אסימון תשומת לב בסיסי: המדריך השלם

מה אם הייתי אומר לך שיש דרך כמעט לחסל כל הונאה דיגיטלית והונאה? יתר על כן – זה לא נחלת העתיד או הארץ ‘לעולם’. לא, אני מדבר על משהו שניתן לגשת אליו וליישם אותו על ידי אנשים כמוך וכמוני. אני מדבר על ה אסימון תשומת לב בסיסי.

חלקם, לאחר ששמעו על תכונות האסימון הזה, היו כותבים אותו מיד כצורה של תרמית או תחבולה כלשהי. לא יכולת להאשים אותם.

ה היעדר צד שלישי בחיבור התלת-כיווני בין משתמשים, מפרסמים ומפרסמים נשמע כמו משהו מפנטזיה. אבל היה סמוך ובטוח – אחרי שתקרא את המדריך הזה, תראה שזה זה זה לא רק אפשרי – זה כבר קיים! ובאמת, הנחת היסוד מאחוריה היא די פשוטה!

פתק: ניתן לרכוש BAT ב- Binance – אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות האמינות ביותר. כמו כן, חשוב לאחסן את המטבעות בארנקי הצפנה אמינים, כגון Ledger או Trezor.

במדריך זה אספר לכם הכל על עטלף – מה זה, איך הוא נוצר, למה הוא משמש וכו ‘. אז ללא התייחסות נוספת, נקפוץ פנימה!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי למטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • מגוון שימושים
 • מאפשר הטה
 • הגדלת מאגר המשתמשים ללא הרף
 • מבוזר

חסרונות

 • לא הכי פופולרי
 • בעיות אימוץ

מה זה אסימון תשומת לב בסיסי?


עטלף מייצג “אסימון תשומת לב בסיסי”. BAT הוא (קודם כל) א אסימון השירות ו תוכנית חילופי מודעות משולב בדפדפן האינטרנט האמיץ. שֶׁלָה מבוזר, קוד פתוח ומבוסס על ה את’ריום בלוקצ’יין. תכונות אלה הופכות אותו לייחודי. המטרות הנוכחיות של הצוות העובד עם BAT היא להרחיב אותו לדפדפני אינטרנט רגילים אחרים, פופולריים יותר.

היסטוריית ה- BAT

BAT נוצר על ידי אדם מסוים ברנדן אייך ואז פותח עוד יותר על ידי התוכנה האמיצה. עם זאת, ראוי להזכיר ששני הפרויקטים הללו הם יצירות נפרדות.

כל הרעיון של האסימון הוא שהוא מכוון אליו לְחַסֵל (או ליתר דיוק להתחמק) כל הונאה או מתווכים הקשורים לשיטות הפרסום הדיגיטליות המסורתיות.

אסימון תשומת לב בסיסי: המדריך השלם

ה בורא של אסימון הקשב הבסיסי היה חזון ברור לעזור ללקוחות, מפרסמים ומשתמשים. הוא הדגיש את המטרה למנוע כל אי נוחות בזמן השימוש באינטרנט. בסופו של דבר, הוא החליט ליצור מערכת אקולוגית שמטרתה חגיגית להשיג בדיוק את זה.

לאחר זמן מה שעבר מהקמת והפצה של אסימוני ה- BAT, חלקם אלמנטים ספציפיים של BAT שולבו בדפדפן אינטרנט מסוים – דפדפן אמיץ, לדייק. היזמים תכננו אלמנטים אלה כך שיתאימו לתכנית התשלום האמיץ. עד לאותה נקודה היא השתמשה בביטקוין כמטבע העסקאות העיקרי.

למרות שאסימני BAT משמשים לרוב ומשויכים לדפדפן האינטרנט האמיץ, הוא אינו מוגבל אליו. ניתן ליישם את BAT גם בדפדפני אינטרנט אחרים.

איך עובד ‘BAT’?

משתמשים, מפרסמים ומפרסמים בדרך כלל מגיעים לדפדפן האינטרנט האמיץ עם מחשבה בודדת על אסימוני תשומת לב בסיסיים. דפדפן אינטרנט זה הופך ל- מערכת אקולוגית מבודדת בערך.

מפרסמים מוציאים את התוכן שהם יוצרים. לאחר מכן מפרסמים מגיעים למפרסמים ומציעים להם כמות ספציפית של BAT. הֵם להחליט על סכום זה על פי תשומת לב המשתמש הנמדד.

