אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר

עם שוק המטבעות הקריפטוגרפיים בהיותם משגשגים כמו שמעולם לא, יותר ויותר אנשים מחפשים אחר הדרכים הטובות ביותר כיצד לעמוד בקצב מגמות השוק “בדרכים”. לפיכך, היום נבדוק את 7 אפליקציות הצפנה הטובות ביותר, ומדוע כדאי לשקול להשתמש בהם!

כלומר, 7 האפליקציות שנדבר עליהן הולכות להיות יישומי חילופי קריפטו. אם ראית את המאמר שלנו בנושא חילופי המטבעות הטובים ביותר, סביר להניח שרוב השמות הללו מוכרים לך! להיות “הבורסה הטובה ביותר” לא בהכרח אומר שיש את האפליקציה הטובה ביותר, אף על פי כן – בגלל זה הרשימות עשויות להיות שונות.

לבסוף, ברגע שנגיע מהאפליקציות הטובות ביותר להחלפת קריפטו לנייד, אספר לכם גם על כך כמה יישומים שימושיים אחרים שתוכל להשתמש בהם כדי לחקור את עולם הקריפטו. אפליקציות ההחלפה שעליהן נדבר הן:

Contents

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: החשיבות של יכולת גישה לנכסים שלך “בדרכים”

לפני שנמשיך לקפוץ לרשימת אפליקציות הצפנה הטובות ביותר שיש, נדון תחילה את החשיבות במציאת אפליקציות כאלה, וניצולם במלואם, במיוחד בימינו.

אז – זה כנראה לא סוד בעיניך שעם הזמן כל העולם מסתובב לאט לאט שימוש מונחה יותר באינטרנט. לא משנה מה אתה צריך לעשות – לסחור במטבעות קריפטוגרפיים או לקרוא חדשות – רוב הסיכויים שאתה הולך לעשות זאת בטלפון שלך, בתדירות גבוהה יותר מאשר במחשב שלך..

טלפונים הם נגיש בקלות, אתה יכול לגלול ולעבור בין כרטיסיות הרבה יותר מהר, והן מאפשרות לך לעשות כל מה שאתה צריך לעשות על הדרך. נקודה אחרונה זו היא ככל הנראה החשובה ביותר, מבחינת היישומים הטובים ביותר להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

אתה מבין, אם בילית זמן מה בעולם הקריפטו, אני כנראה לא צריך לספר לך בדיוק איך בלתי צפוי זה יכול להיות. שינויים במחירים של 20-30% הם מאד שכיח, ואפילו לא לגרום לסוחרים להניד עין. באופן טבעי, כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, נדנדות אלה גם אינן אורכות פרקי זמן ארוכים – הן נוטות לקרות לאורך ימים, אם לא שעות!

אם אתה קריפטו לטווח ארוך הודלר, אז זה לא יכול להיות בעיה עבורך. עם זאת, אם אתה סוחר פעיל, זה בהחלט יקרה – אתה בטח יכול לראות לאן אני הולך עם זה, נכון?

בקיצור, אם אתה רוצה לשמור על קשר עם השוק, ולהיות מסוגל להגיב לשינויי המחירים הנ”ל בהתאם, אתה בוודאי תרצה השתמש בשירותיהם של אפליקציות הצפנה הטובות ביותר שיש.

לא משנה אם אתה בפגישה, במטוס, יוצא לטיול או אפילו מתרחץ – אם אתה משתמש באחת מאפליקציות החלפת המטבעות הניידות הטובות ביותר, אתה יכול להיות בטוח שבכל פעם שמשהו קורה בשוק, לא תצטרך להכניס את עצמך למצב בו תזדקק לגישה למחשב או למחשב הנייד שלך – מכשיר נייד יעשה בסדר גמור.

בנוסף לפרמטר המהירות, יש גם היבט של נוחות.

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: האפליקציה החזקה ביותר בעולם.

אתה מבין, למצוא ולהשתמש באפליקציה הטובה ביותר לרכישת מטבעות קריפטו פשוט סופר נוח. כל הפעולות שלך יכולות להיעשות בכמה לחיצות – לא משנה אם אתה רוצה לקנות, למכור, לסחור או לעשות כל דבר אחר. מאז כל דקה היא מַכרִיעַ בעת סחר בקריפטוסים זה היבט מבורך מאוד.

