מהו ביטקוין ואיך עובד ביטקוין?

השאלות שהיו בראש של כולם לפחות פעם אחת בשנת 2017: מהו ביטקוין ואיך עובד ביטקוין?

ביטקוין מורכב משתי מילים, ‘קצת‘ & ‘מַטְבֵּעַ‘. אם תגזור את המידע בתוך מחשבים לחתיכות קטנות יותר, תמצא 1 ו 0. אלה נקראים ביטים. אתה כבר יודע על מטבעות.

…ומה הם ביטקוין?

ביטקוין הוא רק הרבים של הביטקוין. הם מטבעות המאוחסנים במחשבים. הם לא פיזיים וקיימים רק בעולם הדיגיטלי! לכן ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים מכונים לעתים קרובות מטבעות דיגיטליים.

זה יכול להיראות די מבלבל בהתחלה, אבל במדריך זה אעשה את זה כמה שיותר פשוט – ברוכים הבאים לביטקוין למתחילים! בסוף המדריך, אפילו מתחילים בסך הכל יבינו מה זה ביטקוין, איך להשיג ביטקוין ואיך להשתמש בביטקוין.

כמו כן, שקול לבדוק כמה אָמִין חילופי קריפטו (כלומר Coinbase או Binance), אם אתם מתכננים לקנות או למכור ביטקוין! יתרה מכך, חשוב להחזיק את הביטקוינים שלך בפנים ארנקים מאובטחים, אז שקול אפשרויות חומרה, כגון Ledger Nano S ו- Trezor.

כמו כן, עליך לדעת כי הדרך הפשוטה ביותר קנה ביטקוין עם האשראי שלך הכרטיס הוא באמצעות סימפלקס – עיבוד תשלומים ללא הונאה. הבחירה בידיים שלך.

בואו נתחיל!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי מטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • שְׁקִיפוּת
 • מבוזר
 • מופעל על ידי הקהילה
 • אין אימות למשתמשים חדשים

חסרונות

 • עמלות משתנות
 • לא כל כך מהר בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים

איך עובד הביטקוין? מדוע הומצא הביטקוין?

נתחיל מהיסודות…

יש שְׁלוֹשָׁה סוגי אנשים בעולם הזה: המפיק, הצרכן, ו המתווך. אם אתה רוצה למכור ספר באמזון, אתה חייב לשלם סכום גדול 40-50% עמלה. זה אותו הדבר כמעט בכל ענף! המתווך תמיד לוקח חלק גדול מכספי המפיק.

כדי להבין מה זה ביטקוין, חשוב לדעת מדוע זה נוצר. הביטקוין הומצא ל הסר סוג אחד של מתווךהבנקים. אם אתה צריך להעביר 5000 $ מארצך לחבר שלך בבריטניה, הכסף חייב לעבור דרך בנק במדינתך. הם לוקחים תשלום עבור עיבוד. ברגע שהכסף מגיע לבנק בבריטניה, גם הבנק של חברך גובה עמלה.

איך עובד הביטקוין: ערימה של קריפטוקוינים.

לא רק העמלות הן הבעיה הנתונים שהם מאחסנים. בנקים מאחסנים הרבה נתונים פרטיים על לקוחותיהם. בנקים רבים נפרצו בעשר השנים האחרונות, כלומר מסוכן מאוד לאנשים המשתמשים בבנקים האלה. זו הסיבה שחשוב להבין איך עובד הביטקוין.

בניגוד לביטקוין, בנקים יכולים להקפיא / לחסום חשבונות של אנשים מתי שהם רוצים. יש להם יותר מדי שליטה על האנשים המשתמשים בבנקים, והם ניצלו לרעה את כוחם. הבנקים מילאו תפקיד גדול ב המשבר הפיננסי של 2008, גַם. הביטקוין התחיל בשנת 2009, ממש אחרי המשבר ההוא. אנשים רבים מאמינים שהמשבר היה אחת הסיבות ליצירת ביטקוין.

