סקירת ארנק מצרים

היום, נסתכל על אחד מארנקי התוכנה הקלים ביותר לשימוש סְבִיבארנק אקסודוס. בסקירת ארנק אקסודוס זו, נעסוק תחילת העבודה עם התוכנה, את המטבעות השונים שתוכל לאחסן בארנק, את תכונות האבטחה הוא מציע, ו רשימה של היתרונות והחסרונות שלה.

בסוף המדריך תוכלו לדעת כיצד להוריד ולהתקין את אקסודוס, וכיצד לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים שונים באמצעות הארנק. תוכלו גם לדעת להשתמש תכונות החלפה המובנות שלו, איך ל גבה את הארנק, ואילו מקרי שימוש יציאת מצרים טובה עבורם ואילו היא לא כל כך טובה עבורם.

לכן, בואו לא נבזבז זמן נוסף ונמשיך לסקירת ארנק אקסודוס שלנו!

יתרונות

 • קל לשימוש
 • בעל תמיכת לקוחות
 • אפשרויות מרובות מטבעות קריפטו
 • ארנק מבוסס תוכנה
 • תכונות החלפה מובנות

חסרונות

 • נוטה לבעיות אבטחה
 • על פי הדיווחים העמלות יכולות להיות גבוהות למדי

סקירת ארנק אקסודוס: מהי אקסודוס?

ארנק אקסודוס הוא ארנק תוכנה חדש יחסית. זה נוצר על ידי ג’יי.פי ריצ’רדסון ו דניאל קסטגנולי. ריצ’רדסון כתב את הקוד למוצרי קריפטוגרפים רבים בעבר, וקסטגנולי עבד כמעצב עבור חברות ענק כמו תפוח עץ, ב.מ. וו, ו נייקי.

יציאת מצרים תוכננה להיות א ידידותי למשתמש, ארנק רב קריפטוגרפי. אתה יכול להשתמש בהרבה נכסי קריפטו שונים. רשמתי למטה את המטבעות שתוכל להשתמש בהם (יש הרבה!):

0X (ZRX), Aragon (ANT), Augur (REP), Bancor (BNT), BAT (BAT), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Civic (CVC), Dash (DASH) ), Decred (DCR), District0x (DNT), Edgeless (EDG), EOS (EOS), ETH Classic (ETC), Ethereum (ETH), FirstBlood (1ST), FunFair (FUN), Gnosis (GNO), Golem ( GNT), iExec RLC (RLC), Litecoin (LTC), Matchpool (GUP), Numeraire (NMR), OmiseGo (OMG), SALT (SALT), Status (SNT), WeTrust (TRST), Wings (WINGS)

ניתן גם לאחסן כל אסימוני ERC-20 שאינם נתמכים כרגע באמצעות ארנק התוכנה של אקסודוס.

מדוע נוצרה יציאת מצרים?

יש הרבה ארנקי תוכנה כבר זמין. דוגמאות למתחרים הן ג’קסקס, כתובת ירוקה, ו ארנק לחם. אז למה צוות אקסודוס רצה להכין עוד אחד?

המעצבים של אקסודוס רצו לעשות ארנק ידידותי למשתמש שיכול לעשות הכל בסיסי מטבע מוצפן המשתמש ירצה בכך. זה, קיוו, יקל על חווית הקריפטו לאנשים שאינם רגילים להשתמש בטכנולוגיה.

אם למתחילים אלה יש חוויה נעימה בשימוש בקריפטו, סביר יותר שהם ימליצו עליה לחברים שלהם. כך קורה האימוץ הנרחב – זה ברור גם מקריאת ביקורות ארנק Exodus של המשתמשים!

סקירת ארנק מצרים

מסיבה זו כלל צוות אקסודוס קטע תיק קל לקריאה כדי לסייע בארגון הנכסים ולבדוק את ערכם מול שונה מטבעות פיאט. הם כוללים גם פונקציית מסחר מובנית. זה מאפשר למשתמשים להחליף מטבע אחד למשנהו. זה גם איך צוות אקסודוס מרוויח כסף מאז התוכנה עצמה חופשית לשימוש.

