כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

לאחר ההתפרצות הראשונית של הביטקוין להצלחה המרכזית, הרבה חובבי קריפטו חדשים התחילו להתעניין במטבע הקריפטו הזה. יש אנשים שרצו רק לדעת על מה ההייפ, בעוד שאחרים היו מאוד נחושים בהשקעה וברווחת כסף מביטקוין..

לפני כל דבר אחר, א ארנק מחזיק מטבעות מטבעות זה לא רק שיהיה פונקציונלי באופן מלא אלא גם בעל רמת אבטחה גבוהה צריך להיות בראש סדר העדיפויות של הקבוצה האחרונה של האנשים. לכן היום נדבר על ה האפשרויות הבטוחות ביותר בארנק ביטקוין והיכן למצוא אותם.

נתחיל בלציין במהירות כמה סיבות מדוע ביטקוין צריך להיות א נקודת עניין לכל משקיעים פוטנציאליים שם. ואז אסקור את סוגי הארנקים השונים שיש, ואדבר עליהם יתרונות וחסרונות ולראות אם אנחנו יכולים למצוא ולתת שם ארנק הביטקוין המאובטח ביותר שם בחוץ.

הביטקוין

לא משנה איך אתה מרגיש עם זה, אין להכחיש שהקריפטוגרפיה הזו עוררה מהומה בקפיצה הפתאומית והנפיצה שלה למיינסטרים..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

אך האם המטבע הזה טוב ושימושי כפי שהוא מתכוון להיות? ובכן, לפני שננסה להבין את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר, אני אספר לך על כמה סיבות עיקריות מדוע אנשים נוטים לחשוב כך, ואז אתן לך להחליט.

  • אַלמוֹנִיוּת. ביטקוין מציע אנונימיות מוחלטת בכל הנוגע לעסקאות שאתה מבצע או משתתף בהן. בכל פעם שאתה מזין אחת כזו עִסקָה, א כתובת אקראית נוצר בשמך – אין דרך לעקוב אחר עסקאות אלה – הסודות שלך בטוחים עם ביטקוין.
  • ביזור. ביטקוין הוא מבוזר, כלומר שאף אדם או ארגון אינו הבעלים של זה. זה, בתורו, אומר שאף אחד לא יכול להסתבך עם עסקה שאתה מבצע עם אדם אחר או חברה אחרת – הקשר הוא אך ורק עמית לעמית ללא צדדים שלישיים שנכנסים לדרך.
  • מהיר וזול. בהשוואה לשיטות אחרות, פיאט של משלמים או שולחים כסף, הביטקוין הוא סופר מהיר וזול מאוד. מכיוון שהוא מבוזר, אף ממשלה לא יכולה למס את התשלומים וההעברות שלך – בכל מקום בעולם בו תהיה!

אלה הם נקודות מרכזיות עניין שאנשים מדגישים כאשר מדברים על היתרונות של ביטקוין. בהתחשב במידע שנמסר לעיל, זה רציונליזציה של עלייתו של ביטקוין לתהילה, לפחות בקצת.

סוגים שונים של ארנקי ביטקוין

יש הרבה ארנקי ביטקוין שונים בטוחים… אבל אתה כאן כדי למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר, נכון?

ובכן, לפני שננסה למצוא את ארנק הביטקוין המאובטח ביותר, עלינו להכיר תחילה את שני הסוגים העיקריים של הארנקים שיש.

ארנקים חמים

המונח “ארנק חם” מתייחס אליו דִיגִיטָלי (באינטרנט או בשולחן העבודה) ארנקים. זו תוכנה המאחסנת את הביטקוין שלך (או כל מטבע מטבע אחר) מוצפן, שרתים מקוונים.

מן הסתם אפשר לומר שארנקים דיגיטליים כן הבחירה הפופולרית ביותר כשמדובר בשמירה על ביטקוין. מטבע הדברים, יש כמה סיבות מדוע זה המקרה.

