פלטפורמת המסחר הטובה ביותר במטבעות קריפטוגרפיים: המדורגים המובילים ביותר

שלום לך! ברוך הבא למדריך שלי לפלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטו.

מסחר במטבעות קריפטו הפך לפעילות פופולרית מאוד במהלך 12 החודשים האחרונים. עבור אנשים רבים, זו הניסיון הראשון שיהיה להם לקנות ולמכור נכסים כדי לנסות להרוויח. זה לא מפתיע שמתחילים כאלה יזדקקו למדריך מסוג זה שיעזור להם להבין היכן להתחיל לסחור בקריפטו!

במהלך מאמר זה תוכלו ללמוד על ארבע מהבורסות הגדולות ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אלה שבחרתי מעולים לפחות מסיבות שונות או לפחות. אחד יכול להיות הכי טוב לסוחרי יום שרוצים לקנות ולמכור כמויות גבוהות. בינתיים, אחד יכול להיות מתאים יותר למתחילים מוחלטים.

במדריך זה נבחן את ביטטרקס, GDAX, Binance ו- Bitfinex. אסקור את הדברים הבאים לגבי כל פלטפורמה: עמלות, מאפיינים, אבטחה, זמינות מטבעות, נפח וכמה ידידותית למשתמש כל מרכזיה.

אני מקווה שעד סוף המדריך תדעו מהי פלטפורמת המסחר הטובה ביותר לסוחרי יום עם ניסיון רב בשימוש בבורסות ואיזו היא הטובה ביותר למתחילים מוחלטים. עליכם לדעת מעט על ההיסטוריה של ארבע המרכזיות המסיביות הללו, כמו גם מידע על כל אחת מהנקודות המפורטות לעיל.

למרבה הצער, נצטרך להבהיר כמה דברים. מאמר זה לא באמת עוסק כיצד לסחור בכל זאת בקריפטו! יש מספיק לכסות כבר בלי לתת הדרכות שלב אחר שלב על ניתוח טכני וקריאת תרשימים! חוץ מזה, ללמוד כיצד לסחור במטבע קריפטוגרפי הוא נושא מתקדם מדי עבור מאמר אחד בלבד.

עם כל האמור, יש הרבה מה לעבור לפני שנוכל לזהות איזו פלטפורמת המסחר הטובה ביותר עבור מטבעות קריפטו.

אם אתה יושב בנוח, אתחיל!

אז מה הפלטפורמה הטובה ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים?

לפני שנסביר להסביר כמה מההבדלים בין הבורסות הרבות שיש בחוץ, חשוב להפריד את פלטפורמות המסחר הטובות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים לשתי קבוצות.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

קבוצה 1

ראשית, ישנן פלטפורמות המאפשרות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כנגד מטבעות פיאט. חילופי דברים אלה בדרך כלל מבקשים עוד הרבה צורות זיהוי כדי להירשם.

לעתים קרובות הם מציעים הרבה פחות סוגים של מטבעות דיגיטליים. תמצאו ביטקוין, את’ר, ליטקוין ועוד כמה אחרים, אך אל תצפו למצוא עליהם פרויקטים לא ברורים של מכסה קטנה..

קבוצה 2

הסוג השני של פלטפורמה לסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא כזה שאינו מקבל פיקדונות פיאט. חילופי מטבעות בלבד אלה מציעים בדרך כלל כל מיני נכסים דיגיטליים, שרבים מהם מעולם לא שמעתם עליהם (למעשה, אפילו לא שמעתי על הרבה מהם!)

בנוסף, פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו אלה יבקשו בדרך כלל מעט מאוד צורות של תעודת זהות. חלקם אפילו לא מבקשים!

ההחלטה איזו משני סוגי הבורסות היא פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטו תגיע לצרכים האישיים שלך. עם זאת בחשבון, בואו נסתכל על מה שמוצע!

הערה: מטבע פיאט מתייחס לכסף המונפק על ידי ממשלה לאומית. דוגמאות למטבעות פיאט הם דולרים, אירו, לירות ויואן.

בורסות המאפשרות הפקדות של פיאט

בואו נחקור תחילה את ‘קבוצה 1’, החל מ- Bitfinex.

ביטפינקס

הבורסה הראשונה בה אסתכל איתך במדריך הטוב ביותר שלנו לפלטפורמת המסחר בקריפטו היא Bitfinex.

