מהו הביטקוין הבא: תחזיות מבוססות ראיות

מכיוון שעולם הקריפטו זוכה ליותר ויותר תשומת לב רגילה, זה פשוט טבעי שהרבה אנשים מתעניינים בנושא זה. הביטקוין היה המרכיב העיקרי של מטבעות קריפטוגרפיים במשך הזמן הארוך ביותר – סיפור “עלייתו לתהילה” היה נושא לספקולציות כבר שנים רבות. אך באופן טבעי, ככל שעובר הזמן אנשים מתחילים לתהות – מהו הביטקוין הבא? או במילים אחרות – מהו המטבע הקריפטוגרפי הגדול הבא?

אלו השאלות המדויקות שאנסה לענות עליהן במדריך זה. נדבר על “התבגרותו” של ביטקוין, מדובר בתנודות במחירים וננסה ליצור קווים מנחים ברורים למה שצריך לקרות שהמטבע הציבורי הגדול הבא היה להופיע.

לאחר מכן נדבר על שלושת המתמודדים העיקריים שיהפכו לדבר הגדול הבא – ננתח את סיפוריהם וצמיחתם ונראה אם ​​נוכל למצוא תשובה ברורה לשאלה – מהו הביטקוין הבא.

קיצר ההיסטוריה של הביטקוין

ביטקוין שוחרר לראשונה לציבור הרחב בשנת 2009. מיותר לציין כי מכיוון שזה היה מושג כל כך חדש ומרגש, הוא זכה במהרה לשמצה ועניין..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

במהלך השנים הבאות מחירו של ביטקוין נע בכבדות – כשהצליח להגיע ולטפס מעל סף $ 1, זה היה יום נהדר עבור המטבע וכמה אנשים חשבו שביטקוין באמת “הצליח”.

ככל שעברו השנים, הביטקוין צבר יותר ויותר משיכה. עם זאת, המפץ הגדול של המטבע התרחש בתחילת 2017 – הוא פרץ את דלתות ההצלחה של המיינסטרים והפך לפופולרי כל כך שזה נחשב מוזר לפגוש מישהו שלא היה לפחות שומע עליו..

בשיאו, ביטקוין כמעט הצליח להפר את רף 20,000 הדולר. זה היה אירוע היסטורי עבור המטבע וקהילת הקריפטו בכלל.

עם זאת, במחצית השנייה של 2017, מחירו של ביטקוין (ורוב מחירי המטבעות האחרים בקריפטו) החל לקרוס. בעת כתיבת מדריך זה, שווי יחידת ביטקוין נע סביב 6400 דולר. ראוי להזכיר, עם זאת, שמחירו של המטבע טיפס לאט, אך בוודאי בימים האחרונים.

חשוב לציין שהסיפור של ביטקוין היה ראוי לספר לימוד. לא רק בגלל שהיה המטבע הקריפטוגרפי הראשון מסוגו, אלא גם בגלל שהיו כל כך הרבה ספקולציות ואירועי שוק לאורך כל חייו שהוא פשוט הפך לסמל של “להיות מיליונר בן לילה”.

כעת, כשתדעו כיצד נוצר הביטקוין, בואו ננסה להבין את המאפיינים העיקריים שעליהם צריך להיות מטבע קריפטוגרפי כדי להפוך לתשובה לשאלה “מהו הביטקוין הבא?”.

מאפיינים

אז … השאלה היא “מהו הביטקוין הבא?”. זו דרך הוגנת לנסח את זה, אבל כנראה שאעניין יותר בשאלה כזו:

מה המאפיינים של המטבע הקריפטוגרפי הגדול הבא?


זה הוגן לנסות ולנחש מהו הביטקוין הבא על ידי התבוננות במחירים ובמגמות השוק (מגמות צמיחה), אך אלה אינם ההיבטים העיקריים שיש לחפש..

יש כלל זהב בקהילות הקריפטו ברחבי העולם: אם מטבע קריפטוגרפי יועיל, הוא יתגבר על כל המאבקים וימשיך לצמוח.

זו הנחה הוגנת: אם משהו נדיר וגם שימושי, אנשים ינסו לרכוש אותו. מתוך 1600 המטבעות הקריפטוגרפיים הנוכחיים שקיימים, יש לא מעט נוצצים ויקרים, אך עם זאת אין להם שום תועלת ספציפית. לאורך השנים מטבעות אלה נוטים לדעוך ולהישכח.

עבור מטבעות קריפטוגרפיים, ישנם הרבה גורמים הקובעים את התועלת שלהם. קודם כל, הם כנראה יצטרכו לבצע משימה מסוג מסוים – כלומר, “הדבר השימושי שאתה רוצה שיקרה” יקרה מיד לאחר שתשלם סכום מאותו מטבע קריפטוגרפי, ללא כל צעדים נוספים המעורבים. אחרי הכל, אחד הגורמים הקובעים מהו הביטקוין הבא יהיה התועלת של המטבע.

