סקירת ארנק אדג ‘

אתה יודע מה מטבעות קריפטוגרפיים ו השימוש הגובר בטלפונים ניידים יש מכנה משותף? זה נכון – מבוסס נייד בלבד ארנקי קריפטו. לא משנה אם קראת כמה ארנק אדג ‘ ביקורות או כל משוב אחר על ארנק סלולרי, את מגמות הזרם אי אפשר להכחיש.

אילו מגמות הן אלה? ובכן, בעוד שנושא המטבעות הקריפטוגרפיים הופך פופולרי יותר ויותר מדי יום ביומו, ברור כי אנשים משתמשים גם בטלפונים שלהם מסיבות מרובות, יותר ויותר – בין אם זה לגלוש ברשתות החברתיות, לצפות בסרטונים או אפילו לשלם מיסים ולעשות פעולות פיננסיות אחרות.

עם זאת, עם זאת, יש זרם של ארנקי קריפטו ניידים זה די מורגש, גַם. בחירה נכונה בעצמך יכולה להיות בחירה קשה לעשות! ובכן, אם אתה נמצא כרגע בתהליך של הסתכלות, קרא את סקירת ארנק הקצה הזו ובדוק אותה – אולי זה הארנק המתאים לך.

TL; DR: ארנק הקצה נתפס כפשוט למדי לשימוש, והוא בחירה מצוינת עבור אלה הסוחרים לעתים קרובות בקריפטו. הוא תומך במספר אלטקוינים שונים ואפילו בכמה אסימונים של ERC-20, ויש בו גם אמצעי אבטחה ראויים.

יתרונות

  • תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים ונכסי קריפטו
  • קל לשימוש וניווט
  • אמצעי אבטחה הגונים
  • מרכזיות מובנות

חסרונות

  • ארנק בלעדי לנייד
  • לא בטוח כמו כמה אפשרויות אחסון קר אחרות

סקירת ארנק Edge: PROS

על מה אנשים רבים עלולים להתבלבל כאשר הם מחפשים לראשונה כמה כאלה ארנק אדג ‘ ביקורות היא העובדה שהשם “Airbitz” מופיע לעתים קרובות למדי, בחיפושים קשורים.

ובכן, זה פשוט בגלל כך קראו לארנק, בנקודת זמן מסוימת. אז אז, זה היה מוצר אחר לגמרי, וכפי שאתה בוודאי יכול לדמיין – היו מעורבים הרבה מורכבויות שונות, הן מנקודת מבט של מוצר והן מצד החברה שעומדת מאחוריה.

סקירת ארנק אדג '

די לומר שאיירביץ היה ארנק ביטקוין, כשזה עדיין היה ‘דבר’ – בגלל זה יש אנשים רבים שמחפשים את “ארנק הביטקוין אדג ‘”. הגרסה המשופרת ושמה של המוצר, עם זאת, מציעה כעת תמיכה מרובה במטבעות קריפטוגרפיים – זה כבר לא ביטקוין-סוג של עסקה בלעדית.

עם זאת, נתחיל את הדברים בנימה חיובית, בואו נתייחס לפיל הנ”ל בחדר – העובדה ש Edge תומכת כעת בחבורה שלמה של מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

תמיכה מרובה במטבעות קריפטוגרפיים

אחת התכונות המוזכרות יותר של ארנק קריפטוגרפי הגון צריך להיות שלה יכולת לתמוך במספר שונה אלטקוינים. זהו סנטימנט הנכון גם בקרב ביקורות ארנק הקצה של המשתמשים.

אם אתה לא מכיר יותר מדי את המינוח הצפני, הרשה לי להסביר – “אלטקוין” הוא בעצם כל מטבע קריפטו שאינו ביטקוין. למרות שההגדרה חלה כמה שינויים לאורך השנים, ויש הרבה קריפטוסים שאין להם שום קשר לביטקוין (כלומר, הם לא “מזלג” של BTC), הסנטימנט הכללי עדיין זהה.

כבר הדגשתי זאת בתחילת סקירת ארנק הקצה, אך עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם, אנשים מתחילים השקיעו במגוון גדול יותר של מטבעות, גַם. עם זאת, עם זאת, מגיע המטרד בצורך מצא ארנק שיתמוך בכל המטבעות האלה.

