הבנת מטבע אדווה

אַדְוָה הוא אחד הפופולריים ביותר מטבעות קריפטוגרפיים בשוק. כרגע הוא עומד במקום השלישי, אחרי ביטקוין ואת’רום.

אתה בטח תוהה מה זה אדווה ולמה זה כל כך פופולרי? אינך צריך לחפש יותר מכיוון שאעסוק בשתי השאלות הללו במדריך זה.

אני אספק לך השלמה סקירה של מטבע אדווה, שֶׁלָה מקצוענים ו חסרונות, תכונות, ערך נוכחי וכו ‘. בסוף המדריך הזה תוכלו ללמוד עוד על תכונות האבטחה של אדווה – אחד ההיבטים החשובים ביותר שתמיד כדאי לקחת בחשבון!

לפני שתכיר מידע נוסף על מטבע Ripple, עליך לדעת שחשוב לקנות XRP ממהימן חילופי מטבעות קריפטו, כמו Coinbase, או בחר דרך קלה עוד יותר ורכוש אותה באמצעות סימפלקס – ללא הונאה עיבוד תשלומים המאפשר לך לקנות קריפטו עם כרטיס אשראי. כמו כן, אחסן אותו בארנקי הצפנה בטוחים, כגון ספר חשבונות ננו ס.

אז בואו נתחיל!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי למטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • עסקאות מהירות
 • צוות יכולת
 • נערך על ידי מוסדות גדולים רבים

חסרונות

 • מְרוּכָּז
 • התמקדו בתאגידים גדולים

מבוא לאדווה

הדבר הראשון שעליך לדעת הוא ש- Ripple היא מטבע קריפטוגרפי שמתמקד בו פתרון הבעיות הקשורים להעברות תשלום בינלאומיות.

ליתר דיוק, אַדְוָה הוא פּלַטפוֹרמָה למערכת תשלומים, התנחלויות והחלפות גלובליות. XRP הוא מטבע החליפין המוחלף בפלטפורמה זו להקל על עסקאות.

מטבע אדווה: עמוד ראשון.

אַדְוָה היה שוחרר בשנת 2012 על ידי Ripple Labs Inc. עם רק דבר אחד בחשבון – לספק חוויה אחת ללא חיכוך לשלוח כסף ברחבי העולם באמצעות הכוח של blockchain.

אז, אדווה שונה משניהם ביטקוין ו את’ריום. בעוד שביטקוין הוא רק מטבע דיגיטלי, Ethereum היא פלטפורמה לפיתוח חוזים חכמים. אדווה, לעומת זאת, היא חדשה תשתית תשלומים ממוקדות לעסקאות פיננסיות בינלאומיות.

יצירת והפצת XRP היא היבט יוצא דופן נוסף שכדאי להיות מודע אליו. כשמדובר ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים, מטבעות חדשים נוצרים באמצעות התהליך שנקרא “כְּרִיָה". ובכן, זה לא המקרה של מטבע אדווה. את כל 100 מיליארד XRP נוצרו בדיוק עם תחילת אדווה.

מה שמפתיע עוד יותר זה מעבדות אדוות להחזיק בערך 55 מיליארד XRPs את עצמה. למותר לציין שמדובר במצב יוצא דופן למדי שכן המיקוד הוא בדרך כלל על ביזור. ו

אז, עכשיו שאתה יודע מה זה אדווה, בואי נגלה מה המטרה העיקרית שלה.

מה מטרת אדווה שואפת להשיג?

הטכנולוגיות התקדמו כל כך הרבה שדברים כמו מכוניות בנהיגה עצמית הפכו למציאות. אך מגזר אחד שלא הצליח להתקדם הרבה הוא העברות תשלומים בינלאומיות.

העברות תשלומים בינלאומיות חוו שתי סוגיות עיקריות:

1. הם יקרים

אם ביצעת תשלום חוצה גבולות, עליך להיות מודע לעמלות היקרות הנלוות לכך. בנקים רחוב ראשי הם בדרך כלל הגרועים ביותר עבור תשלומים כאלה, עם זאת, אפילו שירותים כגון פייפאל מציעים עמלות גבוהות יחסית – זה עולה כ -2.9% לבצע תשלום בינלאומי באמצעות PayPal.

מטבע אדווה: עמלות.

