כל מה שאתה צריך לדעת על מטבע המפתח

עם עליית הטכנולוגיה המודרנית, קשה יותר ויותר לשמור משלך, פרטיות אישית מטבע המפתח היא דוגמה טובה לכך. אנשים בודדים מתקשים לשמור על המידע הפרטי שלהם שלם בכל יום ויום – דמיין את כמות העבודה עָצוּם, חברות פופולריות ובעלי שם עולמי צריך להכניס כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלהם!

במצב הזה, מטבעות קריפטוגרפיים והאנשים שעומדים מאחוריהם הופכים לרוב לשומרי הפרטיות העיקריים. חברות מסוימות מוקדשות למטרה החגיגית של יצירת טכנולוגיית שימור נתונים. במדריך זה נדבר על חברה אחת כזו – מפתח עצמי, ומטבע המפתח שמאחוריו.

אנחנו הולכים לכסות המקורות של SelfKey וההגדרות הכלליות סביב החברה וכל המערכת האקולוגית. אני אספר לך על המטרה המקורית של מטבע המפתח, על מה הוא מייצג ומה התכונות שהופכות אותו לייחודי – ו המקומות הטובים ביותר לרכישת מטבע מפתח, גַם.

נדבר גם על ה- ICO המרכזי ונבצע סקירה מלאה על ICO של SelfKey.

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי למטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • נוצר מתוך מחשבה על שמירה על פרטיות וזהות
 • ICO מצליח
 • בעל ארנק ייעודי

חסרונות

 • קצת קשה לרכישה
 • מוגבלת ביחס לשימוש

מה הם SelfKey והמטבע המרכזי?

מפתח עצמי מוגדרת כמערכת אקולוגית שנועדה לשמור על הזהות והפרטיות הדיגיטלית של המשתמש. זה מבוסס על טכנולוגיית הבלוקצ’יין – זהו עמוד השדרה של הפרויקט כולו והצלחתו.


נקראת החברה אליה שייך SelfKey (ומטבע ה- Key) קרן SelfKey. יסוד זה, יחד עם כמה בעלי עניין ומשקיעים, שומר על המערכת האקולוגית חיה ומתנהלת.

החברה מורכבת מאנשים בעלי דעות דומות שכולם חולקים את אותה מטרה – להפוך את הפרטיות הדיגיטלית בראש סדר העדיפויות בכל הנוגע לשמירת זהות, בין אם זה עבור חברות או משתמשים בודדים.

מטבע מפתח: ההרשמה לשירותים פיננסיים הייתה קלה.

יסודות SelfKey עוסקים גם הם עסקאות – החברה רוצה לייצר אותם לְגַמרֵי מבוזר, לבטח ו פְּרָטִי. הם רואים בשימור זהות דיגיטלית זכות אנושית בסיסית – זה עוזר לצוות להתמקד ולהביע את יעדיו בקלות.

המטבע של SelfKey (או המכונה בדרך כלל פשוט “מטבע מפתח”) הוא אסימון משמש במערכת האקולוגית לניהול האירועים המתרחשים בתוכה וכדי להבטיח נהלי עסקאות נזילות. אתה יכול לקנות דרכון שני, לשלם עבור עסקאות בנקאיות ואפילו להשיג חברות או מגורים באמצעות מטבע המפתח – והכל תוך שמירה ושמירה על תעודת הזהות שלך בסוד..

מדוע להשתמש ב- SelfKey?

יש מגוון רחב מאוד של סיבות שיכולות להשפיע על השימוש ב- Selfkey ועל האסימון שלו. עם זאת, כולם מקפידים על היגיון אחד.

כולם רוצים שזהותם תהיה בטוחה ופרטית. בין אם ניסיתם להגר או לקנות לחם וחמאה בסופרמרקט המקומי – אף אחד לא רוצה ששמותיהם ומידע פרטי אחר מטויח מסביב.

SelfKey מספק למשתמשים בה את האפשרות לא רק להישאר פרטיים במערכת האקולוגית שיצרו, אלא גם לבצע עסקאות ולספק שירותים – כל זאת תוך שקט נפשי בנושא ביטחון ואנונימיות.

ל- SelfKey יש אחסון נתונים פרטי שבבעלותם, בעוד שמשתמשים במערכות דומות מחסנים ציבוריים. פירוש הדבר שאין שום דרך שהמידע שלך ידלף וינצל על ידי צדדים שלישיים, מה שעלול לקרות במהלך הפרת נתונים עם חברה או מערכת אחרת..