הם גם צריכים להיות זמינים ומהירים בקלות. אולם אין זה אומר שהם צריכים להיות זולים – להפך. הם פשוט צריכים להיות זמינים דרך השווקים הראשיים ואתרי המסחר באינטרנט.

אחת התכונות העיקריות שצריכה להיות לקריפטוגרפיה שמטרתה לענות על השאלות של “מהו הביטקוין הבא” (וכזו שלעתים קרובות לא מצליחים להזכיר אותה במדריכים דומים אחרים) היא חברה וצוות מפתחים חזק מאחורי זה..

אם קריפטו חסר באזורים מסוימים בשימוש בו ואינו מצליח לעמוד בקצב השוק, הוא ימות במוקדם או במאוחר (בדרך כלל במוקדם). למטבע טוב יש צוותים של אנשים שמצפים לרווחתו – הם מנהלים את עמדת המטבע בבלוקצ’יין, מוודאים שמהירויות העסקה שוות ואף ליצור ולפתח פרויקטים צדדיים שקשורים לקריפטוגרפיה המדוברת..

מטבע קריפטו טוב ובעל פוטנציאל אמור להיות גם קוד פתוח. אף על פי שאדווה נוטה להיות יוצא מן הכלל ענק בכך, מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים הם בדרך כלל אלה שמגיעים על מרכזיים. הקריפטו בהיותו קוד פתוח בואו אנשים אחרים יתרמו לרווחתו והתפתחותו, אשר בתורם יכולים לזרז את עליית המטבע לראש.

עכשיו כשדיברנו די בהרחבה על התכונות והמאפיינים העיקריים שצריכים להיות מטבע קריפטוגרפי מצליח, בואו ננסה להכניס אותו לרשימה של נקודות פשוטות וספציפיות.

לקריפטוגרפיה יהיה הסיכוי הגבוה ביותר להצליח ולהפוך לתשובה לשאלה “מה יהיה הביטקוין הבא?” אם יש לו את התכונות הבאות:

  • האם קוד פתוח;
  • מאחוריו עומד צוות חזק של מפתחים ומשקיעים;
  • בעל מטרה מוגדרת ובר השגה;
  • הוא מהיר ונגיש בקלות;
  • מציע שירות שאנשים זקוקים לו;
  • זה שקוף לא רק לפני או במהלך ICO אלא גם אחרי.

מהו הביטקוין הבא – שלושת הגדולים

כעת, לאחר שסיקרנו את ההיסטוריה של ביטקוין וכמה מהתכונות והמאפיינים העיקריים שצריכים להיות מטבע קריפטוגרפי מוצלח, בואו נדבר על דוגמאות ספציפיות של “מהו הביטקוין הבא?” התשובות האפשריות של השאלה.

כשחושבים מהו הביטקוין הבא ומנסים לחפש בגוגל את התשובה, בדרך כלל צצים שלושה שמות גדולים. ברוב המקרים, אנשים רוצים לדעת את התשובות לשלוש השאלות האלה:

האם ליטקוין הבא ביטקוין?

האם אַדְוָה הבא ביטקוין?

האם את’ריום הבא ביטקוין?

Litecoin, Ripple ו- Ethereum – על פי הדעה הרווחת, אלה הם שלושת המתמודדים העיקריים שהפכו לקריפטוגרפי הגדול הבא. בואו ננסה לנתח כל אחד מהם בנפרד ונראה מדוע אנשים חושבים שהקריפטוסים האלה יכולים להיות התשובה לשאלות “מהו הביטקוין הבא?”.

מבלי להעמיק עם כל מטבע קריפטוגרפי, אני פשוט אנסה להציע לך את הסיבות העיקריות לכך שאנשים נוטים לחשוב שהקריפטואים האלה הם העתיד.

ליטקוין

מהו הביטקוין הבא - לוגו LitecoinLitecoin נוצר ופותח עוד בשנת 2011. הוא נחשב לאחד האלטקוינים המקוריים.

Litecoin פופולרי מאוד ומכובד מכמה סיבות גדולות. קודם כל, Litecoin הוא ספין אוף ישיר של הביטקוין. הפרמטרים הטכניים ששני מטבעות אלה חולקים זהים כמעט.

עם זאת, ליטקוין מפורסמת בזכות היותה מהירה פי ארבעה מביטקוין. האמת, מדובר בעסקת ענק בכל מה שקשור למהירויות עסקאות ושיעורי חשיש.

אז האם Litecoin הוא הביטקוין הבא פשוט בגלל סיבה זו? בהתחשב בנוכחותו בשוק, זה אפשרי – אבל רק נצטרך לחכות ולראות.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

אדווה (XRP)

מהו הביטקוין הבא - לוגו XRPלפני שנתחיל, עובדה מהנה: אדווה הוא שמה של החברה שיצרה את המטבע, XRP. עם זאת, אנשים התרגלו כל כך לקרוא למטבע עצמו אדווה, שבשביל להימנע מבלבול, אני אקרא לזה גם אדווה.

