ארנק שולחן העבודה הטוב ביותר

ארנק מטבעות קריפטו הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק כשאתה פשוט נכנס לסצנת הקריפטו. לא משנה אם אתה רק מתחיל או שאתה כבר סוחר מנוסה / הודלר, אם כי, למצוא את הארנק הטוב ביותר עבור עצמך יכול להיות מאתגר! לכן, במאמר זה, נסתכל על חלק מ ארנקי שולחן העבודה הטובים ביותר בשוק!

אמנם, הארנקים עליהם נדבר ברשימה הספציפית הזו יהיו קצת … מעניינים. תראה למה אני מתכוון בעוד שנייה.

עם זאת, עם זאת, אם אתה מחפש את הטוב ביותר ביטקוין ארנק שולחן עבודה (או כל אחר אלטקוין ארנק, לצורך העניין), אז הגעת למקום הנכון – המשך לקרוא ובחר באפשרות הנכונה בעצמך! הרשימה שלנו היום תכלול:

מדוע לבחור בארנק שולחן העבודה הטוב ביותר?

עכשיו, לפני שאנחנו נכנסים לרשימת הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה בשוק הנוכחי, יש כמה דברים שאנחנו צריכים להבין לפני כן. מטבע הדברים, הדבר הראשון שיש לבחון הוא די מובן מאליו – ההנמקה לכך מדוע כדאי לשקול ארנקים שולחניים, במקום הראשון!

יש להודות שגם לשאלה זו יש לא מעט תשובות.

בתור התחלה, ארנקים שולחניים נחשבים בין האפשרויות הבטוחות יותר של אחסון קריפטו כל עוד ארנקים חמים ללכת. אם אתה לא מודע, ארנקים חמים הם אותם ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים מחובר כל הזמן לאינטרנט. אלו כוללים אפליקציות סלולריות, ארנקים מבוססי דפדפן, חילופי דברים, וכן הלאה.

גם ארנקים לשולחן העבודה נכנסים לקטגוריה זו.

הארנק השולחני הטוב ביותר: כפתור מקלדת לביטקוין.

מה הופך אותם לחלופה בטוחה יותר משאר הארנקים החמים? ובכן, חשוב על זה: ארנק שולחני הוא פיסת תוכנה המותקנת במחשב שלך. זה אומר שדברים כמו אחסון מפתח פרטי ו מאפייני אבטחה בגובה פני השטח מטופלים בצורה שונה מאשר למשל בארנק חליפין.

נוסף על כך, כמה מהארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה הם פשוט ייצוג גרפי של ארנק קר. אמנם, זה משהו שאתה חייב לראות גם ברשימה שלהלן – כלומר, התוכנה אינה ארנק אמיתי כשלעצמה, אלא ממשק משתמש גרפי המציג את הנכסים המאוחסנים בארנק קר מסוים..

נגיע לזה עוד מעט.

בצד הביטחון, יש גם טעם של נוֹחוּת, גַם. ארנקי הצפנה הטובים ביותר לשולחן העבודה הולכים להיות נוח במיוחד – הם יאפשרו לך לבדוק את נכסי הצפנה שלך, לשלוח ולהעביר אותם ואפילו להשתתף בהם הימור או מכירת פעילויות רק בכמה לחיצות על כפתור העכבר.

הארנק הטוב ביותר לשולחן העבודה: תמיכה בנכסי Exodus.

מיותר לציין שזה מאוד מוערך! לא משנה אם אתה סוחר פעיל בקריפטוגרפים או הודלר מסור, זו עדיין פונקציונליות שיכולה להפוך את תהליכי ניהול הצפנה שלך הרבה יותר קל וישר.

לבסוף, כדאי להזכיר כי ארנקי שולחן העבודה הטובים ביותר נוטים להיות בעלי מגוון רחב של תכונות נוספות נוספות שהם מספקים למשתמשים שלהם. האמור לעיל הימור, התאמות תכונות אבטחה, המרות פשוטות, וכן הלאה – בוודאי מוערך מאוד!

