מיטב ארנקי הקריפטו לחומרה

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים הם נושא שאפשר לדון בו עד סוף הזמן. בין אם אתה מחפש להתווכח ארנקי הצפנה הטובים ביותר בשוק, או פשוט לדון הסוגים והתכונות שלהם, אתה יכול להיות בטוח שיהיו לא מעט דעות שונות. היום, לעומת זאת, נדון את ארנקי הצפנה הטובים ביותר בחומרה!

ארנקי חומרה הם סוג נישה ומאוד ספציפי של אחסון קריפטו שתוכלו להשתמש בו כדי לשמור על המטבעות שלכם. כשאני אומר נישה, אני לא מתכוון ל”לא פופולרי “או לא בשימוש – להפך, ארנקי חומרה הם בין אפשרויות האחסון הפופולריות ביותר של קריפטוגרפים בשוק!

במקום זאת, כוונתי היא שאין ממש מבחר רחב מהם זמין לבחירה. עם זאת, אל תדאגו – נדבר על הטובים ביותר ברשימה זו! הוא יכלול את המוצרים הבאים:

התכונות של ארנק הקריפטו החומרי הטוב ביותר

עכשיו, לפני שנכנס לרשימת ארנקי הצפנה הטובים ביותר בחומרה של השנה, יש כמה דברים שאנחנו צריכים לבחון קודם. אחד העיקרים של הדברים האלה צריך להיות את התכונות שאתה צריך לחפש בארנק כזה.

לא משנה באיזה סוג ארנק אתם מתכננים להשתמש (או כבר משתמשים), ככל הנראה יהיו לו כמה תכונות ויתרונות נבחרים שיגרמו לו להתבלט מהקהל. ארנקי הצפנה לחומרה אינם שונים בהקשר זה.

בואו נתחיל את הדיון שלנו מ התכונה הבולטת ביותר שאתה צריך לבדוק תוך בחירת ארנק הקריפטו הלא מקוון הטוב ביותר – בִּטָחוֹן.

אבטחה היא ‘שם המשחק’

בין אם אתה מכשיר קריפטו ותיק או מתחיל למקום, דבר אחד יהיה חיוני לכל חובבי המטבעות הקריפטוגרפיים – אבטחת נכסיהם.

זהו, ללא ספק אחד, הדבר החשוב ביותר לבחון כשאתה מחליט באיזה ארנק אתה רוצה להשתמש כדי לשמור על נכסי הצפנה שלך, באיזה בורסות ופלטפורמות מסחר אחרות הם אמינים ואמינים, ואפילו אילו מטבעות כדאי לבדוק, גַם.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

בכל פעם שנדון עם ארוגי בארנקי הצפנה בחומרה, אני תמיד אוהב לתת דוגמה ספציפית אחת שקשורה לאבטחה. הרשה לי להמחיש את זה כאן גם בשבילך:

תאר לעצמך שאתה מחזיק כמה ביטקוין. בשלב מסוים, אתה מחליט שהגיע הזמן לשדרג לארנק הביטקוין החומרי הטוב ביותר שתוכל למצוא. בחיפוש באינטרנט אתה נתקל בארנק מדהים למראה – יש לו עיצוב אלגנטי, מגוון עצום של תכונות שונות, וממשק משתמש מדהים ואינטראקטיבי. מבלי לבחון את זה יותר מדי, אתה רוכש את הארנק.

ארנק קריפטו לחומרה: Ledger Nano S המחובר למחשב.


למרבה הצער, עם זאת, ארנק החומרה המסוים הזה חסר בתחום האבטחה, בגדול. לאחר זמן מה זה נפרץ וכל ה- BTC שלך נגנב.

אז מה הטעם בדוגמא שלי לעיל? פשוט – לא משנה עד כמה התכונות של ארנק מסוים יהיו מדהימות, אם הוא חסר אבטחה, מלכתחילה לא שווה את תשומת לבך.

