סקירת ארנק קראקן

אם בילית זמן מה במרחב הקריפטו, ואתה יודע את הדרך שלך חילופי דברים, אתה כנראה גם מודע היטב קראקן. לעתים קרובות זה נחשב אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות הטובות ביותר בשוק כיום. עם זאת, דבר שלא נדון בתדירות גבוהה הם יכולות הארנק של הפלטפורמה הזו – זה מה שאנחנו הולכים לעשות בסקירת הארנק של קראקן.!

אמנם, קראקן לא יכול להיות השם הפרטי שאתה חושב עליו כשאתה מחפש אמין, ארנק קריפטו יוקרתי. לרוב האנשים, התקני חומרה הם שמושכים את מירב תשומת הלב, מבחינה ביטחונית.

זה המקרה, אני כאן כדי לומר לך את זה קראקן יכול, למען האמת, להיות חלופה לאחסון הקריפטוסים שלך ב- מכשירי ארנק קר. באופן טבעי, עם זאת, הדברים קצת יותר מפותלים מזה, אז בואו לא נבזבז זמן ונגיע ישר לדיון בהישג יד!

יתרונות

  • פונקציונליות חילופי מובנה
  • תמיכה מלאה בארנק SegWit
  • מאוד מאובטח ואמין
  • דמי משיכה הגונים
  • יכול למשוך כסף פיאט

חסרונות

  • פונקציונליות ארנק מוגבלת
  • ארנק קריפטוגרפי משמורני

סקירת ארנק Kraken: PROS

נתחיל את שלנו ארנק של קראקן סקירה על ידי דיון היתרונות העיקריים של הארנק המדובר. עם זאת, לפני שנעשה זאת, חשוב להגדיר כראוי את הבמה, ולפנות אל הפיל בחדר – פונקציונליות הארנק הכוללת של קראקן..

אם אתה חדש לגמרי במרחב הקריפטו ורק מתחיל לחקור את קראקן, אתה עלול להיות מבולבל – כל המקומות שאליהם אתה נכנס באינטרנט יגידו לך ש קראקן היא פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. במילים אחרות, זה מקום שאנשים הולכים אליו על מנת להגיע אליו לרכוש ולסחור נכסי קריפטו.

אז … מה זה קשור לארנקים?

סקירת ארנק של קראקן: העמוד הראשון של קראקן.

ובכן, זה די פשוט – בעוד שקראקן כן, יש להודות, פלטפורמת חילופי קריפטו בבסיסה, זה כן פונקציונליות ארנק. כלומר, אתה יכול לאחסן את נכסי הצפנה שלך בקרקן, ולהשאיר אותם שם ללא הגבלת זמן.

מאז אפילו קראקן משווק את עצמו כמחליף קריפטו ולא כארנק, זה יכול בקלות להניא אנשים רבים מלהעמיק, ולהחשיב באתר כאופציית אחסון קריפטו בת קיימא. עם זאת, לשם כך סקירה זו של ארנק Kraken!

אז, אם אתה תוהה “האם לקרקן יש ארנק?”, היה סמוך ובטוח – זה עושה. בהערה זו, בואו נדבר על יתרונות ותכונות.

ארנק חילופי הממוקד באבטחה

אחת השאלות הראשונות שאתה צריך לקבל בעת ניתוח חלופת אחסון קריפטו זו היא פשוטה – האם ארנק Kraken בטוח?

אמנם, זה נכון עם כל ארנק אחר של קריפטו, גַם. בִּטָחוֹן תמיד הולך להיות גורם המפתח שעליו להפוך אותו או לשבור אותו עבור כל המשתמשים הפוטנציאליים.

ארנקי חילופי הם, למעשה, ייחודיים למדי בהקשר זה. מאפייני האבטחה שלהם יהיו שונים באופן משמעותי למדי מאלה שתמצא, נניח, התקני אחסון קר.


סקירת ארנק Kraken: מאפייני האבטחה של Kraken.

