הפרויקט שלך, כולל סכום הכסף שאתה צריך להוציא.

ללמוד כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי (שדורש בניית בלוקצ’יין מאפס) הוא יקר מאוד ולוקח הרבה זמן. אתה צריך גם צוות מפתחים מדהים!

עם זאת, אם אינך זקוק לבלוקצ’יין שלך, תוכל פשוט ליצור אסימון. בדרך זו, במקום לבנות את הבלוקצ’יין שלך, אתה יכול פשוט לבנות אפליקציה שפועלת על בלוקצ’יין קיים – כמו Ethereum או NEO.

כן, יצירת אסימון ואפליקציה (dApp / יישום מבוזר) עדיין דורשת הרבה זמן, כסף וצוות גדול של מפתחים. אבל, הרבה יותר קל וזול לעשות מאשר ליצור מטבע / לבנות את הבלוקצ’יין שלך!

הצעות מטבע ראשוניות (ICO)

כאשר חברה מסורתית מחליטה לצאת לבורסה, החברה מציעה הנפקה ראשונית לציבור – שזו דרך לגייס כספים תמורת מניות..

ובכן, הצעות מטבע ראשוניות (ICO) דומות מאוד. ICOs הם כיצד חברות המתמצאות בבלוקצ’יין מגייסות כספים לפרויקטים הצפוניים שלהן. אבל במקום שהמשקיעים יקנו מניות, הם מקבלים “אסימונים”.

עובדה מעניינת

מנסה להבין כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי, כך שה- ICO יכול להיות מאוד מאוד מועיל. ומכיוון שתחום הקריפטו פופולרי מאוד כיום, זה יכול להיות זמן מצוין להתחיל כזה!

מחשב נייד עם לוגו ICO וביטקוין

השגת אמון משחקת תפקיד עצום בהצלחתו של ICO. ה- ICO המצליחים ביותר הם אלה שיש להם צוות חזק של מפתחים / מייסדים ומפת דרכים איתנה. מפת דרכים מספרת למשקיעים מה הפרויקט מתכנן להשיג בעתיד, וכיצד הם מתכננים להשתמש בכספים.

עכשיו, בואו נסתכל עמוק יותר על יצירת קריפטוגרפיה. אבל ראשית, אעשה כמה הנחות.

 1. אין לך מיליוני דולרים בבנק כדי ליצור “מטבע” מטבעות קריפטוגרפי משלך.
 2. אתה מעדיף ללכת בדרך הקלה יותר וליצור dApp ואסימונים על ידי בניית בלוקצ’יין קיים ואמין

לכן, אעמוד בגרסה הפחות טכנית, פחות יקרה ופחות קיצונית של איך ליצור מטבע קריפטוגרפי. כך יוצרים ‘אסימון’.

ההתחלה

ICOs מציעים דרך מהירה לגייס כספים לפרויקט שלך, אך זה לא יהיה קל. כדי להתחיל בהצלחה מטבע מטבע חדש באמצעות ICO, הנה מה שתצטרך:

 • ‘רעיון גדול’ – איך פרויקט הבלוקצ’יין שלך יעזור לתעשייה ספציפית? איזו בעיה זה יפתור?
 • צוות פיתוח חזק ליצירת אסימוני ERC-20 או NEP-5 שלך
 • צוות פיתוח חזק ליצירת חוזה חכם ICO שלך – כאשר משתמשים שולחים קריפטו לחוזה החכם שלך, החוזה החכם שולח אליהם את הסכום הנכון של האסימון שלך.
 • ביקורת חיצונית מקצועית – זה כדי לבדוק שהחוזה האסימוני והחכם שלך מאובטח כדי שלא תפרוץ
 • נייר לבן כתוב היטב – זהו מסמך המציג את הרעיון שלך, את הבעיה שהוא פותר, את מפת הדרכים שלו ואיך זה עובד / הטכנולוגיה בה הוא משתמש
 • קמפיין שיווקי – אתר, מדיה חברתית, טרום-&-פיתוח קהילתי לאחר מכירה, פורומים ומדיה
 • צוות ניהול קהילה

בואו נסתכל מדוע אתם זקוקים לכל הדברים הללו בכדי ליצור פרויקט קריפטוגרפי מוצלח.

הרעיון הגדול כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

זה מרכז הפרויקט שלך! עליכם לחשוב כיצד ה- dApp שלכם יעזור בענף שאליו אתם מכוונים. האם אתה מתכנן להסיר מתווך נוכחי (כמו בנק או מתווך)? האם אתה מחפש לפתור בעיות בעולם האמיתי (כגון עוני או חוסר השכלה)?

