מה זה ביטקוין מזומן?

מאז ביטקוין (BTC) הפך פופולרי יותר ויותר, משך הזמן שנדרש לעיבוד עסקה הפך איטי יותר ויותר. זה גם ביצע את העלות של כל עסקה יקר יותר לשולח.

לשיפור מערכת הביטקוין הנוכחית, מזומן ביטקוין (BCH) נוצר! ונראה שהם עושים עבודה מצוינת עד כה – למרות שזה פורסם רק באוגוסט 2017, Bitcoin Cash כבר הפך ל- מטבע החמישה הראשונים! זה די ברור כאשר בוחנים כיצד נסחרת בכמה חילופים פופולריים, גַם.

אבל האם אתה עדיין שואל את עצמך “מה זה ביטקוין מזומן?”, אל דאגה – הכל ייחשף במאמר זה!

מדריך זה יגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על השאלה מהי ביטקוין מזומן, מדוע נוצר ומה הוא עושה בפועל.

לאחר שהבנתם את היסודות, נסביר כיצד תוכלו לקנות ביטקוין מזומן. מכיוון שתצטרך לאחסן את הקריפטו שלך איפשהו, כדאי לשקול גם להשיג את עצמך ארנק מאובטח, גַם! כמו כן, עבור אלה שמרגישים ממש הרפתקנים, אנו נראה גם לכם איך לכרות את זה!

אז למה אתם מחכים, בואו נלך לחקור מה זה ביטקוין מזומן ואיך זה התחיל!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי למטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • אתריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • אתריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את סקירת בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה

יתרונות

 • זמני עסקה מהירים
 • עמלות עסקה נמוכות
 • מדרגיות טובה יותר מביטקוין

חסרונות

 • מתנדנד מהפילוסופיה הראשונית של הביטקוין
 • אמון נמוך בקרב קהילות מטבעות קריפטוגרפיים

מה זה מזומן ביטקוין: איך זה התחיל?

הכל התחיל עם הסכמים וחילוקי דעות לגבי כיצד לשפר את הטכנולוגיה של ביטקוין. אתה מבין, אחת הבעיות בביטקוין היא, ככל שיותר אנשים משתמשים בו, לרשתות לוקח יותר ויותר זמן לעבד עסקה. המשמעות היא גם שעמלות העסקה מתייקרות יותר!

מה זה ביטקוין מזומן: השוואה בין ביטקוין וביטקוין מזומן.ביטקוין לעומת ביטקוין מזומן | מקור: vastava

חובבי הביטקוין הבינו שזו הופכת לבעיה גדולה, במיוחד עכשיו המטבע הקריפטוגרפי נהיה כל כך פופולרי. כדי לעזור במציאת פיתרון, הציעו המפתחים שני רעיונות שונים.

רעיון 1: שנה את הפורמט של כל בלוק

הנה דוגמה של העולם האמיתי עבורך: חשוב על כתיבת כל עסקת ביטקוין על דף נייר ריק. ראשית, תצטרך כתוב את כתובות הארנק של השולח ושל המקלט. לאחר מכן, עליך לכתוב את החתימות האישיות עבור כל עסקה.

תחשוב על זה, זה ייקח די הרבה מקום בגליון הנייר שלך!

אז קבוצה אחת של מפתחים הציעה להפריד את דף הנייר לשניים. בגיליון נייר אחד יהיו כתובות השולח והמקבל, ואילו בגיליון השני יופיעו החתימות.

בעיקרו של דבר, מכיוון שיהיה יותר מקום על הנייר, ניתן יהיה לעבד יותר עסקאות!

רעיון 2: הגדלת גודל הבלוק

קבוצה אחרת של מפתחים חשבה כך זה היה רעיון רע. למה? ובכן, למרות ששינוי הפורמט של כל בלוק יעלה טכנית את מהירות העסקה של ביטקוין, זה יהיה רק ​​פיתרון זמני. לכן, כאשר רשת הביטקוין תהיה פופולארית עוד יותר, היא תדרוש שדרוג נוסף.

הם חשבו שהדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה המהירה של ביטקוין היא הגדל את גודל החסימה המרבי.