ארנקים לשולחן העבודה – חלק מקבוצת הארנק החם

הזכרתי את זה טיפה קודם ברשימת הארנקים הטובה ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים, אך ארנקים שולחניים נופלים בקטגוריה אחסון קריפטו חם – כל תוכנה ואפליקציה המאפשרים לך לאחסן ולהשאיר בהם נכסי קריפטו, תוך שמירה חיבור מתמיד לאינטרנט.

ארנקים חמים הם, אמנם, בין אפשרויות אחסון הצפנה הפופולריות ביותר – אם הייתם מסתובבים בכמה פורומים ושואלים חובבי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים על הדרך המועדפת עליהם לאבטח את נכסי המטבע הקריפטוגרפי שלהם, סביר להניח שרובם ירשמו ויקראו כמה ארנקים חמים..

הארנק השולחני הטוב ביותר: ביטקוין מול תרשים.

זה בעיקר בגלל ארנק חם נְגִישׁוּת. בין אם זה ארנקים מבוססי תוכנה, אינטרנט או אפליקציה, אתה יכול בדרך כלל להוריד אותם מכל מקום בעולם, והשתמש בהם לגמרי בחינם. כפי שאתה יכול לדמיין, זה הופך את הארנקים החמים לאופציה אטרקטיבית מאוד עבור מגוון עצום של בעלי קריפטו בודדים שם בחוץ.

יתר על כן, ארנקים חמים הם בדרך כלל פשוט מאוד לשימוש. כמה חריגים מתקדמים יותר שמים בצד, ברוב המקרים תוכל להוריד (להגדיר) את הארנק החם שלך בתוך מספר דקות ולהתחיל להשתמש בו מיד לאחר מכן. זה מצוין!

ממה להימנע בבחירת ארנק שולחני

משהו אחר שעליך לקחת בחשבון כשאתה מחפש את הארנק השולחני הטוב ביותר עבור עצמך הגורמים שהופכים את הארנקים לשולחן העבודה לפחות רצוי.

במילים אחרות, ישנם כמה דברים שהם סימנים מובהקים שכדאי להתרחק מהארנק ככל האפשר.

באופן טבעי, בראש הרשימה כאן יהיה חוסר ביטחון משמעותי. כלומר, תודה בזה – כנראה שראית את זה מגיע.

הארנק השולחני הטוב ביותר: ביטקוין בארנק עור.

כצפוי ככל שהיה זה, זה נכון יותר מאי פעם. עם תעשיית הקריפטו הופכים פופולריים יותר ויותר, ו טכנולוגיית בלוקצ’יין מאומץ בקצב הולך וגובר, יש גם ביקוש גובר ארנקי קריפטו אמינים ויוקרתיים, גַם. עם זאת, הפופולריות של הסצנה מושכת גם הרבה הרמאים ומוצרים לא אמינים.

זו הסיבה שזה חשוב תמיד בדוק תחילה את תכונות האבטחה של ארנק שולחן העבודה. אם הוא חסר אבטחה, תסכן את הנכסים שלך – זה לא משהו שאתה רוצה שיקרה!

כדי להוסיף לכך, כדאי לשים לב גם ל היבטי השימושיות של הארנק, גַם. נכון שמדובר במוצר (שירות) מבוסס שולחן עבודה, תרצה למצוא ארנק שיהיה גם וגם ממש פשוט לשימוש, אבל גם מציעים לך את ההזדמנות השתמש ברשימה רחבה יותר של תכונות והטבות.

הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה יאפשרו לכם לעשות זאת, בעוד שחלק מהאפשרויות הפחות אידיאליות יהיו, ובכן … Lackluster.

הארנק השולחני הטוב ביותר: ביטקוין ומנעול.

לבסוף, הקפד לעשות זאת תעשה את המחקר שלך ולמצוא את ארנקי הצפנה הטובים ביותר לשולחן העבודה יש (לְבַצֵעַ) עדכונים קבועים לקושחה שלהם, גַם. ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים שיש להם תמיכה במפתחים תמיד יהיו כך, הרבה יותר טוב מאלה שלא – כך ארנק מסוגל להישאר לפני העקומה וליישם תכונות אבטחה שישמרו עליך מפני כל איומי אבטחה מודרניים.

עם כל זה שנאמר, סוף סוף נוכל לעבור לרשימת הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה של השנה הנוכחית!

