ארנק הקריפטו של רובינודה

גנוב מהעשירים, תן לעניים – כנראה סיסמה שידועה למדי עבור רבים מאיתנו, לפחות אלה שגדלו ללמוד על פולקלור אנגלי. ובכן, כשמדובר ב- ארנק קריפטו של Robinhood, הדברים די שונים – יש הרבה פחות “גניבה”, והרבה יותר “החלפה” מתרחשת.

ארנק הקריפטו של רובינודה לא כל כך ידוע בקהילת הצפנה – ישנן סיבות לכך שגם זה המצב. אל תדאגי – כולם יפורטו ויסבירו במדריך בהמשך.

גם ארנק רובינודה היה כפוף כמה מחלוקות ראויות לציון, גם – רבים מהם קשורים ל הפילוסופיה הכללית שהמותג מקיים ביחס לקריפטו וכיצד הם מתמודדים פרטיות המשתמשים ואנונימיות. אנחנו גם נכסה את כל זה.

טבלה: המאפיינים העיקריים של ארנק RobinHood ושל Ledger Nano X

TL; DR: ארנק הקריפטו של Robinhood היה במקור פלטפורמת מסחר חופשית לשימוש, שעברה בסופו של דבר גם לעולם הקריפטו. אמנם יש לו כמה תכונות שימושיות מדהימות, ילווה טוב למדי חדשים וגם בעלויות קטנות, אבל זה ארנק מקוון, שגורם לדאגות ביטחוניות גדולות..

יתרונות

  • קל לשימוש
  • מקבל מטבעות פיאט
  • אמצעי אבטחה הגונים קיימים

חסרונות

  • אפס אפשרויות אנונימיות
  • אינך שולט בארנק שלך
  • אפשרויות מוגבלות של קריפטוגרפיה
  • עמלות נסתרות אפשריות חלות

ארנק הקריפטו של Robinhood: PROS

כפי שאולי קיבלתם מהחלק המקדים של המאמר, ארנק הקריפטו של רובינודה הוא מעט לא שגרתי, לפחות בכל מה שקשור ל אחסון קריפטו, בכללי. זה פשוט בגלל רובינודה לא התחיל כארנק קריפטו – זה אפילו לא התחיל כמו פלטפורמת חילופי מטבעות, אוֹ!

לא – במקום זאת זה התחיל כמו בורסה בבורסה.

כפי שאתה בטח יכול להגיד לעצמך, זה די רחוק מעולם הקריפטו – לפחות ממבט ראשון.

החברה הוקמה על ידי שני חברים, ולאד ובייג’ו. שני הגברים היו פעם שותפים לחדר סטנפורד, ולאחר סיום לימודיהם, שניהם הקימו חברות פיננסים משלהם. בשלב מסוים הבחינו הגברים בכך יש קיר משכורת עצום שמקשה על כולם להיכנס לבורסות בשוק המניות.

ארנק הצפנה של Robinhood: עמוד ראשון.

שני הגברים החליטו שצריך לעשות משהו בעניין. אותו ‘משהו’ הפך רובין הוד.

מבקרים האתר הרשמי של החברה עכשיו, אולי אפילו לא תוכלו למצוא את החלק “ארנק הצפנה של Robinhood” כל כך קל. אני מתכוון, אפילו קטע הקריפטו עצמו נראה תחוב – רובינודה עדיין מתמקד יותר בבורסות המסורתיות, ולא בצד הקריפטו של העניינים.

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, באופן טבעי יש לכך השלכות מסוימות – רובן לא כל כך חיוביות. ובכל זאת, המותג הצליח להיכנס לעולם הקריפטו, ומציע למשתמשים בו אלטרנטיבה מעניינת, מבחינה ארנקית קריפטו.

מובנה תכונות Exchange

בזמן שדיברנו על זה לעיל, בואו נקודה ישר, מההתחלה – ארנק הצפנה של רובינודה בעצם אפילו לא בעיקר ארנק. במקום זאת, כשמדובר בנושא הקריפטו, רובינודה הוא פלטפורמת חילופי קריפטו.

