כריית ענן חינם: מדריך מקיף

אם נסתכל על בודד אחד עולם הקריפטו היום, נבחין במהירות שכריית ענן היא נושא ממש חם במעגלי כריית מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים. בהדרגה יותר ויותר אנשים רוצים לדעת על דברים שונים כריית ענן – איך זה עובד, מי הם נותני השירותים, מה העלויות וכו ‘. באופן טבעי, הרבה אנשים נמשכים לכריית ענן בחינם, כי נראה שזה האופציה הכי אטרקטיבית שיש.

במדריך זה נדבר על כל הדברים הקשורים לכריית ענן. אנו נסקור את שניהם הגדרות בסיסיות והדברים המעמיקים יותר. בהמשך הדרך, אתן לכם כמה דוגמאות לספקי כריית הענן הטובים ביותר שיש, בתשלום ובחינם.

מאז הוויכוח של איזה יותר טוב – כריית ענן בתשלום או בחינם – נראה כי נושא מתמשך, אני אדבר גם על כמה מהיתרונות והחסרונות שיש לשתי האפשרויות הללו.

אגב, אפילו כריית ענן בחינם היא אפשרות, אתה יכול גם לבחור להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים ולהתחיל לסחור באופן מיידי על ידי בחירת בורסות קריפטוגרפיות אמינות, כמו Coinbase, Binance ו- Coinmama..

עכשיו, בואו לגלות עוד על כריית ענן.

מה זה כריית ענן?

כדי לפתח סוג של מעגל מלא של שיחה והבנה, בואו ניקח את זה מלמעלה ונגדיר כריית ענן.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כריית ענן מוגדר בדרך כלל כשלט רחוק כריית מטבעות קריפטוגרפיים שֵׁרוּת. שירות זה ניתן על ידי מארחים (אנשים שבבעלותם ומוכרים את שירות כריית הענן) שיש להם חוות (אוספי ענק של אסדות כרייה, המוחזקים בדרך כלל במתקנים גדולים ומיועדים).

כריית ענן חינם: מדריך מקיף

המארחים הם בדרך כלל תאגידים גדולים מתמחים בכריית ענן. תאגידים אלה קונים כמויות מוגזמות של חומרת אסדת כרייה (GPUs, לוחות אם, מעבדים וכו ‘) ובונים מאות אסדות. באופן טבעי, הם ממוקמים ב בניינים בגודל בהתאמה – מוסכים ענקיים, מחסנים וכן הלאה. סוג הבניין לא משנה – התנאים היחידים הם חשבונות חשמל זולים וקירור ומיזוג טוב.

כריית ענן הופכת פופולרית יותר ויותר מכמה סיבות.

קודם כל, זה נגיש מאוד. אדם ממוצע בדרך כלל לא קיבל הרבה מקום או משאבים הנדרשים לצורך פעולת כרייה מוצלחת. עם זאת, בעזרת כריית ענן, כמעט כולם יכולים “לקבל” את שלהם יָעוּדִי אסדות כרייה שמייצרים הכנסות לאורך זמן.

סיבה פופולרית נוספת היא עֲלוּת (או מחסור באחד כזה). בטח, אתה יכול לשלם למישהו עבור שירותי האירוח שלהם. עם זאת, כריית ענן בחינם היא גם דבר – עם אפשרות זו אתה מבטל כל הוצאה אפשרית. לאנשים רבים אין אלפי דולרים להוציא על האסדות והתחזוקה שלהם. בתרחישים כאלה, כריית ענן בחינם הופכת לאופציה מפתה מאוד.

כריית ענן בתשלום לעומת כריית ענן בחינם

מכיוון שנראה כי הביטקוין הוא המטבע החופשי הפופולרי ביותר מבחינת כריית ענן, זהו המטבע שאשתמש בו ואפנה אליו מנקודה זו ואילך..

כריית ענן חינם: מדריך מקיף

הוויכוח על איזה אחד מהשניים (כריית ענן בתשלום ובחינם) עדיף וכדאי יותר הוא נושא מתמשך בקהילת הקריפטו. אמנם יש טיעונים שככל שמשחקים יותר – כך מרוויחים יותר, כורי ענן בחינם מדגישים את היעדר התשלום הראשוני כגורם העולה. בואו נסתכל מקרוב על שני סוגים אלה של אפשרויות כריית ענן ביטקוין.

