המדריך השלם מהו כריית ביטקוין

הפופולריות של ביטקוין עולה ככל שיותר ויותר אנשים לומדים על זה. עם זאת, עדיין קשה להבין כמה רעיונות הקשורים לביטקוין – כריית ביטקוין הוא בהחלט אחד מהם.

מהו כריית ביטקוין? איך עובד כריית ביטקוין? כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין …? יש כל כך הרבה שאלות שאנו שואלים את עצמנו כאשר אנו קוראים לראשונה על ביטקוין וכרייה. זה מבלבל, נכון?

זה בסדר. אני כאן כדי לעזור! במדריך זה תוכלו למצוא את כל התשובות הדרושות לכם. אני הולך להפוך את כריית הביטקוין לפשוטה ולהסביר לך אותה בצורה קלה להבנה. אדבר על איך הכרייה עובדת, מה זה וכיצד להתחיל בכריית ביטקוין בעצמך. בסוף המדריך הזה, תהיה לך הבנה הרבה יותר טובה של הרעיון.

לא רק זאת, אם תגלה שכריית מטבע קריפטוגרפי זה היא דבר שעשוי לעניין אותך, אולי תרצה בכך למכור או לסחור בו, גַם. בשביל זה, אתה צריך להסתמך על כמה פלטפורמות חילופי קריפטו – Coinbase ו בינאנס הן שתי אפשרויות טובות יותר.

אז בואו נתחיל!

מה זה כריית ביטקוין?

כריית ביטקוין הוא תהליך האימות, האחסון והאבטחה של עסקאות ביטקוין. כמובן, יש בזה הרבה יותר מזה. לפני שנלמד עוד על כריית ביטקוין ואיך זה עובד, זכור שני דברים חשובים אלה לגבי ביטקוין עצמו:

קופון Coinbase האחרון נמצא:

 1. כאשר אתה מבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי, חברת כרטיסי האשראי מאמת ומתעד את העסקה. עכשיו, כשאתה מבצע תשלום באמצעות ביטקוין, יש אין צד מרכזי / שלישי כמו חברת כרטיסי האשראי כדי לאמת את העסקה. במקום זאת, הוא מאומת על ידי כורי הביטקוין.
 2. שלא כמו כסף מסורתי (USD, JPY, EUR וכו ‘), שמודפס על ידי בנקים, ביטקוין לא יכול להיות מודפס על ידי אף אחד. במטבעות מסורתיים, הבנק יכול להדפיס כמה כסף שהם רוצים מכיוון שאין עליו מגבלה מקסימלית. עם זאת, לביטקוין יש מגבלה מקסימלית של 21 מיליון. זה אומר שיכולים להיות רק 21 מיליון ביטקוין שנוצרו אי פעם!

זה כל מה שעוסק בביטקוין – זה עובד בלי מתווכים (כמו בנקים או חברות כרטיסי אשראי).

כפי שאתה יכול לראות, הביטקוין שונה מאוד ממערכות תשלום מסורתיות כמו בנקים וחברות כרטיסי אשראי. אולם מכיוון שהקריפטו אינו מודפס, כיצד נוצר ביטקוין חדש?

המדריך השלם מהו כריית ביטקוין

אתה יכול לנחש מה התשובה?

אם חשבת שזה יכול להיות כריית ביטקוין, אתה צודק! אז כן, זו המטרה של כריית ביטקוין – כדי לאמת עסקאות וליצור ביטקוין חדש. אבל אם זה מה שזה עושה, איך זה עובד? בואו ניכנס למידע נוסף על כריית ביטקוין ונענה על השאלה שעומדת בכל ליבנו: מהו כריית ביטקוין?

הסביר כריית ביטקוין

כידוע כעת, כריית ביטקוין היא תהליך של אימות עסקאות ביטקוין ויצירת ביטקוין חדש. האנשים המכרים את ביטקוין ידועים ככורי ביטקוין. ובכן, אני אומר "אֲנָשִׁים", אבל באמת, הם כן מחשבים המופעלים על ידי אֲנָשִׁים.

מחשבים אלה (שאנו מכנים "צמתים") חייבים להיות חזקים מאוד, מכיוון שכריית הביטקוין משתמשת בכוח מחשב רב. הם מריצים תוכנה שמחברת אותם לביטקוין בלוקצ’יין ופותר בעיות מתמטיות.

