הארנק הטוב ביותר של מונרו

מונרו הופך בהתמדה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בשוק הקריפטו הנוכחי. יותר ויותר אנשים מפנים את מבטם לעבר המטבע המסוים הזה, אם זה בגלל תכונות הפרטיות שלו, מטרות השקעה, אחרת. עם זאת, עם האינטרס הציבורי המוגבר הזה, חשוב למצוא ארנק מונרו אמין, גַם.

אם תסתכל בודד על ביקורות משתמשים באופן מקוון, תוכל למצוא מספר מתמודדים שונים במקום הארנק הטוב ביותר של מונרו. אנו נסתכל על הבחירות המדורגות ביותר כאן, ברשימה זו.

שים לב שנדון בשניהם באינטרנט ארנקים של מונרו, וגם אלה שמבוססים לא מקוון (התקני אחסון קר). הרשימה שלנו היום תיראה משהו כזה:

כיצד למצוא את הארנק הטוב ביותר עבור מונרו?

לפני שאנחנו קופצים לרשימה בפועל של ארנקי מונרו הטובים ביותר בשוק, עלינו לעשות זאת לדון בכמה דברים חשובים. בראש הדברים הללו עומדת השאלה למה אנשים רוצים להשקיע במונרו, במקום הראשון!

ובכן, הסיבה העיקרית הראשונה היא בדיוק זו – מטרות השקעה. אנשים רבים רוכשים את מונרו ואז מחפשים את הארנק הטוב ביותר של מונרו פשוט על מנת לאחסן את המטבעות הללו בבטחה, ואז למכור אותם במועד מאוחר יותר, בכוונה להרוויח.

בעוד ששוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא מקום תנודתי באמת, ההיסטוריה האחרונה הראתה שמחירי הקריפטו הנוכחיים לא ממש משקפים את המציאות – טכנולוגיה זו הופכת להיות מוערכת יותר ויותר, ובכך להעלות את המחיר של רובם מטבעות קריפטו גדולים, גַם. מונרו אינו יוצא מן הכלל.

זה המקרה, סיבה ענקית נוספת מדוע אנשים עשויים לחפש את הארנק הטוב ביותר עבור מונרו פְּרָטִיוּת – מונרו נחשב לעתים קרובות להיות המטבע הקריפטוגרפי המאובטח ביותר בשוק.

ארנק מונרו: מטבע מונרו במחשב נייד.

האמור לעיל הוא בזכות הטכנולוגיה מאחורי XMR. כל עסקה מוסתרת מהציבור באמצעות חתימות טבעת – חתימות אלה הופכות את עסקאות מונרו לבלתי ניתנות למעקב. במילים אחרות, אין שום דרך שהשולח והמקבל יהיו מקושרים זה לזה – אתה יכול להיות בטוח שהתשלומים שלך יהיו אנונימיים לחלוטין..

אז, כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, למונרו יש לא מעט תכונות שהופכות את המטבע ואת הטכנולוגיה שמאחוריו למושכת למדי עבור מגוון רחב של אנשים. עם זאת, נאמר … כיצד תבחר בעצמך את ארנק מונרו הטוב ביותר?

שני סוגים של ארנק – היתרונות והחסרונות

אם היית חוקר את הארנקים הטובים ביותר של מונרו, היית לומד במהירות שיש שני סוגים גדולים מהם זמינים לשימושך – חמים וקרים.

באופן טבעי, לכל אחד מאלה יתרונות וחסרונות משלהם – שני הסוגים הללו יופיעו ברשימה זו! עם זאת, כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, הם עדיין יהיו שונים לגמרי זה מזה, וכך יתאימו לסוגים שונים של אנשים..

בואו נסתכל מקרוב על הארנקים החמים והקרים, ונבדוק מה צפוי לכם מכל אחד מהם.


ארנקים חמים (תוכנה, שולחן עבודה, אפליקציה לנייד וכו ‘)

ארנקים חמים הם אלה שכן מחובר כל הזמן לאינטרנט. ארנקים אלה כוללים תוֹכנָה ו באינטרנט יחידות, אפליקציות סלולריות, וכן הלאה.

