המדריך השלם למטבעות קריפטו מונרו

האם ידעת ש מונרו נחשב להיות המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר הממוקד בפרטיות על פני כדור הארץ? בטח שמעתם על זה ביטקוין ו את’ריום עד כה, אך יש ממש אלפי מטבעות אחרים, וכל אחד מהם טוען כי הוא מציע שיפורים שונים בביטקוין.

לחלק יש עסקאות זולות יותר, חלקם כן מהיר יותר. עם זאת, נקודת המכירה (כמעט) הייחודית של מונרו היא שכן אנונימי לחלוטין.

זה נכון! תודה לכמה היי-טק די קריפטוגרפיה, השולח, המקלט וכמות המונרו שנשלחה הם בלתי אפשרי לצפייה על ידי מישהו אחר.

מסיבה זו, מונרו מצא שימוש ייחודי בהתחמקות מסנקציות בינלאומיות מצד צפון קוריאה, או כאמצעי תשלום על האינטרנט האפל. עם זאת, יש גם כמה סיבות נהדרות שיש צורה פרטית של כסף לֹא בִּלתִי חוּקִי. אסביר כמה כאלה בהמשך.

מונרו: מטבע דיגיטלי פרטי.

אני מקווה, המדריך הזה “מה זה מונרו” יציג בפניך את מונרו בצורה שהיא קל להבנה. למרבה הצער, הנושא הוא די מבלבל, וכדי להבין את כל התכונות של מונרו, תצטרך הבנה חזקה של הצפנה. מכיוון שמדובר במאמר המיועד למתחילים, לא נבזבז יותר מדי זמן על אלה כי אני לא רוצה לבלבל אותך!

בסוף מדריך זה, אמורה להיות לך הבנה ברורה של ההיסטוריה של מונרו, מושג כלשהו כיצד תכונות הפרטיות שלו פועלות, כיצד הוא שונה מביטקוין, הערך הנוכחי של מונרו כיצד לבצע להקים ארנק בצורה הקלה ביותר האפשרית (ואיך לקנות את מונרו), וה יתרונות וחסרונות של מונרו. לפני סיום, אציג גם כמה רעיונות לגבי עתידו של מונרו שתוכל לחשוב עליו.

לפני כל זאת, עלינו לחזור עד לפני שמונרו בכלל היה קיים!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי מטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המכוונים ביותר לפרטיות
 • מדרגי מאוד
 • לא ניתן לקשר אליך עסקאות
 • מכובד בעולם הקריפטו

חסרונות

 • קצת קשה להתמודד עם (אחסון וכו ‘)
 • ארנקים רבים אינם תומכים במונרו

ההיסטוריה של מונרו

כדי להתחקות אחר מקורותיו של מונרו, עלינו לבחון מטבע מטבע אחר – ביטקוין.

ביטקוין הושק בקיץ 2012. זה היה המטבע הדיגיטלי הראשון שנכתב באמצעות טכנולוגיה בשם CryptoNote.

CryptoNote כיום הוא עמוד השדרה של מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים מבוססי הפרטיות שקיימים. זה כולל את מונרו. הפרטיות של מטבעות CryptoNote מובטחת על ידי קיבוץ מפתחות ציבוריים יחד. על ידי שילוב של מספר מפתחות בעסקה אחת, אי אפשר לדעת מי שלח אותה!

השימוש ב”חתימות טבעת “אלה לחתימת עסקאות מספק את האנונימיות של טכנולוגיית CryptoNote.

Bytecoin היה מאמץ טוב ב מטבע מטבע אנונימי. עם זאת, היו כמה בעיות עם ההפצה הראשונית שלו. כשהושק, התברר שכך 80% מהמטבעות שייכרה אי פעם כבר היו קיימים.

מונרו: צוות הליבה של מונרו.

זה מוביל קבוצה של שבעה מפתחים למזלג את ה- blockchain של Bytecoin והמטבע החדש ייקרא Bitmonero. בסופו של דבר זה קוצר לפשטות מונרו שהוא אֶסְפֵּרַנְטוֹ ל "מַטְבֵּעַ".