מה שעליך לדעת הוא שאופציות בתשלום נוטות להיות טובות יותר מאשר בחינם. כנ”ל לגבי ארנקים של מטבעות קריפטו. עדיף לשלם עבור a ארנק חומרה מאובטח ואמין, כמו Ledger Nano X ו- Trezor Model T, מאשר לבחור באפשרות מקוונת.

כריית ענן בתשלום: יתרונות וחסרונות

כריית ענן בתשלום מגיע בתוכניות שונות. אתה, כלקוח, בחר תוכנית שהכי מתאים לך (יש אתרים וחברות שאף מציעים תוכניות מותאמות אישית). ואז אתה פשוט מחליט על ציר זמן, אלא אם כן אחד כבר ניתן מראש.

סוגים שונים של ביטקוין תוכניות כריית ענן מציעות שונות שיעורי חשיש. קצב חשיש הוא פשוט האינדיקטור לכמה חזק האסדה או, במילים אחרות, כמה ביטקוין הוא יכול לכרות בכל נקודת זמן נתונה..

כורי ענן בתשלום מסכימים כי עלות ראשונית עבור חוזה יכול להיות יקר במקצת (או מאוד). עם זאת, הם כן מדגישים שהכל תלוי באיזה סוג של חשיש אתה מעדיף. ככל שהתשלום מראש גדול יותר, כך קצב החשיש שתקבל ומהיר יותר, ככל שתתחיל לשים לב לתוצאות רווחיות.

היכולת ל ליצור תוכניות מותאמות אישית גם זה משחק חלק גדול בזה. תוכנית מותאמת אישית פירושה שאתה יכול לבחור כמה אתה רוצה לשלם או כמה מהר אתה רוצה שהמכשיר ייכרה. חברות מסוימות אפילו מציעות אפשרות בחר את זמן תהליך כריית הענן שלך – אולי תרצה לכרות חודש או חודשיים רק כדי לראות איך זה, או אולי אפילו לקפוץ לחוזה לכל החיים.

מחירים

כשמדובר ב- חסרונות של כריית ענן בתשלום, הראשון והמובן מאליו יהיה כנראה המחיר. כריית ענן בתשלום נוטה להיות די יקרה. תלוי בכמות הכסף שהחלטת להשקיע בכריית ענן, אפילו תוכניות הכניסה עשויות להיראות יקרות מדי להתמודדות.

כריית ענן חינם: מדריך מקיף

תוכניות כניסה לענן בתשלום בתשלום מתחילות בדרך כלל החל מ בסביבות 200 $ – 300 $. בהתחשב בעליית המחירים הרגילה ברמות התוכניות הבאות, זה מחיר ראוי מלכתחילה. עם תוכנית כניסה, אתה מקבל את המהירות המינימלית של קצב החשיש, בעוד שזמן התוכנית עשוי להשתנות. אלה תוכניות כריית ענן ברמת הכניסה מיועדים בעיקר לאנשים שיש להם מעולם לא היה ניסיון קודם עם כריית ענן, ופשוט רוצים להרגיש את זה.

אחרים שהם רציניים ו קבע כי כריית ענן היא העתיד מההכנסות הכספיות שלהם נוטים להשקיע הרבה יותר מההתחלה. זו לא בעיה בפני עצמה, אבל משקיעים כאלה צריכים להיות מודעים לעשות את המחקר שלהם!

יש שם הרבה חברות מונעות כוונות רעות שעשויות לתת לרמות החוזים הנמוכות יותר לעבור. זה יקרה פשוט מכיוון שהם מקווים שהאדם ישדרג בסופו של דבר את חוזהו לחוזה יקר יותר. עם זאת, הם יקפצו להזדמנות להטעות משקיעים גדולים יותר.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

כריית ענן חינם – יתרונות וחסרונות

כשזה מגיע ל כריית ענן ביטקוין בחינם, הוויכוח הגדול ביותר הוא האם זה שווה את זה או לא.