בנוסף לחיובים אלה, לקוחות מפסידים כסף כאשר המרת מטבע מתבצעת.

2. הם איטיים

בעידן האינטרנט שבו הכל מיידי, עסקאות בינלאומיות יכולות להימשך בין ימים לשבועות. יש אין סיבה ספציפית על כך מלבד העובדה שמוסדות פיננסיים אינם מעוניינים לשדרג את הטכנולוגיה שלהם – תירוץ נורא!

בתהליך זה, מוסדות פיננסיים מצליחים להרוויח הרבה כסף, אולם הלקוחות סובלים. אדווה שואפת לשנות את זה ו לבצע העברות בינלאומיות מיידיות וזולות.

מאז השקת אדווה עוד בשנת 2012, החברה פעלה לפתרון הבעיה והצליחה לייצר עניין רב ממשקיעים. בואו נסתכל על הביצועים ההיסטוריים של Ripple XRP.

ביצועים היסטוריים של מטבע אדווה

מטבע אדווה הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הוותיקים ביותר, אבל זה לא תמיד היה כל כך פופולרי. כפי שניתן לראות בתצלום המופיע למטה, רק באפריל 2017 החל מחירו של ריפל לעלות.

מטבע אדווה נסחר בסביבות 0.0066 דולר בינואר 2017 וזה נגע במחיר הגבוה ביותר שלו 3.65 דולר בינואר 2018. אתה יכול לנחש את אחוז התשואה?

זה נכון! זו חזרה של 55,2%!

מטבע אדווה: מחיר אדווה.

מקור: Coindesk.

כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, מטבע Ripple חווה התרסקות ענקית בשנת 2018. בסוף אותה שנה חלה עליית מחירים קלה, אולם היא לא הייתה כה משמעותית. נכון לעכשיו, המחיר של ריפל הוא רק 0.29 דולר, אז אתה יכול רק לצפות שזה יעלה שוב.

אדווה עדיין בפנים מקום שלישי בהתבסס על שווי השוק. זה בגלל העבודה השטחית שהם עושים מבחינת פיתוח טכנולוגיה ובניית שותפויות בתעשייה.

בואו נדבר על אופן השימוש באדווה בעולם האמיתי.

כיצד להשתמש באדווה?

שלא כמו ביטקוין שמטרתו להסיר בנקים כמתווכים, Ripple נמצא בשימוש נרחב על ידי הבנקים לביצוע תשלומים בינלאומיים מהיר יותר, זול ושקוף יותר.

אדווה לבנקים ולמוסדות פיננסיים

נכון לעכשיו, הבנקים משתמשים ב- Society for טלקומוניקציה פיננסית בין-בנקאית ברחבי העולם (SWIFT) כדי להקל על תשלומים חוצי גבולות באופן מאובטח. SWIFT הוא בעצם א רשת העברת הודעות שמעביר באופן מאובטח הזמנות תשלום מבנק אחד למשנהו.

10,000 מוסדות חברי SWIFT שולחים כ- 24 מיליון הודעות ברשת כל יום. נקודה לציין כאן היא ש- SWIFT עצמה אינו מחזיק כסף או חשבונות לבנקים. זה פשוט א תִקשׁוֹרֶת ערוץ, אך חשוב מאוד מכיוון שכמות גדולה של סחר בינלאומי נשענת עליו.

הבעיה עם SWIFT היא שזה לא השתנה הרבה מאז הקמתו ב 1974. לכן, Ripple מנסה לבצע את השינוי ש- SWIFT לא הצליחה לעשות ויכול להיחשב כמתחרה ישיר ל- SWIFT..

רשת Ripple XRP נמצאת בשימוש ונבדקת על ידי גופים פיננסיים ובנקים לשלוח ולסדר תשלומים בינלאומיים בצורה יעילה יותר. זה כבר מגובה ב מעל 100 מוסדות פיננסיים מכל רחבי העולם הכוללת שמות כמו אמריקן אקספרס, סנטנדר, סטנדרט צ’רטרד ואחרים.

שותפויות אדוות אחרות

בנקים אינם המרוויחים היחידים מ- Ripple. מטבעון, אחד הגדולים חילופי מטבעות קריפטו בדרום קוריאה, נכנסה לשותפות עם ריפל. היא תשתמש במוצר של Ripple בשם xCurrent לצורך השקת “Cross” (שירות העברות גלובלי חדש).