Ripple מעניין בכך שמדובר בקריפטוגרפיה היחידה ברשימה זו שמרכזת – כלומר, היא שייכת לחברה אחת ולא ניתן לשנות או לשנות על ידי צדדים שלישיים. הייתם חושבים שזו תהיה נפילת הקריפטו הזה, אך לעתים קרובות מכנים אותו “רוצח הביטקוין”. למה?

Ripple מיועד לשימושים יומיומיים, מה שאומר שיש לה מהירויות עסקאות מהירות הרבה יותר ותעריפים זולים בהרבה. בנוסף, המוקד העיקרי של המטבע היה מקורי לשימוש בנקים – פירוש הדבר ש- Ripple יכול להימנע מהרבה תקנות ובדיקות אחרות שעליהם לעבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

ככל הנראה התכונה הגדולה ביותר של ריפל היא שיש לו אמת מידה למחיר מינימלי וניתן להמיר אותו בכל מטבע אחר שם (פיאט, זהב וכו ‘). זה מאפשר ניידות ענקית ובשלב מסוים אפילו הצליח להציב בקצרה את ריפל במקום השני בשוק הקריפטו, מיד אחרי הביטקוין..

ב- Ripple הביטקוין הבא? יש לכך יתרונות ויתרונות, אך בסופו של דבר זו תהיה החלטת השוק.

את’ריום

מהו הביטקוין הבא - לוגו Ethereumככל הנראה מטבע הקריפטוגרפיה הידוע ביותר ברשימה זו, את’ריום הייתה המתמודדת הגדולה ביותר לביטקוין במקום הראשון בשוק. אם היית שואל מישהו “מהו הביטקוין הבא?”, התשובה הנפוצה ביותר הייתה ככל הנראה את’ריום.

אבל למה זה כן?

ובכן, את’ריום נחשב לעולה על ביטקוין כמעט בכל דרך אפשרית.

הנקודה העיקרית שאנשים מעלים היא שבזמן שביטקוין כן רַק מטבע קריפטוגרפי, Ethereum הוא ספר ספר שלם של טכנולוגיה.

Ethereum מאפשר למטבעות קריפטוגרפיים אחרים מבוססי רשת Ethereum לבנות ולהתפתח ברשת הטכנולוגיה הזו מספקת. במובן זה אפשר לומר שאם הביטקוין היה קרש, את’ריום הוא הבית.

עם זאת, Ethereum הוא הביטקוין הבא..?

עם רשימה כזו של מתמודדים אפשריים, רק הזמן יגיד.

סיכום

כפי שבוודאי שמתם לב, יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שמטרתם להפוך לתשובה לשאלה – מהו הביטקוין הבא?

לביטקוין היסטוריה מעניינת מאוד. כבר מראשיתו, המטבע כבר נחשב בעיני רבים ל”אבולוציית המטבעות “. לאחר יותר משמונה שנים של תנודות, ביטקוין הצליח לבסוף לרקוד שחקים למיינסטרים. בכך היא פתחה את הדלתות גם למטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים.

לעתים קרובות אנשים שואלים: האם ליטקוין הוא הביטקוין הבא? האם את’ריום הוא הביטקוין הבא? האם Ripple הוא הביטקוין הבא? או שהוא (הכנס כאן מטבע מטבע כלשהו) הדבר הגדול הבא בעולם הקריפטו?

האמת, אף אחד לא יכול לדעת את התשובה בוודאות. שוק הקריפטו הוא מקום תנודתי מאוד – בכל נקודת זמן נתונה יכול לקרות משהו עצום.

עם זאת, ניתן לשער. יש הרבה ספקולציות כאלה שמקיפות את האינטרנט. לחלקם יש זכות, אחרים הם ניחושים עיוורים. אם אתה רוצה לעשות ספקולציות בעצמך, זכור תמיד כלל פשוט אחד:

מטבע קריפטוגרפי יפרח כל עוד הוא שימושי.

אנשים ממקמים את הספקולציות שלהם על דברים שונים – מחיר, היסטוריה, אירועים בשוק הקריפטו וכו ‘. אמנם הדברים הללו אכן תורמים לרווחת המטבע, אך הגורם המכריע האולטימטיבי עדיין יהיה תועלתו.

שלושת הקריפטוסים המוזכרים במדריך זה שימושיים בדרכם, אך ישנם הרבה מטבעות אחרים בשוק אשר אטרקטיביים מאוד במערך הדרכים שלהם..

לא משנה התשובה לשאלה “מהו הביטקוין הבא?” באמת, דבר אחד בטוח – אף אחד לא יכול לחזות את העתיד. אם אתה רוצה לשער, עשה את המחקר שלך ושמור על ראש מפולס לגבי זה – עולם הקריפטו יכול לפעמים להיות מקום כאוטי מאוד.

אם תחליט לנסות ולענות מהו הביטקוין הבא בעצמך, אני מאחל לך בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map