ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: איזה מהם עליכם לבחור

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין – מלחמה של שני טיטאנים קריפטיים!

האם ידעת שמקור הביטקוין מזומנים מקורו בביטקוין עצמו? זה נכון – צמתים של ביטקוין מזומנים היו פעם חלק מה- בלוקצ’יין של ביטקוין. ביטקוין קאש הוא מזלג של ביטקוין.

אבל באיזה מהשניים כדאי לבחור להשקיע? מה ההבדל בין ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין? מה זה “מזלג”? יש כל כך הרבה שאלות, ו אני כאן כדי לענות על כולם!

בסוף המדריך הזה, תוכלו לדעת מה ההבדל בין שני שונים מטבעות קריפטוגרפיים – ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין.

תוכלו ללמוד עוד אודות שלהם הִיסטוֹרִיָה, ערך ושלהם פוטנציאל לעתיד. לאחר מכן, אתה אמור להיות מסוגל להחליט באיזה מהם אתה מעדיף להשקיע, או אם ברצונך להשקיע בשניהם.

ראשית, בואו נסתכל קצת על ביטקוין ו הרקע שלה. ואז, אסביר מה זה מזלג. לאחר מכן, נסתכל על הסיפור שמאחורי ביטקוין מזומן ותכונותיו.

לפני שאתה ממהר ישר למדריך, אתה צריך להיות מודע לא כמה היבטים חשובים. קודם כל, דאג לבחור – פלטפורמות אמין להחלפת קריפטו בקניית BTC (Coinbase היא אחת האפשרויות המומלצות), או נצל את הדרך הקלה ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי שלך – סימפלקס.

שנית, יש לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים ב ארנקים מאובטחים. ספר ספרים ננו ס ו טרזור הם כמה מהמומלצים ביותר ארנקי חומרה אמינים.

אם אתה כבר מכיר את ביטקוין וביטקוין מזומנים ורק כאן להשוואה, דלג לסעיף שכותרתו ביטקוין מזומן VS ביטקוין: מלחמת המחירים!

ביטקוין

ביטקוין האם ה מטבע קריפטו ראשון אי פעם ובמשך שנים רבות זה לא היה ידוע במיוחד. זה בדיוק כמו כל מטבע אמיתי אחר. אתה יכול להשתמש בו לקנייה, מכירה וסחר של סחורות, שירותים, השקעות ועוד.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ה טכנולוגיית בלוקצ’יין שהוא עשוי מונע זיוף. זה גם אומר שכן לא בבעלות, מונפקת או נשלטת על ידי קבוצה אחת או מפלגה אחת.

לדוגמא, ה דולר אמריקאי מונפק על ידי ממשלת ארה”ב והוא בשליטת בנקים. בתרחיש זה, המפלגה המרכזית היא הממשלה והבנקים. כאשר אתה מעביר דולרים לחבר, אתה מסתמך על הבנק שיאשר ויעבד את העסקה.

ביטקוין, מצד שני, הוא לא מונפק או נשלט על ידי שום רשות מרכזית. העסקאות בבלוקצ’יין מאומתות על ידי המחשבים המפעילים את הבלוקצ’יין, ומחשבים אלה יכולים להיות בבעלות כל אחד – הבלוקצ’יין הוא מבוזר.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: איזה מהם עליכם לבחור

על בלוקצ’יין, עסקאות הן מאוחסנים ומוגשים בלוקים. המחשבים מאמתים את כל גוש העסקאות בבת אחת על ידי פתרון בעיית מתמטיקה מסובכת. כאשר הבעיה נפתרת, העסקאות בבלוק מאומתות ו נוצר ביטקוין חדש – הוא ניתן למחשב שפתר את הבעיה. תהליך זה נקרא כְּרִיָה!

