מטבע ננו – סקירה מעמיקה

בואו נודה בזה – כיום ובכל גיל, כל אדם וכלביהם שמעו על כך ביטקוין. המטבע הקריפטוגרפי ניפץ לחלוטין את דלתות ההצלחה במיינסטרים וכעת הוא פופולרי יותר מאי פעם. עם זאת, לא כולם מודעים לחסרונות המטבע – כאלה שאולי לא קיימים איתם מטבע הננו.

יש כמה בעיות גדולות שיש לביטקוין שאנשים ממשיכים להפנות ולדבר עליהן – ועל כל בעיה כזו, יש אלטקוין כדי לפתור את זה. במדריך זה נדבר על אלטקוין אחד כזה – מטבע הננו. לקראת סוף הסקירה תראה מדוע פשטות היא באמת הגישה הטובה ביותר בכל הנוגע להצלחה של מטבע קריפטוגרפי.

אני אגיד לך הכל על זה – מהו מטבע הננו (מטבע ה- XRB לשעבר), איך הוא נוצר, למה הוא משמש וכו ‘. אני גם אתן חיזוי מחיר XRB ואומר לך המקומות הטובים ביותר לקנות ולאחסן XRB.

אז למה אתה מחכה? בואו נקפוץ היישר להדרכה!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי מטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • עסקאות הן בחינם
 • מדרגי מאוד
 • עובד באופן דומה לביטקוין
 • צוות מפתח טוב

חסרונות

 • לא פופולרי כמו כמה מטבעות אחרים בשוק
 • קשיים ברכישת מטבעות NANO במטבעות פיאט

מהם מטבעות ננו?


התנאי “ננו“עצמו עבר מיתוג רשמי ממה שהיה מכונה”RaiBlocks”. בתחילת 2018 החליטו פקידי החברה למנות את פרויקט המטבע הקריפטוגרפי שלהם (ואת המטבע עצמו) נאנו – זה סימן התחלה חדשה עבור המטבע..

כפרויקט וכמו מטבע קריפטוגרפי בפני עצמו, נאנו די מסביר את עצמו – כך מטבע שמטרתו להחליף מטבעות פיאט ולהביא קריפטו לחיי היומיום של האנשים. מטרות המטרה ומטרותיה זהות כמעט לאלה של ביטקוין.

בניגוד לביטקוין, לעומת זאת, ננו שואפת לבצע את המשימות (בעיקר – עסקאות) שלה בלוקצ’יין בצורה הרבה יותר מהירה וגמישה.

מטבע ננו: תכונותיו של מטבע הננו.

מטבע ננו משתמש בשילוב של הוכחת יתד ו הוכחת עבודה אלגוריתמים. התערובת נקראת “הוכחת הימור המואצלת”. הדרך שבה זה עובד היא שכאשר יש בעיה עם עסקה במערכת מטבע הננו (נניח, שתי עסקאות מתנגשות – אחת מהן לגיטימית והשנייה היא ניסיון שוד או הסתננות), יש “נציגים “שנמצאים שם כדי להצביע לעסקה הלגיטימית ולבטל את ההונאה.

להיות נציג, אתה חייב שיהיה לך XRB בארנק – זה ממריץ אנשים להשתתף בצמיחתה וקידומה של קהילת ננו.

ההיסטוריה של ננו

ננו (לשעבר RaiBlocks) הושק בשנת 2015 על ידי אדם בשם קולין למייהו (מהנדס תוכנה עם ניסיון קודם של שנים בתחום תוכנת המחשב). הוא הושק בשם RaiBlocks, אך לאחר מספר שנים הצוות החליט למתג מחדש. למה?

הסיבה די פשוטה. השם הראשוני פשוט לא הדהד עם קהל המיינסטרים שהחברה ניסתה לפנות אליו. ראוי לציין שהם לא טעו – לאחר ההודעה על שינוי השם, עסקאותיהם גדלו מאוד.

זו גם הסיבה שבגללה לעתים קרובות אתה נתקל במטבע הננו המכונה “מטבע XRB”. זהו תג שנותר מאז ימי RaiBlocks, וגם Nano ו- XRB נכונים כאשר מתייחסים למטבע עצמו..

מטבע ננו: היכן ניתן לרכוש מטבעות ננו.

