חיזוי מחיר אדווה: האם הוא יעלה או יקרוס?

מדריך זה יעזור לכם להבין יותר אודות Ripple ואיך ניבא עתידו. זה גם יראה לך כיצד אדווה גדלה בשנים האחרונות, חוות דעת מומחים על עתידה של אדווה, וכיצד ליצור חיזוי מחיר אדווה משלך.

לפני שנכנס לתחזיות ה- Ripple, כדאי שתדעו שאין לקחת אותן כייעוץ פיננסי. אתה צריך לעשות קצת יותר מחקר לפני שתשקיע באפל. אתה צריך להשקיע רק כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

החלק הבא יתאר מה זה Ripple ויעזור להציג את ההבדלים והדמיון ש- Ripple מניות עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים (ומה המשמעות של זה בעת חיזוי מחירי Ripple), אז בואו נתחיל!

הבנת שורשי אדווה

אדווה היא שני דברים: מטבע קריפטוגרפי (המכונה XRP) ומערכת תשלום פתוחה חוצה גבולות לבנקים.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

לוגו אדווה ו- XRP

החברה הוקמה בשנת 2012 והפכה לשחקנית ענק בשוק הקריפטו!

הוא נוסד בכדי לסייע בפתרון בעיה גדולה. בעיה זו הייתה לגבי תשלומים חוצי גבולות (אופן העברת הכסף ממדינה למדינה אחרת).

הדבר הטוב ביותר באדווה הוא העובדה שכבר משתמשים בו! אז יש לכך, כמובן, השפעה עצומה על חיזוי מחיר האדווה. יש לה שותפויות עם בנקים גלובליים גדולים שבודקים את הטכנולוגיה של ריפל. אלה כוללים את סנטנדר, MoneyGram, Amex ו- Western Union.

זמני העסקה של Ripple מהירים מאוד והעמלות זולות בהרבה ממטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים, כמו ביטקוין או את’ריום. הדבר העיקרי שעושה את Ripple ייחודי, עם זאת, היא העובדה שכל מטבעות ה- Ripple (XRP) שוחררו בבת אחת.

זה נכון – אדווה חדשה לא נוצרת עם כרייה. כל ה- XRP כבר נמצאים במחזור. וזה לא הכל…

הדבר שהופך את Ripple לשונה ביותר מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים היא העובדה ש- Ripple Labs (החברה שעומדת מאחורי Ripple) מחזיקה ברוב מטבעות ה- XRP. כן, שמעתם את זה נכון – ל- Ripple יש היצע כולל של קצת פחות ממאה מיליארד מטבעות, ולמעבדות Ripple יש 50 מיליארד מהם.

יש משקיעים שחושבים שזה דבר רע, יש שחושבים שזה דבר טוב. כך או כך, אם אתה רוצה לדעת כמה זה מסתכם בדולרים: XRP יחיד (מטבע אדווה) הוא סביב 0.27 $ היום (22/01/21).

אם אתה מעדיף לא לעשות את המתמטיקה בעצמך, זה XRP בשווי של 27 מיליארד דולר שישב בכיסי Ripple Labs.

עכשיו, בואו נמשיך ונראה כיצד ביצעה ריפל בעבר וכיצד היא משפיעה על חיזוי מחיר הריפל עצמו. זהו הצעד הראשון בחיזוי עתידה של אדווה.

עיין במדריך מה זה אדווה למידע נוסף.

איך גדל אדווה מאז שהחל?

מחיר ה- XRP עלה בצורה מאסיבית בשנה האחרונה אשר יש לו תוצאה חיובית בתחזית מחיר האדווה.

הרבה אנשים טוענים שצמיחה זו נובעת מכך ש- Ripple בנתה רשת עולמית, על פני 100 מדינות עם כמעט 200 שותפויות ארגוניות. השימוש ב- XRP על ידי Standard Chartered לאמריקן אקספרס עזר ‘לדחוף’ את הערך.

מנתוני CoinMarketCap עולה כי ביום המסחר הציבורי הראשון ב -4 באוגוסט 2013, XRP נסגר ב 0.005882 $ (זה מה שהמטבע סיים ביום המסחר הראשון שלו). עד ה- 16 במרץ 2018, XRP עמד על 0.697269 דולר (זו עלייה של 11,752.28%!).

