היכן ניתן לרכוש אדווה ומהי אדווה – סקירת אדוות מלאה

במדריך זה אנו נבחן את פרוטוקול התשלומים של Ripple, כמו גם את המטבע הדיגיטלי המקורי לרשת, XRP. אז הגיע הזמן לברר איפה לקנות את ריפל.

המדריך יעסוק במגוון נושאים. אלה יכללו מהו למעשה אדווה, מעט מההיסטוריה שלה ואופן השימוש באדווה. אסביר גם כיצד משתמשים ב- XRP, וכיצד Ripple ו- XRP עובדים יחד. אכיר לך בקצרה את הצוות שעומד מאחורי הפרויקט ואתן לך כמה דברים לחשוב עליהם כשתחליט אם להשקיע באפל או לא.

בסוף המדריך תדעו: מה יכול אדווה לעשות היום, היכן זה התחיל ומי עומד מאחורי הפרויקט. תוכלו לדעת גם כמה מהיתרונות והמגבלות של פלטפורמת Ripple, כמו גם היכן לקנות Ripple.

יש הרבה מאוד דברים לסקר הפעם. אז בואו נתחיל כבר!

למידה על אדווה

איפה לקנות אדווהאדווה גורם לבלבול רב במרחב הקריפטו. השם משמש לעתים קרובות לתיאור הפלטפורמה עצמה, כמו גם את המטבע המקורי לרשת. עם זאת, יש להם ההבדלים ביניהם.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אז לפני שנברר איפה אפשר לקנות את Ripple, בואו נגלה מה זה למעשה Ripple. אדווה, פרוטוקול התשלומים, מבולבלת לעיתים קרובות עם המטבע – XRP. כדי למנוע בלבול זה במהלך מדריך זה, אשתמש במונח Ripple להתייחס לפרוטוקול התשלומים ו- XRP להתייחס למטבע (מטבע) הפועל ברשת.

אדווה היא מערכת גלובלית של תשלומים, התנחלויות והחלפה. מטרתו לשפר את מערכות הבנקאות הנוכחיות. שתי הבעיות עם בנקים כיום ש- Ripple מקווה לשפר הן:

 • זמני עסקה איטיים
 • תשלומים חוצי גבולות יקרים

אדווה שונה מאוד ממטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים באמת כמו ביטקוין. זה תוכנן לעבוד עם בנקים, במקום להחליף אותם. אתה יכול לחשוב על פרוטוקול ה- Ripple כאינטרנט לבנקים – הוא מאפשר לכל הבנקים לתקשר זה עם זה בשפה משותפת.

עובדה מעניינת

טום צ’ניק, עובד בפייסבוק, הצהיר כי הוא יעזוב את פייסבוק כדי להשתלט על comms @Ripple. זה כבר מראה לאן אדווה יכולה לנוע כבר.

פוסט בטוויטר של טום צ'ניק על אדווה

קצת היסטוריה על אדווה

ל- Ripple היסטוריה ארוכה והחלה את החיים כ- Ripplepay בשנת 2004.


הגרסה של אדווה שאנו מכירים היום פורסמה בשנת 2012. מאז 2013, בנקים רבים החלו להשתמש ב- Ripple בכדי לסייע בהעברות כספים ובהחלפה. ההערכה היא כי 80% מהבנקים היפניים משתמשים כעת בפרוטוקול התשלומים.

לאחר מספר שינויים של חברי הצוות, כיום XRP (המטבע המקורי של רשת Ripple) הוא המטבע הדיגיטלי השלישי בגודלו מבחינת שווי השוק. הוא צמח לכלי המסייע לבנקים להחליף מטבעות זה עם זה ולאפשר ללקוחותיהם לבצע תשלומים מהירים מאוד זה לזה. באמצעות Ripple תוכלו לשלם לעמית או עמית בצד השני של העולם בשניות במטבע המקומי שלהם.

איך משתמשים באדווה

אדווה משמש כרשת התיישבות גלובלית. זה מאפשר לבנקים (ולמשתמשים קמעונאיים אחרים) לבצע תשלומים חוצי גבולות ולהחליף מטבעות זה עם זה. זה נותן לכל הבנקים המשתמשים בו שפה משותפת אחת. משמעות הדבר היא שהם יכולים לתקשר הרבה יותר בקלות זה עם זה.