ה המספר הכולל של הביטקוין שאי פעם יהיה קיים מוגבלת ל -21 מיליון. למרות שיש כבר מעל 16 מיליון ביטקוין, זה יעבור הרבה זמן עד שספירת הביטקוין תגיע ל 21 מיליון! זה בגלל ש כל 4 שנים, כמות הביטקוין שנוצרה לכל בלוק היא לחתוך לחצי.

ככל שאנשים רבים יותר מנסים לשים את ידם על ביטקוין כלשהו וקצב הבריאה יורד, האמונה הרווחת היא שהערך יגדל. לכן כל כך הרבה אנשים משוגעים על ביטקוין עכשיו!

היום, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי היקר ביותר הקיים כיום בשוק. בעוד שמטבעות אחרים הם מנסה לעלות על דירוג הביטקוין ולהפחית את הדומיננטיות שלו בענף המטבעות הדיגיטליים, Bitcoin Cash יכול להיות יוצא מן הכלל לזה בגלל ההבדל בין Bitcoin ו- Bitcoin Cash.!

מכיוון שביטקוין מזומן הוא מזלג של ביטקוין, אסביר מה זה מזלג לפני שקפץ לביטקוין מזומן!

מזלג

יש לא מעט מזלגות ביטקוין, אך אף אחד מהם אינו משומש או ידוע כמו מזומן ביטקוין. א מזלג נוצר כאשר ה- הקוד המקורי של בלוקצ’יין מעודכן אך רק חלק מהצמתים (מחשבים) ב- blockchain מקבלים את העדכון.

ה בלוקצ’יין מקורי (כמו ביטקוין) נשאר אותו הדבר, והצמתים המעודכנים התפצלו מהבלוקצ’יין המקורי ויצרו בלוקצ’יין חדש (כמו ביטקוין מזומן) והמטבעות בבלוקצ’יין להיות נפרדים ו ייחודי מאלה שבבלוקצ’יין המקורי.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: איזה מהם עליכם לבחור

כל מי שמחזיק את המטבע המקורי בזמן שהוא הועבר למזלג, ירצה קבל באופן אוטומטי את הגרסה המזלגת של המטבע שהחזיקו. לכן, כשביטקוין הוזנק לביטקוין מזומן, מישהו שהיה לו 10 BTC היה מקבל אוטומטית מספר מסוים של BCH התואם את הערך של 10 BTC שלהם..

עכשיו, בואו נדבר על ביטקוין קאש עצמו!

מזומן ביטקוין

כמו ביטקוין, מזומן ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי עם בלוקצ’יין משלו. זה עובד בדיוק כמו מטבע דיגיטלי וחדש BCH (Bitcoin Cash) נוצר באמצעות כריית Bitcoin Cash. זה נוצר בסוף 2016, מה שהופך אותו לצעיר בהרבה מביטקוין.

ביטקוין הוזמן ליצירת ביטקוין מזומנים מכיוון שמפתחי ביטקוין רצו לבצע כמה שינויים חשובים בביטקוין. מפתחי קהילת הביטקוין לא יכלו להגיע להסכמה בנוגע לחלק מהשינויים שרצו לבצע. אז, א קבוצה קטנה של מפתחים אלה זינקה ביטקוין ליצור גרסה חדשה של אותו קוד עם כמה שינויים.

ה שינויים שעושים את כל ההבדל בין Bitcoin Cash לעומת Bitcoin הם אלה:

  • לביטקוין קאש דמי העברה זולים יותר (בסביבות $ 0.20 לכל עסקה), כך שביצוע עסקאות ב- BCH יחסוך לך יותר כסף מאשר שימוש ב- BTC. עסקת BTC יכולה לעלות בסביבות 1 דולר ארה”ב לעסקה, אם כי בעבר עלתה לסביבות 25 דולר לעסקה!
  • ל- BCH זמני העברה מהירים יותר. לכן, אתה לא צריך לחכות את 10 הדקות שנדרשות כדי לאמת עסקת ביטקוין!
  • BCH יכולה להתמודד עם יותר עסקאות בשנייה. המשמעות היא שיותר אנשים יכולים להשתמש ב- BCH בו זמנית מאשר ב- BTC.