Bitfinex היא בורסת מטבעות חירום המופיעה בהונג קונג. הפלטפורמה הושקה לראשונה בשנת 2012 ומאז היא צומחת בקרב משתמשים. Bitfinex משווקת את עצמה כפלטפורמת סחר קריפטוגרפי ברמה המקצועית. עם זאת, אין בזה שום דבר מפחיד מדי כדי לדחות מתחילים להשתמש בו!

דמי ביטפינקס

כמו פלטפורמות מסחר רבות של מטבעות קריפטוגרפיים ברמה המקצועית, ל- Bitfinex יש סולם הזזה כדי להבין כמה משלמים דמי מסחר. ככל שנסחר יותר כסף ב -30 הימים הקודמים, כך הפלטפורמה תהיה זולה יותר. זו רק אחת מהדרכים הרבות בהן Bitfinex מתאימה לסוחרים בעלי נפח גבוה יותר.

במקום לנסות להסביר את שכר הטרחה שלי בעצמי, אתה יכול להסתכל בטבלה למטה. סביר להניח שלא תצטרכו להסתכל כל כך רחוק – הסכומים הדרושים כדי להגיע אפילו לשכבה השלישית יהיו הרבה יותר גבוהים מהסוחר הממוצע יכול לנהל.!

ביצוע הזמנת פלטפורמת המסחר של Bitfinex

הערה: יצרן הוא סוחר שמוסיף נזילות לשוק. המשמעות היא שאם אתה מפרסם עסקאות שלא מתמלאות באופן מיידי, אתה יצרן. אם אתה מפרסם עסקאות שמתמלאות באופן מיידי (מסיר נזילות), אתה לוקח.

תכונות Bitfinex

פלטפורמת המסחר של Bitfinex cryptocurrency מציעה את התכונות הבאות:

 • סחר בדולרים וביורו. הערה: אם ברצונך לסחור במטבע פיאט, תצטרך לאמת את חשבונך.
 • תכונות מסחר מתקדמות – מינוף פי 3.3, מסחר בשוליים ועשרה סוגי הזמנות שונים. אם אתה לא בטוח מה אלה, עדיף לא להתעסק איתם! אם ברצונך ללמוד עוד כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, קרא המדריך המלא שלנו.
 • ניתן לבצע הפקדות באמצעות העברות בנקאיות או מטבעות קריפטוגרפיים.
 • יכול להתאים אישית את ממשק המסחר. פירוש הדבר שתוכל להתאים אישית את תחנת העבודה שלך באמצעות תכונות בהן אתה משתמש ביותר.

האם Bitfinex ידידותי למשתמש?

Bitfinex היא לא פלטפורמת המסחר הקריפטוגרפית הכי ידידותית למשתמש. אם אתה יודע מה אתה עושה, זה נהדר. עם זאת, אם אתה חדש בתחום המסחר, הרבה מזה יהיה קשה להבין ואתה עלול לגלות שיש יותר אפשרויות ממה שאתה באמת צריך. סיבות אלו עשויות להפוך את Bitfinex לפלטפורמת המסחר הטובה ביותר עבור סוחרי יום שיש להם כבר ניסיון רב.

ביטפינקס אבטחה

אבטחה היא אחד הגורמים החשובים ביותר ביכולת לקרוא לעצמך פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטוגרפים. Bitfinex מציעה את שיפורי האבטחה הבאים עבור חשבונות משתמש:

 • אימות דו-גורמי – משתמשים יכולים לאפשר 2FA. זה מוסיף שכבת אבטחה נוספת בעת הכניסה.
 • אישור כתובת IP על משיכות – משתמשים יכולים לאפשר משיכות בלבד שמתבקשות מכתובת IP מסוימת.
 • ביטוי לאישור משיכה – על המשתמשים להזין ביטוי שהוגדר במועד מוקדם יותר כדי לעבד משיכה.
 • הודעות דוא”ל מוצפנות – משתמשים יכולים לבקש שכל הדוא”ל בינם לבין Bitfinex יהיו מוצפנים, כלומר רק הם יוכלו לקרוא אותם.
 • משתמשים יכולים לבקש שיישלח אליהם דוא”ל כאשר החשבון שלהם מחובר. חשבונות יוקפאו אם מתרחשת פעילות חשודה.
 • ביטפינקס טוענת כי היא מאחסנת 99.5% מהקריפטוגרפיה של המשתמשים בארנק רב חתימה עם אחסון קר.
 • ל- Bitfinex אמצעי זהירות שונים כדי להגן מפני התקפת מניעת שירות מבוזרת.
 • מאגר המידע של המשתמש מגובה ומאוחסן במספר מיקומים מחוץ לאתר.