Ripple צפויה גם להיכנס לשותפויות עם 5 ארגונים נוספים בעתיד הקרוב – RationalFX, MoneyMatch, FairFX, UniPAY, ו Exchange4Free. הם ישתמשו במוצר ה- xVia של Ripple כדי להקל על העברות העברות בנקאיות.

עדכן 2021: ריפל כבר שותפה עם כל החברות הנ”ל.

כפי שאתה יכול לראות, מטבע אדווה הוא מתקדם מאוד עם שותפויות אסטרטגיות והוא מתקבל על ידי מגוון גדול של ארגונים.

הבנת מטבע אדווה

לכן, פרוטוקול אדווה נשמע מועיל ביותר בכל הנוגע לתשלומים בינלאומיים. עם זאת, יש משהו שגורם לאנשים רבים להיות לא נוחים. תוכלו לגלות הכל אודותיו בסעיף הנוסף.

האם ניתן להתעלל באדווה?

הרעיון הראשוני של מטבעות קריפטוגרפיים היה לחסל סוכנויות ריכוזיות, כמו בנקים, וליצור מערכת מבוזרת באמת. נו, Ripple Labs Inc., החברה שעומדת מאחורי Ripple XRP עצמה מחזיקה ביותר ממחצית מכלל 100 מיליארד ה- XRP שתקיים אי פעם.

זה מוביל לכמה מאותן בעיות ישנות שיש לריכוזיות. ישות אחת, Ripple Labs, במקרה זה, הופכת לחזקה מדי. א הרבה חששות הועלו בנושא זה, אך למנכ”ל Ripple דעה שונה.

מטבע אדווה: מנכ

אדווה אינה מרוכזת. כדי להיות ברור, אם אדווה תיעלם היום, XRP ימשיך לתפקד. בעיניי, זה המדד החשוב ביותר האם משהו מבוזר.

מנכ”ל אדווה, בראד גארלינגהאוס

הצוות של אדווה הגיב לדאגות כאלה ויצא עם אסטרטגיית ביזור. בדצמבר 2017, Ripple הציבה 55 מיליארד Ripple XRP בחשבון נאמנות מאובטח קריפטוגרפי כדי לוודא שיש אספקת XRP בכל זמן נתון.

כמו כן הוקם חוזה שמשחרר כעת מיליארד XRP לשוק מדי חודש. ככה, מעבדות אדווה אין את הכוח של הצפת השוק ב- XRP אם הוא רוצה. אז הייתי אומר שה- לְהִסְתָכֵּן של מטבע אדווה להיות ריכוזית יש ל מוּפחָת בעליל.

עכשיו שאתה יודע מה זה אדווה ואיך משתמשים בה, בואו למצוא תשובות לשאלות חשובות אחרות סביב אדווה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

האם אדווה מאובטחת?

כדי לענות על שאלה זו, ראשית עלינו להבין כיצד היא פועלת.

נכון לעכשיו, עליך להבין ש- Ripple אינה מטבע קריפטוגרפי רגיל כמו ביטקוין או ליטקוין. יש כמה יתרונות שמציעה XRP:

✓ דמי עסקה נמוכים

✓ מהירות העסקה המהירה של כ 4-5 שניות

כשיש בחשבון את המידע הזה, בואו נראה איך עסקת אדווה עובד. נניח שקייט מארה”ב רוצה להעביר כספים לקרל המתגורר בגרמניה. בהנחה ששני הבנקים שלהם נמצאים ברשת ריפל, העסקה תעבור את השלבים הבאים.

שלב 1: קייט יוזמת העברה של 500 דולר.

שלב 2: השליח של ריפל יאמת את פרטי החשבון הבסיסיים של קייט וקרל דרך הבנק המקורי והבנק המוטב.

שלב 3: לאחר מכן, צמתים ברשת Ripple מוודאים שיש מספיק כספים לשליחת התשלום. כפי שניתן לראות בתצלום המצב למטה, לאחר האימות המוצלח, Ripple מסדיר את התשלום.

מטבע אדווה: תהליך עסקה

חשוב לציין כי ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים שלב זה מבוצע על ידי רשת צמתים מבוזרת. אלה צמתים נקראים כורים כי יחד עם אימות העסקה, הם גם כורים את המטבעות החדשים של אותו מטבע.