מצד אחד, זה מהווה בעיה – נדבר על כך בהמשך, תוך דיון בהיבטים השליליים של סקירת ארנק הביטקוין של Robinhood. הצד ‘החיובי’ של הדברים כאן, לעומת זאת, הוא זה תוכלו לסחור ולהחליף מטבעות קריפטו בצורה קלה.

ארנק הצפנה של Robinhood: אחסון קרנות.

זה למעשה נחשב בדרך כלל להיות הכוח העיקרי של ארנקים מקוונים, במקום הראשון. מאז הם תמיד מחוברים לחילופי דברים, אתה לא צריך לדאוג להתמודד עם התהליכים הממושכים והמורכבים של חיבור שלך, נניח, ארנק חומרה לבורסה רק כדי לעשות סחר.

כפי שאתה יכול לדמיין, זה מועיל ביותר עבור מי שכן סוחרים כל הזמן במטבעות הקריפטו שלהם. במילים אחרות, הארנק של Robinhood יתאים לסוחרים לטווח הקצר בצורה הטובה ביותר – כאשר הקריפטוסים שלך תמיד נמצאים בבורסה, תוכל לבצע עסקאות במהירות וביעילות רבה, ובכך להימנע מהאפשרות להחמיץ הרבה פוטנציאל.

תומך בכל מטבעות המטבעות העיקריים

דבר אחד שתבחין בו די מהר ביחס לארנק הקריפטו של רובינודה הוא זה הוא תומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים.

מה שנחשב להיות מטבע קריפטוגרפי “ראשי”, אתה יכול לשאול? ובכן, המטבעות שתוכל לאחסן ברובינודה הם:

ביטקוין, כפי שאולי כבר ידעתם, הוא המטבע ה”ראשוני “- זה שהתחיל את הכל. כל שאר הצפנים שבאו אחריו נקראים ‘אלטקוינים‘- זה כולל הכל מ את’ריום ו ליטקוין, עד ל דוגקוין ו NEO.

טבלה: המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים של Ledger Nano X וארנק RonbinHood

הרשימה הנ”ל מייצרת את ארנק רובינודה אפשרות אטרקטיבית מאוד למי שמחפש להיכנס לעולם הקריפטו ומחפש רק את המטבעות הידועים והמדוברים ביותר. אם אינכם גדולים בניסויים ורוצים לאחסן רק את המטבעות הפופולאריים ביותר, אלו חדשות טובות!

קל מאוד לשימוש

קריאה דרך כל ביקורות הארנק של המשתמש Robinhood Bitcoin, נראה שההיבט המדובר ביותר בארנק זה (והחלפה) הוא העובדה כי זה סופר קל לשימוש.

אם אתה מתחיל לראות כאן מגמה נפוצה, תן לי לספר לך – למעשה יש אחד. העניין בארנק הקריפטו של רובינודה הוא זה זה מאוד ידידותי למתחילים – גם כשמדובר בבחירות של מטבעות קריפטוגרפיים, וגם בהיבטי השימושיות שלו.

ארנק קריפטו של Robinhood: ארנק עם בתוכו ביטקוין.

אם נחזור לגורם “קלות השימוש”, המשתמשים מציינים כי ממשק הארנק (חילופי) נועד להיות די פשטני. זה לא מעמיס על המשתמש מגוון רחב של תכונות מורכבות, ובמקום זאת שומר על דברים למינימום.

אמנם, זו לא יכולה להיות הבשורה הטובה ביותר עבור כמה סוחרי קריפטו מתקדמים, אך היא בוודאי תתאים לחדשים בתעשייה.

תכונות אבטחה מתקדמות

ארנקים מקוונים – במיוחד אלה שמבוססים על חילופי דברים – מתקשים ממש כשמדובר לשכנע את המשתמש שמטבעות הקריפטו שלהם מאובטחים בזמן שהם נמצאים בארנק המדובר. כלומר, עם חילופי ריכוזים, מלכתחילה אתה אפילו לא הבעלים של המטבעות שלך – זה בהחלט לא מרגיע!

אבל בכל הקשור לארנק הצפנה של Robinhood, אני חייב לומר – כשמדובר בנושא בִּטָחוֹן, זה בדרך הנכונה.

