סקירת ארנק ספר חשבונות

בטח שמעת על כל ה סוגים שונים של ארנקי קריפטו, עם זאת, מגוון כזה של אפשרויות מקשה על הבחירה באפשרות האמינה ביותר. היום, נסתכל על Ledger Nano S ונגלה עד כמה הוא מאובטח.

Ledger Nano S הוא אחד מארנקי הצפנה הפופולאריים והמומלצים ביותר בשוק. עם זאת, חשוב להזכיר שלמעשה תצטרך לקנות את ארנק Ledger בכדי לאחסן את הביטקוינים שלך.

בסקירה זו אציג בפניכם את ארנק Ledger ואסביר כיצד הוא עובד. אני גם אעבור את זה יתרונות וחסרונות כמו גם סקירה מלאה של מאפייני האבטחה שלו. לסיום, אני אראה לך כיצד להגדיר את זה כמו גם לקבל ולשלוח מטבעות.

נתחיל בלגלות מהו ארנק לדג’ר!

יתרונות

  • סופר מאובטח
  • הגנה מפני נזק פיזי
  • תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

חסרונות

  • יקר יחסית

מהו ארנק Ledger?

ה ספר חשבונות ננו ס המכונה גם ארנק ספר חשבונות, הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפיים לחומרה המאפשר לך לאחסן בבטחה את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. לא רק זה, אלא שהוא גם מאפשר לשלוח ולקבל הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

החברה שמאחורי לדג’ר הם א סטארט-אפ צרפתי שהוציאו את הארנק הראשון שלהם בשנת 2014. מאז הם הפכו למובילי שוק בענף ארנקי החומרה. למעשה, ארנק Ledger כל כך מוצלח שהוא מכר למעלה ממיליון מכשירים!

אז מה זה ארנק חומרה Ledger?

לפני שאסביר כיצד פועל ארנק חומרה, כדאי להבין זאת איך עובד ארנק תוכנה.

רוב האנשים שומרים את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בארנק תוכנה, אשר ניתן להורדה במחשב שולחני / מחשב נייד או מכשיר נייד. לאלה יש הרבה יתרונות, כמו להיות ממש נוח לשלוח מטבעות לאדם אחר, כמו גם להיות בחינם.

סקירת ארנק ספר חשבונות: מכשיר ספר.

עם זאת, הם לפעמים חשופים לפריצה. זה בגלל ש האקר מסוגל להתקין תוכנות זדוניות במכשיר ולהדביק את מחשב המשתמש בלוגר מפתח, המאפשר לו לגנוב את המפתחות הפרטיים של הארנק שלך ואת המטבעות הקריפטוגרפיים המאוחסנים בתוכם.

ככה ארנקי חומרה כמו Nano Ledger S שונים. במקום שהמפתחות הפרטיים שלך והמטבעות הקריפטוגרפיים שלך מוחזקים בפלטפורמת תוכנה, הם כן מוחזק במכשיר חומרה פיזי! המשמעות היא גם שהמטבעות שלך מוחזקים תמיד לא מקוון, מה שהופך את זה לבלתי אפשרי כמעט עבור אף אחד לגשת אליהם מרחוק.

טבלה: מידע עיקרי על Ledger Nano X ו- Nano S

אם האקר היה רוצה לגנוב את המטבעות הקריפטוגרפיים שהוחזקו בארנק לדג’ר שלך, הם יצטרכו לא רק לגנוב את המכשיר, אלא הם גם יצטרכו שלך סיכה סודית. מאפייני האבטחה גדולים אף יותר מכך, אך על כך אדבר ביתר פירוט בהמשך!

אז, עכשיו שאתה יודע מה הארנק עושה, בוא נגלה באילו מטבעות קריפטוגרפיים תומך Ledger Nano S!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

ספר מטבעות נתמכים על Ledger Nano S

כפי שאתה בוודאי יודע, יש עכשיו יותר מ -1,500 שונים מטבעות קריפטוגרפיים זמין לקנות ולמכור, כאשר עוד ועוד מתווספים מדי יום. למרבה הצער, אין שום ארנק בעולם שיכול לאחסן את כולם, וכמה ארנקים יכולים לאחסן רק מטבע ספציפי אחד.