איך משתמשים באדווה

כיום, בנקים רבים עדיין משתמשים בשירותים כמו SWIFT. SWIFT תוכנן בשנות השבעים. זה מאפשר לבנקים לשלוח כסף מבנק אחד למשנהו. עם זאת, זה איטי מאוד ויקר. עסקאות עשויות לארוך ימים או שבועות באמצעות SWIFT. הם יכולים גם לעלות באחוז גדול מהסכום הכולל שהועבר.

אדווה מקווה לשנות את זה. כמו שהאינטרנט עזר לאנשים לתקשר בין מדינות, ריפל שואפת לתת לבנקים דרך לתקשר ערך בין מדינות. לעשות את זה במהירות ובזול (או כמעט באותה מהירות ובזול) כמו שנתונים יכולים לנסוע באינטרנט. אז עכשיו יש לכם עוד יותר סיבות לברר היכן לקנות את Ripple.

חשוב על שליחת הודעה מיידית לחבר; זה מגיע מהר יותר ממה שאתה יכול לדבר את המסר עצמו. אדווה מקווה לספק מהירות ויעילות מסוג זה לעולם הפיננסים.

פרוטוקול תשלומי Ripple מכונה לעתים קרובות “אגנוסטי מטבע”. משמעות הדבר היא שאתה יכול להכניס כל מטבע למערכת ולהוציא כל מטבע. תכונת החלפה מובנית זו הופכת את Ripple לשימושי מאוד עבור מוסדות פיננסיים גלובליים לתקשר ביניהם.

זה לא הכל. מה שנשלח ומה מתקבל בכלל לא חייב להיות מטבע. זה יכול להיות מיילים באוויר, נכסים, זהב, כסף ועוד.

לדוגמה, אתה יכול להכניס זהב לפרוטוקול התשלומים של Ripple ולקבל דולרים, יורו או לירות בצד השני של העולם תוך שניות. אז אתה יכול לראות מדוע הבנקים אוהבים את זה!

כיצד משתמשים ב- XRP

XRP הוא מטבע דיגיטלי. זה קיים ברשת אדווה. XRP נועד לשמש כ”מטבע המוצא האחרון “. המשמעות היא שאם אין קו אמון זמין בין שני צדדים, ניתן להסדיר את העסקה באמצעות המטבע המשותף XRP.

ניתן להעביר XRP במהירות רבה. לוקח רק כמה שניות לנסוע בין השולח למקלט. כשתדע היכן לקנות אדווה ויהיה לך כמה, תראה את זה בעצמך!

כיצד משתמשים ב- XRP

XRP משמש גם כעמלת עסקה ומפסיק עסקאות לא רצויות המופיעות ברשת. כל הצדדים המעוניינים לבצע עדכונים במניין פרוטוקול Ripple חייבים לשלם XRP. בדרך כלל מדובר בכמות קטנה מאוד, כמו 0.0001 XRP. תשלום זה אינו עובר לאף אחד והוא נשרף, מה שגורם לירידה מתמדת בכמות ה- XRP להתקיים.

קְבוּצָה

לאדווה עומד צוות מנוסה מאוד. הוא מוביל על ידי המנכ”ל בראד גארלינגהאוס. לפני שהצטרף ל- Ripple, עבד גארלינגהאוס בשירות שיתוף מסמכים וקבצים בשם Hightail. הוא מילא גם תפקידים חשובים ב- AOL וביאהו!

מתחת לגרינגלהאוס נמצא סגן נשיא בכיר (SVP) של חברת ריפל, אשש בירלה. בירלה הצטרף לקבוצה בשנת 2013. לפני כן הוא היה יזם בעמק הסיליקון. הוא נחשב כמומחה בתעשיית הבלוקצ’יין.

פטריק גריפין הוא סמנכ”ל הצמיחה האסטרטגי של ריפל. הוא עובד לשעבר של חברת התשלומים המקוונת Jumio. יש לו גם רקע במסחר במניות.

אסטרטג השוק הראשי של ריפל הוא קורי ג’ונסון. הוא עבד כמנהל תיקי קרנות גידור בקינגספורד ניהול הון לפני שהצטרף לריפל. הוא היה גם סופר טכנולוגי עבור CNBC ובלומברג.