כשאתה בוחר את ארנק הצפנה החומרי הטוב ביותר עבור עצמך, שים לב תמיד ל את אמצעי האבטחה שהוא נוקט על מנת לשמור על בריאות הנכסים שלך. אימות דו-גורמי, קודי PIN, עדכוני קושחה, ושפע של תכונות אחרות הן רק כמה מהדברים העיקריים שעליך לבדוק!

התפתחויות מתמשכות & עדכונים

לאחר שהבנת את היבט האבטחה וצמצמת את רשימת ארנקי הצפנה הטובים ביותר במצב לא מקוון, השלב הבא הוא לבדוק התמיכה בעדכון פיתוח וקושחה שהמוצר מקבל.

ובכן, בכנות, אני צריך לומר – אם זה יקבל את זה או לא, מלכתחילה.

אתה רואה, עדכונים מתמידים של קושחת ארנק החומרה חיוניים בכדי לאפשר לארנק לשמור על תכונות האבטחה שלו. האקרים, רמאים, וצדדים שלישיים זדוניים אחרים לא ישנים – ישנן שיטות חדשות לפרוץ לארנקי הצפנה המפותחות מדי יום ביומו!

זו הסיבה שהחברה שעומדת מאחורי ארנק קריפטו מסוים לחומרה צריכה להיות לפני העקומה ולהנפיק עדכוני אבטחה חדשים בפרקי זמן קבועים..

ארנק קריפטו לחומרה: Trezor One במקלדת.

עם זאת, עם זאת, אבטחה היא רק חלק אחד מהמשוואה.

עדכוני קושחה יהפכו את הארנק שלך למעודכן במחלקת האבטחה, אך ישנם גם תחומים אחרים שהם משפיעים עליהם. לדוגמה, תמיכה במטבעות חדשים עשוי להתווסף לממשק המשתמש של הארנק (או אפילו לארנק עצמו), באגים שונים קבועים, ו ממשק המשתמש מוחלק, בכללי.

לא משנה איך תסתכלו על זה, דבר אחד ברור – בארנק החומרה הטובה ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים צריך להיות משויך עדכונים קבועים, נקודה.

תכונות שימושיות (מכשיר פיזי & ממשק משתמש)

שְׁמִישׁוּת הוא אחד המאפיינים המוערכים יותר של התקני אחסון קריפטוגרפיים בחומרה.

תחשוב על זה – אתה כנראה הולך להיות באמצעות הארנק שלך לעתים קרובות למדי, בין אם זה להעביר כספים, לקנות או למכור מטבעות קריפטו, או פשוט לבדוק את הנכסים שלך, באופן כללי. בהתחשב בכך שזה המקרה, אתה בטח רוצה שהמכשיר יהיה פשוט וישר לשימוש, לפחות ככל האפשר!

זה גם משתרע על את ממשק המשתמש הגרפי גם של המכשיר המסוים. זו התוכנה או היישום שתשתמש בו כדי לגשת ולנהל את הכספים שלך – חשוב שזה יהיה מעודכן ופשוט נחמד לשימוש.!

ארנק קריפטו לחומרה: Ledger Nano S וכמה מטבעות קריפטו.

כפי שתראה מרשימת ארנקי הצפנה הטובים ביותר בחומרה שלמטה, לרוב ארנקי הצפנה החומרתיים ברמה הגבוהה ביותר יש ממשקי משתמש נהדרים שהם מודרניים וגם פשוטים & פשוט לשימוש גם כן.

עם זאת, לא כל הארנקים לכאורה “ממוסמרים” כשמדובר בהיבט הפיזי של העיצוב שלהם. אנחנו ניכנס לזה בבוא העת.

תכונות נוספות

לבסוף, ארנק קריפטו מעולה לחומרה אמור להחזיק תכונות נוספות להציע למשתמשיה.

אין “כלל” ספציפי למה יכולות להיות תכונות אלה, שים לב. זה יכול להיות כל דבר, החל מאפשרות לך השקע כמה נכסים מסוימים בנוחות הארנק שלך, כל הדרך להגדרות מתקדמות שיאפשרו לך שליטה רבה יותר בהגנה על הנכסים שלך.