סקירת ארנק אדג '

יש אנשים שמעדיפים לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים שונים בארנקים שונים – האמת, זה יכול להיות בטוח יותר ככה! ובכל זאת, אם אתה מעריך נוֹחוּת, אוֹ הם סוחרים פעילים, סביר להניח שתרצה ארנק אחד לגישה קלה יותר ופשוטה יותר (& מהיר יותר!) מסחר.

ובכן, עם כל זה המקרה, ביקורות הארנק של Edge Edge יגידו לך את זה כןארנק Edge תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זו ככל הנראה הפתעה מבורכת עבור כל מי שחיפש כמה ביקורות על ארנק ‘ביטקוין’ של Edge!

טבלה: המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים על ידי ארנק Coinbase ו- Edge

נכון לכתיבת מאמר זה, ארנק הקצה תומך בלמעלה מ- 30 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ובנכסים שלהם, לְרַבּוֹת ביטקוין, מזומן ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, אַדְוָה, ואפילו מונרו!

מטבע הדברים, זהו יתרון עצום לכל משתמשי Edge! הנוחות זוכה להערכה רבה, ורשימה מקיפה של מטבעות נתמכים בוודאי תמשוך יותר משתמשים לארנק!

בורסות מובנות (ברבים!)

כן, קראת נכון – ביקורות ארנקי Edge מרובות משתמשים יגידו לך שיש כמה מרכזיות מובנות שונות שתוכלו להשתמש בהם כדי לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים בארנק הקצה.

זה די טוב!

הבורסות המדוברות כוללות כמה משמות הענף הידועים, כמו שינוי צורה ו בצ’אנגלי, בין כמה אחרים. כמו כן, ארנק הקצה משתמש סימפלקס כ”מתווך “שלהם – זה מוסיף להיבט הביטחוני של כל הקשה (עוד על כך בהמשך).

אמנם פונקציונליות חילופית מובנית שכזו קיימת כבר זמן מה, והיא בקושי מפתיעה את רוב מחזיקי הקריפטו בימינו, אך למעשה די מגניב שישנן מספר מרכזיות שונות לבחירה, כאשר חושבים על רכישה או מכירה של קריפטו..

סקירת ארנק אדג ': בורסות נתמכות.

כרעיון כללי, עם זאת, כל עסקת “הבורסה המובנית” נהדרת בכך שהיא מאפשרת לך לבצע את כל התהליכים הנ”ל מהנוחות של הארנק שלך, ללא צורך בהעברת כספי הקריפטו שלך לאיזה ספציפי להחליף, לבצע את העסקאות ואז להעביר אותן בחזרה.

עם זאת, זכור זאת חלק מהבורסות עשויות להציע עמלות טובות יותר מאחרות – זה משהו שתמיד כדאי לשקול, מכיוון שכדאי לטרוח למשוך ולהעביר את הקריפטוסים שלך באופן ידני.

פשוט וישר לשימוש

זו למעשה נקודה שאני נוטה להזכיר לעתים קרובות למדי, בכל פעם שאני מדבר על ארנקי קריפטו מבוססי סלולר – סקירת ארנק הקצה הזו אינה יוצאת דופן. אתם מבינים, בעולם הקריפטו, עד היום, יש סטיגמה נגד אחסון מבוסס נייד – אחת הסיבות העיקריות לכך שזה המקרה היא פשוט משום שהם נחשבים ממש קשה לשימוש, אוֹ פשוט לא אינטואיטיבי.

ארנקים כמו קָצֶה, עם זאת, מטרתם לשבור את הסטריאוטיפ הזה.

אני לא ממש אכנס לפרטים של אופן השימוש בארנק, מכיוון שזה משהו שעומד להיות מכוסה בהמשך סקירת הארנק של Edge. אחרי שאמרתי את זה, אני יכול, למעשה, לומר לך את זה האפליקציה עצמה מאוד אינטואיטיבית ופשוטה לניווט.

סקירת ארנק אדג '

התכונות והפונקציות ממוקמות באזורים נוחים מאוד סביב האפליקציה, ועיצוב הארנק הוא פשטני, גם אתה לא צריך לתפוס את עצמך מנסה לנווט בארנק ולאבד את כל התחושה כיצד לעשות זאת.

