מטבע הקריפטו הטוב ביותר של השנה

מטבעות מטבעות הופיעו במחלוקת בשנת 2018, אך עם זאת ממשיכים למשוך משקיעים חדשים בשנת 2021.

עם זאת, רוב המתחילים מתקשים למצוא המטבע הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021. כולנו היינו שם, אז אל דאגה! אני מבין עד כמה זה מבלבל כאשר אתה מתחיל לחפש השקעות חדשות בקריפטוגרפים. ובגלל זה אני כאן כדי לעזור.

אז האם גם אתם מחפשים את המטבעות הקריפטוגרפיים הבאים שישקיעו בשנת 2021? האם אתה מוצא את עצמך תוהה “האם עלי להשקיע בביטקוין?” או “האם עלי להשקיע באת’ריום?”

ובכן, כבר לא תוהה! אני כאן כדי לענות על כל השאלות שלך. בסוף המדריך הזה תוכלו לדעת למצוא מטבעות קריפטוגרפיים להשקעה בשנת 2021. כמו כן, אם המסחר הוא מה שאתם רוצים לעשות, עליכם ללכת על בורסות מטבעות top3: Coinbase, Binance ו- Coinmama.

אבל ראשית, בוא נדבר איתך על הצמיחה האחרונה של מטבעות קריפטוגרפיים.

שוק מטבעות הקריפטו עד כה

הראשון מטבע מוצפן, ביטקוין, הומצא עוד בשנת 2009. זו הייתה רק ההתחלה, ואף אחד לא ממש ידע על ביטקוין עד 2013. בנוסף, איש אפילו לא חשב שזה עשוי להיות המטבע הטוב ביותר להשקיע בו.

עם זאת, מאז 2013, שוק הקריפטוגרפים ראה צמיחה עצומה – צמיחה שקשה היה להתעלם ממנה. יש עכשיו יותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולם נוצרו תוך פחות מחמש שנים.

ברור כי שנת 2017 הייתה השנה בה קריפטו באמת התפוצץ. שווי השוק של המטבעות הקריפטוגרפיים צמח ב -4,000%! שווי השוק של כל מטבעות הקריפטו היה בסביבות 21 מיליארד דולר במרץ 2017, ואילו זה נגמר כעת 454 מיליארד דולר. זה ענקי!

שווי שוק: המחיר הכולל של כל המטבעות שנוספו יחד.

השוק כבר לא רק עוסק בביטקוין. ישנם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שנכנסו לחלל, כגון את’ריום, ליטקוין, ו אַדְוָה. כל אלה ביצעו ביצועים מדהימים בשנה האחרונה וניתן לקרוא לכולם "המטבע הטוב ביותר להשקעה בו".

התרשים הבא מ- CoinMarketCap מראה את הצמיחה של מטבעות קריפטוגרפיים לאורך השנים.

המטבע הטוב ביותר להשקעה בו: שווי שוק כולל.

יש הרבה דברים שנאמרו לגבי עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים. יש אנשים שמאמינים כי שלב הקריפטו לא יימשך זמן רב, בעוד שאחרים חושבים שהם הולכים להיות לנצח.

קשה לחזות את עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים, אבל מה שאני כן יודע זה הפופולריות של מטבעות קריפטוגרפיים רק גוברת. אחת הסיבות לכך שמטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים יותר היא בגלל טכנולוגיית בלוקצ’יין, שהיא הטכנולוגיה העיקרית שמאחורי כל המטבעות הקריפטוגרפיים.

המטבע הטוב ביותר להשקעה: ניתוח תרשימים.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא הדבר הגדול הבא – כן א לבטח פיסת טכנולוגיה ששימש לראשונה את הביטקוין. אינך יכול ללמוד כיצד להשקיע בבלוקצ’יין. במקום זאת תוכלו ללמוד כיצד להשקיע במטבעות הקריפטוגרפיים המשתמשים בבלוקצ’יין (שכולם!)

האם אתה מוכן לברר אודות המטבע הקריפטוגרפי הבא שישקיע בשנת 2021? ובכן, בואו נתחיל.

מהם מטבעות המטבעות הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021?

להלן, תמצא כמה אפשרויות להשקעה הטובה ביותר במטבעות הקריפטוגרפיים בשנת 2021 ואילך (טוב, לפחות בעתיד הנראה לעין).