תכונות נוספות אלה חשובות מכמה סיבות. קודם כל, הם מספקים נוֹחוּת – אם אתה יכול לנהל כל היבט אחד של הקריפטו שלך מהנוחות של ארנק קריפטו אחד לחומרה, זה מקל על העניינים!

ארנק קריפטו לחומרה: ה- Trezor One ליד ערימת ביטקוין.

יתר על כן, כהרחבה לנקודה המוזכרת לעיל, תכונות נוספות גם מבטיחות זאת לא תצטרך לצאת לרכוש נפרד, ארנק נוסף. כלומר, אם יש לך הכל במכשיר ספציפי אחד, פשוט אין צורך לעשות זאת!

בסך הכל אלה חלק מהתכונות העיקריות שעליך לבדוק כאשר אתה בוחר את ארנק ההצפנה החומרי הטוב ביותר בעצמך. עכשיו, בלי להתלבט, הבה נעבור לרשימה שלנו ונדון בכל הארנקים המובילים בתעשייה!

1. Ledger Nano X – עיצוב פיזי מדהים & ממשק משתמש, תכונות אבטחה מהשורה הראשונה

מדורגת מספר 1 מתוך 5 בורסות קריפטו

ספר חשבונות ננו X דברים שאהבנו:

 • + ניתן לניהול ממכשיר נייד
 • + מאוד מאובטח
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עיצוב נוח

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

ספר החשבונות ננו X הוא, ללא ספק בודד, אחד מארנקי החומרה הקריפטוגרפיים הטובים ביותר בשוק. לא משנה איפה היית מסתכל באינטרנט, בטח היית שם לב שזה הסנטימנט הכללי מסביב – בעלי קריפטו באמת אוהבים ומעריכים את מה שיש ל- Nano X להציע.

מה זה יכול להיות, אתה שואל? ובכן, בואו ניקח את זה מלמעלה, ונעבוד למטה ברשימת “התכונה והתועלת” של Ledger Nano X.

בתור התחלה, באופן טבעי, אתה יכול לצפות רמת האבטחה הגבוהה ביותר מהמכשיר המדובר. זה מחזיק התקנה של שבב כפול בתכנון הפנימי שלה, ו נועל את כל נכסי הצפנה שלך תחת קוד PIN מותאם אישית. בכל פעם שאתה מבצע פעולה משמעותית, תצטרך להזין את קוד ה- PIN הזה למכשיר שלך.

הנאנו X אינו מאובטח רק מבפנים, אלא גם מבחוץ. זה בהחלט יכול להיות ארנק החומרה הטוב ביותר עבור altcoins ו- Bitcoin פשוט בגלל העובדה כמה זה עשוי היטב! Nano X כולל מעט מגושם, עדיין חסון מאוד, עם חלק פנימי דמוי fob של המכשיר עם פונקציונליות של שני כפתורים. אתה באמת צריך להחזיק את המכשיר בידיים שלך כדי להרגיש עד כמה הוא עשוי היטב!

ארנק קריפטו לחומרה: Ledger Nano X.

נוסף על כל אלה, על ידי רכישת Ledger Nano X, תקבל גם גישה ממשק המשתמש Ledger Live. כפי שהשם מרמז, זהו את גרסת Ledger של ממשק משתמש של ארנק קריפטו בחומרה – יישום שולחן עבודה ומכשירים ניידים המאפשר לך לגשת ולנהל את נכסי הצפנה שלך בכל נקודת זמן נתונה.

מדוע אני מזכיר זאת? ובכן, פשוט בגלל סתם כמה ממשק יפה ומודרני! אתה יכול לצפות היענות מלאה וכמה תכונות שימושיות מדהימות – גדול!

עדכוני קושחה קבועים, פונקציונליות Bluetooth, יציאת USB-C אוניברסלית, ביטוי התאוששות בן 24 מילים… יש הרבה תכונות שהופכות את Ledger Nano X לבחירה מדהימה, ובוודאי אחד מארנקי הקריפטו החומריים הטובים ביותר שיש כיום בשוק.!

