סקירת ארנקים חופשיים

מִמצָא ארנק קריפטוגרפי בר-קיימא עבור עצמך בימים אלה יכול להיות קצת טרחה. לעתים קרובות, הבחירות הן אינסופיות – בחירה שגויה יכולה להיות סוף כספי הקריפטו שלך, וזה לא משהו שכנראה היית רוצה שיקרה. ובכן, אם היית מסתכל על חלק מהמשתמשים ארנק חופשי ביקורות, ייתכן שתגלה כי הארנק המסוים הזה יכול להתאים לרצונותיך ולצרכים שלך.

מודה, זה לא ממש משהו שתוכלו לגלות עד שבעצם תשתמשו בארנק בעצמכם, נכון? ובכן, במידה מסוימת – בעוד שניסית זאת בעצמך עשוי לתת לך מושג טוב יותר לגבי תכונות הליבה של הפלטפורמה, סביר להניח שלא תדע באמת שהיא בטוחה ב- Freewallet עד שקורה משהו רע.

אלא אם כן, כמובן, אתה מתייחס לחוות דעת של משתמשים על ארונות Freewallet לקבלת משוב – זה בדיוק מה שתמצא במדריך למטה!

TL; DR: Freewallet הוא ללא ספק אחד הארנקים המעניינים יותר בשוק. זהו ארנק מבוסס יישומים ושולחן עבודה, אם כי הוא יכול לשמש גם כאחסון מקוון. הוא שילב בו צ’אנגלי להחלפות קלות ותומך בלמעלה מ- 100 מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים. ובכל זאת, נראה שמשתמשים מסוימים אינם בטוחים לגבי הצד האבטחתי של הארנק.

יתרונות

  • תומך במאה מטבעות קריפטוגרפיים
  • אמצעי אבטחה הגונים (2FA, קודי PIN מותאמים אישית)
  • מאפשר מסחר ב- fiat-crypto
  • אינטואיטיבי, פשוט לשימוש

חסרונות

  • תמיכת לקוחות מפוקפקת
  • ארנק אפוטרופוס – חששות ביטחוניים

סקירת ארנקים חופשיים: PROS

למי שמעולם לא שמע על המותג, תן לי לומר – בחרת בזמן הנכון להתחיל בחקירת ביקורות המשתמשים ב- Freewallet. הסיבה לכך היא פשוטה – לפני זמן מה, כשחיפשנו את ה- “Freewallet” חנות Play יביא לא מעט תוצאות שונות – אחד ההיבטים השליליים יותר שנטענו גם בביקורות המשתמשים!

עם זאת, נכון לכתיבת סקירת ה- Freewallet הזו, יש רק גרסה אחת שצצה על גבי המסך הנייד – ובכן, כך לפחות במקרה שחיפשתי את המוצר המדובר. עם זאת, בביקור בחנות Play על שולחן העבודה, עדיין תוכל לראות את כל הארנקים השונים מהמותג המדובר.

אתה מבין, המותג עצמו – ארנק חופשי – יצר ארנקים עצמאיים עבור כמה מטבעות שונים שהוא תומך בהם. כלומר, יהיה עליכם להוריד אפליקציה נפרדת לכל מטבע קריפטו שברשותכם – לא אידיאלי!

סקירת ארנקים חופשיים

בנקודת זמן מסוימת, החברה ילידת אסטוניה החליטה שזו לא באמת הדרך האופטימלית ללכת על זה, ויצרה בפועל, מקום אחסון מטבעות מטבעות מלא וכותרתו העצמיתהארון החופשי.

אחד הרעיונות והיעדים הגדולים שעומדים מאחורי המוצר הופנה לשוק ארנקי המטבעות המבוסס על ניידים – החברה כיוונה לכך ליצור פשוט לשימוש, אינטראקטיבי וארנק סלולרי בר קיימא. נכון לעכשיו, הוא זמין גם בגרסה מקוונת!

אני מקדים את עצמי, עם זאת – בואו נתחיל את הדברים כבר מההתחלה, ונסתכל על ביקורות המשתמשים על ה- Freewallet שמזכירות את המטבעות בפועל שהארנק תומך בהם.