ביטקוין (BTC)

אם, איכשהו, שמעתם רק על קריפטוגרפיה אחת, זה כנראה ביטקוין. זהו המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר – כרגע יש לו נתח של 40% מסך שווי השוק הקריפטוגרפי! זהו המטבע הקריפטוגרפי הוותיק ביותר והוא עדיין שולט בשוק. לכן, אם הביטקוין ימשיך לגדול כפי שעשה בשנת 2017, השקעה בביטקוין עשויה להיות רעיון טוב לשנת 2021.

מחיר הביטקוין משתנה מאוד מדי יום, וראה שיאים ושפל רבים במהלך השנים האחרונות. התבונן בתרשים הבא ותראה עד כמה המחיר משתנה.

המטבע הטוב ביותר להשקעה בו: תרשים הביטקוין.

המחיר של ביטקוין אחד עבר מסביב 76 דולר (07.09.13) עד לגובה 20,000 דולר בדצמבר 2017. אבל אז, אחרי שביטקוין הגיע לנקודה הגבוהה ביותר שלו בדצמבר, מחיר הביטקוין ירד לסביבות 6000 $ בפברואר 2018 ומאז הוא משתנה. זה מטורף!

כשהמחיר משתנה כל כך בפרק זמן כה קצר, איך מחליטים מהו הזמן הטוב ביותר להשקעה בביטקוין?

ובכן, אנו יכולים לנסות למצוא את התשובות על ידי התבוננות בכמה אירועי עבר חשובים – כאשר המחיר עלה או ירד בכמות גדולה.

 • אירוע מרכזי אחד היה מתי הביטקוין התפצל לשני מטבעות קריפטוגרפיים – ביטקוין ו מזומן ביטקוין. זה קרה ב -1 באוגוסט. משקיעים שידעו על כך השקיעו את כספם לפני הפיצול והניבו רווחים עצומים, כמעט שהכפילו את השקעתם!
 • מחיר הביטקוין ירד לסביבות 10,000 $ בינואר 2018, כמעט מחצית מ -20,000 $ שהיה שווה בדצמבר 2017. משקיעים רבים הפכו מודאגים בשלב זה והחלו למכור את הביטקוין שלהם. זה גרם למחיר לרדת לסביבות 6,000 $ בפברואר 2018.

אם אתה מעוניין השגת ביטקוין, אתה יכול לעשות זאת בקלות באמצעות Coinbase או Binance. שניהם מאובטחים ואמינים ביותר.

השקעה בביטקוין

אם אתה רוצה להשקיע בביטקוין אתה צריך להתעדכן בחדשות ובמגמות האחרונות סביב הביטקוין. כאשר משוחררים חדשות אודות שיפור טכני חדש, כדאי לחשוב על רכישת ביטקוין. אם יש ירידה עצומה במחיר המטבע הקריפטוגרפי המדובר, אז זה יכול להיות זמן טוב לקנות ביטקוין מכיוון שאתה יכול לקנות אותו במחיר נמוך..

המטבע הטוב ביותר להשקעה: מטבעות קריפטוגרפיים.

אם כבר החלטתם להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, אז זה יכול להיות רעיון טוב להתחיל בהשקעה בביטקוין. למרות שפספסת את ההזדמנות הגדולה הראשונה להשקיע, השקעה בביטקוין עדיין יכולה להיות רעיון טוב.

הכל תלוי ב בין אם אתה מאמין בעתיד הביטקוין ובין אם לאו. אם אתה מאמין, אתה צריך לחשוב על השקעה בזה. אם אינך, אני ממליץ לך להתרחק מזה. זה אותו הדבר כמו בכל השקעה אחרת!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אתריום (ETH)

לקראת סוף השנה שעברה, המחיר של את’ריום היה מעט גבוה יותר מ 720 דולר, עם שווי שוק כולל של בסביבות 70 מיליארד דולר. בתחילת 2018 את’ריום טיפס והגיע למחירו הגבוה ביותר של 1423 דולר ב -4 בינואר. בשלב זה, שווי השוק הכולל של את’ריום היה 138 מיליארד דולר!

Ethereum צמח בכ -3,000% בשנת 2017 והפך למטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו, והציב את המקום השני אחרי Bitcoin.

