השקעה בביטקוין: כל מה שאתה צריך לדעת כדי לקנות את למבו

השקעה בביטקוין - לוגו רשמי

הביטקוין, מטבע החילופי המטבע הראשון אי פעם, שוחרר בשנת 2009. סאטושי נקאמוטו יצר את תופעת הבלוקצ’יין והחלה אותה. בלוקצ’יין נשארה מתחת לרדאר במשך שנים, אך כעת זהו אחד הנושאים החמים ביותר באינטרנט. כולם סקרנים לגבי קריפטו, אך מעטים מבינים מה זה ואיך זה עובד. אם שאלתם את עצמכם פעם, “האם עלי להשקיע בביטקוין?”, עליכם לחשוב קודם כל. השקעה בביטקוין היא פעילות תנודתית אך גם רווחית. אם נעשה נכון, זהו.

לעשות את זה נכון זה החלק הקשה.

האמת היא שסצנת הקריפטו היא חדשה ואף אחד לא יודע איך השווקים שלה עובדים במדויק. משקיעים במניות יכולים לצבור ניסיון וידע של עשרות שנים, אפילו מאות שנים.

אין דבר כזה אם אתה מעוניין לבצע השקעה בביטקוין. התמורה הפוטנציאלית אם אתה משקיע בביטקוין ומצליחה היא עצומה, לכן כדאי לשקול לפחות זאת.

במדריך זה נספר לכם מה עליכם לדעת בכדי להתחיל להשקיע בביטקוין או להחליט אם זה בכלל בשבילכם.

Satoshi Nakamoto – מפתחי Bitcoin ביטחוניים

ביטקוין הוא הבלוקצ’יין והקריפטוגרף המתאים. זה נועד לשחרר את האנושות מבנקים וממוסדות פיננסיים מסורתיים אחרים.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ביטקוין מנסה לעשות זאת בכך שהוא מאפשר לאנשים לסחור בביטקוינים ולשלם עבור דברים באופן אנונימי.

עיקרון מכונן זה שרד את מבחן הזמן מכיוון שעדיין איננו יודעים מיהו סאטושי נקאמוטו. לא מחוסר ניסיון לברר זאת על ידי עיתונאים וחובבי ביטקוין.

סאטושי נקאמוטו אולי אפילו לא אדם אחד.

ההיסטוריה של הביטקוין

יום ההולדת הרשמי של הבלוקצ’יין של ביטקוין יכול היה להיות 3 בינואר 2009. זה היום בו סאטושי נקאמוטו כרה את בלוק הביטקוין הראשון, החל במהפכה הפיננסית שיש בה כדי לשנות את העולם.

לקח זמן עד שביטקוין באמת החל להשפיע.

זמן רב לאחר ההשקה, ביטקוין לא היה בעל ערך כלל. בחור אחד הוציא 10,000 ביטקוין כדי לקנות כמה פיצות.

השקעה בביטקוין - תרשיםבתחילת הדרך אנשים השתמשו בביטקוינים כדי לשלם עבור מוצרים בשוק השחור באתרים כמו Silk Road. עם עליית מחירם, יותר ויותר אנשים התעניינו במסחר בהם כהשקעה.

בשנת 2013, לבלוקצ’יין ביטקוין הייתה השנה הנהדרת הראשונה שלה. המחיר החל מ- 13.30 דולר לביטקוין ועלה במשך 770 דולר לאורך כל השנה.

ב -17 בדצמבר 2017, מחיר הביטקוינים הגיע לשיאו בכל הזמנים של 19,666 דולר. כשסין אסרה על מסחר בביטקוין, היא חווה צניחה עצומה ומעולם לא התאוששה.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

איך פועלים ביטקוין?

פְּרָטִיוּת

כולם יודעים שהפרטיות שלך בעת העברת ביטקוין היא מוחלטת. אבל למה זה?

אתה לא משתמש בשם האמיתי שלך כדי להעביר ביטקוין. במקום זאת, יש לך כתובת ייחודית. הכתובת שלך מורכבת ממספרים ואותיות, באותיות רישיות וקטנות.