קודם כל, הם ה הכי זמין אפשרות שם בחוץ. כל שעליך לעשות כדי להשיג אחד הוא פשוט ללכת לארנק דיגיטלי המספק אתר אינטרנט ו הורד את זה. כן, זה כל כך קל.

ארנק הביטקוין הבטוח ביותר: ארנק דיגיטלי.

יש ארנקים דיגיטליים בתשלום, אבל רוב מהם לגמרי חופשי. זה, בתורו, מאפשר כמעט לכל אחד וכולם להשיג אחד ולראות אם הם מתאימים לתואר “ארנק הביטקוין הבטוח ביותר”.

סיבה ענקית נוספת לפופולריות שלהם היא העובדה שהם יכולים לאחסן את כל המטבעות הקריפטוגרפיים.

עכשיו, ארנק דיגיטלי יחיד לא יכול לאחסן כל מטבע קריפטוגרפי שם. עם זאת, עבור כל מטבע קריפטו בקיום, יש ארנק נוצר. בדרך כלל הצוות שאחראי על יצירת או פיתוח מטבע קריפטוגרפי הם החבר’ה שיוצרים עבורו גם ארנק.

ארנקים דיגיטליים הם לעתים קרובות גם רב שימושי. חלק מהארנקים מציעים ענק מגוון פונקציות, לא רק מערכת תשלום אחסון פשוטה. אתה יכול לשנות שפות, להעביר מיקרו-תשלומים וכו ‘.

יש חסרונות בולטים לארנקים חמים, אף על פי כן. הנושא העיקרי שיש לאנשים איתם הוא בִּטָחוֹן.

תוכנת אחסון קריפטוגרפית דיגיטלית מופעלת על חיבור מתמיד לאינטרנט. הנתונים שלך נשמרים שרתים מקוונים. אם משהו כמו א תקלה טכנית או א הפרת האקרים יתרחש, החיסכון שלך ב- Cryptocurrency נמצא בסיכון עצום להונאה וגנבה. זהו נושא פסיבי אך קבוע שיש לזכור.

אתרים מסוימים מציעים גרסאות ארנקים מוגנות יותר ומאובטחות יותר מאחרים, אך בסופו של יום, אם החיסכון שלך תמיד מקוון – הם נמצאים בסיכון מתמיד.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ארנקים קרים

ארנקים קרים הם מכשירים פיזיים שנועדו לאחסן את הביטקוין שלך בסביבה בטוחה וחסונה.

מכשירים אלה מציעים רמת הגנה נהדרת אך עדיין לא יהיו פופולריים מרחוק כמו ארנקים דיגיטליים.

הסיבה העיקרית מאחורי זה היא שלהם תג מחיר. התקני אחסון קריפטיים פיזיים נוטים נהיה יקר למדי, במיוחד בהשוואה ל גרסאות נגדיות בחינם – הארנקים הדיגיטליים.

תלונה פופולרית נוספת על ארנקים קרים היא שרובם מאחסנים סוגים ספציפיים מאוד של מטבעות קריפטוגרפיים. ביטקוין, את’ריום, אַדְוָה ו סוגים אחרים של קריפטוסים פופולריים הם בסדר, אבל כשמדובר במטבעות פחות מוכרים או פחות פופולריים בשוק, אתה עלול להיאבק למצוא מכשיר שיאחסן אותו.

כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

ראוי להזכיר, עם זאת, כי אחסון מטבעות קריפטו בחומרה אינו דורש שום סוג של חיבור לאינטרנט – זה ארנק ביטקוין לא מקוון. הנתונים של המטבעות שלך נשמרים בתוך המכשיר – גם אם אתה מחבר אותם למחשב שיש לו מפתח מפתח או סוג אחר של נגיף, סביר להניח שאתה בטוח.

ארנק הסופיריור

סביר להניח שתקבלו דעות שונות בכל פעם שתשאלו מישהו על מהי האפשרות הטובה יותר לארנק המאחסן מטבעות קריפטוגרפיים – דִיגִיטָלי אוֹ ארנקי ביטקוין לא מקוונים.