כעת, היתרון העיקרי של ארנקי מונרו חמים הוא שהם נגיש מאוד. המשמעות של זה היא שאתה יכול העבר את מטבעות ה- XMR שלך במהירות רבה, מבלי לעבור מספר תהליכי התקנה קשים.

ארנק מונרו: Binance.

כפי שאתה יכול לדמיין, זה חשוב במיוחד עבור אותם אנשים שמחפשים סחר במונרו. ארנק מונרו מקוון יאפשר לכם להגיב לשינויי השוק במהירות רבה – תוכלו לרכוש ולמכור XMR באופן מיידי, ו העבר את המטבעות שזה עתה נרכשת היישר לארנק שלך.

עם זאת, עם זאת, כפי שתראו בקרוב מרשימת הארנקים הטובים ביותר של מונרו, ישנם שירותי אחסון חמים למעשה משולב ישר בחילופי קריפטו ספציפיים. יש לכך, באופן טבעי, יתרונות וחסרונות מסוימים, אך אנשים רבים מעדיפים לשמור את מטבעותיהם בבורסות. עוד על כך בהמשך.

ארנקים קרים (מכשירי חומרה, ארנקי נייר וכו ‘)

בניגוד לארנקים חמים של מונרו, קרים הם אלה שכן מנותק מהאינטרנט – אלה יכולים לכלול התקני חומרה ואפילו ארנקי נייר.

כעת, יש להודות, ארנקים קרים נתפסים בדרך כלל כ”דרך ללכת “. אם אתה רוצה רובד עליון בִּטָחוֹן, לאחר מכן אין אפשרויות טובות יותר מאשר התקני אחסון קרים.

עם ארנק לא מקוון של מונרו, לא תצטרך לדאוג שהאקרים או רמאים יגיעו לכספיך מבלי שתשים לב. בכנות לגמרי, זה בלתי אפשרי – מכיוון שהמכשיר שלך מעולם לא מחובר לאינטרנט (למעט אולי בזמנים שאתה שולח ומקבל מטבעות XMR), לצדדים שלישיים זדוניים לא באמת תהיה הזדמנות להגיע למטבעות שלך!

עכשיו, אני יודע מה אתה חושב – איפה המלכוד?!

ובכן, בכנות, אין תפיסה. עם זאת, ישנם כמה דברים שכדאי לשקול כאשר מחליטים אם לרכוש ארנק מונרו קר או לא.

ארנק מונרו: Ledger Nano X.

בתור התחלה, בדרך כלל משתמשים בארנקים קרים אחסון לטווח ארוך. זה יכול להיות טרחה קלה בצורך למכור או לסחור במטבעות שלך – יהיה עליך להעביר אותם מהארנק לחילופי דברים, ואז בצע את העסקאות שלך. זה לוקח זמן, ובתעשייה נדיפה כמו קריפטו, כל דקה נחשבת!

“החיסרון” היחיד הנוגע לארנקים לא מקוונים של מונרו הוא זה מכשירי החומרה אכן עולים קצת כסף. עם זאת, אם אתה רוצה את האבטחה הטובה ביותר במשחק, אתה יכול להיות בטוח שאין אפשרות טובה יותר בסביבה!

אז אם כן – עם כל זה שנאמר, עכשיו כדאי שיהיה לך מושג די טוב למה לצפות כשמדובר בארנקי מונרו הטובים ביותר בשוק! ללא התייחסות נוספת, בואו ניגש ישר לרשימה, ונבדוק את האפשרויות המובילות.

1. Ledger Nano X – הארנק הטוב ביותר של מונרו בשוק

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

ספר חשבונות ננו X דברים שאהבנו:

 • + ניתן לניהול ממכשיר נייד
 • + מאוד מאובטח
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עיצוב נוח

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

ספר החשבונות ננו X נחשב לעיתים קרובות להיות הארנק הטוב ביותר של מונרו בשוק. יש שפע שלם של סיבות מדוע גם זה המצב.

בתור התחלה, Ledger Nano X הוא מכשיר חדיש. זהו אחד מארנקי הקריפטוגרפים המודרניים ביותר בשוק כולו – הוא כולל עיצוב יציב, הוא עָמִיד, יש לו מסך די גדול ופונקציונליות עם שני כפתורים, והוא עשוי היטב, באופן כללי.