למרבה המזל, עם זאת, ארנק Ledger הוא ארנק רב מטבעות, כלומר מסוגל לאחסן הרבה מטבעות שונים.

ארנק ספר חשבונות יכול לתמוך 26 מטבעות ו יותר מ 1500 אסימונים. זה כולל את המטבעות הברורים כמו ביטקוין, את’ריום, אַדְוָה, ליטקוין ו מזומן ביטקוין, כמו גם מטבעות פחות פופולריים כמו Ubiq, Hcash, and Stratis! אתה יכול גם לקשר את Ledger Nano S שלך לארנקים כגון מיילל ו נֵאוֹן, כך שתוכל לאחסן את כל אסימוני Ethereum ו- NEO גם בספרי הראשי שלך.

סקירת ארנק ספר ספרים: ארנקי ספר.

הצוות ב- Ledger Nano S עובד כל הזמן על הוספת רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים שלהם, ו- IOTA הוא אחד המטבעות הגדולים הבאים שצפויים להיכלל!

אז, עכשיו שאתה יודע מה Ledger Nano S מטבעות נתמכים הם, החלק הבא של מדריך זה יכסה את היתרונות של ארנק Ledger.

השווה ארנק Ledger זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ארנק Ledger זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

היתרונות של Ledger Nano S

כפי שבוודאי הבנתם, היתרון העיקרי של קניית ארנק לדג’ר זה שהוא הדרך המאובטחת ביותר לאחסן את המטבעות שלך! למעשה, בעלות על ארנק חומרה קרובה לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם בכספת בעולם האמיתי! אבל למה?

ובכן, כפי שציינתי קודם, ארנקי תוכנה יכול להיות פריצה אם מכשיר נגוע ב תוכנה זדונית, וירוס או לוגר מפתח. מה שהאקרים מנסים לעשות זה לגנוב את המפתחות הפרטיים שלכם, ואז יתנו להם גישה מלאה לארנק שלכם.

עם ה ספר חשבונות ננו ס, המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במכשיר בפועל. יתר על כן, כמו הארנק תמיד לא מקוון (אלא אם כן בעת ​​שליחת כספים – מידע נוסף על כך בהמשך), איש אינו יכול לנסות לגשת אליהם באמצעות חיבור לאינטרנט.

כשתקבל את המכשיר שלך, תידרש בחר מספר סיכה, שצריך להיות מינימום של 4 ספרות. רק אתה אמור לדעת את מספר ה- PIN הזה, ותצטרך להזין אותו באופן ידני למכשיר בכל פעם שתרצה להשתמש בו.

סקירת ארנק ספר חשבונות: אבטחה.

יש שכבת אבטחה נוספת גם זה שמגן עליך אם אי פעם תשכח את זה. לאחר אישור מספר הסיכה שלך, אז תינתן לך ביטוי התאוששות בן 24 מילים. שוב, זה מוצג על מסך Ledger, כך שלאיש אחר מלבדך לא תהיה גישה אליו. במקרה שאתה שוכח את הסיכה שלך, אתה פשוט יכול להזין את ביטוי ההתאוששות למכשיר ואז ליצור סיכה חדשה.

המפתחים משחררים גם עדכוני קושחה קבועים. לכן, כדי להבטיח שמכשיר החומרה שלך יישאר מאובטח, אתה חייב לבצע רגיל עדכוןס.

תכונת אבטחה נוספת היא הגנה על ספר חשבונות מפני נזקים פיזיים. Ledger Nano S נבנה באמצעות שימוש רב חומרים עמידים, כולל כיסוי שעשוי פלדת אל – חלד. זה מבטיח שאם טעית להפיל אותו, זה יהיה מאוד קשה למכשיר להיפגע.