עם זאת, כל המטבעות כבר שוחררו במקרה של מטבע Ripple, מה שמבטל את הצורך בכרייה. כך, צמתים המאמתים עסקאות Ripple ידועים כמאמתים.

כמו כן, מאמתים אלה הם אושר ו מונה על ידי מעבדות אדווה. ואילו כל אחד יכול להפוך לצומת במקרה של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

זו עוד סיבה מדוע אדווה תויגה כ’ריכוזית ‘.

שלב 4: לאחר אימות מוצלח, אישור התשלום נשלח גם לקייט וגם לקרל.

כל התהליך הזה, שעשוי לארוך ימים בערוץ רגיל, יסתיים תוך שניות ספורות בלבד.

אז האם תהליך זה מאובטח?

מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים מבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין, שנחשב לבטוח מאוד כאשר הוא בנוי היטב. אף על פי שאדווה בנויה על משהו דומה, היא אינה טכנולוגיית בלוקצ’יין.

אדווה מבוססת במקום זאת על צורה משלה DLT (טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר). זה פרוטוקול קוד פתוח, אירוח ספר ספרים משותף וציבורי, תוך שימוש במנגנון קונצנזוס להבטחת הביטחון. קל לראות את הדמיון.

מטבע אדווה: Ripplenet.

האבטחה ניתנת על ידי המאמתים שהם תוך השוואה קבועה של רשומות העסקה שלהם לפני שמגיעים להסכמה. בדרך זו הם יכולים לוודא שאותו כסף לא מוציא בשני מקומות או יותר (המכונה גם הוצאה כפולה)..

אך מה קורה כאשר מאמת אחד מחליט לצאת נגד הקונצנזוס? במצב כזה, מאמת שאינו מסכים צריך דיגיטלית חתמו עליו ו לדווח שאר המאמתים.

מאמתים אחרים יכולים אז להקשיב למאמת זה ולהחליפו אם יתברר שהוא זדוני. בדרך זו הם עדיין יכולים להמשיך לשמור על אבטחת המערכת ולהימנע מעיכובים הנגרמים על ידי מאמת שאינו מסכים.

בעוד שמטבע אדווה נראה מאובטח, הטכנולוגיה שלו עדיין נמצאת בשלב מוקדם מאוד ויזדקק ל שדרוג מתמשך להגשים את מטרתו, במיוחד מנקודת המבט הביטחונית.

כמו כן, אם אתה מודאג מביטחון, בחר א ארנק בטוח לשמור עליו. אחת האפשרויות המומלצות היא ספר חשבונות ננו ס. יתרה מכך, תוכלו לרכוש אותו ב Coinbase – א פלטפורמת חילופי מטבעות אמינה, או בחר אפשרות קלה יותר וקנה אותה דרך סימפלקס – לבטח עיבוד תשלומים המאפשר לך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי אשראי.

עד עכשיו אתה חייב לקבל מושג הוגן לגבי מה זה Ripple, איך זה עובד, מי הם המשתמשים שלו וכן הלאה. בואו נסכם מדריך זה עם רשימה של יתרונות וחסרונות של מטבע אדווה.

אדוות PROS

דמי עסקה

ה עלות עסקה רגילה בפרוטוקול Ripple הוא כ- 0.00001 XRP. העלות של XRP אחד היא כרגע סביב 0.29 $. המשמעות היא שעמלת העסקה כל כך זולה שהיא כמעט בחינם!

כפי שאמרתי קודם, אין כורים של מטבע אדווה. אז מי מקבל את האגרה? אף אחד!

במנגנון ייחודי זה, ה- XRP המשמש לתשלום עמלות הוא נהרס.

פירוש הדבר שמספר ה- XRP פוחת מיום ליום. זה גם מרמז כי ערך ה- XRP שנותר הוא צפוי לגדול בעתיד.

מהירות עסקה

עסקאות אדוות הן מהיר יותר בהשוואה לאמצעי תשלום מסורתיים. תמונת המצב למטה חושפת את כל האמת לגבי הביצוע של אדווה במונחים של מהירות העסקה.

מטבע אדווה: מהירות העסקה.

שותפויות

כפי שצוין קודם לכן, Ripple עוברת פיילוט על ידי מוסדות פיננסיים גדולים רבים ואפליקציות תשלום. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאפל הוא מועדף בקרב המשקיעים.