למשל, עם ארנק קריפטו רגיל (בין אם מדובר בחומרה או בתכנית מבוססת מקוונת), תכונות האבטחה היו מרוכזות בעיקר בהן שמירה על נכסיך מפני צדדים שלישיים זדוניים כלשהם שינסה לגנוב ממך את המטבעות שלך.

מהצד השני, כשמדובר ארנקי חילופי, אותן תכונות הן פיצול 50/50 – מצד אחד, הפלטפורמות נוטות להתמקד בהן את האבטחה של אחסון הנכסים שלך, ואילו מצד שני, הם גם דואגים לכך כל מיזמי המסחר שלך מוגנים מפני רמאים וסוגים אחרים של רמאים.

אז – זה המבוא הקצר של היבט הביטחון הנוגע לארנקי חילופי. עם זאת, עם זאת, ביקורות על ארנקי Kraken של משתמשים מרובים יגידו לך את זה אבטחה היא דבר שקראקן מתייחס אליו היטב, בכל החזיתות.

סקירת ארנק Kraken: תמיכה 24/7.

להתחיל דברים, באופן טבעי, יש לך כל תכונות הליבה של שירות ארנקים אמין. קראקן מנצל אימות דו-גורמי בכל חשבונות המשתמשים – אמצעי אבטחה פשוט ונפוץ בימינו, אך עדיין יעיל מאוד, בכל זאת.

גם קראקן מצפין את כל המידע האישי של המשתמשים שלהם. זה אולי נראה קצת יוצא דופן בשירות ארנק, ואתה יכול לומר – איזה מידע אישי? לארנקים אין דבר כזה!

לזה הייתי עונה – ארנקים ייעודיים, כן. אבל ארנקי חילופי יהיו לרוב נתונים אודותיך – רוב הנתונים האלה נוגעים דרישות KYC.

טבלה: מידע כללי על Ledger Nano X ו- Trezor Model T

אולם לחזור על כך, Kraken מוודא שהמידע שלך מוצפן. כלומר, לא באמת תצטרך לדאוג שכתובת הארנק שלך נפגעת, ואיכשהו נובעת ממך, כיחיד.

בצד מתקדם יותר של העניינים, קראקן שומר 95% מכספי המשתמשים שלה במכשירים עם ארנק קר שמופצים גיאוגרפית, ומוגן 24/7 על ידי שומרים ייעודיים ומכשירי תצפית וידאו ספציפיים.

סקירת ארנק Kraken: תכונות אבטחה.

זה די משמעותי! כש- 95% מהכספים שלך נשמרים באחסון קירור, אתה יכול להיות בטוח שהם יישארו בריאים ושלמים, ויהיו הרחק מכל התקפות מקוונות או ניסיונות גניבה. עם זאת, עם זאת, ביקורות ארנק Kraken של המשתמשים יגידו לך את זה לפלטפורמה יש עתודה המאפשרת לך לסחור במטבעות בכל נקודת זמן נתונה, ללא דיחוי.

אם אתה עדיין תוהה האם ארנק Kraken בטוח, עליך להיות מודע לכך שהחברה מעסיקה ניתן להתאמה אישית מפתח API הרשאות, פסק זמן לחשבון, ו לא מאפשר ארנק מבוסס SMS (חֶשְׁבּוֹן) התאוששות. זה בהחלט פלטפורמה מאוד מונחית אבטחה – חדשות מדהימות לכל חובבי הקריפטו!

פונקציונליות Exchange מובנית

כנראה שראית את זה מגיע, נכון?

כפי שצוין כמעט כל משתמש בודק על ארנק Kraken, ולמען האמת, כל מקום אחר באינטרנט בו תמצאו דיונים על הצפנה., קראקן הוא בעיקר חילופי דברים. עם זאת, לשירות הארנק שהוא מספק, יש תיאורטית פונקציונליות חילופי מובנה.

מדוע זה משמעותי? ובכן, אתה יכול להמשיך ולהתווכח שזהו אחד המאפיינים הבולטים בארנק המדובר! זה בהחלט בין הנפוצים ביותר, זה בטוח.