האם אתה שואל את עצמך, “האם עלי להשקיע באת’ריום?”, “האם מחיר אתריום כבר בשיאו?”, או "הוא Ethereum המטבע הטוב ביותר של שנת 2021?". ובכן, האמת היא שאף אחד לא יודע! עם זאת, המידע הבא אמור לעזור לך להחליט האם השקעה באת’ריום היא אפשרות טובה עבורך.

התרשים שלהלן מראה כיצד את’ריום גדל בשנים האחרונות.

המטבע הטוב ביותר להשקעה בו: תרשים Ethereum.

להלן האירועים המרכזיים שהשפיעו ביותר על מחיר אתריום בעבר:

 • Ethereum קיבל השקעה של כ -150 מיליון דולר במאי 2016. כתוצאה מכך, מחירו עלה מ -1 דולר בינואר 2016 לסביבות 14.80 דולר במאי 2016.
 • עם זאת, ב- 18 ביוני 2016, חברי קהילת את’ריום גילו כי האתריום נפרץ. בסביבות 60 מיליון דולר אֶתֶר (המטבע של את’ריום) נגנב בגלל פגם בארנק. זה גרם למחיר Ethereum לרדת מהשיא של 21.52 $ ב -17 ביוני 2016, ל -9.96 $ ב -18 ביוני 2016.

בניגוד לביטקוין, את’ריום אינו רק מטבע דיגיטלי. זהו פרויקט בלוקצ’יין מתקדם יותר. הסיבה לכך היא שאת’רום מציע משהו מיוחד – באמצעות הפלטפורמה של את’ריום, מפתחים יכולים לבנות מטבעות קריפטוגרפיים משלהם.

תאר לעצמך שתרצה לבנות פתרון מבוסס בלוקצ’יין לניהול שרשרת האספקה ​​של העסק שלך. ובכן, בזכות את’ריום, אינך צריך להתחיל מההתחלה. במקום זאת, אתה יכול פשוט לבנות יישום על הבלוקצ’יין של את’ריום. Ethereum מקל על השקת פרויקטים חדשים של בלוקצ’יין.

אז האם Ethereum הוא המטבע הבא שלך להשקעה בשנת 2021?

אני ממליץ לך לחשוב על הוספת Ethereum לרשימה שלך, מכיוון שאני חושב שזה יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקיע 2021.

המטבע הטוב ביותר להשקעה: ניתוח נרות ותרשימים.

ג’וליאן הוספ, מומחה לבלוקצ’יין, אמר כי שווי השוק של את’ריום עשוי לעלות ל -200 מיליארד דולר בסוף שנת 2021. אם התחזית של הוספ תהיה נכונה, מחיר את’ריום יגיע עד 2000 דולר. הסיבה של הוספ מאחורי התחזית מבוססת בעיקר על ICOs (הצעות מטבע ראשוניות) שהחליטו להשתמש בבלוקצ’יין את’ריום בשנת 2018 & 2021.

Ethereum גם מתכננת לשפר את הטכנולוגיה שלהם הרבה השנה, עם פרוטוקולים חדשים כמעט מוכנים לשימוש. אז, היזהר מאתריום!

למידע נוסף על אתריום, קרא את האתר שלנו את’ריום מול ביטקוין להנחות.

אדווה (XRP)

אַדְוָה, ידוע גם בשם XRP, היה מתמודד ראשי למקום המטבע הטוב ביותר בשנת 2017 עם צמיחה של בסביבות 36,000%! כן, קראת נכון. הוא צמח מכמעט 0 דולר בתחילת 2017 והגיע ל -2.4 דולר בדצמבר 2017 – כפי שניתן לראות בתרשים הבא.

כמו כל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים, גם מחיר Ripple ירד בשנת 2018 – נכון לעכשיו הוא נקבע על $ 0.20.

מטבע הקריפטו הטוב ביותר של השנה

אני יודע מה אתה חושב – החמצת הזדמנות נהדרת בכך שאתה לא משקיע את Ripple בתחילת 2017. אמנם זה נכון, אבל Ripple עדיין יכולה להיות אפשרות טובה לשקול כקריפטוגרפי הבא שלך להשקיע בשנת 2021.

למרות שמחירו של XRP אחד נמוך בהרבה ממחירו של ביטקוין אחד, XRP הוא עדיין המטבע השלישי בגודלו של מטבע השוק לפי שווי השוק. במאי 2018 היה לה שווי שוק כולל של כ 35 מיליארד דולר.