תרשים חיזוי מחיר אדווה

במהלך תקופה של חמש שנים זו, הנקודה הגבוהה ביותר הייתה דצמבר / ינואר 2018, לפני התיקון הגדול (אירוע שוק שגרם למחיקת מאות מיליארדים משוק הקריפטו העולמי), XRP עלה ל -3.23 דולר לפני שנפל לערך הנוכחי..

עכשיו זה 2021 ו- Ripple היה שווה 0.27 $ בתחילת השנה.

תחזיות מחיר

חיזוי מחירי קריפטו היא משימה קשה להפליא. במיוחד כרגע – כשהשוק משתנה כל כך הרבה מדי יום, קשה ליצור תחזית מחיר אדווה לשנת 2021.

עם זאת, יש אנשים שהיו אמיצים מספיק כדי לחזות את מחירי אדווה בשנת 2021 – הנה כמה מהתחזיות הפופולריות יותר של אדוות:

הסוכנות לתחזיות כלכלה

הסוכנות לתחזיות כלכלה צופה שערכה של ריפל עשוי לרדת עוד יותר – בגלל שותפויות טכנולוגיות שלא מקיימות הבטחות (שזו דרך מנומסת לומר שמוצרי ריפל חסרי תועלת ושהבנקים יפסיקו להשתמש בהם). הם אומרים ש- Ripple עשוי לרדת ל- 0.19 $ עד ה- 31 בדצמבר 2021.

חדשות מטבע אדווה

חדשות מטבע אדווה, אתר החדשות Ripple השני בגודלו ברשת לפי תנועה, טוען כי 2021 עשויה להיות שנה חלקה עבור החברה. לדבריהם, שותפויות חדשות, טכנולוגיות חדשות וביצועים חזקים עשויים לראות את XRP נוגע בשבעה דולר דולר.

הדיילי אקספרס

הדיילי אקספרס, עיתון צהובון בבריטניה, מאמין ש- XRP עשוי לרקוד שחקים בשנת 2021 עם מחיר אסימון XRP של $ 5.06 עד ה- 31 בדצמבר 2021!

רַכֶּבֶת תַחְתִית

רַכֶּבֶת תַחְתִית, העיתון הגדול ביותר בבריטניה, מאמין שאפל יכול לרדת, ל-0.22-28 דולר. הם מבססים זאת על העובדה שביטקוין ימשיך לשלוט בחשיבה המילניאלית ולהגיע לנקודת המחיר של 20,000 דולר. זה יכול לעזור לדחוף את Ripple ו- altcoins אחרים.

ValueWalk

ValueWalk, שירות מחקר קריפטו, מאמין ש- Ripple צריכה לעבור מעבר לבנקים לבדוק את המוצרים שלהם. במקום זאת הם אומרים כי אדווה צריכה להפוך לשותפה אמיתית עם קבוצת בנקאות.

זה, לדעתם, יכול לסייע בהעלאת הערך של ריפל לסימן של 10 דולר. עם זאת, אם הם לא יצליחו עם כל השותפויות הללו ולא יצליחו להשפיע באופן ממשי, מחיר אסימון ה- XRP עשוי לרדת מתחת לסמן של 0.50 $..

אדווה מצפה שנה גדולה. מרבית התחזיות מצביעות על כך שערכו של ריפל יגדל בשנת 2021. עם זאת, ישנם מומחים שמאמינים כי אירועים גדולים וכישלונם של טכנולוגיית התשלומים שלהם לעבוד עבור הבנקים עלולים לגרום לירידת מחירים משמעותית..

החלק הבא יעריך את מחשבותי לחיזוי המחירים שלי וכיצד תוכל לחזות גם בעצמך.

מהו חיזוי מחיר האדווה 2021?

אירועים הם אלו שידחפו את מחירו של ריפל מעלה או מטה, והחברה כבר הודיעה על מחיר רב שעשוי להשפיע לטובה על תחזית מחיר אדווה 2021. כדי לגבש דעה משלנו, בואו נסתכל על הסיבות שמחיר האדווה עשוי לעלות או למטה השנה.

למען האמת, החדשות שיצאו עבור אדווה אכן נראות חיוביות.

בשנת 2018 הודיעה סנטנדר כי תשתמש בבלוקצ’יין של ריפל לאפליקציית תשלומים (שתושק בספרד, אירלנד ובריטניה תחילה) שתתבסס על טכנולוגיית עיבוד התשלומים של ריפל..

התפתחות נוספת היא הידיעה כי בנקים מקומיים יפניים ישתמשו באפל בכדי להניע מערכת תשלום מקומית חדשה לפי העברה. MoneyTap, המונה שלושה שותפים גדולים (בנק SBI נט סומשין, בנק סורוגה ובנק רזונה) משתפים פעולה עם ריפל בכדי לסייע בשיפור תשלומי העברה בנקאית מקומית..