זה פשוט ומהיר ליצור את כתובת הביטקוין הייחודית שלך. אתה בוחר מפתח פרטי אקראי ומצפין אותו בלחיצת כפתור באמצעות מגוון רחב של כלים בחינם.

אתה יכול להפוך את הכתובת הזו לציבורית. כמעט בלתי אפשרי לבצע הנדסה לאחור של המפתח הפרטי שלך. למה? הוא מוצפן בכבדות.

ה- Bitcoin Blockchain

כל מערכת הביטקוין תלויה בבלוקצ’יין שלה. אבל מה זה? הבלוקצ’יין של ביטקוין הוא ספר ספר ציבורי של כל העסקאות שבוצעו באמצעות ביטקוין.

כל מחשב שמריץ את תוכנת הביטקוין שומר את העותק של התיעוד המלא של העסקאות שנשמרו בחסימות. כאשר נכנסות עסקאות המערכת יוצרת חסום חדש.

זה קצת מסתבך, אז דאגו איתנו.

כדי לשמור על הבלוקצ’יין מעודכן ומאובטח, מישהו צריך לעשות עבודות אחזקה. זה מה שכורי ביטקוין עושים.

כאשר נכנסות עסקאות חדשות, הכורים בודקים אם לשולח יש מספיק כסף ואז רושמים את העסקה בפנקס. עם זאת, גוש החשבונות אינו מוגבל.

כאשר הבלוק מגיע ליכולתו המערכת יוצרת חסום חדש. התיעוד המוצפן של כל העסקאות מתחילת ה- blockchain מוחזק בבלוק חדש זה יחד עם עסקאות חדשות נכנסות. לאחר מכן, ספר החשבונות המעודכן מופץ לכולם בבלוקצ’יין.

הכורים אינם עושים שירות זה בחינם. רשומות Blockchain מוצפנות באמצעות אלגוריתמי hashing קשים להפליא. הכורה הראשון שאבטח בהצלחה את החסימה הקודמת מקבל פיצוי בביטקוינים.

המאסיב נכשל

עולם הביטקוין מלא בסיפורים על הצלחה מסחררת וכישלון מוחץ. אם אתה הולך אחרי Lambo על ידי השקעה בביטקוין, עליך להימנע מחזרה על טעויות אלה.

סיפורים כמו ג’יימס האוולס הם סיפור אזהרה אמיתי. האוולס הוא וולשי, שהתחיל להתעסק בביטקוינים בשנת 2009 כשלא היה שווה כלום.

מאוחר יותר, הוא זרק את המחשב עם כל הביטקוינים ואיבד את הנתונים. זה היה הופך אותו לעשיר בשנת 2017 כשמחיר הביטקוין עבר על הגג.

אם יש לך מה לעשות עם ביטקוין בכונן הקשיח שלך – הגן עליו. לעולם אינך יכול לדעת אם זה עתיד להיות שווה הון בעתיד.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שונים המעורבים בהלבנת הון הם סכנה נוספת.

היו מקרים רבים של אנשים שאיבדו הון מכיוון שהם שמרו על מטבעותיהם באתרי אינטרנט מכובדים. ניתן לגנוב את הביטקוינים שלך בלבד או לעצור את הבעלים ולהטמיע את מטבעותיך על ידי הרשויות.

מה משקיע?

אמנם הדרכה זו עוסקת בהשקעה בביטקוין, אך עליכם לדעת גם את עקרונות בית הספר הישן של הבורסה.

מה השקעה לטווח קצר בביטקוין?

בז’רגון העסקי, השקעה לטווח קצר היא השקעה שצפויה להתקיים פחות מ -12 חודשים.

הרבה יכול לקרות בשנה במימון המסורתי. מטבעות קריפטו הם עוד יותר תנודתיים.

ב -1 בינואר 2017 עלה ביטקוין 998 דולר, הגיע לקראת סוף אותה שנה ל -19,666 דולר, ואז צנח ל -5,920 דולר זמן קצר לאחר איסור המסחר הסיני בביטקוין..

השקעה לטווח קצר בביטקוין כוללת רכישת ביטקוינים כאשר מחירם מגיע לנקודת שפל ואז אחיזה בו, מחכה שהמחיר יעלה מספיק בכדי להתאים לאסטרטגיית ההשקעה שלך..

