סקירת סימפלקס

התנאי “מטבע מוצפן“נוטה לעורר אצל אנשים תחושות רבות ושונות – בעוד שחלק מהעיניים של אנשים נדלקות והן נמשכות משיק של איך את’ריום היא טכנולוגיית הקריפטו הטובה בעולם, מתחילים בתחום נוטים להתלהב קצת פחות. זֶה סימפלקס ביקורת אמורה לעורר את ההתלהבות די מהר.

אתה מבין שכשנשאלו לגבי הרעיונות שלהם בקריפטו, חדשים רבים לנושא ככל הנראה הולכים להשתמש במונחים כמו “מבוזר“,”בלוקצ’יין“ו”ביטקוין” – זה נורמלי. הרבה פחות נלהב, אם כי, כנראה יספר לך על הונאה, הונאות ו פריצות שקורים בעולם הקריפטו.

בעוד שאנשים אלה לא היו טועים בדיונים על היבטים כאלה, חברת סימפלקס שואפת להפוך את שוק הקריפטו למקום הוגן וללא הונאות שם אנשים יכלו להחליף מטבעות קריפטו, ללא דאגות.

מעוניין? תן לי לספר לך על מה מדובר בסימפלקס.

TL; DR: סימפלקס הוא שילוב ייחודי של פלטפורמת תיווך במטבעות קריפטוגרפיים ופתרון שער תשלומים ל- כמה מחילופי הקריפטו הגדולים ביותר. בעודו עדיין לא ידוע יחסית, סימפלקס מספקת לכם – המשתמשים – דרך נטולת דאגות לרכישת המטבעות הקריפטוגרפיים הרצויים שלכם במחירים סבירים. אתה יכול לשלם בכרטיס האשראי שלך, והתשלומים מאוד מהירים ומאובטחים.

יתרונות

 • יכול לשלם עבור מטבע קריפטוגרפי בכרטיס אשראי או כרטיס חיוב
 • עיבוד תשלומים מהיר מאוד
 • מאובטח ואמין
 • פשוט מאוד לשימוש

חסרונות

 • אינו תומך בכמה מטבעות קריפטוגרפיים
 • עמלות גבוהות יותר מאשר בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים

סקירת סימפלקס: PROS

כדי להתחיל עם זה סימפלקס באופן טבעי, אנו הולכים לפתוח דברים עם כמה מההיבטים החיוביים והראויים לציון ביותר בפלטפורמה.

עם זאת, זה יהיה בלתי אפשרי להתקדם בלי לפנות לביטקוין בחדר ולהבין בדיוק מה זה סימפלקס, ואיך השירות משתלב במערכת היחסים של חובב מטבעות קריפטו, ו פלטפורמת חילופי קריפטו.

מה זה סימפלקס?

חברת סימפלקס הוקמה כל הדרך עוד בשנת 2014, כ- א פינטק סטארט – אפ. המונח “פינטק” מתאר למעשה את מוצר החברה היטב – “טכנולוגיות פיננסיות”.

בהתבסס על האיחוד האירופי, הצוות שעומד מאחורי סימפלקס שואף “לבטל הונאה” בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ולהפוך אותו ליציב יחסית (מבחינת האבטחה, לפחות) ו בטוח מקום גם למשקיעים ארוכי טווח וגם לסוחרים בכל יום, כאחד.

אז … האם סימפלקס לגיטימי כתיווך במטבעות קריפטוגרפיים?

זה לגיטימי, כן – אבל המינוח עדיין יכול להיות די מבלבל.

אתה מבין, כמה ביקורות של Simplex המשתמשים מצביעות על כך החברה המדוברת איננה תיווך מטבעות קריפטו כשלעצמה… לפחות לא רק את זה. במקום זאת, זה תערובת של תיווך ופתרון שער תשלומים לכמה מפלטפורמות חילופי המטבעות הידועות ביותר (חשוב: בינאנס, בצ’אנגלי, טרזור, וכו.).

