כיצד להשיג ביטקוין: הדרכים הקלות ביותר להשיג ביטקוין באופן מקוון ולא מקוון

כולם מדברים על ביטקוין. אתה יודע מעט על זה, אבל מספיק כדי להבין שהקריפטוגרפיה הזו משנה את הדרך בה אנו חושבים על כסף, ועכשיו אתה רוצה לדעת איך להשיג ביטקוין.

האם אני צודק? חשבתי כך…

כל ביטקוין שווה יותר מ 7000 דולרים אמריקאים וכמה אנשים חושבים שהם יכולים להיות שווים יותר מ 60,000 דולר אמריקאי עד סוף 2021. זה הרבה כסף, אז בואו נגלה איך להשיג ביטקוין!

ישנן כמה דרכים שונות כיצד להשיג ביטקוין. ניתן לקנות ביטקוין מבורסת ביטקוין מקוונת ולשלם בכרטיס אשראי. או שאתה יכול לפגוש מוכר באופן אישי ולקנות ביטקוין במזומן. אתה יכול אפילו ליצור ביטקוין משלך באמצעות תהליך שנקרא כרייה!

במדריך זה אלמד אותך על מהו ביטקוין, כיצד הוא עובד ואיפה ניתן למצוא אותו. אני אלמד אותך גם את הדרך הנכונה לאחסן את כל המידע הדרוש לך כדי לגשת לביטקוין החדש שלך בבטחה.

הדברים הראשונים שכל מתחילים צריכים לדעת הם: מהו ביטקוין ואיך פועל ביטקוין? אז בואו נתחיל…

מקורות הביטקוין

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כיצד להשיג מטבע דיגיטלי של ביטקוין מטבע דיגיטלי: זה כסף שקיים רק דיגיטלית. כיצד להשיג ביטקוין עמית לעמית עמית לעמית: זה נשלח מאדם אחד לאחר. אין בנק או פייפאל – אלה נקראים מתווכים או צדדים שלישיים. לביטקוין אין מתווכים או צדדים שלישיים. כיצד להשיג ביטקוין ציבורי

פּוּמְבֵּי: כל עסקאות הביטקוין נרשמות בפנקס ציבורי הנקרא בלוקצ’יין. כל המשתמשים עם גישה לאינטרנט יכולים לצפות בבלוקצ’יין ביטקוין ובכל עסקאות הביטקוין שבוצעו אי פעם.

כיצד מקודדים ביטקוין

מוצפן: מידע על עסקאות מוצפן באמצעות הצפנה. המשמעות היא שקודים מיוחדים משמשים להסתרת פרטי החשבון של המשתמשים. קריפטו פירושו מוסתר ולכן ביטקוין הוא כסף מוסתר!

כיצד להשיג ביטקוין מבוזר מבוזר: לביטקוין אין מרכז. היא נשלטת על ידי המשתמשים שלה ואלגוריתמים ממוחשבים. איש, קבוצה או ממשלה אינם מחליטים כיצד זה עובד. כיצד להפיץ ביטקוין מופץ: המשמעות היא שבלוקצ’יין הביטקוין מאוחסן באלפי מחשבים (או צמתים) ברחבי העולם. זה מקשה מאוד על פריצה. איך להשיג ביטקון בלתי ניתן לשינוי בלתי ניתן לשינוי: המשמעות היא שברגע שמתווספת עסקה לבלוקצ’יין ביטקוין, לא ניתן לשנות או למחוק אותה. אֵיִ פַּעַם!

אז עכשיו אם מישהו שואל אותך “מה זה ביטקוין?” אתה יכול להגיד להם שזה מטבע דיגיטלי של עמית לעמית המשתמש במגזר ספר ציבורי הנקרא בלוקצ’יין כדי להקליט את כל העסקאות שלו. זה מה שזה ביטקוין, אבל איך עובד ביטקוין?

התשובה לשאלה זו היא חלק חשוב מאוד בביטקוין. זה גם הראשון ברשימה שלנו כיצד להשיג ביטקוין. קוראים לזה כרייה – אז בואו ונחפור, נכון?