תומך בלמעלה מ- 100 מטבעות מטבע שונים

אחת השאלות הגדולות ביותר שיש למשתמשים פוטנציאליים כאשר הם מסתכלים על כמה ארנקי קריפטו קשורה מספר המטבעות הקריפטוגרפיים התומכים בארנקים. קריאה דרך ביקורות המשתמשים ב- Freewallet, זה גם דבר די ברור.

עכשיו, אם זה ארנק הקריפטו הראשון שלך אי פעם שאתה מעוניין להשתמש בו, או אם אתה חדש לגמרי בנושא הקריפטו, באופן כללי, אתה אולי תוהה – מדוע לכל הרוחות מישהו יהיה אכפת ממספר המטבעות ארנק תומך? האם אין לך סתם מטבע מטבע יחיד וזהו?

טבלה: המטבעות הנתמכים של ארנק Binance ו- Wallet

נו, לא – לעתים קרובות, זה לא באמת המקרה.

אתה מבין, עם הזמן, מספר המטבעות הקריפטוגרפיים שנמצאים שם גדל בצורה דרמטית למדי. כלומר, בכל יום ויום, ייתכן שמטבע קריפטו חדש צץ מעבר לפינה. מטבע הדברים, כל אחד ואחד מהמטבעות הללו יכול להיות אומר הזדמנויות השקעה חדשות.

סקירת ארנק freewallet: תכונות ה- Freewallet.

במקרים רבים הם עושים זאת – זו הסיבה שבימים אלה אנשים נוטים להחזיק כמויות משמעותיות של מטבעות קריפטו שונים במקביל. זה יהיה הגיוני שהם ירצו לשמור את כולם בארנק אחד, גם (אם כי זה לא תמיד רעיון טוב).

כאן נכנסו ביקורות המשתמשים על הווירטואלים. אם היית מציץ בכמה ביקורות ישנות יותר, היית שם לב שלפני זמן מה היו רק כמה מטבעות שתומכים ב- Freewallet והיית צריך להוריד גרסה אחרת של אפליקציית הארנק. לאחסן כל אחד מהמטבעות.

כפי שאתה יכול לדמיין, זה די טרחה.

עכשיו הדברים כן הרבה יותר מותאם – אתה יכול לאחסן עד 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ואסימונים מסוג ERC-20 בתוך אפליקציית Freewallet יחידה. זה די שיפור!

כפי שאתה יכול לדמיין, אלה חדשות נהדרות עבור מספר מטבעות HODLers – רוב הביקורות החיוביות על Freewallet יוכיחו עוד יותר את הנקודה הזו.

תכונות החלפה מובנות (Changelly)

אם יש משהו שאנחנו, כבני אדם, מעריכים מאוד ביחס לאפליקציות ותוכנות מחשב, זה חייב להיות נוֹחוּת.

ובכן, לפחות זו דרך אחת לנסח זאת – במילים אחרות, אנשים אוהבים את זה כשהם יכולים לבצע פעולות מרובות ביישום יחיד, מבלי להזדקק למקום אחר באינטרנט (או להתקין תוכנה נוספת) לשם כך.

כשמדובר בביקורות על Freewallet ובמטבעות קריפטוגרפיים, באופן כללי, אחד הנוחיות הגדולות ביותר כאלה יהיה צריך להיות היכולת לרכוש מטבעות קריפטו היישר מתוך הארנק בו אתה שומר אותם.

סקירת ארנקים חופשיים

אין ספק שגם ל- Freewallet יש פונקציונליות כזו.

תמצא את זה, בתוך ה- Freewallet, יש חילוף משולב המאפשר לך לרכוש ולסחור במטבעות קריפטו כרצונך. ההחלפה המדוברת היא בצ’אנגלי – אחת מחילופי הקריפטו הפופולאריים והאמינים יותר בתעשייה!

אמנם זה, ללא ספק, שום דבר חדש כל כך כשמדובר בארנקי הצפנה (רובם של הארנקים הגבוהים יותר שילבתי חילופי דברים בימינו), זה עדיין מדהים לדעת שאפשרות כזו קיימת עם Freewallet. נוסף על כך, העובדה שהמותג משתמש בשירותי בורסה אמינה טובה עוד יותר!

תכונות אבטחה הגינות

כפי שניתן היה לצפות, אבטחה היא המאפיין החשוב ביותר כשמדובר בארנק קריפטוגרפי – בין אם היית קורא ביקורות על Wallet חינם או כל אחר, אתה יכול להיות בטוח שהיבט של אבטחה יהיה קריטי כשמדובר באחסון כספי ההצפנה שלך בארנק..