אין דבר כזה מוצר מושלם, נכון? אז, אפילו האבטחה של לדג’ר היא מהטובות בענף, יש לקחת בחשבון גם כמה חסרונות. אדון בהם להלן.

החסרונות של Ledger Nano S

ראשית, בניגוד לארנקי תוכנה, ה- Nano Ledger S אינו בחינם. אם תרכשו את הארנק ישירות מאתר הארנקים לדג’ר, זה יעלה לכם בסביבות 59 אירו. למרות שאולי תוכל להשיג את זה בזול יותר מקמעונאי אחר (כגון אמזון), אני לא ממליץ אתה עושה זאת.

זה בגלל שאתה לא יכול להבטיח שהמוכר לא התקין וירוס בתוך התקן החומרה, שיכול לתת להם גישה לארנק שלך. קנה תמיד ישירות מה- יצרן רשמי, מה שאתה יכול לעשות כאן!

סקירת ארנק ספרים: תמחור ננו ס.

חסרון נוסף הוא שלה אי נוחות. כשמדובר בשליחת מטבעות למישהו אחר, תצטרך תֶקַע Nano Ledger S שלך לתוך שלך מכשיר שולחני. בכך תצטרך להזין את שלך מספר סיכה. זה הרבה פחות נוח מאשר להשתמש בארנק תוכנה, מכיוון שלוקח יותר זמן ומאמץ להעביר כספים.

אתה צריך גם לקחת בחשבון כי ארנק Ledger הוא פחות ידידותי למשתמש מחלק מארנקי התוכנה הקיימים. חשוב מאוד שתקרא את מדריך ההוראות לפני שתגדיר אותו.

אז עכשיו שאתה יודע את היתרונות והחסרונות של Ledger Nano S, אני הולך לענות על השאלה האם באמת אי אפשר לפרוץ!

האם ארנק ספר החשבונות עמיד בפני פריצות?

בוא נגלה מה יקרה אם האקר הצליח לגנוב פיזית את ארנק Ledger שלך.

ראשית, כדי לקבל גישה לכספים שלך, ההאקר יצטרך את פרטיך פִּין, שרק לך. הם יינתנו שלושה ניסיונות בהזנת מספר הסיכה הנכון, ואם הם מזינים את הסיכה שגוי שלוש פעמים, ספר החשבונות יעבור לתזמון מתוזמן הַשׁבָּתָה. זוהי תכונת אבטחה מצוינת שכן היא נותנת לך זמן להחזיר גישה לארנק Ledger שלך על ידי הזנת ה- ביטוי סיסמה לגיבוי.

עם זאת, יש סיפור מעניין ששוחרר על ידי עיתונאי ב- Wired.com בסוף 2017, שהסביר כיצד הוא איבד את מספר הסיכה שלו, כמו גם שלו ביטוי התאוששות. לעיתונאי הוחזקו מטבעות קריפטוגרפיים בשווי של יותר מ- 30,000 $ בתוך ה- Nano Ledger S שלו ולא הייתה להם שום דרך לגשת לכספים..

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano S ושל Trezor One

העיתונאי הצליח למצוא א תכנות גאון שמצא פגיעות בגרסה האחרונה של ארנק Ledger, שאיפשר לו לעקוף עדכון אבטחה אחרון. לאחר ביצוע ההוראות שסיפק המתכנת, העיתונאי הצליח איכשהו להחזיר את הגישה לארנקו.

למרות ש ספר חשבונות ננו ס צוות טוען כי פגם אבטחה זה תוקן מאז, אך הוא מראה ששום דבר אינו מאובטח ב 100%. אפילו הקמרונות המאובטחים ביותר בעולם נפרצו בעבר, אז רק זכרו שלמרות ש ארנק חומרה עושה את זה כמעט בלתי אפשרי עבור מישהו לגנוב את הכספים שלך, שום דבר לעולם אינו בטוח.

במציאות, אם היית באותו מעמד כמו העיתונאי, אין שום דרך שתצליח להחזיר את כספיך. לדג’ר ננו S לעולם אין גישה למפתחות הפרטיים שלך, אז באחריותך לשמור על בטיחותם.