1. Ledger Live – ממשק משתמש יפהפה, פונקציונליות מושלמת & תכונות שימושיות

מדורגת מספר 1 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת ארנק ספר חשבונות דברים שאהבנו:

 • + סופר מאובטח
 • + הגנה מפני נזק פיזי
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

פִּנקָס הוא ללא ספק אחד מארנקי הקריפטוגרפים הפופולריים ביותר בשוק – זה מובן מאליו בשלב זה. עם זאת, אתה עלול להיות מבולבל – Ledger עוסק ב ארנקים קרים, אז מה זה עושה ברשימת “הארנק הטוב ביותר לשולחן העבודה”?

ובכן, הרשו לי להסביר – זה קשור למעשה ממשק המשתמש של ארנקי Ledger, Ledger Live.

נכון שלדג’ר עוסק בארנקי הצפנה בחומרה. עם זאת, בשל ממשק המשתמש שלו, לא ניתן היה לכלול ארנקים אלה מרשימה כזו – זה פשוט כל כך טוב!

להתחיל, ממשק המשתמש יפה – אתה יכול לשנות את ערכות הצבעים שלך ולעבור בין מצבים בהירים לכהים, אך לא משנה באיזו אחת תבחר, הממשק ייראה מודרני ומלוטש. הכל ערוך בצורה מאוד נוחה, גם אתה – תוכל ראה את החשבונות והיתרות שלך ממסך הבית, לנתח גרפים ושינויים, ואפילו עקוב אחר עסקאות.

בִּטָחוֹן הוא משהו שאתה יכול לצפות מדג’ר, כברירת מחדל. מאז ממשק המשתמש המדובר מחובר ל שני ארנקי חומרה שהחברה עוסקת בהם, תקבל כברירת מחדל רמות אבטחה קרות.

הארנק השולחני הטוב ביותר: Ledger Nano X.

אם לא ידעת, ארנקים קרים הם החלופות הבטוחות ביותר לאחסון קריפטו בשוק כולו. עם Ledger להיות אחד המותגים המובילים, אני מניח שאתה יכול לראות לאן אני הולך עם זה.

ביחס למכשירי לדג’ר, הם מיוצרים חָסוֹן & עָמִיד, ולהחזיק בקשות סיסמא של קוד PIN. כשמדובר Ledger Live להיות אחד הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה, עם זאת, אתה יכול לצפות לאותו אבטחת קוד PIN ביטוי שחזור נוסף בן 24 מילים כדי לעזור לך במשהו היה קורה למכשיר או לחשבון LL שלך.

סוף סוף, Ledger Live מקבל כל הזמן מגוון עצום של קושחה ועדכונים אחרים. אלה כוללים הכל מ שיפורי אבטחה, כל הדרך ל תוספות תכונות חדשות ושיפור איכות החיים הכללית.

אם תרצה לנסות את Ledger Live, תצטרך לרכוש את אחד מארנקי החומרה של החברה. Ledger Nano S יעלה לכם בסביבות 59 $, בזמן מחיר הננו X הוא בסביבות 119 $. עם זאת, אם אתם מחפשים את הארנק השולחני הטוב ביותר בסביבה, ומוכנים להשקיע בביטחון הנכסים שלכם, אתה באמת לא יכול להשתבש עם לדג’ר!

בקר בארנק Ledger

…או קרא את סקירת ארנק Ledger שלנו

2. Trezor – תכונות אבטחה מהשורה הראשונה, עדכונים מתמידים

מדורגת מספר 2 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת ארנק טרזור דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ארנק קריפטו ידוע מאוד
 • + מחזיקה במספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עדכוני קושחה קבועים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר
 • עבר גישה בלתי מורשית בעבר

בקר באתר

טרזור הוא אחד משני הספקים המובילים של ארנקות קריפטוגרפיות חומרה השולטים בשוק. זהה למתחרה העיקרי שלה – פִּנקָס -, זה עדיין מופיע ברשימה זו של הארנקים הטובים ביותר בשירותי קריפטוקו! זה נובע מ ממשק המשתמש של הארנק.