זמינות מטבעות Bitfinex

לפלטפורמה המקבלת פיקדונות פיאט, Bitfinex תומכת ברשימה גדולה של מטבעות דיגיטליים. המטבעות הבאים ניתנים לסחר בבורסה:

BTC, BCH, BTG, TRX, GNT, AVT, DASH, DATA, EDO, EOS, ETC, ETH, ETP, LTC, MIOTA, NEO, OMG, QTUM, SAN, USDT, XMR, XRP, ZEC, BAT, ZRX, FUN, MANA, SPANK, TNB, RLC, RCN, REP, ELF, AID, SNGLS, SNT, QASH, YOYO, MITH.

נפח ביטפינקס

היקף המסחר הכולל של מטבעות קריפטוגרפיים במהלך 24 השעות האחרונות בזמן כתיבת שורות אלה (10 במאי 2018) ב- Bitfinex היה 699,816,667 דולר..

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

GDAX

לאחר מכן, במדריך שלנו לפלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטוגרפים, אני אסתכל על GDAX.

GDAX הוא מדור המסחר המקצועי עבור הדבר הכי קרוב לשם ביתי בקריפטו – Coinbase.

GDAX מייצג את Exchange Global Asset Exchange. מכיוון שהוא קשור ל- Coinbase, זו אחת מפלטפורמות המסחר הפופולריות ביותר בשוק כיום. זה מבוסס בסן פרנסיסקו, ארה”ב והושק כמה שנים אחרי Coinbase בשנת 2016.

עמלות GDAX

העמלות של GDAX בנויות באופן דומה לביטפינקס. הם מחושבים באמצעות מודל “יצרן / לוקח”. עמלת הלוקח מתבצעת על סמך סכום הדולר של לקוח בחודש האחרון. אלה נעים בין 0.3% ל 0.1%.

עם זאת, כל היצרניות נסחרות לחלוטין ללא תשלום ב- GDAX!

תכונות GDAX

GDAX מציע למשתמשים מגוון תכונות שהופכות אותו למקום טוב לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים. בואו נסתכל עליהם ונראה אם ​​GDAX יכולה להיות פלטפורמת המסחר הטובה ביותר ב- cryptocurrency:

 • פיקדונות פיאט ללא הגבלה באמצעות העברה בנקאית. ניתן להפקיד כסף גם באמצעות כל אחת מהאפשרויות של Coinbase (כרטיס אשראי / חיוב) ולהעבירם בחינם.
 • מהימנים מאוד על ידי קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים.
 • תכונות מסחר מתקדמות – קניות בשוק, הגבלת קניות, עצירות ומסחר בשוליים (פי 3).
 • ביטוח – פיקדונות הפיאט של GDAX מבוטחים בביטוח FDIC. הלקוחות מכוסים עד 250,000 $.
 • משתמשים שהתחילו ב- Coinbase יכולים לאמת בקלות את זהותם ולהתחיל ב- GDAX.

האם GDAX ידידותי למשתמש?

מכיוון שהוא חלק מ- Coinbase, ניתן לטעון ש- GDAX הוא אידיאלי עבור סוחרי מטבעות מתחילים ובינוניים כאחד. Coinbase מציע אפשרויות רבות של רכישה מיידית שהופכות את העבודה עם מטבע דיגיטלי לקלה ככל שניתן.

GDAX מיועד למשתמשים מעט יותר מתקדמים המעוניינים להתחיל לקבוע את המחירים שלהם או אולי לסחור יומי ברווח. עם זאת, הוא אינו מציע את אותה מבחר אפשרויות של Bitfinex. זה הופך אותה לפלטפורמה קצת פחות מתקדמת ולכן כמה משתמשים ברמה גבוהה עשויים להעדיף את Bitfinex. עבור רוב הסוחרים, האפשרויות הזמינות ב- GDAX יהיו די והותר.

תרשימים ב- GDAX בסיסיים יותר מאשר ב- Bitfinex וככאלה, הממשק קצת יותר ידידותי למשתמש. זה שוב הופך את GDAX למתאים יותר לסוחרי ביניים ולא למתקדמים.

אבטחת GDAX

GDAX מציע למשתמשים רמת אבטחה גבוהה.

