סקירת ארנק טרזור

האם אתה א מטבע מוצפן נִלהָב, והגעתי לכאן ורוצה למצוא המקום הכי בטוח לאחסון המטבעות שלך? או שאתה חושב על קְנִיָה ארנק חומרה והייתי רוצה לדעת אם ה טרזור הארנק הוא זה בשבילך?

כך או כך, מדריך זה יספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת!

בסקירת הארנק של טרזור ​​אני הולך להסביר מהו ארנק טרזור ​​ומה הוא עושה. לאחר מכן, אני אחקור את שלה יתרונות, כמו גם שלה חסרונות. זה יכלול גם ניתוח מלא של את תכונות האבטחה והטרזור מטבעות נתמכים.

ואז, אם תחליט להמשיך לרכוש אותו, אני גם אספק לך את זה מדריך צעד אחר צעד כיצד להגדיר אותו וכיצד לשלוח / לקבל מטבעות, יחד עם כמה תמונות מועילות שיעזרו לך לעבור.

בכל מקרה, בואו נתחיל בלגלות מהו למעשה הארנק של טרזור!

יתרונות

  • אבטחה מהשורה הראשונה
  • ארנק קריפטו ידוע מאוד
  • מחזיקה במספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים
  • עדכוני קושחה קבועים

חסרונות

  • יקר
  • עבר גישה בלתי מורשית בעבר

סקירת ארנק טרזור: מהו ארנק טרזור?

הארנק של טרזור היה ארנק החומרה המקורי של קריפטו להשתחרר. זהו ארנק חומרה המאפשר לך לאחסן, לשלוח ולקבל בבטחה מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. הארנק שוחרר לראשונה בשנת 2014 על ידי חברה בשם SatoshiLabs, שנמצאת בצ’כיה.

סקירת ארנק טרזור: מעבדות סאטושי.

להיות ארנק חומרה, הארנק של טרזור ​​הוא הרבה יותר בטוח מאשר ארנקי תוכנה מסורתיים, שכן מפתחות פרטיים מוחזקים במכשיר הפיזי, ולא במחשב נייד או שולחן עבודה. הארנק הוא מעולם לא התחבר לשרת אינטרנט, כלומר, כמעט בלתי אפשרי עבור האקר לגשת לכספים שלך – נקודה נהדרת בסקירת הארנק של טרזור!

אדבר על תכונות האבטחה של הארנק בפירוט רב יותר בהמשך. עם זאת, כדי לתת לך מושג עד כמה הוא פופולרי, ל- SatoshiLabs יש מכר למעלה ממיליון מכשירים! הארנק האחרון שלהם הוא Trezor T (Trezor 2).

סקירת ארנק של Treor: דגם One ו- Model T.

הארנק של טרזור ​​אכן מגיע עם תג מחיר, אם כי, אז תצטרך לקנות אותו. המשמעות היא שאם יש לך רק מספר קטן של מטבעות, זה לא יכול להיות שווה את ההשקעה. מצד שני, אם יש לך סכום משמעותי, זה בהחלט!

קופון Trezor האחרון נמצא:

מטבעות נתמכים על ידי טרזור

הארנק של טרזור ​​הוא ארנק רב מטבעות, כלומר שזה יכול לאחסן הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה נהדר אם יש לך תיק שמכיל מגוון של קריפטוסים, שכן אחרת, יהיה עליך לאחסן כל אחד בארנק בודד.

החל מיולי 2021, טרזור ​​תומך בכמעט 1400 מטבעות.

טבלה: המטבעות הנתמכים של Ledger Sano S ו- Trezor One

ארנק Trezor Ethereum יכול לאחסן הכל את’ריום-מבוסס (ERC-20) אסימונים. זה נהדר שכן ישנם מאות (אם לא אלפי) אסימונים שונים של ERC-20 הזמינים בשוק.

אל תשכח, צוות טרזור ​​תמיד מרחיב את כמות המטבעות שהם תומכים בהם, אז כדאי לבדוק האתר הרשמי שלהם באופן קבוע כדי לראות את המהדורות החדשות שלהם. אם אתה שולח מטבע קריפטוגרפי לטרזור ​​שלך שאינו אחד המטבעות הנתמכים בטרזור, אתה עלול לאבד את כספיך לנצח.

השווה את טרזור ​​זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את טרזור ​​זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

יתרונות ארנק טרזור

כפי שכנראה אספתם ממשתמשים אחרים של ארנקי ביקורות של ארגון Trezor, היתרון הגדול ביותר בקנייה ארנק של טרזור האם זה זו הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלך. כדי להבין טוב יותר מדוע זה כל כך מאובטח, תן לי לספר לך איך זה עובד.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא המפתח הפרטי שלך נשמר תמיד במצב לא מקוון, כלומר שלעולם אין לו קשר ישיר לאינטרנט. זה שונה לחלוטין מאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך על שולחן עבודה, נייד או ארנק אינטרנט, כמו האקרים תמיד מוצאים דרכים חדשות להדביק את זה וירוס או תוכנה זדונית.