אם לומר את האמת, טרזור ​​כנראה צריך להתמודד על המקום של הארנק השולחני הטוב ביותר של ביטקוין – זה ללא ספק אחד המקומות הפופולריים ביותר לאחסן את ה- BTC שלך!

בניגוד לרבים מארנקי שולחן העבודה שיש שם, ממשק המשתמש של טרזור ​​הוא די פשטני. הוא מציג את כל הנכסים שלך בצד, ולאחר שתבחר את הנכס שתרצה לנהל, תינתן לך האפשרות לבחור מה תרצה לעשות איתו – לשלוח, לקבל, למכור, לרכוש , וכן הלאה.

הפשטות של הממשק היא בעיקר נתפס כמקצוען – זה נכון במיוחד אם אינך מעוניין לנהל מטבעות רבים ואתה מתחיל בעולם הקריפטו, באופן כללי. טרזור ​​לא יציף אתכם ברשימה ענקית של תכונות נוספות וכמה אפשרויות עיצוב מורכבות של ממשק המשתמש – זה טוב!

הארנק השולחני הטוב ביותר: טרזור.

אי אפשר גם להזכיר את טרזור ​​מבלי להדגיש שהחברה שעומדת מאחורי הארנק הקר – SatoshiLabs – נחשבת כמייצרת כמה מהמוצרים המאובטחים ביותר בשוק.

ארנקי טרזור ​​מתעדכנים ללא הרף את תכונות האבטחה האחרונות ושדרוגי הקושחה. בעקבות זאת יש לארנקים עצמם מחולל קוד PIN אקראי – מדי פעם קודי ה- PIN משתנים. זה נעשה כדי למנוע רישום keylogging, וכמה תוכניות זדוניות אחרות מגישה לכספים שלך.

אם Trezor נשמע כמו הארנק המתאים לצרכים ולצרכים שלך, וממשק המשתמש של המוצרים נראה כמו הארנק השולחני הטוב ביותר בסביבה, יהיה לך שני מוצרים מובחנים לבחירה. ה- Trezor One יעלה לכם בסביבות 59 $, בעוד ש- Trezor Model T (הגרסה החדשה והמשופרת של הארנק) עולה בסביבות 160 $.

בקר בטרזור

…או קרא את סקירת טרזור ​​שלנו

3. אקסודוס – פונקציונליות Exchange מובנית

מדורגת מספר 3 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת ארנק אקסודוס דברים שאהבנו:

 • + קל לשימוש
 • + בעל תמיכת לקוחות
 • + אפשרויות מרובות מטבעות קריפטוגרפיים
 • + ארנק מבוסס תוכנה
 • + תכונות החלפה מובנות

דברים שלא אהבנו:

 • נוטה לבעיות אבטחה
 • על פי הדיווחים העמלות יכולות להיות גבוהות למדי

בקר באתר

ארנק אקסודוס עשה גלים בחלל הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה. בצדק – כשמדובר באחסון קריפטו מבוסס תוכנה שאין מחובר אליו התקן חומרה (או שהוא לא רק ייצוג ויזואלי של המטבעות שלך שנשמרים, למעשה, בהתקן חומרה), יציאת מצרים מצוטטת לעיתים קרובות כהוויההדרך ללכת”!

הארנק השולחני כולל כמה מאפיינים נפרדים שעשויים להפוך אותו לבחירה מעניינת עבור כל חובבי הקריפטו המחפשים מקום בטוח לאחסן בו את נכסיהם..

ראשית, אקסודוס מאפשרת לך אחסן עליו מגוון די רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף לכל המטבעות העיקריים (כאלה שמובילים לפי פופולריות ושווי שוק), תוכלו למעשה לאחסן מספר די הגון של הנישות היותר יותר קריפטו ואסימונים, גַם!

אלה חדשות נהדרות עבור מי שמחפש לגוון את התיקים שלהם, ורוצים לעשות זאת על ידי חקר מטבעות קטנים ופחות מוכרים. יציאת מצרים תאפשר לכם לשמור על רבים מהם על הארנק – הכל במקום אחד!