עליכם לחשוב על בעיה אמיתית וכיצד טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לפתור אותה. אם לפרויקט שלך אין תועלת אמיתית, אז למה שמישהו ירצה להשקיע או להשתמש בו? אם ברצונך ליצור ערך, עליך להוסיף ערך.

הנה כמה תעשיות שעשויות לגרום למוח שלך לזרום עם רעיונות: אחסון קבצים, שירותי תוכן, ביטוח, שיווק תקשורת בין עמיתים, פיננסים, רפואה ואנרגיה / חשמל. ניתן לעזור לכל התעשיות הללו באופן מאסיבי באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין באמצעות dApps.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

צוות הפיתוח

אחד החלקים הגדולים ביותר ביצירת מטבע קריפטוגרפי הוא בחירה במפתח / ים המתאימים לחוזה האסימון והחוזה החכם שלך יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. עליכם להיות זהירים מאוד ולבחור מפתח שתוכלו לסמוך עליו שיעשה עבודה טובה.

הרעיון הוא גורם המפתח הראשון, אך הוא חסר תועלת ללא צוות טוב. אתה זקוק לצוות מוכשר שיעזור להחיות את הרעיון שלך! אני ממליץ להעסיק רק אנשים עם ניסיון של שנים בעבודה עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

כדי ליצור את אנשי הקשר שאתה צריך, עליך לשאוף להיות מעורב יותר בקהילת הבלוקצ’יין. אני מציע ללכת לאירועי בלוקצ’יין, להתחבר לאנשים חדשים ולבנות קשרים בענף. זה יעזור לך למצוא את האנשים הנכונים להצטרף לפרויקט שלך!

חוזה חכם

חוזים חכמים ממלאים תפקיד עצום בכל הנוגע ליצירת מטבע קריפטוגרפי. למי שלא יודע מהו חוזה חכם, הרשו לי להסביר בקצרה:

חוזה חכם הוא כמו חוזה מסורתי; אלא שהוא דיגיטלי, פועל על בלוקצ’יין, מבוצע אוטומטית ולא ניתן לשנותו.

הדמיה חוזה חכם

בתוך חוזה חכם נכתבים חוקים. בחוזה חכם של ICO, החוקים עשויים להיות משהו כמו אם משתמש שולח ETH אחד לחוזה החכם, ואז החוזה החכם שולח 100 אסימונים למשתמש זה..

מכיוון שהחוזה החכם פועל באופן אוטומטי, אין צד שלישי השולט בו. המשמעות היא שהמשתמש לא צריך לבטוח בך.

במקום זאת, הם סומכים על החוזה החכם, שהוא רק קוד. אם הקוד נכון, הוא לא יכול לרמות אותך. לכן, המשתמש יודע שהם תמיד יקבלו את המספר הנכון של אסימונים ושהם יקבלו אותם בזמן.

כללי החוזה החכם נכתבים על ידי המפתחים שלך, לכן עליך להחליט על כללים אלה בהתאם לאופן שבו אתה רוצה שה- ICO שלך יעבוד.

למידע נוסף על חוזים חכמים, ראה שלי מהו חוזה חכם להנחות.

ביקורת חיצונית מקצועית

כמו שאמרתי לפני רגע, חוזים חכמים הם רק קוד. זה אותו הדבר לגבי אסימונים. להבין כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי כולל גם להבין את בטיחותו. לכן, כדי שמשתמש יסמוך על הקוד, הוא צריך לדעת שהוא מאובטח. זו הסיבה שאתה זקוק לביקורת מקצועית.

לא רק שזה אומר שהמשתמש / המשקיע יכול להרגיש בטוח, אלא זה גם אומר שאתה יכול להרגיש בטוח – לא היית רוצה להוציא את כל הכסף הזה על חוזים חכמים ופיתוח סמלים רק כדי שהוא ייפרץ,?

זהו צעד חשוב שמביא לגיטימציה לפרויקט שלך. ביקורות המכונות לעתים קרובות ביקורת אבטחה של ICO, ותוכלו לקבל אותן מחברות כמו אבטחה מעשית. ודא תמיד שחברת הביקורת שתבחר תהיה אמינה ובעלת היסטוריה ארוכה.

אימות ה- ICO שלך בביקורת מקצועית יסייע בקידום פרויקט המטבע שלך. זה מקדם את העובדה שהפרויקט שלך עומד בתקני התעשייה ובמדיניות הגנת הנתונים – מוסיף ערך נוסף לפרויקט שלך. זה צעד מכריע!

