כל מה שצריך לדעת כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים

עם מטבעות קריפטוגרפיים נכנסים למיינסטרים במפץ, יותר ויותר אנשים בכל יום ויום מפתחים עניין בעולם החדש והמוזר הזה של הבלוקצ’יין. הרבה מהאנשים האלה מגיעים לקריפטוסים כי הם שמעו שאפשר לעשות מהם כסף. אם אתה אחד מאותם אנשים, יש לך מזל, כי היום אני רוצה לומר לך כיצד לכרות קריפטוגרפיה.

נתחיל בכיסוי המונח עצמו – נדבר על מה זה כריית מטבעות קריפטוגרפיים ולמה אנשים טורחים מלכתחילה לכרות מטבעות קריפטוגרפיים. ואז אספר לך על ה דרכים שונות בהן ניתן לכרות מטבעות קריפטוגרפיים – היתרונות שלהם, החסרונות שלהם וכן הלאה.

לבסוף, נדבר על כמה מטבעות פופולריים יותר בכל הנוגע לכריית קריפטו, כמו גם על הארנקים המאובטחים ביותר (כגון ספר ספרים ננו ס, Coinbase ו טרזור ​​דגם טי) שבו אתה יכול לשמור את המטבעות שלך, ולכלול הכי הרבה – פלטפורמות אמין להחלפת קריפטו (Coinbase ו בינאנס) שבו תוכל לסחור במטבעות שאתה מכרה במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

הבנת כרייה

במילים פשוטות מאוד, כריית קריפטו הוא תהליך שבו מכונה מבצעת משימות מסוימות כדי להשיג מעט קריפטוגרפיה. זה ה- TL הגדול ביותר; DR האפשרי, אז בואו נסניף קצת, נכון?

קופון Coinbase האחרון נמצא:

דמיין שיש לך מכונה המכרה מטבעות קריפטו. נדבר על סוגי המכונות הספציפיות בהמשך ההדרכה, אבל למשל, בואו נגיד שזה המחשב האישי שלך ואתה מנסה להבין כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

המחשב האישי שלך יבצע משימות ספציפיות הנדרשות כדי להיות מסוגל להשיג אפילו כמויות זעירות ביותר של קריפטו. משימות אלה נקראות “הוכחת עבודה”, והן נועדו ליצור שדה משחק הוגן לכל הכורים השונים שיש..

כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים: כריית ליטקוין.

המשימות עצמן הן משוואות מתמטיקה. ככל שכורים יותר רוצים לכרות אחת, בריכת כרייה ספציפית – כך המשוואות הופכות קשות יותר. זה מביא לאיזון בבריכה, אבל זה גם מניע שימוש גדול יותר וחזק יותר במכונות.

רב גורמים עדינים יותר נכנסים לשחק בזמן שתהליך הכרייה מתרחש, אבל הרעיון הכללי הוא שאם המכשיר שלך תורם ל”כרייה “, תקבל חלק מהשלל.

זו דרך קצרה ופשוטה מאוד להגדיר מהו כריית מטבעות קריפטוגרפיים. עכשיו בוא נעבור למה שהגעת לכאן כדי לראות – כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

כריית מטבעות קריפטוגרפיים

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול ללכת על כריית מטבעות קריפטוגרפיים. אסקור את העיקריות כאן, ואתחיל מהקלה ביותר – כריית ענן.

שיטה מס ‘1 – כריית ענן

אם אתם מחפשים דרכי כריית קריפטו, כריית ענן היא כנראה הדרך הפופולרית ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להרים אצבע.

כריית ענן הוא תהליך שבו אתה לשלם למישהו (לרוב זה תאגיד גדול) סכום כסף ספציפי ו”השכרת “מכונת הכרייה שלהם המכונה” אסדה “, ותהליך הכרייה עצמו.

שכר דירה זה נמשך למשך תקופה מוסכמת, באמצעותו מועברים כל הרווחים שעושה האסדה (בניכוי עלויות החשמל והתחזוקה) לארנק הקריפטו שלך.