מה זה ביטקוין מזומן: גודל החסימה של ביטקוין בשבע השנים האחרונות.מקור: bitinformant

בעזרת אותה דוגמה של העולם האמיתי כנ”ל: כעת, דמיין שגיליון הנייר המקורי היה באורך 10 מ”מ. זה גודל הבלוק (עם ביטקוין זה הסתכם ב -1 מגה). הוצע כי על ידי הגדלת גודל החסימה, ניתן יהיה לעבד יותר עסקאות.

אז הם חשבו להגדיל את גיליון הנייר פי 2, או לאורך של 20 מ”מ (2MB במקרה של ביטקוין)! מה שרעיון זה אפשר גם הוא גודל החסימה המקסימלי להיות גדל פי 8, אם היה צורך בכך בעתיד.

הטענה העיקרית הייתה שכדי שביטקוין יהפוך למערכת תשלומים יומיומית, הוא נדרש לגדלי חסימות גדולים יותר. אחרת זה יהיה יותר כמו זהב מאשר כסף!

איזה רעיון היה הפופולרי ביותר?

כל מי שתוהה לגבי מה זה ביטקוין מזומן צריך להיות מודע לכך, במקרה של ביטקוין, איש אינו יכול לבצע שינויים במערכת אלא אם כן רוב האנשים מסכימים. אז, כדי להחליט איזו אפשרות נבחרה, היא יצאה להצבעה! אתה יכול לנחש איזה רעיון זכה? רעיון 1!

רעיון 1 התקבל 97% מהקולות! עם זאת, כדי שבלוקצ’יין ביטקוין יבצע את השינוי הזה, המערכת הייתה צריכה לבצע מזלג רך.

כמובן שקבוצת המפתחים שהעדיפה את הפיתרון ברעיון 2 לא הייתה מרוצה מההחלטה הסופית. אז הם החליטו לבצע מזלג קשה שיצר את ביטקוין קאש!

פתק: כשאני מדבר על מזלג זה אומר שנעשים שינויים בעיצוב של בלוקצ’יין. כאשר קורה מזלג רך, המשמעות היא שכללים מסוימים משתנים, אך הבלוקים החדשים עדיין מוכרים על ידי התוכנה המקורית. עם זאת, במזלג קשיח, הבלוקים החדשים פועלים על בלוקצ’יין נפרד – ממש כמו ביטקוין מזומן!

ובכן, עכשיו שאתה מכיר את הסיפור שמאחורי מזלג הביטקוין קאש, בוא נגלה את התשובה “מה זה ביטקוין מזומן?”.

מה עושה מזומן של ביטקוין?

ביטקוין קאש שוחרר רשמית באוגוסט 2017. הטכנולוגיה שלו דומה מאוד לביטקוין, ויש גם אותה כמות מטבעות – 21 מיליון.

כל מי שהחזיק בביטקוין ביום בו נוצר ביטקוין מזומן קיבל אוטומטית ביטקוין מזומן בחינם! האנשים בר המזל שהחזיקו בביטקוין קיבלו ביטקוין מזומן בקצבה של 1: 1. כן זה נכון! אם החזקת ביטקוין אחד בזמן הקמתו של ביטקוין מזומן, היית מקבל מייד ביטקוין מזומן אחד.

מה זה ביטקוין מזומן: ביטקוין על כמה דולרים.

אחת התשובות הנפוצות יותר לשאלה "מה זה ביטקוין מזומן?" היא שהמטרה העיקרית של ביטקוין מזומן היא להיות משמש כמערכת תשלומים. המשמעות היא שכמו לקוח הביטקוין המקורי, אנשים יכולים לשלוח ולקבל כספים. עם זאת, הטכנולוגיה של ביטקוין קאש מאפשרת זאת זמני עסקה מהירים הרבה יותר, ו דמי עסקה נמוכים יותר!

אנשים רבים חשבו שאלה שקיבלו את הביטקוין מזומן החופשי שלהם ימכרו אותו בהקדם, אך זה לא היה המקרה. מאז שוחרר באוגוסט 2017, ביטקוין קאש ביצע ביצועים טובים מאוד. כרגע זהו מטבע מטבע חמשת המובילים והוא מופיע גם ב מטבע בסיס.

רישום ב- Coinbase הוא עסקה ענקית מכיוון שהן הבורסות הפופולריות והידועות בעולם! Coinbase מפרט רק 4 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כך שהעובדה שהם רשמו את Bitcoin Cash משפרת את האמינות והמודעות סביב הפרויקט.

מה זה ביטקוין מזומן: אפליקציית ביטקוין מזומן.