אז, בקיצור, אפשר לומר את זה, כשמדובר בשנה זו ואילך, אפליקציות קריפטו צריכות להיות ברדאר שלך. עם זאת מהדרך, בואו לא נבזבז זמן ונמשיך לשביעייה הראשונה בפועל של אפליקציות הצפנה הטובות ביותר בשוק הנוכחי..

1. Coinbase – אפליקציית חילופי קריפטו מעוגלת היטב

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת Coinbase דברים שאהבנו:

 • + מטבעות פיאט – מקובלים
 • + פשוט לשימוש
 • + מקבל רק את המטבעות הקריפטוגרפיים האמינים ביותר
 • + מאוד מאובטח

דברים שלא אהבנו:

 • לא זמין בכל המדינות
 • חלק מהמטבעות המוכרים פחות אינם נתמכים

בקר באתר

אה, Coinbase – אחד מ מנהיגים מכל הזמנים במרחב המסחר בקריפטו! לא משנה אם הרגע הצטרפת לקהילת הקריפטו השבוע, או שאתה חובב קריפטו מסור מאז 2017 ואילך – יש סיכוי טוב למדי ש- Coinbase הייתה פלטפורמת ההחלפה הראשונה ששמעת עליה.

מה הופך את Coinbase לכל כך נהדר, אתה יכול לשאול? נו, כמה דברים שונים.

בכל הקשור לאפליקציות הצפנה הטובות ביותר בשוק, Coinbase עומד להציע למשתמשים שלה כמה תכונות שימושיות מהשורה הראשונה. זהו יישום סופר פשוט לשימוש, עם כל התכונות והכלים החיוניים המוצגים ומוכנים לשימוש בלחיצת כפתור בלבד..

דבר מדהים נוסף ב- Coinbase הוא שהוא מאפשר לך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים עם כסף פיאט. פיקדונות פיאט (בין אם מדובר ביורו, דולר ארה”ב או אחר) הם מאוד מהיר ופשוט להכנה, וברגע שהם נופלים, אתה יכול להשתמש בכסף הזה כדי לקנות כל מטבע קריפטו הזמין בפלטפורמה.

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: Coinbase.

ראוי להזכיר, עם זאת, כי אפליקציית Coinbase – זהה לגרסת שולחן העבודה של התיווך – לא ממש תומך בכל כל כך הרבה מטבעות. אנשים שמחפשים לקנות ביטקוין אוֹ את’ריום באפליקציות הצפנה הטובות ביותר לא הולכים להתאכזב, אבל אם אתה בשוק בשביל חלק מהמטבעות היותר נישתיים, אולי יהיה לך מזל.

עם זאת, זוהי המידה הגדולה היחידה שיש לאנשים עם Coinbase. ככל שהאפליקציות הטובות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיה מגיעות, התיווך באמת מהשורה הראשונה – שימושיות נהדרת, ממשק משתמש חלק, פשוט מאוד לשימוש & ידידותי למתחילים. בחירה מדהימה, לא משנה מי אתה!

אם Coinbase נשמע כמו סוג האפשרות הטובה ביותר שלך לאפליקציית קריפטו, בדוק את הפלטפורמה כאן – תוכל להוריד את האפליקציה ללא בעיות, הן במערכות iOS והן במערכות אנדרואיד.

בקר ב- Coinbase

…או קרא את סקירת Coinbase שלנו

2. Binance – מבחר עצום של זוגות סחר בקריפטו

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת בינאנס דברים שאהבנו:

 • + פלטפורמת חילופי קריפטו ידועה מאוד
 • + יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לסחר
 • + אימות דו-גורמי

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שקשה מעט לחובבי הקריפטו למתחילים

בקר באתר

בינאנס הוא, ללא ספק, אחד השמות הגדולים בעולם המסחר בקריפטו. לא משנה אם אתם מחפשים את האפליקציה הטובה ביותר להחלפת קריפטו לנייד או את פלטפורמת חילופי המטבעות הטובה ביותר, באופן כללי – בינאנס חייב לצוץ בכל רשימה שאתה מציץ אליה.