ספר כתיבה טוב כיצד ליצור מטבע מטבע

אם ברצונך ללמוד כיצד ליצור את המטבע הקריפטוגרפי שלך, תצטרך לדעת כיצד ליצור ספר לבן טוב. כשאני אומר טוב, אני מתכוון לטוב – נייר לבן הוא הדבר שמשקיעים ישתמשו בו כדי לשפוט את הפרויקט שלך.

שלב נייר לבן בנושא כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

עובדה מעניינת

יצירת מסמך לבן טוב שיוצג לציבור צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. אם ICO חי אך אין לו ספר לבן, עליכם להיזהר ממנו!

אז, בואו נסתכל על מה שעושה מסמך לבן מבריק של ICO. לפי מחקר VentureBeat, נייר לבן צריך להיות בפורמט זה:

 • כל מסמכי הלבנה צריכים להיות בפורמט PDF – ניירות PDF לקובץ נגישים במערכות ודפדפנים שונים מבלי לדאוג לפורמט / מבנה ובעיות פריסה.
 • ספירת עמודים – על כל הניירות הלבנים להיות שתי גרסאות. נייר לבן רגיל (20-100 עמודים) ונייר לייט (בסביבות 2-8 עמודים). מאמר מאוחר הוא רק גרסה קצרה יותר של העיתון הלבן – הוא מדגיש את כל המידע המרכזי.
 • דקדוק טוב הוא חובה – אם יש לך בעיות עם זה, מדוע לא להעסיק מגיהים חיצוניים לליווי לבן?
 • שפות – העיתון הלבן שלך צריך להיות במספר שפות. שכר מתרגמים כדי שתוכל לשחרר את המסמך הלבן בשפות הפופולריות ביותר. אני ממליץ על אנגלית, מנדרינית, ספרדית, יפנית וקוריאנית. אם אתה יכול לעשות יותר, לך על זה!
 • ענה על השאלות הבאות:
 • מה הרעיון שלך?
 • מדוע יש צורך ברעיון / בפתרון שלך?
 • לשם מה ישמשו כספי ה- ICO?
 • מתי ישוחררו האסימונים כך שניתן יהיה לסחור ולרשום אותם בבורסות?
 • מתי יושלם הפרויקט? (הראה ציר זמן מפורט של הצעדים שתנקוט מ- ICO כדי להקרין הצלחה!)
 • מי הצוות שלך? מה הם עשו בעבר? איך הם כשירים לתפקיד?

שיווק עבור ה- ICO שלך

חלק נהדר נוסף של יצירת קריפטוגרפיה הוא יצירת אסטרטגיה שיווקית עבורו. עליכם לבנות תמיכה ואמון מקהילה מקומית. תזדקק לאתר, לדומיין טוב ולנוכחות טובה ברשתות החברתיות. כמו כן, יש הרבה שונים כלי שיווק ומכירה באינטרנט שיכולים לעזור לך לפרסם את ICO שלך.

מדיה חברתית

אני ממליץ על פייסבוק, טוויטר ולינקדאין לכל הפחות. אם אתה רציני לגבי מדיה חברתית, הייתי ממליץ גם לאינסטגרם ולסנאפצ’אט, אם כי הכל תלוי באופי הפרויקט שלך.

תוכלו לנהל זאת בעצמכם או לשכור צוות שיעשה זאת עבורכם. כך או כך, עליכם ליצור קמפיין חזק למדיה חברתית המגביר את הפופולריות של ה- ICO שלכם.

אתר מדיה חברתית של משווקי B2B

תרשים השוואה בין פלטפורמות מדיה חברתית

ללחוץ & כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

זה המקום שבו ICO שלך זוכה לאמינות אמיתית, ומכיוון ש- ICO הוא חלק עצום מאופן יצירת מטבע מטבע בהצלחה, האמינות היא מכרעת. אם מאמרים על הפרויקט שלך מתפרסמים באתרי מדיה ידועים ומכובדים (כגון Forbes, Business Insider וכו ‘), ה- ICO שלך יהיה הרבה יותר אמין..

אתה יכול לנסות ליצור עסקאות אלה בעצמך, או שוב, אתה יכול לשכור צוות שיעשה את זה בשבילך. ככל שהאתר פופולרי יותר כך המאמר יעלה (בדרך כלל). אז, ראה מה זמין ואז החליט מה הכי מתאים לך.

תוכן ממומן

מודעות פייסבוק ומודעות גוגל היו אמורות להיות נהדרות עבור ICOs, עם זאת, מודעות הקשורות לקריפטו נאסרו כעת על ידי שני הספקים הללו. זה נובע מהוצאות לא אחראיות של משתמשים ל- ICO שלא הביאו טוב במיוחד. אני ממליץ לבדוק במקום פרסום בלינקדאין וטוויטר. מכיוון ששתי הפלטפורמות הללו מכוונות יותר לעסקים מהאחרות, זה יכול להועיל מאוד לתוכנית שלך כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי.

