סקירת ארנק גארדה

אם אתה מוצא את עצמך עובר ארנקים שונים של קריפטוגרפים, הגיע הזמן לעצור ולבסוף למצוא ארנק מאובטח עבור הנכסים שלך. זֶה סקירת ארנק גארדה יעזור לך לגלות כל מה שיש לדעת על כך ארנק קריפטוגרפי רב פלטפורמות.

למרות שגווארדה עדיין חדש יחסית ולא ידוע כמו ארנקים כאלה כמו Ledger Nano S, Trezor או Coinbase, כדאי לתת לזה הזדמנות.

בסקירת ארנק Guarda זה, אסתכל במהירות על החברה, לספק לך את כל פרטים טכניים על הארנק, שלו מקצוענים ו חסרונות, שְׁמִישׁוּת, ותוספת מאפיינים זה משנה לכל חובב קריפטו.

ללא התייחסות נוספת, בואו נעבור ישר אליה.

פסק דין ב מַבָּט: Guarda הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי רב פלטפורמות המציע ארנקים ברשת, שולחניים וניידים. ניתן לסנכרן את Guarda עם ארנק החומרה של לדג’ר בכדי לשפר את האבטחה, הוא לא שומר את המפתחות הפרטיים שלך והוא סופר קל לשימוש. הבעיה היחידה היא שגווארדה מציעה דמי מסחר גבוהים יחסית.

יתרונות

 • אמצעי אבטחה טובים
 • קל לשימוש
 • תמיכת לקוחות חיה
 • מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

חסרונות

 • עדיין חברה חדשה
 • עמלות גבוהות יחסית

סקירת ארנק גארדה: היסודות

ארנק גווארדה הושק רק לפני כמה שנים, בשנת 2017. קבוצת המומחים המנוסים ביותר מתמקדת ביצירת מוצרים הקשורים לבלוקצ’יין מאז.

כשמדובר בארנק הצפנה של Guarda, המטרה העיקרית הייתה ליצור ארנק דיגיטלי שיכולים לספק למשתמשים אבטחה מלאה, אחסון קריפטו ללא מאמץ וניהול נכסים קל. מאז החברה מכבד את האנונימיות שלך, הֵם לא לאחסן קבצי הגיבוי, המפתחות הפרטיים שלך או כל נתונים אחרים שעלולים לאיים על אבטחתך.

סקירת ארנק גארדה

למרות שעברו רק כמה שנים מאז שנוצר הארנק, החברה עשתה דרך ארוכה. בהתחלה הם התחילו עם סינגל ארנק מטבע, ואז הוסיף את גרסת רשת, iOS ו דְמוּי אָדָם גרסאות, נוצר א מחולל אסימונים וכל כך הרבה יותר.

בעוד שהחברה והמוצר עצמו נשמעים ממש מבטיחים, בואו נראה אם ​​זה באמת כל כך טוב.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ארנק Guarda: PROS

בדיוק כמו שכולם רגילים, אתחיל את סקירת ארנק הגוארדה הזו מה- היבטים חיוביים. אסתכל על פרטים טכניים בנושא אבטחה, אציג בפניך גרסאות שונות של ארנק Guarda, אספק לך מטבעות נתמכים ואף יותר מכך.

מכיוון שכל תכונה חשובה בעת בחירת ארנק מטבעות קריפטוגרפיים, הקפד לא להחמיץ דבר.

אבטחה טובה

אם תשאלו מה ההיבט החשוב ביותר בבחירת ארנק קריפטו, כל מומחה (ללא יוצא מן הכלל) יגיד לכם שהוא בִּטָחוֹן. בעוד שחלקכם מחפשים קל לשימוש ארנקים או אפשרויות התומכות בכמות המטבעות הגבוהה ביותר, שום דבר מזה לא משנה אם ניתן לגנוב את הנכסים שלך כהרף עין.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano X ו- Guarda

האבטחה של ארנקי קריפטו בעיקר תלוי בסוג הארנק שתבחרו. תן לי להכיר לך כל אחד מהם כדי לספק הבנה טובה יותר:

 • ארנקים מקוונים. זה די ברור שארנקים מקוונים נוטים להיות ה הכי פחות מאובטח. למרות שהם נוטים להיות ממש קלים לשימוש, זה לא מומלץ לאנשים שאוחסנים כמויות גבוהות יותר של מטבעות קריפטוגרפיים. ארנקים מקוונים הם הפגיעים ביותר לפריצה, לכן לא כדאי לשמור על סכום שהייתם חוששים להפסיד.
 • ארנקי תוכנה / אפליקציות. תוכנות או ארנקים לאפליקציות הם האפשרות האמצעית בֵּין חומרה מאובטחת ארנקים ו ארנקים מקוונים פגיעים. הם בדרך כלל טובים לאלה שעושים עסקאות לפי שעה או יומי. עם זאת, עדיין מומלץ לשמור כמות נכסית נכונה בארנק חומרה.
 • ארנקי חומרה. כפי שאתה בטח כבר מבין, ארנקי חומרה הם אחת האפשרויות המומלצות ביותר לאנשים שמעריכים ביטחון. מכיוון שהמפתח הפרטי שלך מאוחסן במצב לא מקוון, האקרים לא הצליחו לגשת אליו.
 • ארנקי נייר. ארנקי נייר הם נחשב לבטוח ביותר אוֹפְּצִיָה. החיסרון היחיד הוא שאם איבדת את זה, אין שום דרך להחזיר את הנכסים שלך.

גווארדה הוא א מטבע קריפטו רב פלטפורמות ארנק, יש לו את שניהם באינטרנט ו תוֹכנָה ארנקים. מתוך השניים, אמליץ לבחור בתוכנת / ארנק האפליקציה של Guarda שאמור להיות מאובטח יחסית. זה לא אמין כמו ארנקי חומרה, כמו Ledger Nano S או Trezor.

סקירת ארנק גארדה: ארנק גארדה.

מבחינה ביטחונית, יש כמה מאפיינים שיש לגווארדה להציע. קודם כל, גווארדה מספקת לך גיבויים מוצפנים המאוחסנים במכשיר שלך. יתרה מכך, תוכלו לבחור להשתמש פָּנִים אוֹ זיהוי תעודות זהות במקום סיסמאות. כמו כן, גווארדה הוא א ארנק שאינו משמורן, כלומר שהחברה לא שומרת את המפתחות הפרטיים שלך.

היבט האבטחה הסופי שעליכם לשים לב אליו בבחירת הארנק הוא האם הארנק הוא קוד פתוח. אם אינך מכיר את המונח, ארנקים עם קוד פתוח מאפשרים לך זאת ראה את כל הקוד ולבדוק אם יש אין קודים זדוניים שעלול לאיים על ביטחונך ולהוביל לאובדן הנכסים שלך.

כפי שבוודאי כבר הבנתם, הארנק של גארדה הוא קוד פתוח. זה אומר שאתה יכול להירגע ולהתחיל / להמשיך להשתמש בארנק Guarda מבלי לדאוג לאיומי אבטחה.

הכל בחשבון, הארנק של גווארדה נראה כי הוא מאובטח יחסית. אז, עכשיו, כשישנו ביטחון מהדרך, הגיע הזמן לברר מידע נוסף על סוגים שונים של ארנקים שיש לגווארדה להציע.

גרסאות ארנק שונות

לגווארדה יש ​​שלוש גרסאות ארנק שונות:

 • ארנק אינטרנט
 • ארנק שולחן עבודה
 • ארנק נייד

בדיוק כמו כל אחד אחר ארנק מקוון ניתן לגשת לארנק האינטרנט של Guarda מכל מכשיר שיש לו חיבור לאינטרנט. מאז ארנק Guarda הוא תואם לדג’ר (אחד הארנקים המאובטחים ביותר בשוק), אני ממליץ בחום לנצל את ההזדמנות הזו.

סקירת ארנק גארדה

גווארדה ארנק שולחני ניתן לסנכרן עם ארנק Ledger אל לשפר את הביטחון. זה סופר קל לניווט וניתן להשתמש בו כדי לאחסן, לשלוח, לקנות ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים. זה זמין לשניהם חלונות ו MacOS משתמשים.

גווארדה ארנק נייד הוא סופר נוח וניתן להשתמש בו בדרכים. הוא מציע את אותה פונקציונליות כמו ארנק שולחן עבודה ומשתמש גם בו טביעת אצבע אוֹ זיהוי פנים. ארנק Guarda לנייד זמין לשניהם iOS ו דְמוּי אָדָם מכשירים.