אז מה הופך את חילופי הקריפטו – והאפליקציה שעומדת מאחוריו – כל כך אטרקטיביים?

ובכן, בכל הנוגע לבורסה עצמה, Binance עשתה לעצמה שם בכך שהיא מספקת למשתמשים את היכולת לעשות זאת רכישה וסחר (לְהַחלִיף) מגוון עצום של מטבעות קריפטו שונים, באמצעות מספר זוגות שונים של מסחר בקריפטו. מספר זוגות המסחר שמציעה פלטפורמה זו הוא ללא תחרות באמת.

כשמדובר באפליקציה בפועל, אתה לא מאבד אף אחת מהאפשרויות האלה – תוכלו לסחור ולהחליף את כל הקריפטות שיש לביננס להציע בניידים, ללא דאגה.

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: Binance.

עם זאת, האפליקציה עצמה מעוצבת בהתאם לנקודת המבט של בינאנס על הסוחרים שלה. אתה מבין, Binance ידועה בתעשייה בכך שהיא לא בדיוק הפלטפורמה הפשוטה ביותר לשימוש – היא מגיעה עם הרבה תכונות ווידג’טים שונים, ולפעמים נראה שהיא מניחה שאתה סוחר מומחה..

אמנם היישום מציע קצת גרסה פשוטה של ​​הבורסה, אתה עדיין יכול לצפות למגוון רחב של תכונות, במיוחד כשמדובר תהליך המסחר עצמו.

אז – אם אתה רוצה פונקציונליות מהשורה הראשונה, מאפיינים מתקדמים, ו אמינות בלתי מעורערת, בינאנס היא הדרך ללכת! אם אתה מעוניין, תמצא את הפלטפורמה כאן.

בקר בינאנס

…או קרא את סקירת Binance שלנו

3. Kraken – ממשק משתמש מהנה לשימוש

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת קראקן דברים שאהבנו:

 • + מאובטח ואמין
 • + עמלות נמוכות
 • + כמות טובה של מטבעות פיאט מקובלת

דברים שלא אהבנו:

 • לא שירות הלקוחות המועיל ביותר

בקר באתר

קראקן הוא שם הנוטה לצוץ בדרך כלל במעגלי המטבעות הקריפטוגרפיים רשימות חילופי על מסביב לעולם. אם בכלל קניתם או סחרתם בקריפטואים כלשהם, כנראה ששמעתם גם על פלטפורמה מסוימת זו.

אז מה מייחד את קראקן?

ובכן, בתור התחלה, כל מי שמחפש את אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר בשנה ישמח ללמוד זאת אפליקציית המסחר בקריפטו של קראקן היא מהפשוטות לשימוש. הפלטפורמה יעילה בצורה שתתאים חדשים לגמרי לתעשייה – אין ז’רגון מבלבל או תכונות מכוונות ייצוא באופק.

עם זאת, אל תבינו לא נכון – יש הרבה סוחרים מומחים שמעדיפים את קראקן, ומשתמשים בו מדי יום לכל צרכי המסחר והחילוף שלהם. אתה עדיין יכול להשתמש בכל תכונות הליבה העיקריות שאתה זקוק להן – הן פשוט לא נמצאות בעמוד הראשי של האפליקציה, כדי לא להפחיד משתמשים חדשים..

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: קראקן.

קראקן ידוע גם בזכותו תכונות אבטחה מהשורה הראשונה, גַם. לעתים קרובות מתייחסים לבורסה כאשר מדברים על פלטפורמות המסחר הקריפטוגרפיות הבטוחות והאמינות ביותר בשוק. אמנם זה לא מתייחס ישירות לפונקציונליות האפליקציה של הפלטפורמה, בִּטָחוֹן היא ללא ספק אחת מתכונות הליבה שאתה צריך לחפש באפליקציית חילופי המטבעות הטובה ביותר.

וביטחון זה מה שיש לקרקן – אין בעיה.

אם אתה מעוניין לנסות את קראקן, הקפד לבדוק האתר שלהם, ולהוריד את הגרסה האחרונה של האפליקציה שלהם עבור מערכות ההפעלה אנדרואיד או iOS.