מי יצר ביטקוין? היוצר של ביטקוין אינו ידוע. השם ששימש היה סאטושי נקאמוטו, אבל זה היה שם בדוי ואף אחד לא יודע מי היוצר האמיתי.

הפיתרון היה לבנות מערכת ש אין לה סמכות אחת (כמו בנק). אסור לתת לרשות אחת את הכוח לשלוט באנשים. הבנקים והממשלות שלטו במטבעות, כך שהיה צריך ליצור מטבע חדש.

הביטקוין הוא הפיתרון: אין לה סמכות אחת. זה אומר שאין בנקים, שום פייפאל, שום ממשלה שתוכל להגיד לבנק להקפיא את חשבונך. זה נהדר, נכון? השאלה שעומדת בראש כולם חייבת להיות ‘איך הביטקוין עובד?’.

איך עובד הביטקוין?

יוצר הביטקוין עשה שלושה מושגים עיקריים לביטקוין החיוניים להבנת עקרונות הביטקוין:

בואו נחקור כל מושג קצת יותר מקרוב.

רשתות מבוזרות

כאשר אתה עובר לדפדפן האינטרנט שלך ומקליד ‘www.google.com’, המחשב שלך מתחיל שיחה עם המחשבים של גוגל. לאחר מכן, שני המחשבים מתחילים לדבר זה עם זה והדפדפן שלך מציג תמונות, כפתורים וכו ‘. אם השרתים של גוגל היו מושבתים מסיבה כלשהי, לא תוכל לראות את התמונות והכפתורים האלה. הסיבה לכך היא שהנתונים נשמרים ברשת מרכזית – זה במקום אחד.

איך עובד הביטקוין: יישומים מרוכזים ומבוזרים.

כדי להבין כיצד עובד הביטקוין, חשוב להבין מה קורה רשת מבוזרת. ברשת מבוזרת הנתונים הם בכל מקום. אם גוגל השתמשה ברשת מבוזרת, עדיין תוכל לראות את הנתונים מכיוון שהם נמצאים בכל מקום, ולא רק במקום אחד. פירוש הדבר שגוגל לעולם לא תעבור לאינטרנט!

קריפטוגרפיה

במלחמת העולם השנייה, קריפטוגרפיה שימש הרבה. הוא המיר הודעות רדיו לקוד שאיש לא יכול היה לקרוא. כדי לקרוא אותו, יהיה עליך להמיר בחזרה להודעה המקורית. לשם כך היית צריך מפתח. זה היה אפשרי באמצעות נוסחאות מתמטיות!

ביטקוין משתמש באותה צורה בקריפטוגרפיה. במקום להמיר הודעות רדיו, הביטקוין משתמש בהמרת קריפטוגרפיה מידע על ההעברה. לכן קוראים לביטקוין מטבע מטבע. הידיעה שלוקחת אותך צעד אחד נוסף להבנת האופן שבו הביטקוין עובד.

ביטקוין עושה זאת באמצעות הבלוקצ’יין. היוצר של ביטקוין המציא את טכנולוגיית הבלוקצ’יין!

היצע וביקוש

בשבוע שעבר, כשג’ון ביקר במאפייה, נותרה רק עוגה אחת. גם ארבעה אנשים אחרים רצו בכך. בדרך כלל, העוגה עולה רק 2 דולר. אך מכיוון שארבעה אנשים אחרים רצו את העוגה, הוא היה צריך לשלם עליה 10 דולר.

זה המושג העיקרי של היצע וביקוש: כשמשהו כן מוגבל, יש לזה ערך רב יותר. ככל שאנשים יותר ירצו בכך, כך מחירו יעלה. זהה למכוניות וינטאג ‘נדירות.

איך עובד הביטקוין: אספקה ​​& amp; דרש.

הביטקוין משתמש באותו מושג. היצע הביטקוין מוגבל. ביטקוין מיוצר ב שיעור קבוע, אשר תפחת עם הזמן – היא מחצית מדי ארבע שנים. לביטקוין יש מגבלה של 21 מיליון מטבעות; ברגע שיש 21 מיליון ביטקוין, לא ניתן ליצור מטבעות נוספים. כמה ביטקוין יש כרגע? ובכן, כרגע (27.07.20), יש 18.5 מיליון נוצר ביטקוין. יש לנו עוד דרך ארוכה ארוכה לפני שהיא מגיעה ל -21 מיליון!