כריית ענן בחינם מציעה לאנשים את היכולת להיכנס לשטח עולם הכרייה של מטבעות קריפטוגרפיים מבלי שתצטרך להשקיע עמלות ראשוניות כלשהן. כשאתה מחפש “כריית ענן ביטקוין בחינם” בגוגל, מאות אתרים צצים המציעים את המומחיות והשירותים שלהם באזור כריית ענן בחינם.

איך עובד כריית ענן בחינם זה בזמן שמארחים לא דורשים שום תשלום ראשוני, הם לוקחים חלקים מסוימים מההכנסות החודשיות שלך, בנוסף לעלויות החשמל ודמי האחזקה. כשאתה מדבר על כריית ביטקוין בענן, זה הופך להיות נושא גדול עוד יותר.

ביטקוין ידוע בהיותו אחד האיטי ביותר (אם לא הכי איטי) מטבעות קריפטו לשלי. זאת בשל הפופולריות שלה ושווי השוק שלה. הרבה אנשים רוצים להחזיק לפחות סכום זעום של ביטקוין. חלקם רוצים את זה פשוט בשביל הסנטימנט, אחרים – להשוויץ מול חברים ועמיתים.

בגלל זה, כריית ענן ביטקוין (חינם) הופך לתהליך כמעט נצחי. העובדה שהוא בחינם כבר אומר שזה הולך להיות איטי, אז כשמוסיפים ביטקוין (כקריפטו איטי לשלי) למשוואה, כל רווח נראה כמעט שלא קיים.

בעיה בהונאות

בעיה נוספת עם כריית ענן בחינם היא שאזור זה רווי ב רמאים ו רמאים. מארחים אלה בדרך כלל לא רואים צורך לספק הוכחת עבודה כלשהי (או פשוט לספק מזויפים). הסיבה לכך היא שהם משווקים את שירותיהם להיות “*חינם*! ”.

לחבר’ה האלה יהיו דפי בית נחמדים ומבריקים ו”המון ביקורות חיוביות “. עם זאת, ברגע שאתה מקליד מידע אישי כלשהו, ​​אתה יכול להיות בטוח שהוא נעלם לתמיד.

אם אתם מחפשים ספקי שירותי כריית ענן (בחינם) בביטקוין, עשו תמיד את המחקר ובדקו ביותר ממקום אחד. פורומים ו חדרי צ’אט מקוונים הם מקום נהדר להתחיל בו. כאן אנשים בדרך כלל מציעים עצות טובות וטיפים כיצד להימנע מהנוכלים הנ”ל.

אתרי כריית ענן בחינם

כעת, כשיש לך מושג כללי מהו כריית ענן ביטקוין בתשלום ובחינם (והיתרונות והחסרונות של שני סוגי הכרייה), אנו יכולים לדבר על כמה מהחברות ואתרי כריית הענן הבולטים בחינם..

MinerFarm

MinerFarm הוא אחד מהיותר אתרי כריית ענן ידועים בחינם. יש לו מוניטין מבוסס על היותו אמין והיה נגיש וקל לשימוש.

כריית ענן חינם: מדריך מקיף

איך MinerFarm עובד הם שהם מציעים לך חינם 100Gh / s פשוט להירשם לאתר שלהם. אם זה נראה נמוך מדי, אתה תמיד יכול לשדרג את התוכנית שלך כדי להרוויח יותר. המשיכות הן קלות ומהירות, והן מציעות גם תמיכת לקוחות.

מולטימיינינג

בעוד הוא משולם לספקי כריית ענן, מולטימיינינג יש את הגרסה שלהם לכריית ענן בחינם. הם מציעים לך 30 GH / s כתוכנית לכל החיים רק להרשמה לאתר שלהם.

מה שמגניב ב- Multimining הוא שיש להם גם תוכנית הפניות – אם אתה מביא יותר אנשים לאתר שלהם, אתה מתחיל להרוויח יותר קריפטו. החברה הינה אתר כריית ענן בחינם שהוקם, אז בדוק אותם!