לרוב יש לאנשים (חברות) המציעים שירותי כריית ענן אלה מתקני כרייה ענקיים עם מספר רב של חוות (עשרות או מאות אסדות שנערמות ופועלות יחד) לרשותן ויודעות היטב לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

כריית ענן הפכה כל כך פופולרית בעיקר בגלל שהיא מציעה את אפשרות להשתתף בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים לאנשים שאולי אין להם מספיק כסף לקנות את האסדות שלהם או שאולי פשוט לא מעוניינים להחזיק אסדה.

כיצד לכרות מטבע קריפטוגרפי: כריית ענן.

יש שתי אפשרויות של כריית ענןחינם ושילם. מטבע הדברים, הרבה אנשים המחפשים דרכים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים יימשכו לאופציות ה”חינמיות “, אך יש לה חסרונות (מהירויות כרייה איטיות מאוד, תנאים נוספים וכו ‘).. ענן בתשלום כרייה בדרך כלל עובדת כך:

אתה מוצא מארח כריית ענן באופן מקוון. אתה בודק את התוכניות שהמארח מציע – בדרך כלל ישנן ארבע או חמש מתוכניות אלה, החל מהזולה ביותר והיקרה ביותר; חלק מהמארחים אפילו מציעים לך את היכולת ליצור ולהתאים אישית את תוכנית כריית הענן שלך.

ברגע שאתה יודע מה אתה רוצה, אתה פשוט לבצע את העסקה (כלומר שאתה משלם למארח), להירשם קוד ארנק המטבעות שלך וכך אתה עושה את הצעדים הראשונים כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים!

תוכניות שונות עולות סכומי כסף שונים ונמשכות לתקופות מגוונות. התוכניות הסטנדרטיות יכולות להגיע לכל מקום מ- 500 $ עד 5000 $, ונמשך משנתיים לכל החיים.

בדרך כלל צפוי שתישבר בסביבות חצי שנה – ציון שנה, ואז רווח מאותה נקודה ואילך. אף אחד לא יכול לדעת בוודאות מכיוון שמחירי המטבעות הקריפטוגרפיים הם מאוד תנודיים ומחיריהם נוטים להתנדנד בלא מעט.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

שיטה מס ‘2 – כריית מעבד

כריית מעבד משתמשת במעבדים לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. זה היה אמור להיות אפשרות קיימא עוד היום, אך נכון לעכשיו, פחות ופחות אנשים בוחרים בשיטה זו כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים מדי יום.

ישנן כמה סיבות לכך. ראשית כל, כריית המעבדים היא איטית ביותר. אתה יכול להמשיך במשך חודשים מבלי לשים לב לכמות ההכנסות הקטנה ביותר.

זה גם בדרך כלל לא שווה את זה – אתה מרוויח מעט מאוד סכומי כסף, אבל כנראה שאתה מוציא סכום פי עשרה על חשמל וקירור. הבעיה מקלה את עצמה מעט אם אתה יכול למצוא מקום שיש בו קירור נחמד וחשבונות חשמל זולים, אבל זה לעתים רחוקות המקרה.

אז מדוע אנשים עדיין משתמשים בכריית מעבדים?

ובכן, בעצם כי כל מי שיש לו מחשב שולחני יכול לעשות זאת.

כל מה שאתה צריך כדי להיות מסוגל לכרות בשיטת המעבד הוא רק מחשב וזוג תוכניות. אפשר לעשות את זה עם מחשב נייד, אבל זה כן מאוד לא מומלץ. המחשב הנייד שלך כנראה יטגן ו לְחַמֵם יוֹתֵר מִדַי תוך כמה שעות.

העובדה שזה כל כך קל להתחיל בכריית קריפטוגרפים מושכת כורי מעבד חדשים כל יום. יש אנשים שמחפשים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים לא אכפת להם מהפרטים – הם רק רוצים להתחיל את התהליך בהקדם האפשרי ובכל דרך אפשרית..