לאחר מכן, המשתמשים מקבלים בתור כמה BAT עבור ההשתתפות. יש להם שתי אפשרויות עכשיו: הן יכולות גם לִתְרוֹם אסימוני BAT אלה למו”ל או להשתמש אותם על הרציף.

אסימון תשומת לב בסיסי: המדריך השלם

הרעיון המרכזי כאן הוא פשוט מאוד: האסימונים שומרים על כל נתוני המשתמש בטוח ופרטי, תוך הצגת מודעות מותאמות אישית ספציפיות יותר. וזה רק מצד המשתמש!

מפרסמים נהנים מכך אסימוני תשומת לב בסיסיים מכיוון שהם חווים הונאה פחותה בהרבה תוך מיצוי פוטנציאל התגמול שלהם בתהליך. המפרסמים מצידם מקבלים בנוסף לדיווחים הרבה יותר טובים ומדויקים ביצועים מוגברים.

BAT ICO

ה BAT ICO (הצעת מטבע ראשונית) קרה שוב 31 במאי 2017. ההנפקה הייתה ERC-20 אֲסִימוֹן.

האם זו הייתה הצלחה?

תוך פחות מ -30 שניות האסימון הועלה בסביבות 35 מיליון דולר.

אז כן, אני חושב שזה בטוח לומר שה- ICO של BAT אכן היה א הצלחה גדולה בזמן הביצוע.

בנוסף לסכום זה, פרויקט האסימון BAT (יחד עם מפתחיו) קיבל 7 מיליון דולר כצורת השקעה מחברות הון סיכון שונות..

ה סכום מלא של ההיצע עבור ERC-20 אסימונים היה 1,5 מיליארד אסימוני BAT. שליש מהסכום הזה חזר בסופו של דבר לצוות המפתחים. זה הגיוני מכיוון שהם הצוות שפיתח את האסימון.

הצוות משתמש בסכום שנשמר לצורך פיתוח נוסף של פלטפורמת אסימון הקשב הבסיסי. בנוסף, המטרה היא להגביר ולהניע צמיחה מתמדת של משתמשים.

צמיחת משתמשים ב- BAT

לאחר סיום ה- ICO, הצעד הגדול הבא היה להתמודד עם בעיית צמיחת המשתמשים.

ה צוות שמאחורי אסימון ה- BAT פרויקט מסר (טוב, אולי ‘מופץ’ יהיה מונח טוב יותר לשימוש כאן) 300 אלף אסימונים בסוף 2017. אסימונים אלה ניתנו בעיקר למשתמשים הרשומים לאחרונה. לאחר מכן ארגנה החברה מתנות, תוכניות הפניה וכו ‘.

במבט לאחור, המהלכים העסקיים הללו זכו להצלחה גדולה. מאגר המשתמשים החדש התרחבה במהירות ועכשיו משתמשים אפילו מגיעים ללא כל סוג של מניע פיננסי – הם עושים זאת מתוך עניין וריגוש טהור עבור אסימון הקשב הבסיסי.

ארנק BAT

ארנקי BAT הם די ספציפיים – הם נקראים ארנקים אמיצים ומתארחים בדפדפן האינטרנט האמיץ. המטרה העיקרית של ארנקים אלה היא החזק את אסימוני ה- BAT שלך ולבצע עסקאות שונות אחרות.

כדי ליצור ארנק מסוג זה, עליכם קודם כל, פתח את דפדפן האינטרנט האמיץ שלך ונווט לחלון העדפות. דרך נוספת לעשות זאת היא להקליד בערך: העדפות בשורת הכתובת.

אסימון תשומת לב בסיסי: המדריך השלם

לאחר מכן, עליך להחליף את התשלומים “ON”. ניתן לעשות זאת על ידי בחירה באפשרות תשלומים אמיצים בחלונית השמאלית. בעוד כמה זמן זה ייקח, אבל זהו – רשמית יש לך את הארנק האמיץ שלך!

אם ברשותך כבר סוג כלשהו של מטבע קריפטוגרפי, תוכל להוסיף אותו בקלות שלך (הקיים כעת) ארנק בסיסי של שים לב. כל שעליך לעשות הוא לבחור את סוג המטבע הרצוי לְהוֹסִיף, עותק כתובתו ו לִיזוֹם ההעברה. יתכן שיעברו כמה דקות נוספות ואז – וואלה! – עכשיו יש לך כספים בארנק האמיץ שלך.