אז מה יש ב- Ripple שהפך אותו לפופולרי כל כך בקרב משקיעים?

הסיבה העיקרית לפופולריות של ריפל היא שהיא לא רק מטבע דיגיטלי, אלא גם מערכת תשלומים. Ripple משתמש בטכנולוגיית blockchain כדי לבצע תשלומים בינלאומיים מהירים יותר ובטוחים יותר.

אם ניסית לבצע תשלום בנקאי בינלאומי היום, ייקח 2-10 ימים עד לביצוע העסקה. אותו תשלום, כאשר נעשה באמצעות Ripple, לוקח מספר שניות. כמה מדהים זה!

אבל יש חדשות טובות יותר – מוסדות פיננסיים גדולים רבים כמו אמריקן אקספרס, ג’יי פי מורגן וסנטאנדר כבר משתמשים בטכנולוגיה של ריפל. כמו כן, ריפל עבדה עם הבנק המרכזי בערב הסעודית, LianLian הבינלאומית בסין ובנקים אחרים מרחבי העולם..

המטבע הטוב ביותר להשקעה: מפגש בין משקיעים.

לכן, אם אתה תוהה כיצד להשקיע בבלוקצ’יין, אז אדווה עשויה להיות התשובה הטובה ביותר.

על סמך מה שהסברתי זה עתה, העתיד של ריפל בענף הפיננסי יכול להיות טוב. כדאי להיזהר מ- Ripple וללמוד עוד על השותפויות שלהם. חפשו גם שותפויות חדשות – אם Ripple יחתום על חוזה עם בנק גדול אחר, זה יכול להעלות את מחיר ה- XRP.

המשקיעים שהבינו את השירותים שמציעה ריפל הרוויחו הרבה כסף. אחרי 2017 נהדר, אדווה יכולה להיות רק המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר של שנת 2021.

הערה: עכשיו זה יכול להיות זמן טוב להשקיע ב- Ripple, מכיוון שמחירו ירד ב -70% נמוך יותר מאשר שיא כל הזמנים של 3.4 $ בינואר 2017.

ליטקוין (LTC)

רשימת המטבעות הטובים ביותר שיש להשקיע בשנת 2021 אינה יכולה להיות שלמה בלעדיה ליטקוין. בדיוק כמו Ripple, Litecoin הציגה ביצועים נהדרים בשנת 2017 עם צמיחה של כמעט 8000%.

מחירו של ליטקוין צמח מ בסביבות 4 $ בתחילת 2017 עד שיא של 358 דולר בדצמבר 2017. עם זאת, ממש כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, גם ליטקוין עקבה אחר מגמת המחירים וירדה ל -110 דולר בפברואר 2018.

התבונן בטבלת המחירים של ליטקוין למטה – תוכל לראות את העלייה המהירה במחיר הליטקוין בתחילת שנת 2018. מחירם של ליטקוין וביטקוין הן בעקבות מגמה דומה בשנה האחרונה..

מטבע הקריפטו הטוב ביותר של השנה

Litecoin הוא המטבע החמישי בגודלו של cryptocurrency עם שווי שוק של בסביבות 11 מיליארד דולר. Litecoin ממשיכה לעניין את המשקיעים בגלל הקשר ההדוק שלו לביטקוין, ובכך מספקת סיבה טובה עבור Litecoin להיות ברשימה שלנו עבור מטבע ההשקעה הבא שישקיע בשנת 2021.

Litecoin נוצר בשנת 2011 עד לשפר את הטכנולוגיה של ביטקוין. Litecoin משלים עסקה מהיר פי 4 מאשר ביטקוין. עם זאת, בניגוד לביטקוין, המספר המרבי של ליטקוין מוגבל 84 מיליון – פי 4 יותר מאשר אספקת המטבעות של ביטקוין (21 מיליון).

Litecoin היה המטבע הראשון של קריפטו רשת ברקים עסקה במאי 2017. באמצעות Lightning Network, 0.00000001 Litecoin הועבר מציריך לסן פרנסיסקו תוך פחות משנייה! ברגע ש- Litecoin תתחיל להשתמש ברשת Lightning, זה עשוי להעלות את מחיר ה- Litecoin!

רשת ברקים: טכנולוגיה חדשה המגדילה את מהירות העסקאות ברשת הבלוקצ’יין.