כל מה שאתה צריך כדי לדעת את מטבע המפתח

דבר נהדר נוסף ב- SelfKey הוא שהוא מאפשר זרימה אישית מאוד KYC תהליך.

KYC“מייצג”הכר את הלקוח שלך”. זהו תהליך בו דומיינים ציבוריים, למשל בנקים, מאמתים את זהותם וכתובותיהם של לקוחותיהם ולקוחותיהם. תהליך זה נוטה להיות מייגע למדי אם נעשה בדרך המסורתית, אך כאן נכנס SelfKey.

בעזרת SelfKey תוכלו לרכוש תעודת זהות נפרדת מספקים מאומתים ואז ספק אותו למוסד שבחרת. תעודות זהות בדרך כלל ניתנות לשימוש חוזר, כך שאינך צריך להילחץ לקבל חדש בכל פעם שאתה זקוק לו במיקומים שונים.

סוג זה של תהליך נהדר מכיוון ש- SelfKey מאפשר לך למזער את כמות הנתונים שאתה מספק למוסד. אתה יכול להיות בטוח שהמידע הפרטי שלך (או פשוט מידע שאתה רוצה לשמור על כנו) לא ידלוף.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מהו מטבע המפתח?

מטבע המפתח (או אסימון המפתח) הוא המטבע המשמש לביצוע עסקאות בתוך המערכת האקולוגית של SelfKey. בעל מטבע מבוזר ומוצפן מאפשר לך להישאר סמוך ובטוח שכל התהליכים שאתה מבצע בשוק הפלטפורמה יישארו מאובטחים ופרטיים.

ה- ICO המרכזי

ה הצעת מטבע ראשונית (ICO) עבור מטבע המפתח קרה ב- 14 בינואר 2018. הייתה מכירה מוקדמת, מכירה טרום פומבית ומכירה ציבורית. בואו לעשות סקירה מהירה של SelfKey ICO.

במהלך ה- ICO הראשוני, שניהם BTC ו ETH התקבלו כמטבע לרכישת מטבעות מפתח (למעט מכירה ציבורית, כאשר רק ETH התקבלה). בהתחשב בכך שהאסימון מבוסס על אותם פרמטרים טכניים (ERC-20) כמו את’ריום, זה ייעל את התהליך והפך אותו למדי פשוט.

ההיצע הכולל של אסימוני המפתח היה 6 מיליארד, המחיר הראשוני לאסימון – 0,015 דולר.

ה- ICO ראה עצמו כהצלחה. רמת ההייפ שנבנתה עבור ה- ICO של מפתח הייתה מפתיעה מאוד – נראה שהרעיון של פלטפורמה מבוזרת שנבנתה מתוך כוונה חגיגית של פרטיות וביטחון עבד..

זה עדיין קצת קשה לבצע ביקורת אובייקטיבית של SelfKey ICO בגלל זמן נמוך בהרבה שחלף אחריה. אף על פי שלמראה הדברים אנשים באמת התייצבו והאמינו במשימה של SelfKey.

כל מה שאתה צריך כדי לדעת את מטבע המפתח

במבט על תרשים המחירים לעיל נוכל לראות זאת מטבע המפתח היה בעלייה ובירידה לאורך חייו הקצרים. בזמן כתיבת שורות אלה, האסימון מוערך כרגע ב 0,001974 דולר – זו ירידה ניכרת מהמחיר הראשוני של 0,015 דולר.

ירידות מחירי הקריפטו הללו אינן נדירות כל כך – שוק הקריפטו ראה את נתח הנדנדה שלו במהלך השנים האחרונות. יש אלפי סיבות שונות בגלל זה זה קורה – זה יכול להיות כל דבר, החל מאובדן עניין וכלה באירועים גלובליים.

הנקודה שלי היא שהתרסקות הערך שחווה מטבע המפתח אינה סוג של אולטימטום – המחיר עלול להשתנות באזור הערך הנוכחי, או אולי יום אחד לנסוק לירח.

כיצד לקנות אסימונים מרכזיים?

אם לאחר שקראתם את סקירת ה- ICO של SelfKey, החלטתם לקנות כמה מטבעות מפתח, הוזהרתם – התהליך עשוי להיות קצת יותר מסובך ממה שציפיתם..