הערה: מטבעות פיאט מתייחסים למטבעות שהונפקו על ידי הבנק המרכזי. דוגמאות לכך כוללות את הדולר האמריקאי, האירו, והזכייה הקוריאנית.

השווה את אקסודוס זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את אקסודוס זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מה הופך את ארנק מצרים לשונה?

בואו נעבור במהירות על הדברים העיקריים שגורמים לאקסודוס להתבלט מתוך המון ארנקי המטבעות הקריפטוגרפיים שזמינים כעת לשימוש.

לְעַצֵב

הצוות מאחור ארנק יציאת מצרים עבד קשה כדי ליצור תוכנת תוכנה שהיא קל לשימוש ככל האפשר. ממשק המשתמש (הקטע שאתה יכול לראות!) הוא לְנַקוֹת ויש לו תכונות שמשתמשים בסיסיים עשויים לרצות להשתמש בהם. זה כולל פונקציות השליחה והקבלה של כל נכס, תצוגת תיק מלא, תכונת המסחר, ו גיבוי / התאוששות אפשרויות.

סקירת ארנק אקסודוס: עיצוב.

העיצוב היה ברור חשוב מאוד ליוצרי ארנק הביטקוין אקסודוס. בתפריט האפשרויות תוכלו לשנות את מראה התוכנה. יש נושאים מרובים לבחור מ. אף אחד מהם לא משוגע מדי, וכולם מעניקים לתוכנה מראה מקצועי.

אתה יכול גם לשנות את צבע הרקע על הארנק. אפשרות זו היא די מצחיקה, מכיוון שאתה יכול לבחור רק גוונים שונים של כחול כהה, סגול כהה ושחור.

תמיכה

ביקורות על ארנק Exodus מרובות משתמשים יגידו לך שדבר אחד שחסר מרוב הארנקים ושירותי המטבעות הקריפטוגרפיים תמיכת לקוחות טובה. מכיוון שרוב הארנקים הם קוד פתוח וחינם, הם לא יכולים להציע תמיכה פשוט כי הם יצטרכו לשלם לאנשים כדי לענות על שאלות הלקוח.

יציאת מצרים היא אחרת.

הם מרוויחים כסף על ידי גביית עמלות על עסקאות שבוצעו בבורסה המובנית. זה אומר שהם יכולים להציע תמיכה נכונה בדוא”ל.

סקירת ארנק מצרים

לא השתמשתי באופן אישי בתמיכת הלקוחות באקסודוס. עם זאת, האינטרנט מלא בסיפורים של אנשים על השימוש בו. הם בעיקר חיובי מאוד, וזה נשמע כאילו אקסודוס עושים עבודה נהדרת לשמור על לקוחותיהם מרוצים.

בנוסף לתמיכת הלקוחות, לקוחות אקסודוס יכולים להסתכל מעל 100 מאמרים באתר. אלה מסבירים באופן מלא את תכונות הארנק. יש להם גם מידע על עמלות ועצות למשתמשים עם בעיות. להרבה מהמאמרים יש גם סרטונים. אלה מראים כיצד להשתמש בתכונות בארנק.

מִסְחָר

בארנק אקסודוס יש תכונת מסחר מובנית. זה מסופק על ידי פלטפורמת ההחלפה שינוי צורה. זה הופך את החלפת מטבע אחד לשני למהיר וקל מאוד. זה אולי לא יציע מחירים נמוכים כמו שתמצאו בבורסות כמו CoinBase ו ביטרקס, אבל זה נהדר עבור סוחרים שאינם מקצועיים המעוניינים לקנות קריפטוסים שונים.

האם אקסודוס בטוח לשימוש?

שום סקירת ארנק Exodus לא תהיה שלמה מבלי להסתכל את אבטחת התוכנה. אקסודוס מעניקה לכם ארנק קריפטוגרפי בטוח יחסית לשימוש יומיומי. מאחר שזה ארנק מקוון, זה לעולם לא יהיה מאובטח כמו השארת מטבע דיגיטלי בפנים אחסון קר (כגון ארנק נייר).

הוא גם חסר כמה תכונות שהופכות אותו לפחות מאובטח מארנקי תוכנה אחרים ומורכבים יותר. לפני שאנחנו בוחנים את אלה, בואו נדבר על לחלק מתכונות הבטיחות שיש לאקסודוס.