כשמדובר במונרו, לדג’ר משתמש במשהו שמכונה ממשק המשתמש של מונרו – ממשק המשתמש הגרפי של מונרו. המשמעות של זה היא שהמטבע המדובר נתמך על ידי מכשיר Ledger Nano X, אך כשמדובר בפועל ייצוג חזותי של היתרה והעסקאות שלך (שליחה, קבלת XMR וכו ‘), יהיה עליכם להסתמך על ממשק המשתמש.

זה למעשה דומה למדי כמו בכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים – דוגמה טובה תהיה מיוטה, או אפילו ADA (Cardano). שני המטבעות הללו הם נתמך על ידי Ledger, אבל לשניהם יש גם שלהם, ארנקים ספציפיים שצריכים להיות מחוברים למכשיר Ledger שלך.

אבל מבחינת הארנק הטוב ביותר של מונרו, אתה יכול להיות בטוח שתקבל את הכל מתכונות האבטחה הגבוהות ביותר של הארנק Ledger Nano X. כל שעליך לעשות הוא להתקין את אפליקציית מונרו (בלוקצ’יין) במכשיר Ledger Nano X שלך ולהגדיר את ממשק המשתמש של מונרו – לאחר שתסיים, תוכל לשלוח, לקבל ולהפקיד מטבעות XMR, הכל נוחות הארנק שלך!

כל זה בסדר גמור, אבל … מה גורם לדג’ר להתבלט מהקהל, מבחינה ביטחונית?

ובכן, דגם ה- Nano X הוא האחרון והגדול שיש לדג’ר להציע ללקוחותיו. המכשיר מצויד ב כל האבטחה המתקדמת ביותר מאפיינים שארנק חומרה יכול להחזיק!

Ledger Nano X יעלה לכם 119 דולר, וה המשלוח חינם לחלוטין. אמנם, אמנם, אחד מארנקי הצפנת החומרה היקרים יותר בשוק מנהיג התעשייה, אתה יכול להיות בטוח שזה בהחלט אחד הארנקים הלא מקוונים הטובים ביותר של מונרו!

מילת זהירות, עם זאת – וודא שאתה רכש רק את מכשיר Ledger שלך מ- האתר הרשמי של החברה. משווקי צד שלישי עשויים לנסות למכור לך מכשיר פגום, ועשוי לבצע התאוששות בכספיך בהמשך. לא משהו שהיית רוצה שיקרה!

בקר ב- Ledger Nano X

…או קרא את סקירת Ledger Nano X שלנו

2. טרזור ​​דגם T – מוביל בתחום אבטחת ארנק החומרה

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת מודל טרזור ​​T דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ממשק משתמש עם מסך מגע
 • + קל להתקנה
 • + תומך בסביבות 1000 נכסי הצפנה

דברים שלא אהבנו:

 • עיצוב מגושם
 • יקר

בקר באתר

טרזור הוא אחד משני ספקי הארנקים הגדולים של מטבעות קריפטו בשוק (כאשר השני הוא פִּנקָס). דגם טרזור ​​טי הוא המוצר האחרון של החברה – וזה מתמודד צודק להיות אחד הארנקים הטובים ביותר של מונרו בשוק!

דגם ה- Trezor T עולה על מחלקת אבטחה. שֶׁלָה ארנק מאובטח במיוחד שיכול לשמש כאסימון U2F לחומרה!

כאחד מארנקי החומרה הצפוניים המובילים, אתה יכול לצפות לכך Trezor ישמור על המפתחות הפרטיים שלך במצב בריא לחלוטין. המפתחות יאוחסנו בארנק האישי שבבעלותך, וישמרו שם בצורה מבודדת – לאף צד שלישי לא תהיה גישה לכספי מונרו שלך.!

בכל הקשור למונרו, טרזור ​​פועלת בצורה דומה מאוד כמו המתחרה העיקרית שלה – לדג’ר. כלומר, תוכל אחסן את המטבעות שלך במכשיר, אבל יצטרך השתמש בממשק המשתמש של מונרו על מנת לבדוק את הכספים שלך, ולעשות עסקאות.

