לומן כוכבי: המטבע הכוכבי

בזמן שלוקח לאחד משלנו ביטקוין עסקאות לעיבוד, נקרא מטבע נוסף לומן כוכבי יכול לעשות בכל מקום שבין 120 ל -200 עסקאות באותו פרק זמן.

בסוף המדריך הזה, תבין מה לומן כוכבי הוא ואיך ניתן להשתמש בו. תוכלו גם לקבל תחושה מוצקה יותר של תכונות האבטחה והשימושים הפוטנציאליים במטבע.

כמו כן, אם המטבע הכוכבי נראה כמו משהו שעשוי לעניין אותך, ודא שאתה בודק אותו רק ב כמה פלטפורמות חילופי קריפטו אמינותבינאנס היא הבחירה הרגילה, אבל סימפלקס עשוי להיות הרבה יותר מהיר ופשוט! אתה יכול גם לאחסן את מטבעות הכוכבים שלך ארנק החומרה Ledger Nano S.

נתחיל לדבר על כמה מהתכונות הבסיסיות של המטבע, אז בואו נתחיל!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי מטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • עמלות עסקה סופר קטנות
 • עסקאות מהירות
 • ניתן להרחבה
 • מגובה על ידי ארגונים פיננסיים גדולים

חסרונות

 • אי וודאות סביב הקבוצה שמאחורי כוכב
 • לא לגמרי "בשורה" עם מושג הביזור

מהם כוכבי הלומן?

אולי שמעת על זה בעבר, אבל עד שתתחיל לקרוא, אולי היית מוצא את עצמך שואל את השאלה “מה הם כוכבי לומן?”


ובכן, בשנת 2014, כוכבי לומנס יצאו לדרך צמצם את הפער בין הקריפטו לעולמות הפיננסיים. מאז, Cryptocurrency Stellar קיבל על עצמו שורה של שותפויות עם כמה מהחברות הגדולות ביותר בתחום הטכנולוגיה והפיננסים. השותפויות כוללות יבמ, פס, ו דלויט, וכן לפחות תריסר מעבדי תשלום ומוסדות פיננסיים באירופה ובאסיה.

לומן כוכבי: הלוגו הרשמי של הכוכבים.

המטרה העיקרית של כוכב היא להיות מסילת התשלומים הדיגיטלית בעולם על ידי חיבור בין אנשים, בנקים ומערכות תשלום. זה מאפשר לך להעביר כסף לכל אחד, בכל מקום, במהירות ובבטחה, עם עלות עסקה של פחות מאגורה. תשלום זה בלבד עשוי להוציא את ווסטרן יוניון מהמשחק.

יש הטוענים כי הקריפטו הכוכבי התחיל כמזלג קשה מ ה אַדְוָה נוהל. מעניין שגם ג’ד מק’לב שהקים את מטבע Stellar Lumens ייסד את Ripple. עם זאת, ג’ד מק’לב אמר את עצמו בדף הטוויטר שלו כי לשני האסימונים קודים שונים ואינם מזלג. אתה יכול להתווכח הלוך ושוב על כך, אך העבר לא יספר לך על המטבע העתידי המרגש של כוכב.

אם כוכבים אינם מזלג אדווה, מה זה?

ההבדל העיקרי בין המטבעות הוא בכך כוכבי הלומן מכוונים לאנשים, בזמן אדווה מכוונת למוסדות פיננסיים, כולל כמה מהבנקים הגדולים בעולם.

כדי לשים את זה בפרספקטיבה, משתמשי היעד של Stellar הם אנשים יומיומיים, כמו תושבי האי בדרום האוקיאנוס השקט המשתמשים בקריפטו של XLM כדי לתדלק תשלומים קמעונאיים. אדווה, לעומת זאת, מכוונת כמה מהבנקים הגדולים בעולם, כמו סנטנדר, בנק אוף אמריקה ו- HSBC.

כוכבים אינם מזלג של אדווה. זה קוד אחר לגמרי.