אמנם, בעוד שלא הרבה ביקורות על ארנקי הקצה של המשתמשים יגידו לך את זה, יש שם הרבה ארנקים ניידים שונים שמנסים לחסל את הרעיון שאחסון נייד הוא “מסורבל” ו”מבלבל “. אמנם לא שווה לערוך השוואות, אך מספיק לומר זאת אדג ‘בוודאי עושה עבודה טובה בעניין זה.

תכונות אבטחה הגינות (2FA)

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, ההיבט של ‘בִּטָחוֹן‘הוא תמיד נושא שנוי במחלוקת כשמדברים על אחסון קריפטוגרפי.

זה אפילו לא משנה איזה סוג של ארנק אתה מסתכל – חוּמרָה, תוכנה, נייד, או אחר. העובדה היא שבסופו של יום, אנשים נוגעים מאוד בכל הנוגע לשמירה על אבטחה ברמה הגבוהה ביותר של נכסי הצפנה שלהם..

והם צריכים להיות! אם אתה רוצה לאחסן את כסף פיאט בבנק, היית בטח רוצה שהבנק הזה יציע את הסכום המרבי של אבטחה, נכון? ובכן, אותו הדבר עומד גם על ארנקי הצפנה.

אמנם ארנקים ניידים הם לא תמיד הבחירה “הטובה ביותר” (הצעת מחיר, לא ציטוט) כשמדובר בשאלה של אבטחת קריפטו, הם למעשה הגונים. נוסף על כך, ביקורות ארנקי הקצה של המשתמשים מצביעות על כך שארנק הקריפטו המדובר אכן כולל מגוון של תכונות אבטחה שונות גם כן.!

סקירת ארנק אדג ': קל לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים למכירה ולסחר.

למתחילים, כל המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במכשיר שלך, ולא בשרתי החברה. זה אומר ש אתה לבד בעל גישה אליהם – לא רק זה שומר על הפילוסופיה המקורית שמאחורי מטבעות קריפטוגרפיים (ביזור), אבל זה גם עושה את זה כך אבטחת הנכסים שלך היא בידיים שלך בלבד.

Edge תומך גם ב- 2FA – אימות דו-גורמי. שוב, בעוד שזה משהו שהיה נורמלי בימינו, אתה בטח תופתע מכמה ארנקים שאינם משתמשים במדידת האבטחה הזו..

זה גם די גדול! 2FA היא אחת הדרכים היעילות ביותר כיצד תוכל להגן על נכסי הקריפטה שלך – בורסות כגון CEX.io הם דוגמה טובה לכך ש- 2FA מיושם נכון.

יהיה המקרה אשר יהיה, בהחלט מדובר בזכייה בצד העניינים של אדג ‘!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ארנק הקצה: חסרונות

אז עכשיו, לאחר שסיקרנו כמה מהביקורות המשמחות ביותר על ארנק הקצה של המשתמשים, אנחנו עדיין צריכים להזכיר כמה דברים שאולי לא כל כך חיוביים, אך עדיין מַכרִיעַ לדעת לכל מי שחושב לנסות את הארנק.

ארנק בלעדי למובייל – ללא תמיכה בשולחן העבודה

אחת מנקודות החוזק הגדולות של הארנק היא, באופן שנוי במחלוקת, גם חולשתו הגדולה ביותר.

כפי שבוודאי הבנתם לאורך כל סקירת הארנק “ביטקוין” של Edge, Edge הוא אך ורק ארנק נייד – בלי התקני חומרה, בלי תמיכה בשולחן העבודה, שום דבר מזה.

לחלק מבעלי הצפנה, זה נהדר – כלומר, האנשים שהכי יתלהבו מכך הם אלה לסחור באופן פעיל במטבעות הקריפטוגרפיים שלהם, או שיש אבל כמות קטנה מהם להחזיק.

סקירת ארנק אדג ': התכונות של ארנק הקצה.

אולם עבור רוב האוכלוסייה זה כנראה לא אידיאלי כל כך. אתה מבין, שיש רק גישה לנייד פירוש הדבר אתה קשור למכשיר יחיד – אתה לא באמת יכול לקפוץ לשולחן העבודה שלך לגלישה קלה יותר (מהירה יותר) ולביצוע פעולות ספציפיות.

ראוי גם להזכיר כי גם מבחינת ארנקים של מטבעות קריפטוגרפיים, אחסון מבוסס נייד אינו נתפס כאופציה הבטוחה ביותר. בטח, אם אתה זקוק לארנק לזמן קצר, או שיש לך כמות מינימלית של מטבעות קריפטו ופשוט משחק, זה “לא גדול”.