כעת, ראוי להזכיר כי הביקורת העיקרית שמכוונת לעיתים קרובות כלפי טרזור ​​היא העובדה ש הארנק מאוד יקר. דגם T יעלה לך בסביבות 170 דולר – זה למעשה יקר משמעותית מ Ledger Nano X, המתחרה העיקרי של מודל טי!

האם המוצר שווה את תג המחיר? נו, זה תלוי. אין להכחיש את העובדה ש טרזור ​​הוא ממובילי התעשייה, ומציע את אחד הארנקים הטובים ביותר של מונרו בשוק כולו. אם בִּטָחוֹן זה מה שאתה מחפש, ואז טרזור ​​הוא בהחלט בחירה הגונה – זה בכל זאת מכשיר לאחסון קר!

בקר בטרזור ​​דגם טי

…או קרא את סקירת הדגם T של Trezor

3. Ledger Nano S – פשרה בין אבטחה למחיר

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק ספר חשבונות דברים שאהבנו:

 • + סופר מאובטח
 • + הגנה מפני נזק פיזי
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

פִּנקָס הוא שם שאתה חייב לראות שמוזכר כמה פעמים ברשימת הארנקים הטובים ביותר של מונרו. הסיבה לכך היא, שבניגוד למתחרה שלה טרזור, Ledger למעשה מציע שני ארנקי חומרה שונים שתוכלו לשמור עליהם את מטבעות ה- XMR, עם דגם ה- S להיות האפשרות הוותיקה והמשתלמת יותר.

Ledger Nano S מתפקד באופן זהה לגרסתו המשופרת יותר – ה- Nano X. מה שאני מתכוון בכך הוא שאתה תצטרך התקן את היישום מונרו במכשיר, וגם להשתמש בשירותי ממשק המשתמש של XMR.

אז … אם שני המכשירים מתפקדים זהים, מה ההבדל בפועל ביניהם?

ובכן, בתור התחלה, ה- S כולל עיצוב יותר צנוע. הארנק הוא קטן יותר מגרסתו המתקדמת, וכך, לא יהיה מורגש כל כך. זה יוערך על ידי מי שרוצה להישאר דיסקרטי בזמן השימוש בארנק במקומות ציבוריים, נגיד.

מודה, Ledger Nano S יתמוך בפחות אלטקוינים מאשר ה- Nano X. זהו היבט בולט עבור אלה המחפשים את הארנק הטוב ביותר של מונרו, אך מתכננים לשמור ולסחור במטבעות נוספים.

כפי שכבר הוזכר לעיל, אתה יכול לצפות ש- Ledger Nano S יהיה הרבה יותר משתלם מאשר הגרסה המתקדמת יותר של הארנק. כלומר, אם תבחר בארנק המסוים הזה כאופציה שלך לארנק הלא מקוון הטוב ביותר של מונרו, זה יעלה לך בסביבות 59 $, בתוספת משלוח.

עכשיו, כמו תמיד, אני חייב להזכיר – אנא דאגו לרכוש רק את Ledger Nano S מהאתר הרשמי של החברה! שיטות עבודה מומלצות מציינות שארנקי קריפטו בחומרה לעולם לא אמורים לקנות מצד שלישי – שימו לב!

בקר בארנק Ledger

…או קרא את סקירת ארנק Ledger שלנו

4. Binance – דרך לסחור באופן מיידי במונרו

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת בינאנס דברים שאהבנו:

 • + פלטפורמת חילופי קריפטו ידועה מאוד
 • + יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לסחר
 • + אימות דו-גורמי

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שקשה מעט לחובבי הקריפטו למתחילים

בקר באתר

עכשיו, אני יודע מה אתה חושב – בינאנס? בֶּאֱמֶת? זו חליפין, לא ארנק!

ובכן, אתה לא טועה – עם זאת, יש בחילופי הדברים יותר ממה שנראה לעין.

בתחילת רשימה זו של ארנקי מונרו הטובים ביותר, דנו שני סוגים של ארנקים אפשריים – חמים וקרים. בורסות שמאפשרות לך לשמור על נכסי הצפנה שלך לאחר שסיימת לסחור נופלות לקטגוריה הקודמת.