פיתוח גדול נוסף בשנת 2018 היה שותפות MoneyGram / Ripple. השימוש ב- XRP כמערכת עיבוד תשלומים חוצה גבולות יחד עם טכנולוגיית עיבוד התשלומים של ריפל ישפר את התשלומים הכספיים הבינלאומיים החוצי גבולות..

MoneyGram, חברת העברת הכספים השנייה בגודלה בעולם, תשתמש בטכנולוגיה החדשה כדי לסייע בשימוש ב- XRP כשיטה מיידית להסדר (כלומר העברות מהירות יותר לחברים ובני משפחה מעבר לים)..

אלה רק שלוש התפתחויות ש- Ripple הציג בשורה בשנת 2018.

בנקים גלובליים משתפים פעולה

ישנם דיונים ופרויקטים ניסיוניים עם בנקים מרכזיים בסעודיה ובאיחוד האמירויות הערביות, פרויקטים עם בנק אנגליה ואחרים.

Ripple אמורה גם לשתף פעולה עם יותר בנקים אירופאים ואמריקאים לטיניים כדי לסייע בקידום טכנולוגיית התשלומים של XRP וגם של Ripple. התפתחויות אלו עשויות להוביל, כפי שציינו המומחים לעיל, לעליית מחירים גדולה במחיר סמלי ה- XRP. אז זה אומר שחיזוי מחיר האדווה צריך ללכת בדרך החיובית.

השותפויות עם בנקים מרכזיים, ענקיות חברות פיננסיות ובנקים מצביעות על הטכנולוגיה החדשנית של ריפל והאפשרויות שהיא עשויה להביא לעסקים אלה..

עם זאת, ביט ה’אפשרויות ‘הוא הבעיה ועלולה להשפיע לרעה על תחזיות מחיר האדווה.

המומחים המקצועיים מעל הכל ציינו כי ‘ניסויים’ ו’טייסים ‘הם מפגן פוטנציאל נהדר (זה יכול לשנות את הדרך בה כולנו משתמשים בהעברות בנקאיות). אבל אלא אם כן זה באמת משנה משהו, זה לא היה משבש מספיק.

קריפטו נועד לשבש (הוא נועד לרסק את המערכת הבנקאית הריכוזית). ללא שינויים משמעותיים, ערכו של ריפל עלול לסבול.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

אספקת המטבעות XRP

נקודת לחץ נוספת על Ripple היא תפוצת השוק הכוללת של 100 מיליארד XRP. זה הרבה יותר, נניח, המקסימום של 21 מיליון ביטקוין.

הנדירות של ביטקוינים מעבר להיצע היתר של XRPs תמיד תביא ללחץ מחיר גדול על הערך הכללי של XRP – ראה להלן תרשים המראה כיצד גדל ההיצע מאז השקת Ripple.

צמיחת אדווה משחרורה

עם זאת, אדווה שונה מאוד מביטקוין, מכיוון שביטקוין הוא רק מערכת תשלומים של עמיתים למטרתם במטרה לרכז את הכספים הגלובליים. בעוד ש- Ripple פונה ספציפית לבנקים על ידי מתן טכנולוגיית תשלומי בלוקצ’יין חוצי גבולות והיא פחות מבוזרת מכפי שביטקוין הוא.

בסך הכל, אין להכחיש ש- 2021 של ריפל נראה חיובי. אני מאמין שברגע שהאמונה והביטחון יוחזרו בשוק הקריפטו בכלל, אז מטבע ה- XRP של ריפל יכול לחזור למחיר של 2-3 דולר שראינו בתחילת השנה.

החלק הבא יביא סיכום מה טוב ומה רע באדווה. אנו עושים זאת כדי שתוכלו להבין את היתרונות והחסרונות של XRP כהשקעה.

האם אדווה היא השקעה טובה או רעה?

שאלת מיליון הדולר (אני מקווה!): האם ריפל היא השקעה טובה או רעה? על מנת להבין זאת, עלינו להבין מה רע ב- Ripple ומה טוב.

בואו נתחיל עם החיובי.