 • פיקדונות פיאט מבוטחים ב- FDIC. זה מספק למשתמשים שקט נפשי רב בעת ביצוע הפקדות באמצעות העברות בנקאיות.
 • 98% מהפקדונות הקריפטוגרפים מוחזקים באחסון קר. כדי לגשת אליהן נדרשות חתימות מרובות מה שהופך אותן לבטוחות מאוד.
 • אימות דו-גורמי בחשבונות.
 • אין היסטוריה של פרצות אבטחה או פריצות.
 • היסטוריה של ביקורות פיננסיות וביטחוניות.
 • תלונה מאוד על התקנות הפיננסיות הקיימות בארה”ב.

זמינות מטבעות GDAX

המטבעות הבאים זמינים ב- GDAX:

BTC, ETH, BCH ו- LTC.

נפח GDAX

היקף המסחר הכולל של מטבעות קריפטוגרפיים במהלך 24 השעות האחרונות בעת כתיבת שורות אלה (10 במאי 2018) ב- GDAX היה 224,047,290 דולר..

חילופי קריפטו בלבד

בואו נסתכל כעת על ‘קבוצה 2’ – חילופי הצפנה בלבד.

הבורסות שבחנו עד כה במדריך הטוב ביותר לפלטפורמת המסחר בקריפטוגרפים, היו כולן מורשות ומאובטחות ביותר. כעת אנו יוצאים למערב הפרוע של חילופי מטבעות דיגיטליים!

מכיוון שבורסות קריפטו לקריפטו אינן מטפלות בשום מטבע מסורתי, אין הרבה תקנות קיימות שעליהן להן לעקוב. הסיבה לכך היא שתקנות המסדירות את מטבעות הקריפטו עדיין לא קיימות כראוי ברוב המדינות (אם כי יש מדינות שהחלו להכניס אותן). גם פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטו אלה לא בהכרח צריכות להירשם כשירות לטיפול בכסף.

אל דאגה, אלה שבחרנו כפלטפורמות המסחר הטובות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים שאינם מאפשרים פיקדונות פיאט מאובטחים ביותר. בואו נתחיל!

בינאנס

Binance היא אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטוגרפיות הצעירות אך הגדולות בענף. נראה שזה נראה משום מקום באמצע 2017 והתברר במהרה שהוא רוצה להיות הבורסה הגדולה ביותר בשוק. באופן מטורף, היא השיגה אותה בתחילת השנה עם שווי שוק כולל של 1.3 מיליארד דולר!

Binance הוקמה בסין, אך חוסר הוודאות הרגולטורית ראה אותה עוברת ליפן בספטמבר 2017. המייסד ג’או צ’נגפנג הודיע ​​מאז כי הוא מסתכל על האי האירופי מלטה כדי לבסס את החברה שלו. זאת מכיוון שמלטה מפתחת במהירות חקיקה ידידותית לקריפטו לאפשר לחברות צעירות כמו Binance את החופש לחדש.

עמלות בינאנס

בורסת המטבעות בינאנס גובה מהמשתמשים עמלה ממוצעת של 0.1% על כל סחר שנעשה. עם זאת, למעשה יש לפלטפורמה גם אסימון משלה. כדי לגרום לאנשים להשתמש בו, אלה שמשלמים באמצעות אסימון Binance (BNB) יקבלו 50% הנחה על עמלתם! אולי זה מספיק כדי להיות פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטוגרפים?

עמלות נמוכות כל כך יכולות להפוך את בינאנס למתמודדת חזקה על פלטפורמת המסחר הטובה ביותר עבור סוחרי יום שרוצים לבצע המון חליפין.

זה לא יהיה המקרה לנצח. פירוט ההנחות מוצג בטבלה שלהלן.