כתיבת בלוגים

זה סופר חשוב! עליכם לעדכן את הקהילה שלכם וזו דרך נהדרת לעשות זאת. אתה יכול לפרסם באתר כמו Medium או פשוט לפרסם בבלוג באתר שלך. כך או כך, התוכן שאתה מפרסם צריך להיות רלוונטי להתקדמות הפרויקט שלך.

שיווק בדוא”ל

זה יעיל מאוד, ואני תמיד ממליץ לעשות זאת מתחילת הפרויקט שלך.

עליכם לאסוף את כתובות הדוא”ל של התומכים שלכם בכדי שתוכלו לעדכן אותן באמצעות הדוא”ל. בכל פעם שיש לך חדשות או קידום חדש, אתה יכול לפנות אליהם ישירות על ידי שליחת דוא”ל.

כדי לאסוף את כתובות הדוא”ל שלהם, ישנן שיטות רבות ושונות בהן תוכלו להשתמש. אני ממליץ להוסיף הרשמה לניוזלטר לאתר שלך. בדרך זו, כל מי שמעוניין ב- ICO שלך יכול לשלוח את כתובת הדוא”ל שלו ולקבל את העדכונים שלך ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלו.

מבצעים

בדרכך כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי תצטרך לקדם אותו הרבה. מבצעים עשויים לכלול דברים כמו בונוסים חדשים ב- ICO שלך ותגמולי שכר חדשים. במילים ‘בונוסים’, אני מתכוון לכך שמערכות ICO לעיתים קרובות מבנות את מכירת האסימונים שלה כך שתכלול בונוס (כמו הנחה) לקונים מוקדמים..

לדוגמה, ייתכן שתגדיר בונוס של 20% בשבוע הראשון של ה- ICO שלך. פירוש הדבר שכל מי שיקנה את האסימון שלך בשבוע הראשון של ICO שלך יקבל 20% יותר אסימונים ממה שהוא שילם עבורו. לכן, אם ג’ון קונה 100 אסימונים בשבוע הראשון, החוזה החכם שולח לו 120 אסימונים.

על ידי ‘תגמולי שפע’, אני מתכוון שתוכל להציע אסימונים בחינם לאנשים המקדמים את ה- ICO שלך. לדוגמה, אתה יכול להציע 5 אסימונים לכל מי שמשתף את קישור ה- ICO שלך לפייסבוק וטוויטר.

זו יכולה להיות דרך בעלות נמוכה מאוד לשיווק ה- ICO שלך! במיוחד בגלל שזה לא דורש שום עלות מראש.

ניהול הקהילה שלך

הקהילה יכולה להיות דבר רב עוצמה להקיף אתו תוך כדי למידה כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי. תזדקק גם למקום בו הקהילה שלך תוכל לדבר זה עם זה ולשאול אותך שאלות. האפליקציה הפופולרית ביותר לשימוש עבור זה היא Telegram. זוהי אפליקציית מסרים מיידיים, כמו WhatsApp או Facebook Messenger. עם זאת, היא ידועה בביטחונה והפכה לאפליקציה אמינה ומועדפת ביותר בעולם הקריפטו.

מברק לא נועד להביא הכנסות,

זה לעולם לא ימכור מודעות.

מִברָק

לכן, לדעתי, הקמת קבוצת טלגרם מנוהלת היא חיונית! זה יעזור לקדם מעורבות טובה בקהילה ויעזור לך לבנות מערכות יחסים עם התומכים שלך.

כדאי להשתמש גם בפורומים. הרבה משקיעים מחפשים בפורומים כשמחקרים פרויקט – הם אוהבים לראות מה אנשים אומרים על פרויקט ועד כמה הצוות מגיב לשאלות.

בין אם אתה משתמש בפורומים כדי לשתף את דרכך כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי, צ’אטים קבוצתיים או שניהם: ככל הנראה תזדקק לצוות ניהול קהילה. זה תלוי כמה פופולרי ה- ICO שלך יהיה, אך כך או כך, עדיף לחסוך לעצמך את הזמן. האם אתה מעדיף לנהל את זה בעצמך או לבזבז חלק מהתקציב שלך על כך שצוות ינהל אותו בשבילך?

עליכם לשקול את העובדה שהקהילה שלכם תסמוך עליכם יותר אם אתם ממהרים להגיב להודעות. זה נראה אמין יותר ואמין יותר!