פונקציונליות חליפין מובנית פירושה שתוכלו לעשות זאת סַחַר מטבעות קריפטוגרפיים בכל נקודת זמן נתונה. ליתר דיוק, לא תצטרך לחכות זמן מה עד שהנכסים שלך יעברו מהארנק לבורסה, ולהיפך.

זה עצום – במיוחד עבור אנשים שמשתתפים בפעילויות סחר יומי.

סקירת ארנק של קראקן: חילופי המטבעות המהימנים ביותר.

אם אתה סוחר יום (או מנסים להפוך לאחד), כל שנייה חשובה – לפעמים, כמה שניות יכולות להיות הגורם המכריע להרוויח משמעותי, או להחמיץ הזדמנות מדהימה. אין שוק שם שזה יהיה נכון כמו במטבעות קריפטוגרפיים.

זה סנטימנט שמתברר גם מקריאת ביקורות הארנק של המשתמש Kraken Bitcoin. בין אם זה יהיה BTC, ETH, אוֹ כל אלטקוין אחר, סביר להניח שתרצה שכל העסקאות שלך יהיו מהירות וחלקות, ולא יקחו פרק זמן ארוך.

אמנם קראקן מציעה למשתמשיה פונקציונליות ראשונית להחלפה, זה פותר את כל הבעיות הפוטנציאליות המדוברות! למרות שכפי שנאמר קודם, רוב הנכסים שלך יהיו נשמר במצב לא מקוון, גם העתודה תכסה גורם זה.

סקירת ארנק Kraken: סחר במטבעות קריפטוגרפיים.

אם אתה משתמש בארנק אחר עבור קראקן, זה לא היה המקרה! ההעברה שלך הייתה קח קצת זמן, וגם אולי עולים הרבה בעמלות (אני כנראה לא צריך לומר שום דבר על דמי הגז הנוכחי של אתריום).

אז – בקיצור, אם חיפשתם ביקורות של ארנקי Kraken של משתמשים על מנת לברר האם תוכלו לסחור בקריפטוסים בקלות עם הארנק המסוים הזה, תהיו בטוחים!

תומך במבחר רחב של נכסי קריפטו

עוד בשנת 2017, עולם המיינסטרים שמע על ביטקוין בפעם הראשונה לכאורה מאז הקמתה בשנת 2009. כיום, עם זאת, נראה שכולם יודעים על BTC – ועוד חבורה שלמה אלטקוינים, גַם.

ואכן, גם אנשים שלא ממש מתעניינים בסצנת הקריפטו עשויים לדעת יותר מסתם מטבע מטבעות אחד בלבד – ביטקוין. עם העניין המוגבר באלטקוינים ו אסימוני קריפטו, באופן טבעי, יש גם ביקוש מוגבר גם עבורם.

מה שבסופו של דבר זה מוביל היא העובדה שאנשים רוצים לשמור את כל נכסי הצפנה שלהם באחד, ארנק ספציפי. למרבה הצער, ביקורות ארנק של מספר רב של ארנקי Kraken יגידו לך שזה לרוב בלתי אפשרי.

עם זאת, הארנק המסוים הזה עבור קראקן יאפשר לכם לשחק עם 50 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה הרבה!

סקירת ארנק Kraken: נכסים זמינים ב- Kraken.

רוב האנשים לא באמת יצטרכו מקום ל -50 קריפטוסים שונים. עם זאת, אם אתה מישהו שרוצה לגוון את תיק העבודות שלהם לא מעט, טוב לדעת שתוכלו לעשות זאת עם קראקן.

החלק הכי טוב כאן, הוא העובדה שלא תזדקק לארנק נפרד לכל אותם נכסי הצפנה! אתה מבין, לכל קריפטו בודד שיש שם ארנק ייעודי – אתה יכול להשתמש בנפרד אם תרצה בכך. עם זאת, זה מאוד לא נוח.