שיעורי היוון של פלטפורמת המסחר בינאנס במט

תכונות בינאנס

 • האפליקציה הסלולרית Binance מאפשרת למשתמשים לסחור במטבע הציבורי בתנועה.
 • אפשרויות תמיכה בשפות רבות: אנגלית, סינית, קוריאנית, יפנית.
 • יש לו מטבע משלו הנושא יתרונות בלעדיים.
 • הוא מציע תחרויות לסוחרים. לדוגמא, היה חודש שבו הסוחר שהצליח לקנות ולמכור את מרבית המטבעות WAVES קיבל 20,000 אסימוני WAVES. תחרות נוספת ראתה משתמשים זוכים במכוניות ובמחשבים כפרסים!
 • תומך במספר עצום של מטבעות ואסימונים שונים – אחת הבחירות הגדולות ביותר שיש.
 • הוא מציע תמיכה מוקדמת במזלגות הביטקוין. ביטקוין גולד וביטקוין דיימונד נרשמו בבינאנס במהירות רבה לאחר הקמתם.
 • אין הגבלה על גודל הפיקדונות בקריפטו.
 • מגבלות על משיכות. אלה מבוטלים כאשר מאומת חשבון. הדבר מחייב את המשתמשים להגיש את שמם המלא, ארץ, מין, תמונה של הדרכון / תמונה של תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה ותצלום של עצמם אוחזים במסמך..
 • מטבעות יציבים נתמכים. מי שרוצה להמיר השקעה לפיאט לזמן המעבר הבא שלהם לשוק יכול לעשות זאת באמצעות USDT (Tether) אם צמד המסחר זמין..

האם Binance ידידותי למשתמש?

למרות שהציע תצוגה בסיסית ומתקדמת כאחד, הממשק של Binance אינו הקל ביותר להבנה. זה עלול לקחת קצת זמן עד שמשתמשים מנוסים יותר יתרגלו לזה. עם זאת, ברגע שהם עושים זאת, הם מתוגמלים בכמות גדולה של מידע הזמין על גבי מסך יחיד.

אפילו הנוף הבסיסי קורה די הרבה.

מכיוון שהוא מציע למשתמשים חוויה כזו שעלולה לבלבל, Binance כנראה עדיף לסוחרים בינוניים ומתקדמים. למתחילים צריך לפחות להקדיש זמן הגון ללימוד הממשק כדי להבין את כל הפריסה לפני שמתחילים לבצע עסקאות בפלטפורמה..

Binance Security

Binance השיגה במהרה רמה גבוהה של אמון בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים וזה חשוב ביותר אם אתה רוצה לקרוא לעצמך פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בביטקוין. עם זאת, לא ידוע על פרטים רבים לגבי האופן שבו הפלטפורמה מאבטחת את פיקדונות הקריפטו שלה וכיצד היא מגנה על עצמה מפני פריצות.

עם זאת, Binance כן מציע את תכונות האבטחה הבאות:

 • אימות דו-גורמי.
 • מיקום לא ידוע של שרתים מרכזיים. כיום הם נחשבים בהונג קונג אם כי לא ידוע עליהם מידע נוסף.
 • התראה בדוא”ל לאישור הנסיגה. על המשתמשים לעקוב אחר קישור בדוא”ל כדי לאשר שהם ביקשו את המשיכה.

זמינות מטבעות בינאנס

ללא ספק, הדבר הטוב ביותר בפלטפורמת Binance הוא מספר המטבעות הנתמכים שם. הרשימה ארוכה מדי מכדי לרשום כאן. הסיבה לכך היא שהוא מפרט גם הרבה אסימונים ברגע שהם סיימו את הצעת המטבע הראשונית שלהם. זה מאפשר למשתמשים להשיג אותם מוקדם ואולי לנעול את הרווחים האפשריים ביותר בכל משאבות לאחר ICO.

חלק מהרישומים הבולטים יותר ב- Binance כוללים ביטקוין, ביטקוין מזומן, ביטקוין זהב, אתריום, אתריום קלאסי, EOS, דאש, ליטקוין, NEO, GAS, Zcash, דאש, אדווה.

יש הרבה יותר רשומים בבורסה. לרשימה מלאה היכנסו לאתר עצמו.

נפח ביטקוין

היקף המסחר הכולל של מטבעות קריפטוגרפיים במהלך 24 השעות האחרונות בזמן כתיבת שורות אלה (10 במאי 2018) ב- Binance היה סכום מוחלט של 2,210,146,604 דולר.!

סחר במטבעות קריפטוגרפיים בבינאנס

לאחר מכן, במדריך שלנו לפלטפורמת המסחר הטובה ביותר במטבע קריפטוגרפי, אסביר כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ב- Binance. הצעדים המתוארים להלן יהיו דומים מאוד עבור מרבית המרכזיות. עבור מדריך זה, אניח שכבר הגדרת חשבון.

 1. בקר באתר של Binance בכתובת binance.com.
 2. לחץ על “התחברות” בראש העמוד ומלא את פרטי הכניסה שלך.
 3. לאחר מכן השתמש בטלפון שלך כדי לקבל את קוד האימות הדו-גורמי המבוקש. הזן אותו לתיבה המודגשת למטה.