מכיוון שהקהילה שלך ככל הנראה תורכב מאנשים מכל רחבי העולם, ייתכן שתרצה צוות שמבוסס בכל רחבי העולם. אם יש להם אנשי צוות מרוחקים שממוקמים באזורי זמן שונים, תוכל לקבל מערכת ניהול קהילה 24/7!

חברה אחת המציעה שירות זה היא לך חברתי. הם בבריטניה, בעלי ניסיון רב בניהול ICOs מצליחים ויכולים לספק מגוון רחב של שירותים שימושיים, כולל ניהול קהילה..

אני ממליץ למצוא חברה כמו Go Social שיש לה מוניטין טוב – אחרת, אתה יכול בסופו של דבר להיות חברה שמייצגת אותך בצורה גרועה וגורמת לך להיראות רע!

היבט הכסף כיצד ליצור מטבע קריפטוגרפי

ערימה גדולה של מטבעות ביטקוין

כסף כסף כסף. תזדקק לכסף כדי לשלם עבור החוזה החכם ופיתוח האסימונים, האתר, הביקורת, העיתון הלבן, השיווק ויחסי הציבור (ניהול קהילה).

אני לא יכול לשקר לך – זה יקר. מפתחי חוזים ואסימונים חכמים יכולים לגבות כסף רב מכיוון שאין רבים מהם בהשוואה לכמה ICO. אתה יכול לצפות שהתעריפים יתחילו בסביבות 100 $ לשעה, אם כי חלקם יכולים לגבות הרבה יותר.

כמה זמן לוקח למפתח לסיים את החוזה החכם והאסימון יכול להשתנות בהתאם למה שאתה זקוק. להערכה כללית, הייתי מתיר שבועיים (עובד בימים שני-שישי, 9: 00-17: 00). זה סכום כולל של 8,000 $ אם היית משלם 100 $ לשעה!

גם הביקורות אינן זולות – בדרך כלל נע בין 3,000 $ – 10,000 $. שוב, הכל תלוי במה שאתה זקוק.

יכולתי להמשיך וללכת על מחירים ולתת לך עלויות ממוצעות וכו ‘, אבל אין טעם. הכל תלוי מה אתה רוצה ומי שאתה מכיר.

אם אתה מתחבר לאנשים הנכונים, אתה יכול להקל על התהליך של יצירת מטבע קריפטוגרפי. אז מה שהייתי מייעץ הוא לעשות הרבה מחקר ולדבר עם הרבה אנשים.

מסקנה: החלק החשוב ביותר והצעד הראשון שלך!

מדריך ‘הפוך את מטבע הקריפטוגרפיה שלך’ עבר את העבודה הטכנית והלא טכנית שעליך לעשות כדי ליצור מטבע מטבע מצליח באמצעות ICO. אך אנו ממשיכים לחזור לנקודת מפתח אחת. הפרויקט שלך יצליח רק אם יש לך רעיון טוב! לפי Coinmarketcap, כרגע יש יותר מ -1,500 מטבעות קריפטוגרפיים (03.15.18). כדי להתבלט, אתה צריך שיהיה לך מטרה חזקה – אתה צריך פיתרון נהדר לבעיה חשובה.

לדוגמא, BitDegree הוא פיתרון למערכת החינוך. לפני BitDegree, התלמידים היו צריכים לשלם אגרות גדולות על מנת ללמוד קורסים ולקבל כישורים. כעת, הם יכולים להשתמש ב- BitDegree כדי ללמוד ולקבל תשלום עבור ביצוע זאת מכיוון שבמערכת האקולוגית של BitDegree התלמידים והמורים מקבלים שכר על ידי מעסיקים עתידיים..

המעסיקים משפיעים על הקורסים, כלומר כאשר התלמידים מוסמכים, יש להם את כל התכונות הדרושות לעבודה אצל המעסיק. זה חוסך הרבה כסף עבור המעסיקים כי הרבה יותר יקר להם לרדת במסלול ההכשרה המסורתי.

זה פותח הזדמנויות רבות למעסיקים, סטודנטים ומורים – זה פותר בעיה גדולה! זה בדיוק מה שהרעיון שלך צריך לעשות. אם אתה זקוק לעזרה נוספת כיצד ליצור מטבע מטבע משלך, עבור אל דף ההדרכות והקורסים של BitDegree ולמד מהטובים ביותר.!

במקרה, לאחר שקראת מדריך זה, תחליט לבחור בדרך קלה יותר לקבל מטבעות קריפטוגרפיים, עליך להקפיד ללכת על חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אמינים ביותר, כגון Coinbase ו- Binance. כמו כן, שמור את הנכסים שלך בארנקי חומרה מאובטחים בכל עת!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map