בקר בקרקן

…או קרא את הביקורת שלנו על קראקן

4. Cex.io – עיצוב אפליקציות פשוט במיוחד

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירה של CEX.io דברים שאהבנו:

 • + קל להבין
 • + צמדי מסחר שונים
 • + תמיכה מצוינת

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שחסרות אפשרויות מטבע

בקר באתר

מה מחפשים חדשים בתעשיית הקריפטו באפליקציה הטובה ביותר לרכישת מטבעות קריפטו?

עמלות מדהימות? כן, בטח, זה דבר אחד. מגוון צמדי מסחר בקריפטו? כן, בהחלט.

עם זאת, ככל הנראה הגורם המכריע ביותר לשאלה האם אתה מתכוון להשתמש ביישום מסוים על פני אחר הוא פַּשְׁטוּת.

הפשטות היא חשוב מאוד, לא משנה אם אתה סוחר מתחיל או מומחה בקריפטו. אפליקציה פשוטה לשימוש תאפשר לכם לבצע עסקאות במהירות וביעילות, שלעתים יכול להיות השוליים מאוד שיקבעו אם תרוויחו או שתפסידו הזדמנות נהדרת.

ובכן, תן לי להגיד ‘לך – אם הפשטות היא מה שאתה רוצה, לאחר מכן Cex.io כיסה אותך, בגדול.

ככל שמדובר באפליקציות הצפנה הטובות ביותר, Cex.io מציעה למשתמשיה פריסת אפליקציות סופר פשוטה, עם תכונות ברורות ומובנות מאליהן שתוכלו לחקור. במסך הבית, תמיד תהיה לכם פריסה עם ארבעה כפתורים המאפשרת לקנות כמות קבועה של קריפטו לבחירתכם באופן מיידי.

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: Cex.io

לאחר מכן, חלון ההחלפה הוא נקי במיוחד, פשטני, ו ברור. בעוד שקטע הארנק שלך באפליקציה עשוי להיות ההפך מזה (הוא מציג יתרות נכסים שאינך אפילו בבעלותך, מה שעלול להפוך את המסך שלך למדי עמוס), הוא עדיין די לניהול.

עם זאת Cex.io הוא פשוט מאוד לשימוש, עם זאת, יש למעשה נפרד, כרטיסייה ייעודית שתוכננה אך ורק עם סוחרים מקצועיים. פירוש הדבר שאם אתה מקצוען למסחר בקריפטו, לא תחמיץ אף אחת מהתכונות המתקדמות והחשובות יותר בעת השימוש ב- Cex.io. בהחלט סימן לאחת מאפליקציות הצפנה הטובות ביותר שיש!

אם אתה מעוניין לנסות את Cex.io, תוכל לבקר באתר כאן, והורידו את האפליקציה בכל מערכות ההפעלה הגדולות בסלולר.

בקר ב- CEX

…או קרא את סקירת ה- CEX שלנו

5. eToro – מגוון עצום של תכונות שונות

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת eToro דברים שאהבנו:

 • + שירות מסחר עותקים זמין
 • + מגוון מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה

דברים שלא אהבנו:

 • הנסיגה יכולה להיות איטית
 • תהליך אימות איטי
 • הפקדה ראשונה גבוהה

בקר באתר

לא משנה אם חיפשתם את אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר בשוק, או חקרתם מתכוני בישול, אתם בטח שמעתם על eToro. החברה משתמשת בקמפיין מודעות בלתי פוסק בכל ערוצי המדיה החברתית שאפשר להעלות על הדעת. עם זאת, נראה שהוא עובד – בסיס המשתמשים שלו גדל בהתמדה מיום ליום!

עם זאת, עם זאת, מסעות הפרסום השיווקיים הנ”ל אינם מבוססים רק על הבטחות ריקות ועשן & מראות. eToro אכן מביא הרבה לשולחן המסחר בקריפטו.

ההיבט הבולט ביותר בגרסת eToro של אפליקציית חילופי המטבעות הטובה ביותר היא העובדה שהמותג מציע למשתמשים שלו רשימה ראויה של כמה מאפיינים והטבות ייחודיות לשימוש בפלטפורמה. תמצאו תכונות כגון העתקת סחר ו סוחר ספציפי הבא להיות חלק מהפופולריות יותר, אבל הרשימה ארוכה הרבה יותר מזה.