– ג’ד מק’לב (@JedMcCaleb) 22 בנובמבר 2017

המטבע הכוכבי שונה גם מ- Ripple בגלל סוג העסק שמאחורי המטבע, מכיוון שקרן כוכבים היא ארגון ללא מטרות רווח. זה אומר ש הם קיבלו פטורים ממס, אין בעלי מניות ואין דיבידנדים – רק משכורות והוצאות.

כוכבי לומן משתמשים גם בפרוטוקול שונה ממה שעושה אדווה, שאותם אסביר קצת יותר אחרי שאדבר על כמה קווי דמיון בין אדווה לכוכבית..

הרקע של כוכבים

לומן כוכבימייסד שותף של כוכב לומנס, ג’ד מק’לב, הקים גם את ריפל והר. גוקס, אך הוא עזב את ריפל בשנת 2015. קשה לאשר את הסיבה לעזיבתו, מכיוון שמקורות שונים נותנים מידע שונה.

בביקורת חריפה, מאמר בן 15,000 מילים ב- New York Observer, הסיפור התמקם כך שנראה כאילו מקאלב נאלץ לעזוב בגלל המוניטין הרע שלו בעקבותיו ההר פריצת גוקס.

למקרה שאתה לא יודע, ההר פריצת Gox הייתה הפריצה הגדולה ביותר בתולדות הביטקוין עד השנה שבה הותקף Coincheck ביותר מחצי מיליארד דולר.. ההר פריצת Gox עלתה למשתמשים ביטקוין בשווי של יותר מ -460 מיליון דולר.

לומן כוכבי: נתוני עסקאות.

באותה תקופה הר. גוקס הייתה הבורסה הגדולה בעולם, והיוו 70% מכלל עסקאות הביטקוין. מקלב ייסד את האתר כמעט עשור לפני הפריצה קסם: פלטפורמת המסחר המקוונת Gathering (הר גוקס עומד על קסם: החלפת המקוון המקוונת).

אחרי ההר האקס של גוקס

לאחר הפריצה השעה וולס פארגו את כל החשבונות שסילקו כספים לחברות קריפטו, כמו גם את חשבונות הבנק המפעילים של אותן חברות, והותירו בעלי חברות תקועים. זה כלל חשבון Ripple Labs, שהיה לו יחסי עבודה של 20 שנה עם הבנק לקראת הסגירה.

בערך באותה תקופה נאמר למנכ”ל Ripple Labs, כריס לארסן, כי מקלב לא צריך להיות משויך יותר לחברה. למרות שעזב את ריפל כדי להישאר כחבר הנהלה באותה נקודת זמן, אפילו המעורבות הקטנה שלו כחבר הנהלה הייתה משבר פרסום של ריפל בשל הקשר שלו עם הר. גוקס.

לאחר מכן התרחשה המון דרמה בין מנכ”ל ריפל לבין מק’לב. בשלב מסוים, מק’לב ביקש את עזיבתו של לארסן שהופנה להחלטת דירקטוריון 5-1 לטובת שמירת לארסן על עמדתו (ההצבעה לשכנות הייתה, כמובן, מק’לב). בקשה זו כנראה ביצעה החלפה מביכה בתחנת הקפה של המשרד.

פריצת הדרך של מק’לב

זמן קצר לאחר מכן מקאלב קיבל עזרה לסטלר לומנס השקעה של 3 מיליון דולר מפס, מעבד התשלומים האירי. לאור ההשקעות בסמיכות לוולס פארגו בהשבתת כוח המשימה של ביטקוין, סטריפ נאלצה לשמור על מרחק ציבורי מסטלאר בגלל מערכת היחסים שלה עם וולס פארגו. עם זאת, כעת השותפות נמצאת במלוא עוצמתה עם חשיפה ציבורית.