כעת, השאלה הבאה שלך עשויה להיות – מלכתחילה מהו ‘פתרון לשער התשלומים’?

סקירת סימפלקס

אתה יכול לדמיין שערי תשלום כמו כמה צדדים שלישיים שמבטיחים החלקות וחשוב יותר – בִּטָחוֹן של תשלום או עסקה בין שני צדדים. במקרה זה, התשלומים והעסקאות פשוט כרוכים במטבעות קריפטוגרפיים – אולם הרגש הכללי נותר זהה.

לכן, בקיצור, סקירות המשתמש של Simplex מגדירות את הפרויקט כ- שער תשלום ייחודי לקריפטו המאפשר לך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים מ כמה מהבורסות הגדולות והידועות בעולם, בלי לחשוש שהעסקה שלך עלולה להיפגע וכספיך יגנבו.

החלק “דה-הונאה” הוא חיוני. על פי הוול סטריט ג’ורנל, בשנת 2019 בלבד, הונאות הקשורות למטבעות קריפטוגרפיים לקחו יותר מ -4 מיליארד דולר – זה סכום כסף מדהים!

סקירת סימפלקס: מה עושה סימפלקס.

עד היום בולטת מאוד הסטיגמה סביב הצפנה – אנשים עדיין משייכים מטבעות קריפטוגרפיים אליהם השוק השחור, הלבנת כספים, ו הונאות. כמה ביקורות של Simplex Bitcoin מזכירות זאת, אך למעשה מדובר באחד הנושאים העיקריים (אם לא העיקריים) שהחברה המדוברת שואפת להילחם בה – ומכאן החלק “הונאת הונאה”.

הפשטות היא שם המשחק

אחד המאפיינים הבולטים יותר של סימפלקס שמדגיש ביקורות של משתמשים מרובים על סימפלקס הוא זה השירות הוא פשוט מאוד לשימוש.

עכשיו, כדי להבין את הנקודה הזו במלואה, תצטרך קצת הקשר.

בכל פעם שמחפש את חילופי המטבעות הטובים ביותר, תבחין כי גורם “קלות השימוש” הוא גורם שממשיך לצוץ לעתים קרובות למדי. זאת עם סיבה טובה – יש עדיין לא מעט חילופי דברים בעלי עקומת למידה תלולה מאוד, ודורשים ידע רב על התחום על מנת שייעשה בהם שימוש יעיל.

זה לא אמור להיות המקרה.

סקירת סימפלקס

עם שוק הקריפטו המושך אנשים חדשים כל יום, חילופי דברים שכן פשוטים לשימוש ופשוטים בעיצובם הולכים להיות כאלה שיוצאים למעלה. כשמדובר בהצפנה של סימפלקס, אתה יכול לצפות שהפלטפורמה תהיה אחת הקלות לשימוש מכולן!

קלות השימוש ב- Simplex בולטת רק בגלל העובדה שכדי לרכוש את המטבע הקריפטוגרפי שתרצה, אתה אפילו לא צריך להיכנס לפלטפורמה שלהם באופן ידני, ולמלא כמה טפסים או להשתתף ברישומים – במקום זאת, פשוט תנותב לדף עיבוד התשלומים באופן אוטומטי.

לכל מי שתוהה האם סימפלקס קל לשימוש באופן לגיטימי, זו צריכה להיות הוכחה מספקת – שלבו זאת עם העובדה שהמונח “פשוט” משולב ממש בשם המותג, ויש לכם מקרה די משכנע!

עסקאות מהירות

מהירות עסקה הכוונה היא לזמן שלוקח לך לקבל את מטבעות הקריפטו שלך לאחר שתשלם לבורסה. כפי שאתה יכול לתאר לעצמך, זו נקודה די משמעותית, גם כשמדובר בסקירת סימפלקס זו, וגם כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, באופן כללי.