הארנק של Kraken המדובר מאפשר לך לדלג על כל הטרחה הזו ולהפקיד את כל המטבעות שלך בארנק אחד, ייעודי. ובכן, סוג של.

אתה מבין, כל נכס קריפטו יהיה למעשה מאוחסן בנפרד. עם זאת, כולם ימוקמו בחשבון Kraken שלך – במילים אחרות, תוכל לגשת לכולם מאותו לוח המחוונים המדויק..

דמי משיכה הגונים

עמלות הם היבט חשוב שיש לקחת בחשבון, לא משנה איזה סוג ארנק זה אתה מחפש. מטבע הדברים, הם מהווים נקודת דיון בולטת עוד יותר בקרב ביקורות הארנק של קראקן!

זה בגלל פונקציונליות ההחלפה של הפלטפורמה. כשתרצה להעביר משהו מקראקן לכתובת ארנק אחרת, תצטרך לשלם תשלום אחיד, בנוסף לזה הטעון בקריפטו הספציפי הזה.

עם זאת באמצעות ארנק אחר – נניח, ספר ספר ננו X -, זה לא המקרה. הסיבה לכך היא שהארנק כן לגמרי בשליטתך, ואתה אחראי באופן חגיגי להגנה על הנכסים שלך.

סקירת ארנק Kraken: דמי משיכה ומינימום.

מאז קרקן מספק שירותי אחסון קריפטוגרפיים, עם זאת, יש להם תשלום אחיד. עם זאת, כאשר אתה מוסיף את העמלה עם עמלות אחרות ספציפיות למטבעות קריפטו, נראה שהמצב הוא למעשה די הגון!

בעוד שהעמלות הספציפיות יהיו תלויות בקריפטו המדובר, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי בהשוואה לחילופים אחרים, המספרים האלה עדיין יהיו נמוכים מהממוצע..

תמיכה מלאה בארנק SegWit ו- Native

קריאה דרך ביקורות ארנקי Kraken של משתמשים באינטרנט, נראה כי המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר לאחסון Kraken ולמשוך בו הוא עדיין ביטקוין. זה כנראה לא מפתיע בכלל.

עם זאת, מה שרוב הסקירות של ארנק קראקן לא יגידו לך היא העובדה שיש כמה סוגים שונים של כתובות BTC, ולא כולם נתמכים בכמה פלטפורמות בורסה או מסחר שם בחוץ.

בסך הכל יש כיום לביטקוין שְׁלוֹשָׁה סוגי ארנקים – מוֹרֶשֶׁת, SegWit, ו יליד SegWit (נקרא גם bech32).

סקירת ארנק Kraken: תמיכה ב- SegWit.

כתובות הארנק מדור קודם הן כאלו שמתחילות בסימן “1”. אלו הם ארנקי ה- BTC המקוריים. SegWit היה מזלג רך שהוצג לביטקוין בלוקצ’יין, וזה יצר סוג חדש של ארנק – כזה שמתחיל ב”3”. ארנקים אלה מאפשרים מהירויות עסקאות מהירות יותר, וגם עמלות קטנות יותר. אותו מצב הוא עם כתובות Native SegWit (bech32) – הן מתחילות עם “bc1”.

אם אתה מחפש סקירת ארנק ביטקוין של קראקן, תשמח לדעת כי ארנק החליפין המדובר תומך בכתובות SegWit, לַחֲלוּטִין! במילים אחרות, אם יש לך ארנק BTC נפרד שיש לו כתובת SegWit או bech32, תוכל משוך את ה- BTC שלך מארנק Kraken לארנק המדובר.

מדוע זה משמעותי? ובכן, בדיוק מהסיבה שהוזכרה לעיל – העסקאות שלך יהיו הרבה יותר מהר, וגם פחות עמלה בתשלום. שתי התכונות הללו, כמובן, חשובות מאוד!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ארנק Kraken: CONS

עם רוב התכונות החיוניות של סקירת ארנק Kraken זו נדונה, כעת נעבור לכמה מההשקפות והדעות הפחות אידיאליות הנוגעות לקרקן (לפחות מהצד של הארנק).

