חומרת הכרייה של אתריום הטובה ביותר

חומרת כריית Ethereum - מטבע Ethereumאז ביליתם ימים במחקר אודות Ethereum, בדקתם את החדשות האחרונות והסיקור התקשורתי, בדקתם כל נושא הקשור לקריפטו זה ועכשיו אתם סוף סוף עומדים להתחיל בכרייה. אבל איך בוחרים את האפשרויות הנכונות ונמנעים מבזבוז כסף רב? ובכן, טוב שאנחנו כאן כדי לדבר על חומרת כריית את’ריום. ליתר דיוק, הרכיבים הנדרשים לכך.

אסדות הכרייה של Ethereum הופכות פופולריות מאוד. אחת הסיבות לכך היא שהם שונים מאוד בשני ההיבטים של איכות ומחיר. אתה יכול לבחור לקנות לכלוך למתחילים פשוט מאוד בזול, או אולי תרצה להשקיע במשהו שהמקצוענים משתמשים בו. או אולי אפילו החלטתם לבנות את המכשיר שלכם?

לא משנה מה יהיה המקרה, תזדקק להרבה ידע בנושא – אילו רכיבים טובים באילו תהליכים, כיצד פועלים אסדות וכו ‘. טוב שיש לך את המדריך השימושי הזה לפניך – אלמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת כשחושבים על מיטב כורי Ethereum!

כמו כן, לפני שתמשיך הלאה, עליך לדעת שיש דרכים טובות יותר להשיג את אתריום, ואז כרייה אותו. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של חילופי מטבעות קריפטו המאפשרים לך לקנות ETH בכסף פיאט, ולהתחיל לסחור באופן מיידי. כמה מפלטפורמות כאלה כוללות את Coinbase, Binance ו- Coinamma.

עכשיו בואו נתקדם הלאה!

חומרת כריית Ethereum – Rig

חומרת כריית Ethereum (הידועה יותר בשם אסדת כריית Ethereum) היא מכונה שתוכננה במיוחד עם מטרה חגיגית – לכרות את Ethereum. בטח, אתה יכול תיאורטית להשתמש במתקן זה לדברים אחרים (כמו משחקים או פעולות מחשב אחרות), אך ככל שעובר הזמן, פחות ופחות אנשים משתמשים באסדות למטרות שאינן כרייה..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

סוגי אסדות כרייה

באופן כללי, ישנם שני סוגים של אסדות כריית את’ריום – מעבד ו- GPU.

אסדות כריית מעבד משתמשות במעבד המעבד כדי לאכוף אלגוריתמים מורכבים כדי לפתור בלוקים (אלה שמייצרים רשתות חסימות). סוג זה של כרייה היה אמור להיות בחירה פופולרית מאוד בכל הנוגע לכורי אתריום הטובים ביותר, אך נכון לעכשיו, הוא אינו נמצא בשימוש נרחב יותר..

אסדות כריית מעבד היו בעבר (בחלק מהמקרים – עדיין) פופולריות מאוד בקרב כורים מתחילים. הסיבה מאחורי זה היא שהם מאוד זולים ונוחים לשימוש – כל מה שאתה צריך זה מחשב. החיסרון של זה, לעומת זאת, הוא שהתהליך הוא איטי ביותר – זה עלול לקחת חודשים (אפילו שנים!) עד שיהיו עדים לתוצאות בולטות כלשהן..

אסדות כריית GPU משתמשות בכרטיסי גרפיקה באותו אופן שבו מעבדיהם משתמשים במעבדים, אלא שכרטיסי המסך אינם מבצעים אלגוריתמים – הם פשוט משלימים את תהליכי הכרייה ברשתות סגורות..

אסדות כריית GPU עדיפות על מעבד כמעט בכל היבט של העניין. אבל החיסרון הטבעי בכך הוא שהם יקרים במיוחד. אסדת כרייה תקינה של GPU יכולה לעלות בין $ 3000 ל- $ 5000!

לא משנה מה הסוג, כל אסדות הכרייה מורכבות מאספקת חשמל, לוח אם, כרטיסי גרפיקה, מכשיר קירור ואיזשהו פגר שיחזיק את כל זה יחד – זה עשוי להיות מסגרות עץ או אלומיניום..