למרות זאת, מק’לב דיבר עם קוינדסק על מנת לדחות את מרבית הטענות הללו. לדבריו, הסיפור שפורסם ב”ניוורק אובזרבר “היה חד צדדי, והוא כולל הצהרות שווא רבות. נקודה אחת כזו שמקילב פטר הייתה התמקדות הסיפור במנכ”ל סטלר, ג’ויס קים, שעזב את ריפל לעבוד על סטלר יחד עם מק’לב..

לומן כוכבי: המטבע הכוכבי

הסיפור גרם לקים להיראות כמו מקורבו של מק’לב, והוא טען כי לקים ניתנה גישה לשיחות מיוחסות שלא הייתה צריכה לראות. כפי שאמרתי, עם זאת, הרבה מהנקודות בסיפור של ניו יורק אובזרבר הודחו על ידי מקלב מאוחר יותר מכיוון שלדבריו הנקודות חסרות מידע מדויק ומלאות בהטיות..

למרות הספקות במוניטין של מק’לב ב ה בלוקצ’יין קהילה, Stellar המשיך להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המפורסמים ביותר, עם שותפויות של יבמ וענקיות טכנולוגיה אחרות!

צוות הפיתוח של כוכב הוא מלא במובילי התעשייה, כולל חברי דירקטוריון ויועצים שמובילים במקומות כמו אוניברסיטת סטנפורד ו וורדפרס. אבל נדבר עוד קצת על הקבוצה הצמודה.

לעת עתה, בוא נקפוץ לשימושים המעשיים והעולמיים של Lumens.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כיצד ניתן להשתמש בכוכבי כוכבים?

אתה יכול לחשוב על כוכבי לומן כמו הביטקוין מהיר יותר, בן דודה מדרגי יותר זה לא דורש כרייה. ניתן לסחור עם לומן בכל מקום בעולם תוך 3 עד 5 שניות בלבד. זה אידיאלי עבור תשלומים חוצי גבולות (כלומר עסקאות בחו”ל). עסקאות ברחבי העולם, זולות ומהירות מהנייד, הטאבלט או המחשב השולחני שלך יכולות להיות שימושיות במיוחד אם אתה נמצא במקום מבודד ללא גישה לבנקים..

עם כוכבי לומן, לא תצטרכו להתמודד עם עמלה יקרה מחברות כמו ווסטרן יוניון. פירוש הדבר שכאשר אתה שולח או מקבל כסף ממישהו בחו”ל, לא תצטרך לשלם עמלות של 10% או 20%. במקום זאת תשלם כ- 0.00001 לומן, שזה נכון להיום פחות מ -01 $.

ל- Stellar יש בורסה מובנית בה תוכלו לסחור במטבעות כמו ביטקוין, את’ריום, או הרפוקואין של סטלר עצמו. ניתן גם לסחור בלומנס בבורסה. החליפין של כוכבים מועיל אם ברצונך להחליף קריפטוגרפי XLM ליורו (יורו) ואז לתת לחבר או לבן משפחה כסף באתר העברות כמו tempo.eu.com.

Lumens Stellar: תשתית תשלומים הניתנת להתאמה אישית.

מינואר עד אוגוסט 2017, Stellar ראתה את הפלטפורמה הצעות מטבע ראשוניות לגייס מעל 1.3 מיליארד בשמונה חודשים בלבד. ICOs כמו מוביוס (שגייס קצת פחות מ -40 מיליון דולר) בחרו ב- Stellar על פני רשתות חסימות פופולריות יותר בגלל Stellar’s מדרגיות ופרוטוקול קונצנזוס.

ICOs בפלטפורמת Stellar Lumens ניתנים להתאמה אישית ויכולים לכלול מספר תכונות – כולל רשת הברק הידועה לשמצה שכנראה שמעתם בשיתוף עם ביטקוין. ההתאמה האישית של ICO מורחבת למספר התנהגויות, כולל נאמנות, הוצאת דיבידנדים, קשרים, אִינפלַצִיָה, ו חוב מבוטח.

ישנם הרבה שימושים מרגשים עבור כוכבים! בואו נעמיק קצת יותר כיצד Stellar יכולה לעבד מעל אלף עסקאות בשנייה.