עם זאת, אם אתה רציני בקריפטו, כדאי שתשקיע בכמה חלופות בטוחות יותר – כלומר, ארנק חומרה יוקרתי.

לא מספיק מגוון מטבעות מטבע עבור משתמשים מסוימים

עכשיו, בתחילת סקירת ארנק הקצה הזו, אמרתי לך שהארנק המדובר תומך מספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

זה נכון. עם זאת, זה נאמר כאילו זה נאמר המספר עדיין נמוך מדי עבור חלק מהמשתמשים בו.

אתה מבין, למרות שיש ל- Edge יותר מ -30 נכסי קריפטו שונים שהיא תומכת בכך, אנשים עשויים להחזיק מספר גדול בהרבה של מטבעות קריפטו. נכון לכתיבת מאמר זה, ישנם יותר מ 5000 מטבעות קריפטוגרפיים שונים בעולם – לפי אותו חשבון, אדג ‘מסוגלת להחזיק רק כ -0,6% מכלל המטבעות הקריפטוגרפיים שם!

טבלה: מידע החברה על ארנק Electrum ו- Edge

מטבע הדברים, כפי שאתה יכול לדמיין, זה הולך להיות נושא משמעותי עבור מי שמחזיק בפועל בכמה נכסי קריפטו שהארנק לא תומך בהם. אם קוראים את כל ביקורות הארנק של Edge הזמינות באופן מקוון, נראה שקבוצת אנשים זו היא מיעוט.

ובכל זאת, זה בוודאי משהו שכדאי לזכור כשחושבים לנסות את ארנק הקצה!

השווה את Edge זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Edge זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מחיר

תמחור הוא כנראה החלק הכי פשוט בסקירת ארנק Edge זה.

ארנק הקריפטו לנייד של Edge הוא לגמרי בחינם להורדה, להתקין, להגדיר ולהשתמש. זה די טוב – זה אומר שכל אחד יכול לנסות את זה, בכל נקודת זמן נתונה.

מבחינה עמלתית עסקית, הדברים קצת שונים. הארנק עצמו לוקח קיצוץ של 1% מהעסקה – זה הוגן. נוסף על כך, עם זאת, הבורסה עצמה אכן כרוכה בתשלום ייעודי – אמנם זה תלוי בהרבה גורמים שונים, אך רוב ביקורות הארנק של Edge משתמשים מזכירות שזה צריך להיות סביב 4% -6%.

כיצד להשתמש בארנק הקריפטוגרפי של Edge?

אז אם כן – כנקודה אחרונה בסקירת ארנק Edge זה, הבה נדון השימוש בפועל בארנק המדובר. בכנות, זה אמור לתת לך מושג די טוב אם זו אפשרות האחסון הקריפטו המתאימה לך או לא.

כיצד להתקין ולהגדיר את ארנק הקצה?

דבר ראשון – ההתקנה וההקמה של תהליכים.

שלב 1: הורד והתקן את האפליקציה מהחנות שבחרת. אני משתמש במכשיר אנדרואיד, כך שהדוגמה שלי כוללת זאת חנות Google Play.

סקירת ארנק אדג ': אפליקציית ארנק הקצה בחנות Play.

שלב 2: לאחר ההתקנה ותפעיל אותה, תינתן לך האפשרות ליצור חשבון. לחץ על הלחצן כדי להמשיך.

סקירת ארנק אדג ': מסך יצירת חשבון.

שלב 3: כאן, קָצֶה מסביר כיצד אתה תהיה הבעלים החגיגי של שם המשתמש שלך והמפתחות הפרטיים שלך, ואיך זה באחריותך המלאה לזכור אותם. לִרְשׁוֹם!

סקירת ארנק אדג ': מידע לפני שתמשיך ביצירת חשבון.

שלב 4: צור שם משתמש לבחירתך והמשיך.

סקירת ארנק אדג ': יצירת שם משתמש.

שלב 5: צור סיסמה ואשר אותה. הקפידו לרשום את כל המידע הזה, והשתמשו רק בסיסמה חדשה ולא נעשה בה שימוש!

סקירת ארנק אדג ': יצירת סיסמאות.

שלב 6: לבסוף, אתה מתבקש לעשות זאת צור קוד PIN מותאם אישית. זוהי שכבת אבטחה נוספת – וזו מבורכת!