מאז הקמתו של מה שיהפוך בסופו של דבר למטבע הננו, הייתה לו מטרה חגיגית אחת – לעשות עמית לעמית עסקאות קריפטוגרפיות ניתנות להרחבה. זה כנראה לא סוד שלא רק ביטקוין (אם כי מטבע זה במיוחד), אלא הרבה מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי גרסת בלוקצ’יין ישנים אחרים מזהים מדרגיות כבעיה הגדולה מכולן. התוצאה היא דמי עסקה עצומים, מהירויות סחר איטיות במיוחד וכן הלאה.

אלטקוינים רבים ושונים ניסו ליצור את הגרסאות שלהם לבלוקצ’יין שיעזרו לשפר את הסקלביליות המדוברת, והמטבע הציבורי של ננו הוא אחד מהם. עכשיו, השאלה הטבעית שעשויה להתעורר עבורך עשויה להיות – מה כל כך מיוחד במטבע הננו? התשובה שלי לכך תהיה דבר אחד פשוט – סריג בלוק.

סריג בלוק ננו

מונח קשה כשלעצמו, סריג חסימות מתייחס אליו תערובת של שתי מערכות – הבלוקצ’יין המסורתי, ומה שמכונה “גרף אציקלי מכוון”, או DAG בקיצור.

DAG הוא סוג של מבנה נתונים. כאשר, למשל, אתה מבצע עסקה (קניה, מכירה או פשוט סחר) עם מטבע קריפטוגרפי מסורתי, העסקה שלך מקובצת ל”בלוק “עם שטח וגודל מוגדרים מראש – חסימות אלה מהוות את הבלוקצ’יין. עם זאת, עם מבנה DAG, תוכל לראות עסקאות בודדות וכיצד הן מתאימות בתמונה הגדולה יותר של הבלוקצ’יין עצמו.

מטבע ננו: פרויקט קוד פתוח.

מה שטוב ב- DAG זה זה ניתן להרחבה – בדיוק מה שחסר בבלוקצ’יין המסורתי. החיסרון הוא שזה לא בטוח במיוחד – עם זאת, כאן נכנס הביטחון הידוע לשמצה של הבלוקצ’יין.

מטבע הננו מכוון לאחד את המיטב משני העולמות הללו – המדרגיות של DAG ו האבטחה של בלוקצ’יין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

איך זה עובד?

עקרון העבודה מאחורי המטבע של ננו הוא די פשוט.

כדי לפשט את זה יתר על המידה, ננו פשוט מאחסן נתוני עסקאות נכנסות ויוצאות למוגדרים, בלוקים בודדים משלך, בלוקצ’יין אישי. בדרך זו, יתרת הארנק שלך תמיד נשמרת מעודכנת ומאובטחת, תוך שמירה על הבלוקצ’יין לעבוד בצורה חלקה.

הרעיון הכללי והרעיון העומד מאחורי מטבע הקריפטו של ננו הוא המטרה המניעה מאחורי תהליך זה. לחברה יש מוקד אחד בלבד – מדרגיות. הם לא עוסקים יותר מדי באבטחה – שם נכנס הבלוקצ’יין עצמו.

במקום זאת, הצוות מתמקד במתן העסקאות המהירות ביותר האפשריות בתחום המטבע הקריפטוגרפי. בתורו,תַשְׁלוּםהנושא עולה – אין עמלות בשימוש במטבע ננו בעסקאות שלך. כן, קראת נכון – עמלות 0.

מחיר

כדי לנתח את תנודות המחירים והצורה האפשריות תחזיות מחיר XRB, בואו נסתכל על הגרף למטה.

נכון לכתיבת הדרכה זו, המחיר הנוכחי של מטבע הננו הוא 1,31 דולר. כפי שניתן לראות מהתרשים, היה בולט (או שאני בטח צריך לומר – מאוד בולט) תנודת מחירים שהשפיעה על מחיר המטבע של ננו, וזה קרה כבר בינואר 2018. אם אתה מכיר מטבעות קריפטוגרפיים ועוקב אחריהם זמן מה, אולי תדע ש מטבע ה- XRB עצמו לא היה קשור אליו.

בתחילת השנה (2017-2018) חווה שוק המטבעות את התקופה המוזרה ביותר בחייו – מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים התנפחו ואז התרסקו לפתע – חלקם לחלוטין, אחרים – לא כל כך הרבה.