אז, זה עונה על חלק מ”איך הביטקוין עובד? “, אבל זה לא עונה על כל זה. כדי ללמוד כיצד פועל ביטקוין באמת, עלינו לעבור לאופן בו עסקאות ביטקוין עֲבוֹדָה…

איך מתרחשות עסקאות?

עכשיו, בואו נראה כיצד מושגים אלה עובדים יחד. כדי להקליט עסקאות, עלינו להכניס אותן מסד נתונים (כמו גיליון אקסל).

זה בדרך כלל יאוחסן במקום אחד ברשת מרכזית. אבל בגלל שביטקוין משתמש רשת מבוזרת, מאגר ביטקוין משותף. מסד נתונים משותף זה מכונה ספר חשבונות מבוזר והוא נגיש באמצעות הבלוקצ’יין. למידע נוסף על טכנולוגיית הבלוקצ’יין והבנתם מהי ביטקוין מנקודת המבט של הבלוקצ’יין, קראו את שלי "הסביר בלוקצ’יין" להנחות.

כדי לשלוח ביטקוין למישהו, עליך לחתום דיגיטלית על הודעה שאומרת: “אני שולח 50 ביטקוין לפיטר”. ההודעה תשודר לאחר מכן לכל המחשבים ברשת. הם מאחסנים את ההודעה שלך במסד הנתונים / ספר החשבונות.

מישהו יכול לזייף את הזהות שלי?

כשאתה יוצר ארנק ביטקוין (לאחסון הביטקוין שלך), אתה מקבל מפתח ציבורי ומפתח פרטי. מפתחות ציבוריים ומפתחות פרטיים הם קבוצה של מספרים ואותיות ארוכים; הם כמו שם המשתמש והסיסמה שלך. שניהם חשוב מאוד כדי להבין באמת איך עובד הביטקוין.

אנשים צריכים את שלך מפתח ציבורי אם הם רוצים לשלוח לך כסף. מכיוון שזו רק קבוצה של מספרים וספרות, אף אחד לא צריך לדעת את שמך או את כתובת הדוא”ל שלך וכו ‘. זה הופך את משתמשי הביטקוין לאנונימיים!

איך עובד הביטקוין: מפתח פרטי של ארנק Blockchain.

באשר שלך מפתח פרטי, אתה אף פעם לא צריך לתת לאף אחד לראות את זה. ב- blockchain, המפתח הפרטי שלך הוא הזהות שלך. אתה משתמש במפתח הפרטי שלך כדי לגשת לביטקוין שלך. אם מישהו רואה את זה, הוא יכול לגנוב את כל הביטקוין שלך – אז היזהר מאוד!

אז כן, טכנית, ניתן לזייף את הזהות שלך. אם מישהו מקבל את המפתח הפרטי שלך, הוא יכול להשתמש בו כדי לשלוח ביטקוין מהארנק שלך לארנק שלו. זו הסיבה שעליך לשמור על המפתח הפרטי שלך מאוד מאוד בטוח.

לא ניתן לזייף את הזהות האמיתית שלך (שמך, כתובתך וכו ‘) מכיוון שאינך צריך להשתמש בה כדי לשלוח או לקבל ביטקוין..

האם מישהו יכול להוציא ביטקוין פעמיים?

עסקאות ביטקוין מקובצות ומאוחסנות בבלוקים. בלוקים אלה קשורים זה לזה בסדרה. זו הסיבה שזה נקרא בלוקצ’יין.

לכל עסקה בבלוק יש מפתח ציבורי כתוב עליו. אם זה הביטקוין שלך, זה יהיה המפתח הפרטי שלך שכתוב עליו. מכיוון שכל בלוק מחובר לבלוק שלפניו, לא ניתן להוציא שום ביטקוין פעמיים.

איך עובד הביטקוין: אדם שמחזיק ביטקוין.