כנען הוא סמנכ”ל ההנדסה של ריפל. בעבר ניהל צוותים ב- Yelp וב- Quantcast.

איפה לקנות אדווה

למרבה הצער, אנחנו לא יכולים להגיד לך איפה לקנות Ripple. אדווה אינה למכירה, ואם כן, לא יכולת להרשות לעצמך!

מה שאנחנו יכולים לומר לכם הוא המקום הטוב ביותר לקנות את המטבע המקורי של ריפל, XRP!

יש הרבה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרים לך לקנות XRP. עם זאת, למיטב ידיעתי, אין דרכים לקנות XRP ישירות עם מטבע פיאט. הדרך הקלה ביותר להשיג XRP היא לקנות תחילה ביטקוין או את’ריום.

רכישת ביטקוין קלה. יש הרבה בורסות שונות שימכרו אותו במטבע מקומי. הפופולרי ביותר הוא אתר בשם Coinbase. שיטות אחרות כוללות קניית עמית לעמית בשירות כמו LocalBitcoins, או באמצעות מרכזיה כמו Bitstamp. לאחר רכישת הביטקוין תוכלו לשלוח אותו לאחת ממרכזיות האלטקוין השונות, שם תוכלו להחליף אותו ב- XRP. דוגמאות לכך הן Binance, Bittrex או Poloniex.

פתק: מטבע פיאט מתייחס לכסף המונפק על ידי בנק מרכזי. דולרים, יורו, לירות וין הם כל מטבעות פיאט.

רשמנו להלן את השלבים לרכישת ביטקוין והחלפתו ל- XRP. בדוגמה זו אנו משתמשים ב- Coinbase ו- Bittrex:

היכן לקנות אדווה: Coinbase

 • ראש אל Coinbase ולחץ על הירשם.
 • מלא את דף ההרשמה.

צור קטע חשבון ב- Coinbase

 • בעת ההרשמה עליך להוסיף את פרטי חשבון הבנק שלך.
 • לאחר מכן, כדי לקנות ביטקוין, לחץ על הכרטיסייה “קנה / מכר” כמוצג להלן.איפה לקנות אדווה
 • לאחר מכן עליך להזין את כמות הביטקוין שתרצה לקנות.
 • בחר את אמצעי התשלום שלך והזן את פרטיך להשלמת המכירה.
 • לחץ על הכרטיסייה “חשבונות” ואתה אמור לראות את כמות הביטקוין שקנית זה עתה בארנק הביטקוין שלך.

אם אתה רוצה מדריך מעמיק יותר כיצד לעשות זאת, בקר במדריך שלנו כאן: המדריך השלם כיצד לקנות ביטקוין ואיפה לעשות זאת

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

איפה קונים אדווה: ביטרקס

 • מלא את פרטיך בדף ההרשמה הסטנדרטי.
 • לאחר ההרשמה, לחץ על “ארנק” בתפריט העליון.
 • לחץ על הסימן + הקטן לצד הביטקוין. זה נותן לך את הכתובת שלך לקבלת Bitcoin.

כתובת הפקדה של ביטרקס

 • העתק כתובת זו וחזור חזרה ל- Coinbase.
 • לאחר שנכנסת ל- Coinbase, לחץ על הכרטיסייה “חשבונות”.

סעיף חשבונות על בסיס מטבעות

 • תחת “חשבונותיך” תראה את ארנק הביטקוין שלך. זה המקום בו תוכלו לראות את כמות הביטקוין שרכשתם ב- Coinbase. עליך ללחוץ על “שלח” כמוצג להלן. (לדוגמא זו, לא רכשנו שום ביטקוין. לכן האפשרות “שלח” היא אפורה. אם יש לך ביטקוין כאן, אתה אמור להיות מסוגל ללחוץ עליו.)