פונקציונליות של ארנק מוגבל

מה הדבר הראשון שעולה כשאתה מחפש בגוגל משהו בסגנון “האם לקרקן יש ארנק?”, או “האם ארנק קראקן בטוח?”? ברוב המקרים זה הולך להיות האתר הרשמי של הפלטפורמה המדוברת, כאשר אחת מהכרטיסיות היא “קראקן אינו שירות ארנק”.

קריאה במידע שמסרה החברה עצמה, זה ברור – קראקן מתמקד בפונקציונליות ההחלפה שלה, ומשווקת את עצמה בדיוק כזוהחלפה. שירותי הארנק שהוא מספק הם אחד ארגוני.

משמעות הדבר היא שתהיה אחסון (מפקיד) את הכספים שלך בארנק ארגוני – לארנק המסוים הזה יהיה כתובת פיקדון. עם השימוש בשירותי הבורסה לצרכי המסחר שלך, תקבל גם כתובת ארנק חמה – תשתמש בזה למטרות מסחר והחלפה.

סקירת ארנק Kraken: פונקציונליות ההימור.

אמנם אחסון ארנקים ארגוני הוא נושא נפרד, כשלעצמו, העובדה שאנו דנים כאן היא שפונקציונליות הארנק של קראקן היא, אומנם, גרועה למדי. זה סנטימנט שהדהד גם לא מעט ביקורות של ארנקי קראקן של משתמשים.

אם אתה סוחר מתחיל, או פשוט מחפשים מקום בטוח להחזיק בו את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, זה אולי לא כל כך גדול מהבעיה. עם זאת, אם אתה מישהו שרוצה להשתתף בפעילויות סחר יומי, או בפשטות סחר בקריפטואים ספציפיים על בסיס קבוע, זה משהו שכדאי לקחת בחשבון.

אחסון מטבעות קריפטוגרפי ארגוני (ארנק אפוטרופוס)

אחסון קריפטוגרפי ארגוני הוא, ללא ספק, משהו שכדאי מאוד לבדוק כשאתם בוחרים ארנק אמין לאחסון קריפטו לטווח ארוך. ליתר דיוק, סביר להניח שתרצה להימנע מארנקים כאלה, ברוב המקרים.

קראקן יכול להיות יוצא מן הכלל, אף על פי כן. על מנת להבין זאת היטב, ולהבין על מה מדברים המשתמשים בארנקים של Kraken כשהם אומרים “אחסון ארגוני”, עלינו לקחת זאת מלמעלה..

ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים תאגידיים נקראים לעתים קרובות פשוט “ארנקי משמורת”. ארנק משמור הוא ארנק שיאפשר לכם לשמור עליו את כל הקריפטוסים שלכם, אך לא יספק לך מפתח פרטי – זה יישמר על ידי הצד השולט בארנק. במקרה זה, זה קראקן.

סקירת ארנקים של קראקן: חילופי דברים עם פונקציונליות של ארנקים ארגוניים.

מהם מפתחות פרטיים? ובכן, הם כן המקשים העיקריים שבהם תשתמש כדי לגשת למטבעות הקריפטוגרפיים שלך. אם היה קורה משהו לארנק שלך, איש שלא מחזיק במפתח הפרטי יוכל לגשת אליו.

מטבע הדברים, כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, מפתחות פרטיים הם חשובים ביותר – הם למעשה הרווק, פיסת מידע מכריעה ביותר קשור לקריפטוסים!

עם זאת, יש אמירה בקרב חובבי מטבעות קריפטוגרפיים – “לא המפתחות שלך, לא הארנק שלך”. אולי תראה לאן אני הולך עם זה.

ביקורות ארנק של משתמש Kraken יגידו לכם שהארנק המדובר הוא משמורת – המפתחות הפרטיים שייכים לקרקן. מה זה אומר שיש לארנק החליפין שליטה מלאה על מה שקורה עם הנכסים שלך.