תכונות גיבוי

אם המכשיר שעליו נשמר ארנק Exodus Bitcoin (המחשב שלך) אבד, נגנב או ניזוק, אתה עדיין יכול לגשת ל- cryptocurrency שלך. אקסודוס מציעה למשתמשיה שתי דרכים של שחזור הארנקים שלהם.

הראשון הוא להשתמש ביטוי סיסמה סטנדרטי בן 12 מילים. זה ניתן לך כאשר אתה עושה חשבון ראשון. חשוב מאוד לאחסן את משפט הסיסמה הזה בצורה מאובטחת. רשמו אותו והכניסו אותו לכספת. אם אתה מאבד את זה והמחשב שלך מתקלקל, לא תוכל לגשת ל- cryptocurrency שלך.

סקירת ארנק אקסודוס: גיבוי ושחזור.

תכונת גיבוי מועילה נוספת היא אפשרות שחזור הדוא”ל. כשיוצרים חשבון, תישלח אליכם אימייל עם קישור גיבוי מצורף. לחיצה על זה תשחזר את חשבונך. אתה רק צריך להזין את הסיסמה שלך ותתאחד עם הקריפטו היקר שלך!

פגמי אבטחה

התכונות שלעיל מקלות על שחזור הארנק שלך, אך הן אינן מציעות הגנה ברמה גבוהה נגד האקרים ו תוכנה זדונית. עם עוד כמה תכונות נוספות, ארנק Exodus יכול להציע אבטחה הרבה יותר טובה. עם זאת, עם הזמן, ניתן בהחלט להוסיף תכונות אלה.

יציאת מצרים לא מציעה אימות דו-גורמי. זה מקל על השימוש בהאקרים מפתח מפתח לפרוץ לארנק. כל מה שמגן על הארנק הוא סיסמה אחת. לאחר שנכנס, להאקר יש גישה למטבעות הקריפטוגרפיים המאוחסנים שם.

הערה: מפתח מפתח הוא חתיכת תוכנה זדונית המתעדת את המקשים שנלחצים על המקלדת. הם משמשים למציאת כתובות דוא”ל וסיסמאות.

סקירת ארנק אקסודוס: שימוש בארנק אקסודוס.

מאפיין נוסף שחסר לארנק אקסודוס הוא כתובות מרובות חתימות. הרעיון שמאחורי כתובת מרובת חתימות הוא כמו אימות דו-גורמי. זה נותן שכבה נוספת של בִּטָחוֹן לארנק. עם ארנק עם חתימה מרובה, אתה בוחר כמה מכשירים חייבים להגיד לרשת שזה בסדר לשלוח כסף לפני שיישלח מכשיר. דוגמאות לכך הן אישור דוא”ל או הודעת טקסט.

מקובל להחזיק ארנק רב חתימות על מחשב נייד וטלפון סלולרי. על שני המכשירים הללו לאשר עסקה לפני שהיא משודרת לרשת. זה מקשה הרבה יותר על האקרים לגנוב כספים מכיוון שהם חייבים גישה לשני מכשירים במקום אחד.

זה בגלל שני הפגמים האבטחתיים האלה אקסודוס עצמם לא ממליצים לאחסן כמויות גדולות של קריפטו בתוכנה. ארנק אקסודוס מתאים הרבה יותר לשימוש כארנק מהיום להיום. השווה אותו לארנק האמיתי שלך. אתה לא מסתובב בעיר עם חיסכון בחיים בארנק, נכון?

כיצד משתווה האבטחה של אקסודוס עם ארנקים אחרים?

בהמשך לסקירת ארנק אקסודוס הזו, בואו נסתכל כיצד ההיבט הביטחוני של ארנק אקסודוס לעומת כמה ארנקים אחרים שם בחוץ.

VS ארנק אינטרנט

ארנק אקסודוס הוא הרבה יותר בטוח מאשר ארנק אינטרנט. ארנקי אינטרנט, כמו אלה שנמצאו במרכזיות (כגון Coinbase), הם הכי קל להפסיד כסף. יש להם סיכוני אבטחה שאין לאף ארנק אחר. אלה כוללים את הסיכון של השרתים המרכזיים של הבורסה נפרצים, או את הסיכון של החברה עצמה פושט רגל.