איך עובד הביטקוין?


בואו נשתמש בדוגמה כדי להפוך את זה קצת יותר למהנה…

דיונה חייבת לוורוויק 10 דולר ארה”ב (דולר ארה”ב). לדיונה אין כסף בחשבונה אבל היא מנסה לשלוח 10 דולר לחשבון של וורוויק בכל מקרה. הצוות בבנק בודק אם לדיונה יש 10 דולר בחשבונה. הם מפסיקים את ביצוע העסקה כאשר הם מבינים שלדיונה אין כסף לשלוח.

זה נקרא אימות. זו אחת התפקידים החשובים ביותר שיש לבנק. ביטקוין צריך גם לאמת את העסקאות בבלוקצ’יין שלו. זה מוודא שכל העסקאות שמתווספות לבלוקצ’יין אמיתיות ותקפות. לביטקוין משתמשים מיוחדים הנקראים כורים המאמתים עסקאות. כך זה עובד לפי הדוגמה של דיון וורוויק:

 1. לדיונה יש 10 BTC שהיא רוצה לשלוח לוורוויק
 2. כורים מצפינים מידע זה ומוסיפים אותו למידע אחר על עסקאות. הם ממשיכים לעשות זאת עד שיש להם מספיק מידע כדי ליצור גוש.
 3. יש לתת לבלוק החדש מספר קוד שיחבר אותו לשאר הבלוקצ’יין. כל הכורים עובדים קשה מאוד בניסיון לנחש מהו המספר הזה. זה כמו הגרלה!
 4. כאשר נמצא המספר הזוכה, כל הכורים האחרים בודקים את המידע בבלוק החדש מול המידע שכבר קיים בבלוקצ’יין. אם המידע תקף, ניתן להוסיף את הבלוק החדש לבלוקצ’יין.
 5. וורוויק מקבל 10 BTC מדיון.

הביטקוין לא משלם לכורים לעשות את העבודה הזו כמו שבנק משלם לעובדיו. במקום זאת, הכורה שמנחש את מספר הקוד של הבלוק החדש זוכה בביטקוין חדש. פרס של 12.5 BTC מוענק לכורה הזוכה בכל גוש עסקאות חדש המאומת ומתווסף לבלוקצ’יין.

כפי שאתה יכול לראות, להיות כורה של ביטקוין זו דרך נהדרת כיצד להשיג ביטקוין!

כריית ביטקוין

כיצד להשיג ביטקוין על ידי כרייה

כורי ביטקוין זקוקים למחשבים חזקים מאוד כדי לבצע את העבודה הכרוכה באימות עסקאות והוספת בלוקים חדשים לבלוקצ’יין. למכונות חזקות יותר יש סיכוי גבוה יותר לנחש את מספר הקוד הזוכה בהשוואה למחשבים ביתיים כמו מחשבים ניידים ומחשבים אישיים.

מרבית כורי הביטקוין משתמשים בציוד מיוחד הנקרא ASIC המיועד לבצע עבודה אחת, שלי ביטקוין. כורי ASIC אינם זולים! בואו נסתכל על כמה מחירים:

 • Bitmain Antminer V9: 15 דולר אמריקאי
 • Halong Mining DragonMint: 2,226.92 דולר אמריקאי
 • Bitmain Antminer S9: 5,999 דולר אמריקאי

התגמול עבור כל בלוק שנכרה הוא 12.5 BTC. זה שווה כמאה אלף דולר אמריקאי! עם זאת, כורי ASIC הם יקרים, רועשים ומקבלים חם מאוד! ואפילו עם Antminer S9, הסיכויים שלך לנחש בעצמך את מספר הקוד הם די נמוכים. זו הסיבה שרוב הכורים מצטרפים לבריכות כרייה. אז מה הם בריכות כריית ביטקוין?