עבור מי שתוהה האם הוא בטוח ב- Freewallet, זכור כי ישנם כמה היבטים של מוצר זה ההופכים אותו לבחירה מסוכנת – עם זאת נגיע לכך בזמן. ראשית, נזכיר כמה אמצעים שיש ל- Freewallet והם קיימים כדי להבטיח את רווחת המטבעות שלך.

נראה ש- Freewallet מחזיק את כל מטבעות הקריפטו שלך מקום לאחסון קר – זה טוב. המונח “אחסון קר” מתייחס בעצם למקום ש אינו מחובר לאינטרנט – מהצד השני, ארנקים מקוונים ומבוססים על תוכנה / אפליקציה נקראים “ארנקים חמים”.

סקירת Wallet: תכונות אבטחה של Freewallet.

אבל רגע … פרייוולט הוא ארנק מבוסס אפליקציות, נכון? האם זה לא הופך את זה לאפשרות ‘אחסון חם’?

כן, זה עושה.

אז … כיצד נשמרים המטבעות באחסון קר?

פשוט – בעוד שכל המטבע שלך נשמר במקומות אחסון קר, ה- Freewallet פשוט מציג את האיזון שיש לך באפליקציה. במילים אחרות, ביקורות על המשתמשים על ארנקים חופשיים יגידו לך שבעוד שהמטבעות שלך נשמרים בטוחים, האפליקציה פשוט מציגה את היתרה בארנק..

Freewallet גם משתמש אימות דו-גורמי – אלה חדשות נהדרות. אמנם זה משהו שצריך להיחשב “רגיל” כשמדובר בכל סוג של מיקום אחסון קריפטו, למרבה הצער, זה עדיין לא המקרה – יש הרבה ארנקים שם שלא משתמשים ב- 2FA.

בכנות, עם זאת, אם אתה תוהה האם הוא בטוח ב- Wallet, אתה יכול להיות סמוך ובטוח – בעוד שלארנק אין היסטוריה ידועה של היותו “פריצה“, היא משתמשת גם ב- 2FA, מה שמבטיח את האבטחה שלה עוד יותר.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירה על ארנק חופשי: חסרונות

כעת, לאחר שדנו בכמה מהתכונות (והיתרונות) הבולטים ביותר של ה- Freewallet, ובחנו כמה מהביקורות על Freewallet המשתמשים, בואו נדון גם בכמה מההיבטים הפחות חיוביים בארנק המדובר..

“ארנק חם”, ארנק אפוטרופוס – המפתחות הפרטיים שלך אינם שייכים לך

החשש העיקרי שהושמע ברוב הביקורות על Freewallet קשור לעניין הצד הביטחוני של הדברים. כלומר העובדה ש- Freewallet הוא נותן שירות משמורן.

בתחום המטבע הקריפטוגרפי, המונח “משמור” נראה למעשה ב אור שלילי למדי. הסיבה לכך היא גם די פשוטה – אם ארנק הוא “משמור”, זה פשוט אומר זאת כל המפתחות הפרטיים שנמצאים בתוכם אינם שייכים לך – במקום זאת הם מוחזקים על ידי החברה מאחורי הארנק.

סקירת ארנקים חופשיים

תן לי לנסח את זה ככה – חיסכון הקריפטו שלך נתון לחסדי ספקי הארנק, ואתה צריך לסמוך שהם הולכים לפעול ביושר ובכבוד.

לא מאוד מרגיע, נכון? ובכן, כעת תוכלו לראות מאיפה נובעת הנושא.

נכון, כשתקראו דרך ביקורות המשתמשים על Freewallet תגלו שאין ממש תלונות ביחס ל”משהו שקורה בפועל “בנכסי הצפנה של מישהו. ובכל זאת, כל חובבי הקריפטו יגידו לך שזה עדיין משהו אתה צריך להיזהר מפני – יש לבחון ארנקי משמורת דרך דרך הדרך.

תמיכת לקוחות מפוקפקת

כעת, זוהי למעשה נקודה מעניינת למדי בכל הנוגע לביקורות המשתמשים השליליים יותר על המשתמשים.