ה- Nano X יעלה לכם בסביבות 119 $, אם נרכש מהאתר הרשמי של החברה (המקום היחיד שאתה צריך לקנות אותו, שימו לב). זה בוודאי אחד מארנקי החומרה היקרים יותר שם, אבל האיכות היא בהחלט שווה את ההשקעה!

בקר ב- Ledger Nano X

…או קרא את סקירת Ledger Nano X שלנו

2. Trezor Model T – אחד מארנקי המטבעות הקריפטוגרפיים בחומרה המאובטחים ביותר

מדורגת מספר 2 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת מודל טרזור ​​T דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ממשק משתמש עם מסך מגע
 • + קל להתקנה
 • + תומך בסביבות 1000 נכסי הצפנה

דברים שלא אהבנו:

 • עיצוב מגושם
 • יקר

בקר באתר

כל מי שבילה אפילו יום בחקר ארנקי הצפנה בחומרה יידע זאת בִּטָחוֹן היא התכונה החיונית ביותר שיש לבדוק כשאתה בוחר את האפשרות הנכונה עבור עצמך – זה משהו שהדגשתי גם במאמר זה!

למה אני מעלה את זה עכשיו? ובכן, פשוט בגלל דגם טרזור ​​טי הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר לארנק בעל אבטחה מהשורה הראשונה.

טרזור הוא אחד משני מותגי ארנק החומרה הקריפטו הגדולים בשוק, כאשר השני הוא פִּנקָס. אמנם שתי החברות עוסקות בארנקי הצפנה, אמנם, למוצרים שלהן יש כמה הבדלים בולטים, בין אם זה מראה חיצוני, פונקציונליות, אוֹ כמה אפשרויות עיצוב ספציפיות.

מודל ה- Trezor T, לעומת זאת, ידוע בעיקר בזכות כמה זה בטוח. הארנק עובד עדכוני קושחה קבועים על מנת להבטיח כי הנכסים שלך בטוחים לחלוטין מכל ניסיונות פריצה פוטנציאליים. נוסף על כך, זה יכול להתנהג כמו אסימון אימות גורם שני אוניברסלי – זו תהיה למעשה אחת האפשרויות הנוחות יותר בשוק, הודות למסך התצוגה שלה!

ארנק קריפטו לחומרה: Trezor Model T.

אם כבר מדברים על זה, דגם T מציע למשתמשים בו תצוגת מסך מגע – זו ללא ספק תכונה ייחודית בכל הנוגע לארנקי הצפנה בחומרה! אף ספק ארנקי חומרה מטבעות קריפטוגרפיים לא גדול אחר שמציע סוג כזה של עיצוב ארנקים – זה בהחלט יחיד במינו!

כעת, הבחירה העיצובית הפיזית של הארנק היא … ניתן להתווכח עליה. אתה מבין, עד אסתטיקה חזותית מודאג, זה דבר העדפה – אין לי מה להגיד על זה. עם זאת, הארנק כן מאוד מושך את העין – הוא מגושם ולא ממש נראה כמו כל מכשיר אחר שהייתם משתמשים בו בחיי היומיום שלכם.

למרות שנראה מגניב וייחודי נשמע טוב, זה באמת יכול להיות מכשול. אלא אם כן אתה רוצה לומר לכולם סביבך שאתה הבעלים של הצפנה, אתה בטח רוצה שהארנק שלך יהיה דיסקרטי ככל האפשר!

עכשיו, בהנחה שאתה מתכוון לבצע את העברות הקריפטו שלך ואת כל פעילויות הקנייה / מכירה שלך מהנוחות של מקום דיסקרטי ובטוח (כלומר בית), אז זה לא משהו לדאוג ממנו!

רכישת הארנק מ האתר הרשמי של החברה, דגם ה- Trezor T יעלה לכם בסביבות 160 $. אמנם, זה יכול להיות גם ארנק הצפנת החומרה היקר ביותר בשוק. עם זאת, זה בטוח מוניטין נהדר להיות חלופת אחסון קריפטו מאובטחת ואמינה מאוד!