מטבע ננו - סקירה מעמיקה

היו הרבה סיבות מאחורי ההתרסקות הזו (ייקח זמן רב לרשום את כולן כאן), אבל רק כדי למנות כמה מהעיקריות: כמה ממשלות אסרו לגמרי על מטבעות קריפטוגרפיים, מומחים פיננסיים ניבאו את אבדון עולם הקריפטו, אנשים התחיל למכור פאניקה (אני צריך לומר – להשליך) את המטבעות שלהם וכו ‘.

כפי שאתה יכול לראות, זה היה מעט מאוד קשור למטבע הננו עצמו. וזה יוצג – לקראת ספטמבר 2018 התחיל מחיר מטבע הננו מייצב ונמצא כרגע במצב די טוב, אפילו מראה סימני צמיחה.

באשר לחיזוי מחיר ה- XRB … הרבה מומחים אומרים שאם החברה תמשיך לקדם את הטכנולוגיה שלהם ותישאר ממוקדת במטרה “חשה, מהירה וניתנת להרחבה”, מחיר מטבע הננו עשוי להמשיך ולעלות לאט..

הערה: אני לא מומחה פיננסי או יועץ קריפטוגרפי. לעולם אל תשקיע את כספך במטבעות קריפטוגרפיים לפני שתתייעץ עם מומחה פיננסי לגיטימי.

קונה XRB

אם קריאת הדרכה זו של מטבע ננו עד לנקודה זו עוררה את התעניינותך במטבע הננו עוד יותר ואתה כבר חושב היכן לקנות XRB, המשך לקרוא!

לצורך האישור, אני אמלח את החלק הבא הזה שני שלבים.

שלב 1: ארנק

הדבר הראשון שתצטרך להבין לפני שתעזוב ותקנה מטבע ננו הוא הארנק הנכון לשימוש.

מטבע הדברים, יתכן שיהיה קשה לבחור את הארנק המתאים לקריפטוגרפיה שלך. עם זאת, עליכם להתמקד רק בדבר אחד – בִּטָחוֹן. אם ארנק לא מאובטח, שום דבר אחר לא חשוב.

לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים שיש שם שלהם, ארנקים ייעודיים. מטבע ננו אינו יוצא מן הכלל – ארנק הננו הוא בחירה מצוינת אם מטבע הקריפטו של ננו הוא היחיד שמעניין אותך. שֶׁלָה בטוח, קוד פתוח, ו אתה יכול להשתמש בו בכל מקום בעולם.

לחלופין, אפשרות טובה עוד יותר תהיה השימוש ארנק חומרה – כלומר, ספר החשבונות ננו S. עם Ledger אתה יכול להיות סמוך ובטוח בכך כל מטבעות הננו שלך יהיו בטוחים לחלוטין.

שלב 2: רכישת ETH וקניית ננו

ובכן, לא בהכרח ETH … אבל זו הדרך האופטימלית ביותר לעשות זאת.

אתה רואה, לא ניתן לקנות מטבע ננו איתו מטבעות פיאט. הרשת פשוט לא תומכת באפשרות זו. במקום זאת, מה שאתה צריך לעשות זה למצוא פלטפורמת חילופי מטבעות מכובדת ולקנות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים (רצוי את’ריום) עם מטבעות פיאט ואז השתמש בזה כדי לקנות ננו.

מטבע ננו: בורסות איפה ניתן לקנות ננו.

אפשרות טובה תהיה בינאנס. אם אינך מחזיק באף אתריום, תוכל לקנות אותו שם ואז להשתמש בו לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים של ננו היישר לארנק שלך. Binance הוכיחה את הלגיטימיות שלהם כפלטפורמה להחלפת קריפטו כבר פעמים רבות – יש להם עמלות נמוכות ו מהירויות עסקאות מהירות.

לחלופין, מאוחר, אתה יכול גם לרכוש מטבעות ננו באמצעות סימפלקס. הפלטפורמה מאפשרת לך לשלם בכרטיס אשראי או חיוב, ומבטיחה שכל העסקאות שלך יהיו מאובטח ומהיר.

אם יש לך אתריום, לעומת זאת, זה מקל על העניינים. כל שעליך לעשות הוא להשתמש באותה חילופי הצפנה לרכישת מטבעות ננו וזהו – כל שנותר לעשות עכשיו זה לחכות עד שהם יופיעו בארנק שלך!