כל השינויים הללו נובעים מכך שא חסם ביטקוין קאש (בבלוקצ’יין) הוא פי שמונה יותר גדול מאשר חסימת ביטקוין. זה הופך את BCH למהיר יותר, זול יותר וניתן להרחבה מביטקוין. מזומנים של ביטקוין הופכים להיות יותר ויותר מאומצים מיום ליום בגלל זה.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: מלחמת המחירים

כאמור, מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין אוֹ מזומן ביטקוין להפיק את ערכם מכמה שהם אימצו, השתמשו ודרשו. אנו יכולים לנתח אותם במונחים של רועי (החזר השקעה) ו צמיחת ערך.

הם שני בעלי הערך, ובעוד ביטקוין היה בעל הערך הרב ביותר עד כה, ביטקוין מזומנים צובר משתמשים וערך מהיר.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: איזה מהם עליכם לבחור

ביטקוין קאש צעיר בהרבה מביטקוין. אז זה עדיין בשלב של לתפוס ולממש את המקום שלו בשוק הקריפטו. אנשים רבים משערים כי ביטקוין מזומן עשוי לקחת חלק נכבד מנתח השוק של ביטקוין, מה שהופך אותו לקריפטו הדומיננטי החדש בענף. הסיבה לכך היא שהביטקוין קאש התייחס לבעיות המדרג שעומדות בפני ביטקוין, ומאפשר ליותר אנשים להשתמש בו בקלות ובעלות נמוכה יותר.

אם קהילת מפתחי הביטקוין לא תמצא דרך להסכים לעדכון הדדי לקוד הביטקוין כדי לפתור את הבעיות שלה, הביטקוין עלול להפסיד במלחמה בין BTC לעומת BCH. משמעות הדבר היא כי אנשים רבים ככל הנראה יעברו להשתמש ב- BCH כמאגר הערך העיקרי והמטבע העסקי שלהם.

בעבר הקרוב, מזומן ביטקוין היה שווה עד 5% מהביטקוין, ל עד 33%. כרגע זה נשאר בטווח של 10-15% ממחיר הביטקוין. להלן תרשימים של מחירי BCH BTC לעומת תשעת החודשים האחרונים.

(הקו הכתום הוא BCH ל- BTC)

תרשים מחירי ביטקוין מזומן

טבלת מחירים של ביטקוין

עדכן 2021: מזומן של ביטקוין שווה כרגע 226.83 דולר ו ביטקוין שווה $ 10,258.22 דולר, כלומר 1 ביטקוין שווה 44.90 ביטקוין מזומן.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: איזה מהם עליכם לבחור

אחד הדברים המחזיקים את הצמיחה המהירה של BCH הוא יש לאנשים בלבול בין ביטקוין לביטקוין מזומן. משקיעים מתחילים רבים רואים בביטקוין קאש ביטקוין זול יותר עם נקודת כניסה נמוכה יותר לשוק. הסיבה לכך היא שהם חולקים שמות דומים מאוד ומגיעים מאותו מיתוג וקהילה.

ה בִּלבּוּל הוביל גם לכך ש- Bitcoin Cash קיבל תשומת לב שלילית כמטבע העתקה שהוא פשוט תופס מזומנים, שמטרתו להטעות משקיעי קריפטו חדשים לרכוש ביטקוין מזויף. אולם זה לא נכון.

BCH אינו ביטקוין מזויף, אך בהחלט יכול להיות שהוא טוב יותר.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: התכונות

יתרונות ביטקוין במזומן

ה היתרון העיקרי של ביטקוין מזומן זה שכן יותר זול ו מהיר יותר לשימוש. הסיבה לכך היא שהיא ניתנת להרחבה, כלומר יותר אנשים יכולים לבצע עסקאות בבלוקצ’יין בכל זמן נתון.