כיצד פועלות עסקאות?

לומן כוכבי יכול לעבד עד 1,000 עסקאות בשנייה, בשבריר אגורה כל אחד. העמלה משמשת בעיקר כדי למנוע מהרשת לחוות התקפות. ניתן לשלוח תשלומים חוצי גבולות לכל מקום בעולם באמצעות Lumens.

בניגוד לביטקוין, Stellar לא משתמשת הוכחת עבודה, במקום זאת, הוא משתמש במה שנקרא פרוטוקול קונצנזוס כוכבי (SCP). ה- SCP של Stellar מאפשר לבצע תשלומים במהירות ובאופן מאובטח עם כל אדם בכל מקום בעולם.

כוכבי לומן: כיצד פועלות עסקאות כוכבי לומן?

יתר על כן, קוד SCP של Stellar מאפשר להשתמש ב- Lumens ללא כל כרייה הכרחי להפעלה. יש הטוענים כי ללא כרייה, כוכבי לומן הם פחותים מבוזר ופחות בטוח מאשר ביטקוין. עם זאת, לכוכבים יש צמתים בכל רחבי העולם. מסיבה זו, יש הרואים בכך ריכוז למחצה.

לרכוש מטבעות לומנס של כוכבים ללא כרייה, יהיה עליכם לרכוש אותם מחילופי מטבעות. החילופים הטובים ביותר לעשות זאת, לפי הדעה הרווחת, הולכים להיות Coinbase ו סימפלקס. למרות שהאחרון אינו באמת בורסה, הוא מאפשר לך לרכוש מטבעות כוכבים בכרטיס אשראי או חיוב, בצורה מהירה ומאובטחת!

לאחר הקנייה, מומלץ לאחסן את המטבעות ארנק קריפטו בטוח ואמיןספר החשבונות ננו S היא אפשרות ה- go-to עבור רוב האנשים שם בחוץ.

מעבר לערכו הנוכחי של המטבע עצמו, ישנם כיוונים מרגשים רבים אחרים שסטלר יעבור אליהם, בזמן הקרוב.

הפוטנציאל של הכוכבים

כוכבי לומן מועילים במיוחד בדרום האוקיאנוס השקט, שם היא צפויה להיות אחראית 60% מהתשלומים החוצי גבולות במסדרון הבורסה הקמעונאית. Stellar ו- IBM מביאות תשתית בנקאית לחלק מהאיים המבודדים ביותר בעולם כולו, שאין להם גישה לשירותים הפיננסיים שאולי חלקנו עשויים להתרגל אליהם – פתיחת חשבון בנק במעט כסף או ללא כסף.

חלק זה של העולם נבחר משום שהוא נפל מחוץ למסדרונות המסחר העיקריים וכולל שילוב של כלכלות מתפתחות ובשלות, החל מעוצמה עולמית אוסטרליה ועד ונואטו. היוזמה חדשה, ולכן היא עשויה להתרחב מחוץ לאזור ברגע שהיא תעמוד יותר. יבמ משתמשת בלומנס להפעלת יוזמה זו. זה יכול להיות הראשון מבין רבים.

לומן כוכבי: המטבע הכוכבי

אנרגיה מתחדשת הוא דרך פוטנציאלית נוספת ש כוכבי לומן עשויים לצמוח בעתיד. נכון לעכשיו, איירין אנרג’י מקיימת מכירת המונים בבורסה הפנימית של סטלר. איירין משתמשת בלוקצ’יין ובינה מלאכותית כדי לאפשר למשתמשים לבחור מאיזה יצרן אנרגיה שהם רוצים לקבל אנרגיה … והבחירות כוללות את השכן שלך.

אתה יכול לחשוב על זה כעל טינדר למקורות אנרגיה – אתה יכול להחליק ימינה ושמאלה כדי לבחור איזה מקור הכי מתאים לך. איירין אנרגיה גם מפתחת תכונות המאפשרות רמת שקיפות עתידנית ברשתות אספקת האנרגיה.