מה מגיע בחבילה של ארנק Ledger

תוהה מה כלול כשאתה מבצע את רכישת ארנק Ledger? ובכן, הנה רשימה של דברים שתעשה למצוא בתיבה:

  • ספר חשבונות ננו ס
  • כרטיס הדרכה
  • מחזיק מפתחות
  • שְׁרוֹך
  • כרטיס התאוששות
  • כבל יו אס בי

למרות שהזכרתי את זה קודם, אני רק רוצה להזכיר לך לעולם לא לקנות את ארנק Ledger מ בכל מקום אחר שאינו האתר הרשמי.

כיצד להגדיר את ארנק הספר

אם קראת זאת מדריך ארנקי ספר ספר עד כה, אתה אמור לקבל מושג טוב מה עושה הארנק, במה הוא שונה מארנק תוכנה, שלו יתרונות וחסרונות. בדקתי גם את אבטחת הארנק.

אז אם החלטתם לקנות אחת (או שכבר יש לכם), אני אראה לכם עכשיו כיצד להגדיר את זה!

1. ראשית, יהיה עליך להכניס את Ledger Nano S ליציאת ה- USB של המכשיר שלך.

2. עכשיו אתה אמור לראות "הגדר כמכשיר חדש" על המסך של ארנק Ledger שלך. על ידי לחיצה על הכפתור בצד ימין, אתה בוחר "כן".

סקירת ארנק ספר חשבונות: תצורה

3. פעולה זו תתקין כעת את מנהלי ההתקנים הנדרשים במכשיר שלך.

4. כעת תתבקש לבחור מספר PIN. כדי להתחיל בתהליך, לחץ בו זמנית על כפתורי שמאל וימין.

סקירת ארנק ספר חשבונות: בחירת קוד PIN.

5. תוכלו לבחור כל שילוב של מספר PIN, כל עוד הוא בין 4 ל -8 ספרות. עם זאת, לא יכול להיות קל לנחש שילובים כמו “1,2,3,4” או “9,9,9,9”. כמו כן, יהיה עליך להזין זאת מספר PIN בכל פעם שאתה רוצה להשתמש בארנק Ledger, אז אל תשכח אותו!

6. לאחר שהזנתם את מספר ה- PIN ושמחים ממנו, תתבקשו להזין אותו שוב. זה כדי לוודא שלא טעיתם.

7. ברגע שאישרת את מספר ה- PIN שלך, ארנק Ledger יגיד לך לרשום את ביטוי לשחזור גיבוי.

סקירת ארנק ספר חשבונות: ביטוי התאוששות.

8. חשוב מאוד שתכתוב את ה- ביטוי התאוששות בן 24 מילים ואז לשמור אותו במקום בטוח. זה יכול להיות הדבר האחרון שעומד ביניכם לאבד את כספיכם. זכור, אם תשכח את מספר ה- PIN שלך או שנגנב לך המכשיר, ביטוי הסיסמה שלך ייתן לך גישה למטבעות שלך.

9. כל אחת מ -24 המילים תוצג על המסך בנפרד. לאחר מכן, המכשיר יבדוק אותך על ידי בקשתך להזין מחדש חלק מהמילים.

סקירת ארנק ספר חשבונות: ביטוי התאוששות.

10. לאחר שתסיים את הגדרת שחזור הסיסמה, ארנק Ledger שלך יהיה מוכן לשימוש!

סקירת ארנק ספר ספרים: מכשיר מוכן

אז עכשיו, לאחר שהגדרת את Ledger Nano S, בואו נגלה כיצד תוכלו לשלוח אליו מטבעות!

אֵיך לקבל כספים

תן לי להראות לך כיצד לשלוח כספים באמצעות Ledger.

1. לפני שתתחיל, תחילה תצטרך להוריד את ה- מנהל ספר חשבונות. אתה יכול לעשות זאת כאן.

2. לחץ על זמין ב- Chrome, ואחריו הורדה. לאחר מכן עקוב אחר הוראות ההתקנה.