מבין שבעת המפתחים שיצרו את מונרו במקור, חמישה מהם החליטו שהם ישמרו את זהותם. רק שניים ממפתחי מונרו אלה ידועים – ריקארדו ספאני (המפתח הראשי כיום) ו- דייוויד לטאפיה. ריקארדו ספאני ידוע גם בכינוי "פלופיפוניה".

מה עושה את מונרו שונה?

יש הרבה על מונרו שדומה למטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים. שֶׁלָה פרויקט קוד פתוח זה לגמרי ללא הרשאה. תכונה שנייה זו היא עלול לשנות את העולם. אין סמכות שיכולה למנוע ממך להשתמש בקריפטו.

המדריך השלם למטבעות קריפטו מונרו

המשמעות היא שאלו ללא גישה למתקני בנקאות מודרניים יכולים לקחת חלק בכלכלה דיגיטלית באופן שלא היו מסוגלים לפני כן. כל מה שהם צריכים זה חיבור לאינטרנט ומכשיר להתחבר אליו. יש ממש מיליוני אנשים ברחבי העולם שאין להם גישה למתקני בנקאות, אך יש להם טלפונים חכמים ונקודות חמות מקומיות של Wi-Fi. הודו היא דוגמה מצוינת למדינה עם הרבה כאלה "לא בנקאי" אזרחים.

פְּרָטִיוּת

הדבר העיקרי שנותן ערך למונרו הוא תכונות הפרטיות שלו. אף אחד לא יכול לקשר אותך לעסקת מטבעות קריפטוגרפיים של מונרו. זה הופך אותו למטבע מועדף על מי שעוסק בפרטיות מסיבות שונות. לא כל הסיבות הללו יהיו בלתי חוקיות, אם כי חלקן כמובן יהיו.

דמיין שאתה היית הומוסקסואל שחי עם משפחה דתית מאוד. יכול להיות שקשה לך לפגוש אנשים במצב דומה כמוך. אמנם בהחלט לא חוקי, אך הסטיגמה הקשורה להיות הומו בקבוצות דתיות מסוימות עלולה להוביל אדם צעיר לדיכאון, או גרוע מכך. מטבע כמו מונרו יכול לשמש לתשלום עבור חברתי או "שַׁדְכָנִית" סוג יישומים. במצב כזה, פרטיות היא הכרח למרות ששום חוק אינו עובר.

יש גם מקרים שעשוי להפר חוק, אבל זה כל כך לא צודק, שאזרח שומר חוק אחרת מונע אל עבר מה שנקרא פלילי. אשתמש בדוגמה אחרת מורכבת אך אמינה כדי להראות זאת. תאר לעצמך שאתה ובן הזוג שלך רק ילדו ילד ביחד. כאשר התינוק שלך נולד, הם סבלו מאפילפסיה קשה.

מונרו: מה שיש למונרו שלאחרים אין.

לאחר שהצבת את ילדך בלוח זמנים של הרפואה המסורתית – כדורים רבים מספר פעמים ביום, ראית דיווח חדשותי על קנאביס מרפא. משפחה באותה סיטואציה בה אתה גר מעבר לקו דמיוני במפה הורשתה כדין לתת לילדם מנות חזקות של תמציות קנאביס. נראה כי הדבר מרפא באופן מיידי את התקפי האפילפסיה אצל התינוק.

נראה שגוי למנוע את הגישה לתרופה כזו, על סמך המיקום בו נולדת. מונרו יכול לעזור לך גם במצבים כאלה.

פטריות

מאפיין נוסף וחשוב מאוד של מטבע הקריפטו מונרו המתייחס לפרטיותו הוא זה לגמרי פטרי. אל תדאגי, אסביר למה אני מתכוון בזה!

אפשר לעקוב אחר עסקאות ביטקוין ממשתמש אחד למשנהו. תלוי כיצד המשתמש משתמש בביטקוין, ייתכן שלא תוכל לדעת את זהותו, אך תוכל לעקוב אחר כל ביטקוין מכתובת לכתובת.

המשמעות היא שמשתמש יכול לדעת אם ביטקוין מסוים היה מעורב בפשע. זה לא איכות אידיאלית עבור הכסף!