כשהמחיר גבוה מספיק, אתה מוכר את הביטקוינים ומכניס לכיס את הרווחים. אתה משתמש בכסף הזה כדי לקנות יותר ביטקוין או מטבע מטבע אחר אחר כדי להעיף (למכור) כשהזמן מתאים.

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות פעילות רווחית ביותר מכיוון שהשוק הוא תנודתי. המשמעות היא ששינויים במחיר המטבע הם מהירים ומשמעותיים.

לא הכל שמש ולמבוס. אתה צריך לדעת הרבה על שוק הקריפטו. כמו כן, עליכם לעקוב אחר כל פיסת חדשות הקריפטו באדיקות. אתה צריך להיות מסוגל לחזות כיצד חדשות רלוונטיות ישפיעו על מחיר הביטקוין.

מה השקעה ארוכת טווח בביטקוין?

השקעה בביטקוין לטווח הארוך תהיה דומה אך גם שונה.

עליכם להחזיק בביטקוינים יותר משנה לפני שאתם מוכרים כדי שזה ייחשב כהשקעה ארוכת טווח בביטקוין. עם זאת, אתה עדיין צריך לעקוב אחר החדשות כדי להשקיע בביטקוין לטווח הארוך. אין צורך לעשות את זה יותר מדי, לפחות לאחר ההחלטה בשאלה “האם עלי להשקיע בביטקוין?” במקום הראשון.

כשאתה משקיע בביטקוין לטווח הארוך, אתה מתעניין רק בטווח הארוך. שנים ועשורים במקום שעות וימים.

לאחר השקעה בביטקוינים לטווח ארוך, אינך צריך לשבת ליד המחשב שלך ולעקוב אחר המחיר. בכל מקרה לא תמכור, אז מה הטעם?

HODL הוא מונח סלנג ומם, מה שאומר שאתה מחזיק בביטקוין שלך לא משנה מה יקרה. כמשקיע לטווח ארוך בביטקוין, זה מה שאתה עושה.

איך החיים של משקיע ביטקוין? האם זה בשבילי?

החלק הזה אמנם יכול להיראות קצת לא במקום, אבל זה אחד החשובים ביותר במדריך זה. השקעה בביטקוינים עשויה להיראות כיף, זה עשוי להיראות כמו דרך נהדרת להרוויח כסף, זה אולי אפילו נראה סקסי.

זה לא.

השקעה בביטקוין קשה, זה קשה, זה מסוכן. בסופו של דבר תוכל לקנות לעצמך למבו ורוד אם תעשה זאת נכון. אתה יכול להתרסק ולשרוף, לאבד הכל אם אתה לא נזהר.

אם אתה מתכוון להשקיע בביטקוין למטרות התהפכות, התכונן לשבת ליד המחשב שלך במשך שעות. תוכלו לעקוב אחר שינויים זעירים במחיר ולחשב אם מומלץ למכור את הביטקוין שלכם באופן מיידי.

לאחר מכן, תסורק באינטרנט אחר כל חדשות שיכולות להשפיע על החלטותיך & יצטרך לקבל החלטות נכונות ומיידיות עם השלכות קשות.

זה דבר קשה לעשות.

כדי להיות נהדר בזה, לדעת כל מה שיש לדעת על ביטקוין זה לא מספיק.

אתה צריך להיות בעל אישיות מסוימת. כאשר אתה מתחיל להשקיע בביטקוין, אתה מהמר על תוצאה חיובית עבורך.

שחקני פוקר נהדרים יעשו מועמדים טובים להשקיע בביטקוין. אם היה להם את הידע הדרוש, כלומר.

שתי הפעילויות דורשות התעלמות מכסף. אתה זקוק ליכולת להתנתק מהערך הכספי האמיתי של ההחלטות שלך.

הימורים של 5,000 דולר בהגרלה ישירה בפנים בתור (אתה מהמר שתקבל 1 מתוך 4 קלפים, סיכוי של 8 אחוזים בשלב זה ביד) דומה להוצאת 5,000 דולר על ביטקוין בזמן שמחירו יורד..