משהו אחר שהופך את Exodus לאחד מארנקי הצפנה הטובים ביותר בשולחן העבודה היא העובדה שיש לה מרכזיה מובנית. בכנות, אתה יכול לרכוש ולמכור נכסי קריפטו מהנוחות של הארנק שלך, מבלי שתצטרך להעביר את הכספים שלך לבורסה אחרת או לתיווך אחר..

הארנק השולחני הטוב ביותר: אקסודוס.

זה די מגניב! זה אכן חוסך זמן רב, ובוודאי שהוא דרך נוחה לסחור בקריפטוסים!

מבחינה ביטחונית, יציאת מצרים זה קצת מסובך. הארנק אכן מציע אבטחה ראויה למדי למשתמשים בו – כל מי שמחפש את הארנק הטוב ביותר בשולחן העבודה, צריך לדעת שתוכלו לעשות זאת להחזיר את הכספים שלך אם משהו היה קורה למחשב שלך עם תכונת גיבוי מובנית.

יתר על כן, אקסודוס כן ​​יש תכונה לביטוי התאוששות, גם עם זה, תוכל לגבות את הכספים שלך אם תאבד את הגישה לארנק שלך או, למשל, תשכח סיסמה.

עם זאת, משתמשים מסוימים טוענים זאת לאקסודוס חסרים הרבה תכונות אבטחה, גַם. דוגמה טובה תהיה 2FAאימות דו-גורמי. זה הפך להיות נוהג סטנדרטי בענף, אך אבוי, לארנק המדובר אין את התכונה.

בסך הכל, אם אתה מחשיב את כל היתרונות והחסרונות של יציאת מצרים, זה בהחלט כן אחד הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה! אם אתה מעוניין, תוכל למצוא את הארנק ולבדוק אותו כאן.

בקרו באקסודוס

…או קרא את סקירת אקסודוס שלנו

4. Electrum – אחד מארנקי הביטקוין הפופולאריים ביותר בסביבה

מדורגת מספר 4 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת ארנק Electrum דברים שאהבנו:

 • + אחד מארנקי הביטקוין הוותיקים ביותר
 • + קל מאוד לשימוש
 • + מבוסס תוכנה
 • + שום מידע לא נשמר בשרת
 • + קוד פתוח
 • + משתמש באימות דו-גורמי

דברים שלא אהבנו:

 • היו לו בעיות אבטחה
 • תומך רק בביטקוין

בקר באתר

אלקטרום הוא אחד הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה של Bitcoin. שֶׁלָה ותיק בענף – אם החזקת קצת BTC זמן רב, וחקרת הארנקים הטובים ביותר עבור קריפטוגרפיה מסוימת זו לפני כן, בטח שמעת על אלקטרום.

זו הנקודה הראשונה שכדאי להזכיר – אורך החיים של הארנק הוא הצהרה של כמה זה טוב! היו הרבה ארנקים שולחניים שניסו לקבל כמה שיותר תשומת לב כלפי עצמם, אך עדיין נכשלו, בסופו של דבר. למרות זאת, אלקטרום גברה על כולם, ובוודאי יכול להציע את מעמדו הוותיק כהוכחה לאמינותו.

זה לא הדבר היחיד שהופך את Electrum לאחד הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה.

הארנק המדובר הוא פשוט מאוד לשימוש. אמנם ייתכן שחסרות לו כמה תכונות מתקדמות ומהודרות שאפשרויות אחסון קריפטו מבוססות שולחן עבודה אחרות, אך זה עדיין יאפשר לך בצע את כל הפונקציות העיקריות שאתה מצפה, תוך שמירה על בריאות המטבעות.

הארנק השולחני הטוב ביותר: Electrum.

אם כבר מדברים על בטיחות, אלקטרום יש את זה באבדים.

הארנק הוא פיתרון מאובטח מאוד, במיוחד כשמדובר בארנקים ספציפיים לביטקוין. היא לא שומרת כל מידע על המשתמשים שלה בשרתים שלהם, ובתמורה, זה אומר אתה ורק אתה שולט במפתחות הפרטיים שלך.

נוסף על כך, הארנק כן קוד פתוח, גַם. כל אחד וכולם יכולים לבדוק את הקוד שמאחורי הארנק, את כל מאפייני האבטחה שלו וכדומה.