קְבוּצָה

אדווה מובלת על ידי מאוד צוות מסוגל עם שילוב טוב של ניסיון ומומחיות. בענף כל כך צעיר שבו הדברים עדיין לא מוגדרים בבירור, צוות טוב באמת יכול לעשות את ההבדל.

אדווה CONS

מִרכּוּז

אחת הסיבות העיקריות לכך ש- Ripple זוכה לביקורת רבה ביותר היא מִרכּוּז. מעבדות Ripple שולטות ברוב ההשקעות של XRP. בנוסף לכך, Ripple Labs היא גם הישות המאשרת את המאמתים לרשת.

כמו כן, המייסדים העניקו לעצמם כ -20 מיליארד XRPs בעת שחרורם.

המבקרים טוענים שזה לא ברוח הפילוסופיה הבסיסית של מטבעות קריפטוגרפיים, שבסיסה נמצא ביזור.

התמקדו בתאגידים גדולים

ראינו שתאגידים גדולים רבים כבר משתמשים ב- Ripple כדי להפחית את עלויותיהם ולספק שירות טוב יותר. עם זאת, ל- Ripple אין כרגע הרבה מה להציע לצרכן קצה כמוני וכמוני.

רוב ההיצע של Ripple תוכנן תוך התחשבות בבנקים ובספקי התשלומים. באופן אישי לא תראה שינוי רב בשליחה או בקבלה של תשלומים בקרוב.

תַחֲרוּת

העברת התשלומים הבינלאומית היא תעשייה אטרקטיבית עבור מטבעות קריפטוגרפיים. לכן, אדווה צריכה לעמוד מול מתחרותיה – כּוֹכָבִי (XLM), שמכוונת לאותו אזור.

למעשה, סטלר הצליחה למצוא מקום בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים עם שווי שוק של 10.78 מיליארד דולר.

מטבע אדווה: מטבע אדווה על השולחן.

חסרון תחרותי נוסף עבור Ripple הוא שאתה לא יכול לקנות Ripple ב- Coinbase, למרות היותו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר! היכולת לקנות אדווה ב- Coinbase בהחלט תייצר הרבה הייפ ותקל על מתחילים להיות מעורבים..

עדכן 2021: אתה יכול עכשיו לרכוש אדווה ועוד מספר מטבעות עַל Coinbase בכמה צעדים קלים! בהתחשב בעובדה ש- Coinbase היא אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות האמינות ביותר, אלה חדשות מדהימות!

מכיוון שכבר כיסינו את ההיבטים החשובים ביותר בנוגע למטבע Ripple, הגיע הזמן לעבור למסקנות.

השווה מטבעות אדווה זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה מטבעות אדווה זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מילים אחרונות

אַדְוָה הוא מטבע קריפטוגרפי שמתמקד בו פתרון הבעיות הקשורים להעברות כספים חוצות גבולות. זה כבר בשימוש על ידי רבים גדולים בנקים ו גופים פיננסיים.

הנושא הגדול ביותר כשמדובר באדווה הוא מִרכּוּז. למרבה המזל, Ripple Labs החלה לנקוט בפעולה ל’ביזור ‘של Ripple.

אם אתה רוצה לקנות אדווה, אני ממליץ לבחור Coinbase שהיא אחת מפלטפורמות חילופי הקריפטו האמינות ביותר. כמו כן, חשוב לציין כי לעולם אסור לשמור כמויות אדירות של אדווה באחסון חם, עליכם לבחור בארנקים קרים, כגון ספר חשבונות ננו ס, במקום זאת.

עקוב אחרי אלה צעדים פשוטים להשיג אדווה:

1. קבל ארנק קריפטו אמין התומך באדווה (ספר חשבונות ננו ס אוֹ טרזור).

2. הגדר חשבון Ripple.

3. הירשם ל- Coinbase.

4. רכישת אדווה עם מטבעות פיאט.

5. שלח את מטבעות ה- Ripple שלך ​​לדג’ר ננו S או טרזור.

אוֹ

בחר דרך קלה יותר, רכש את Ripple באמצעות סימפלקס והעביר את המטבעות שלך לארנק קריפטו אמין.

אני מקווה שמאמר זה על מטבע אדווה היה מועיל והצלחת למצוא את כל המידע הדרוש.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map