זה המקרה לא רק בקשר להחלטותיו של קראקן, אלא גם איומי צד ג ‘, גַם. במקרה של פריצה או הפרת אבטחה אחרת מצידו של קראקן, תהיה לך אפס שליטה על מה שקורה לנכסי הצפנה שלך. לא טוב.

סקירת ארנק קרקן: שיטות מימון.

בקיצור, כלל אצבע טוב הוא ל הימנע מארנקי משמורת. עם זאת, אמרתי שקראקן יכול להיות קצת יוצא מן הכלל. למה?

ובכן, בתור התחלה, קראקן היא אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות הפופולריות בשוק. זה, בתורו, כולל כמה יתרונות נוספים. אחד היתרונות הללו הוא העובדה שארנק החליפין זכה למוניטין של היותו אמין ושקוף במיוחד.

אנשים רבים ברחבי העולם (במיוחד באיחוד האירופי) סומכים על קראקן עם כל צרכי האחסון והמסחר שלהם בקריפטו. עד היום לא הייתה בפלטפורמה מחלוקת גדולה מבחינה אבטחתית או של אחסון נכסים.

לכן, לכל מי שתוהה האם לקרקן יש ארנק ולומד שיש לו, למעשה, דרך משמורת לאחסן קריפטוסים, זה צריך לבוא בנחמה כלשהי. עם זאת, אם תרצה להיות בשליטה מלאה מהמטבעות הקריפטוגרפיים שלך, זה תמיד רעיון טוב יותר להשיג לעצמך ארנק חומרה, כגון Ledger Nano X, אוֹ דגם טרזור ​​טי.

השווה ארנק Kraken זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ארנק Kraken זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

כיצד להשתמש בארנק קראקן?

בשלב זה, דנו כל היתרונות והחסרונות העיקריים של קראקן, כחלופה לאחסון נכסי קריפטו. כיסינו מספיק מידע כדי שתוכל להחליט אם ברצונך להשתמש בקרקן או לא, ואם תוכל לישון בשקט בלילה, בידיעה שכל הקריפטו שלך מאוחסנים בפלטפורמה זו.

אם ארנק Kraken אכן מציע את עצמו כאופציית אחסון קריפטוגרפית בת קיימא, הדבר היחיד שתצטרכו להבין עכשיו הוא כיצד להירשם בפלטפורמה, ו התחל לשלוח ולקבל קריפטוסים.

כיצד להירשם על קראקן?

כרגיל, נתחיל עם תהליך הרישום.

שלב 1: לך ל האתר הרשמי של בורסת קראקן. מכיוון שזה ארנק חילופי, תרצה להירשם באותו אופן כמו שהיית עושה בבורסה – זה אותו אתר, ואותו תהליך רישום.

שלב 2: בפינה השמאלית העליונה של המסך תראה “צור חשבוןכפתור ”. לחץ על זה.

סקירת ארנק של קראקן: דף הבית של קראקן.

שלב 3: עכשיו תצטרך מלא את כתובת הדוא”ל שלך, צור שם משתמש וסיסמה, וגם בחר את ארץ המגורים שלך.

סקירת ארנק Kraken: צור את חשבונך.

שלב 4: הבא בתור, תהליך הפעלת חשבון. עבור לדוא”ל שלך על מנת לאשר את הכתובת שלך.

סקירת ארנק Kraken: הפעלת חשבון.

שלב 5: וזהו – אתה נמצא!

סקירת ארנק Kraken: לוח המחוונים של חשבונך.

באופן ברור למדי, תהליך יצירת החשבון (רישום) בקראקן הוא פשוט וישר במיוחד – משהו שתמצא בא לידי ביטוי גם במספר ביקורות על ארנקי Kraken של משתמשים!

מטבע הדברים, זה לא הסוף של אימות חשבון מלא – אתה עדיין תצטרך לעבור כמה בדיקות KYC, ו להפקיד כספים לחשבונך אם תרצה להתחיל לסחור. עם זאת, בכל הנוגע לחלק הארנק של הפלטפורמה, זה כמעט זה!