מכיוון שהקריפטוגרפיה עדיין בימיה הראשונים, אין עדיין הרבה סוחרים שמקבלים אותה, במיוחד בהשוואה לביטקוין. עם זאת, ככל שהביטקוין קאש הופך פופולרי יותר ויותר, סוחרים חדשים מתחילים לקבל אותו כאמצעי תשלום.

יש אתר מגניב שנקרא קבל ביטקוין המפרט את כל הסוחרים השונים המאפשרים לך להשתמש בביטקוין מזומן. הם כוללים דברים כמו דִיוּר, מוּסִיקָה, בתי קזינו, נִיחוֹחַ, כושר מוצרים, בגדים ועוד הרבה! נחש מה? אם אתה גר בדרום אפריקה, אתה יכול אפילו לשלם עבור ייעוץ משפטי באמצעות Bitcoin Cash!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

איך אני קונה ביטקוין מזומן?

למרות שאתה כבר לא צריך לשאול “מה זה ביטקוין מזומן?”, ייתכן שתצטרך קצת עזרה קונה כמה!

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת באמצעות חילופי מתווכים. הפופולרי ביותר מבין אלה הוא מטבע בסיס, כיוון שזה נהדר למתחילים. אתה יכול לקנות ביטקוין מזומן באמצעות שלך מטבע פיאט באמצעות כרטיס אשראי / חיוב או באמצעות חשבון הבנק שלך.

כדי להקל עליך עוד יותר, אנו נותנים לך מדריך שלב אחר שלב לרכישת מזומן ביטקוין עם Coinbase! ראשית, תצטרך פתח חשבון Coinbase.

פתיחת חשבון ב- Coinbase

 1. לְבַקֵר דף הבית של Coinbase, ולחץ על הירשם.
 2. בשלב זה תצטרך רק הזן את שמך, כתובת דוא”ל, ו ליצור סיסמה מאובטחת.
 3. לאחר מכן תצטרך אמת את מספר הנייד שלך. לכן, הזן את הקוד שנשלח לטלפון שלך לאתר Coinbase.

כעת אתה אמור להיות מסוגל להיכנס לחשבון Coinbase שלך! עכשיו אתה צריך אמת את זהותך.

אמת את זהותך

1. ראשית לחץ על לקנות למכור בתחילת הדף.מה זה ביטקוין מזומן: כיצד לקנות או למכור ב- Coinbase.

2. Coinbase יגיד לך כעת שעליך להוסיף אמצעי תשלום כדי להשלים את הגדרת חשבונך. לחץ על הוסף אמצעי תשלום.מה זה ביטקוין מזומן: בחירת אמצעי תשלום ב- Coinbase.

3. נותנים לך שתי אפשרויות. באפשרותך להוסיף כרטיס אשראי / חיוב או חשבון בנק. הדרך המהירה ביותר לקנות ביטקוין מזומן היא באמצעות כרטיס אשראי / חיוב. אז נבחר באפשרות זו.מה זה ביטקוין מזומן: הוספת חשבון בנק או כרטיס אשראי ב- Coinbase.

4. אז תצטרך העלה את תעודת הזהות שלך. זוהי דרישה לכל היותר בבורסות כאשר ברצונך להשתמש בכרטיס אשראי / חיוב. לחץ על העלאת מזהה.

5. Coinbase נותן לך שלוש אפשרויות. אתה יכול העלה את הדרכון שלך, רשיון נהיגה, או א תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה. לחץ על זה שתרצה להעלות.מהו ביטקוין מזומן: בחירת סוג מזהה.

6. כעת, עליך להחליט כיצד ברצונך להעלות את תעודת הזהות שלך. אתה יכול לעשות זאת באמצעות מצלמת האינטרנט, הטלפון הנייד שלך או פשוט להעלות את הקובץ מהמחשב שלך. בחר את השיטה בה ברצונך להשתמש.

מה זה ביטקוין מזומן: בחר להעלות תמונה ל- Coinbase.

7. אם העלית את תעודת הזהות שלך כהלכה, תראה את ההודעה למטה. אם אתה מקבל שגיאה, זה כנראה בגלל שאיכות התמונה לא הייתה ברמה מספיק גבוהה. נסה שוב עד לאישורו.

מהו ביטקוין מזומן: הצלחה באימות חשבונות.