בשל האופן שבו Simplex עובד, הוא מספק עיבוד תשלום מיידי – ברוב המקרים. החברה מצהירה כי תשלומים מסוימים עשויים להימשך בין 48 ל 72 שעות לעיבוד. עם זאת, מדובר במצבים חריגים יותר – הדבר מתרחש רק כאשר מתרחש תקוע בגלל בדיקות אימות או בעיות דומות.

סקירת סימפלקס

הכלל הכללי, לעומת זאת, הוא שעסקאות הצפנה של סימפלקס מתרחשות מיד – אין עיכוב.

עסקאות מיידיות הן, כפי שאתה בוודאי מסכים, גדול – פירוש הדבר שאם אתה ממהר, לא תצטרך לחכות עד שתקבל את מטבעות הצפנה שלך. זה בטוח מוסיף עוד נקודה חיובית לאנשים ששואלים שהיא לגיטימית של סימפלקס – גם רוב ביקורות המשתמשים של סימפלקס מסכימים!

תשלומי כרטיסי אשראי – מתקבלים!

קריאה דרך ביקורות סימפלקס של משתמשים שנמצאו ברשת, תגלה במהירות שאחת התכונות העיקריות שהופכות את סימפלקס נהדרת היא העובדה ש חברת הפינטק מקבלת תשלומי כרטיסי אשראי וחיוב עבור קריפטו.

זה פשוט מדהים, מכמה סיבות שונות.

קודם כל, הברור מאליו – זה מאפשר להרבה אנשים נוספים לקבל שער חלק וקל לשוק הקריפטו, וכך, בהרחבה, לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, באופן כללי.

אתה מבין, אתה אפילו לא צריך לקרוא את ביקורות הביטקוין של סימפלקס על מנת לגלות זאת עדיין קיימות מרכזיות רבות כיום המאפשרות רק עסקאות קריפטו לקריפטו. זה אומר ש הם פשוט לא מקבלים כסף פיאט – יהיה עליכם לרכוש (להחליף) את מטבע הפיאט שלכם במקום אחר, ואז לחזור לפלטפורמה על מנת לקנות מטבע אחר לבחירתכם.

סקירת סימפלקס

מְשַׁעֲמֵם? כן. אבל זה הנושא הקטן יותר – הבעיה העיקרית היא שתהליכים כמו אלה מפנים אפילו את סוחרי הקריפטו הטובים ביותר בגלל הזמן שלוקח לעבור את כל התהליך הזה. רק תחשוב על סוחר מתחיל!

מאז סימפלקס מקבל גם כרטיסי אשראי וגם כרטיסי חיוב, זה אומר שיש הליך מייגע שלם שפשוט נחתך מהמשוואה.

מלבד הפשטות, רכישת מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיס אשראי או כרטיס חיוב היא גם א הרבה יותר מהר דרך ללכת על זה. אם אתה מעריך את הזמן שלך, ורוצה שהתהליך יהיה פשוט ככל האפשר, סימפלקס היא הפלטפורמה המתאימה עבורך!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

סקירת סימפלקס: חסרונות

כדי להמשיך בסקירת Simplex, הבה נדון בכמה מהליקויים הקשורים בדרך כלל לפלטפורמה המדוברת. כדי להיות הוגנים ושקופים לחלוטין, לא נתמקד בעובדה שסימפלקס איננה, למעשה, “פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטיים” בפועל, או “תיווך קריפטו”.

החברה היא מיוחד מאוד במה שהוא עושה, וכך, נתרחק מכל סוג של השוואה סובייקטיבית. במקום זאת, בואו נתייחס להיבטים העיקריים של מה שפשוט סימפלקס יכולה לשפר.

חוסר תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים

בכל פעם שאתה מוצא את עצמך משתמש בבורסת מטבעות קריפטו, אתה כנראה עושה זאת מכיוון שתרצה לִרְכּוֹשׁ מטבע קריפטוגרפי ספציפי, ימין?