ארנק BTC בחשבון Coinbase

 • לאחר שלחצת על “שלח” תראה את התיבה הבאה

כיצד לשלוח מטבע קריפטוגרפי ב - Coinbase

 • בתיבה נמען, עליך להדביק את כתובת Bittrex שהעתקת קודם.
 • הזן את כמות הביטקוין שברצונך להעביר לארנק ביטרקס שלך.
 • לחץ על “שלח כספים”
 • בעוד מספר דקות, עליך לקבל את ה- BTC שלך ב- Bittrex.
 • חזור לביטרקס ולחץ על הכפתור בראש העמוד עם לוגו הביטקוין עם המילה “שוק” לידו.
 • הקלד “XRP” בתיבה שמופיעה ולחץ על הקישור.
 • משמאל למסך תראה את אפשרויות הקנייה. הזן את כמות הביטקוין שאתה מעוניין להוציא על Ripple ולחץ על הקישור “מחיר”.
 • לאחר מכן לחץ על “שאל”. זו הדרך המהירה ביותר למלא הזמנה בבורסה. השימוש ב- “Ask” אינו מומלץ להזמנות ענק אך בסכומים נמוכים יותר ולצורך דוגמה זו, זה בסדר.

איפה לקנות אדווה

 • ייתכן שיידרשו כמה דקות להשלמת ההזמנה. כשתסיים, ה- XRP שלך יופיע במקטע הארנק.
 • לאחר מכן עליך להעביר את ה- XRP שלך מביטרקס ולאחסן אותו בארנק מאובטח. סוג הארנק שהייתי ממליץ עליו עבור Ripple הוא ארנק חומרה. תוכלו למצוא מידע נוסף על שני ארנקי החומרה המועדפים עלינו כאן: Trezor לעומת Ledger – דברים שכדאי לדעת לפני הקנייה

ועכשיו אתה יודע איפה לקנות Ripple (XRP).

היכן להחזיק אדווה (XRP)

אז בסופו של דבר קיבלתם החלטה, ובעקבות ההנחיות שצוינו לעיל, רכשתם כמה מטבעות אדווה. מזל טוב! כעת, השאלה היא … היכן עלי להחזיק את מטבעות ה- Ripple שלי?

כמובן, אתה יכול לשמור אותו באותה בורסה שרכשת ממנה מטבעות Ripple, אך זו לא הדרך המומלצת. בורסות מטבעות מטבעות נוטות להיות חסרות ביטחון מבחינת אחסון מטבעות קריפטוגרפיים, שכן היו מקרים רבים בהם נפרצו חילופי חילופי מטבעות וכל אחזקות מטבעות המטבעות נגנבו..

מסיבה זו, מומלץ בעיקר להחזיק XRP בארנק Ripple שנבחר. למעשה, יש טונות של סוגים שונים של ארנק מטבעות לבחירה: באפשרותך לאחסן את Ripple בארנק חומרה, ארנק שולחן עבודה, ארנק תוכנה או ארנק נייד. לכל אחד מהסוגים הללו יש יתרונות משלו & חסרונות, כך שלפעמים זה יכול להיות מבלבל. לפיכך, בדוק זאת מדריך ארנק אדווה למידע נוסף על סוגי ארנקי Ripple שונים ולגלות איזה ארנק Ripple יהיה הבחירה הטובה ביותר עבורך.

כריית אדוות?

בניגוד לביטקוין, כל מטבעות ה- XRP כבר נוצרו. בלי שנוצרו מטבעות חדשים, איננו יכולים לומר לך כיצד לכרות את אדווה. הרבה אנשים חושבים שאפשר לכרות XRP. הם טועים. לכן, אם כריית Ripple או כריית XRP שלך, באופן מתאים יותר, היא בלתי אפשרית. אם אתה כורה, אולי תהיה מעוניין יותר לברר כיצד לכרות את Ripple במקום היכן לקנות את Ripple.

כאשר Ripple נוצר, הצוות יצר 100,000,000,000 אסימוני XRP. הם חולקו בין אינטרסים שונים.

צוות Ripple אחראי להחזקת מיליארדי XRP. חלק מאלה ישוחררו בסופו של דבר לשוק הפתוח, אך 20% מכלל ההיצע נשמרים על ידי יוצרי הפרוטוקול. מלבד נושאים שונים של ריכוזיות, זו אחת הבעיות הגדולות בפרויקט Ripple.

כמו ביטקוין ופרויקטים אחרים של בלוקצ’יין מסתמכים על “כורים” כדי לאמת עסקאות ברשת, פרוטוקול Ripple משתמש בצמתי אימות. צמתים מאמתים אלה מונעים הוצאה כפולה של XRP.