כאשר בעיות מתמטיות אלה נפתרות, נתוני עסקאות חדשים מאומתים ומאוחסנים בבלוקצ’יין הביטקוין. אז כורי הביטקוין מאמתים את העסקאות במקום בנקים וחברות כרטיסי אשראי. המשמעות היא שאין צד שלישי לסמוך עליו או להסתמך עליו. חכם, נכון?

הדרישות הבסיסיות לכריית ביטקוין הן:

מה זה מחשבים מתמחים בכריית ביטקוין מה זה כריית ביטקוין מה זה חשמל כריית ביטקוין
מחשבים מיוחדים חיבור לאינטרנט חזק חשמל (הרבה מזה!)

אולי אתה חושב, מדוע ה’כורים ‘האלה עושים את כל המאמץ הזה? אין ספק שזה יקר מאוד? ובכן, זו שאלה טובה. במילים פשוטות, הם עושים את זה כי הם מתוגמלים בביטקוין.

זה נכון, כורי ביטקוין מקבלים תשלום באמצעות ביטקוין חדש. זו הדרך היחידה בה ניתן ליצור ביטקוין חדש!

נכון לעכשיו, ישנם מעל 18 מיליון ביטקוין שנכרה ו התמורה לכרייה בלוק אחד מלא (אני אסביר רגע על חסימות) נקבע על 12.50 של ביטקוין. זכרו, ניתן לכרות רק 21 מיליון ביטקוין בסך הכל; כאשר כל 21 מיליון הביטקוינים נכורים, לא ניתן ליצור ביטקוין חדש! אז עכשיו אתה יודע מה זה כריית ביטקוין בסך הכל.

עכשיו אז – מה זה חסימת ביטקוין?

מהו כריית ביטקוין: כיצד פועל כריית ביטקוין?

בואו נדבר על בלוקים והטכנולוגיה הכרוכה בכריית ביטקוין. אתה יודע את זה הביטקוין משתמש בבלוקצ’יין, ימין? ובכן, משם אנו מקבלים את המונח ‘חסום’.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מהי טכנולוגיית Block and Blockchain?

עסקאות ביטקוין רבות מתרחשות במקביל. העסקאות שקורות במקביל מחולקות לקבוצות; הקבוצות האלה נקראות ‘בלוקים’. על כורי הביטקוין לאמת את הקבוצות / חסימות הללו – הם מאמתים את העסקאות בקבוצות, במקום לאמת אותן בנפרד.

מהו כריית ביטקוין: אסדת מטבעות קריפטו.

לאחר אימות חסימה, הוא יתווסף לשרשרת בלוקים שכבר אומתו. לכן הטכנולוגיה מאחורי הביטקוין נקראת בלוקצ’יין!

פתק: תוכלו לקרוא עוד על הבלוקצ’יין באתר שלנו מדריך זה.

זה יהיה קל יותר להבין כשאני מסביר את התהליך שלב אחר שלב של כריית ביטקוין.

איך עובד כריית ביטקוין?

 • שלב 1: דמיין שאתה רוצה לקנות מיטה ולשלם באמצעות ביטקוין. אם עלות המיטה היא 300 דולר, זה יהיה בסביבה 0.046510 ביטקוין (נכון לכתיבת שורות אלה, כלומר). בזמן שאתה קונה את המיטה, אנשים אחרים ברחבי העולם קונים גם דברים עם ביטקוין.
 • שלב 2: צמתי כריית הביטקוין (המחשבים) מסופר על עסקאות אלה המתרחשות.
 • שלב 3: כעת, כורה הביטקוין צריך לאמת את העסקה שלך. אינך יכול לקחת את מיטתך הביתה עד שכריית הביטקוין תאמת את העסקה שלך.

אבל חכה. מה המשמעות של אימות עסקה ואיך היא מתבצעת?