מילים אחרונות

ניסיתי לכסות לא מעט נושאים נרחבים במדריך זה למטבעות ננו. רק כדי שהמידע יישאר טוב יותר, שיהיה סיכום מהיר ממה שכבר כיסינו על המטבע.

למטבע ננו, כפלטפורמת קריפטוגרפיה, יש מטרות מאוד ספציפיות וישרות לנקודה. בסופו של דבר, היא שואפת להפוך מסחר בין עמיתים לעומק למהיר וזורם. זה לא בר השגה עם הגרסאות הישנות של בלוקצ’יין, אך מטבע ננו מציע פיתרון. נראה כי מיזוג מערכות הבלוקצ’יין ומערכות DAG הוא דרך נהדרת לפתור את הבעיות הללו – רק הזמן יגיד אם זה עובד בפועל..

חשוב לציין, עם זאת, כי הצוות עשה התקדמות ניכרת לאורך כל השנים – נראה כי מחיר המטבע משקף זאת די טוב..

כשזה מגיע ל מחיר המטבע בפועל, עם זאת, זה יהיה תהליך מעניין להתבונן. מטבע הדברים, ישנם מומחים משני הצדדים מי מנבא דברים שונים מאוד – זה נכון לגבי מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי. הדבר העיקרי שכדאי לזכור כשחושבים על מחיר מטבע הננו הוא שהכל טמון בו מחקר.

אנשים שחושבים להשקיע במטבע ננו (ובכלל במטבעות קריפטוגרפיים) צריכים לעשות מחקר מקיף בנושא. ואני לא מתכוון לקרוא רק את החדשות האחרונות או לצפות בטבלאות המחירים בשבועיים האחרונים. עליכם לרדת לעומק העניין – דרך טובה לעשות זאת היא להקשיב למומחי קריפטו ולחובבים אחרים..

השווה את Nano זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Nano זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מסקנות

אם שום דבר אחר, מטבעות קריפטוגרפיים כמו ננו מוכיחים זאת טכנולוגיית הקריפטו מתקדמת כל הזמן ומתקדמת קדימה. גם אחרי התרסקות השוק הידועה לשמצה של סוף 2017 – תחילת 2018 לא הרחקה אנשים – להפך, נראה שיותר ויותר אנשים מתעניינים בעולם הקריפטו.

עם זאת, אתגרים חדשים מתעוררים מדי יום ביומו – פלטפורמות קריפטוגרפיות והצוותים מאחוריהן חייבים להמשיך ולהתפתח כל הזמן.

אחת התכונות הטובות ביותר שמטבע ננו מספק היא שכן פָּשׁוּט. ובשום פנים ואופן אני לא מתכוון לכך מבחינה טכנית – זה מסובך כמו שאר המטבעות הקריפטוגרפיים שיש. לא, מה שאני מתכוון זה יש לו מטרות ומשימות ברורות מאוד, דרכים פשוטות להשיג אותם, ו מנהיג וצוות טובים לגיבוי זה. בעזרת שילוב כזה, המטבע עשוי להגיע לשיאים מעניינים בעתיד הקרוב.

במדריך זה נגענו רק בקצרה בנושא הננו. דיברתי על מחיר מטבע הננו והצעתי היכן לקנות XRB, אבל יש הרבה יותר מטבע ממה שאפשר לכסות במדריך הקצר הזה.

לגבי השאלות היכן לקנות ננו והיכן לאחסן אותה, הרשה לי לתת לך סקירה מהירה:

 1. היית נרשם לבורסה כגון בינאנס, וודא את זהותך במידת הצורך;
 2. אם הבורסה מוכרת ישירות מטבעות ננו (מה שלא יכול להיות המקרה), תוכל פשוט להזין את פרטיך ולרכוש אותם שם ואז;
 3. אם חילופי הקריפטו כן לֹא למכור מטבעות ננו ישירות, ייתכן שתצטרך לרכוש את’ריום (או כל קריפטו אחר) ולקנות ננו עם זה;
 4. לחלופין, תוכל גם לרכוש מטבעות ננו באמצעות סימפלקס. כאן, אולי אפילו תוכל לעשות זאת ישירות, תוך תשלום באמצעות כרטיס אשראי או חיוב.

זכור גם שתשמור תמיד על מטבעות הננו שלך ייעודי, ארנק מאובטח – מכל הארנקים שם, ספר החשבונות ננו S נחשב לאחת החלופות הטובות ביותר.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map