טבלה: מאפייני האבטחה של ארנק Coinbase ו- Exodus

מהסיבות הללו, ארנקי אינטרנט אינם מתאימים לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה סוחר פעיל, תצטרך לקחת את הסיכון. הסיבה לכך היא שמסחר מחייב להיות זמינים במטבעות בהתראה קצרה, כך שתוכל לנצל את התנועות במחיר מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים. עבור כל השאר, פשוט לא כדאי לאחסן כספים בשירות ארנק רשת.

ארנקי נייר או חומרה VS

ארנק אקסודוס הוא הרבה פחות מאובטח מאחד מהם ארנק נייר או חומרה. אף אחד מהם לא מחובר תמיד לאינטרנט כמו שרוב ארנקי התוכנה. זה מקטין את הסיכויים שהם ייפרצו. אם ארנק התוכנה שלך נמצא על מחשב שבו אתה משתמש מדי יום, הסיכויים לך הורדת תוכנות זדוניות או מקשי מפתח הם הרבה יותר גבוהים.

סקירת ארנק אקסודוס: אקסודוס וטרזור.

אם ברצונך לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלך לתקופה ארוכה, ארנקי נייר או חומרה הם האפשרות הטובה ביותר. ארנקים כמו ארנק אקסודוס נהדרים עבור אנשים המשתמשים בכמויות קטנות של קריפטוגרפיה באופן קבוע. הם טובים גם אם אתה רוצה להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו.

כיצד ליצור ולהשתמש בארנק אקסודוס?

לאחר מכן, בסקירת ארנק אקסודוס הזו, אראה לך איך להשיג ארנק משלך. קל מאוד להגדיר ולהתחיל להשתמש באקסודוס, אז פירטתי את הצעדים עבורך בהמשך.

1. הורד את הארנק מ- האתר הרשמי. היזהר מ פישינג (מְזוּיָף) אתרים. בדוק את תעודת האבטחה של האתר בו אתה מבקר על ידי התבוננות בטקסט הירוק שליד כתובת האתר. זה צריך להיות כתוב “מאובטח” או שם החברה.

סקירת ארנק אקסודוס: אקסודוס בדפדפן האינטרנט.

2. לאחר שהורדת את התוכנה, עקוב אחר ההנחיות שעל המסך להתקנתה.

3. כשהוא מותקן, פתח את הארנק ואז לחץ על “ארנקבכפתור “בצד שמאל של המסך.

סקירת ארנק אקסודוס: ארנק אקסודוס.

4. לחץ על מטבע הקריפטוגרפיה שברצונך להוסיף לאקסודוס. לאחר מכן לחץ על “לְקַבֵּל”.

5. תוצג לך כתובת וקוד QR. זוהי כתובת הארנק הציבורי שלך והיא מה שאתה נותן למישהו שרוצה לשלוח לך קריפטו. אתה יכול גם להשתמש בזה כדי לשלוח קריפטו מארנק אחר שלך לארנק Exodus שלך. אם אתה שולח קריפטו ממכשיר אחר שיש לו קוד QR סוֹרֵק, אתה יכול להשתמש בקוד QR כדי לקבל את הכתובת.

סקירת ארנק אקסודוס: כתובת ה- Ethereum שלך.

הערה: אתרי דיוג הם אתרים שתוכננו להיראות כמו אתרים פופולריים. הם מיוצרים על ידי הרמאים כדי לגנוב מידע כגון נתוני כניסה. לאחר מכן משתמשים בזה לגניבת כספים מהשירות בפועל אליו ניסה הקורבן לגשת.

שליחת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות אקסודוס

כדי להשתמש בארנק אקסודוס שלך למשלוח מטבע קריפטוגרפי, בצע את השלבים הבאים. אל תדאג, זה קל מאוד – אתה באמת אפילו לא צריך שום ביקורות על ארנק Exodus המשתמשים שיעזרו לך!

1. לחץ על “ארנק”בחלונית השמאלית.