יש אנשים שאומרים שזה סובייקטיבי פחות או יותר – שהכל תלוי באדם ובמצב הספציפי. אבל יש נקודת מפתח אחת שאתה צריך להיות מודע אליו.

דמיין שיש לך עשרה ביטקוין. לפי מחיר הביטקוין הנוכחי, זה הרבה כסף! אתה עושה את המחקר שלך ומוצא ארנק שנראה מתאים לצרכים ולציפיות שלך. אתה מעביר את כל הביטקוין לארנק ההוא וממשיך בחיים שלך.

כעבור שבוע אתה מגלה שכל הכספים שלך היו … גָנוּב. הם נעלמו לנצח, הכל בגלל שהארנק שבו אתה משתמש נפרץ.

אתה מבין את מה שאני מנסה לומר? אם לא, תן לי לחזור: יש אין דבר חשוב יותר כשמדובר בארנקים מטבעות קריפטוגרפיים מאשר באבטחה. אם הביטקוינים שלך נגנבים ונשארת בידיים ריקות, האם אכפת לך שממשק המשתמש קצת מסורבל? או שמא יהיה לך אכפת שיעורי ההעברה יהיו הטובים בענף? כנראה שלא, כי בשלב זה לא יישאר לך מה להעביר.

כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

בִּטָחוֹן צריך להיות ה דבר אחד שמעסיק אותך בבחירת ארנק, בין אם זה דִיגִיטָלי או ארנק ביטקוין לא מקוון. ארנק ביטקוין בטוח יכול להיות מגושם, הוא יכול לסבול בדירת העיצוב או אפילו להיות איטי במקצת – אם הוא מבטיח ביטחון, הוא צריך להיות לא פשוט.

עם זה נאמר, בואו נבדוק חלק מהפופולריים ביותר ו מוערך היטב (ומאובטח!) ארנקים השולטים כיום בשוק.

מיטב הארנקים החמים

נתחיל מלדבר על הארנקים הדיגיטליים הטובים ביותר שיש.

Coinbase

למרות ש Coinbase הוא ארנק דיגיטלי, זה די לא שגרתי.

ארנק חם זה נחשב בעיני רבים ארנק הביטקוין הבטוח ביותר שיש. שֶׁלָה רב שימושי, משולב בשוק שלה (כלומר שיעורי ההעברה, הקנייה והמכירה הם סופר מהיר ו- FREE), ידידותי למתחילים ומותאם היטב.

מה שמגניב במיוחד ב- Coinbase הוא שהוא מציע לך ביטוח 100% עבור המטבע הקריפטוגרפי שלך. זה אומר שהאתר הזה ערבים אתה שהקריפטו שלך בָּרִיא וּשָׁלֵם. בנוסף, אתה יכול להוסיף אימות (כמו אימות דו-שלבי) והם אפילו מציעים את היכולת לאחסן את הקריפטות שלך בתוך “קמרונות” לאבטחה מרבית.

כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? ובכן, יש לתפוס: Coinbase מקבל רק ביטקוין ו את’ריום. אמנם, לאור העובדה שאתה קורא מדריך בשם “כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?”, אתה כנראה לא מחפש ארנקים אחרים של קריפטו, האם אתה?

עדכן 2021: Coinbase מקבל כעת יותר מ -30 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ומטבעות פופולריים אחרים.

ג’קסקס

ג’קסקס יכול להיחשב כנראה א ארנק היברידי – לעתים קרובות הוא נכנס לקטגוריה “ארנק הביטקוין הבטוח ביותר”, אבל קצת קשה לומר על איזה סוג ארנק אנחנו מדברים.

אתה מבין, Jaxx יכול לשמש כ ארנק דיגיטלי באינטרנט או משלך שולחן עבודה, אך המאפיין העיקרי שלה הוא שהוא ארנק הסמארטפונים הראשון בעולם – עובדה זו כמעט ממקמת אותו בקטגוריית הארנק הפיזי.

כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

Jaxx הוא נהדר כשמדובר ארנקי ביטקוין בטוחים – יש לו את כל התכונות החובות הנדרשות לארנק דיגיטלי בטוח ומאובטח.