סקירת ארנק Trezor: שני מכשירי Trezor.

כשמדובר בגישה לארנק טרזור ​​שלך, בין אם זה לשלוח / לקבל מטבעות, או אפילו לבדוק את היתרה שלך, תצטרך להיכנס מספר ה- PIN האישי שלך. רק אתה צריך לדעת מה זה מספר ה- PIN הזה, מכיוון שאתה צריך לבחור אותו כאשר אתה מגדיר את המכשיר לראשונה.

נותנים לך גם משפט סיסמה לגיבוי שאתה צריך לִרְשׁוֹם. אם ארנק Trezor שלך היה נגנב, תוכל לשחזר את הכספים שלך על ידי הזנת ביטוי הגיבוי שלך למכשיר אחר.

אם כי אולי שמעת על ארנקי תוכנה נפרצים כל הזמן, התכונה שלעיל הופכת את הארנק של טרזור ​​כמעט לא אפשרי לפרוץ!

אז, עכשיו, כשיודעים את החיובי של ארנק טרזור, בואו נסתכל על כמה חסרונותיו.

חסרונות ארנק טרזור

ראשית, חשוב לזכור כי תצטרך להוציא כ 99 $ אם אתה רוצה לקנות ארנק של טרזור. לכן, אם אתה מחזיק מטבעות קריפטוגרפיים בשווי של פחות מ -1,000 דולר, כנראה שעדיף לשמור אותם בארנק תוכנה בחינם!

אתה צריך גם לשקול באיזו תדירות אתה מתכנן להשתמש בארנק החומרה Trezor לביצוע עסקאות. בכל פעם שאתה רוצה לשלוח כספים, תצטרך לחבר את הארנק למכשיר השולחני שלך ואז להזין את ה- PIN האישי שלך. זו לא בדיוק הדרך הנוחה ביותר לגשת למטבעות הקריפטוגרפיים שלך. אמנם, זו אחת הנקודות ה’שליליות ‘העיקריות שהוזכרו על ידי ביקורות הארנק של Trezor.

סקירת ארנק Trezor: מנהל סיסמאות.

כשזה מגיע ל ידידותיות למשתמש, ארנק חומרה כמו Trezor יכול להיות מעט מסובך למתחילים, במיוחד אם הם לא השתמשו במכשיר דומה בעבר. זו הסיבה שזה באמת חשוב קרא את מדריך ההוראות לפני השימוש בו, אחרת, אתה עלול לטעות.

בסך הכל, אתה צריך לשקול מה הכי חשוב. האם מדובר באבטחה או בתכונות אחרות כמו עלות, נוחות וידידותיות למשתמש? עם זאת, אם אתה מחזיק כמות ממש גדולה של מטבעות, מומלץ לחלוטין לאחסן אותם בארנק חומרה כמו טרזור.

אז, עכשיו, כשיש לכם סקירה כללית על היתרונות והחסרונות של הארנק, בהמשך לסקירת הארנק של טרזור, בואו נסתכל עד כמה הוא באמת מאובטח. האם לא ניתן לפרוץ את הארנק של טרזור? בוא נגלה!

סקירת אבטחה

השאלה הראשונה שאנשים שואלים בדרך כלל היא “מה אם המחשב השולחני שלי נגוע ואני מחבר את ארנק Trezor שלי?”. ובכן, זו נקודה ממש טובה, אז הרשו לי להסביר זאת ביתר פירוט.

חיבור USB מוגבל

חשוב על העכבר שבו אתה משתמש כדי לשלוט על הסמן שעל המסך. אם היה וירוס במחשב, האם זה יכול להשפיע על העכבר? בהחלט לא! למרות שלעכבר יש יכולת לתקשר עם האינטרנט (מכיוון שהוא מאפשר לך ללחוץ על אתרים שונים), לא ניתן לשלוט בו על ידי וירוס או תוכנה זדונית..

זה בדיוק כמו הארנק של חברת Trezor Ethereum. בארנק יש משהו שנקרא א "חיבור USB מוגבל", מה שאומר שגם אם מכשיר המחשב נגוע, המטבע הקריפטוגרפי שלך בטוח לחלוטין.

סקירת ארנק טרזור: הוא מעצב את ארנק טרזור.

יש ביקורות על ארנק המשתמש של Trezor מחזיקי מפתחות. מפתח מפתח הוא כאשר מכשיר נגוע בווירוס והוא מאפשר להאקר לעשות זאת קבל עותק של כל מקש שאתה מזין למקלדת. לאחר מכן הם יכולים לנתח את כל מה שאתה מקליד, בתקווה שתגלה מידע פרטי כלשהו, ​​כגון סיסמה.