בניית אסדת כרייה

עכשיו שאתה יודע מה מרכיב את הסוגים הכלליים של אסדות הכרייה, בואו נסתכל כיצד הם בנויים. אם יש לך ידע בסיסי כיצד אסדות כרייה צריכות להיראות – טוב! אבל אם לא, אין צורך לדאוג – מה שאתה רואה באינטרנט כשאתה מחפש חומרה לכריית Ethereum הם רק דוגמאות לאופן האופטימיזציה ביותר שבה אמורה להיראות אסדה. האמת, אתה יכול להרכיב ולגרום לחומרת הכרייה שלך ב- Ethereum להראות בכל דרך שתרצה – כל עוד זה עובד כמו שצריך.

אתריום-כריית-חומרה

אולם לפני שנדבר על תהליך בניית האסדה, בואו נגלה מהם החלקים החיוניים הטובים ביותר לכל אסדה ואיפה לחפש אותם.

GPU הטוב ביותר לכרייה

אם אתם מתכננים לבנות אסדת כרייה של GPU, היא כנראה תכלול יותר מכרטיס גרפי אחד (או עשרה). אבל כדי להיות מסוגל לבחור את ה- GPU הנכון כדי למקסם את ההכנסה שלך אתה קודם כל צריך לחקור אודות המעבדים הטובים ביותר לכרייה.

כשמדובר ב- GPUs, ישנם שני מתמודדים גדולים בשוק – Nvidia ו- AMD. מרבית הרשימות שתמצאו ברשת המתיימרות לדבר על “ה- GPU הטוב ביותר לכרייה” אינן מציינות אלא כרטיסי מסך Nvidia ו- AMD אלא אם כן צוין אחרת.

זה הגיוני לחלוטין, עם זאת. שתי החברות הוכיחו את יכולתן ליצור טכנולוגיה חדישה ואיכותית ביותר, ולכן מוצרי שתי החברות שולטות ברשימות..

כדי לעשות את זה הוגן וכדי למנוע יתירות, אני ארשום GPU אחד מכל חברה כדי לתת דוגמאות איך צריך להיראות ה- GPU הטוב ביותר לכרייה..

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

Nvidia GeForce GTX 1070

Nvidia GeForce GTX 1070 נחשב בעיני רבים לבחירה הטובה ביותר בכל הנוגע לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. גיימרים כבר הבחינו עד כמה כרטיס המסך הזה יכול להיות טוב, וחובבי הקריפטו מיהרו לעקוב.

האיכות הטובה ביותר שיש ל- GPU זה היא שהיא יכולה לשמור על קצב גיבוב גבוה יחסית ואילו לא משתמשים בכמויות כוח קוסמיות לשם כך. בדרך כלל, GPUs דורשים כמויות עצומות של חשמל כדי להאכיל אותם, מה שבתורו עשוי לרוקן את הארנק של הכורה עוד לפני שהוא מתחיל להבחין ברווחים כלשהם ממאמץ הכרייה שלו..

AMD Radeon RX580

AMD Radeon RX580 הוא המתחרה העיקרי של ה- GTX 1070 של Nvidia. ההאסטה של ​​Radeon נמוכה במידה ניכרת מזו של ה- GTX, אך במקום שחסר בו hashrate, ה- RX580 מפצה במחיר – הוא נתפס כאלטרנטיבה זולה יותר, אך עדיין דומה לביצוע של Nvidia GeForce GTX. 1070.

זהה ל- GTX, Radeon גם שומר על צריכת חשמל נמוכה כדי למקסם רווחים פוטנציאליים. כרטיס המסך הזה כל כך מבוקש על ידי חובבי הקריפטו ברחבי העולם, עד שקשה למצוא אחד כזה מיד.

כפי שציינתי קודם במדריך, חומרת הכרייה של GPU Ethereum אינה זולה. ועכשיו בואו נדבר מספרים.

ה- Nvidia GeForce GTX 1017 קמעונאי במחיר של כמעט 470 $, בעוד AMD Radeon RX580 מסתכם בסביבות 320 $. עכשיו דמיין כמה תצטרך להשקיע אם תרצה ליצור את אסדת ה- GPU שלך העשויה, נניח, משש כרטיסי גרפיקה? זכור לכלול את כל העלויות האחרות (לוח אם, ספק כוח וכו ‘) לסכום שאתה חושב עליו.