הארנק הוא חופשי לשימוש, מאפשר לך ל השתמש באימות דו-גורמי, ו מפעילה סיסמאות ואמצעי אבטחה אחרים. זה בהחלט אחד הארנקים הטובים ביותר לשולחן העבודה של ביטקוין בשוק – אם אתה מעוניין לנסות את זה, אתה יכול לבדוק את זה כאן.

בקר באלקטרום

…או קרא את סקירת Electrum שלנו

5. MyCelium – ארנק ביטקוין אמין ומקור פתוח

מדורגת מספר 5 מתוך 5 בורסות קריפטו

סקירת ארנק MyCelium מסביב דברים שאהבנו:

 • + אָמִין
 • + קוד פתוח
 • + חיבורים מהירים וזורמים
 • + מגוון חשבונות

דברים שלא אהבנו:

 • אין גרסת שולחן עבודה
 • יכול להיות קשה לניווט

בקר באתר

אותו דבר כמו ארנקי שולחן העבודה הטובים ביותר שיש שם, תַפטִיר הוא ארנק ספציפי לקריפטו. משמעות הדבר היא שהיא תומכת רק אחד, מטבע קריפטוגרפי ספציפיביטקוין.

יש לכך יתרונות וחסרונות משלו. זה מגביל אותך ב רק אפשרות לאחסן BTC בארנק, וצריך לחפש חלופה נוספת לאחסון קריפטו אם יש לך כמה אלטקוינים. עם זאת, MyCelium מספקת, למעשה רמות אבטחה גבוהות ככל שמגיע אחסון הביטקוין.

יחד עם זאת, במקביל, MyCelium הוא אפילו לא ארנק שולחני מלכתחילה – ניתן להשתמש בו רק במכשירי Android ו- iOS. מה זה בכלל עושה ברשימה הזו? ובכן, יש תכונה אחת ויחידה שהופכת אותה לבחירה בת קיימא במקרה כזה – זה תומך פִּנקָס ו טרזור (ארנק חומרה) אינטגרציות.

במילים אחרות, MyCelium הוא תואם לחלוטין עם ארנקי החומרה המובילים בשוק – Ledger ו- Trezor. פירוש הדבר שתוכלו לעשות זאת חבר את ארנק MyCelium שלך עם התקני החומרה הנ”ל, ובכך להגדיל עוד יותר את האבטחה של הביטקוין שלך.

הארנק השולחני הטוב ביותר: MyCelium.

בהתחשב בממשקי המשתמש של ארנק החומרה, MyCelium הופך לארנק גיבוי די הגון עבור Bitcoin, במיוחד.

אם אתה לא כל כך מעוניין לחבר את הארנק למכשירים אחרים, או פשוט לא רוצה לרכוש ארנק חומרה, מלכתחילה, תשמח לדעת ש MyCelium מציעה הרבה תכונות אבטחה מעולות בפני עצמה. הוא מצפין את כל הנתונים שלך (גם נתונים אישיים כלשהם, וגם מידע הקשור בארנק) ומסתיר אותם גם מכל צד שלישי וגם מהחברה עצמה.!

אתה יכול להשתמש במאמתים וסיסמאות, לשלב אמצעי תשלום שונים ואת ארנקי החומרה הנ”ל לחשבון MyCelium שלך, ואפילו החלף ביטקוין מנוחות הארנק שלך, גַם. זה הרבה פונקציונליות שימושית באפליקציה אחת מבוססת מובייל!

אם תרצה לנסות את MyCelium בעצמך, תמצא את הארנק כאן.

בקר ב- MyCelium

…או קרא את סקירת MyCelium שלנו

כיצד לבחור את ארנק שולחן העבודה הטוב ביותר עבור עצמך?

עכשיו, כפי שאולי כבר התאספתם, לבחור את הארנק השולחני הטוב ביותר יכול להיות קצת מסובך. יש לך את שלך ארנקים ייעודיים לשולחן העבודה, אז יש גם ארנקי חומרה התומכים בכמה ממשקי משתמש שולחניים מדהימים, ואפילו ארנקים מבוססי אפליקציות המאפשרים שילוב ארנק חומרה.