המדריך השלם למטבעות קריפטו מונרו

בואו נסתכל על דוגמה להוכיח זאת. נניח שמכרת פריט חוקי לחלוטין בפלטפורמה כמו Open Bazaar, וקיבלת ביטקוין כתשלום. עם זאת, מתברר שהביטקוין שקיבלת שימש בעבר בעסקת סמים. בשבילך, זה לא יכול להיות בעיה. עם זאת, כשאתה מנסה לבזבז אותו במקום אחר, האדם שמקבל אותה יכול להחליט שהוא לא רוצה את זה "אִלְחִי" מַטְבֵּעַ.

הודות לתכונות הפרטיות המתקדמות של מונרו, איש אינו יכול לדעת באילו עסקאות כל מטבע היה מעורב בפועל. זה יהיה בלתי אפשרי לחלוטין לקשר בין מטבע מונרו יחיד לפשע שעבר. אין שום היסטוריית עסקאות הקשורה למטבעות מונרו כלשהם. זה אומר שהם פטריייים!

אני מוצף על ידי אנשים שמבקשים ממני המלצות לגבי מטבעות קריפטוגרפיים. אם היית משתמש בראש שלך היית מבין שלמטבעות הפרטיות (עסקאות אנונימיות) יהיה העתיד הגדול ביותר. מטבעות כמו Monero (XMR), Verge (XVG) או Zcash (ZEC) לא יכולים להפסיד.

– ג’ון מקאפי (@officialmcafee) 13 בדצמבר 2017

מדרגיות דינמית

תחום נוסף שמונרו ניסה לשפר בביטקוין הוא מבחינת שלו מדרגיות. במילים פשוטות, מדרגיות פשוט פירושה עד כמה הרשת יכולה לצמוח ביחס לביקוש. מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי בלוקצ’יין הם בהגדרה מוגבל בגודלו.

בחלק גדול מעברו, לביטקוין הייתה מגבלת גודל בלוק של 1 מגהבייט. זה אומר ש רק 1MB של נתוני עסקאות יכולים להתאים לכל אחד מהבלוקים שנמוקשים כל עשר דקות ברשת הביטקוין.

למרבה הצער, כאשר ישנם משתמשים רבים המנסים לבצע עסקאות במקביל באמצעות ביטקוין, הבלוקצ’יין מתמלא בנתוני עסקאות. עסקאות אלה שאינן יכולות להתאים לבלוק חייבות להמתין לכורה שיכלול אותן.

מכיוון שכורים מעדיפים לכלול עסקאות עם העמלות הגדולות ביותר המצורפות, אם הרשת עסוקה מאוד, זה מעודד אנשים להעלות את העמלות כדי לכלול את העסקאות שלהם. זה מה שקרה באביב 2017 לבלוקצ’יין הביטקוין. חלק מהעסקאות היו מחייבות עמלה בסך 30 דולר + בלבד בכדי לאמתן!

המדריך השלם למטבעות קריפטו מונרו

מונרו שונה. אין "מוגדר מראש" מגבלת גודל בלוק. אמנם זה מאפשר יותר נתוני עסקאות בכל בלוק, אך יש חסרון – שולחי דואר זבל יכולים למלא את עסקאות הבלוקצ’יין. זה יהווה חסימות ענק.

עם זאת, מפתחי מונרו הציגו מערכת גמול קנס. הגודל החציוני של 100 הבלוקים האחרונים נלקח. אם הבלוק החדש שעליו עובדים הכורים עולה על החציון של מאה הבלוקים הקודמים, תגמול הגוש מופחת. זה מרתיע עסקאות דואר זבל, מכיוון שכורים לא יכרתו חסימות שעונש כזה גדול אם כבר לא משתלם להם לעשות זאת..

תגמול הגוש לעולם לא יירד מתחת ל -0.3 XMR, מה שהופך את מונרו למטבע דיס-אינפלציוני: האינפלציה תהיה בערך 1% בשנת 2022 ותלך לנצח, אך האינפלציה הנומינלית תישאר על 0.3 XMR לדקה. משמעות הדבר היא שתמיד יהיה תמריץ לכורים לכרות את מונרו ובכך לשמור על אבטחת הבלוקצ’יין, עם או בלי שוק דמי..