עכשיו אתה רואה למה התכוונתי כשאמרתי “יקר”?

לוח האם הטוב ביותר לכרייה

חלק חשוב מאוד נוסף בכל חלקי חומרת כריית Ethereum הוא לוח אם. בתחום ציוד זה, שתי המתחרות העיקריות הן ASUS ו- ASRock.

ASUS B250 מומחה לכרייה

ASUS B250 כרייה מומחה נתפס בעיני רבים כלוח האם הכרייתי הטוב ביותר שנוצר מעולם. וטענות אלה אינן ריקות – לוח האם הזה נוצר מתוך מחשבה ספציפית של כורים.

זה יכול לתמוך בכמות אדירה של עד 19 – כן, 19 – GPUs בכל פעם. דמיין שיש לך את החיה הזו מחוברת ל -19 Nvidias או AMDs!

מומחה הכרייה של ASUS B250 תוכנן במיוחד עבור כורים. יש לו פונקציית כרייה מיוחדת שעוסקת בעבודה המייגעת בשבילך.

ASRock H110 Pro BTC+

ASRock H110 Pro BTC + נחשב בעיני רבים כאלטרנטיבה טובה למומחה הכרייה של ASUS. ASRock תומך ב 13 GPUs, אשר למען האמת, הם ככל הנראה יותר ממה שייתכן שיזדקק אי פעם.

כשמדובר בתחרות בתחרות “לוח האם הכרייה הטוב ביותר”, יש בעיה אחת. כנראה החיסרון האמיתי היחיד של לוח האם הזה הוא שזה קצת מסובך להגדיר ולהשתמש. אם אתה רק מתחיל, כדאי לך לבחור משהו קל יותר להתמודד איתו. עם זאת, אם אתה מומחה בתחום הקריפטו ובמיוחד חומרת כריית Ethereum, אז לא תהיה לך בעיה עם ASRock H110 Pro BTC.+.

מומחה הכרייה של ASUS B250 מסתכם במחיר כולל של כמעט 150 דולר, בעוד ASRock H110 Pro BTC + קמעונאי במחיר של 99,99 דולר. כעת תוכל להוסיף מחירים אלה לרשימת “המחיר הכולל לבניית חומרת הכרייה הטובה ביותר של Ethereum”.

כמו כן, זכור כי חשוב לקבל א ארנק חומרה כדי לשמור על אבטחת הנכסים שלך. כמה ממובילי התעשייה כוללים את Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

כיצד לבנות אסדת כרייה?

כעת, לאחר שקיבלתם מושג כיצד בנויים הסוגים הנפוצים ביותר של אסדות כרייה, נוכל סוף סוף לקפוץ לתהליך הבנייה. הכנתם את הרשימות שלכם, אספתם את החומרים (כולל ה- GPU הטוב ביותר לכרייה ולוח האם הכרייתי הטוב ביותר) ואתם מוכנים לבנות חומרת כריית Ethereum.

קודם כל, כדאי לבנות את המסגרת. כל סוג של חומר יציב יעבוד, וזכרו – הוא לא צריך להיות מושלם מבחינה ויזואלית כל עוד הוא עושה את עבודתו היטב.

עכשיו הגיע הזמן להוסיף את לוח האם ולחבר את כל הכבלים לשקעים שלהם. ברגע שאתה מטפל בזה, הוסף את ה- GPUs לתמונה. לאחר שתחבר את כל זה ותוסיף את הקירור ואת אספקת החשמל, תזדקק ל- USB עם מערכת הפעלה (Windows, Mac וכו ‘)..

לאחר שהתקנתם את מערכת ההפעלה וסיימתם להגדיר דברים ב- BIOS, כל שנותר הוא להוריד ולהתקין תוכנת כרייה ותוכנת אוברקלוק. וסיימת! אתה יכול להתחיל לכרות באופן מיידי.