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: eToro.

יתר על כן, אם אתם מחפשים את אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר פשוט על מנת למצוא מקום אליו שתף מידע וידע שלך אודות השוק, ל- eToro אפשרות המאפשרת לעשות זאת גם. בכנות, אתה יכול לשוחח עם משתמשים אחרים, לשתף ולקבל ייעוץ השקעות ומסחר ופשוט לשתף את התשוקה שלך לקריפטו, באופן כללי!

מעוניין? הקפד לבדוק את eToro כאן, והתחל לסחור בקריפטו עוד היום!

בקר ב- eToro

…או קרא את סקירת eToro שלנו

6. תאומים – פלטפורמת החלפת קריפטו מאובטחת מאוד

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

סקירת חילופי תאומים דברים שאהבנו:

 • + ביטחון חזק
 • + מובטחים חשבונות דולר ארה”ב
 • + קל לשימוש

דברים שלא אהבנו:

 • מבחר מוגבל של מטבעות קריפטוגרפיים
 • דורש המון מידע אישי
 • לפעמים יכול לעבור לא מקוון

בקר באתר

מודה, מַזַל תְאוּמִים אולי לא ידועים כמו שמות אחרים שתראו ברשימה זו של אפליקציות הצפנה הטובות ביותר שיש. עם זאת, זה לא ממש משנה את העובדה שיש לפלטפורמה את שניהם אפליקציה מדהימה, וגם חלק מתכונות האבטחה הטובות ביותר של קריפטו בשוק.

בואו נתמודד עם החלק של האפליקציה, נכון?

עם ההרשמה בפלטפורמה ובדיקת אפליקציית Gemini בפעם הראשונה, אתה עשוי לחשוב מייד על פלטפורמת בורסה מקוונת / פיננסים כללית פופולרית אחרת. – Revolut. זה פשוט בגלל שנראה כי תאומים עובדים סוג ממשק משתמש דומה באפליקציה שלהם כמו גם Revolut.

זה, בתורו, משיג גם תוצאה דומה מאוד – האפליקציה מאוד מהנה ואינטואיטיבית לשימוש.

אם אתם מחפשים אחר האפליקציה הטובה ביותר להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים, אין ספק שהולכים להיות הרבה גורמים לשקול. עם זאת, העובדה שג’מיני מציעה פשטות וישרירות מדהימים כבר מההתחלה היא מדהימה!

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: תאומים.

כשמדובר בחילופי הדברים בפועל, דבר אחד בטוח – זו כנראה אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו הבטוחות ביותר בשוק. למתחילים, כל קרנות המשקיעים בארה”ב נשמרות מבוטחות – אם היה קורה משהו לפלטפורמה (כלומר הפרת אבטחה), אתה יכול להרגיש בטוח יחסית לגבי נכסי הצפנה שלך!

נוסף על כך, יש נרחב KYC תהליך מעורב ברישום בתאומים, ורוב כספי המשתמשים נשמרים התקני אחסון קר. אומנם אחסון קירור מדהים, אך לא כולם לא יתלהבו במיוחד מחלק ה- KYC הנרחב.

כל זה בצד, אם אתה מוצא שתאומים עוררו את העניין שלך, הקפד לעשות זאת בדוק את הפלטפורמה בעצמך!

בקר בתאומים

…או קרא את ביקורת התאומים שלנו

7. ביטרקס – פשוט, מאובטח, ומציע זוגות מסחר מרובים

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

ביקורת ביטרקס דברים שאהבנו:

 • + מאוד מאובטח
 • + עמלות קטנות וקבועות
 • + החלפות מהירות
 • + מגוון רחב של מטבעות קריפטו ופיאט

דברים שלא אהבנו:

 • כמה תלונות משתמשים בנוגע לתמיכה
 • עשוי להיות קשה במקצת עבור חדש בתעשייה

בקר באתר

ביטרקס אינה בורסת קריפטו פופולרית מאוד, וחבל מאוד! אמנם פלטפורמת המסחר הזו של מטבעות קריפטוגרפיה נוטה להאפיל על ידי בורסות כגון Coinbase ו בינאנס, לביטרקס באמת יש הרבה מה להביא לשולחן.