כל זה יכול להיות מבלבל למדי, במיוחד אם אתה חדש לגמרי בסצנת הקריפטו. אל תדאג, מכיוון שאנחנו כאן כדי להבין את הדברים האלה!

ישנם כמה ‘כללי אצבע’ ספציפיים שתוכלו לעקוב אחריהם כדי לצמצם את הרשימה, וכן מצא את הארנק המתאים לעצמך. הראשון מהכללים האלה קשור ל מקבל סדר עדיפויות ישר.

למה אני מתכוון זה די פשוט – כדאי לשבת ולהחליט אילו תכונות של ארנקי הצפנה הטובים ביותר לשולחן העבודה הולכות להיות החשובות ביותר עבורך. באופן טבעי יש לך דברים כמו בִּטָחוֹן בראש, אבל הרשימה יכולה להיות נרחבת למדי – חשוב לתעדף! על ידי כך תוכל לצמצם את מאגר הבחירות שלך לא מעט.

הארנק השולחני הטוב ביותר: Ledger Nano X.

דבר נוסף שיש לחשוב עליו קשור השימוש בארנקי הצפנה מרובים. אתה יכול, למעשה, להשתמש בזוג או בכמה ארנקי קריפטוגרפיה שונים לצרכי אחסון הנכסים שלך. זוהי שיטה פופולרית במיוחד לאחסון קריפטו בכל הקשור ארנקי חומרה.

תחשוב על זה בעצמך – אם אתה סוחר קריפטו פעיל, והם מתבונן כל הזמן בשוק על מנת לנתח את הזמנים הטובים ביותר לרכישה ומכירה של מטבעות, באופן טבעי תרצה להשתמש בארנק שיאפשר לך לבצע פעולות אלה בִּמְהִירוּת. ארנקים חמים – כולל כמה מהארנקים הטובים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים – הם בין האפשרויות הטובות ביותר בעניין זה.

עם זאת, גם במצב כזה, כנראה שתרצה שיהיה מקום להחזיק את עיקר המטבעות שלך – מטבעות שאינכם מתכננים לסחור, ובמקום זאת, רוצים לשמור בסביבה מאובטחת למועד מאוחר יותר. כאן נכנסים ארנקי חומרה.

למען האמת, רעיון טוב הוא להשתמש שניהם ארנק מבוסס שולחן עבודה, וגם חומרה, בשילוב זה עם זה. בדרך זו תוכלו לקבל את המיטב משני העולמות – אבטחת ארנק קר מהשורה הראשונה, וגם את הקלות והמהירות שמציעים ארנקים חמים.

יש לך את הארנק שלך … מה עכשיו?

אז, אז – בחרתם את הארנק השולחני הטוב ביותר עבור עצמכם (או אפילו זוג), ומוכנים להתחיל לסחור בקריפטו. מאיפה אתה מתחיל?

אפשרות אחת היא לרכוש ולמכור את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מתוך ממשק הארנק. זה, כמובן, זה מאוד נוח – זה מאפשר לך לעשות הכל מהנוחות של הארנק שלך, לא צריך לצאת למסחר כלשהו או לפלטפורמת מסחר אחרת.

סוג זה של סחר בקריפטו גם כן מבטל את האפשרות לטעות אנושית, גַם. כוונתי היא שלא תצטרך להזין כתובות ארנק לבורסה, או להיפך – אם היית טועה אפילו בסמל יחיד, זה בעצם יהפוך את הקריפטו שלך עבור לכתובת אחרת לגמרי, ותאבד לנצח.

הארנק השולחני הטוב ביותר: מטבעות קריפטו וכסף פיאט בארנק.

עם זאת, השימוש בתכונות המסחר בקריפטו בארנק הוא למעשה לא מומלץ. ישנן כמה סיבות מדוע גם זה המצב.

קודם כל תצטרך ספק מידע רב על עצמך לחברת בעלי הארנקים או לפלטפורמת ההחלפה שהם שילבו במוצר שלהם. זה מעולם לא אידיאלי זה פוגעת בביטחון שלך – באמצעות חילופי יוקרה, עם זאת, אתה יכול להיות בטוח שהמידע שלך יהיה בטוח ושלם.