צוות הפיתוח שלה הוא מהיר ליישם פתרונות ההופכים את הבלוקצ’יין ליותר מדרגי. מה שמעניק לו פוטנציאל עתידי גדול לאימוץ ולשימוש.

זה גם זול יותר להסתובב בין מרכזיות. בכל פעם שמחירו עולה, זהו נכס מסחרי נהדר כנגד ביטקוין והשקעה מוצקה לגידור כנגד ביטקוין, אם ביטקוין יאבד את הדומיננטיות שלו בשוק יום אחד..

פתק: שום דבר במאמר זה אינו יעוץ פיננסי! אתה צריך תמיד התייעץ עם יועץ פיננסי לפני ההשקעה. כמו כן, בחרו תמיד בארנקים קריפטוגרפיים אמינים, כגון ספר ספרים ננו ס, Coinbase ו טרזור, כדי לשמור על המטבעות שלך!

חסרונות במזומן של ביטקוין

מזומן ביטקוין אין אמון של משקיעים כמו ביטקוין. כמו כן, שיעור האימוץ שלו וחדירתו לשוק נמוכים בהרבה משל ביטקוין. זה קשור מאוד לעובדה שמטבע זה חדש בהרבה מביטקוין.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: איזה מהם עליכם לבחור

כריית ביטקוין מזומנים זהה יחסית לכריית ביטקוין. המשמעות היא שמי שכר כורת ביטקוין מזומן הרבה פחות רווח ממישהו שכורה ביטקוין עם אותו ציוד. מסיבה זו, כורים אינם ממהרים לכרות ביטקוין מזומנים.

לבסוף, כשמדובר במסחר, ל- BCH יש הרבה פחות צמדי מסחר מ- BTC, מה שהופך אותו לסחיר פחות מביטקוין. כל החסרונות הללו פועלים לקראת הפיכת שיעורי האימוץ ומחירי האימוץ של ביטקוין קאש בהרבה בהשוואה לביטקוין.

יתרונות ביטקוין על פני מזומן של ביטקוין

כקריפטוגרף המקורי, הביטקוין הוא המטבע הבסיסי של המגזר כולו. זה מה שכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים נסחרים כנגד (כמו גם ETH, רוב הזמן) וניתן לסחירה ברוב הבורסות. הביטקוין הוא הפופולרי ביותר ויש לו הכי הרבה זוגות מסחר עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

נכון ל- 23 במרץ 2018, הביטקוין מהווה 44.5% מכלל ההון של סקטור הקריפטו ונחשב לתקן הזהב של תעשייה צומחת במהירות..

עדכן 2021: ביטקוין שווה כרגע 57.3% של כל תעשיית הקריפטו.

ה היתרון הגדול ביותר לביטקוין יש יותר מ- Bitcoin Cash זה הקהילה והדומה להלן כת: זו המטבע הראשון שמישהו שומע עליו. זה סופר, סופר פופולרי – אם סבתא שלך יודעת על מטבע קריפטוגרפי אחד, אני מתערב לך 100 דולר שזה ביטקוין!

חסרונות ביטקוין על פני מזומן של ביטקוין

ה חסרונות של ביטקוין בהשוואה לביטקוין מזומן מתייחסים בעיקר ל מדרגיות נושאים מול ביטקוין. ביטקוין הוא מבוגר יותר, איטי יותר ו עולה הרבה יותר לכל עסקה. סביר להניח שככל שהמגזר יגדל, הביטקוין ימשיך לאבד את הדומיננטיות שלו במטבעות אחרים אלה.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: אפליקציית ביטקוין.

חסרון נוסף הוא שה- צוות פיתוח ליבה של Bitcoin אינו מאוחד כמו צוותי קריפטו אחרים, כמו זה של Ether, למשל. נראה שהם מחולקים כקבוצה וחסרים מנהיגות ברורה.

