כיצד להשתמש בינאנס: המדריך השלם

היום, אני אלמד אותך איך להישתמש בינאנס. קנייה ומכירה של מטבע קריפטוגרפי יכולה להיות מלחיצה, ולכן חשוב לעשות זאת בחר בורסה שאתה יכול לסמוך עליה. חשוב גם למצוא חילופי דברים עונה על הצרכים שלך, ו אינו מסובך מדי לשימוש. אין דבר גרוע יותר מאשר לפתוח חשבון בבורסה ואז להבין שאתה לא יודע איך זה עובד!

אם אתה חושב לפתוח חשבון עם Binance, המשך לקרוא.

במדריך זה של Binance, אלמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת על אופן השימוש ב- Binance. אני אראה לך איך להירשם, כיצד לסחור ב, ו אילו דמי מסחר בינאנס תצטרך לשלם. אני גם אגיד לך עד כמה הבורסה בטוחה לשימוש, ואפילו לאיזה סוג משתמשים היא מיועדת.

עד שתסיים לקרוא, תדע הכל אחת מהבורסות הגדולות בקריפטו וחשוב מכך, תוכלו לדעת כיצד להשתמש ב- Binance!

אתחיל בהקדמה קצרה לחילופי דברים.

שושלת בינאנס

Binance נוסדה בסין בשנת 2017 על ידי צ’אנגפנג ג’או ו יי הוא. הוא וג’או עבדו שניהם ב OKCoin להחליף לפני שתחליט לבנות את חילופי הקריפטו שלהם.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

החברה נאלצה לעזוב את סין בספטמבר 2017 לאחר שממשלת סין אסרה על סחר בקריפטוגרפים. מאז היו לה משרדים ביפן ובטאיוואן. זה כרגע מבוסס במלטה.

לבינאנס יש את הקריפטוגרפיה שלה מטבע בינאנס (BNB). החליפין המשמשים הצעת מטבע ראשונית של מטבע בינאנס לגיוס 15 מיליון דולר שווה מימון ביולי 2017. הנחות מוצעות לסוחרים המשתמשים ב- BNB לתשלום דמי מסחר (עליהם אסביר בפירוט מעט אחר כך!)

אופן השימוש ב- Binance: לוגו Binance.

פתק: הצעת מטבע ראשונית (ICO) היא דרך קלה לעסקי קריפטו לגייס כסף מבלי להשתמש בשיטות מסובכות יותר כמו אג”ח או מניות.

CoinMarketCap מפרט את Binance כמרכזיית הקריפטו השנייה בגודלה בשוק. ב 24 שעות האחרונות, יותר מ 1.4 מיליארד דולר שווי קריפטוגרפי נסחר בו.

Binance היא חילופי הצפנה לקריפטו. זה אומר ש משתמשים יכולים להשתמש בו רק לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אם עדיין אינך בעלים של מטבע קריפטוגרפי, תצטרך לקנות כמה לפני שתוכל להתחיל לסחור עם Binance. אני מציע להשתמש בבורסה שמציעה מטבע פיאט מִסְחָר כמו Coinmama, CEX.IO אוֹ Coinbase.

פתק: מטבעות פיאט הם המטבעות הרשמיים של מדינות. דוגמאות לכך כוללות את הין היפני (JPY), הדולר האמריקני (USD) והלירה הבריטית (GBP).

ברגע שיש לך מטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול להשתמש בו כדי לסחור איתו יותר מ 200 מטבעות ואסימונים על בינאנס. עכשיו אתה יודע מה זה, אתה מוכן ללמוד כיצד להשתמש בינאנס!

לפני שאוכל להראות לך כיצד להשתמש בינאנס, עלי להראות לך כיצד לפתוח חשבון.

כיצד לפתוח חשבון

פעל לפי ההוראות הפשוטות שלהלן ותוכלו לסחור תוך זמן קצר!