שיטה מס ‘3 – כריית GPU

כריית GPU הוא כנראה ה הכי פופולארי ו ידוע היטב שיטת כריית מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה מחפש בגוגל “כריית מטבעות קריפטוגרפיים”, אסדות GPU יהיו חלק מהדברים הראשונים שתראה.

כורי ענן, למשל, משתמשים אסדות GPU עבור שירותיהם. והחבר’ה האלה הם אנשי מקצוע שיש להם לפעמים מאות אם לא אלפי אסדות, אז הם בטח יודעים מה הם עושים, נכון?

כיצד לכרות מטבע קריפטוגרפי: חוות מטבעות GPU.

כריית GPU היא מאוד פופולרי כי זה שניהם יָעִיל ו זול יחסית. אל תבינו אותי לא נכון, בניית האסדה עצמה נוטה להיות יקרה – אך בכל מה שקשור למהירות החשיש שלה וכוח העבודה הכללי, אסדת הכרייה של GPU נהדרת.

אסדות GPU השתמש בכרטיסי מסך בכריית מטבעות קריפטוגרפיים. אסדה סטנדרטית אחת עשויה ממעבד, לוח אם, קירור, מסגרת אסדה וכמובן – כמה (2 – 8) כרטיסי מסך..

מחיר טיפוסי ל- a מתקן כריית GPU בעל ביצועים טובים ובנוי היטב מכוון להיות סביב טווח המחירים של $ 3000. זו השקעה נכבדה אבל תשתלם הרבה יותר מהר מאשר, נניח, כורה במעבד. אנשים המחפשים דרכים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים צריכים לבדוק אותם.

שיטה מס ‘4 – כריית ASIC

ASIC (מעגלים משולבים ספציפיים ליישום) הם מכשירים מיוחדים שתוכננו במפורש לבצע משימה אחת, שבמקרה זה היא כריית קריפטו.

ASICs ידועים מאוד וערכים כי הם לייצר כמויות מטורפות של מטבע קריפטוגרפי בהשוואה ל- GPU ולמעבד של המתחרים.

אבל אם הם כל כך טובים, מדוע לא הזכרתי אותם מוקדם יותר?

ובכן, בעיקר בגלל שהם גדולים נושא למחלוקת.

אתה מבין שכשחברת ASIC הכריזה על הגרסה החדשה שלה למכונה, ההודעה עוררה סערה בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. אנשים רבים קראו לאסור מוחלט על מכונות אלה. למה?

כי ASICS הם כל כך חָזָק, הם גוזלים מכורים אחרים המשתמשים באסדות GPU או CPU את האפשרות לעמוד בקצב המהיר וגם ברווחים. כמו כן, ל- ASIC יש סובב את הכלכלה של מטבעות קריפטוגרפיים ספציפיים מסוימים – דמיין אם רוב הרווחים ילכו לכורה אחד עם חווה ASIC, איזה סוג של כאוס שייווצר.

השיטה הטובה ביותר לכרות מטבעות מטבעות

עכשיו שיש לך הבנה כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים ועל כל הדרכים השונות לעשות זאת, איזו מהן הדרך הטובה ביותר?

כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים: התאמת אסדת מטבע החוץ.

השיטה שהכי מתאימה לך תלוי חגיגית בכמה פרטים מרכזיים: האם אתה מוכן להוציא קצת כסף ראשוני? אם כך, כמה? האם אתה רוצה ל בבעלות אסדה? האם אתה בכלל רוצה לעשות את זה עם אסדה?

שאלות ודברים רבים אחרים דומים לקבוע השיטה הטובה ביותר שלך לכריית מטבעות קריפטוגרפיים.

באופן כללי נראה כי כריית GPU וענן הם ה שתי אפשרויות גדולות שאנשים אוהבים. כריית המעבדים היא איטית ומייגעת, בעוד שכריית ASIC עשויה להיות בלתי צפויה מאוד, במיוחד מאוחר.