ברור ששמירת מטבעות ה- XMR שלך בבורסה לא עשויה להיות חלופה בטוחה יותר לאחסון בהם א ברמה גבוהה, ארנק חומרה אמין. עם זאת, כפי שבוודאי הבנתם עד עכשיו, יש לכך עדיין יתרונות ויתרונות משלה.

בואו נדון באלה הספציפיים לבינאנס?

Binance ידועה בעולם המסחר בקריפטו בכך שהיא מציעה למשתמשיה כמה מזוגות המסחר המגוונים ביותר שיש שם. המשמעות של זה היא שתוכלו לסחור בכמה מטבעות נישה למדי בפלטפורמה – XMR אינו שונה.

בעוד שמונרו אמנם, טיפס לנקודות המטבע העליונות בשוק, עדיין בדרך כלל קשה למצוא דרך לרכוש קצת XMR בצורה מהירה ופשוטה. זה נובע מ גורם האנונימיות של המטבע הקריפטוגרפי.

ובכן, Binance פותר את הבעיה הזו!

באופן אחסון בפועל, אתה יכול לצפות לכמה רמות אבטחה גבוהות בצד העניינים של בינאנס. פלטפורמת ההחלפה בטוחה ככל שהם מגיעים, והיא מהימנה על ידי אינספור משתמשים בכל רחבי העולם.

אם אתה מעוניין להשתמש ב Binance כשיטה העיקרית שלך לאחסון XMR, תוכל לבדוק את הפלטפורמה כאן.

בקר בינאנס

…או קרא את סקירת Binance שלנו

5. קראקן – אחסון קר, 2FA

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת קראקן דברים שאהבנו:

 • + מאובטח ואמין
 • + עמלות נמוכות
 • + כמות טובה של מטבעות פיאט מקובלת

דברים שלא אהבנו:

 • לא שירות הלקוחות המועיל ביותר

בקר באתר

קראקן הוא, בעיקר, פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, הבורסה יכולה לשמש גם כארנק מונרו!

אם תבחר בקרקן כשיטת אחסון XMR העיקרית שלך, שני היבטים צפויים לצוץ מעל הכל – אחסון קר, ו אימות דו-גורמי.

אחסון קר מתייחס לעובדה ש קראקן מחזיקה את הרוב המכריע של כספי המשתמשים שלה, נוהתקני אחסון קרים! זו למעשה חדשות נהדרות!

בכנות, המשמעות של זה היא שאם תחליט להחזיק את מטבעות ה- XMR שלך בקרקן, ותחשיב אותו כארנק המקוון הטוב ביותר עבור מונרו., הרוב (אם לא הכל) מהמטבעות שלך יישמר בהתקני חומרה. מכשירים אלה בדרך כלל שונים מעט מהארנקים הקרים הסטנדרטיים והמכוונים למשתמש שלך – דמיין אותם כקמרונות, ולא כארנקים בודדים..

לא משנה איך תסתכלו על זה, עדיין מדהים שקרקן משתמש בטכניקת אחסון קריפטו כזו. זה מאפשר לך – המשתמש – להישאר בטוח שהכספים שלך בטוחים בפלטפורמה. אף האקר לא יוכל להגיע אליהם מכיוון שרובם המכריע של מטבעות מונרו שלך ימוקם במצב לא מקוון!

אימות דו-גורמי – 2FA – הוא הדבר האחר.

בעוד 2FA הפך לאחרונה למנהג סטנדרטי עם רוב חילופי הדרגים הגבוהים, שעדיין לא מוריד את העובדה שזה כלי יעיל מאוד לשמירה על נכסי הצפנה שלך – במקרה זה, מונרו – בטוח. עם 2FA, אתה מקבל את שכבת האבטחה הנוספת הזו – זה מרתיע את הצדדים השלישי הזדוניים ביותר, ועוזר לך להישאר בטוח שמטבעות ה- XMR שלך בריאים ושלמים.

אם אתה מעוניין להשתמש בשירותי הארנק Monero של Kraken, בדוק את פלטפורמת ההחלפה כאן!