בריכות כרייה

בריכות כרייה הן קבוצות של כורי ביטקוין שמשתמשות בכוח המחשוב המשולב שלהן לכריית ביטקוין. כורים חולקים את התגמול כאשר מכרים בלוקים חדשים. אתה אפילו לא צריך לקנות ציוד כרייה כלשהו. אתה יכול לשכור כוח כרייה מבריכה באתרים כמו HashFlare. זה אומר שאתה מקבל חלק מהתגמול ללא כל עבודה קשה!

בכל דרך שתבחר כיצד להשיג ביטקוין, תצטרך מקום לאחסון המידע הדרוש לך כדי לגשת לביטקוין שלך. אחסון זה נקרא ארנק ביטקוין. ארנקים די חשובים אז תן לי לספר לך עוד …

ארנקים של ביטקוין

ארנק ביטקוין מכיל שני סוגים של מידע. הם המפתח הפרטי והמפתח הציבורי. חשוב על ארנק ביטקוין כמו כתובת הדוא”ל שלך.

כשמישהו רוצה לשלוח לך דוא”ל, הוא משתמש בכתובת הדוא”ל שלך, נכון? ובכן, כשמישהו רוצה לשלוח לך ביטקוין, הוא ישתמש במפתח הציבורי שלך. אתה יכול לשתף את המפתחות הציבוריים שלך עם כל אחד.

אם אתה רוצה לקרוא את הודעות הדוא”ל שלך או לשלוח דוא”ל חדש, אתה משתמש בסיסמה שלך כדי לפתוח את חשבונך. המפתחות הפרטיים שלך הם כמו סיסמה לביטקוין שלך. המשמעות היא שרק אתה צריך לראות את המפתחות הפרטיים שלך! ישנם סוגים שונים של ארנקים של ביטקוין. ארנקים של ביטקוין יכולים להיות:

כיצד להשיג ארנק ביטקוין נייד נייד

אתה יכול להשתמש בטלפון נייד כדי לגשת לביטקוין שלך. קופיי ו איירביץ שניהם מציעים ארנקי ביטקוין ניידים לטלפונים iOS ו- Android. שימוש בארנק ביטקוין נייד ייתן לך סיבה טובה מאוד לא לאבד את הטלפון שלך!

כיצד להשיג ארנק שולחן עבודה של ביטקוין שולחן עבודה זהו ארנק תוכנה שאתה מתקין ישירות על המחשב הנייד או המחשב האישי שלך. אלקטרום הוא ארנק שולחני פופולרי הזמין עבור מערכות Mac, Linux ו- Windows. ארנקים שולחניים אחרים שכדאי לחשוב עליהם הם סֵפֶר שֵׁמוֹת ו נִשׁקִיָה. ארנקים לשולחן העבודה בטוחים לא פחות מהמחשב עליו הם מותקנים.

כיצד להשיג ארנק מקוון של ביטקוין באינטרנט סוג זה של ארנק מוצע בדרך כלל בבורסות ביטקוין (ואני עוד אדבר על אלה!). ארנקים מקוונים יכולים להיות שימושיים בקנייה ובמסחר בביטקוין. אתה אף פעם לא צריך להשאיר את הביטקוין שלך בארנק מקוון.

כיצד להשיג ארנק חומרה של ביטקוין חוּמרָה אתה יכול לאחסן את המפתחות בארנק חומרה נשלף. אלה כמו מקלות USB לביטקוין. הם יכולים להיות יקרים אך הם גם מאוד בטוחים. המותגים המובילים כוללים את ספר ספרים ננו ס שאתה יכול לקנות עבורו 80 דולר ארה”ב או טרזור ארנק שהוא בערך 100 דולר.

כיצד להשיג ארנק נייר ביטקוין עיתון אחת הדרכים הבטוחות ביותר לאחסן את הביטקוין שלך היא באמצעות ארנק נייר. אלה תדפיסים של המפתח הציבורי והמפתח הפרטי שלך. אתה יכול להכין ארנק נייר בחינם כאן. הדבר הטוב בארנקי נייר הוא שהם מאוד בטוחים. הדבר הרע הוא שהם עשויים מנייר! אל תירטב אותם או תתן לכלב של דודתך לשחק איתם!