תומך בכמות הוגנת של מטבעות ואסימונים

חלק חשוב נוסף שיש לדון בו בסקירת ארנק Guarda זה הוא מטבעות נתמכים.

אם אתה מעדיף את המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר, כגון ביטקוין ו את’ריום, לא יהיו לך בעיות עם כל ארנק מטבעות קריפטוגרפי רגיל. עם זאת, אם אתה בעניין אסימונים פחות ידועים, יהיה עליך לבצע מחקר מעמיק יותר כדי למצוא ארנק שתומך באותה מטבע קריפטוגרפי.

עכשיו, מכיוון שמדובר בסקירת ארנק של Guarda, נכון לומר שרוב האנשים יוכלו למצוא מטבע או אסימון שהם מחפשים. גווארדה תומך יותר מ 40 מטבעות ו אלפים של אסימונים לְרַבּוֹת ERC20s, BEP-2, ונכסים פופולריים אחרים. המספר די גבוה בהשוואה לארנקים אחרים של קריפטו.

סקירת ארנק גארדה

הנה חלק מהמטבעות הנתמכים על ידי גווארדה:

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • אַדְוָה
 • טזוס
 • לזנק
 • קוֹסמוֹס

זהו, כמובן, חלק קטן מאוד ממטבעות קריפטוגרפיים נתמכים, אולם ייתכן שכבר תמצאו מטבע קריפטו שאתם מחפשים.

תמיכת לקוחות מועילה

אם אי פעם השתמשת בארנק מטבעות קריפטו בעבר וחווית קשיים מסוימים, אז אתה בטח יודע שתמיכה טובה של לקוחות אינה כל כך קלה למצוא. ברוב המקרים, זה לוקח ימים כדי לקבל תשובה (אם בכלל תקבל את זה).

מבוסס על מספר רב ארנק גווארדה ביקורות, ה- המצב שונה עם הארנק הזה. תמיכת הלקוחות של Guarda היא עוזר מאוד וירצה לפתור את כל הבעיות שאתה חווה (אם יש לך).

תמיכת הלקוחות של Guarda תהיה שם בשבילכם 24/7, אז אם יש לך שאלות לפני שתתחיל להשתמש בפלטפורמה, או שיש לך חששות כלשהם בעת השימוש בה – אל תהסס לשאול.

השווה את Guarda זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Guarda זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סקירת ארנק גארדה: CONS

עד כה, כל ההיבטים הנוגעים לארנק הקריפטו של Guarda נראים די טובים, אולם כעת הגיע הזמן לבחון חסרונות משמעותיים יותר.

עמלות גבוהות יחסית

כשמדובר בארנקים מטבעות קריפטוגרפיים, רובם חופשיים. עם זאת, ברור שהם צריכים לעשות איכשהו כסף. זו הסיבה שרובם גובים סכום ספציפי עבור סחר במטבע קריפטוגרפי זה לאחר או פשוט עבור שליחת נכסים.

אתה עלול להיות מבולבל, אנחנו מדברים על ארנק Guarda, אז מה הקשר עם החלפת מטבעות קריפטוגרפיים? ובכן, כמו שאמרתי, ארנקים בחינם צריכים להרוויח איכשהו כסף, ולכן רובם מספקים שירותי חילופי מטבעות תשלום זה עבור מסחר.

סקירת ארנק גארדה

המצב דומה עם ארנק הגוארדה. בזמן שאתה יכול ליצור חשבון, להוריד את האפליקציה ולהשתמש בה בחינם לחלוטין, תצטרך לשלם סכום עמלה של 3.5% בעת שימוש בשירות החלפה המובנה.

3.5% עמלה היא גבוה יחסית לעומת מה שיש לבורסות קריפטוגרפיות אחרות. לכן זה אחד הפגמים הגדולים בארנק Guarda.

עדיין חברה חדשה

ההיבט האחרון שארצה לכלול בסקירת ארנק Guarda זה אינו פגם גדול אלא משהו שעליכם לחשוב עליו.