קרקן זכה לשבחים רבים על היותו פשוט מאוד גם להרשמה וגם לשימוש – זה מובן מאליו! ובכן, לפחות חלק הרישום – בואו נראה אם ​​זה נכון עד כמה היבט השימושיות הולך, גַם.

כיצד להשתמש בארנק קראקן?

נבדוק כיצד להפקיד ולמשוך כספים מארנק קראקן שלך, וגם אם ישנן פיצ’רים נוספים שאפשר לחקור בפלטפורמה. תכונות הקשורות לארנק, כמובן – אם ברצונכם ללמוד עוד אודותיו חלק ההחלפה של קראקן, אתה יכול לבדוק סקירת הבורסה שלנו בקראקן.

שלב 1: נתחיל מ- לוח המחוונים של חשבונך – האזור אליו הופנית עם ההרשמה לקרקן.

שלב 2: ממרכז השליטה נווט אל “מימוןהחלק של הדף. תוכלו למצוא אותו בראש העמוד, בשורת התפריטים הראשית.

סקירת ארנק Kraken: לשונית המימון.

שלב 3: כאן, אתה יכול לראות את כל יתרת הארנק שלך, ו מטבעות קריפטוגרפיים זמינים למשיכה והפקדות. אתה יכול גם להציג את היתרה שלך ואת היתרות בנפרד – נוח!

סקירת ארנק קרקן: יתרות חשבונות (ארנק).

שלב 4: אתה יכול גם להפקיד וגם למשוך כסף פיאט – ניתן לעשות זאת בשלושה מטבעות שונים, כולל EUR ו- USD כלולים. ההפקדות פשוטות למדי – אתה יכול להפקיד כסף בשיטה שבחרת, יהיה זה העברה בנקאית או אשראי (או חיוב) כַּרְטִיס. באופן טבעי, תצטרך לעבור את כל בדיקות ה- KYC הנדרשות, תחילה!

שלב 5: גם המשיכות עובדות כמו ההפקדות. היית בוחר את הנכס (מטבע) שברצונך למשוך, מעביר את דרישות KYC אם עדיין לא עשית זאת, ואז מושך את הנכס שנבחר לארנק או לחשבון בנק מתאים..

יש לציין כי ביקורות ארנקי Kraken של משתמשים לא יצליחו להזכיר זאת קראקן הוא אחד מארנקי החליפין המעטים המאפשרים לך למשוך כסף פיאט ישירות לחשבון הבנק שלך. בהחלט כדאי לזכור – זו תכונה מדהימה!

שלב 6: כאמור, אתה יכול גם להציג את יתרות הארנק שלך באופן נפרד – למען האמת, יתרת החשבון והנקודות שלך תוצג בנפרד. זה מתחמק מכך שקראקן אכן עושה זאת תכונות הימור משולב בפלטפורמה – רק תסתכל על את’ריום!

זה די נדיר שבורסה תאפשר לך להניח נכסים ישירות מהארנק המקוון. עם זאת, זה גם מוערך מאוד!

סקירת ארנק של קראקן: קרקן ותרשימים.

לכן, ברור כי גם הפקדה ומשיכת כספים לארנק קראקן שלך וממנו היא דבר פשוט. גם אם מעולם לא התעמקת מסחר בקריפטו לפני כן, אתה צריך לא מתמודד עם בעיות עם להבין איך Kraken עובד, ואיך אתה יכול לנצל את כל התכונות שלו במידה המלאה.

מודה, עם זאת, לקרקן אין באמת הרבה תכונות שתוכלו להשתמש בהן, מבחינה ארנקית! ככל שהאמור לעיל “מימון“הכרטיסייה עוברת, תוכל לעשות זאת בדוק את היתרות בחשבונך, לְהַפְקִיד & למשוך כספים, וגם לנהל כמה תכונות הימור – זהו זה.