אם אתה רוצה בנה את האסדה שלך, אז GPU היא הדרך ללכת. אם אתה לא רוצה לבזבז שקל ופשוט לצאת לדרך בהקדם האפשרי, אתה יכול לתת לכריית המעבד זריקה. עם זאת, אם אתה מוכנים להסתכן ואתה לא מפחד ממחלוקת – ASICs הם הימור נהדר. ולבסוף, אם אתה לא רוצה שום קשר לא לאסדות ולא לשום סוג אחר של מכונות – כריית ענן היא ההימור הטוב ביותר שלך כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.!

איזה מטבע קריפטוגרפי שלי?

בחירת הציוד שלך צריך להיות תלוי גם בסוג הכרייה של קריפטו שהחלטת לעשות.

כיצד לכרות מטבע קריפטוגרפי: Litecoin.

כמה מהמועדפים הברורים יהיו ביטקוין, את’ריום אוֹ לזנק. זכור, עם זאת, את זה ביטקוין כרייה היא כנראה הכי מסובך מכולם – מכיוון שהמטבע כה פופולרי, ישנם כורים רבים ברחבי העולם המתכוונים לבריכות המעטות שיש ומנסים לחטוף לפחות מעט ביטקוין. זה עלול לגרום לך לחכות אינספור שעות עד שהטיפות הראשונות של הביטקוין יתחילו להיכנס.

כשאתה מתחשב בזה, שלך ההימור הטוב ביותר יהיה כנראה להישאר עם את’ריום או מטבע קריפטוגרפי אחר פחות פופולרי. בהתאם לשיטת הבחירה שלך, בדוק את המחירים, חשב מתי ההחזר על ההשקעה שלך יקרה, עשה קצת מתמטיקה ותבין את זה תוך זמן קצר!

סיכום

כפי שבוודאי שמת לב, יש דרכים רבות ושונות כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים. אלה פשוט השיטות העיקריות – אם תרצו, תוכלו אפילו לשכוח מכרייה ולקפוץ לברזי הביטקוין – אבל זה סיפור אחר לגמרי ליום אחר לגמרי. אבל זו אפשרות!

דבר אחד שאתה לא צריך רק לזכור, אלא גם לעשות מיד הוא ליצור ארנק מטבעות קריפטו. החליטו על סוג המטבע שאתם רוצים לכרות ופשוט חפשו את אפשרויות הארנק עבור המטבע הזה. המלצתי בחום ספר חשבונות ננו ס, Coinbase ו טרזור, הם אמין באמת.

לא תהיה לך בעיה למצוא אחד למטבעות כמו ביטקוין, את’ריום אוֹ ליטקוין, אבל אם אתה רוצה לכרות את המטבעות הפחות ידועים, ייתכן שיהיה עליך לחפש קצת עד שתמצא ארנק מכובד.

מקבל ארנק מאובטח ומכובד זו המשימה החשובה ביותר כשאתה מתחיל בכריית מטבעות קריפטוגרפיים. תאר לעצמך אם היית כרייה במשך שנה וכל החסכונות שלך ייגנבו רק בגלל שלא שמת מספיק לב בזמן שבחרת בארנק ובחרת דגי שנפרץ אליו.

אם אתה רציני ומחפש דרכים כיצד לכרות מטבעות קריפטוגרפיים, הייתי מציע לקנות ארנק חומרה – הם הארנקים הקריפטוגרפיים הבטוחים והאמינים ביותר שיש שם.

ובכן, זהו סוף ההדרכה שלי בנושא כריית קריפטו. סקרנו כמה נושאים שונים ובדקנו את הזנים השונים של שיטות כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

זכור – ה שיטה ש הכי מתאים לך יהיה תלוי בחגיגיות במה שאתה רוצה ובאיזה סוג משאבים יש לך, אז בחר בקפידה! אם תחליט לתת הזדמנות לכרייה, אני מאחל לך בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map