בקר בטרזור ​​דגם טי

…או קרא את סקירת הדגם T של Trezor

3. Ledger Nano S – ארנק החומרה האידיאלי למתחילים

מדורגת מספר 3 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת ארנק ספר חשבונות דברים שאהבנו:

 • + סופר מאובטח
 • + הגנה מפני נזק פיזי
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

ספר החשבונות ננו ס הוא אחד משני ארנקי הצפנה לחומרה שמציעה החברה המדוברת. Nano S היא הגרסה הישנה יותר של המפורסם כיום ספר חשבונות ננו X. עם זאת, עד היום, Nano S נחשב לעתים קרובות לארנק החומרה הטוב ביותר עבורו אלטקוינים, וגם ביטקוין!

בעוד כמה אנשים ציניים יותר היו אומרים לך שה- Nano X הפך את הגרסה הישנה יותר של הארנק למיושנת, אני יכול לומר בתוקף – זה בהחלט לא המקרה! למעשה, זהה לכל מכשיר אחר ברשימת ארנק הקריפטו הלא מקוונת הטובה ביותר, לדג’ר ננו S יש מערכת יתרונות ספציפית מאוד, ובוודאי תתאים לקבוצות מסוימות של חובבי קריפטו יותר מאחרות..

נראה שהסנטימנט הכללי ברשת (איתו אני מסכים לחלוטין, אגב) הוא זה ה- Nano S הוא הארנק המושלם לכל עולים חדשים בתעשייה, במיוחד אלו המחפשים את ארנק הביטקוין החומרי הטוב ביותר.

נכון שיש כמה סיבות לכך שזה המצב, בוא ניקח את זה מלמעלה, נכון?

ארנק קריפטו לחומרה: Ledger Nano S.

למתחילים, Ledger Nano S תומך בכמה מטבעות שונים. ובכן, הוא מציע תמיכה עבור מבחר רחב של קריפטוסים, אבל המקום במכשיר די מוגבל – תוכל להתקין כמה מחסימות המטבעות העיקריות של מטבעות קריפטוגרפיים, אך יתקשה להתקין ארנקים אחרים ב- altcoins..

זה, למעשה, עשוי להיות לא נושא אם אתה חובב קריפטו מתחיל, ומחפש רק ארנק הביטקוין החומרה הטוב ביותר. תוכל לרכוש, לאחסן ולנהל את כל המטבעות העיקריים בשוק – בהחלט יכול להיות מספיק!

Ledger Nano S מגיע גם מצויד עם את כל מאפייני האבטחה החיוניים הצפויים מארנק הצפנה של חומרה מהשורה הראשונה. הוא גם מקבל כל הזמן עדכוני קושחה – עדכונים אלה מבטיחים שצד האבטחה של הארנק יהיה מעודכן ותואם את המגמות הנוכחיות.

נוסף על כל אלה, Ledger Nano S כן מאפשר לך לקבל גישה מלאה לממשק המשתמש Ledger Live – תוכל לנהל את נכסי הצפנה שלך ללא בעיות! מְצוּיָן!

החלק הכי טוב? Ledger Nano S יעלה לכם רק בסביבות 59 $ – זה, בתורו, עושה את זה אפשרות מדהימה לחלוטין למי שלא רוצה לבזבז הרבה כסף, אך עדיין מחפש אפשרות של ארנק קריפטו חומרה מהשורה הראשונה. באמת מכשיר מדהים!

בקר בארנק Ledger

…או קרא את סקירת ארנק Ledger שלנו

4. Trezor One – יחס איכות מחיר מעולה לעומת יחס איכות

מדורגת מספר 4 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת ארנק טרזור דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ארנק קריפטו ידוע מאוד
 • + מחזיקה במספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עדכוני קושחה קבועים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר
 • עבר גישה בלתי מורשית בעבר

בקר באתר

טרזור ​​אחד היא הגרסה הישנה יותר של דגם טרזור ​​טי. שני הארנקים מוצעים ונמכרים על ידי טרזור – אחת מיצרניות המובילות של ארנקי הצפנה בחומרה בעולם.

Trezor One הוא גם מוצר הדגל של החברה – זה הארנק הספציפי הזה שהכניס את Trezor לרדאר עבור מטבעות קריפטוגרפיים רבים. ראשונים וחובבים.