מה טוב באדווה

 • החיוב הגדול ביותר של XRP הוא שהוא משמש למעשה חברות אמיתיות – שמות ביתיים – ברחבי העולם.
 • זמני העסקה נמוכים בהרבה מביטקוין, את’ריום וליטקוין.זמן עסקה של מטבעות קריפטוגרפיים
 • כפי שמראה הגרף שלמעלה, ל- XRP יש מסגרת זמן להסדר תשלומים של 4 שניות. זה מהיר יותר מ- 2+ דקות של את’ר, הרבה יותר מהר מזמן 1+ של ביטקוין (זמן טרום SegWit – שדרוג מערכת ביטקוין) והרבה יותר מהר מהעברות בנקאיות מסורתיות (שיכולות לארוך עד חמישה ימי עבודה).
 • דמי העסקה נמוכים להפליא – 0.00001XRP (שזה פחות מ- 0.00023 דולר). לשם השוואה, לאתרום יש עמלת עסקה ממוצעת של 4.34 דולר. עמלת העסקה הממוצעת של ביטקוין היא 7.92 דולר. דמי העסקה המתחרים הנמוכים ביותר של ליטקוין הם 1.22 דולר.
 • זהו פורמט תשלומים חוצה גבולות מכובד (פיאט מתחרה כמו במקרה של MoneyGram) המשמש שירותי שירותי העברת כספים גדולים..
 • מה רע באפל?

  • האדווה נוגדת את ערכי המטבע הקריפטוגרפי. הם נועדו להיות מבוזרים כך שלשום חברה או ארגון אין שליטה מוחלטת, אך Ripple Labs מחזיקה מעל 50% מכלל אספקת ה- XRP של Ripple. אז זה יכול להשפיע לרעה על חיזוי מחיר ה- Ripple.

  ישנן שאלות לגבי מניפולציה במחירים שרמה זו של החזקת XRP יכולה לעשות למחיר הכללי (הם יכולים לזרוק חלק גדול כדי להוריד מחירים כדי לרכוש חזרה נתח גדול יותר).

  • גישת ספר החשבונות שונה גם מהתקן הרגיל של הביטקוין. Ripple מחייב משתתפים “מאומתים” לאמת עסקאות.

  ברשת הביטקוין, כל אחד יכול להגדיר צומת ולאמת עסקאות. במערכת ה- Ripple, רק משתתפים שאושרו מראש יכולים להריץ צומת ולאמת עסקאות Ripple.

  זו צורה נוספת של הסמכות המרכזית שיש למעבדות ריפל.

  • המטרה העיקרית של ריפל היא למכור את טכנולוגיית העסקאות שלה. XRP הוא רק חלק משני בפעילות של Ripple.

  בסך הכל, Ripple לא משחק לפי כללי הקריפטו המסורתיים – יש לו מבנה בעלות מרכזי. כמו כן, ההתמקדות ארוכת הטווח של ריפל אינה ב- XRP, אלא בטכנולוגיית התשלומים עצמה.

  עם זאת, יש לו עלויות עסקה נמוכות וזמני עסקה מהירים. זה גם נותן לך את היכולת להשתמש ב- XRP באמצעות מותגים פיננסיים מהימנים, שעשויים לפנות לאנשים מסוימים כמו תחושת אמינות.

  סיכום

  מה 2021 יעשה למען חיזוי מחיר האדווה? האם כל תחזיות מחיר האדווה 2021 יהיו נכונות?

  תיארנו את התפתחויות ה- Ripple ואת מה שמומחי המפתח אומרים, יחד עם מידע על Ripple, וביצענו כמה תחזיות.

  בסך הכל, הממצאים שלי לגבי אדווה היו חיוביים! הם הקימו כמה שותפויות ענק, הם קיבלו בנקים גדולים בעולם הבודקים את הטכנולוגיה שלהם, והם בבירור עובדים קשה כדי להבטיח את הבטחותיהם.

  התחזית שלי, כפי שציינתי קודם, היא ש- Ripple יקפוץ לשיא של 3+ דולר לכל XRP. אבל אני מאמין שזה מסתמך על אמונה והביטחון מוחזר תחילה בשוק הקריפטו כולו.

  למרות זאת, חשוב לזכור שזה בדיוק מה שהוא אומר – חיזוי. עליכם תמיד לזכור כי איש אינו יכול לחזות את השוק.

  זה תלוי בכל כך הרבה דברים שונים, ואף אחד, למיטב ידיעתי, לא יכול לראות את העתיד. לכן, לעולם אל תקחו תחזית כעובדה!

  אה, ולעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

  אם יש לך תחזית מחיר אדווה 2021 משלך, הקפד ליידע אותי! אשמח לשמוע את מחשבותיך.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  map