 • כורי ביטקוין מפעילים תוכנת כריית ביטקוין הפותרת בעיות מתמטיות – דמיינו מחשב שמשלים פאזל / פאזל מסובך באמת! בכל גוש עסקאות, הבעיה / הפאזל שעליהם לפתור שונה.
 • הרבה כורי ביטקוין מנסים לפתור את הבעיה במקביל, אך הכורה שפותר אותה תחילה הוא זה שמתוגמל בביטקוין החדש. זה ממש כמו גזע!
 • כורי ביטקוין שומרים נתונים על כל עסקאות העבר של ביטקוין שקרתו אי פעם. בואו נקרא לזה ‘מאגר העסקאות הישנות’.
 • אז מהי עסקת כריית ביטקוין? כשאתם שולחים ביטקוין, כורי הביטקוין בודקים את ‘מאגר העסקאות הישנות’ לפני שהם מאמתים אותו. זה מוודא שלא הוצאת את אותו ביטקוין באף אחת מעסקאות העבר.
 • הם גם בודקים אם יש לך מספיק ביטקוין. בדוגמה למיטה, העסקה הייתה 0.046510 ביטקוין. אז כורי הביטקוין יבדקו אם יש לך 0.046510 ביטקוין לפני שהם מאמתים אותו. אם אין לך 0.046510 ביטקוין, העסקה שלך לא תאושר, ואתה לא יכול לקנות את המיטה.

אוקיי, חזר לקנות את המיטה שלך …

 • שלב 4: הכורה הראשון שפותר את הפאזל (נקרא לכורה הזה ‘ג’ון’), חייב לומר לשאר הצמתים שהוא פתר את הפאזל. כורים אחרים בודקים אם הפיתרון של ג’ון לפאזל נכון.
 • שלב 5: כאשר 51% מהכורים האחרים מסכימים שלג’ון יש את הפיתרון הנכון, שלך 0.046510 הביטקוין מאומת ונשלח. פתק: הזמן המינימלי לאימות עסקה הוא 10 דקות. אך עם מספר גדל והולך של עסקאות ביטקוין, לפעמים זה יכול להיות 35-40 דקות ויותר.
 • שלב 6: כורה הביטקוין מסיים לאמת את החסימה / הקבוצה בה נמצאת העסקה שלך. העסקה הושלמה כעת! יאי – אתה יכול לקחת את המיטה שלך הביתה!

אחד הדברים הטובים ביותר במה שהוא כריית ביטקוין הוא שמי שבוחר להיות כורה אינו צריך לדעת כיצד לפתור את הבעיות או להיות טוב במתמטיקה. הם פשוט צריכים חומרת כריית ביטקוין (מחשב חזק) ו תוכנת כריית ביטקוין.

כפי שאתה יכול לראות, כריית ביטקוין לא כל כך קשה להבנה. עם זאת, השאלה הגדולה הבאה בראשכם היא ככל הנראה משהו דומה ל’איך מכרים ביטקוין? ‘ובכן, בואו ניכנס לזה.

מהו כריית ביטקוין: כיצד להתחיל כריית ביטקוין?

בצע את השלבים הבאים ותוכל להיות כורה של ביטקוין בעצמך. אם אתה לא רוצה, זה גם בסדר – ללמוד איך לכרות ביטקוין עדיין עוזר לך להבין טוב יותר את תהליך הכרייה עצמו..

קבל את חומרת הכרייה של ביטקוין

הצעד הראשון להתחיל בכריית ביטקוין הוא לרכוש את חומרת הכרייה. בחירת החומרה המתאימה חשובה להצלחת הכרייה. אז מה זה כריית ביטקוין החומרה הטובה ביותר?

כאשר כריית הביטקוין החלה, בשנת 2009, אתה יכול למכור באמצעות מחשבים בסיסיים – כמו אלה שאנחנו קונים מחנויות קמעונאיות! המחשב הזה מעבד (יחידת עיבוד מרכזיתהיה מספיק כוח לפתור במהירות את הבעיה המתמטית.

כאשר הביטקוין החל להיות פופולרי יותר, הכורים החלו להשתמש גם במחשבים חזקים יותר. הם השתמשו מהר יותר יחידות עיבוד גרפי (GPU) שיכולים לפתור את הבעיות מהר יותר, כלומר הם ינצחו במירוץ ויתוגמלו בביטקוין החדש!

נחשו מה קרה כאשר הביטקוין הפך פופולרי עוד יותר? כורים קיבלו אפילו מהר יותר. במקום להשתמש במעבדים ו- GPU, הם התחילו להשתמש בחומרת כריית ביטקוין מיוחדת שנקראת ASIC (מעגלים משולבים ספציפיים ליישומים). לכן, אם אתה רוצה לנצח את המירוץ ולכרות את ביטקוין עכשיו, תזדקק ל- ASIC.