ככל שעולם הבלוקצ’יין מתכונן לעוד פיאט-לזוגות מסחר לקריפטו, כוכבי לומן יכולים להיות בחזית. דוגמה לזוג מסחר בין פיאט לקריפטו יהיה שילינג אוגנדה לרכישת המקבילה ל- XLM. FairX, בורסת קריפטו מסתורית המסתורית הפועלת כעת בהתגנבות, תופעל על ידי הרשת של Stellar. החברה תביא את זה שמביא זוגות מסחר לרשת סטלר.

מלכודות כוכבים

הפוטנציאל של כוכבים יכול להיות מוגבל אם האמונה תאבד בצוות הניהול; צוות הפיתוח מחזיק את שאר המטבעות שיופצו בעתיד. נגיד, אם המייסד, ג’ארד מק’לב, בסופו של דבר בתביעה נוספת כמו זו בה נקלע לאחר שניסה להשליך את מטבעות הריפל שלו עם עזיבתו את החברה. אם האמונה תאבד במקאלב, אלה יכולות להיות חדשות רעות עבור כוכבי לומנס.

תחום דאגתי נוסף הוא בגודל הצוות של כוכבים, שמורכב מ רק 10 עובדים, 3 חברי דירקטוריון, ו- 8 יועצים. עם זאת, כדי להרגיע את החששות מגודל הצוות, הוא מורכב ממנהיגי תעשייה ומומחים. כמו מייסדי וורדפרס ואנג’ליסט, מנכ”ל הסטריפ ונשיא Y Combinator.

לומן כוכבי: המטבע הכוכבי

שוב, צוות פיתוח זה כולל את האדם שהקים את הר. גוקס, שפיקח על פריצה של 460 מיליון דולר. עם זאת, המוניטין שלו בתחום הטכנולוגיה נתן לו תמיכה מכמה מהמוחות הטובים ביותר בקהילות הבלוקצ’יין והטכנולוגיה.

למרות העובדה שהוא הקים את הר. גוקס, מק’לב וצוותו צועדים קדימה, והמוניטין שלו משתפר ככל שעובר הזמן. ולזכותו של מקכלב ייאמר שהוא כנראה לא היה בשליטה על ההתקפה למרות שהיה קשור אליה כמייסד האתר. הוא אפילו לא הפעיל את האתר בזמן הפיגוע.

לְמַרְבֶּה הַמַזָל, האתר של חברת Stellar והחלפה הפנימית מעולם לא נפרצו. בואו נסתכל קצת יותר על היבטי האבטחה השונים של קריפטוגרפי XLM.

האם כוכבי הלומן מאובטחים?

ל Stellar Lumens יש לוח אבטחה כמעט נקי. לבורסה ולרשת הכוכבים יש מעולם לא חווה פריצות כלשהן. עם זאת, היה מקרה אחד בו נלקחו לומנס מאתר ארנק מקוון, אך זה היה מעבר לשליטת XLM; זה היה פגם בארנק ולא בטכנולוגיה של סטלר.

BlackWallet.co היה הארנק המדובר; אבטחתו נפגעה לאחר שהאקר הזריק קוד לחשבונות משתמשים באמצעות מעל 20 XLM. פריצה זו הייתה קטנה יחסית, והובילה למקבילה של מעל 400,000 $ שנלקחים. שוב, עם זאת, זה לא השתקפות של ביטחון ירוד בקצה סטלר, אלא דווקא הארנק שבבעלות BlackWallet.co.

כוכבי לומן: הכוח של כוכבים.

העמלה הקטנה מאוד שתשלמו בכל עסקת כוכבים (שוב, פחות מאגורה אחת) משמשת למניעת מה שמכונה מניעת שירות (DDoS) התקפות. התקפות מסוג זה מתרחשות בדרך כלל כאשר שרתים מוצפים. לכן, על ידי חיוב בתשלום נמוך, העמסת יתר על המערכת הופכת ליקרה מדי מכדי שתוקפים יכולים להשיג זאת.