בואו נבין כיצד עובד הביטקוין כמה דוגמאות מהחיים האמיתיים. אם מישהו ניסה לשלוח את אותו ביטקוין פעמיים, זה מה שיקרה:

 1. דייוויד שולח לג’ון ביטקוין;
 2. העסקה נשמרת בבלוק בבלוקצ’יין;
 3. למחרת, דוד מנסה לשלוח את אותו ביטקוין למישהו אחר;
 4. עסקת הביטקוין נכנסת לחסימה הנוכחית בבלוקצ’יין;
 5. המחשבים המריצים את הבלוקצ’יין בודקים את החסימה האחרונה בה שימש הביטקוין;
 6. בחסימה האחרונה בה שימש הביטקוין, בעסקה נכתב כי הביטקוין נשלח למפתח הציבורי של ג’ון.

מכיוון שזה לא המפתח הציבורי של ג’ון שנמצא על הביטקוין שנשלח לבלוק הנוכחי, המחשבים שמריצים את הבלוקצ’יין לא מאפשרים להשתמש בביטקוין.

מה אם מישהו ינסה לחבל בלוקים?

אם מישהו ינסה לשנות את נתוני העסקה באחד מהבלוקים, הוא ישנה אותם רק בגרסתו שלהם, ממש כמו מסמך Microsoft Word המאוחסן במחשב שלך..

זהו אחד המרכיבים העיקריים של אופן פעולתו של ביטקוין. כדי לגרום לשינוי לעבור למסד הנתונים המשותף כך שהוא יהיה בגרסת כולם, הם יצטרכו לשלוט 51% מהמחשבים ברשת.

מה אם מישהו שולט ב -51% מהמחשבים ברשת?

זה אפשרי טכנית, אבל זה כן כמעט בלתי אפשרי להשיג. גם אם מישהו פרץ 51% מהמחשבים ברשת (המכונה גם צמתים), ישנה שכבת אבטחה נוספת שמפריעה להם.

כדי להוסיף בלוקים חדשים לבלוקצ’יין, הם חייבים להיות מְמוּקָשׁ. תהליך זה נקרא כרייה מכיוון שהצמתים שעושים זאת מתוגמלים בביטקוין – כמו כורי זהב המתוגמלים בזהב.

בכרייה, הצמתים חייבים לעבד עסקאות ביטקוין ולוודא שהם אמיתיים. לשם כך עליהם לפתור בעיה מתמטית. כאשר הבעיה נפתרת, חסימת העסקאות מאומתת ונוצר חסימה חדשה. לכל בלוק יש בעיה חדשה ופתרון חדש למצוא עבור הכורים.

איך עובד הביטקוין: האקר שעובד על מחשב נייד.

הצומת הראשון לפתור בעיה זו מקבל ביטקוין חדש. הכרייה משתמשת בחשמל רב ולכן צריך לתגמל את הכורים!

עוד כמה הסברים בחיים האמיתיים כיצד לבצע ביטקוין: הנה מה יקרה אם האקר ישלוט ב -51% מהצמתים וינסה לשנות חסימה:

 1. ההאקר ישנה את הנתונים בבלוק כך שהביטקוין נשלח למפתח הציבורי שלו;
 2. מכיוון שהנתונים בבלוק השתנו, יש בעיה מתמטית חדשה ועל ההאקר לפתור אותה;
 3. החשמל שהאקר צריך כדי לפתור את הבעיה עולה יותר ממה ששווה הביטקוין בבלוק;
 4. ההאקר יכול להמשיך ולפתור את הבעיה, אך יאבד כסף תוך כדי.

כפי שאתה יכול לראות, כמעט חסר טעם עבור האקר להשלים התקפה על הבלוקצ’יין. לכן זה כל כך מאובטח.

מהם היתרונות והחסרונות של הביטקוין?

אתה אמור כבר לדעת מהם רוב היתרונות של ביטקוין לאחר שקראת את המדריך. עם זאת, לא דיברתי הרבה על זה החסרונות, האם אני?