בקר בקרקן

…או קרא את הביקורת שלנו על קראקן

6. KuCoin – מעולה לצורכי מסחר מהיר

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

ביקורת KuCoin דברים שאהבנו:

 • + מסחר אנונימי
 • + לבטח
 • + תומך במגוון מטבעות קריפטוגרפיים

דברים שלא אהבנו:

 • נפח מסחר נמוך

בקר באתר

KuCoin היא, אמנם, אחת האפשרויות הפחות מוכרות עבור ראשונים לאחסן את מטבעות מונרו שלהם. עם זאת, פלטפורמת ההחלפה בעיקר מציעה סוג מסוים מאוד של ארנק XMR – זה המיועד לאנשים אשר להשתתף בפעילויות סחר יומי, ואולי צריך גישה והעברת הכספים שלהם מהירים במיוחד.

עכשיו, ראוי להזכיר שזה לא בדיוק מכוון בצד העניין של KuCoin. עם זאת, בזמן שאתה מחפש את הארנק הטוב ביותר של מונרו, אתה עשוי לגלות את זה נראה כי KuCoin שומר על מרבית המשתמשים בקריפטות על ארנקים חמים.

זה אכן מתנגד ישירות לשיטות העבודה הטובות ביותר בענף. עם זאת, היא עדיין מציעה אפשרות הגונה למדי מבחינת מסחר מהיר של מונרו.

ראוי לציין, עם זאת, את זה ל- KuCoin אכן יש תמיכה של 2FA, וגם כמה נִרחָב KYC דרישות.

2FA מוסיפה שכבה נוספת זו של ביטחון אין לצדדים שלישיים גישה לכספי מונרו שלך. דרישת KYC רק מקדמת זאת!

נוסף על כל אלה, ל- KuCoin יש גם תכונה שמאפשרת לך נעילת עסקאות תחת סיסמה מוגדרת. לכל מי שמעוניין לסחור במטבעות XMR, מדובר בבשורה נהדרת!

אם תרצה לנסות בעצמך את KuCoin, תוכל לבדוק את האתר כאן.

בקר בקוקוין

…או קרא את סקירת Kucoin שלנו

7. ביטרקס – מאפייני אבטחה חזקים, אחסון קר

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

ביקורת ביטרקס דברים שאהבנו:

 • + מאוד מאובטח
 • + עמלות קטנות וקבועות
 • + החלפות מהירות
 • + מגוון רחב של מטבעות קריפטו ופיאט

דברים שלא אהבנו:

 • כמה תלונות משתמשים בנוגע לתמיכה
 • עשוי להיות קשה במקצת עבור חדש בתעשייה

בקר באתר

ביטרקס היא אחת מהבורסות הוותיקות והאמינות יותר בשוק. זה נחשב גם כן אחד הארנקים הטובים ביותר של מונרו, לפחות ככל ששירותי החליפין מגיעים.

האמור לעיל נובע מ את תכונות האבטחה של הבורסה.

אתה מבין, ביטרקס הצליחה לבנות לעצמה מוניטין של היותה פלטפורמה אמינה ומאובטחת ביותר. לעתים קרובות זה נחשב כמצב אחת הפלטפורמות הבטוחות ביותר לסחר והחזקת קריפטו, פשוט בשל העובדה ש זה מעולם לא נפרץ.

כן, זה נכון – הצד הביטחוני של ביטרקס מעולם לא הופר! למעשה מדובר בעניין די גדול, בהתחשב בכך שרבים מהבורסות הידועות עוד יותר היו עם כמה בעיות אבטחה בנקודת זמן זו או אחרת..

ביטרקס גם כן שומר עד 90% מכספי המשתמשים שלה בהתקני אחסון קר. המשמעות של זה היא שאם אתה בוחר ב- Bittrex כארנק Monero שבחרת, רוב הכספים שלך יאוחסנו בארנקים לא מקוונים..