בניגוד לכורים של ביטקוין, צמתים מאמתים ב- Ripple אינם מקבלים פרס בגין אימות עסקאות. עם זאת, הם מרוויחים זכויות הצבעה ברשת. צמתים מאמת אלה נבחרים על ידי החברה שמאחורי Ripple. לכן, Ripple נחשב לריכוזי יותר מאשר פרויקטים אחרים של בלוקצ’יין.

אדווה אכן יש תכנית כדי ליצור ביזור נוסף של מאמתים אלה בעתיד.

פוטנציאל אדווה

משקיעים במרחב הקריפטוגרפי שומעים כי אדווה קשורה לבנקים ומיד הם רואים סימני דולר. אחרי הכל, לבנקים יש הרבה כסף לשחק איתם!

עם זאת, האם אדווה היא השקעה טובה היא עניין אחר.

יש בזה כמה דברים שאמורים לגרום לך לחשוב פעמיים לפני שאתה הולך “all-in” על אדווה. בואו נסתכל עליהם.

נתחיל בדברים שהופכים את Ripple או XRP להשקעה פוטנציאלית טובה:

אגודלים למעלה מקצוענים

✓ בנקים כבר משתמשים בפרוטוקול Ripple וב- XRP.

✓ XRP נשרף כאשר הוא משמש לתשלום עבור עסקה. מדובר בכמות זעירה בלבד אך מספר ה- XRP הקיים מצטמצם. אם יש ביקוש ל- XRP, הערך של כל מטבע אמור לעלות.

✓ זה מקל מאוד על תשלומים והחלפות בינלאומיות. אדווה עשויה להפוך לעמוד השדרה של הכלכלה העולמית.

בוז חסרונות

✗ קשה לדעת בדיוק כמה משתמשים ב- XRP.

העובדה ש- Ripple, החברה, יכולה לפתע לפתע את כל השוק על ידי שחרור המטבעות שהם התאפקו צריכה להיות דאגה..

✗ כדי להפוך אותו לאישור ממשלתי, אדווה מאפשרת להקפיא יתרות. זה אמור להפחיד את כל אלה שמתלהבים מהטבע חסר ההרשאה של הביטקוין וכל שאר הקריפטוסים.

סיכום

אם אתה חושב על השקעה ב- XRP, חשוב מאוד שתבין לחלוטין איך זה עובד ולמה הוא מסוגל. עליכם לדעת כי פרוטוקול התשלומים של Ripple יכול להתקיים ועדיין לעבוד לצורך העברות בין בנקאיות מבלי להשתמש במטבע המקורי שלו XRP.

זה יכול להפוך את ההשקעה בפרוטוקול למהלך טוב יותר. עם זאת, יהיה עליכם להיות משקיע מוסמך בכדי לעשות זאת.

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא כי המטבעות הדיגיטליים הם חדשים מאוד. ככאלה, הם בשום פנים ואופן אינם השקעה בטוחה. כל החלל עלול להתרסק. אם אדווה היה הופך לפתע לבלתי חוקי ברוב העולם וניתן היה למנוע מהבנקים להשתמש בו. עד כמה שזה נשמע לא סביר כרגע, זה עדיין הדבר הכי סביר להפיל את אדווה כרגע.

לחלופין, מערכת טובה יותר עשויה לצאת, או שגיאת פריצת מערכת כלשהי עלולה לשבור לצמיתות את כל הפרוטוקול.

כמו בכל ההשקעות, עליכם להבין בדיוק כיצד Ripple ו- XRP עובדים לפני שאתם קונים אותה. כהשקעה בסיכון גבוה ובתגמול גבוה, חשוב גם שלא תסכן יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. השוק מוצא עכשיו מחיר למטבעות דיגיטליים והמחיר הזה עשוי להיות נמוך בהרבה ממה שהם מתומחרים כיום.

אז, זה מדריך האדווה שלנו. אני מקווה שלמדת עוד קצת על אחד המטבעות הדיגיטליים המוטעים יותר בסביבה. עם כל הידע החדש שלך, האם תשקיע ב- Ripple או XRP?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map