בהקשר זה, מטבע המפתח דומה מאוד לזה של אַדְוָה (XRP). מכיוון ש- Ripple אינה מבוזרת (כלומר היא בבעלות חברה פרטית), לא היית יכול פשוט לקנות XRP איתה מטבעות פיאט כמו דולר ארה”ב, יורו וכו ‘.

אותה בעיה מתעוררת עם מטבע המפתח. למרות ש זה לא בבעלות פרטית, אסימון המפתח שייך למערכת אקולוגית סגורה – זה מבטל את האפשרות לרכוש אותו במטבעות סטנדרטיים.

כל מה שאתה צריך כדי לדעת את מטבע המפתח

אם אתה רוצה לקנות מטבעות מפתח, קודם כל תצטרך לרכוש מטבע מטבע אחר – ביטקוין ואת’ריום (במיוחד האחרון) הם השניים שתמצאו בהם הפניות לרוב.

יש הרבה (ואני מתכוון להרבה) שוקי אינטרנט שמציעים לקנות, למכור או לסחור במטבעות קריפטוגרפיים שונים עבור מטבעות פיאט, אך אנשים רבים ממליצים להשתמש בינאנס. זהו אחד מאתרי סחר הקריפטו הידועים והאמינים יותר והוא מציע שערי חליפין הגונים ו שירות לקוחות טוב.

לאחר שרכשתם את כמות הקריפטו הרצויה לכם, תוכלו כעת לעבור לאתרי חילופי מטבעות קריפטו המציגים את מטבע המפתח כאופציה אפשרית לאסימונים הניתנים לרכישה. בחר את הסכום שאתה רוצה לקנות ופשוט לבצע את המסחר – אתה מספק ביטקוין או את’ריום (או כל מטבע מטבע מתאים אחר) בעת קבלת מטבעות מפתח. וזה הכל!

ארנק ה- SelfKey

לפני שתחליט לצאת ולרכוש את כל מטבעות המפתח שאתה יכול להרשות לעצמך, זכור כי אסימון זה דורש ארנק דיגיטלי ספציפי!

ארנק ה- SelfKey נקרא ארנק הזהות. זהו אחסון דיגיטלי מיוחד, שתוכנן במיוחד, המאפשר לך לא רק לשמור על מטבעות המפתח שלך בריאים ושלמים, אלא גם לבצע עסקאות שונות בשוק ה- SelfKey.

ניתן למצוא את ארנק הזהות ב האתר הרשמי של SelfKey. אתה יכול גם לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מבוססי ERC-20 בארנק (כלומר Ethereum), מה שהופך אותו בחירה בת-קיימא ורב-תכליתית עבור כשמדובר במחסני קריפטוגרפים דיגיטליים.

הארנק זמין גם ב- Windows וגם ב- iOS והוא נמצא כרגע בגרסת BETA.

שים לב, עם זאת, שאתה יכול גם לאחסן את מטבעות המפתח שלך בכמה מהפופולריים ביותר ארנקי חומרה – כלומר, ספר החשבונות ננו S ו טרזור.

סיכום

בואו נגרום סיכום מהיר של SelfKey ומטבע המפתח.

SelfKey היא מערכת אקולוגית שנוצרה ל- לשמר ולקדם את הפרטיות של אנשים וחברות בודדות בכל הנוגע לתעודות הזהות שלהם. החברה העומדת מאחורי SelfKey (SelfKey Foundations) מעוניינת ליצור מערכת אקולוגית בה אנשים וארגונים יכולים להרגיש בטוחים ובטוחים בעת ביצוע עסקאות ואינטראקציות בינתיים..

SelfKey כולל שוק, המהווה את הפלטפורמה העיקרית לביצוע העסקאות הנ”ל. בשוק תוכלו למצוא נותני שירותים שונים המציעים את המומחיות והמוצרים שלהם בתשלום. שירותים ומוצרים אלה כוללים (אך אינם מוגבלים ל) רכישת מגורים או עסקים, תעודת זהות שנייה, וכו.

כל מה שאתה צריך כדי לדעת את מטבע המפתח

המטבע המשמש בעסקאות השוק נקרא מטבעות מפתח. מטבעות אלה משמשים מסיבות שונות, ומבטיחים בטיחות ואמון במערכת האקולוגית.

ICO של אסימון המפתח קרה באמצע ינואר השנה. כל הדברים נחשבים, אפשר לקרוא לזה הצלחה.