לכל סוג ארנק יתרונות וחסרונות. זו הסיבה שחשוב שיהיו יותר מאחד. ארנקים המחוברים לאינטרנט נקראים אחסון חם. ארנקים שאינם מקוונים נקראים אחסון קר. הדרך הטובה ביותר לאחסן את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך היא בתערובת של ארנקים חמים וקרים. ולא משנה באיזה ארנק אתה משתמש, הרחק אותם מכלב זה!

עכשיו בואו נסתכל על כמה דרכים אחרות כיצד לגרום לביטקוין להכניס לארנקים שלכם …

כיצד להשיג ביטקוין: קניית ביטקוין באינטרנט

הדרך הקלה ביותר להשיג ביטקוין היא לקנות כמה. הדרך הפופולרית ביותר לקנות ביטקוין היא בבורסת ביטקוין. אז מהן בורסות ביטקוין?

פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

בורסות ביטקוין הן שוק מקוון בו תוכלו לקנות או למכור ביטקוין. בורסות ביטקוין שונות מציעות שירותים שונים. רובם ידרשו מהמשתמשים להירשם עם מידע אישי. בורסות ביטקוין גובות עמלות גם עבור שירותיהן. הנה כמה מהמרכזיות הפופולריות ביותר שתוכל לנסות:

 • Coinbase הינה בורסת מתווכים מקוונת שמשמעותה שהיא קונה עבורך ביטקוין במחיר קבוע. Coinbase היא פלטפורמה פופולרית מאוד עבור משתמשים שקונים ביטקוין בפעם הראשונה. זוהי דרך מהירה וקלה כיצד להשיג ביטקוין. יש לו גם תכונות אבטחה נהדרות הכוללות ארנק מקוון משלה. משתמשים יכולים לקנות ביטקוין עם מטבעות פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Litecoin או Ether. פתק: מטבעות פיאט הם המטבעות הרשמיים של מדינות. הם מגובים על ידי ממשלות לאומיות. דוגמאות למטבעות פיאט הם הין היפני (JPY), הדולר הקנדי (CAD) והזלוטי הפולני (PLN).
 • ביטפינקס היא פלטפורמת מסחר מקוונת בה קונים ומוכרים יכולים לסחור בביטקוין במחירים שונים. משתמשים יכולים לקנות ולמכור ביטקוין עם מטבעות פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. Bitfinex מציעה למשתמשים תכונות מסחר מתקדמות יותר עם הרבה מטבעות שונים המוצעים למסחר כמו Ripple, EOS, Dash ו- Monero. זה יכול להקשות על השימוש בבורסה עבור סוחרים חדשים.
 • ביטרקס היא בורסת מסחר מקוונת נוספת המציעה מבחר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים למסחר. עם זאת, הוא אינו מציע מסחר במטבעות פיאט. המשמעות היא שזו לא דרך נהדרת להשיג ביטקוין אלא אם כן כבר בבעלותך מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מתחילים חדשים צריכים להימנע מחילופים כמו ביטרקס עד שיש להם יותר ניסיון מסחר.

אם אתה חושב כיצד להשיג ביטקוין באינטרנט, Coinbase הוא המקום הטוב ביותר עבורך. זהו האתר המושלם עבור מתחילי קריפטו לרכוש ביטקוין במהירות, בבטחה ובזול.

אולי אתה רוצה לצאת מהבית ולקנות ביטקוין במזומן? אז אתה צריך לדעת איך להשיג ביטקוין באזור המקומי שלך!

קונה ביטקוין … בעולם האמיתי!

כיצד להשיג ביטקוין בעולם האמיתי

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

LocalBitcoins

המקום הטוב ביותר לבקר בו אם אתה רוצה לדעת כיצד להשיג ביטקוין באזור המקומי שלך LocalBitcoins.com. אתר זה יעזור לך למצוא אנשים בעיר מגוריך שרוצים למכור ביטקוין.