ה אסימוני BAT מבוססים על רשת את’ריום. זה אומר ש ETH עסקאות נוטים להיות די מהר יותר, במיוחד בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

אתה יכול גם להוסיף אסימונים אלה ל- ארנקים אחרים של מטבעות קריפטו, עם תנאי אחד – הארנקים האלה צריכים לתמוך בעסקאות מבוססות אתריום. ובכל זאת, כאשר הם ממוקמים יחד עם הארנק האמיץ, אלה נופלים בהשוואה.

היזמים עיצבו את הארנקים הללו במיוחד עבור אסימונים הבסיסיים של תשומת לב, מה שהופך את כל המבחן * זה * להרבה יותר מהיר וקל.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

BAT: מחיר ומיקום שוק

נכון לכתיבת מדריך זה, אסימון ה- BAT יושב בנוחות מדורגת 45 בשוק, על פי coindesk.com.

אסימון תשומת לב בסיסי: המדריך השלם

ה המחיר הנוכחי של אסימון BAT הוא 0,42 $. מהגרף שלמעלה אנו יכולים לראות שהאסימון גדל במהירות מתחילת השנה הזו. ניכר כי מחיר האסימון עולה ויורד כל הזמן. עם זאת, זה כרגע הכי הרבה גידול מהיר.

למה BAT?

כפי שציינתי בפרקים הקודמים, לאסימון ה- BAT יש מגוון רחב של שימושים, מה שהופך אותו למושך מאוד לכל סוגי המשתמשים השונים. עכשיו ברצוני לתת לך כמה דוגמאות פשוטות מדוע קבוצות ספציפיות של אנשים עשויים לרצות להשתמש באסימוני ה- BAT.

 • מפרסמים: מפרסמים מתמריצים לשלב את אסימוני תשומת הלב הבסיסיים ברשימת המודעות שלהם. בכך הם מקבלים א יכולת ייחודית לקבל נתונים ספציפיים מאוד ועוד ניתוחים שונים. אסימון ה- BAT משתמש בכלים רבים ושונים (כלומר מערכות מדידת קשב, אלגוריתמים מבוססי למידת מכונה וכו ‘) כדי לחלץ כמה שיותר נתונים ברורים וספציפיים. זה נותן למפרסמים אפשרות ייחודית לקבל נתונים אובייקטיביים על אופן ביצוע המודעות הספציפיות שלהם. זה, בתורו, מאפשר להם ליצור יותר מותאם אישית, פרסומות ידידותיות למשתמש בעתיד.
 • משתמשים: בעת שימוש בדפדפן האינטרנט האמיץ ובאינטראקציה עם אסימוני ה- BAT, המשתמשים משתתפים בתרחיש מסוג “תן-לקבל”. כאשר משתמש צופה בפרסומות, הוא מקבל סכום מסוים של אסימוני BAT כפיצוי על זמנו. לאחר מכן, בתורו, הוא יכול לבחור מה הוא רוצה לעשות עם אסימונים אלה. משתמשים מסוימים עשויים לבחור בכך להוציא את האסימונים האלה (כאמצעי תשלום) על מגוון רחב של שירותים. אחרים עשויים ‘לתרום’ אותם בחזרה למו”ל.
 • מוֹצִיא לָאוֹר: מפרסם הוא מְתוּגמָל על ידי שניהם מפרסמים וה משתמשים. זה יוצר תמריץ עצום להרחיב עוד יותר את פלטפורמות הפרסום עבור סוגים שונים של מפרסמים. מפרסמים מקבלים משוב מהמשתמשים, ואז מאפשרים להם בחר ביד את המודעות (ואפילו המפרסמים) שהם רוצים להציג ולעבוד איתם. קצת יותר מו”לים ידועים שעובדים עם ומקבלים אסימוני תשומת לב בסיסיים כוללים את הוושינגטון פוסט, Vimeo, סגן.

כמו כן, יש להזכיר כי קבלת מטבעות BAT ב- Binance היא סופר פשוטה. רק וודא שאתה שומר אותם בארנק קריפטוגרפי מאובטח, כמו Ledger Nano S ו- Trezor.