עדיין יש כמה יתרונות שגם עליהם לא דיברתי, אז נתחיל מהיתרונות ואז אסתכל על החסרונות. לאחר מכן תוכלו להכיר ולהיות מומחים בשאלה – כיצד עובד הביטקוין?

יתרונות הביטקוין

✓ תשלומים בינלאומיים מהירים בהרבה מבנקים;

✓ העמלות נמוכות;

✓ Blockchain – כמעט בלתי אפשרי לפרוץ;

✓ מבוזר – לא ניתן לכבות בנקודה אחת;

✓ שקוף – אתה לא צריך לסמוך על אף אחד;

✓ אנונימי – אינך צריך להשתמש בשם שלך;

✓ מופעל על ידי הקהילה – העמלות מחולקות במקום ללכת לנקודה אחת (כלומר בנק או PayPal);

✓ אין אימות למשתמשים חדשים – כל אחד יכול להשתמש בו.

אין אימות למשתמשים חדשים: מדוע זה כל כך חשוב?

אלמנט מרכזי נוסף של אופן פעולתו של הביטקוין הוא שכל אחד, בכל מקום בעולם יכול לשלוח כסף זה לזה. אין KYC (הכר את הלקוח שלךתהליך) – אינך צריך להשתמש במזהה כדי לפתוח ארנק ביטקוין.

איך עובד הביטקוין: גישה לבנק סלולרי.

בבנק, עליך להשתמש בתעודת הזהות שלך בעת הגשת בקשה לחשבון. בגלל זה, למאות מיליוני אנשים ברחבי העולם אין חשבונות בנק. הם לא יכולים לשלוח או לקבל כסף. אולם כעת, עם ביטקוין הם סוף סוף יכולים!

תשלומים בינלאומיים: יתרון גדול

אם ברצונך לשלוח תשלום בינלאומי, בדרך כלל זה ייקח 3+ ימים בבנק שלך ויעלה לך עמלה בסביבות 10-15 $ ומעלה. זה שונה בכל מדינה, אבל זה עדיין יָקָר ו לוקח הרבה זמן.

אם תשלח אותו באמצעות ביטקוין, זה ייקח רק כ -10 דקות. לפעמים זה לוקח יותר זמן (עד שעה ומעלה), אבל זה עדיין הרבה יותר מהיר משלושת הימים + שהבנקים לוקחים. התשלום עבור ביטקוין משתנה לעיתים קרובות והיזמים מנסים לשמור עליו נמוך ככל האפשר. נכון לעכשיו (27.07.20), מדובר בסביבות 3 דולר בממוצע.

זה זול כי יש אין מתווך (בנקים, PayPal וכו ‘) לשלם! זה מה שעוסק בביטקוין.

עכשיו, בואו נסתכל על החיסרון של איך עובד הביטקוין.

חסרונות הביטקוין

✗ הכרייה משתמשת בהרבה חשמל;

✗ לא מהר כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים;

✗ האגרות משתנות הרבה;

✗ אנונימי – משמש לפשע;

✗ קשה לשימוש – מפתחות פרטיים, מפתחות ציבוריים וכו ‘.

עמלות ומהירות: הביטקוין בן כמעט 10 שנים

הביטקוין התחיל בשנת 2009, זוכר? ובכן, זה לפני כמעט 10 שנים! מאז נעשו הרבה מטבעות קריפטוגרפיים חדשים יותר שהם הרבה יותר מהירים מביטקוין. גַם, לעיתים העמלות של ביטקוין עלו עד 28 דולר!

העמלות הגיעו גבוהות מכיוון שהפופולריות של הביטקוין הייתה גדולה מדי בשביל רשת הביטקוין להתמודד – היו יותר מדי אנשים שהשתמשו בה. זה משהו שמפתחי הביטקוין מנסים לשפר, ועד כה נראה שהוא עובד. כפי שאמרתי קודם, דמי הביטקוין חזרו ל -1 דולר!