זה הופך את היישום של פתרונות קנה המידה לקשה יותר להסכמה ויישום לרשת – לא טוב בכלל!

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: איפה אפשר לקנות אותם?

אחת הבורסות הפופולריות ביותר לרכישת ביטקוין וגם ביטקוין מזומן היא Coinbase.

בפלטפורמה זו תוכלו להשתמש פיאט לקנות מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים (כולל ביטקוין וביטקוין מזומן) דרך כרטיס האשראי, חשבון הבנק שלכם ועוד. למרבה הצער, Coinbase זמין רק ב -32 מדינות:

ארה”ב, קנדה, בריטניה, שוויץ, שבדיה, ספרד, סלובניה, סן מרינו, פורטוגל, פולין, נורבגיה, הולנד, מונקו, מלטה, ליכטנשטיין, לטביה, ג’רזי, איטליה, אירלנד, הונגריה, יוון, פינלנד, דנמרק, צ’כיה, קפריסין, קרואטיה, בולגריה, בלגיה, אוסטריה, אוסטרליה וסינגפור.

עדכן 2021: Coinbase זמין כרגע ב יותר מ 100 מדינות.

אם אתה משתמש במתווך שלא מוכר BCH אלא מוכר BTC, אתה תמיד יכול לקנות ביטקוין ולהחליף אותו בכסף ביטקוין בפלטפורמת מסחר כמו בינאנס.

הדרך הסופית והקלה ביותר לרכוש BTC ו- BCH באמצעות כרטיס האשראי שלך היא באמצעות סימפלקס – עיבוד מקוון ללא הונאה.

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: מסקנה

אנשים רבים מתרשמים כי ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין היא מלחמה, ושזה צריך להיות טוב יותר מהשני. מסיבות מעשיות, ביטקוין מזומן הוא נכס מהיר וזול יותר לשימוש לביצוע עסקאות בבלוקצ’יין.

אבל ביטקוין, להיות ה מטבע קריפטוגרפי מקורי, זה הכי מְאוּמָץ וכיום מאגר הערך הגדול ביותר בקריפטומארק. זה גורם לי להאמין ששני המטבעות הללו יכולים להישאר כמרכיבים עיקריים בתעשייה ככל שהיא מתפתחת ומתבגרת.

BCH יכול להיות הכלי העיקרי לעסקאות ולהעברת כספים ככל שיותר משתמשים יאמצו אותו. ניתן להמשיך להשתמש ב- BTC כחנות ערך הנחשבת הזהב של המטבע הדיגיטלי. שניהם עומדים לצמוח בערך ובאימוץ לאורך זמן, מה שהופך אותם להשקעות ראויות לכל משקיע לבחון ולשקול.

עכשיו שאתה יודע את ההבדלים בין שני המטבעות האלה, אתה יכול יותר טוב להחליט איך אתה רוצה להשקיע בהם ואיך תשתמשו בהם.

לדוגמה, אתה יכול להשקיע בביטקוין מזומן כדי להשתמש בו כצורת המטבע העיקרית שלך לביצוע עסקאות. עם זאת, אתה יכול להשקיע בביטקוין כמו שאתה משקיע בזהב הטבות השקעה.

השאלה היא, מה אתה מעדיף? ולשם מה? האם אתה מעדיף ביטקוין כהשקעה אך ביטקוין מזומן כמטבע שמיש? מה דעתך על ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין? תיידע אותי!

הערה חשובה: תמיד עשה מחקר נוסף ועצמאי ותמיד התייעץ עם משקיע פיננסי לפני ההשקעה. כמו כן, זכור כי חשוב לשמור על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ארנקים דיגיטליים מאובטחים, כמו ספר חשבונות ננו ס, טרזור ​​דגם טי ו Coinbase. ברכישת BTC ו- BCH מומלץ לבחור סימפלקס – עיבוד תשלום מאובטח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map