אם ברצונך לרכוש ולהשתמש בעצמך במטבעות מפתח, תצטרך לעשות זאת באמצעות סוגים עיקריים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים (כלומר ביטקוין, אתריום וכו ‘). זה נחשב באופן נרחב שאחד המקומות הטובים ביותר לעשות זאת יצטרך להיות בינאנס. לפני שעושים זאת, עם זאת, אל תשכח לעשות זאת צור את ארנק הזהות שלך – הארנק החם לאחסון מטבעות המפתח ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים מסוג ERC-20.

עם סיבה אצילית לשמירה על הפרטיות בראש, SelfKey ממשיך את התפתחותו ומטופל כל הזמן על ידי היוצרים. שיש an שימוש ישים בפועל, מן הסתם אפשר לומר שהפלטפורמה והאסימון לא הולכים לשום מקום בקרוב.

השווה מפתח מטבע מפתח זה לצד זה

האם ידעת?

השווה מפתח מטבע מפתח זה לצד זה

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מסקנות

סקרנו את SelfKey מהיבטים רבים ושונים – סיפרתי לך על יעדי החברה וההיגיון מאחורי הקמת SelfKey, עשיתי סקירה קצרה של ICO של SelfKey, דיברתי על ארנק Identity ועל שוק.

לעתים קרובות אנשים משערים על אורך החיים של מטבע קריפטוגרפי כזה או אחר. תנודות במחירים, ביקורות שליליות ואירועים עולמיים מכניסים אנשים לעתים קרובות לאחד משני המחנות – הם חושבים כך מטבעות קריפטוגרפיים הם העתיד ושהם יעמדו בכל בעיה בדרכם, או שהם אומרים זאת קריפטוסים הם תרמית ובועה שכבר “פרצה מזמן”.

יש מטבעות קריפטוגרפיים המועדים לספקולציות יותר מאחרים (מתי שמעתם פעם מישהו מדבר עליהם VeChain?), אך יש כלל זהב אחד שקהילות הקריפטו ברחבי העולם מאמינות בו:

כל עוד קריפטוגרפיה שימושית, היא תשרוד.

ככל שעובר הזמן אנו רואים יותר ויותר מטבעות קריפטו שנוצרו עם מטרות שמאוד מעניינות את האדם הפשוט – אבטחה, אנונימיות, זמינות, עסקאות מהירות וכו ‘..

SelfKey משתלב בהקשר זה די טוב. קשה יותר ויותר לשמור על זהותך בטוחה ומאובטחת (שלא לדבר על פרטית) בעולם המודרני. אם ברצונך לבצע עסקאות או אינטראקציות גבוהות יותר (בנקים, בתי חולים, רכישת מגורים וכו ‘), אתה הופך מייד ל מגוון רחב של חשיפות.

כאן נכנס כל הרעיון של מטבעות SelfKey ו- SelfKey. פרויקטים כאלה מאפשרים לך לשמור על רמה גבוהה של פרטיות תוך שאתה עדיין פונקציונלי ותפקודי לחלוטין בחברה.

זכור תמיד לעשות המון מחקר אם אתה חושב על השקעה ב- SelfKey או על השתתפות בעסקאות שלה. קרא מה יש לאוכלוסייה הכללית לומר על הפרויקט ועל החברה עצמה – אל תסמוך רק על דעה אחת בעיוורון. כמו כן, דאג למחקר הבורסות הטובות ביותר לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, בכללי!

תהליך רכישת מפתח המטבע צריך בדרך כלל להיראות כך:

 1. אתה נרשם באחת ממרכזיות המטבעות המטבעות המאפשרים לך לסחור או לרכוש מטבעות מפתח – בינאנס בדרך כלל תהיה הבחירה המתבקשת;
 2. לאחר ההרשמה, ייתכן שיהיה עליך אמת את זהותך – עם כמה חילופי דברים, זה חובה ישירות מההתחלה;
 3. לאחר שהסתדר, עליך למצוא את מפתח המטבע ולבחור באפשרות לרכוש אותו;
 4. לאחר שתבצע את התשלום בשיטת הבחירה הרצויה, עליך להעביר את מטבעות המפתח שלך לארנק – מכיוון שאתה מסוגל להקים את ארנק ה- SelfKey יחד עם פִּנקָס אוֹ טרזור, היית עושה טוב לבחור באחד מאותם ארנקי חומרה ספציפיים.

אני מקווה שהמדריך הזה עזר לך, וכעת אתה יודע הרבה יותר על SelfKey, מטבע המפתח וכל מה שביניהם. אל תהססו לבדוק את הפרויקט בעצמכם!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map