EOBOT

EOBOT הוא מעט פחות ידוע משאר אתרי כריית הענן של ביטקוין בחינם ברשימה זו. עם זאת, האתר שווה כיסוי ובדיקה.

אמנם לא חופשי מטבעו, EOBOT מציעה תוכניות כריית ענן ראויות תמורת עמלות כמעט בלתי מורגש. הדוגמה לעיל מציגה אחת מהתוכניות שלהם (אם תבחר לשלם בדולר ארה”ב).

כריית ענן חינם: מדריך מקיף

למרות ש- EOBOT לא כל כך ידוע, הם הוזכרו בכמה וכמה מאמרים שדיברו על כריית ענן ביטקוין בחינם, אז אל תהססו לבקר אותם בעצמכם!

סיכום קצר

עם עליית המטבעות הקריפטוגרפיים, זה היה רק ​​עניין של זמן שאנשים חדשניים חושבים על שונים תוכניות עסקיות להרוויח כסף מהם. כריית ענן היא אחת התוצאות של רעיונות כאלה.

כשקריפטוסים משתלטים לאט אבל בטוח על העולם, יותר ויותר אנשים רוצים להסתבך. יש הבוחרים להפוך למפתחי בלוקצ’יין, אחרים פשוט קוראים כל פיסת מידע שהם מוצאים ברשת. כריית ביטקוין בענן היא רק דרך לאנשים לא רק הצטרף לקהילה של חובבי קריפטו אבל גם להרוויח קצת רווח פסיבי בצד.

כשזה מגיע ל כריית ביטקוין בענן בתשלום שירותים, הכל די פשוט. אתה פשוט בוחר תוכנית ורואה כיצד השירות עובד. החלק הכי מסובך כאן הוא כנראה לבחור את המארח הנכון.

תמיד לבדוק את הרקע של המארח – צפה באתר (או באתרי האינטרנט) שלהם, קרא את כל הביקורות שתמצא. כמו כן, בדוק אם יש להם איזשהו סוג הוכחה לסטטיסטיקה של עבודה (ואם כן, בדוק אותם שוב דרך אתרים שונים אחרים).

כריית ענן בחינם קצת מסובך יותר. בהשוואה לכריית ענן בתשלום, אתה צריך לעשות הרבה יותר מחקר. רק אז תוכל להסתיים בקשר עסקי ארוך טווח עם ספק שירותי הכרייה בענן שלך.

יש דבר אחד נחמד בכריית ענן בחינם. אתה מקבל את ההזדמנות לבדוק את האתר לפני שתחליט להשקיע בו משהו. אם תמיכת הלקוחות, האבטחה או אפשרויות קצב החשיש לא מתאימות לך, אתה תמיד יכול פשוט להתרחק וללכת לחפש מארח כריית ענן חדש..

סיכום

בין אם מדובר בכריית ענן בחינם או בתשלום, קח תמיד את הזמן שלך לבחור מארח הגון. אחת הדרכים לעשות זאת היא להסתכל על מדידות האבטחה שלהם. חברות מסוימות מציעות אבטחה ירודה או אפילו מוניטין של פריצה או פריצה בעבר.

במקרים כאלה, לא משנה אם שיעורי החשיש של חברות אלה עוברים דרך הגג או שמא הם מציעים את הממשקים היפים ביותר – הם אינם מהימנים..

אם כל הרווחים והרווחים שלך נגנבים, לא משנה איך האתר נראה, נכון? ובכן, דמיין אם היה לך שולם לשירות כריית ענן. במקרה זה, היית מסכן לא רק לאבד את המטבע הקריפטוגרפי שלך, אלא גם שלך פריצת כרטיס אשראי!

זכור שאם אתה רוצה להגן על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, עליך לבחור ארנקי חומרה אמינים, כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

בסך הכל, אני מקווה שעכשיו יש לך הבנה רחבה יותר של כריית ענן בחינם. ישנן הרבה אפשרויות בשוק – מובן, שיהיה קשה לבחור רק אחת. עשה את המחקר שלך, יש חשיבה קריטית ואתה צריך להיות מסודר!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map