1. להירשם: הדבר הראשון שאתה צריך לדעת על אופן השימוש ב- Binance הוא כיצד להירשם! לך ל דף הבית של Binance ולחץ על להירשם.כיצד להשתמש בינאנס: רישום.

תועבר לדף ההרשמה שבו תצטרך הזן את כתובת הדוא”ל שלך וצור סיסמה.כיצד להשתמש בינאנס: טופס הרשמה.

פתק: השתמש תמיד בכתובת דוא”ל שאתה יודע שהיא מאובטחת ושאתה בודק באופן קבוע. בעת יצירת סיסמה, השתמש בתערובת של מספרים, סמלים, אותיות קטנות וקטנות.

2. קרא והסכים לתנאי השימוש של Binance, ולחץ להירשם.

3. הוכיח שאתה לא רובוט. תתבקש להשלים פאזל שיהיה לך קל. אלא אם כן … אתה רובוט!כיצד להשתמש בינאנס: בדיקת אימות.

כעת תישלח אליך דוא”ל. לחץ על וודא כתובת אימייל להשלמת ההרשמה שלך.כיצד להשתמש בינאנס: הפעלת חשבון מוצלחת.

מזל טוב! אתה בעל חשבון בינאנס. לאחר מכן, אני אראה לך כיצד להשתמש ב- Binance, אך ראשית עליך לאבטח את חשבונך.

4. אבטח את חשבונך: כאשר הכניסה שלך בפעם הראשונה תישאל אם ברצונך להגדיר 2FA. אתה רוצה להגדיר את 2FA, זה מאוד חשוב! אם אתה בוחר דלג, בינתיים, תתחרט על כך אחר כך!כיצד להשתמש בינאנס: 2FA, או אימות דו-גורמי.

פתק: 2FA הוא אימות דו-גורמי. זו תכונת אבטחה שמעניקה למשתמשים צורה נוספת של סיסמה. בעת שימוש ב- 2FA, משתמשים מזינים את הסיסמה הרגילה שלהם ואת הקוד השני אותו ניתן לשלוח למכשיר נייד באמצעות SMS או ליצור אותו באמצעות מאמת גוגל אפליקציה.

לאחר שתגדיר את 2FA, תהיה מוכן למימון חשבונך. פירוש הדבר להעביר אליו מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לעשות זאת על ידי שליחת מטבע קריפטו מארנק קריפטו או ממרכז אחר – כמו Coinbase – לחשבון Binance שלך. ככה זה עובד.

כיצד לממן חשבון

עבור הדרכה זו של Binance, אשתמש Coinbase כדוגמה לדרך אחת בה תוכל לממן את חשבון Binance שלך. תהליך דומה יחול כמעט על כל בורסה אחרת ממנה אתה שולח את הכספים. אני אשתמש את’ריום (ETH) כדוגמה של מטבע קריפטוגרפי שתוכלו להשתמש בו למימון חשבון Binance שלכם.

1. עבור אל Coinbase: היכנס לחשבון Coinbase שלך ​​ולחץ על חשבונות. לאחר מכן לחץ על לִשְׁלוֹחַ במקום בו כתוב ארנק ETH.כיצד להשתמש בינאנס: ארנק Coinbase ETH.

תתבקש להזין א מקבל. לכאן יישלח האת’ריום. אתה שולח אותו לבינאנס, אז אתה צריך לקבל כתובת את’ריום מחשבון Binance שלך.

2. התחבר לחשבון Binance שלך. בשורת המשימות, לחץ על כְּסָפִים לאחר מכן פיקדונות.כיצד להשתמש בינאנס: פיקדונות בינאנס.

כעת, הזן את מטבע הקריפטו שאליו אתה זקוק לכתובת. בדוגמה זו, אני משתמש את’ריום. Binance תיצור כתובת אתריום שתשלח אליה כספים.כיצד להשתמש בינאנס: הפקדת אתר.