ובכן, מה אם בבורסה לא נמצא הקריפטו הרצוי? זה יכול להיות מאכזב למדי! זה גם נושא שנראה כי מוכר לחלק ממשתמשי הפלטפורמה, לפחות אם לשפוט לפי ביקורות בודדות על המשתמשים.

סימפלקס תומכת במטבעות הקריפטו הבאים:

אָטוֹם AVA BCH BNB BSV BTC BUSD CEL COTI דיי לזנק
DEP EOS ETH HBAR הדג HUSD ICH LTC לונה מיוטה ננו
PAX QTUM SDT SGA טומו TRX USDK USDT XAUT XLM XRP

הרשימה לקוחה היישר האתר הרשמי של החברה.

הרשימה לעיל אמנם די נרחבת וכוללת את מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים “המיינסטרים” בשוק (ביטקוין, אַדְוָה, אתריום, ליטקוין, וכו ‘), אנשים שאולי ירצו לרכוש כמה מטבעות יותר נישה יכולים עדיין להישאר מאוכזבים.

עם זאת, עם זאת, בעוד שלא הרבה ביקורות משתמש סימפלקס מצביעות על כך, עדיין תוכל לרכוש מטבע כלשהו מטבע-מטבעות מטעם סימפלקס, ואז להשתמש בו לרכישת הצפנה נוספת על פי בחירתך, בבורסה אחרת.

היעדר תכונות – פלטפורמת “בדרכים”

אם קראת את הסקירה הזו של סימפלקס עד לנקודה זו, זו כנראה נקודה מובנת מאליה.

אחת התכונות העיקריות של סימפלקס היא שהיא מציעה לך את היכולת לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בצורה חלקה – במילים אחרות, אינך צריך להיכנס ידנית לאתר החברה כדי לסיים את התשלומים או האימות שלך. במקום זאת, כל זה משולב בבורסה שבה אתה משתמש.

סקירת סימפלקס

הוסף את זה עם העובדה שכבר דובר בעובדה כי סימפלקס איננה בורסת מטבעות קריפטו בפועל, ומה שאתה בסופו של דבר היא פלטפורמה שאין לה שום תכונות “סטנדרטיות להחלפה”, למעט זו של רכישת מטבעות קריפטו..

זו למעשה אחת הנקודות היותר מעניינות המועלות על ידי ביקורות המשתמש סימפלקס. הסיבה לכך היא שאם תרצה לקבל פונקציונליות דומה להחלפה ולא לרכוש “סתם” קריפטו, תוכל – אחרי הכל, אתה בטח מבקר במרכזיה המשתמשת בסימפלקס, מלכתחילה (אלא אם כן השירות משולב בפלטפורמה אחרת).

השווה את סימפלקס זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את סימפלקס זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא הכל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

איך עובד סימפלקס?

כעת, כבר דנו ברוב הנקודות העיקריות בפלטפורמה בסקירת סימפלקס זו. עם זאת, מכיוון שראה כי סימפלקס אינו מתווך מטבעות קריפטוגרפי מסורתי, ויש לו פונקציונליות ייחודית, מן הסתם כדאי לדון בו איך זה עובד, ימין?

התהליך אמנם מורכב מעט יותר מזה (כלומר, יש הרבה טכניקות המתרחשות ברקע), אך מנקודת מבט המשתמש, ניתן להסביר את תהליכי חברת סימפלקס ב 5 שלבים פשוטים:

 • היית עושה בחר מטבע קריפטוגרפי לרכוש מאחת מהבורסות השותפות של סימפלקס, ולבחור שלם בכרטיס האשראי או החיוב שלך.
 • לאחר מכן מועברים מחדש לחלק נפרד באתר – ברוב המכריע של המקרים המעבר הזה יהיה חלק, כך שאולי אפילו לא תבחין בכך.
 • עכשיו תצטרך מלא את כל המידע העסקי – כמה קריפטוגרפיה תרצה לרכוש, כתובת הארנק הציבורי שלך וכן הלאה.
 • בשלב הבא, תמצא את עצמך על ה- דף קופה סימפלקס – כאן, יש למלא את כל בדיקות האימות.
 • לאחר שתגיש את המסמכים ותעבור את האימות, כרטיס האשראי או החיוב שלך יחויב, והמטבע הציבורי על פי בחירתך יישלח לכתובת הארנק הציבורי שלך. פשוט כמו זה!