אבל זה מה שסוחרי הביטקוין עושים כל יום. אין מקום להססנות, עצבים או רגש. אלה חיים קשים אך רווחיים במיוחד כשמבצעים אותם היטב.

השקעה לטווח ארוך בביטקוין יכולה להיות הרבה יותר מרגיעה אם תחליט לעשות זאת כך. אינך מעוניין להעיף ביטקוין מדי יום. אתה לא צריך לשבת ליד המחשב שלך כל היום.

זה לא אומר שזה לא מסוכן לא פחות.

ברגע שתחליט שהשקעה בביטקוין היא דבר שתרצה לעשות אחרי ימים ושבועות של מחקר מדוקדק, קח סכום כסף שלא תחמיץ אם תאבד, סיים לקרוא את המאמר הזה וקנה קצת ביטקוין. אל תאבד את פרטי חשבונך!

לעולם אל תיקח הלוואה להשקעה בביטקוין כי זו דרך נהדרת להרוס לך את החיים. השקעה בביטקוין מתבצעת בצורה הטובה ביותר עם הכסף הנוסף שתוכלו להפסיד.

עליכם לקחת בחשבון את הכסף בו השתמשתם לרכישת ביטקוין שהפסיד לכם מאותה נקודה. לפחות לשנה.

אם אתה כבר לא מחשיב את הכסף שהשתמשת בו להשקעה בביטקוין שלך, תהיה לך פחות סיכוי לאובססיביות על תנודות במחירי הביטקוין.

על ידי כך, יהיה לך הרבה פחות סיכוי להיכנס לפאניקה למכור את המניה שלך כאשר המחיר יירד ב -50% או משהו מגוחך כזה. זה רק שוק הביטקוין. הדבר הפכפך כמו … פאדג ‘.

האם בדוק כיצד ההשקעה שלך מסתדרת מדי פעם. זה יכול להיות רעיון נהדר לפדות את חלק הרווח מההשקעה שלך כדי להגן על עצמך מפני אובדן כל מה שהוצאת במקרה שהשוק יתרסק..

לכן, הסתכלו בעצמכם היטב ושאלו: “האם עלי להשקיע בביטקוין?”

ידע ומיומנות מול אומץ ומזל

אתה יכול להרוויח סכומי כסף עצומים בהשקעה בביטקוין. גם הגישה הזהירה וגם האומץ יכולה להביא אותך לשם. להרוויח את המיליון הראשון שלך בגלל מהלך נועז שהתברר לטובתך יעשה סיפור טוב יותר מאשר לעבוד בשקדנות במשך שנים.

אבל.

אנו לא ממליצים לרדוף אחרי כסף מהיר. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי בפני עצמו; אין שום סיבה להוסיף לבעיה על ידי ביצוע מהלכים נועזים.

אם אתה רוצה לקנות את למבו על ידי השקעה בביטקוין, התחל בקטן. הסתפק בסכום שאתה יכול להפסיד, קנה חלק קטן של ביטקוין ושב עליו זמן מה.

אחרי שתלמדו יותר, נסו להעיף סכומים שלא תפספסו, לראות איך כל העניין עובד.

כשיש לך ידע ומיומנות, יגיע הזמן לאומץ ומזל. ככל שאתה טוב יותר, כך תהיה טוב יותר.

אני הולך על זה! מה עלי לעשות עתה?

אוקיי, בוא נעשה את זה!

מה אני צריך להתחיל?

הצעד הראשון להתחיל להשקיע בביטקוין הוא שיהיה מקום לאחסן את השלל שלך.

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים

ביטקוין מאוחסן בארנקים. ישנם מספר סוגים של אותם:

  • אֶלֶקטרוֹנִי
  • נייד
  • חוּמרָה
  • עיתון

הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את הביטקוינים שלך נמצאת בראש ארנק החומרה.

ארנקי חומרה הם מכשירים קטנים בגודל כונן אגודל.

כאשר יש צורך להעביר ביטקוין, הם מתחברים לאינטרנט אך בדרך כלל אינם מקוונים, מה שאומר שהם בדרך כלל לא ניתנים לפריצה. Ledger Nano S הוא הדוגמה המועדפת על ארנק מטבעות קריפטוגרפיה בחומרה.