ביטקוין לא מאוד קל לשימוש

החיסרון של איך עובד הביטקוין הוא שהוא צריך מפתחות פרטיים, מפתחות ציבוריים, פתיחה ושימוש בארנק, וכו ‘זה לא מאוד קל לאנשים שלא בטוחים בשימוש במחשבים. כשרוצים לשלוח תשלום למישהו, עליכם להקליד סט ארוך של מספרים ואותיות (המפתח הציבורי שלהם) למחשב שלכם.

זה כמו כאשר דפדפני האינטרנט התחילו לראשונה – היית צריך להקליד מספר ארוך בשורת הכתובת. מאוחר יותר, הכתובות (www.) בהן אנו משתמשים כיום החליפו אותה. צריך להיות קל לשימוש בביטקוין, כך שכולם בעולם יוכלו להשתמש בו, בדיוק כמו הגלישה באינטרנט.

חשמל ואיכות הסביבה

כמו שאמרתי מקודם, עלויות החשמל לכרייה גבוהות. הכורים מתוגמלים בביטקוין ולכן הם עדיין מרוויחים. עם זאת, החשמל בו משתמשים הכורים הוא רע מאוד לאיכות הסביבה (עכשיו אתה יודע כמה חסרונות של השאלה כיצד עובד הביטקוין).

מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כמו NEO ו- Lisk, משתמשים במערכת כרייה שונה המשתמשת בהרבה פחות חשמל. מערכת זו נקראת PoS (הוכחת יתד).

איך עובד הביטקוין: עמודים חשמליים.

זוכרים שבמערכת של ביטקוין, הכורה שמאמת את החסימה ראשונה הוא זה שמתוגמל בביטקוין? המערכת נקראת פו (הוכחת עבודה). זה כמו גזע, לא?

הוכחת עבודה

כל הכורים עובדים על אותו בלוק בו זמנית ומנסים לנצח במירוץ. המשמעות היא שכל הכורים משתמשים בחשמל בכל בלוק שנוצר.

הוכחת יתד

ב- PoS, רק כורה אחד יכול לכרות את החסימה. כאשר נוצר הבלוק הבא, נבחר כורה אחר לכרייתו. בדרך זו, זהו רק כורה אחד המשתמש בחשמל בכל בלוק. זה הרבה יותר זול וטוב יותר לסביבה!

הרישום הפלילי של ביטקוין

אחד הצדדים האפלים ביותר של אופן הפעולה של ביטקוין הוא שאתה לא צריך להשתמש בזהות שלך, בגלל זה הביטקוין היה הרבה בחדשות עבור בשימוש על ידי עבריינים. אולי שמעת על משהו שנקרא דרך משי. זה היה שוק ב הרשת החשוכה – חלק אנונימי באינטרנט שיש לפתוח באמצעות דפדפן מיוחד.

בדרך המשי, תוכלו לקנות הרבה דברים לא חוקיים, וביטקוין המטבע המשמש. דרך המשי התחילה בשנת 2011 אך הייתה הושבת בשנת 2013 על ידי ה- FBI.

זה היה רע מאוד עבור ביטקוין, וכמה ממשלות ניסו לאסור את המטבע הקריפטוגרפי מסיבה זו. זו הדוגמה הגדולה ביותר לאופן בו ניתן להתעלל בביטקוין, אם כי פשע יכול לקרות בכל המטבעות.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

איך אני קונה ביטקוין?

אתה יודע איך הביטקוין עובד, מה זה, בשביל מה זה טוב ולמה זה רע. הדבר היחיד שנותר הוא לדעת לקנות אותו. אז איך קונים ביטקוין?

יש שלוש אפשרויות עיקריות.

בורסות מתווכים

זה הכי פשוט בדרך, אך בדרך כלל עליכם להשתמש בזהותכם. המשמעות היא שימוש בשם, כתובת ורישיון נהיגה או דרכון. עמלות עבור חילופי מתווכים בדרך כלל עולות בין 1-5%, אבל זה תלוי במיקום שלך על איך אתה משלם.

הדבר הטוב הוא שאתה יכול לשלם באמצעות העברה בנקאית, כרטיס חיוב / אשראי, ואפילו PayPal. אני ממליץ בינאנס כי זה קל לשימוש, ואמין מאוד. איך עובד הביטקוין: אדם שמדבר בטלפון.