ביצוע תשלומי הצפנה של סימפלקס באמת זה, ובכן, פשוט! אם אתה מגיש את המסמכים הנכונים וממלא את כל שדות המידע הנדרשים, אתה לא צריך להיתקל בבעיות בעת רכישת מטבע החילון שבחרת..

נו, אלא אם כן אתה גר במדינה או במדינה שבה סימפלקס אינה פועלת – גם זה אפשרי. אמנם אין הרבה מדינות (ומדינות) כאלה, אך חלקן אינן עומדות בתקנות החוק המאפשרות לפלטפורמה המדוברת לפעול בתוכן. מדינות כאלה כוללות:

 • איי הבהאמה
 • בוצואנה
 • קמבודיה
 • אֶתִיוֹפִּיָה
 • גאנה
 • איראן
 • צפון קוריאה (DPRK)
 • פקיסטן
 • פנמה
 • סרי לנקה
 • סוּריָה
 • טרינידד וטובגו
 • תוניסיה
 • תֵימָן.

גַם, 8 מדינות של ארה”ב:

 • אלבמה
 • פלורידה
 • ג’ורג’יה
 • הוואי
 • ניו מקסיקו
 • אורגון
 • ורמונט
 • וושינגטון

אם אתה גר באחת המדינות או המדינות הללו, למרבה הצער, סימפלקס לא תהיה זמינה לשימושך. שנאמר, אם אתה לַעֲשׂוֹת, למעשה, מתגוררים באחת המדינות או המדינות הללו, כדאי לבדוק כמה חלופות – Coinbase ו בינאנס נתפסים בדרך כלל כבחירות המובילות, אבל יש חילופי יוקרה אחרים לבחירה, גַם.

עמלות

אחת הנקודות האחרונות שעלינו לדון בסקירת הביטקוין של סימפלקס היא העמלות החלים על העסקאות שלך.

סימפלקס גובה דמי המשתמשים שלה בסך עד 5%, תלוי בגודל העסקה, חברת כרטיסי האשראי או החיוב שלך, המיקום שלך וכן הלאה. אמנם עמלות אלה לא יכולות להיות הקטנות ביותר בסביבה, אך הן עדיין מוצדקות מכך שאתה לא רק מקבל את ההזדמנות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיס אשראי, אלא גם מקבל עסקאות מאובטחות ומהירות במיוחד..

קריאה דרך ביקורות סימפלקס של משתמשים שנותרו מקוונות, וגם לא נראה שזו נקודה שנויה במחלוקת.

מסקנות

למרות שעולם המטבעות הקריפטוגרפיים עדיין מאוד אחד מתפתח, ויש הרבה אי וודאות בנושא, כמו חברות סימפלקס מובילים את הדרך לשני החידושים בתחום, וגם הופכים את הקריפטו לידידותי יותר למתחילים ונגיש.

סימפלקס הוא, למעשה, פשוט מאוד לשימוש וידידותי למתחילים. העסקאות הן מהר מאוד (ברוב המקרים), ואתה יכול להיות בטוח שה- בִּטָחוֹן מנכסי הקריפטו וכספי הפיאט שלך יישמרו ללא קשר.

למרות שהפלטפורמה לא יכולה לאכלס את המספר הגדול ביותר של אלטקוינים שונים, היא תומכת בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים שיש. אם אתם מחפשים כניסה קלה לשוק הקריפטוגרפים, ביקורות Simplex המשתמשים בוודאי יפנו אתכם לפלטפורמה זו!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map