מהו כריית ביטקוין: כריית ביטקוין עם ASICs Miner.מקור: buybitcoinworldwide

ASIC שנוצרו לכרייה הם חזק מאוד ומהיר. הם לא עושים שום דבר אחר מלבד כרייה.

אם אתה רוצה לקנות ASIC, עליך להשוות בין ASIC שונים באמצעות:

 • המחיר;
 • ה קצב חשיש (מספר זה אומר לך את כוחו של ה- ASIC – ככל שקצב החשיש גבוה יותר, כך ה- ASIC מהיר יותר);
 • דרישת החשמל (ככל שמספר זה נמוך יותר, כך הוא משתמש בפחות חשמל).

אתה יכול לבדוק את ההשוואה הבאה בין שונים ASIC הפופולריים בקרב מתחילים.

דגם ASIC קצב חשיש (TH / s) חשמל (W) מחיר (דולר ארה”ב)
אנטמינר S9 14.0 1372 2,694
Avalonminer 821 11.0 1200 3,190
אנטמינר R4 8.4 845 1,000

אתה יכול גם לבדוק ASICs הזמינים ב אֲמָזוֹנָה ו eBay.

הצטרף לבריכת הכרייה של ביטקוין

יש שתי דרכים שתוכל להתחיל בכריית ביטקוין. האחת היא להתחיל בעצמך, אשר נקרא כריית סולו. דרך נוספת היא הצטרף לקבוצה של כורי ביטקוין אחרים – אלה נקראים בריכות כרייה.

אז מהי מאגר הכרייה של ביטקוין? תחשוב על בריכות כריית ביטקוין כמו חוות ביטקוין גדולות. הרבה כורים משלבים את הכוח של חומרת כריית הביטקוין שלהם. הם גם חילקו את תגמול הביטקוין שהם מקבלים.

דמיין זאת: אתה בבריכת כריית ביטקוין. כוח המחשב שלך הוא 2% מהספק הכולל בבריכת הכרייה. אם מאגר הכרייה שלך יזכה במירוץ לאימות חסימה, תקבל 2% מהביטקוין החדש שמאגר הכרייה זוכה לו..

אם אתה מתחיל, חקלאות ביטקוין (הצטרפות לבריכת כרייה) מומלץ. יש הרבה בריכות לבחירתך. היזהר ובחר רק בבריכות כרייה ידועות עם מוניטין טוב! כמובן שהם גובים תשלום, אך בדרך כלל זה די קטן (1-3%).

כמה מבריכות הכרייה הפופולריות שאני ממליץ לכורים חדשים הן:

 • סלושפול: עמלות של 2%.
 • Pool.BTC.com: עמלות של 2-3%.
 • קאנופול: עמלות של 0.9% (הזול מבין השלושה!).

הורד תוכנת כריית ביטקוין

יכולת חומרת הכרייה הטובה ביותר בעולם, אך ללא כריית ביטקוין תוֹכנָה, החומרה חסרת תועלת.

יש צורך בתוכנת כרייה כדי לגשת לרשת הביטקוין ול’מאגר העסקאות הישנות ‘. אתה צריך את זה גם אם אתה רוצה להצטרף לבריכת כרייה.

ישנם סוגים שונים של תוכנת כריית ביטקוין זמין. ישנם מערכות שונות עבור מערכות הפעלה שונות – כמו Mac OS, Windows ו- Linux. חלק מהתוכנות הפופולריות ביותר התומכות בכרייה באמצעות ASIC הן:

כורה CG (הורד כאן)

מהו כריית ביטקוין: CG Miner.

 • זמין עבור Windows, Linux ו- Mac;
 • יכול לשמש עם GPU / ASIC;
 • להורדה בחינם!

BitMinter (הורד כאן)

מהו כריית ביטקוין: BitMiner.

 • זמין עבור Windows, Linux ו- Mac;
 • יכול לשמש עם GPU / ASIC;
 • להורדה בחינם!

אם ברצונך לבדוק אפשרויות נוספות, תוכל גם לבדוק את hashflare.io, minergate.com ו- nicehash.com.

פתק: אני ממליץ לך לבדוק את תקנות כריית הביטקוין במדינתך. רגולטורים ממדינות שונות מנסים לשלוט ולשמר את שוק הקריפטו. זה עשוי להשפיע על כריית הביטקוין שלך.