אז אם כך – מה הופך את טרזור ​​אחד למיוחד כל כך? ובכן, זה פשוט ארנק קריפטו חומרה עשוי מסביב!

באופן אמיתי של טרזור, המכשיר המדובר הוא ללא ספק אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיה בכל הנוגע בִּטָחוֹן. המכשיר ישמור על הנכסים שלך מאובטח לחלוטין מכל סוגי האיומים – אתה יכול לצפות הגנת keylogger, יצירת PIN באופן אקראי, עדכוני קושחה תקופתיים, ו אמצעי אבטחה מתקדמים אחרים שישמור על הבריאות והקריפטו שלך.

ארנק קריפטו לחומרה: Trezor One.

בניגוד לגרסה החדשה יותר של הארנק, Trezor One הוא למעשה הַרבֵּה קטן יותר, וגם דק יותר. ניתן לראות זאת כ יתרון עצום למי שמתכנן לשאת את המכשיר מסביב – אמנם זה לא מומלץ מלכתחילה, אם זה הכרחי עבורכם, עדיף שיהיה מכשיר קטן יותר ופחות מושך את העין מאשר מגושם ומושך תשומת לב אחד!

ראוי להזכיר שגם Trezor One הרבה יותר משתלם מאשר יורשו. קניית ארנק הצפנה לחומרה מהאתר הרשמי של טרזור, זה יעלה לך בסביבות 59 $. זו עסקה מדהימה לחלוטין עבור אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר בשוק!

בקר בטרזור

…או קרא את סקירת טרזור ​​שלנו

5. KeepKey – חלופה משתלמת לארנק חומרה

מדורגת מספר 5 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת KeepKey דברים שאהבנו:

 • + ארנק חומרה מאובטח
 • + קל לשימוש
 • + מחיר אטרקטיבי

דברים שלא אהבנו:

 • תומך ב -40 מטבעות קריפטוגרפיים בלבד
 • יכול להיות כבד לנשיאה

בקר באתר

KeepKey הוא, ללא ספק, אחד מארנקי הצפנת החומרה הפחות ידועים בשוק. ובכן, לא, תן לי לנסח את זה מחדש – זה אחד מה ארנקי קריפטו של חומרה מתקדמים פחות ידועים בשוק.

אם תסתכל על אחת מרשימות הארנקים הקרים של המשתמשים שיש באינטרנט, תבחין בזה במהירות הרוב המכריע שלהם נשלט על ידי פִּנקָס ו טרזור, ולא הרבה אחר. אמנם זה הוגן במידה ששתי החברות האלה באמת מייצרות את ארנקי החומרה הטובים ביותר של מטבעות קריפטו בכל הענף, KeepKey היא אפשרות נוספת שבהחלט שווה לתת זריקה.

הארנק מתמקד במתן משתמשיו תכונות אבטחה אופטימליות, תוך שהוא גם פשוט וישר לשימוש ככל האפשר. בהתאם לתקינה בתעשייה, תכונות KeepKey א מחולל PIN אקראי – זה משהו שעוזר לך להגן על עצמך ועל נכסי ההצפנה שלך מפני מחזיקי מפתחות ומניסי פריצה דומים.

ארנק קריפטו לחומרה: KeepKey.

הארנק עצמו הוא פשוט לשימוש, ולא אמור לגרום לך לבעיות, לא משנה אם אתה רק מתחיל בקריפטו, או שאתה כבר סוחר / הנדלר מקצועי. עם זאת, יש חלק אחד ב- KeepKey שהוא טיפה טיפה … מוזר.

זה יהיה העיצוב החיצוני של הארנק. זה מגושם – הרבה יותר ממכשירים אחרים המוזכרים ברשימת ארנק ההצפנה של החומרה הזו.

אמנם, KeepKey לא מחזיק בעיצוב כזה כמו למשל, דגם טרזור ​​טי – זה דבר טוב. עם זאת, הארנק מטלטל צורת מלבן, ובכך גדל עוד יותר אלמנט הגמישות החזותית. זה בהחלט להיט או החמצה!