מזל טוב! עכשיו אתה יודע מה זה ביטקוין מזומן, וזהותך אומתה כעת. עם זאת, לפני שתוכלו לקנות ביטקוין מזומן בפועל, תצטרכו לעשות זאת הוסף את פרטי התשלום שלך.

הוסף את פרטי התשלום שלך ל- Coinbase

1. כאן עליך להזין את כתובת החיוב שלך. זה חייב להתאים לכתובת כרטיס האשראי / החיוב שלך, אחרת תקבל שגיאה!

מה זה ביטקוין מזומן: פרטי התשלום בחשבון.

2. כעת תתבקש להזין את פרטי כרטיס האשראי / חיוב שלך. אל תדאג, ל- Coinbase אבטחה גבוהה, אז הפרטים שלך בטוחים. לאחר שעשית זאת, לחץ על הוסף כרטיס.מה זה ביטקוין מזומן: הוספת כרטיס אשראי ב- Coinbase.

מזל טוב! לא אימתת את זהותך, והוספת גם את כרטיס האשראי / החיוב שלך. עכשיו אתה יכול לקנות ביטקוין מזומן!

כיצד אוכל לקנות ביטקוין מזומן ב- Coinbase

1. ראשית לחץ על לקנות למכור בתחילת הדף. ואז לחץ על מזומן ביטקוין.מהו מזומן ביטקוין: בחירה לרכוש מזומנים בביטקוין ב- Coinbase.

2. כפי שתראו בתמונה למטה, עליכם להזין את כמות הביטקוין מזומן שאתם רוצים לקנות. בדוגמה שלנו, אנחנו רוצים לקנות 100 יורו ביטקוין מזומן, אז זה מה שהכנסנו לתיבה. תבחין כי תיבת ה- BCH מתעדכנת. בזמן הסחר שלנו אנו מקבלים 0.12377315 בתמורה תמורת 100 יורו ביטקוין מזומן. עם זאת, הדבר ישתנה בהתאם למחיר השוק בזמן הרכישה.

פתק: האם אתה תוהה “מה זה BCH”? BCH הוא קוד המטבע של Bitcoin Cash. ממש כמו כסף בעולם האמיתי, שם הדולר ארה”ב ודולר אמריקאי הוא לירות בריטיות גדולות, לכל מטבע קריפטוגרפי יש קוד משלו.

מה זה ביטקוין מזומן: מגבלה שבועית של חשבון Coinbase.

3. ברגע שלוחצים על קנה ביטקוין מזומן באופן מיידי, Coinbase יבקש ממך לאשר את פרטי התשלום שלך. נְקִישָׁה לְאַשֵׁר.

וזהו, זה קל כמו זה! זה עתה ביצעת את הרכישה הראשונה שלך ב- Bitcoin Cash.

ניתן לרכוש BCH גם באמצעות סימפלקס – היית עושה זאת באמצעות כרטיס האשראי או החיוב שלך, מה שמבטיח שהתהליך הולך להיות מהיר וחלק, בלי שיהוקים ביטחוניים בדרך.

אפשר גם לקנות ביטקוין מזומן מבורסת קריפטו לקריפטו. כאן אתה מפקיד באמצעות מטבע מטבע אחר (כגון ביטקוין) ומחליף אותו בביטקוין מזומן. ברוב הבורסות הגדולות יופיעו Bitcoin Cash מכיוון שהוא אחד המטבעות הפופולריים ביותר בשוק.

אם עקבת אחר המדריך שלנו לנקודה זו, כעת תוכל להיות מסוגל לענות בקלות “מה זה ביטקוין מזומן”, וכעת אתה יודע לקנות אותו! לאחר מכן, אסביר כריית ביטקוין מזומנים.

כיצד ממוקש ביטקוין מזומן?

כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, Bitcoin Cash הוא מבוזר. המשמעות היא שלאף אדם או רשות אחת אין שליטה על הרשת.

פתק: אם רשת נשלטת על ידי מישהו, זה אומר שהיא רשת מרכזית. תחשוב על יאהו. כל הנתונים שלהם נשמרים בשרת מרכזי. כאשר השרתים שלהם נפרצו בשנת 2015, האקרים קיבלו גישה ליותר מ -500 מיליון חשבונות! זה לא יהיה אפשרי ברשת מבוזרת כמו ביטקוין קאש.