הפלטפורמה היא מאוד מאובטח ואמין – היא שומרת את רוב הקריפטות של המשתמשים שלה התקני אחסון קר, ויש לו רקורד די נקי מבחינת פריצות ופריצות אפשריות.

נוסף על כך, ביטרקס בוודאי כוללת את אחת מאפליקציות הצפנה הטובות ביותר בשוק. היישום פשוט להפליא לשימוש, ותהליכים כמו מימון חשבונך בכסף פיאט לוקחים דקות ספורות, מתחילים להסתיים.

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: ביטרקס.

הפקדות ומשיכות הן פשוטות מאוד אם נעשות באמצעות האפליקציה – הרבה יותר פשוט מאשר אם היית מבצע אותן באמצעות גרסת שולחן העבודה של הבורסה, שימו לב! נוסף על כל אלה, ביטרקס מציעה גם למשתמשים שלה דמי תחרות, ו מגוון מניות שונות להשקעה, גַם.

אם אתה מעוניין במה שיש לביטרקס להציע, הקפד לעשות זאת לבדוק את החליפין!

בקרו בביטרקס

…או קרא את הביקורת שלנו על ביטרקס

כיצד לבחור את אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר עבור עצמך?

אז, אם כן – אלה 7 אפליקציות הצפנה המובילות שתוכלו להשתמש בהם בחיי היומיום שלכם, לכל צרכי המסחר והחילופי מטבעות-מטבעות שלכם. עכשיו, לפני שעברנו לכמה בחירות מכובדות והזכרות של יישומים חלופיים, בואו נדון במהירות בנושא אחד נוסף שנראה שעולה לעתים קרובות למדי בכל דיון באפליקציות החלפה מהשורה הראשונה..

כיצד עליכם לבחור באפליקציה הטובה ביותר לרכישה בה מטבעות קריפטוגרפיים?

שאלה טובה. גם התשובה בכלל לא כל כך קשה.

אתה בטח יכול לדמיין שרוב האנשים שמחפשים את אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר יהיו רצונות וצרכים שונים. לדוגמה, אנשים מסוימים עשויים לחפש אפליקציה לנייד שתשלים את האפליקציה שלהם בעיקר חווית מסחר בשולחן העבודה, בעוד שאחרים יכולים להיות סוחרים מבוססי סלולר.

יתר על כן, ההעדפות שלך כנראה יהיו אמינות במיוחד המיקום הגיאוגרפי שלך, מצב תעסוקה, יחס למסחר בקריפטו, באופן כללי, וכן הלאה. הדברים היחידים שאפשר לראות בהם אוניברסליים באמת הם ביטחון ופשטות – קשה לדמיין מישהו מתלונן עד כמה חילופי דברים בטוחים.

עם כל זה בחשבון, ורשימת היישומים הטובים ביותר להחלפת קריפטו לנייד לפניכם, עליכם לקחת את הזמן ולהרהר בתוכנית הפעולה הטובה ביותר בעצמכם. שקול את כל היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפליקציות הנ”ל, כתוב הכל, ובעיקר – קח את הזמן שלך!

זכרו תמיד שאם קיימת אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר לבחירתכם דרישות אימות KYC (שרובם עושים), תצטרך הגש את תעודת הזהות שלך ואפילו מסמכים המאשרים מגורים. לא היית רוצה לעשות זאת בשום פלטפורמה אקראית – אל תמהר להחלטתך!

עם זאת נאמר, כדאי להכיר בכך שכולם חילופי הקריפטו שהוזכרו במאמר זה יכול להיחשב כגרסאות שלהם לאפליקציית המטבעות הטובה ביותר – כולם מגיעים עם היתרונות והתכונות המיועדים שלהם, ולכל אחד מהם היתרונות הייחודיים שלהם, גַם. כל אחד מהם צריך להיות בחירה מצוינת!

אפליקציות Cryptocurrency נוספות שיש לזכור

עכשיו שגילינו, התלבטנו, הצגנו וניתחנו את כל האפליקציות הטובות ביותר להחלפת קריפטו לנייד, בוא נסיים את הרשימה עם כמה בחירות מכובדות.