קניית ריג

אם בילוי זמן באיסוף והרכבת חומרת כריית Ethereum משלך נראה יותר מדי אתגר, או אם אתה פשוט לא אדם DIY בלב, אפשרות אחרת היא לקנות את אסדת הכרייה ממוכר צד שלישי..

אתריום-כריית-חומרה - אסדת כרייה

יש הרבה אנשים אשר או) מוכרים אסדות כרייה מורכבות, או ב) מרכיבים ומרכיבים עבורכם את אסדות הכרייה שלכם (בתשלום). אנשים אלה בדרך כלל מכניסים מודעות לפורומים פופולריים של שיווק דיגיטלי (כלומר קרייגסליסט) המציעים את המוצרים או השירותים שלהם.

ייתכן שניתן יהיה לבדוק את האסדות שתוכלו לרכוש בדרך זו, שכן אם יתמזל מזלכם, אולי תקבלו הרבה מאוד כסף ותחסכו הרבה כסף. אך מצד שני, עליכם תמיד להיזהר מהונאות וכוונות רעות – יש אנשים שיכולים לנסות להטעות אתכם או לשדוד אותם ממש, אחרים עשויים לנסות למכור לכם אסדה שבורה, פגומה, לא עובדת או בקושי עובדת.

כדי להימנע ממצבים מסוג זה, תמיד יש חבר שיודע מה הוא עושה (או יותר טוב – מומחה בתחום) בדוק את האסדה שאתה חושב לקנות. תמיד עדיף לקחת קצת זמן ולהיות בטוח ולא לגלות מאוחר יותר שהוליכו אותך שולל.

עכשיו אתה יודע על האינטרסים והביצועים של בנייה ותחזוקה של חומרת כריית Ethereum משלך. אתה יכול לצאת ולהקים חוות כריית מטבעות קריפטו משלך. אם בהתחלה אתה לא מצליח, אל תדאג – הרכבת אסדת כרייה היא דבר לא פשוט. רק תמשיך לנסות ואל תוותר – בסופו של דבר תגיע לשם!

סיכום

ישנן דרכים רבות ושונות להסתכל על תוכנת הכרייה של Ethereum – ייתכן שתשפט אותה על סמך סוגה (מעבד או GPU), מספר GPU, איכות לוח האם או אפילו שיטת הקירור. עם זאת, יש אינספור דרכים לבנות את אסדת הכרייה שלך.

הדרך הקלה ביותר להיכנס לעולם כריית הקריפטו היא לאסוף כל חלק במידע שיש, לנתח אותו ולהסיק, ואז להשתמש במידע המסונן כדי לאסוף ולהרכיב את המתקן הראשון שלך. זה לא צריך להיות מהודר או יקר – יותר טוב, נסה להתחיל בצד הזול של השוק. זה ייתן לך הזדמנות לבצע את השיפוטים שלך ולצמוח בתהליך.

זכור לבחור תוכנה מכובדת לפני שתפעיל את המכונה. לאחר מכן, כל מה שאתה צריך להתמודד איתו הם עלות החשמל ותנאי הקירור.

חומרת כריית Ethereum נוטה להתחמם. אתה חייב להיות סוג של מיזוג אוויר וציוד קירור מיוחד. במקרה שאם אתה לא מצליח לקרר את המכונות שלך, זה בסופו של דבר (כלומר ממש מהר) יישרף. אתה בזבז את כל ההשקעות והזמן שלך. אתה בטח לא היית רוצה את זה, עכשיו היית רוצה?

באשר לחשמל, הפתרון הטוב ביותר הוא למצוא מקום שמציע חשמל זול במיוחד אך מרווח במקצת (במיוחד אם התוכניות שלך לטווח הארוך הן לבנות חווה).

עם זאת, מלבד זאת, אתה יכול גם לשקול קונה אתריום עַל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אמינים ואפילו שקול להתחיל לסחור. כמה מהפלטפורמות המומלצות כוללות את Coinbase ו- Binance.

ברגע שכבר יש לך את’ריום, הקפד לבחור א ארנק חומרה מאובטח, כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

הגענו לסוף מדריך אסדות הכרייה הזה של Ethereum. אני מקווה שנהנית מהקריאה, ויותר מכך – אני מקווה שתשתמש במידע זה בצורה טובה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map