לפי תמחור, עם זאת, KeepKey הוא למעשה אחד מ- ארנקי הצפנה החומרה המשתלמים ביותר! המכשיר יעלה לכם בסביבות 49 דולר, תלוי מתי אתה רוכש אותו. זה בהחלט יחס איכות מעולה לעומת איכות!

בקר ב- KeepKey

…או קרא את סקירת KeepKey שלנו

אלטרנטיבה מעניינת של ארנק קר

עכשיו, הרשה לי להיות כמה שיותר גלוי בנושא זה – הפרק שלפנינו בעיקר כאן למטרות חינוכיות, ואני לא היית ממליץ לך להשתמש בסוג ארנק הצפנה המתואר להלן. כיוון שמדובר ברשימה של ארנקי הצפנה הלא מקוונים הטובים ביותר, יהיה זה מזיק שלא לדבר על ארנקי נייר..

כן, קראת נכון – ארנקים של PAPER.

אף על פי שהן דרך סופר נישה לאחסון קריפטו, ארנקי נייר נחשבים בעיני חלקם לאפשרות הבטוחה ביותר האפשרית לאחסון נכסים, לטווח הארוך. הדרך הכללית שזה עובד היא די פשוטה – כל מה שאתה צריך זה כתובת ארנק ומפתח פרטי. היית מייצר אותם ואז היה רושם אותם על דף נייר.

זהו זה.

ארנק קריפטו לחומרה: ארנק ביטקוין מנייר.

עכשיו, כמובן, זה מציב הרבה נושאים, ויש מורכבויות מורכבות המעורבות בכל המצוקה. ראוי לציין שכנראה תצטרך להיות בקיא למדי בעולם הקריפטו כדי לנסות ליצור ארנק כזה..

גם אז, לעומת זאת, זה פשוט לא שווה את זה, ו ארנקי הצפנה בחומרה הם עדיין אלטרנטיבה טובה בהרבה.

תחשוב על זה ככה – פיסת נייר היא חומר שביר מאוד! שֶׁלָה נוטה ללבוש, אֵשׁ & נזקי מים, אוֹ פשוט ללכת לאיבוד בין שאר פיסות הנייר שיש לך.

לא המקרה עם ארנק חומרה מהשורה הראשונה והטוב ביותר עבור altcoins ו- Bitcoin.

עם מכשיר חומרה, לא תזדקק כל ידע טכני על מנת להגדיר את זה, ותוכלו לרכוש, למכור ולתחזק את נכסי המטבעות שלכם בצורה פשוטה ומהירה. אף אחד מזה לא יהיה זמין עם ארנק נייר – התהליכים מורכבים בהרבה ממה שהם צריכים להיות.

אז, בקיצור, ארנקי נייר אמנם קיימים, אבל הם מכוונים בעיקר לקבוצה מאוד נישתית של חובבי קריפטו. הרוב המכריע של האנשים תמיד יעדיפו את ארנקי המטבע החומראיים הטובים ביותר – וגם עם סיבה טובה.

ארנקים חמים – אלטרנטיבה, או תוספת?

לסיום רשימת ארנקי הצפנה הטובים ביותר בחומרה בשוק הנוכחי, ברצוני לספר לכם על כך ארנק נוסף שתוכל להשתמש בו בשילוב עם ארנק החומרה שבחרת.

כן, קראת נכון – an נוֹסָף ארנק. לא אלטרנטיבה.

אתה מבין, אחסון קריפטו בחומרה נופל תחת מונח הגג של ארנקים קרים. כל אלה הם הארנקים לא מחובר לאינטרנט, לפחות ברוב המכריע של הזמן – דוגמא לכך יהיו ארנקי הנייר הנ”ל.

טבלה: היתרונות והחסרונות של ארנקי Coinbase ו- Binance

בצד השני של הספקטרום, יש לך את זה ארנקים חמים. אלו הם חלופות אחסון קריפטו מבוססות מקוון – ארנקים לתוספי אינטרנט, אפליקציות למחשבים שולחניים או ניידים, או אפילו ארנקים מבוססי חילופי.