  אימות גוגל בפלטפורמת המסחר במטבע קריפטוגרפי בינאנס

 4. לחץ על “כספים” בחלק העליון של המסך. תועבר לדף הארנק.

  קרנות פלטפורמת המסחר של מטבע החוץ בינאנס

 5. לחץ על “הפקדה” לצד הנכס הדיגיטלי שברצונך לסחור בו. פעל לפי ההוראות שעל המסך כדי להשלים את ההפקדה.

  פיקדון פלטפורמת המסחר של מטבע החוץ בינאנס

 6. לאחר זיכוי חשבונך, לחץ על “החלף” בפינה הימנית העליונה של המסך.

  בורסות פלטפורמת המסחר של מטבע החוץ בינאנס

 7. תקבל שתי אפשרויות בתפריט נפתח. עבור מדריך זה, אשתמש במצב “בסיסי”. זה מומלץ למשתמשים בפעם הראשונה מכיוון שיש פחות אפשרויות לבלבל אותך!

  Binance כאחת מפלטפורמת המסחר בקריפטו

 8. בדוגמה זו אנו מחליפים את כמות ה- NEO שהייתה לי בחשבוני ב- BTC באמצעות הזמנת מגבלה. צו הגבלה פירושו שהסחר יתבצע רק במחיר שציינתי או יותר טוב, כלומר אני יצרן. אם ברצונך למלא את הזמנתך באופן מיידי, השתמש ב”שוק “. זה אומר שאתה לוקח.
 9. הזן את הסכום שברצונך לסחור בו, בדוק שהמחיר תואם את השער הנוכחי עבור הנכס שאתה קונה או מוכר ולחץ על כפתור “למכור”.
 10. לאחר מילוי ההזמנה, תוכל לחזור לחלק “כספים” באתר ולמשוך את המטבע הקריפטוגרפי שלך שוב.

הערה: אלא אם כן אתה סוחר יום לעתים קרובות, לא מומלץ להשאיר כסף באתר חליפין. בורסות נפרצו בעבר והן נפרצו שוב. חזור: בורסה אינה מקום מאובטח לאחסון בטוח של המטבעות הקריפטוגרפיים שלך! עיין במדריך שלנו בנושא מיטב ארנקי הצפנה למידע נוסף.

ביטרקס

הבורסה הסופית עליה אסתכל במדריך הטוב ביותר לפלטפורמת המסחר בקריפטוגרפים היא ביטרקס. כמו בינאנס, ביטרקס אינו מאפשר פיקדונות פיאט. כמו כן, כמו Binance, ל- Bittrex יש מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים שמשתמשים יכולים לקנות ולמכור.

ביטרקס הושקה בדצמבר 2014. מאז היא הפכה לאחת הבורסות היותר ידידותיות למשתמש באלטקוין.

היא הוקמה על ידי ביל שיהארה, ריצ’י ליי, ראמי, קוואץ ‘וריאן הנץ בלאס וגאס. מכיוון שהיא מבוססת בארה”ב, ביטרקס תואמת לחלוטין את התקנות המעטות הקיימות כיום.

דמי ביטרקס

העמלות בביטרקס גבוהות במקצת מבורסות אחרות. לפלטפורמה גם אין עמלות שונות ליצרנים ולוקחים, או סולם הזזה למשתמשים בנפח גבוה. ביטרקס גובה שיעור אחיד של 0.25% למסחר.

תכונות ביטרקס

ביטרקס אולי לא הבורסה הזולה ביותר בסביבה, אך היא מצטיינת בתכונות מסוימות. זו פלטפורמה ידידותית למשתמש שזו דרך נהדרת להתחיל לסחור במגוון אלטקוינים. להלן כמה מהתכונות הטובות ביותר שלה, בוא נראה אם ​​זה מספיק כדי להפוך אותה לפלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטו:

 • אלטקוינים רבים נתמכים.
 • יוזמה פריסה קלה לשימוש.
 • אין אימות לחשבונות בסיסיים. חשבונות אלה יכולים לבצע משיכות של עד 3,000 $ ליום.
 • אין הגבלת פיקדונות.
 • זמין לרוב המדינות ברחבי העולם.
 • עמלות אחידות הופכות אותם לקלים לחישוב.