ה כתובת הפקדת ETH זה המקום אליו תשלחו את כספי ה- Ethereum שלכם, אז העתיקו והדביקו אותו מקבל תיבה בחשבון Coinbase שלך.כיצד להשתמש בינאנס: שליחת ETH באמצעות Coinbase.

כל שעליך לעשות עכשיו הוא להחליט כמה אתריום אתה רוצה לשלוח לחשבון Binance שלך ולחץ לִשְׁלוֹחַ. הכספים יופיעו בחשבון Binance שלך ​​ברגע שהם מעובדים על ידי רשת Ethereum.

עכשיו אתה יודע כיצד להשתמש ב- Binance כדי לפתוח ולממן חשבון. בשלב הבא תוכלו ללמוד כיצד לסחור ב- Binance!

איך לסחור בינאנס

ישנן שתי הגדרות מסחר בינאנס: בסיסי ו מִתקַדֵם. למתחילים כדאי להתחיל במסחר ב בסיסי.

ה בסיסי להגדרת סחר יש פריסה פשוטה שקל להבין. מוצג רק מידע חשוב לביצוע עסקאות. אתה חייב לזכור את זה Binance היא פלטפורמת מסחר מקצועית, אז אפילו בסיסי הגדרת המסחר עשויה להיראות מסובכת מדי לשימוש בכמה מתחילים. עם זאת, לא ייקח לך זמן להבין את זה!

ה מִתקַדֵם הגדרת המסחר מעניקה לסוחרים מומחים גישה לכל תרשימי המחירים ונתוני השוק הדרושים להם כדי לבצע עסקאות מורכבות. מכיוון שמדובר במדריך למתחילים של Binance, אני אראה לך רק איך לקנות ב- Binance in בסיסי. אני אשמור את הדברים המסובכים ליום אחר!

אז בואו ללמוד כיצד להשתמש ב- Binance בסיסי עסקאות.

כיצד להשתמש בינאנס למסחר בסיסי

1. התחבר לחשבון Binance שלך. נחמד וקל!

2. לחץ על לְהַחלִיף בשורת המשימות ובחר בסיסי.כיצד להשתמש בינאנס: מצב חילופי בסיסי.

3. כפי שאתה יכול לראות, בסיסי לא מאוד בסיסי!

אופן השימוש ב- Binance: תרשימים בסיסיים של Binance.

4. בחר צמד מסחר. Binance מפרט מאות זוגות מסחר. אלה זוגות מטבעות שביננס מציע להם שער חליפין. לדוגמה, ניתן לסחור בביטקוין עם 143 מטבעות שונים, אז אנו אומרים כי לביטקוין יש 143 זוגות מסחר ב- Binance. בדוגמה זו, חשבוננו ממומן באמצעות Ethereum, ולכן אנו יכולים לסחור רק עם Ethereum.

כדי לברר אילו מטבעות קריפטוגרפיים מוצעים למסחר עם Ethereum, בחר ETH בפינה הימנית העליונה. כעת תוכל לראות זאת ל- Ethereum 140 צמדי מסחר שונים ב- Binance. בחר את המטבע שעליו ברצונך להחליף את’תרום. לדוגמה, תוכל לבחור באדווה (XRP).כיצד להשתמש בינאנס: מיון.

5. בחר איזה סוג סחר אתה רוצה לבצע. Binance מציע שלושה סוגים של עסקאות:

  • הגבל הזמנות לאפשר למשתמשים לקבוע את המחיר המקסימלי שהם מוכנים לשלם עבור מטבעות או את מחיר המינימום שהם מוכנים למכור עבורו. לאחר מכן הסוחרים צריכים להמתין עד שקונה או מוכר יקבל את מחירם.

  • הזמנות שוק לאפשר למשתמשים לסחור במטבעות במחיר השוק הנוכחי שלהם. סוג זה של סחר הוא המהיר והפשוט ביותר.

  • צווי עצירה לאפשר לסוחרים לקנות או למכור מטבע ברגע שהוא הגיע למחיר מסוים. סוג זה של סדר משמש לעתים קרובות על ידי סוחרים תומכים.