LocalBitcoins היא בורסת עמית לעמית ויש לה סוחרים שמוכנים למכור ביטקוין ביותר מ- 15,000 ערים ב 248 מדינות שונות. LocalBitcoins היא דרך נהדרת לפגוש את קהילת הקריפטו ולקנות ביטקוין במקביל! המחיר שאתה משלם עבור עמית לעמית ביטקוין עשוי להיות גבוה יותר ממה שתשלם בבורסות קריפטו.

טיפ גדול: היזהר תמיד בקניית עמית לעמית של ביטקוין. אם אתה פוגש מוכר באופן אישי, קח חבר ותמיד עשה זאת במקום ציבורי!

כספומט ביטקוין

אם מתחשק לכם לטייל אך לא בא לכם להצטרף לקהילת הקריפטו, יש אפשרות נוספת עבורכם – כספומטים של ביטקוין. מה הם כספומטים של Bitcoins?

ובכן, כספומטים של ביטקוין הם כמו מכונות מזומנים רגילות, אבל אתה שולח ביטקוין לארנק במקום למשוך מזומנים. מכ”מ כספומט למטבעות יעזור לך למצוא מכונת מזומנים של ביטקוין איפשהו בקרבתך. באתר מופיעים כספומטים של ביטקוין 70 מדינות אז תסתכל.

כל מה שאתה צריך זה כרטיס בנק, ארנק ביטקוין ומפה! עם זאת, עליך לזכור שכספומטים של ביטקוין הם דרך יקרה למדי לקנות ביטקוין.

עכשיו אתה יודע להשיג Bitcoins עם כרייה, חילופי מקוונים, מזומנים ואפילו כספומטים. לאחר מכן, אני רוצה לספר לך על כמה דרכים אחרות כיצד להשיג ביטקוין …

מרוויח ביטקוין

אחת הדרכים הנהדרות כיצד להשיג ביטקוין היא להרוויח אותו. לאנשים קל יותר לקבל ביטקוין כתשלום עבור עבודה שהם עושים. לכן, אם אתה מנהל עסק או שאתה עצמאי, פשוט בקש מהלקוחות שלך לשלם לך בביטקוין. יש הרבה עזרה זמינה לעסקים שרוצים לקבל תשלום בביטקוין. שירות אחד שמומלץ מאוד הוא BitPay.

כיצד להשיג ביטקוין ביטפיי

דרך נוספת בה כולם יכולים להשתמש כדי להרוויח ביטקוין היא ברזי הביטקוין. אז מה הם ברזי ביטקוין? ברזי ביטקוין הם אתרים או אפליקציות המתגמלים משתמשים בביטקוין על השלמת captcha או משימה. זה יכול להיות קל כמו צפייה בפרסומות, אבל זה יכול להיות משעמם כמו צפייה בפרסומות!

מטבע משותף ו AirDrips תן למשתמשים להרוויח ביטקוין על ידי מילוי סקרים ומשחקים. יש מבקרים שחושבים שברזי הביטקוין הם תרמיות, אז היזהר. יכול להיות שאתה מבצע משימות במשך שעות ולא משלם כלום!

מחשבות אחרונות

עכשיו אתה יודע להשיג ביטקוין. לאחר מכן, כל שעליך לעשות בהמשך הוא להחליט מהי הדרך הטובה ביותר עבורך. בחר שירות שאתה מרגיש בנוח להשתמש בו.

לחלק מהמתחילים החדשים בקריפטו יש כישורי טכנולוגיה מעולים. הם אולי ירצו לנסות כריית ביטקוין. אחרים עשויים להיות נהדרים בלצאת ולהתיידד. מבחינתם, חילופי עמיתים יכולים להיות המקום הטוב ביותר להשיג ביטקוין.

עבור מרבית מתחילי הקריפטו, חילופי ביטקוין מקוונים יהיו המקומות הטובים ביותר להשיג ביטקוין. אתרים כמו Coinbase ו- Bitfinex זולים, קלים לשימוש ובטוחים.

עכשיו אתה יודע איך להתחיל בהרפתקאת הביטקוין שלך. איך תקבל ביטקוין? בכל דרך שתבחר, הישאר בטוח והודיע ​​לי מה שלומך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map