ביטרקס ביטחון

צוות המייסדים של ביטרקס מורכב ממומחי אבטחה דיגיטלית לשעבר. כפי שהיית מצפה מקבוצה כזו, פלטפורמת ביטרקס היא אחת המאובטחות ביותר. מאפייני האבטחה ב- Bittrex הם כדלקמן:

 • ארנקים מרובי שלבים. המשמעות היא שרוב הנכסים הדיגיטליים נשמרים באחסון קירור.
 • אימות דו-גורמי.
 • מוסדר לחלוטין ועומד ברשויות ארה”ב. מחזיק ברישיון עסקי שירות כספי מטעם FinCEN.
 • האם עובדים אצלם שני מומחים לשעבר לביטחון פנים.
 • שלח התראות בדוא”ל כאשר מתגלה כתובת IP חדשה. יש לעקוב אחר קישור מהדואר האלקטרוני הרשום של המשתמש כדי לאשר שהניסיון נעשה על ידם.
 • שלח התראות בדוא”ל כאשר מתבצעת כניסה חדשה.
 • התראה בדוא”ל לאישור הנסיגה.

זמינות מטבע ביטרקס

עם יותר מ -250 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ב- Bittrex, יש סיכוי גבוה שהפרויקט שתרצה לסחור בו באסימונים מופיע שם. עם זאת, הצוות מקפיד וטרינר את קודי המקור של מטבעות שונים כדי להבטיח שמדובר בהנפקות לגיטימיות.

בנוסף, אותם מטבעות שמתגלים כלא פופולאריים נמחקים במהירות מהפלטפורמה. במקום להיות בורסת אלטקוין שכולה תפוסה, ביטרקס מציעה מבחר מעודן יותר של אסימונים ומטבעות וזה הופך אותה צעד אחד קרוב יותר להיקרא פלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטו..

כל המטבעות הפופולריים ביותר רשומים ב- Bittrex עם צמדי מסחר בין ביטקוין, Ethereum ו- USDT או BitCNY עבור אלה המעוניינים להמיר למטבע פיאט בזמן שהם מחכים לתנאים נוחים לסחר..

נפח ביטרקס

היקף המסחר הכולל של מטבעות קריפטוגרפיים במהלך 24 השעות האחרונות בזמן כתיבת שורות אלה (10 במאי 2018) בביטרקס היה 197,237,259 דולר..

מסקנה: האם קיימת “פלטפורמת המסחר הטובה ביותר במטבעות קריפטוגרפיים”?

אז זהו זה. זהו המדריך הטוב ביותר שלנו לפלטפורמת המסחר בקריפטוגרפים. כפי שאתה יכול לראות, לכל מרכזיה שונה יתרונות וחסרונות שונים במקצת. חלקם מתמחים במתן חוויה ידידותית למשתמש, בעוד שאחרים מעדיפים אפשרויות מסחר מתקדמות יותר.

זה הופך את הבחירה בפלטפורמת המסחר הטובה ביותר בקריפטוגרפיה למדי קשה – אני מרגיש שאין בורסה ‘הטובה ביותר’ הכוללת, אך ישנן חילופי חילוף שהם ‘הטובים ביותר’ עבור כל משתמש בודד על פי צרכיו והעדפותיו..

מה שטוב למשתמש אחד יכול להיות נורא עבור משתמש אחר.

אם אתה סוחר או משתמש קריפטו חסר ניסיון, אתה עשוי לחשוב שפלטפורמה אחת היא מבריקה. עם זאת, מבחינתי, משתמש מנוסה בפלטפורמות חילופי שונות, ייתכן שחסר כמה תכונות מתקדמות יותר שאני מעדיף.

עם זאת, אני מקווה שלמדת כמה דברים על כמה מפלטפורמות המסחר הקריפטוגרפיות הגדולות ביותר בעסק. התארנו ארבעה בסך הכל: ביטרקס, בינאנס, ביטפינקס ו- GDAX. השניים הראשונים הם אלה שאינם מאפשרים פיקדונות פיאט והשני הם אלו שמאפשרים.

כיסיתי: עמלות, תכונות, עד כמה ידידותיות למשתמש, נפח סחר, אבטחה וזמינות מטבעות בכל אחת מהן. נתתי גם קצת היסטוריה על כולם.

עכשיו כשכולנו סיימנו, מה אתם חושבים? איזו לדעתך פלטפורמת המסחר הטובה ביותר ב- Cryptocurrency עבורך?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map