הבעיה בארנקי החומרה היא שהם יכולים להיגנב או לאבד. אם תחליט ללכת עם אפשרות זו, אחסן אותה במקום הבטוח ביותר שתמצא!

הדרך הכי לא ניתנת לפיצוח לאחסון ביטקוין היא ארנק הנייר. אירוני, לא? כמובן שקל מאוד להפסיד את הנייר והוא נשרף. מצד שני, זה לא מתקבל להשיג; אתה פשוט מקליד את המפתח הפרטי שלך, כתובת ציבורית, ומדפיס אותו.

שתי האפשרויות האחרות נשענות על אמצעי האבטחה של צדדים שלישיים, מה שהופך אותם לרגישים יותר לפריצה. הם הרבה יותר נוחים.

אם אתה רציני בנוגע לאבטחה, ואתה אמור להיות אם אתה רוצה את למבו הזה, קבל ארנק חומרה טוב ונח לך יותר קל. רק לשמור אותו במקום בטוח!

חילופי דברים

אוקיי, אתה יודע איפה לשמור את הביטקוינים שלך. עכשיו, הגיע הזמן להשיג.

הדרך הקלה ביותר לקנות ביטקוינים היא להשתמש באתר חילופי מהימן כמו coinbase.com או כל אחר אם הוא נראה לך אמין. הקפד לחקור את זה כמו שצריך, לבדוק משוב על Reddit, גוגל לעזאזל. תמיד עדיף להיות ספקן מאשר להילחם.

זכור כי מרבית חילופי הביטקוין אינם תומכים בכרטיסי אשראי בגלל פונקציית החיוב החוזר שיש להם.

אתרי חילופי דאגה שתנפיק בקשת החזר כספי לאחר קבלת הביטקוין. זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לדעת מי משקר במצב הזה. רשומות הבלוקצ’יין נועדו להסתיר את זהותם האמיתית של האנשים המבצעים את העסקאות.

ברגע שאתה קונה את מספר הביטקוינים שאתה רוצה (או 0.00014th של ביטקוין, זה בסדר גמור, הסכום הקטן ביותר שאתה יכול לקנות הוא 1 Satoshi או 0.00000001 bitcoin), העבר אותו לארנק ושכח מזה לזמן מה, אלא אם כן אתה רוצה לנסות להתהפך.

במקרה כזה, ליידי לאק תחייך אליך?

למבו, הנה אני בא?

השקעה בביטקוין - דירוג מטבעות קריפטוגרפיים

אוקיי, אתה יודע מה אתה צריך כדי להתחיל להשקיע בביטקוין, אבל נותרה שאלה: איך להשקיע בביטקוין בסך הכל?

ראשית, כדאי לך לבדוק מחירים ומחשבות מעודכנות על השקעות ביטקוין באינטרנט. מאמר זה הוא אמנם נקודת התחלה טובה שתסייע לך להחליט אם ברצונך להתחיל להשקיע, אך שוק הקריפטו משתנה במהירות.

לאחר מכן, עליך להשיג ארנק חומרה ולפתוח חשבון בבורסה שנראית לך הכי טובה. לאחר מכן, החליטו כיצד להשקיע בביטקוין – לטווח קצר או ארוך.

אנו ממליצים בחום לעצור את ההשקעה לטווח הקצר לעת עתה, לפחות עד שתקבל יותר ניסיון בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.

אם אתה מסכים שזו הדרך הטובה ביותר ללכת עבורך, עקוב אחר שינויים במחיר הביטקוין לזמן מה. קרא וצפה בתוכן על כך. כשאתה חושב שהזמן נכון, קנה כמה ביטקוין בפועל.

צמצם ככל האפשר את הסיכון. אל תלך לקנות ביטקוין שלם אלא אם כן אתה מוכן להפסיד את הכסף ויכול לחסוך אותו באמת. תתחיל בקטן. תראה איך זה הולך.

כעת, עליכם לדעת כל מה שאתם צריכים על איך להשקיע בביטקוין. אם תחליט ללכת על זה ולהכות בגדול, אל תשכח לנסוע בממבו שלך מעבר למשרדינו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map