2. בחר בקריפטוגרפיה שאתה רוצה לשלוח.

3. לחץ על “לִשְׁלוֹחַ”במרכז החלון.

4. תינתן לך האפשרות לסרוק קוד QR באמצעות מצלמת המכשיר שלך או להזין כתובת.

סקירת ארנק אקסודוס: שליחת ETH לכתובת.

5. סרוק את ה- QR או הזן את כתובת המקלט בסעיף שכותרתו “שלח אל … כתובת”..

6. הזן את הסכום שברצונך לשלוח.

7. לחץ על “לִשְׁלוֹחַ”.

הערה: בארנק אקסודוס כל דמי רשת עוברים עבורך באופן אוטומטי. זה נהדר עבור משתמשים בסיסיים. עם זאת, לעתים קרובות האגרות גדולות בהרבה ממה שהן צריכות להיות. אגרות ארנק אקסודוס מוגדרות להעברה במהירות האפשרית, לא בזול ככל האפשר.

באמצעות Exchange

בדיוק כמו תכונות אחרות של ארנק אקסודוס, ההחלפה היא קל מאוד לשימוש. פשוט בצע את השלבים הבאים. אני מניח שכבר הוספת כסף לחשבונך, מלכתחילה.

1. לחץ על “לְהַחלִיף”בחלונית משמאל לחלון.

סקירת ארנק אקסודוס: חילופי ביטקוין ואת'רום.

2. בצד שמאל תבחר את המטבע החליפין שאתה מחליף. בצד ימין, אתה בוחר את המטבע הקריפטוגרפי שתרצה לקבל.

4. לחץ על האפשרות השמאלית. זה יגיד “ביטקוין” כברירת מחדל. שנה אותו למטבע שברצונך להחליף.

5. חזור על פעולה זו עבור האפשרות הימנית. זה יהיה המטבע שתקבל.

6. בתחתית העמוד תראה את שער החליפין הנוכחי בין שני הנכסים שבחרת. זה יכול לומר משהו כמו: “1 BTC = 12.6092 ETH”. המשמעות היא שלכל ביטקוין שתחליף תקבל קצת יותר מ -12 אתרים בחזרה לארנק שלך.

7. לאחר שבדקתם שהזנתם את כל הפרטים כהלכה, לחצו על כפתור ההחלפה. אתה אמור לקבל את נכס הצפנה החדש שלך זמן קצר לאחר מכן.

כיצד להוסיף אסימונים מותאמים אישית לארנק אקסודוס?

אתה יכול להשתמש בכתובת Ethereum שלך לאחסון אסימונים ERC20 גם אם הם לא רשומים באקסודוס. ארנקי Ether וכל אסימוני ERC20 חולקים את אותה כתובת. מגניב הא?

קל להוסיף לאקסודוס אסימוני ERC20 שאינם נתמכים ומותאמים אישית.

 1. כל שעליך לעשות הוא למצוא את כתובת ה- Ethereum שלך על ידי ביצוע השלבים שלעיל לגבי קבלת מטבעות קריפטוגרפיים.
 2. לאחר מכן, שלח את האסימון מהארנק בו הוא מאוחסן (בדרך כלל MyEtherWallet, במיוחד אם יצרת אסימון מותאם אישית) לכתובת יציאת מצרים שלך.

בוצע!

עם זאת, מכיוון שהם לא נתמכים על ידי יציאת מצרים, הם לא יופיעו כמו המטבעות האחרים. אז כדי לבדוק שהם הגיעו, עליכם הזן את הכתובת הציבורית שלך ב- Ethereum סייר הבלוקצ’יין של Ethereum.

לשלוח את האסימונים האלה חזרה מארנק אקסודוס שלך זה קצת יותר קשה. אל תדאג, אם כי – אדבר איתך שלב אחר שלב!

1. היכנס פנימה תפריט העזרה בלוח השמאלי.

2. גלול מטה לתחתית ולחץ על “הצג תפריט מפתח”.

3. לאחר מכן יופיעו אפשרויות נוספות בראש המסך.

4. לחץ על “מפתח“ו”נכסים“, לאחר מכן “את’ריום”.