זכרו, Stellar מאובטחת מספיק בכדי שתוכל להשתמש בה ממש ברגע זה כחלק מיוזמת הבלוקצ’יין העולמית של יבמ. עובדה זו לבדה צריכה לדבר מעט לרמת הביטחון שלה. האם יבמ תרצה לשתף פעולה עם מטבע הונאה לא מאובטח?

זה LIVE … – IBM ב- Stellar Lumens.

הרבה יותר ברבעון השני של שנת 2018.https://t.co/EtFLDKV8ua https://t.co/EtFLDKV8ua

– כוכבי לומן (@StellarLumens) 25 במרץ 2018

האם ניתן להתעלל בכוכבים?

עם שחרורו של יותר ויותר תקנות, השימוש לרעה במערכת הצפנה הופך להיות קשה יותר. בדיוק כמו כל אסימון או מטבע אחר, התעללויות יכולות להתרחש בתוך המערכת. סחר פנים, הונאה פיננסית, הלבנת פנים והסתרת נכסים יכולים להתרחש באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים כמו Stellar Lumens.

שום דבר מיוחד בנושא לומנס אינו בולט כדי להפוך אותו לפגיע במיוחד להתקפות. אבל כמעט כל (אם לא כל) המטבעות הקריפטוגרפיים יכולים להתעלל בצורה כלשהי.

לפני שאתה הולך, יש לי רק דבר אחד מהיר אחר לומר.

השווה את כוכבי הלומן זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את כוכבי הלומן זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סיכום

מתוך המטבעות הקריפטוגרפיים שלמדתי וחקרתי, נראה שמטבע זה קיבל הכי פחות ביקורת שלילית. יש מאחוריו צוות איתן, ומספר חזק של יתרונות על פני פרויקטים דומים.

אבל, עכשיו שאתה יודע מה זה כוכבי לומן, מה אתה חושב?

אתה מכיר את הסיפור שמאחורי המטבע, ואיך עסקאות פועלות ברשת. אתה יודע איך יכול להראות העתיד לפרויקט.

באמת שאין הרבה דברים רעים שאני יכול לומר על כוכבים. במיוחד כאשר יבמ עומדת מאחורי המטבע שכבר משתמשת בו ביישומים בעולם האמיתי בדרום האוקיאנוס השקט. אם אתה מחליט שכדאי לבדוק את Stellar, דאג לעשות זאת באמצעות חילופי מוניטין גדולים!

התהליך כולו אמור להיראות משהו כזה:

 1. אתה בוחר ארנק למטבעות הכוכבים העתידיים שלך – פִּנקָס היא אלטרנטיבה מצוינת, מכיוון שהיא נחשבת לאחת האפשרויות הבטוחות ביותר;
 2. לאחר מכן, עליך לבחור בורסה לרכישת מטבעות הכוכבים שלך. ברוב המקרים, Coinbase הולכת להיות הבחירה הטובה ביותר – שֶׁלָה מאובטח במיוחד, קל לשימוש, והוא אחד מתיווכי הקריפטו הידועים ביותר בשוק;
 3. ה תהליכי רישום ואימות לא צריך לקחת הרבה זמן בכלל;
 4. לאחר שתסיים, פשוט בחר Stellar Lumens מרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים שתרצה לסחור, בחר את שיטות הרכישה ותעבור את התהליך!

אולם יש אלטרנטיבה.

אם תרצה לקנות כמה מטבעות כוכבים עם כרטיס אשראי, אתה יכול לעשות זאת באמצעות סימפלקס. הנה, התהליך צריך להיות מהיר ופשוט מאוד, וסימפלקס מבטיחה את הביטחון המרבי.

עם זאת, כל מה שנאמר, עליך לציין זאת זו אינה ייעוץ פיננסי. תמיד עשה מחקר משלך לפני השקעה, התייעץ עם איש מקצוע ו לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map