3. לאחר שהתקנתם את מנהל Ledger, עליכם לעשות זאת להוריד את אפליקציית הארנק.

4. לאיזו אפשרות בחרת, הורד את האפליקציה למכשיר שלך והתקן אותה.

5. ברגע שתשיק את אפליקציית הביטקוין (או מטבע הקריפטוגרפיה לבחירתכם) שהתקנתם זה עתה, תתבקשו להכניס את ארנק Ledger למחשב ולהזין את מספר ה- PIN שלכם..

6. לאחר מכן תישאל אם אתה רוצה ארנק Legacy או ארנק Segwit. האפשרות הכי ידידותית למשתמש היא סגוויט.

סקירת ארנק ספר ספרים: סוג הארנק.

7. לאחר מכן לחץ לְקַבֵּל, אשר תמצאו בראש היישום.

סקירת ארנק ספר חשבונות: התקנת ארנק.

8. עכשיו לחץ כתובת תצוגה במכשיר.

סקירת ארנק ספר חשבונות

9. כתובת הארנק הייחודית של Bitcoin Ledger תוצג כעת. אתה יכול פשוט להעתיק אותו, לעבור לארנק שמאחסן כרגע את המטבעות שלך ואז להעביר אותם! אזהרה: שלחו ביטקוין רק לכתובת זו.

סקירת ארנק ספר חשבונות

זהו זה! ארנק Ledger שלך אמור לקבל את המטבעות תוך מספר דקות! עכשיו, בואו נסתכל כיצד לשלוח מטבעות מהפנקס שלכם לארנק אחר!

איך ל ססוֹף Funds

אני הולך להראות לך עכשיו איך לשלוח ביטקוין מארנק לדג’ר שלך. תהליך זה זהה לכל המטבעות, עם זאת, רק וודא שהתקנת את האפליקציה הנכונה עבור המטבע שברצונך לשלוח או לקבל, אשר תוכל למצוא בסעיף לעיל. אמשיך להשתמש בביטקוין לדוגמא זו.

1. חזור אל שלך יישום ארנק ביטקוין. אם ניתקת את ארנק Ledger שלך, יהיה עליך להכניס אותו מחדש ולהזין את מספר ה- PIN שלך שוב.

2. הפעם, לחץ על לִשְׁלוֹחַ בחלק העליון של המסך.

סקירת ארנק ספר חשבונות

3. כל מה שאתה צריך לעשות עכשיו זה הזן את כתובת הארנק אתה רוצה לשלוח את הכספים אליהם, כמו גם את הסכום. יש לך גם אפשרות לבחור את עמלת העסקה. זכור שככל שעמלת העסקה נמוכה יותר, העסקה תאט יותר.

כיצד לסיים ביטקוין בארנק Ledger

4. לבסוף, להשלמת העסקה לחץ על הירוק לִשְׁלוֹחַ לַחְצָן!

זהו זה! כעת אתה יודע לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ספר ספרים ננו ס!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סיכום

אני מקווה שמצאת את זה ארנק ספר חשבונות סקירה מהנה וחינוכית. סיפקתי לך את כל המידע שלדעתי חשוב לפני שתחליט להשקיע באחד.

אם הצלחת לקרוא את המדריך הזה מההתחלה ועד הסוף, עכשיו אתה אמור להבין את זה באמת מה עושה ארנק Ledger, כמו גם כל אלה יתרונות וחסרונות.

באופן כללי, ספר ספרים ננו ס הוא אחד מארנקי הצפנה המהימנים והמאובטחים ביותר. יש לו שכבת אבטחה נוספת, כלומר לא רק תצטרך לבחור קוד PIN אלא גם ביטוי לשחזור בן 24 מילים. יתרה מכך, מכיוון שהוא עשוי מחומרים עמידים, אתה לא צריך להיות מודאג מפני נזק פיזי.

אם עדיין יש לך חששות או שאלות בנוגע לארנק Ledger, אל תהסס לתת לשאול!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map