האפליקציות המוזכרות להלן אינן קשורות באופן ישיר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים (במובן שמטרתן העיקרית אינה לספק או לרכוש קריפטוסים), אך עדיין חובה לכל מי שדעתו במאמצי הקריפטו שלהם ורוצה לקחת קריפטו. משקיעים ברצינות.

1. Ledger Live – כלי מדהים למעקב אחר נכסי הקריפטו שלך

Ledger Live היא התוכנה / אפליקציה שמגיעה עם שלך ספר חשבונות ננו X התקן. זה זמין בכמה פורמטים שונים, הכוללים באופן טבעי גם את גרסאות ה- iOS / Android של התוכנית.

אז, מה כל כך מיוחד ב- Ledger Live?

ובכן, האפליקציה מאפשרת לך עקוב אחר נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים שלך שאתה שומר בארנק החומרה Ledger שלך בקלות מלאה. ניתן לנהל את כל הנכסים הנתמכים של Ledger Live שנמצאים בארנק עצמו באפליקציה – אתה יכול לבדוק את היתרות שלך, למכור קניות ולסחור בהצפנות, והכל בכמה לחיצות כפתור.

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: Ledger Live.

כנראה אחת התכונות הבולטות ביותר באפליקציה היא שהיא פשוט ביותר ונעים לשימוש. העומס על ממשק זה די מובן מאליו, ולא יהיו לך בעיות למצוא הכל מהיתרות האישיות שלך, עד לכרטיסיית ההגדרות המתקדמות.

אם אתה רוצה אחת האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר תיקי קריפטו בשוק, הקפד לבדוק את Ledger. החברה ידועה בייצור ומכירה של חלק מה- ארנקי מטבע החומרה הטובים ביותר בחומרה בכל השוק – בהחלט שווה לשקול!

2. ארנק האמון – אחד הארנקים החמים הטובים יותר

עכשיו, בואו רק נקבל משהו ברור, היישר מהדרך – אם אתם מעוניינים בארנקי המטבעות המאובטחים ביותר והאמינים בשוק, עליכם להפנות את עיניכם לעבר אלה חומרה. מה שנקרא “אחסון קרהמכשירים יהיו הפיתרון הטוב ביותר בכל הנוגע לשמירה על בטיחות הנכסים שלך.

כאמור כמה פעמים ברשימת אפליקציות הקריפטו הטובה ביותר הזו כבר, מבחינת ארנקי חומרה, ההימור הטוב ביותר שלך יהיה Ledger Nano X.

זה המקרה, אם כי אם תרצה את הדבר הבא הכי טוב, אתה בוודאי תצטרף ל”ארנק חם “- כזה שניתן למצוא בשני טופס תוכנה, אוֹ באינטרנט. במאמר זה, ברצוני לספר לכם על כך ארנק האמון.

ארנק Trust הוא בינאנס מוצר – כן, אותו Binance שראיתם ברשימה קודם לכן. בעוד שהחברה היא בעיקר בורסה, יש לה גם מוצר ארנק ייעודי.

אז אם כן – מה כל כך מיוחד בארנק Trust?

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: ארנק Trust.

ובכן, בתור התחלה, כפי שהשם מרמז ככל הנראה, זה הולך להיות אחת מאפליקציות הצפנה הטובות ביותר בכל הנוגע לשמירה על בטיחות הקריפטו שלך. הארנק מציע אמצעי אבטחה אמינים, והוא אמור לשמור על מטבעות הקריפטו שלך בריאים ושלמים.

נוסף על כך, תוכל גם סחר והחלף קריפטוסים ישירות מהארנק. זה נוח במיוחד, במיוחד בהתחשב בכך שהאפליקציה תותקן במכשיר הנייד שלך, ונגישה בכל נקודת זמן נתונה.

אז בקיצור, אם תרצו ארנק קריפטו אמין ונייד שיאפשר לכם לסחור בקריפטוסים תוך מספר דקות, ארנק Trust עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך. עם זאת, יישומי הצפנה הטובים ביותר בצד, עדיין יהיה לך טוב יותר א אחסון חומרה התקן, בטווח הארוך.