עם זאת, הדרך בה הצוות עיצב את מספר ה- PIN היא שבכל פעם שאתה מזין מספר, סדר המספרים משתנה. התבונן בתמונה למטה כדי להבין למה אני מתכוון:

סקירת ארנק טרזור: מכשיר טרזור.

כפי שציינו כמה ביקורות על ארנקי Trezor, זו ללא ספק דרך אחת להימנע מלהחטף את קוד ה- PIN על ידי מפתח מפתח.!

עדכוני קושחה

כדי להבטיח שארנק טרזור ​​יישאר מוגן מפני איומים חדשים, הצוות משחרר עדכוני קושחה קבועים. זה דומה לעדכון של Windows והם נועדו להגן על המכשיר שלך!

עדכוני הארנק של Treor הם לא אוטומטי אם כי, אז תצטרך לוודא שאתה מעדכן אותו בעצמך כאשר הם ישוחררו. SatoshiLabs פרסמו הוראות מלאות כיצד לעשות זאת, שאותן תוכל להציג לחיצה כאן.

ארנק טרזור ​​פרוץ?

עם זאת, ככל שכל תכונות האבטחה שלעיל הן טובות, היה פגיעות מדווחת בחומרת טרזור ​​בשנת 2017. על פי מומחי קריפטו שונים, הייתה דרך עבור האקרים לגשת למשפט הסיסמה לגיבוי בן 24 מילים, כמו גם למספר ה- PIN שלהם.

למרות שהפגיעות תוקנה מאז על ידי צוות טרזור, זו צריכה להיות תזכורת לכך שבמציאות, אף מכשיר לעולם אינו בטוח מהאקרים ב 100%. לפרטים מלאים על הפגיעות הקודמת, לחץ כאן לקריאת הסיפור.

אז עכשיו שיש לך הבנה טובה של תכונות האבטחה, מה אתה חושב על ארנק החומרה טרזור ​​עד כה? אם אתם מחפשים לקנות אחד (או שכבר יש לכם אחד), טוב – הדבר הבא שנסקור בביקורת הארנק של טרזור ​​הוא הגדרת המכשיר ושימוש בו!

כיצד להתקין את ארנק טרזור?

כאשר אתה פותח את התיבה לראשונה, הנה רשימה של כל הפריטים שאתה אמור לקבל:סקירת ארנק Trezor: בתוך החבילה.ארנק Trezor (1), זרעי התאוששות (2), שרוך (3), הוראות (4), כבל USB (5)

1. דבר ראשון, אתה צריך חבר את ארנק Trezor ליציאת ה- USB של המחשב שלך. לאחר שתעשה זאת, מסך טרזור ​​אמור להראות לך תמונה של מנעול ואתר אינטרנט לביקור. כדי להקל עליך, לחץ על הקישור כאן.

סקירת ארנק טרזור: התחלה עם טרזור.

2. דף האינטרנט ייתן לך הוראות נוספות כיצד לשמור על ארנק Trezor שלך לפני שהוא מכוון אותך אליו מחדש ארנק. TREZOR.io. אם מסיבה כלשהי הוא לא מכוון אותך מחדש, לחץ על הקישור למעלה.

3. עכשיו תצטרך התקן את ארנק Trezor, מה שיאפשר לארנק החומרה שלך לתקשר איתו הבלוקצ’יין. באפשרותך להתקין את התוסף של Google Chrome או להוריד אותו ישירות למכשיר שלך. במדריך שלי, אני הולך להשתמש תוסף Chrome.

סקירת ארנק טרזור: אתר טרזור.

4. כעת תישאל אם ברצונך להתקין את הקושחה האחרונה. הקפד ללחוץ "כן, התקן".

סקירת ארנק של טרזור: התקנת הקושחה של טרזור.

5. כעת תתבקש לבדוק כי “טביעות אצבע“במסך החומרה של Trezor תואמים את אלה המוצגים על גבי מסך המכשיר של המחשב שלך. אם הכל נראה טוב, לחץ "לְהַמשִׁיך"(במכשיר Trezor שלך).

סקירת ארנק טרזור: ממשק טרזור.

6. כעת עליך לנתק את ארנק Trezor מהמחשב ואז להכניס אותו מחדש. ואז חזור אל ארנק. TREZOR.io.

7. כעת תתבקש לתת לך את ארנק טרזור. זה יכול להיות כל דבר שתרצה ותמיד ניתן לשנות אותו במועד מאוחר יותר.

סקירת ארנק Trezor: הגדרת ממשק Trezor.

8. הגיע הזמן להגדיר את ה- PIN שלך אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך ההתקנה. על מסך המחשב שלך תראה את התמונה הבאה.

סקירת ארנק טרזור: הזנת קוד ה- PIN.