גווארדה היה נוסד רק לפני כמה שנים, אז זה א יחסית חָדָשׁ ארנק לעומת ענקיות התעשייה. זה אומר שהארנק כן לא כמבחן זמן מכיוון שמדובר במתחרים, כמו Ledger, Coinbase ו- Trezor שהוקמו בתקופה 2012-2014.

זהו, סיפקתי לך את כל היתרונות והחסרונות הגדולים בארנק Guarda, כך שתוכל כבר להניח הנחות מסוימות לגבי הספק הזה ואפילו להחליט אם זה מתאים לצרכים שלך.

כיצד להשתמש בארנק Guarda?

Guarda קל מאוד לשימוש, עם זאת, עדיין ייתכן שיהיו לך שאלות הקשורות לשימושיותו. אם כן, תן לי לספר לך כיצד להשתמש בארנק Guarda.

כיצד ליצור חשבון?

ניתן ליצור ארנק Guarda בכמה צעדים פשוטים:

שלב 1: עבור אל guarda.com/app.

שלב 2: לחץ על “צור ארנק חדש”. לאחר שתעשה זאת, תתבקש ליצור סיסמה מאובטחת. לעולם אל תכלול מידע אישי בסיסמה שלך. אם נגמרו לכם רעיונות, נצלו מחולל סיסמאות.

סקירת ארנק גארדה

שלב 3: לאחר הזנת הסיסמה, עליך לרשום אותה וללחוץ על “כתבתי אותה”.

סקירת ארנק Guarda: הזנת סיסמה.

שלב 4: הורד את הגיבוי שלך. הערה: חשוב לא לאבד את הגיבוי שלך מכיוון שאם לא כן, לא תוכל לגשת למטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

סקירת ארנק גארדה

איך לשלוח?

כדי לשלוח קריפטו, היכנס לארנק שלך ו בחר “לִשְׁלוֹחַ”. עכשיו אתה צריך ספק את כתובת הארנק וה הסכום שאתה רוצה לשלוח. לאחר שתעשה זאת, לחץ על “הבא”. זהו, הצלחת לשלוח את המטבעות שלך. למטה תוכלו לראות את התמונה שתסביר את התהליך כולו בצורה ברורה יותר.

סקירת ארנק גארדה

עכשיו, בואו נראה איך לקבל מטבעות.

איך לקבל?

קבלת מטבעות היא פשוט כמו לשלוח אותם. קודם כל, אתה צריך התחבר לחשבונך, לאחר מכן בחר קריפטו שאתה רוצה לקבל ולחץ על “קבל”. אחרי זה, העתק את כתובת הארנק ולשלוח אותך למטבעות שלך לכתובת זו. כעת, כל שעליך לעשות הוא לחכות שהמטבעות יופיעו בארנק שלך.

אם אתה מתקשה להבין, פשוט הסתכל בתמונה למטה.

סקירת ארנק גארדה

בדיוק כמו שאמרתי לך, זה לא דורש שום ידע קודם כדי להשתמש בארנק Guarda.

זה בערך, ביקורת הארנק של גארדה מגיעה לסיומה. עכשיו, בוא נקפוץ למסקנות.

מסקנות

לָכֵן, גווארדה הוא ארנק קריפטוגרפי רב פלטפורמות המציע ארנקי אינטרנט, שולחן עבודה ונייד. מכיוון שאתה יכול לבחור בין ארנקים מקוונים ותוכנות, מומלץ לבחור את האחרון.

למרות ש- Guarda לעולם לא תהיה בטוחה כמו ארנקי חומרה אמינים, כמו Ledger Nano S ו- Trezor, היא מציעה כמה תכונות אבטחה אטרקטיביות שאמורות לשמור על נכסיך..

טבלה: מידע החברה על ארנק הגוארדה וטרזור ​​דגם טי

אם אתה אוהב כמה קל להשתמש בארנק Guarda, עם זאת, אתה רוצה שפר את הביטחון שלך, אתה צריך לדעת את זה ניתן לסנכרן עם ארנק Ledger. מומלץ מאוד אם לאחסן כמויות עצומות של מטבעות קריפטוגרפיים.

אני מקווה שמצאת את הביקורת הזו על ארנק Guarda מועילה והצלחת להחליט אם הארנק הזה הוא בדיוק מה שאתה מחפש!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map