תמיכת הלקוחות של Freewallet היא פָּעִיל – אין להכחיש זאת. תראה את הסוכנים שלהם עונים לכאורה לכל פיסת ביקורת אחת או אפילו לחלק מההערות הכלליות יותר באינטרנט. להיות פעיל, עם זאת, לא תמיד אומר שאתה להיות שימושי.

אתה מבין, יש לא מעט תלונות משתמשים המדברות על היות תמיכת הלקוחות גס רוח, או אפילו מתנשא, לפעמים. אפילו במרחבים הציבוריים המקוונים (כלומר Trustpilot), יתכן שתוכל להיתקל בכמה אינטראקציות של תמיכת משתמשים-לקוחות שהם … ובכן, פחות נעים.

סקירת ארנקים חופשיים

תמיכת לקוחות, באופן כללי, היא נושא די שנוי במחלוקת בכל הנוגע לארנקים של מטבעות קריפטו. נראה שיש רק כמה ארנקים שלמעשה יש להם תמיכת לקוחות ראויה מסביב – לאחרים אין את זה בכלל, או, ובכן … חסרים יכולות תמיכה.

כך או כך, כדאי לציין שכשמדובר בבעיות טכניות בפועל או בשאלות ספציפיות שעשויות להיות למשתמשים בכל הנוגע לארנק המדובר (כלומר האם Freewallet בטוח, ומה הוא עושה כדי להבטיח את בטיחות כספיכם?) , תמיכת הלקוחות עושה זאת, למעשה, נראה כמועיל.

טבלה: מידע על החברה של Ledger Nano X ו- Freewallet

זה בוודאי דבר טוב, שימו לב! לא משנה אם זוהי סקירה חיובית או שלילית של לקוח חופשי – אם אתה נתקל בבעיה טכנית בארנק שלך, אתה אמור להיות מסוגל לקבל את התשובות והעזרה הנדרשים לך..

השווה טיסה חופשית זו לצד זו עם אחרים

האם ידעת?

השווה טיסה חופשית זו לצד זו עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מחיר

לפני שנמשיך לקטע “איך לעשות” בסקירה זו של ארנק FreeWallet, בואו נדבר במהירות על התמחור ודמי הארנק החופשי – כפי שתראה בקרוב בעצמך, זה לא ממש נושא פשוט לפרוש.

כפי ששמו של המוצר עשוי לרמוז, ה- Wallet הוא למעשה, להורדה ושימוש בחינם. אתה לא צריך לשלם עבור שמירת כספי הקריפטו שלך בארנק – זה טוב!

הקשיים מתחילים כשמסתכלים על העמלות הנגבות בעת ביצוע עסקאות מתוך הארנק.

סקירת ארנק freewallet: העמלות של Freewallet.

אתה רואה, כמו בכל ארנק אחר שיש בו מרכזיה משולבת, יש עמלות ספציפיות מסוימות החלות בעת ביצוע עסקה. עמלות אלה הן לא קבוע, במובן שהם הולכים להיות גבוהים יותר בהתאם לכמות המטבעות שאתה מבזבז.

על פי כמה ביקורות גולשים Freewallet של משתמשים, הבעיה כאן היא ש החברה גובה למעשה עמלות די גבוהות של Freewallet עבור העסקאות. החברה עצמה מצהירה כי מודל העמלות שלהם הוא “תחרותי”, ובכל זאת, זו עדיין נקודת ויכוח בקרב המשתמשים.

כיצד להשתמש בארנק החופשי?

כיסינו היתרונות והחסרונות של Freewallet, מה שאומר שאתה צריך לקבל מושג די טוב לגבי המורכבויות סביב הארנק, והדעות שמשתמשים מחזיקים ביחס אליו שירותים ו פונקציונליות.

עכשיו, אם קראת את הביקורת על Freewallet והחלטת שהארנק שווה לתת זריקה, טוב יהיה לך להבין איך להשתמש בזה, לפני שקופצים ראשונה לתהליך ההתקנה.

כיצד להתקין ולהקים את הארון החופשי?

למען הפשטות והבהירות, אני אראה לך כיצד ליצור את גרסת שולחן העבודה של ה- Freewallet. אותם עקרונות חלים גם בעת יצירת ארנק מבוסס נייד, אז אתה אמור להיות מסוגל לעקוב אחר די בקלות!

שלב 1: בקר האתר הרשמי של Freewallet, ונווט ליצירת חשבון חדש.