אם היית משתמש בגרסת האפליקציה של הפלטפורמה, תהיה לך היכולת להפעיל אימות דו-גורמי, תוך שהוא גם מסוגל הוסף כמה קודי PIN מותאמים אישית על מנת להבטיח סטנדרטים טובים יותר של הגנה.

ארנק הצפנה של Robinhood: אימות דו-גורמי.

אמנם דברים כמו 2FA צריכים להיות הסטנדרט כשמדובר באבטחת ארנק המטבעות שלך, למרבה הצער, זה עדיין לא נראה המקרה. ארנקי קריפטו רבים, עד היום, אינם מציעים למשתמשים שלהם אפשרות להשתמש באימות דו-גורמי – חלק מתכונות האבטחה המתקדמות יותר אינן בא בחשבון.

למרבה המזל, זה לא נושא שתצטרך לדאוג לו כשמדובר בארנק הקריפטו של רובינודה ביטקוין – זה נהדר!

קופון רובינודה האחרון נמצא:

ארנק הקריפטו של Robinhood: CONS

כעת, כפי שציינתי בחלקו הראשון של המאמר, ארנק הקריפטו של רובינודה הוא ארנק מבוסס חליפין מקוון אכן מגיע עם הרבה נושאים – זה ניכר גם בזמן קריאה באמצעות משוב המשתמשים. באופן טבעי, כפי שאתה בוודאי כבר יכול לנחש, החששות העיקריים נובעים מה- בִּטָחוֹן צד של הדברים.

ארנק מטבעות קריפטוגרפי לא מאובטח

כשעושים מחקר ומנסים למצוא את ארנק המטבעות הטובים ביותר האפשרי לצרכים האישיים שלך, תלמד במהירות שיש ארבעה סוגים גדולים של ארנקים לבחירה – באינטרנט, תוֹכנָה (אפליקציה), חוּמרָה, ו עיתון.

גם הסדר שציינתי בסוגי הארנקים אינו אקראי – הם מופיעים ברשימה מהאפשרות הכי פחות בטוחה, לבטוחה ביותר.

טבלה: מאפייני האבטחה של ארנק RobinHood ו- Trezor Model T

נכון … כפי שאתה יכול לדעת, ארנקים מקוונים נחשבים הגרועים ביותר בכל הנוגע לאבטחה. ארנק הצפנה של רובינודה הוא, למעשה, מבוסס מקוון, להיות מאותר בפלטפורמה להחלפה.

הסיבה שבגללה זה המקרה היא פשוט בגלל שארנקים מקוונים הם תמיד מחובר לאינטרנט, וכך הם תמיד נוטים להיות פריצה ונגנב במהלך סוג כלשהו של מתקפת סייבר.

ארנק קריפטו של Robinhood: ארנק קריפטוגרפי לחומרה.

כעת, אומנם, כפי שצוין קודם לכן, ארנק הצפנה של רובינודה אכן יש הרבה תכונות אבטחה נוספות במקום – רבים מהם חסרים ארנקים יוקרתיים אחרים מבוססי חליפין. ובכל זאת, מדובר בתנחומים מועטים, אם אתה באמת רציני בקריפטו – אחסון המטבעות שלך באופן מקוון לתקופה ממושכת הוא רעיון רע מאוד, כך או כך..

יש להשתמש בארנקים מקוונים בלבד במהלך חילופי דברים או עסקה אחרת – לאחר שתסיים לסחור, כל הכספים שלך צריכים להיות מופנים למקום אחסון בטוח, כגון ארנק חומרה.

העברות דורשות אימות

עכשיו נראה שזה הדבר שמפריע ביותר ממשתמשי ארנק הצפנה של Robinhood.

אם רציתם להעביר את מטבעות הצפנה לארנק אחר, או אפילו להחליף אותם כסף פיאט בפלטפורמת רובינודה, תוכל לעשות זאת רק אחרי מאמת את זהותך.

מצד אחד, זה לא כל כך מוזר – אימות הוא דבר הנדרש על ידי רוב חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים שם בחוץ, כמה מהטובים והידועים ביותר כלולים.

ארנק הצפנה של Robinhood: אינך הבעלים של ארנק Robinhood שלך.