יתר על כן, אתה צריך לקחת דברים כגון עמלות גם בחשבון. לבורסות מרובות שם יש מגוון רחב של עמלות ומודלים בתשלום שתוכלו לבחור מהם. עם זאת, עם פלטפורמות חליפין מובנות בארנק, העמלות הן בדרך כלל הרבה יותר גבוה מהממוצע – אתה באמת יכול להפסיד הרבה יותר כסף מאשר באמצעות מרכזיה!

אם לומר זאת בקצרה, גם אם הייתם משתמשים בארנק השולחני הטוב ביותר בשוק, זה עדיין רעיון טוב יותר ערוך את הקניות שלך בקריפטוגרפיה בנפרד, חילופי מסורים.

אבל איך לדעת איזה בורסה כדאי לבחור? ובכן, אחת הדרכים לגלות היא על ידי מבט על פלטפורמות המסחר הקריפטו המדורגות ביותר בשוק, ולבחור את זה שנראה הכי מתאים לך!

הארנק הטוב ביותר לשולחן העבודה: Coinbase.

Coinbase, בינאנס, ו קראקן הן פלטפורמות שאתה פשוט לא יכול לטעות בהן. הם אָמִין, בעלי ממשקי משתמש נהדרים, מודלים של שכר טרחה תחרותי, ו מגוון רחב של מטבעות קריפטו לסחור ולהחליף.

באופן טבעי, אתה צריך לעשות מחקר משלך, ולמצוא בורסה המתאימה ביותר עבורך. עם זאת, כבר למצוא את הארנק השולחני הטוב ביותר צעד ענק בכיוון הנכון – ברגע שדאגת לצד הביטחוני של הדברים, כל השאר צריך להיות מפרש חלקה, משם והלאה!

מסקנות

הגענו לסוף רשימת ארנקי שולחן העבודה הטובים ביותר של השנה הנוכחית. בשלב זה, אתה אמור להיות מסוגל לעשות את הבחירה הנכונה, ובחרו את הארנק שיתאים לרצונותיכם וצרכיכם ביותר.

אך שוב – כפי שבוודאי שמת לב, ארנקים לשולחן העבודה הם די מסובכים! קשה למצוא אחסון ייעודי לשולחן העבודה – לפחות כשמדובר בארנקים אמינים. זו הסיבה שלעיתים קרובות מסתכלים חלופות שונותהתקני חומרה בעלי פונקציונליות של ארנק שולחן עבודה, אפליקציות המשתלבות עם ארנקי תוכנה או חומרה אחרים, וכן הלאה.

באופן כללי, אם כי אם אתה מחפש את הטוב ביותר ביטקוין ארנק שולחני או מקום לאחסון כל אחד מהאלטקוינים שלך, אתה תמיד צריך להתמקד בהיבט של בִּטָחוֹן. אם אינך בטוח לגבי ארנק ספציפי לשולחן העבודה וחושש שהוא לא יכול להיות בחירה אידיאלית לבטיחות המטבעות שלך, אל תשתמש בו – זה לא שווה את זה!

טבלה: תכונות התוכנה של Ledger Nano X ושל Model Trezor T

במקום זאת, בחירה טובה יותר היא אז למצוא אלטרנטיבה – בין אם זה יהיה ארנק מבוסס חליפין או אפילו אחד חומרה, עדיף הרבה יותר לבחור דרך אחרת לאחסן את מטבעות הקריפטו שלך ממה שתוכנן במקור, אבל כדי להיות בטוחים בבטיחותם, ושיהיה לך שקט נפשי!

לבסוף, ככל שמסחר, קנייה ומכירה של נכסי קריפטו, הפיתרון הטוב ביותר הוא בחר פלטפורמה להחלפה שניהם בעל מוניטין טוב בתחום, והוא מאובטח ואמין, גַם. Coinbase ו בינאנס הם שני המנהיגים בעניין זה, אך יש בהחלט אפשרויות מדהימות יותר לבחירה!

עם כל הדברים שנאמרו, אני מודה לכם שקראתם רשימה זו של ארנקי שולחן העבודה הטובים ביותר, ומקווה שזה היה שימושי עבורכם! בהצלחה, ועד הפעם הבאה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map