השימוש בבורסת מתווכים זה קצת כמו כשאתה הולך לסוכן נסיעות להמיר את המטבע המקומי שלך למטבע זר (כמו USD עבור JPY, למשל).

חילופי P2P (עמית לעמית)

אלה כמו חילופי מתווכים, אבל הם לא משתמשים במתווך – אין מתווך. לדוגמה, ג’ון יכול לשלוח כסף לאיימי, ואיימי תשלח לג’ון קצת ביטקוין. אין מתווך, ולכן הם לא משלמים עמלות!

איימי תמיד תצטרך לשלם לג’ון את הביטקוין בגלל P2P חילופי דברים השתמש ב- שירות נאמנות. כשג’ון מבקש מאיימי את הביטקוין, הביטקוין נשלח לנאמנות. כשג’ון משלם לאיימי את כספו, הנאמנות שולחת לג’ון את כספו. לג’ון ולאיימי אין שליטה על נאמנות, ולכן זה תמיד הוגן. סחר הוגן הוא יסוד להבנת האופן בו פועל הביטקוין.

חלק מהמוכרים בבורסות P2P יבקשו ממך תעודת זהות, אך חלק מהמוכרים לא. לכן, ניתן להשתמש בבורסות P2P לרכישת ביטקוין באופן אנונימי. אתה יכול אפילו לשלם במזומן (כסף נייר)!

ניתן גם לשלם באמצעות העברה בנקאית! אני ממליץ להשתמש ב- LocalBitcoins.

כספומטים של ביטקוין

זו הדרך הכי פחות נפוצה לקנות ביטקוין. אין הרבה כספומטים של ביטקוין בעולם, אז תצטרך להשתמש המפה הזו לראות אם יש מישהו קרוב אליך. אם יש, אתה יכול ללכת אליו ולקנות את הביטקוין שלך במזומן, אך העמלות יקרות – 5-10%.

כיצד עובד הביטקוין: כספומט ביטקוין.

ללמוד עוד על כספומטים של ביטקוין, חילופי P2P ו חילופי מתווכים, קרא את שלנו מדריך כיצד לקנות קריפטוסים. במדריך זה, אני נותן לך הוראות מלאות לגבי הגדרת הארנק שלך, אימות זהותך וקניית ביטקוין בכל אמצעי תשלום.

השווה ביטקוין זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ביטקוין זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סיכום

המצאת הביטקוין היא רק ההתחלה. יש אנשים שמשתמשים בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים במקום בבנקים, אך הוא עדיין לא החליף את הבנקים לחלוטין. מה מחשבותיך? אתה חושב שביטקוין יחליף בנקים? או שזה צריך להשתפר קודם?

על ידי מענה על השאלות שלעיל תוכל לבדוק את מה שלמדת במדריך זה. אתה יכול גם לנסות לענות על השאלה “איך הביטקוין עובד?” בשלושה משפטים בלבד. נסה זאת – זה יעזור לך לזכור את מה שלמדת. פרסם את תשובתך בתגובות!

לבסוף, זכרו – השתמשו רק החילופים האמינים ביותר ברכישה או מכירה של ביטקוין!

בואו נעבור את התהליך של כיצד לקנות ביטקוין שוב פעם:

1. קבל ארנק קריפטוגרפי אמין שיהיה שמור על אבטחת הנכסים שלך (Ledger Nano S ו- Trezor הם בין ארנקי החומרה המומלצים ביותר).

2. הירשם ל- Coinbase.

3. רכשו ביטקוין בדולר ארה”ב או בכל מטבע זמין אחר.

4. העתק את כתובת ארנק הביטקוין שלך.

5. שלח לביטקוינים שלך את הארנק שלך.

אוֹ

בחר ואפילו דרך פשוטה יותר ורכשו ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי שלכם באמצעות סימפלקס – עיבוד תשלומים ללא הונאה.

זהו, עכשיו אתה הבעלים של ביטקוין!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map