פתח ארנק ביטקוין

לאחר שתגדירו את חומרת הכרייה של ביטקוין, הורדתם את התוכנה והצטרפתם לבריכת כרייה, תוכלו להתחיל בכריית ביטקוין! אבל רגע, אתה מתוגמל בביטקוינים, נכון? אז חשבת איפה תאחסן את הביטקוינים האלה?

שלא כמו כסף מסורתי, ביטקוין לא יכול להיות מאוחסן בחשבון הבנק שלך. במקום זאת, אתה שומר אותם בארנק ביטקוין! אז מה זה ארנק ביטקוין?

עליך להיות זהיר מאוד בבחירת ארנק, אחרת אתה עלול לאבד את הביטקוין שלך. אנשים רבים הפסידו הרבה כסף בגלל שארנק הביטקוין שלהם נפרץ.

יש שלושה סוגים של ארנקים של ביטקויןארנקי רשת, ארנקי תוכנה ו ארנקי חומרה.

ארנקי אינטרנט וארנקי תוכנה מחוברים תמיד לאינטרנט. כדי להשתמש בארנק אינטרנט / לגשת אליו, אתה נכנס לאתר. כדי להשתמש / לגשת לארנק תוכנה, עבור אל אפליקציה.

אני אל ממליץ להשתמש בארנק אינטרנט, מכיוון שזו האפשרות הפחות בטוחה. אם אתה רוצה להוריד ארנק תוכנה, אני ממליץ סֵפֶר שֵׁמוֹת.

ארנקי חומרה מאובטחים יותר מכיוון שהם אינם מחוברים לאינטרנט. הם מכשירים פיזיים בפועל שתוכל לאחסן את הביטקוין שלך ב-; אתה מחבר את ארנק החומרה למחשב באמצעות USB.

מהו כריית ביטקוין: Trezor, Ledger Nano S ו- Keepkey.

שלושה מהפופולריים ביותר ארנקי חומרה שאני ממליץ עליהם הם:

טרזור

 • מחיר – 110 דולר
 • תכונות אבטחה נהדרות, כולל חיבור USB שלא יכול לקבל וירוסים (+)
 • ניתן לקשר לחשבון Dropbox (+)
 • לא ניתן לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים רבים מלבד ביטקוין (-)

ספר ספרים ננו ס

 • מחיר 116 דולר
 • קל לשימוש (+)
 • יכול לאחסן 10+ מטבעות קריפטוגרפיים שונים ואסימונים מסוג ERC-20 גם (+)

שומר מפתחות

 • מחיר 49 דולר
 • ידידותי למשתמש (+)
 • עיצוב נהדר (+)
 • חדש מאוד, עדיין צריך להוכיח את עצמו (-)

פתק: אסימוני ERC-20 הם את’ריום-אסימונים מבוססים עבור ה- dApps (יישומים מבוזרים) הפועלים ב- Ethereum. תוכלו לקרוא עוד על dApps ו- Ethereum בכתובת שלנו מדריך Ethereum VS Bitcoin.

מה זה כריית ביטקוין: האם כריית ביטקוין שווה לך?

התשובה לשאלה זו שונה מאדם לאדם. זה אולי מתאים לך, אבל אולי זה לא מתאים למישהו אחר.

מהו תגמול כריית ביטקוין?

מספר הביטקוינים הנוכחי בו מתוגמלים הכורים לכל בלוק הוא 12.5. זה נכון, 12.5 ביטקוין ניתן לכורה הראשון שיפתור את הבעיה (לאמת את העסקה) של כל בלוק.

מספר זה מחצית מדי 4 שנים. לכן, בשלב כלשהו בשנת 2021, הפרס יירד ל 6.25 ביטקוין לחסימה.

זה 12.5 ביטקוין לבלוק כרגע ?! אז, כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין? ובכן, בלוק אחד לוקח לי 10 דקות. זה אומר מכרה ביטקוין אחד כל 48 שניות.

כמה קשה כריית ביטקוין?

ככל שיותר ויותר כורי ביטקוין מצטרפים לרשת, גם רמת הקושי של הכרייה עולה. זה פשוט אומר שהכורים / בריכות הכרייה עם החומרה החזקה יותר ינצחו. כמו כן, פירוש הדבר שתצטרך לקנות חומרה יקרה יותר.

כמה עולה כריית ביטקוין?