סקירת ארנק אדג ': יצירת קוד PIN.

שלב 7: תינתן לך כמה אישורים נוספים – בדוק הכל והמשך.

סקירת ארנק אדג ': הסכמים ומידע כללי.

שלב 8: זהו – כעת יש לך חשבון ארנק אדג ‘!

סקירת ארנק אדג ': העמוד הראשון של אפליקציית ארנק הקצה.

בעוד שתהליך יצירת הארנק הזה יכול היה לקחת זמן רב יותר מאשר ברוב אפליקציות הארנק הסלולריות האחרות, הוא עדיין רחוק מלהיות טרחה.

כיצד להעביר כספים לארנק הקצה?

עכשיו שיש לך חשבון, בוא נסתכל על זה תהליך העברת נכסי הקריפטו בפועל.

שלב 1: מדף הבית של אפליקציית הארנק Edge, נווט אל הארנק שלך – תוכל לעשות זאת על ידי יצירת ארנק חדש ומותאם אישית, או שימוש בארנק קיים שכבר נוצר עבורך. לדוגמא זו, אני משתמש בארנק Ethereum.

שלב 2: כאן תבחין בשני כפתורים – “בַּקָשָׁה“ו”לִשְׁלוֹחַ”. לחץ על הראשון.

סקירת ארנק אדג ': בקשת אתר לארנק האתריום שלך.

שלב 3: בדף שצץ, תראה את כתובת הארנק שנוצרת שלך ו- קוד QR. כל שעליך לעשות כעת הוא להעתיק את הכתובת הזו, להזין את כמות ה- ETH שתקבל ולשלוח את הכתובת לשולח – זהו זה!

סקירת ארנק אדג ': ארנק האת'ריום שלך.

העברה (וקבלה) של נכסי קריפטו בארנק Edge היא למעשה די פשוטה. גם תהליך ההעברה לא אמור לארוך זמן רב!

כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ארנק הקצה?

לבסוף, בואו נסתכל על תהליך קניית הקריפטו בתוך הארנק המדובר.

שלב 1: במסך הבית של האפליקציה, לחץ על “לִקְנוֹתכפתור “בקצה התחתון של המסך.

שלב 2: תתבקש לבחור את ארץ מגוריך. כשתעשה זאת, יוצגו בפניך כמה אפשרויות שונות כיצד תוכל לשלם עבור מטבעות הקריפטו החדשים שלך. דוגמאות כוללות העברה בנקאית, כרטיסי אשראי וחיוב ותשלומים במזומן.

סקירת ארנק אדג ': אפשרויות קניית מטבעות קריפטו.

שלב 3: בחירת אמצעי תשלום תקבע אוטומטית את המתווך שישתתף בעסקה שלך. במקרה שלי, כאשר בחרתי לרכוש ETH באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, איש הביניים הזה הוא סימפלקס. לאחר מספר אישורים, תתבקש לבחור ארנק יעד, והזן את כמות מטבעות הצפנה שברצונך לרכוש.

סקירת ארנק אדג ': בחירת כמות את'ר לקנות.

שלב 4: לאחר בדיקה כפולה של הכל, תועבר ל Simplex, שם תצטרך להזין את כל פרטי התשלום שלך. ברגע שזה הסתדר, וביצעת את התשלום, סיימת – כל שנותר הוא לחכות למטבעות הקריפטו החדשים שלך שיגיעו לארנק שלך.!

סקירת ארנק אדג ': ביצוע תשלום.

מהיר, פשוט וישר!

מסקנות

עכשיו, אז – הוא ארנק הקצה שווה לנסות?

כל הדברים הנחשבים, ולוקחים בחשבון את כל ביקורות הארנק של המשתמש Edge, הייתי אומר את זה כןשווה לבדוק את ארנק הקצה, במיוחד אם אתם מתכננים לבקר חילופי קריפטו לעתים קרובות למדי, ו סחר במטבעות על בסיס יומי.

אמנם בארנק אין ממש מגוון רחב של מטבעות שהוא יתמוך בו, אך מי שלא יבחן באופציות המטבעות הלא ידועות והנישיות יותר, לא צריך למצוא זאת כבעיה. ארנק הקצה הוא פשוט לשימוש, מקבל תשלומי פיאט, ו יש כמה אמצעי אבטחה ראויים, גַם.

בהחלט בחירה הגונה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map