היום אני רק אראה לך איך לקנות ב- Binance עם הזמנות שוק. הם מהירים, פשוטים ומושלמים למתחילים.

6. בחר את הסכום שאתה רוצה לסחור בו. הקלק על ה שׁוּק אם אתה מרוצה ממחיר השוק הנוכחי והזן את כמות ה- Ripple (או המטבע שבחרת) שתרצה לקנות. אתה יכול להזין את זה כסכום או כאחוז מהאתרום בחשבונך.כיצד להשתמש בינאנס: קניית XRP.

עכשיו, החלק הקל! לחץ על קנו XRP וזה הכל. עכשיו אתה סוחר קריפטו של Binance!

עכשיו אתה יודע להשתמש בינאנס כדי לבצע עסקאות, אני צריך לספר לך על זה עמלות מסחר בינאנס.

עמלות מסחר

עמלות המסחר בינאנס הן מהנמוכות ביותר בשוק. Binance אינה מחייבת משתמשים בגין ביצוע הפקדות. הסיבה לכך היא שהבורסה היא מטבעות בלבד. זה נמנע מהעמלות הגבוהות שחייבות הבורסות המציעות מסחר בפיאט.

Binance גובה דמי משיכה שונים עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים, אך כולם נמוכים למדי. לדוגמה, אם תמשוך את אתריום תחויב 0.01 ETH ואם תמשוך את Ripple תחויב 0.25 XRP.

מוגבלות בעמלות המסחר בינאנס 0.1% מכל רכישה או מכירה שמשתמשים מבצעים. עמלה זו מופחתת ב 50% אם סוחרים משתמשים במטבע Binance כדי לשלם להם. אז זה תשלום סופי של 0.05% בלבד!

כיצד להשתמש בינאנס: עמלות למסחר.

אתה צריך לבדוק רק את דמי המסחר של המתחרים כדי להבין מדוע בינאנס היא אחת הבורסות הפופולריות ביותר בשוק. ביטרקס ו חותמת ביט ידועים בזכות עמלות נמוכות ושניהם גובים 0.25% לכל סחר. זה חמש פעמים יותר מביננס!

כפי שאתה יכול לראות, עמלות המסחר בינאנס הן אחת התכונות הטובות ביותר של הבורסה. לאחר מכן, אני רוצה לספר לך על תכונה נוספת – בִּטָחוֹן.

הערה קצרה בנושא אבטחת בינאנס

אם אני לא אלמד אותך שום דבר אחר היום, אלמד אותך כיצד להשתמש בבינאנס בבטחה!

ישנן מספר דרכים שמשתמשי Binance יכולים להגן על עצמם מפני גנבים והאקרים:

כיצד להשתמש בינאנס: אימות דו-גורמי.

אימות דו-גורמי:

תכונת האבטחה הזו כל כך חשובה שהזכרתי אותה פעמיים!

כיצד להשתמש בינאנס: פישינג.

התעלם מבקשות מאנשים שטוענים שהם מביננס:

איש מצוות Binance לעולם לא יבקש את הסיסמאות שלך או את קודי ה- 2FA שלך. הם אף פעם לא יבקשו מכם לשלוח מטבעות ל”חשבון בטוח “או לכל מקום אחר!

כיצד להשתמש בינאנס: האתר הרשמי.

השתמש רק באתר הרשמי של Binance:

אל תלחץ על קישורים ל- Binance במיילים / חלונות קופצים. בדוק את כתובת האתר הרשמית של Binance וסמן אותה! אם אתה צריך ליצור קשר עם צוות Binance, השתמש במידע ליצירת קשר שנמצא ב- דף הבית.

כיצד להשתמש בינאנס: תוכנת אנטי-וירוס.

השתמש בתוכנת אנטי-וירוס חזקה:

חשבון Binance שלך ​​בטוח בדיוק כמו המכשיר שממנו אתה ניגש אליו. ודא שכל המכשירים שבהם אתה משתמש כדי לגשת לחשבון Binance שלך ​​נקיים מבאגים ווירוסים.