מונרו

התנגדות ל- ASIC

בעיה נתפסת נוספת בביטקוין היא שכריית הרשת כיום רק משתלמת באמצעות ציוד כרייה מיוחד. מערכות אלו משתמשות ברכיבים המכונים מעגל משולב ספציפי ליישום צ’יפס. הם יקרים וזה אומר שרק העשירים ביותר יכולים להקים פעולות כרייה.

מונרו שונה. הוא משתמש באלגוריתם hashing חלופי לביטקוין שנקרא CryptoNight. CryptoNight משתמשת בתכונות מתקדמות רבות כדי להפוך את ייצור שבבי ASIC לכריית מונרו ללא רווחית.

הפרטים הם מעט מורכבים עבור מבוא זה למטבע מונרו, אבל כל מה שאתה באמת צריך לדעת זה ניתן לכרות רווחיות של מונרו באמצעות שניהם מעבדים ו GPUs. פירוש הדבר שלמטבע יש פוטנציאל להיות אפילו יותר מבוזר מאשר ביטקוין.

מקשים מרובים

מונרו משתמש במערכת מפתחות שונה כמו ביטקוין ואת’ריום. במטבעות אלה, יש רק זוג מקשים אחד – מפתח ציבורי ומפתח פרטי. מונרו משתמש במפתח תצוגה ציבורית, מפתח תצוגה פרטי, וגם מפתח הוצאות ציבורי וגם פרטי.

 • משתמשים רק בכתובות ציבוריות מתגנבות, ורק מקשי תצוגה ציבורית נוצרים..
 • לבדיקת הבלוקצ’יין ואימות קבלת הכספים, יש צורך במפתח תצוגה פרטי.
 • כדי לאמת את החתימה על עסקה נדרש מפתח הוצאה ציבורי.
 • מפתחות הוצאה פרטיים משמשים ליצירת עסקאות יוצאות.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מונרו וזה הספק בסופו של דבר

בניגוד לביטקוין, אין מספר קבוע של אסימונים של מונרו שייכרה אי פעם. המטבע אינפלציוני כל כך מעט. בתחילה יהיו 18.5 מיליון מטבעות, בעקבות זאת ההיצע יגדל ב סביב 0.87% בשנה הראשונה.

אחוז זה יורד בכל שנה. ההערכה היא כי יידרשו 117 שנים עד להכפלת ההפצה הראשונית. עד שהנתון הזה יוכפל שוב, זה ייקח 234 שנים.

מונרו ושוק המטבעות הרחב יותר

המחיר הנוכחי עבור מטבע XMR יחיד הוא 101.25 דולר. המטבע הוא ה -12 הפופולרי ביותר מבחינת שווי שוק כולל.

להלן כללתי את גרף הביצועים של מטבע מונרו מאז שהושק. כפי שאתה יכול לראות, כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, הערך עלה סביב ינואר 2018 ונפל לא מעט מאז השיא של כל הזמנים הוא 480 דולר.

מונרו: תרשים המחירים של מונרו.

כיצד לאחסן את מונרו

אחסון של מונרו היה בעבר די מאבק. יהיה עליך להפעיל את הארנק באמצעות שורות פקודה. למרות שזה גרם לך להרגיש כאילו אתה פורץ למסד נתונים ממשלתי סודי כלשהו, ​​זה לא היה ממש ידידותי למשתמש!

למרבה המזל, יש עכשיו דרך הרבה יותר קלה לאחסן את מונרו!

ראש ראשון ל www.mymonero.com.

1. לחץ על “צור חשבון”.

כיצד ליצור חשבון באתר מונרו

2. קרא והבין את הדף על החשיבות של שמירה מאובטחת של פרטי הכניסה למפתח הפרטי שלך.

3. רשמו מפתח הכניסה הפרטי שלך.

4. הקלד את מפתח הכניסה הפרטי בתיבה שמתחת למפתח. זה לבדוק שאכן רשמת את זה. זה שמופיע בתמונה למטה הוא חשבון ריק. אתה יכול לבדוק את זה בכל האמצעים אבל אתה תבזבז את זמנך!

מונרו: מפתח כניסה פרטי.