עם זאת, בגלל Jaxx’s עדכונים מתמידים ו שילובים חדשים, יכול להיות שקשה לתלות בזה מתחילים שאינם מנוסים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים.

הארנקים הקרים הטובים ביותר

עכשיו אספר לכם על שניים מהארנקים הקרים הטובים ביותר.

טרזור

טרזור נחשב לאחסון הביטקוין המקורי לחומרה. אם אתם מחפשים את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר, טרזור ​​כנראה צריכה להיות איפשהו בראש הרשימה.

כיצד למצוא את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

האיכות החזקה ביותר של טרזור ​​היא שלה בִּטָחוֹן. פיסת חומרה זו מכונה לפעמים ה- קמרון ארנקים פיזיים – אתה יכול לחבר אותו לכל מכשיר, בין אם נקי או פגום בתוכנה זדונית, והוא ישמור על אבטחת המפתחות שלך (אל תנסה זאת. ברצינות.).

עלויות סטזור סטנדרטיות בסביבות 99 $ – זה נחשב למחיר אמת מידה מבחינת ארנקים קרים טובים ומכובדים, וטרזור ​​היא מתמודדת חזקה למקום “ארנק הביטקוין הבטוח ביותר”.

ספר ספרים ננו ס

המתחרה העיקרית של טרזור, ספר ספרים ננו ס מציע חווית משתמש ותכונות אבטחה דומות מאוד, אך במחיר תחרותי.

ארנק הביטקוין הבטוח ביותר: ארנקי Ledger.

עלויות ספר חשבונות בסביבות 65 דולר ארה”ב והוא קומפקטי ומתפקד לחלוטין. זו אלטרנטיבה נהדרת עבור טרזור, ושני התקני החומרה הללו שלטו בשוק ארנקי הביטקוין הלא מקוונים המאובטחים והאמינים.

ארנק הביטקוין הבטוח ביותר?

עכשיו אתה יודע על שניים מסוגי הארנקים הפופולריים ביותר של קריפטו, החוזקות שלהם, והחולשות שלהם. אז … מהו ארנק הביטקוין הבטוח ביותר שיש?

אם אנו מעריכים את הארנקים אך ורק עד כמה הם בטוחים, Coinbase ו פִּנקָס הם כנראה ההימורים הטובים ביותר שלך כשמדובר בארנקים חמים וקרים, בהתאמה.

זה לא אומר שהארנקים האחרים אינם בטוחים או שאינם אמינים – זה רק שלדג’ר וממטבייס יש כמעט שלט לחלוטין בשוק ויש להם יסודות חזקים וקיימים מאוד לטענות בדבר בטיחותם.

סיכום

מדריך זה היה מסע אחר ארנק הביטקוין המאובטח ביותר. האם הצלחנו? ובכן, אני לא חושב שיש תשובה חד צדדית לשאלה זו.

למצוא ולהציג את ארנק הביטקוין הבטוח ביותר לא קל. לא בגלל שחסר מידע או יכולת – פשוט כי יש לא מעט מתמודדים במקום “ארנק הביטקוין הבטוח ביותר”. עם הזמן, זה הופך להיות יותר ויותר קשה לבחור את הנכון.

נתתי רק שתי דוגמאות כל אחד עבור ארנקים דיגיטליים ופיזיים. בדיעבד, זו רק שריטה על פני השטח של מספר הארנקים השונים שיש. אבל הארנקים שהזכרתי (פִּנקָס, טרזור ו Coinbase) הם השחקנים העיקריים במשחק – לכולם יש שנים של בניית מוניטין, התקדמות טכנולוגית ופיתוח כולל. קשה לחזות בדיוק איזה סוג של טכנולוגיה מבוססת אבטחה נראה, נניח, בעוד חמש שנים מהיום.

אם אתה מסכים שהארנקים ששמתי במדריך זה מתאימים לשם “ארנק הביטקוין הטוב ביותר”, אל תהסס ונסה אותם בעצמך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map