בואו נעבור מה עלות כריית הביטקוין? שתיים מהעלויות העיקריות הכרוכות בכריית ביטקוין הן:

 • עלויות חומרה / מחשב: אפילו למתחילים העלות של חומרת כריית הביטקוין תהיה 600 – 1000 דולר וזה הרבה יותר יקר אם אתה רוצה לקנות את החומרה הטובה ביותר שיש.
 • עלויות חשמל: כריית ביטקוין משתמשת בחשמל רב! עלות החשמל במיקום שלכם יכולה לעשות הבדל עצום בעלות כריית הביטקוין. אם החשמל באזור שלך יקר מדי, אתה עלול להפסיד כסף על ידי כריית ביטקוין במקום להרוויח כסף.

אם אתה מצטרף לבריכת כרייה, זכור לחשוב גם על דמי בריכת כרייה – 1-3%.

כמה אתה יכול להרוויח על ידי כריית ביטקוין?

הדרך הקלה ביותר לגלות כמה אתה יכול להרוויח היא להשתמש במחשבון מקוון! ישנם מחשבני כריית ביטקוין רבים ושונים באינטרנט. אני ממליץ מחשבון הכרייה של CryptoCompare.

יהיה עליך להזין:

 • כוח גיבוב – כוחה של החומרה שלך (שאותה תוכל לברר לאחר שבחרת איזו חומרה אתה הולך לקנות);
 • צריכת חשמל – כמה חשמל החומרה שלך משתמשת (שוב, תוכל לברר זאת לאחר שתבחר איזו חומרה אתה הולך לקנות);
 • עלות לקוו”ש ($) – כמה עולה החשמל שלך (אם אינך משתמש בדולר, אתה יכול להשתמש בו ממיר המטבע של גוגל);
 • דמי בריכה – התשלום עבור בריכת הכרייה אליה אתה מצטרף.

ודא שאתה חושב על העלות של חומרת הכרייה שלך בביטקוין. עליך לכלול את עלות החומרה שלך בחישובים שלך כדי שתגלה את הרווח האמיתי שלך.

דבר נוסף חשוב

אל תשכחו מהמחיר של ביטקוין!

כמו שכולנו יודעים, המחיר של הביטקוין משתנה הרבה כל יום. זה משהו שהוא לגמרי מחוץ לשליטתך, אבל יכול לשנות הכל.

למשל, אתה לחשב הרווח שלך כאשר מחיר הביטקוין הוא 12,000 דולר. אם המחיר נופל ל 6,000 דולר, אז הרווח שלך עשוי להיות הפסד. עליכם לזכור תמיד שזה אפשרי. בשלב מסוים ראינו את הביטקוין נופל מ 19,000 דולר בדצמבר 2017 עד מתחת ל 7000 $ בתחילת פברואר 2018.

מהו כריית ביטקוין: ירידת מחיר של ביטקוין.מקור: steemit

מהו כריית ביטקוין: מילים אחרונות

אז, עכשיו אתה צריך לדעת די בביטחון – מה זה כריית ביטקוין.

אני מקווה שיש לך הבנה טובה מה זה, איך זה עובד ואיך אתה יכול להתחיל עם כריית הביטקוין שלך. ברור שאתה יכול להרוויח הרבה כסף על ידי כריית ביטקוין, אבל זה תלוי בהרבה דברים – שרובם אינם בשליטתך (עלויות חשמל, מחיר ביטקוין וכו ‘).

ההתחלה בכריית הביטקוין דורשת הרבה תכנון וכסף – זהה לזה של סחר בבורסה. זה יכול להעניק לך רווח גדול, אבל זה עלול גם לגרום להפסדים עצומים. אם מדברים על הפסדים, אם אתה רוצה לשמור על הנכסים שלך בטוח, אתה תמיד צריך לבחור ארנקי חומרה אמינים. חלק מהאפשרויות הטובות ביותר כוללות Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

אם עלויות החשמל שלך נמוכות, אתה כנראה מאוד חיובי על כריית ביטקוין. אם הם גבוהים, המצב כנראה הפוך לגמרי. ובכן, או זה או שאתה חושב על מעבר לארצות!

במקרה שתחליט לקנות במקום ביטקוין ותתחיל לסחור, אתה יכול לבדוק פלטפורמות חילופי מטבעות כאלה כמו Coinbase ו- Binance, הן מהאמינות ביותר..

אז, ספרו לנו – מה אתם מתכננים לעשות?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map