עם זאת, הבעיה כאן היא שרוב חילופי הדברים האלה יש מגבלת כסף – אם אינך חורג מהסכום שצוין, תוכל להעביר ולהחליף את מטבעות הקריפטו שלך כרצונך. לא המקרה עם רובינודה – אימות תמיד נדרש.

נוסף על כך, העובדה שעליך לאמת את זהותך גם אם ברצונך להעביר את כספיך לארנק אחר היא פשוט שוורים. זה מבטל כל דבר אַלמוֹנִיוּת שאולי תרצה לשמר, וקושר אותך למרכזיה המדוברת.

סוגיות אמינות

בעוד רובינודה נוצר והוקם עוד בשנת 2013, ארנק הקריפטו של רובינודה רק התחיל להתקיים יחד עם הבורסה, בשנת 2018.

במילים אחרות, זו עדיין פלטפורמה חדשה מאוד – באופן טבעי, כפי שאתה יכול לדמיין, ישנם כמה חששות בקהילה ביחס לאמינות המותג.

רוב האנשים עדיין יעדיפו להשתמש בבורסות מבוססות, כמו למשל בינאנס אוֹ Coinbase. זה נכון במיוחד לאור העובדה שנראה היה שרובינודה “קפצה על העגלה” של הקריפטו לאחר שהפכה למיינסטרים באמת – עד לאותה נקודה, הפלטפורמה התמקדה בבורסות..

על כל האמור, יש לציין כי ארנק הצפנה של Robinhood עדיין לא חווה בעיות אבטחה בולטות, ועדיין לא פורץ על ידי האקרים. במילים אחרות, כל החשדות מבוססים על המידע הקונטקסטואלי אודות החברה, ולא על אירועים קונקרטיים ספציפיים..

השווה את Robinhood זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Robinhood זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מחיר

מוקדם יותר בסקירה, הזכרתי שפרויקט רובינודה היה ידוע בגישה חסרת העמלות שלה לבורסות – באופן טבעי, זה גם מתורגם לצד הקריפטו של הארנק / המרת..

רובינודה טוענת זאת אין שום תשלום הכרוך בשימוש בארנק. נשמע מדהים, נכון? ובכן, אתה מכיר את האמרה – אם זה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. על פי חלק מהמשתמשים, זה חל גם על הארנק המדובר.

כמה מחקרים על הסכם המשתמשים ותנאי השירות של Robinhood חשף כי ישנם חלקים בתוך המסמכים העלולים להתפרש כ”אגרות נסתרות “. כלומר, החלקים המדברים על ‘דמי העברה’ – בעוד שאינם מחייבים אותך ישירות, יש ספקולציות לפלטפורמה עשוי להעלות מחירים מסוימים של רכישות מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים, ובכך למעשה לגבות תשלום, באופן מסוים.

שים לב, עם זאת, כי זו לא אמירה ספציפית, אלא אזהרה לגבי מצב פוטנציאלי – נראה כי המצב בפועל עדיין פתוח לדיון, ו נראה כי אין הוכחה מוצקה לכך שהחברה עושה זאת. ובכל זאת, משהו שכדאי לזכור, בכל זאת!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

מסקנות

ואז – האם הארנק של רובינודה כדאי לבחון אותו?

בהחלט לא – ביקורות רבות על ארנק Bitcoin של Robinhood המשתמשים יגידו לך את אותו הדבר.

מהצד החיובי של הדברים, הפלטפורמה די קלה לשימוש, והיא בדרך כלל ידידותי למתחילים.

אם להיות גלוי לב, אין לזה שום קשר לפילוסופיה של מטבעות קריפטוגרפיים. אינך מקבל גישה לארנק שלך או למטבעות שלך, ולא יכול להעביר את הקריפטוסים שלך לרובינודה פשוט משום שהם “רוצים למנוע פעילויות לא חוקיות”.

זה שטותי.

בקיצור, יש ארנקים הרבה יותר טובים שתוכלו לחקור ולהשתמש בהם. בעוד שנראה שלרובינודה היה גל של תהילה, לא כדאי לשים לב אליהם, לפחות עד שהם יתקנו את הבעיות הבולטות בפלטפורמה שלהם, להבין את מושג האנונימיות, בכל הקשור לקריפטו.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map