אבטחה וטיפוח

היופי במערכת תלת-כיוונית כזו טמון ב פַּשְׁטוּת מהפעולות הנ”ל. אסימוני BAT מאחסנים את כל הנתונים שנאספו באופן מקומי. צדדים שלישיים אינם מסוגלים לערב את עצמם בתהליכים אלה (לא בעסקה ולא בניתוח נתונים). אז מה זה אומר?

א סוג BAT של מערכת אקולוגית כמעט מבטל כל אפשרות להונאה או הונאה. זהו גורם עצום כאשר מתמודדים עם שווקים מקוונים.

משתמשים, מפרסמים ומו”לים בטוחים כשמדובר בכוונות רעות. איש לא יוכל הונאה וגנבה הכספים והנכסים שלהם.

הטבה מדהימה נוספת של אסימוני תשומת הלב הבסיסית היא שזה מאפשר הטה. אפשרות זו פועלת באופן דומה לאתרים כמו פטרון – אתה יכול פשוט להטות יוצרי תוכן מועדפים (יוטיוברים, בלוגרים, סטרימרים של עוויתות וכו ‘) בכל זמן נתון.

זה מבטל צד שלישי המעורב (במקרה זה, זה יהיה אתר כמו Patreon). בכך, קצה BAT ממקסם את כמות הטיפ שקיבל יוצר התוכן. אנשים טיפים בצורה של אסימונים שהוזכרו – בדרך זו, התפתחות והתפתחות האסימונים של ה- BAT הופכים למהירים עוד יותר.

BAT: סיכום

ברנדן אייך יצר את אסימון הקשב הבסיסי מתוך כוונה ראויה להערצה של מזעור ו ביטול כמויות בולטות של הונאה מקוונת, תרמית וכוונות רעות. הבעיות הללו היו – ועדיין – רלוונטיות לקהילות השיווק הדיגיטלי. היוצר והמפתחים הציעו את BAT כאחד הפתרונות האפשריים.

עם זאת, ראוי להדגיש כי כפתרון, BAT עשה דרך ארוכה. זה התחיל ברעיון מעניין, פיתוח מוביל, איחוד כוחות עם הצוות ב- Brave Software.

עם הזמן התהליך הוביל ל ICO ראשוני של BAT, שילוב בדפדפן האינטרנט האמיץ, יצירת ארנק ה- BAT. והכי חשוב, זה הביא למאגר משתמשים שגדל כל הזמן.

אסימון תשומת לב בסיסי: תכונות BAT.

ה ניידות מסביב של מטבע ה- BAT מאפשר לה להרחיב כל הזמן ולקדם את התפתחותו. צוות ה- BAT (עם היוצר של BAT עצמו ככוח המניע של הפרויקט) עובד קשה על מנת למקסם את השימוש באסימון. הם שואפים לדחוף אותה בעמדת השוק ולהפוך אותה לזמינה יותר ויותר.

עם מודל עסקי משלם לגלוש נהדר כשמשמש כחלון הראווה, אסימון הקשב הבסיסי כבר הבטיח את מעמדו כמדהים כְּלִי לשיווק ואינטראקציה דיגיטלית. יהיה מעניין לראות מה העתיד צפוי לה.

השווה אסימון תשומת לב בסיסי זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה אסימון תשומת לב בסיסי זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא הכל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

BAT: מסקנה

ככל שעובר הזמן, כלים כמו BAT נעשים נחוצים יותר ויותר. כל דבר שמציע לשפר ולקדם את הביטחון חיוני לרווחת השיווק הדיגיטלי.

בימינו, די קשה להדגיש עד כמה מערכת כזו חשובה. אנשים סובלים מרמאים והאקרים מדי יום ביומו. כלי כמו אסימון ה- BAT הוא משיח אמיתי לתחום המסחר במטבע דיגיטלי וקניות מקוונות.

הנה ה צעדים שעליך לבצע כדי לקבל אסימונים של BAT:

 1. קבל ארנק BAT אמין (ספר חשבונות ננו ס אוֹ טרזור).
 2. הקים חשבון.
 3. מצא את כתובת ה- BAT שלך.
 4. הירשם ל- בינאנס.
 5. רכשו אסימוני BAT במטבעות פיאט.
 6. העבר חלק או את כל הנכסים שלך לארנק Ledger Nano S או Trezor.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map