עם זאת, עבור מערכת מבוזרת לפעול, זה דורש צמתים (מחשבים) ל לאמת עסקאות.

אז איך מאמתים עסקאות? אנשים המכונים כורים משתמשים בכוח מחשוב כדי לפתור משוואות מתמטיות בבלוקצ’יין. ברגע שצומת ברשת פותר את המשוואה המתמטית, הוא מאמת חסימת עסקה. לאחר מכן הוא מקבל תגמול עבור אימות העסקה.

תגמול זה, במקרה של כריית ביטקוין מזומן, הוא מטבע ביטקוין קאש.

מה זה ביטקוין מזומן?

אולם כיום, קשה יותר ויותר להרוויח כסף מכרייה. יש כל כך הרבה תחרות שרק מי שיכול לייצר כמויות אדירות של כוח מחשוב מתוגמל. כדי לייצר מספיק כוח מחשוב ל להיות כורה מצליח, אתה חייב להשקיע הרבה כסף (ואני מדבר על 10- אלפי דולר)!

עם זאת, ישנן אפשרויות אחרות לכל המתחילים שם בחוץ! יש משהו שנקרא “בריכת כרייה”. כאן אתה מצטרף לרשת של כורים אחרים. יחד, אתם משלבים את כוח המחשוב שלכם כדי לנסות ולפתור את המשוואות המתמטיות כדי לזכות בפרס הביטקוין במזומן. אם מאגר הכרייה שלך מאמת בהצלחה עסקת ביטקוין מזומן, הפרס מתחלק באופן שווה בין מאגר הכרייה שלך!

מגניב הא?

ובכן, הצטרפות לבריכת כרייה היא פשוטה – תוכלו ללמוד עוד על ידי ביקור באחד מהאתרים הבאים:

כריית ביטקוין מזומן היא דרך נהדרת להרוויח ביטקוין מזומנים אם יש לכם את התוכנה והחומרה המתאימים לכך. עם זאת, אם לא, השקעה במטבע Bitcoin Cash עשויה להיות האופציה הטובה יותר עבורך!

(זו אמנם לא ייעוץ פיננסי … אני רק אומר!)

השווה ביטקוין מזומנים זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ביטקוין מזומנים זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא הכל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סיכום

אם אתה קורא מדריך זה מההתחלה ועד הסוף, אתה כבר לא צריך לשאול את עצמך “מה זה ביטקוין מזומן?”. במקום זאת, אתה צריך להבין טוב מדוע זה נוצר ואיך זה עובד!

לא רק זה, אלא הראיתי לך כיצד לבצע את ההשקעה הראשונה שלך ב- Bitcoin Cash (כלומר, אם תרצו). ישנן כמה שיטות אחרות לרכישת ביטקוין מזומן מלבד Coinbase, אבל למתחילים, אני מרגיש ש- Coinbase הוא הבחירה המועדפת ביותר!

תהליך הרכישה צריך להראות משהו כזה:

 • אתה יוצר חשבון ב- Coinbase;
 • עברו את התהליך של מאמת את זהותך והקמת כל אמצעי האבטחה;
 • בחר אמצעי התשלום המתאים, ואת הצפנה שתרצה לרכוש;
 • בצע את הרכישה – זהו! כעת כל שנותר לעשות הוא להעביר את המטבעות לארנק בטוח – פִּנקָס ו טרזור הם הארנק הקר הנפוץ ביותר שתוכל לבדוק.

חלופה לרכישת ביטקוין מזומן בדרך זו היא שימוש בשירותים של סימפלקס. סימפלקס היא חברת פינטק המאפשרת לכם לרכוש מטבעות קריפטו בבטחה באמצעות כרטיס האשראי או החיוב שלך – זה מהיר, פשוט ובטוח!

אתה צריך גם להבין טוב יותר את חשיבות הכרייה, ואיך אתה יכול גם להיות כורה. זכרו, כריית ביטקוין קאש אינה תמיד רווחית, ודורשת השקעה מעטה לפני שתוכלו להתחיל.

אז מה חשבתם על המדריך “מה זה ביטקוין מזומן”? האם לדעתך המפתחים קיבלו את ההחלטה הנכונה ליצור ביטקוין מזומן? לחלופין, האם אתה מעדיף את הביטקוין הישן והטוב?

אשמח לשמוע את מחשבותיך. לכן, אל תתביישו, השאירו תגובה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map