שלב 2: הזן את כתובת הדוא”ל שלך וצור סיסמה. ודא שזו סיסמה חדשה שלא השתמשת בשום מקום אחר לפני כן!

סקירת ארנקים חופשיים

שלב 3: תינתן לך ההזדמנות ליצור תחפושת, קוד PIN בן 4 ספרות. זוהי שכבת אבטחה נוספת.

סקירת ארנקים חופשיים

שלב 4: זהו – אתה נמצא בדף הבית של Freewallet!

סקירה על freewallet: העמוד הראשון של Freewallet.

כפי שאתה יכול לראות בעצמך, תהליך יצירת האתר של Freewallet הוא פשוט מאוד – כל מה שצריך זה 4 צעדים קטנים ואתם מסודרים!

כיצד להעביר מטבעות קריפטו לארנק החופשי?

אם ברצונך להעביר את הכספים הקיימים שלך לארנק המדובר, ביקורות המשתמשים ב- Freewallet יגידו לך שתהליך זה די מובן מאליו. השלבים לעשות זאת הם כדלקמן:

שלב 1: מ דף הבית של Freewallet, נווט אל “לְקַבֵּלסעיף.

שלב 2: בחר את המטבע הקריפטוגרפי שתרצה לקבל. במקרה שלי, אני בוחר את’ריום.

ביקורות על ארנקים חופשיים: בחרו את מטבע הקריפטו שתרצו לקבל.

שלב 3: עם בחירת מטבע קריפטוגרפי שתרצה לקבל, תסופק לך כתובת ארנק קריפטו מותאמת אישית, ולהיות מסוגל להעביר את כספי הקריפטו שלך לארנק המדובר. אתה יכול גם לעשות זאת עם מזהה משתמש, ויכול אפילו להעביר אחרים מטבעות הקשורים לאתריום (לקרוא: אסימונים)!

ביקורות על ארנקים חופשיים: הדרכים השונות לקבלת קריפטו.

שוב – פשוט וישר!

כיצד לקנות מטבעות מטבעות בחינם?

לבסוף, בואו נסתכל על תהליך הרכישה של מטבעות קריפטוגרפיים ב- Freewallet.

שלב 1: מ העמוד הראשון של הארנק, נווט אל “קנה בכרטיססעיף.

ביקורות על Wallet: קניית מטבעות קריפטו בכרטיס.

שלב 2: בחר את מטבע הצפנה שתרצה לרכוש. שוב, אני בוחר באת’ריום למען הדוגמה הזו.

ביקורות על ארנקים חופשיים: בחירת המטבע שתרצה לרכוש.

שלב 3: כעת תוכל להזין את סכום ה- ETH או ה- USD שברצונך לקבל או להוציא, בהתאמה. מה שבאמת נוח כאן הוא שאתה מקבל את ההזדמנות לראות כמה גם העסקה שלך עומדת לעלות!

סקירת ארנקים חופשיים

שלב 4: ברגע שזה נעשה, אתה תהיה הופנה לאתר שותף ל- Freewalletסימפלקס. אל תדאגי, מכיוון שמדובר ב”מתווך “אמין מאוד בין פלטפורמות חילופי קריפטו למקלטי קריפטו.

ביקורות על ארנקים חופשיים: הזנת פרטי תשלום.

כנראה שתצטרך לאמת את זהותך, אך לאחר שתסתיים, העסקה שלך תושלם. זהו – עכשיו יש לך מטבעות קריפטוגרפיים!

מסקנות

עם כל זה שנאמר ויצא מהדרך, נותרה רק שאלה אחת – היא ארנק חופשי שווה להסתכל ולנסות?

ובכן, למרות שזו שיחה קשה, הייתי אומר את זה כןאבל היזהר.

אתה רואה, המוצר עצמו נהדר – פשוט לשימוש, תומך בחבורה שלמה של מטבעות, וכן הלאה. כל סקירת משתמשים על גלגלים חופשיים תוכל לומר לך את אותו הדבר (למעט, אולי, עבור כמה דמי ארנק חופשי מעל הממוצע).

האם האם Freewallet בטוח? ובכן, זו השאלה – בעוד שהיא מעסיקה כמה תכונות אבטחה מתקדמות, העובדה ש זה מוצר משמורן אולי עדיין יזרוק כמה אנשים. אך שוב, הארנק עצמו נהדר!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map