השימוש בבורסת קריפטו אינו דומה לשימוש בשירותים שמספק הבנק שלך. יש אין קווי סיוע 24 שעות להתקשר או לבניינים שאתה יכול לבקר בהם כדי להתלונן! אתה אחראי על אבטחת חשבונך, אז היה בטוח, מתחילים חדשים בקריפטו!

עד כה לימדתי אותך כיצד להשתמש ב- Binance כדי לפתוח חשבון ולבצע עסקאות בסיסיות. לימדתי אותך גם על עמלות מסחר בינאנס וביטחון. לפני שתעבור אל Binance ותתחיל לסחור, אני רוצה לבחון במהירות לאיזה סוג משתמש מיועד Binance.

למי מיועד ביננס?

Binance נועד לפנות לכמה שיותר משתמשים. החליפין מספיק פשוט לשימוש למתחילים, ומציע מספיק מטבעות ותכונות כדי לשמור גם על סוחרים מומחים. אני ממליץ על Binance לסוחרי הצפנה של כמעט כל רמת ניסיון.

המשתמשים היחידים שעשויים להיאבק בשימוש ב- Binance הם סוחרים ראשונים. משתמשים אלה ככל הנראה לא יהיו בעלי מטבעות קריפטוגרפיים וייתכן שלא יבינו את יסודות המסחר בקריפטו. אם זה נשמע כמוך, ואז אני מציע להירשם לחילופי דברים כמו Coinbase. עם Coinbase, תוכל לרכוש את המטבע הראשון שלך במטבע פיאט ולבצע כמה עסקאות פשוטות. אז אתה תהיה מוכן לנסות את Binance.

סחר עם Binance ייקח אותך ממתחיל למומחה באמצעותו בסיסי ו מִתקַדֵם הגדרות. אתה יכול להתחיל בעסקאות פשוטות בשוק ולעבור לעסקאות המגבלות המורכבות יותר וההפסקה.

Binance מציעה למשתמשים שלה מבחר גדול של מטבעות וסוג המידע על השוק שלא תמצאו ברוב הבורסות האחרות. הדבר היחיד שאין לו זה מסחר בפיאט. אבל זה עומד להשתנות.

ב- 28 ביוני 2018, Team Binance הודיעה כי השיקה את בורסת המסחר הפיאטי הראשונה שלה ב … אוגנדה! בינאנס אוגנדה יאפשר לסוחרים להשתמש בפונקציה Binance בכדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם מטבעות פיאט. כאשר מסחר בפיאט הופך לזמין בכל הפלטפורמות של Binance, אני צופה שרוב המשתמשים לא יצטרכו ללכת לשום מקום אחר.

אז, דיברתי על איך לקנות ב Binance, מי יכול להשתמש בינאנס ו כמה עולה לסחור עם Binance. כל שנותר לעשות זה לחלוק איתך עוד כמה מילות חוכמה לפני שאני הולך.

מסקנות

שוק חילופי המטבעות הוא מאוד צפוף. חילופי הדברים שמצליחים יהיו אלה שמציעים תכונות שכל סוחר יכול להשתמש בהן וליהנות ממנו. במדריך זה של Binance, אני חושב שהראיתי לך חילופי דברים שעושים בדיוק את זה!

בינאנס מחזיקה במסחר מעל 1.4 מיליארד דולר מסיבה טובה – זה עובד!

לביננס יש מיליוני לקוחות מרוצים בכל העולם. הם משתמשים ב- Binance כי זה פשוט ויש לו תכונות מסחר נהדרות. אם אתה לא מאמין לי, אז אתה יודע מה לעשות! הראיתי לך כיצד להשתמש בינאנס. עכשיו, לך ונסה זאת בעצמך! לאחר ביצוע כמה עסקאות, הודע לי. אשמח לשמוע מה אתה חושב!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map