זהו זה! יצרת זה עתה את ארנק מונרו הראשון שלך. עכשיו, אני הולך להניח שאתה רוצה לשים כמה מטבעות XMR בארנק. התארתי את הצעדים לביצוע בהמשך:

אחסון XMR

1. רשמו את הכתובת בראש מסך סקירת החשבון.

מונרו: כתובת הארנק.

2. לך אל חשבון החליפין שאתה רוצה לשלוח לך לרצות לשלוח את מונרו.

3. הזן את הכתובת שרשמת לפני כן תחת סעיף המשיכה של הבורסה.

4. עקוב אחר ההנחיות שעל המסך כדי להשלים את הנסיגה. כמה חילופים עשויים לבקש ממך לאשר שאתה מבצע את המשיכה על ידי לחיצה על קישור בדוא”ל.

5. אם אתה מקבל את מונרו מחבר, פשוט שלח להם את הכתובת והם צריכים לדעת מה לעשות איתה!

אם אתה רוצה לשלוח את מונרו מהארנק שלך, סיפקתי את ההוראות גם לעשות זאת.

שולח XMR

1. ראשית לחץ על “לִשְׁלוֹחַ”.

מונרו

2. הזן את הכתובת שאליה ברצונך לשלוח את מונרו. תקבל את זה ממרכזיה, מאיש קשר (חבר או קולגה וכו ‘), או מכל שירות שמקבל את מונרו כאפשרות תשלום..

3. הקלד את הסכום שברצונך לשלוח בתיבה שכותרתה “אהר”.

4. בחר כמה פרטי אתה מעוניין שהעסקה תהיה. ככל ש”גודל הטבעת “גדול יותר, עמלת העסקה תצטרך להיות גבוהה יותר.

5. הכה “לשלוח תשלום”.

זהו, זה כל מה שיש להשתמש בארנק MyMonero. אני חושב שתסכים שזה הרבה יותר קל מאשר להיאבק בארנק שורת הפקודה. עם זאת, לא תזכה להרבה נקודות האקרים מובחרות על השימוש ב- MyMonero!

עכשיו, אחרי שאמרנו את כל זה, עליכם להיות מודעים לעובדה שמאחרון נובמבר 2018, אתם מסוגלים לאחסן את מונרו (אלא לשלב את ארנק מונרו) ב אחד הארנקים הפופולריים ביותר בחומרהספר החשבונות ננו S. זה עושה את שניהם האחסון, ו הרכישה היבטים הנוגעים למונרו קלים, מהירים וחלקים הרבה יותר!

היתרונות והחסרונות של מונרו

אגודלים למעלה מקצוענים

✓ אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפרטיים ביותר.

✓ אי אפשר לקשר בין עסקאות לאדם.

✓ אי אפשר לעקוב אחר עסקאות.

✓ לבלוקצ’יין אין מגבלה. ה מדרגיות דינמית זה אומר שעמלות לא אמורות להסתיים עצומות גם כשמשתמשים בהן הרבה.

✓ אפשר לבחור מי יכול לראות את העסקאות שלך. לדוגמא, אם רצית להוכיח את בעלותך על סכום מסוים של מונרו לצרכי מס, תוכל לשתף את מפתח התצוגה הפרטית שלך עם רשות המסים בארצותיך. זה מקטין את הסיכוי שהרגולטורים ינסו לאסור את מונרו.

✓ צוות מעולה של מפתחים מחויבים עובד על הפרויקט.

בוז חסרונות

✗ למרות היותו עמיד בפני ASIC, עדיין יש מידה רבה של ריכוזיות של הכורים במונרו. כ -43% משיעור החשיש נשלט על ידי שלוש בריכות בלבד.

✗ אין הרבה ארנקים שפותחו עבור מונרו. לא תמצא תמיכה למונרו ב- כל ארנקי החומרה או פתרונות מרובי הצפנה כמו ג’קסקס.

✗ לאחסן את מונרו בצורה מאובטחת כראוי קשה בהרבה מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים. ייתכן שזו הסיבה שהיא לא אומצה באופן נרחב יותר על ידי הקהילה הרחבה.

✗ היות שמונרו אינו מבוסס על ביטקוין, קשה יותר לפתח יישומים אשר מתקשרים עם הבלוקצ’יין שלו.