5. לאחר מכן לחץ על “ייצא מפתח פרטי”. תופיע חלון קופץ המסביר לאן המפתח הפרטי יוצא (בדרך כלל שולחן העבודה של המחשב שלך).

6. פתח את הקובץ הזה. הדגש והעתק את המפתח הפרטי.

7. בקר “MyEtherWallet“ולחץ על”שלח אתר ואסימונים”.

8. לחץ על “מפתח פרטי”והדבק את המפתח הפרטי שלך בתיבה.

9. לאחר מכן תוכל לראות בתוך הארנק שלך.

10. באמצעות אפשרויות השליחה של MyEtherWallet, שלח את האסימונים המותאמים אישית שלך באותו אופן שהיית עושה עם כל ארנק אחר.

יתרונות וחסרונות של ארנק אקסודוס

לאחר מכן בסקירה זו של ארנק אקסודוס, אסתכל היתרונות והחסרונות של שימוש בתוכנה. בואו נתחיל עם הדברים הטובים לפני שנעבור אל הלא טוב.

יתרונות

 • קל לשימוש. ארנק אקסודוס הוא מהכי הרבה ידידותי למשתמש ארנקים שראיתי אי פעם.
 • תומך במספר מטבעות. אחסון כל הנכסים במקום אחד הופך את זה קַל לסחור ולהוציא.
 • פונקציות סחר ותיק מובנות. החלפת מטבעות ומעקב אחר רווחים או הפסדים קל מאוד באקסודוס.
 • התאמת שכר טרחה אוטומטית. מתחילים בקריפטו אינם יכולים להיות בטוחים בקביעת דמי הרשת הנכונים עבור עסקאות. יציאת מצרים דואגת לכך עבורם.
 • תמיכה מצוינת. זה נדיר עם מוצרי קריפטוגרפיה.
 • ארנק תוכנה. מאובטח יותר מארנק אינטרנט. יציאת מצרים היא אידיאלי לרכישות קטנות ולהוצאות יום יומיות.

חסרונות

 • כארנק תוכנה, ניתן לפרוץ את ארנק אקסודוס. אפשר להפסיד כספים אם המכשיר שלך נדבק בתוכנות זדוניות או במחזיקי מפתחות.
 • תכונות אבטחה מוגבלות. ללא אימות דו-גורמי אוֹ תמיכה בחתימות מרובות, כדאי להימנע מהשארת סכומי כסף גדולים בארנק אקסודוס.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סיכום

ארנק אקסודוס זה נהדר עבור אנשים שכן חדש במרחב הקריפטו. זה אחד הארנקים הקלים ביותר לשימוש שראיתי, והוא לא מבלבל את המשתמשים בו עם אפשרויות נוספות מסובכות. כל התכונות של הארנק פשוטות מאוד לשימוש עם מעט הזדמנויות לטעות – זה מהדהד גם על ידי ביקורות הארנק של Exodus..

אני אוהב את ארנקי אקסודוס אפשרויות תמיכת לקוחות והעובדה שהארנק מאפשר לך השתמש במטבעות קריפטוגרפיים מרובים. הגישה המובנית אל בורסת Shapeshift הוא נהדר גם למי שרוצה לנסות לסחור, אך לא רוצה להסתכן בהשארת כספים ביטרקס, קראקן, או שירות מרכזי דומה.

טבלה: Ledger Nano X וארנק Exodus

אמנם יש כמה חסרונות בארנק אקסודוס, אך אלה לא אמורים להיות בעיה עבור רוב האנשים המתכננים להשתמש בארנק עבור קָטָן, עסקאות מהיום להיום. אם אתה מעוניין לסחור בכמויות עצומות של מטבעות קריפטוגרפיים, עדיף שתקדיש את הזמן ותבדוק את אקסודוס קצת יותר מקרוב..

אם אתה מעוניין לברר מידע נוסף על ארנקים אחרים של קריפטו, אל תהסס לעיין במדריך שלנו כיצד לבחור את הארנק הטוב ביותר של קריפטו.

אז זה סקירת ארנק האקסודוס שלנו. עכשיו שאתה מבין את התוכנה קצת יותר טוב, מה אתה חושב? האם תשתמש בו לבילוי הקריפטו היומיומי שלך?

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map