משיכות ב- Bittrex מוגנות על ידי 2FA, גַם. בכנות, בכל פעם שתרצה למשוך את מטבעות ה- XMR שלך, תתבקש להזין קוד PIN מהמאמת שלך. עכשיו, זהו פַנטַסטִי – זו שכבת הגנה ענקית נוספת לקריפטו XMR שלך, וזה בוודאי הופך את ביטרקס לאחד מארנקי מונרו הטובים מסוגו!

אם תרצה לנסות את ביטרקס בעצמך, תוכל לבדוק את הפלטפורמה כאן.

בקרו בביטרקס

…או קרא את הביקורת שלנו על ביטרקס

אפשרויות חלופיות של ארנק מונרו

אז אם כן – אלה מהארנקים הטובים ביותר עבור מונרו בשוק הנוכחי!

כפי שאתה יכול לראות, יש שילוב די טוב של התקני אחסון חומרה, וגם ארנקים חמים (אלה שמבוססים ברשת, ובמקרה של XMR – בבורסות). מטבע הדברים, האפשרות הטובה ביותר בפועל תלויה בכך מגוון רחב של גורמים, כגון כמות מונרו שתרצה לאחסן, בין אם אתה רוצה לטפל או לסחור בצורה פעילה וכן הלאה.

מכשירי חומרה ואחסון מבוסס חליפין בצד, כמה ביקורות של חובבי קריפטו כן מזכירות אפשרויות ארנק מונרו חלופיות, גַם! חלק מהחלופות הללו כוללות, אך אינן מוגבלות, ל:

 • סֵפֶר שֵׁמוֹת. יציאת מצרים היא ארנק תוכנה – במילים אחרות, חם. יש לציין כי זהו למעשה אחד הארנקים החמים הפופולאריים ביותר בשוק! אקסודוס אינו ארנק בלעדי למונרו, מכיוון שהוא מאפשר לכם לאחסן מבחר רחב של מטבעות קריפטוגרפיים בתוך עצמו. עם זאת, זה למעשה דבר טוב – זה אומר שתוכלו לעשות זאת אחסן גם XMR וגם כמה קריפטוסים אחרים באותו ארנק! זה מבטיח גישה קלה יותר לנכסים שלך, ופשוט יותר נוח, באופן כללי.
 • MyMonero. כפי שהשם מרמז ככל הנראה, MyMonero הוא ארנק מונרו – כמו בלעדי! הארנק נוצר ומנוהל על ידי אחד מחברי צוות הליבה שעומד מאחורי פרויקט מונרו, ונוצר על מנת לאפשר למשתמשים להחזיק מטבעות XMR סביבה בטוחה וקלה לניהול. לעתים קרובות זה נתפס כ אחד הארנקים הטובים ביותר של מונרו, ובהחלט שווה לבדוק אם אתם מחפשים מבוסס רשת אחסון מונרו.
 • גווארדה. Guarda הוא ארנק קריפטוגרפי כללי. המשמעות של זה היא שתוכלו לאחסן מגוון רחב של מטבעות ואסימונים בגווארדה – זה לא בלעדי למונרו. עם זאת, כשמסתכלים על משוב מחזיק מונרו שנמצא באינטרנט, נראה שהשם נוטה לצוץ לעתים קרובות למדי – ניתן להשתמש ב- Guarda. הן כארנק מבוסס אינטרנט והן כארנק תוכנה, ואפילו מאפשר הימור להיעשות מתוך עצמה. אפשרות מעניינת!

אמנם, יש שם הרבה מאוד ארנקים של מונרו. אולם הרוב המכריע שלהם, מבוסס אינטרנט ותוכנה. מבחינת אחסון XMR בחומרה, האפשרויות הניתנות לביצוע בפועל נדונות ברשימה לעיל.

עם כל הארנקים השונים הללו של מונרו, זה יכול להיות קשה להבין את הטוב ביותר בעצמך. עם זאת, כפי שנמנע מכמה פעמים, ישנם כמה כללי זהב שתוכלו לעקוב אחריהם, וכך בחרו באופציה המושלמת עבור עצמכם.!

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

הצעד הראשון הוא פשוט – אתה צריך לשאול את עצמך לגבי התוכניות שלך עם XMR. אין בכך שימוש בחיפוש הארנק הטוב ביותר עבור מונרו אם אינך בטוח בנקודה הפשוטה הזו!