עם זאת, כדאי לחזור ולהדגיש – אם אתה מישהו שקרא סקירות של ארנקי Kraken פשוט כי אתה מחפש מקום בטוח לאחסון נכסי ההצפנה שלך, ולא באמת זקוק לכמה כלים מתקדמים לניהול ארנקים, התכונות המוצעות על ידי קראקן צריך להספיק די טוב!

ארנק קראקן – האם זה שווה את זה?

עכשיו, אז – נותרה השאלה האחרונה. האם הארנק של קראקן שווה את זה, והאם בכלל כדאי לשים לב לפלטפורמה זו, לפחות בכל הנוגע ליכולות האחסון בקריפטו?

זה כן מובהק בסוף שלי – בעוד ארנקי חילופי דברים תמיד יהיו מסובכים, קראקן הוא בין המדורגים המובילים, ולכן בהחלט שווה לבדוק.

מטבע הדברים, יש לכך כמה חסרונות. היבט הפונקציונליות מעט מוגבל, והעובדה שקרקן עצמו מנסה לאכוף את הרעיון הם לא ארנק, אלא החלפה (בחגיגיות, כלומר) אינה ממש עובדה מרגיעה. עם זאת, אם תזכרו זאת, אין כאן באמת שום בעיה.

Kraken מציעה למשתמשיה תכונות שימושיות מדהימות, במובן זה שהוא סופר קל לשימוש. אם אתה חדש במרחב ומחפש דרך פשוטה להתחיל, אתה יכול להיות בטוח שקראקן יציע לך גם שירות ארנק מעולה, וגם אפשרות להחלפה אמינה..

סקירת ארנק Kraken: לוגו Kraken בטלפון.

הפלטפורמה מציעה תמיכה מלאה בכתובת SegWit, כך שלא באמת תיתקלו בבעיות שניתנו בהן משיכה והפקדה BTC. זה גם תומך משיכות מטבע של פיאט – תכונה נדירה ומוערכת מאוד!

לבסוף, יש לא מעט מטבעות קריפטוגרפיים גם בשביל שתבחר ותסחר! אמנם זה יותר תכונה הקשורה להחלפה, אבל היא יכולה להציע לך הזדמנות נהדרת לגוון את תיק העבודות שלך, ולאחסן את כל אלטקוינים על אותו ארנק יחיד.

ובכן, דווקא – אותו שירות ארנק. זכרו, לקראקן יש כתובות שונות להפקדה ולמשיכת קריפטוסים! זה יכול להיות קצת מבלבל, אבל רק הקפד לא לשלוח פיקדונות לכתובת המשיכה שלך, ולהיפך – ואתה תהיה זהוב!

מסקנות

הגענו לסוף שלנו ארנק של קראקן סקירה – תודה שקראתם! אני מאוד מקווה שהמאמר היה שימושי עבורך, וכעת אתה יודע יותר על הפלטפורמה המדוברת.

זה נכון גם לגבי הארנק של קראקן פונקציונליות, וגם חלק חילופי האתר. אם ברצונך ללמוד עוד אודות קראקן כמחליף מטבעות קריפטוגרפיים, הקפד לעשות זאת בדוק את הסקירה הזו, גַם!

כמו כן, האם להקדיש זמן למחקר פלטפורמות חילופי חלופות ו ארנקים! למרות שקראקן מגיע עם כמה הצעות מדהימות, טוב להיות מודע לאפשרויות אחרות הקיימות בשוק!

טבלה: היתרונות והחסרונות של לדג’ר ננו X ושל טרזור ​​דגם T.

זה נכון במיוחד כשמדובר בארנקים – לפשרה בין אבטחה מקסימאלית ונוחות מהשורה הראשונה, הקפד להשתמש בשירותים של גם ארנק חם וגם קר, בשילוב זה עם זה. לגבי האחרון, פִּנקָס ו טרזור הם שני השמות שעליך לשקול!

עם זאת, שוב תודה שקראתם את סקירת ארנק הביטקוין Kraken, ובהצלחה! עד הפעם הבאה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map