… ורבים, רבים יותר

אמנם אני מודה שהכותרת עשויה להיות מעט לא ברורה, אך הנקודה עדיין עומדת חזקה – יש רב, רב אפליקציות קריפטו שונות שם תוכלו למצוא, לבדוק ולהחליט האם כדאי להשתמש בהם או לא.

רוב האפליקציות האלה כנראה יהיו ארנקים מטבעות קריפטו. כפי שצוין קודם ברשימה זו של אפליקציות הצפנה הטובות ביותר, אם אתה רוצה להישאר רגוע לחלוטין לגבי מצב נכסי הצפנה שלך, ההימור הטוב ביותר שלך יהיה רכישה ארנק קריפטוגרפי לחומרה.

עם זאת, יש עדיין ארנקים מדהימים רבים. בין אם מדובר בכמה מהאפליקציות הכלליות יותר כגון ג’קסקס, או אפילו תוספי דפדפן ניידים ספציפיים לקריפטו כגון יורוי, כל שעליך לעשות הוא להבין מה זה שאתה רוצה, ולנסות זאת!

אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר: Jaxx Liberty.

יישומים אחרים עשויים לכלול כללי חדשות קריפטו מכוונות, כלי ניתוח שוק, מידע על מטבעות, ופרויקטים של ניתוח מעמיק, וכן הלאה. שוב – על מנת למצוא את אפליקציית הקריפטו הטובה ביותר בקטגוריה זו, ראשית עליך להקדיש זמן לברר אילו כלים אתה צריך כדי לעזור לך לסחור ולהחליף בהצלחה, ואז נסה כמה מהם, ראה מה הכי מתאים לך.

מילת העצה היחידה שלי היא פשוטה – אם אתה בודק אפליקציות קריפטו, תמיד תהיה זהיר מאוד עם המידע שאתה מספק להם. לעולם אל תשתף את הזיהוי האישי שלך עם כמה אפליקציות מוצלות, וכן לעולם לא, שתף אי פעם את המפתח הפרטי בארנק שלך!

מסקנות

כעת, הגענו לסוף רשימת אפליקציות הצפנה הטובות ביותר. בו, דנו ה 7 האפליקציות הטובות ביותר להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים, וציין כמה יישומים נוספים שתוכל להשתמש בהם על מנת לעזור לך לסחור בהצלחה!

החלף אפליקציה, אתה יכול להיות בטוח שכל האפליקציות המוזכרות ברשימה שלעיל תהיינה מהשורה הראשונה במובילות שלהן רמות אבטחה, התקדמות טכנית, שְׁמִישׁוּת, ותכונות אחרות, כלליות יותר. לא משנה באיזו אחת תבחרו, תוכלו לצפות לאותה רמת איכות כללית עם אחד מהם.

נקודת התחלה טובה תהיה צ’ק-אאוט Coinbase אוֹ בינאנס – ידוע שהאפליקציות שמציעות הבורסות הללו הן מהאהובות ביותר בקרב חובבי הקריפטו. עם זאת, אם אתה מגלה שאף אחת משתי אפליקציות החליפין שהוזכרו לעיל לא מתאימה לצרכים ולצרכים שלך, יש רשימה שלמה שלמה לחקור, עדיין!

לבסוף, קחו גם את הזמן חקר כמה אפליקציות מועילות אחרות לכל צרכי הקריפטו שלך. בין אם זוהי אפליקציית ההצפנה הטובה ביותר שתעשה לך פינג מתי BTC פוגע במחיר מסוים, או an אלטקוין מנתח שוק שמראה את האלטקוינים הפוטנציאליים ביותר של השנה, כל אחד ואחד צריכים להיות מסוגלים למצוא משהו שהם בהחלט יוכלו להשתמש בו!

אל תשכח לבדוק את ספר חשבונות ננו X, גם זה לא מקרה אחד הטובים ביותר ארנקים מטבעות קריפטו בשוק יש אפליקציה מדהימה שאיתה ניתן לעקוב גם אחר כל הנכסים שלך!

ובכן, זה הכל להיום! תודה שקראת את רשימת היישומים הטובים ביותר שלנו עם קריפטו, ואני מקווה שזה יעזור לך לבחור נכון. עד הפעם הבאה, ומסחר שמח!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map