כעת, התחושה הכללית בקרב אוהדי קריפטו רבים ברשת היא שעליך לבחור הארנק הטוב ביותר עבור עצמך, והשתמש בו – פירוש, רק זה. מכיוון שארנקי הצפנה בחומרה תמיד יהוו חלופה טובה יותר מבחינה ביטחונית, זה נראה לא פשוט, נכון?

ארנק קריפטו לחומרה: Coinbase.

ובכן, הייתי אומר – הדברים קצת יותר מורכבים מזה!

אם אתה מחפש הודל ושום דבר אחר, בטח – ארנק קר (יותר נכון – ארנק הביטקוין החומרה הטוב ביותר) זו הדרך ללכת. עם זאת, אם אתה מישהו שמשתתף בכמות כלשהי של סחר קריפטוגרפי, השימוש בשירותים של ארנקים חמים וקרים עשוי להיות אלטרנטיבה חכמה יותר!

באופן אידיאלי, תרצו לשמור את רוב נכסי הצפנה בארנק הצפנה לחומרה, והשאר – בבורסה או סוג אחר של ארנק חם. Coinbase, בינאנס, ו קראקן הן חלק מהחלופות הפופולאריות ביותר בכל מה שקשור לחילופים.

בחירת ארנק להחלפה, תוכל מגיבים לתנודות בשוק במהירות, ובכך להגדיל את הסיכויים שלך ביצוע סחר רווחי. אולם זה המקרה, הקפד לבחור רק ברמה גבוהה, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אמינים, אם תחליט לעקוב אחר מסלול ארנק החליפין.

לבסוף, שוב, שים לב לכך ארנק חם לעולם לא צריך להחליף ארנק קריפטו לחומרה. האבטחה שתקבל ממכשיר חומרה היא ללא תחרות – בחר את התקן האחסון הקרה הטוב ביותר בעצמך, והיה סמוך ובטוח שהנכסים שלך בטוחים ותקינים, 24/7!

מסקנות

עכשיו שהגענו לסוף רשימת ארנקי הצפנה החומרתיים הטובים ביותר בשוק הנוכחי, אני רוצה להודות לך על הקריאה והדבקת אותו עד הסוף – אני מעריך את זה!

אני גם מקווה שרשימה זו הועילה לך ושלא רק הצלחת למצוא אותה ארנק החומרה הטובה ביותר של קריפטוגרפיה לעצמך, אבל גם הפך לבקיא יותר על נושא ארנקי הצפנה, באופן כללי!

זכור כי לא משנה איזה מארנקי החומרה אתה יכול לבחור מהרשימה שלמעלה, ולמרות שלכולם יהיו היתרונות והחסרונות שלהם, יש דבר אחד שמאחד את כולם – איכות.

בין אם זה יהיה פִּנקָס, טרזור, אוֹ KeepKey, כל ארנקי ההצפנה של החומרה הנדונים במאמר זה מציעים למשתמשים שלהם תכונות אבטחה מהשורה הראשונה ופונקציונליות כללית. כל השאר הוא רק יתרון נוסף!

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

בנוסף לכל אלה, שים לב שאתה יכול גם השתמש בשירותיו של ארנק חם לבחירתך, גם בשילוב עם ארנק הקריפטו הלא מקוון הטוב ביותר! זה משהו שמגניב במיוחד עבור אנשים שאוהבים לסחור בתדירות גבוהה למדי, מכיוון שהוא מאפשר לך לחסוך זמן רב, בעוד שהוא גם שיטה הרבה יותר נוחה לאחסון קריפטוסים..

לבסוף, אם אתה מעוניין לסחור במטבעות הקריפטוגרפיים שלך, הקפד להשתמש רק הבורסות הטובות ביותר בשוק! בין אם זה יהיה בינאנס, Coinbase, או כל אחד מהם, דאג לבצע מחקר נוסף משלך לפני כן!

עם זאת, אני מאחל לך בהצלחה בכל מיזמי הצפנה שלך שיבואו! עד הפעם הבאה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map