מונרו בעתיד

בעולם שבו נראה ששום דבר לא מציע יותר פרטיות אמיתית, בהחלט יש קריאה למטבעות כאלה הממוקדים בפרטיות כמו מונרו. רשמתי גם דוגמה חוקית שבה כסף פרטי היה דבר טוב קודם, וגם דוגמה בלתי חוקית, אך הניתנת להגנה מוסרית (אם כי לעולם אל תעבור על החוק!).

למונרו יש פוטנציאל לאפשר לאנשים לבצע עסקאות כמעט באופן מיידי על פני כדור הארץ ללא צורך באישור מרשות כלשהי. במדינות עם ממשלות מדכאות, זה יכול לשמש ככלי חזק מאוד בחיפוש אחר חופש.

עם זאת, עבריינים מעריכים גם את תכונות הפרטיות של מונרו. כל אחד יכול לגשת לשווקי רשת אפלים וימכור מגוון מזעזע של סמים, כלי נשק ופריטים פליליים אחרים. מונרו מצא במהירות מקום כמטבע הבחירה באתרים אסורים אלה.

לא זו בלבד אלא שמונרו שימש גם ממשלות כמו צפון קוריאה כדי לעקוף את הסנקציות הבינלאומיות. משתי הסיבות הללו, יתכן מאוד שמונרו עלול להיות מותקף על ידי ממשלות שפחות מתלהבות מהרעיון של אמצעי תשלום פרטי לחלוטין לשימוש כל אחד, מפרנוגרפי ילדים וסוחרי סמים, ועד ארגוני טרור בינלאומיים וסוחרי אנוש..

עד כמה פגיעה כזו במונרו תהיה מוצלחת תהיה מבחן מעניין למאפיינים ה”אנטי שבירים “של מטבעות קריפטוגרפיים.

השווה את מונרו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את מונרו זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מסקנות

אז – זה היה המדריך שלנו בנושא מונרו. אני מקווה שלמדת הרבה יותר על המטבע הקריפטוגרפי הממוקד ביותר בפרטיות. ניסיתי למזער את הדברים הטכניים. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על אחת מהתכונות שהופכות את מונרו לאנונימי, יש הרבה משאבים גדולים ברשת. היזהר עם זאת, זה יסתבך מהר מאוד!

במדריך זה סקרנו הרבה מאוד. לכן, לפני שאחתום, בואו נסכם. היית צריך ללמוד:

 • מה זה מונרו?
 • ההיסטוריה של מונרו.
 • בשביל מה מונרו מועיל.
 • קצת על האופן שבו הוא משיג את פרטיותו ואת אנונימיותו.
 • כיצד להגדיר ולהשתמש בארנק מונרו בצורה הקלה ביותר (אם כי לא הבטוחה ביותר).
 • במה מונרו שונה מביטקוין.
 • ערך מונרו הנוכחי והעבר.
 • היתרונות והחסרונות של שימוש במונרו.
 • העתיד של מונרו.

אני מקווה שמצאת את המדריך הזה למונרו מעניין וחינוכי! למונרו יש פוטנציאל להפוך כלי עוצמתי מאוד של התנגדות, בנוסף ל אמצעי תשלום שימושי עבור מוצרים ושירותים שונים.

אם כבר מדברים על זה, אם ברצונך לבצע תשלומים עם מונרו, כנראה שתצטרך להחזיק חלק מהקריפטוגרפיה, קודם! אם אתה מעוניין לרכוש את מונרו, אחד המקומות הטובים ביותר שאפשר לעשות זאת הוא בינאנס. כל שעליך לעשות הוא:

 1. הירשמו לאתר;
 2. עברו את תהליך האימות;
 3. בחר Monero (XMR), אמצעי התשלום שלך, ובצע את התשלום!
 4. הדבר היחיד שנותר לעשות אז הוא לעשות אחסן את המטבעות החדשים שלך בארנק מאובטח.

עם כל הידע החדש שלך, מה אתה חושב על מונרו? האם לפרויקט זה יש עתיד, או שממשלות העולם ינסו לאסור אותו לחלוטין? אשמח לשמוע את מחשבותיך בנושא!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map