9. במסך ארנק החומרה של Trezor תראה את התמונה הבאה.

סקירת ארנק Trezor: PIN חדש.

10. כאן זה קצת מבלבל. המיקום של המספרים המוצגים על המסך שלך הוא אקראי, מה שמבטיח שאף אחד לא יכול לגלות על המקשים שאתה לוחץ.

עם זאת, עליך להזין את המספרים הרצויים במחשב שלך. לדוגמה, אם ברצונך לבחור “7,1,6,5”, יהיה עליך לבחור את אותה המיקום בריבועים הריקים המוצגים על גבי מסך המחשב שלך. יהיה עליך להזין את זה פעמיים, מה שמבטיח שלא תטעו.

11. כעת לאחר שהגדרת את מספר ה- PIN שלך, ארנק החומרה של Trezor יציג את ביטוי הגיבוי שלך בן 24 מילים. חשוב מאוד לרשום אותם ולשמור על בטיחותם, כי אם אי פעם תאבד את הארנק שלך או שהוא נגנב, תזדקק לזה בכדי להחזיר את כספיך.. היית צריך לקבל פיסת נייר עם 24 שורות בתוך תיבת טרזור, כך שתוכל לרשום אותם על כך!

סקירת ארנק טרזור: כתיבת הקודים.

זהו זה! הגדרת עכשיו את ארנק Trezor שלך! נעבור לקבל את הכספים שלך.

כיצד להעביר מטבעות קריפטוגרפיים לארנק טרזור ​​שלך?

1. ראשית, חבר את ארנק החומרה של Trezor למחשב שלך והזן את מספר ה- PIN שיצרת קודם.

2. כעת, עליך לבקר בארנק טרזור ​​שלך. זה יהיה באמצעות הרחבה של Google Chrome או באמצעות התוכנה שהורדת קודם לכן.

3. בצד שמאל למעלה של הדף תופיע תיבה נפתחת. בחר את מטבע הקריפטוגרפיה שברצונך לשלוח לארנק טרזור ​​שלך. אני אשתמש ביטקוין לדוגמא זו, אך יש גם ארנק של חברת Trezor Ethereum, ואחרים באותו לוח המחוונים.

4. לאחר מכן לחץ "לְקַבֵּל" בחלק העליון של המסך. כעת תראה את כתובת הארנק הייחודית שלך עבור המטבע הקריפטוגרפי שברצונך להעביר.

סקירת ארנק Trezor: קוד QR.

5. העתק את הכתובת ואז עבור לארנק בו מאוחסן כרגע המטבע הקריפטוגרפי שלך. כל שעליך לעשות הוא להדביק את הכתובת שלך ואז להעביר את הכספים!

תלוי במטבע שאתה מעביר, זה ייקח כמה דקות להגיע לארנק טרזור ​​שלך. אבל זהו! בהמשך לסקירת הארנק של Trezor, בואו נסתכל כיצד שלח כספים מארנק טרזור ​​שלך למישהו אחר.

כיצד לשלוח כספים מארנק טרזור ​​שלך?

  1. פתח את לוח המחוונים של ארנק Trezor במחשב שלך.
  2. מהרשימה הנפתחת בצד שמאל, בחר את המטבע שברצונך לשלוח.
  3. לאחר מכן לחץ "לִשְׁלוֹחַ" בתחילת הדף.
  4. כעת תתבקש להזין את כתובת הארנק של האדם שאליו ברצונך לשלוח את המטבעות וכן את הסכום. ברגע שאתה מרוצה מהמידע שהזנת לחץ "לִשְׁלוֹחַ"!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סיכום

אם קראת את ביקורת הארנק של Trezor מההתחלה ועד הסוף, אתה אמור לעשות זאת הבנה ממש טובה מה זה, מה הוא עושה וכיצד הוא שונה מארנקי התוכנה המסורתיים.

כדאי שיהיה לך רעיון טוב לגבי את תכונות האבטחה שהופכים אותו לבטוח הרבה יותר מארנק שולחני או נייד. גם אם ארנק Trezor שלך נגנב, אתה עדיין יכול לגבות את הכספים שלך כל עוד רשמת ואחסנת את סיסמת השחזור שלך בת 24 מילים בבטחה.!

אם תחליט ללכת על ארנק חומרה, אני בהחלט ממליץ לקרוא את שלי סקירת ארנק ספר חשבונות, ו ההשוואה בין לדג’ר לטרזור.

טבלה: ספר החשבונות ננו S והטרזור ​​אחד

אז החלטתם אם אתם רוצים לקנות ארנק החומרה של טרזור? אם כן, האם אתה מתכוון לרכוש את טרזור ​​או את הדגם האחרון של טרזור ​​T (או טרזור ​​2)?

אם כן, אנא יידע אותי איך אתה מסתדר עם זה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map