יש אנשים שרק מסתכלים להשיג כמה רווחים, אחרים הם חובבי טכנולוגיה שעשויים להתעניין בתכונות האנונימיות של המטבע ובבלוקצ’יין שמאחוריו. לשתי קבוצות האנשים האלה יהיו רצונות וצרכים שונים!

ארנק מונרו: אקסודוס.

נוסף על כך, עליך להחליט גם אם ברצונך להחזיק מונרו לטווח ארוך, או אם אתה מתכנן להמשיך סחר יומי וספקולציות פעיל. זה יכול להשפיע באופן משמעותי על ההחלטה שלך על ארנק מונרו!

עם זאת, כל האמור הוא למעשה די פשוט – אם אתה מתכנן להחזיק מספר גבוה יותר של מטבעות XMR, ונמצא “בזה” לטווח הרחוק, אתה צריך להסתכל על ארנקי חומרה. אם אתה רק “בודק את המים”, עם זאת, ארנק חם יכול להיות אלטרנטיבה הגונה.

אם כבר מדברים על זה, כשמדובר בארנקים מקוונים של מונרו, כדאי לשקול חילופי הדברים שהוזכרו ברשימה לעיל! הם אמנם לא בדיוק שירותי אחסון בלעדיים למונרו, אך הם יכולים להיות מושלמים עבור מי שעדיין חדש בזירה, ורק רוצה “להרגיש” איך הדברים עובדים.

ארנקים מבוססי חליפין הם גם מדהימים עבור סוחרי יום. תוכל לבצע את כל העסקאות שלך מתוך הארנק ובשוק שבו כל רגע נחשב, זה יכול להיות יתרון עצום!

מסקנות

כעת, הגענו לסוף רשימת ארנקי מונרו הטובים ביותר השנה – תודה על הקריאה! אבל לפני שאשחרר אותך, בוא נגרום במהירות הנקודות העיקריות שדנו במאמר לעיל.

יש בדרך כלל שני סוגים של ארנקי מונרו בשוק – חוּמרָה, ו תוֹכנָה (או מבוססי אינטרנט). לשני הסוגים הללו יש ספציפי משלהם יתרונות וחסרונות.

ארנקי חומרה הם, באופן טבעי, האפשרות הטובה ביותר שלך – הם מאובטח במיוחד, ולספק לך את כל התכונות החיוניות שניתן לצפות מארנק XMR ברמה גבוהה יותר. המובילים בענף זה הם פִּנקָס ו טרזור.

תוכנות וארנקים מבוססי אינטרנט (או, בפשטות – ארנקים חמים) צריכים להיחשב על ידי מי שעדיין חדש בענף, או סוחרים שמעוניינים למכור ולרכוש כל הזמן מחדש את מטבעות ה- XMR שלהם, ובכך מתכוונים להרוויח.

טבלה: אפשרויות התמחור של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

מבחינת ארנקים חמים, אתה יכול ללכת עם כלי ספציפי לתוכנה או לאפליקציה, או להשתמש בשירותי האחסון XMR של החלפה לבחירתך. לא כל הבורסות תומכות במונרו, לכן הקפד להפנות לרשימה שלמעלה!

לא משנה מה היעדים שלך עם מונרו עשויים להיות, הקפד תמיד להתמקד ההיבט הביטחוני של העניין! אם הארנק שלך לא מאובטח, שום דבר אחר לא באמת משנה – הוא יכול לכלול את כל התכונות המובנות וההאצלה המובנות בעולם, ולתמוך במבחר רחב של קריפטוסים אחרים, אך אם הוא חסר אבטחה, אתה עלול לאבד את כל את מטבעות מונרו שלך לניסיון פריצה פוטנציאלי.

עם זאת, עם זאת, אני מודה לך שקראת את רשימת הארנקים הטובים ביותר של מונרו, ומקווה שזה היה שימושי עבורך! הקפד לבדוק כמה הבורסות המובילות ביותר אם ברצונך לרכוש מטבעות XMR, וגם ללמוד על כמה אלטקוינים אחרים בשוק, גַם. בהצלחה, ועד הפעם הבאה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map