מזומן ביטקוין (BCH)

מזומן ביטקוין הוא שם אחר שידוע למדי בחוגי הקריפטו. יחד עם זאת, עם זאת מדובר בקריפטו שהיה (ועדיין קיים!) לא מעט מחלוקות סביבו.

כמו ברוב הדברים שקשורים לביטקוין, המחלוקת סביב BCH קשורה למושגים של מדרגיות, ביזור, ולהישאר נאמנים לחזון המקורי של ביטקוין (בלוקצ’יין).

אתה מבין, מתוך כל האפשרויות הטובות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיה ברשימה זו, ל- BCH היה אחד מסיפורי ההתחלה המעניינים יותר. הוא נוצר בתור תוצאה של מזלג קשה של ביטקוין. היזמים שהטמיעו את המזלג עשו זאת על מנת לפתור את אחת הבעיות הבולטות של ביטקוין – חוסר מדרגיות.

גודלו של בלוק מזומן של Bitcoin הוא 8 מגה-בתים. בניגוד לכך, גדלי הבלוקים של ביטקוין הם פי 8 קטן יותר1MB.

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, הדעות סביב BCH היו חלוקות למדי מההתחלה. איך זה השפיע על מחירי מטבע הקריפטו? ובכן, תסתכל:

מטבע הקריפטו הטוב ביותר של השנה

בעוד של- BCH היו הרבה תקופות שונות, המחיר שלה היה די יציב כבר הרבה זמן! גם עם כל המחלוקות סביב הקריפטו, ישנם אנשים רבים שעדיין נחושים בדעתם ש- Bitcoin Cash הוא "מטבע החוץ של העתיד". בוודאי אפשרות ראויה לציון, ככל שהמטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה מגיע!

טרון (TRX)

אנשים רבים שמחפשים את המטבע הטוב ביותר להשקעה בו (או בפשטות – את המטבע הטוב ביותר, באופן כללי) מנסים למצוא פרויקט מבוסס בלוקצ’יין שהם יהיו מעוניינים לתמוך.

ובכן, אם זה המצב גם אצלכם, טרון אולי פשוט יעניין אותך לא מעט – זה פלטפורמת שיתוף תוכן שמטרתו להשאיר את המידע האישי שלך בידי האדם שהוא שייך אליו – אתה.

אתה יכול לחשוב על טרון כ האלטרנטיבה ל יוטיוב, אינסטגרם, או אפילו פייסבוק. כל המדיה החברתית ואתרי שיתוף התוכן הללו לאסוף את המידע האישי שלך, ואז שתף אותו עם מפרסמים כדי שיוכלו למקד את המודעות שלך אליך. לא משהו שתצטרך לדאוג לו עם מבוזר פלטפורמה.

כמו בכל אחר "המטבע הטוב ביותר" שם, טרון אינו נקי ממחלוקות, אף על פי כן. רוב הנתפסים "נושאים" סביב הפרויקט הזה למעשה קשור ליוצריו – אף שלעיתים נושאים אלה מושלכים כקמפיינים או שמועות בלבד, אך בכל זאת זה משפיע על הפרויקט.!

השאלה היא – כמה בדיוק? ובכן, תסתכל:

מטבע הקריפטו הטוב ביותר של השנה

אמנם לטרון היו כמה שינויי מחירים משמעותיים, אך נראה שהמטבע מטפס במחיר. אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המעניינים יותר להשקעה בשנת 2021!

EOS (EOS)

EOS הוא פרויקט ייחודי, עד כאן "המטבע הטוב ביותר" מדריכים הולכים. זה לא ייחודי מכיוון שיש מאחוריו איזו טכנולוגיה בלתי נשמעת, או בגלל סיבה טכנית אחרת – זה פשוט אחד המטבעות הנתפסים בצורה החיובית ביותר ברשימה זו!

במבט ראשון, EOS עשוי להופיע מאוד דומה לאת’ריום. זהה ל- ETH, EOS מאפשר לך להתפתח חוזים חכמים, ואפילו לִיצוֹר dApps על הבלוקצ’יין שלו. אז … מה מייחד את EOS, אם כן?

ובכן, מטרת הפרויקט היא להפעיל בלוקצ’יין מבוזר שיאפשר לכם לבצע עסקאות בחינם. ההבדל כאן הוא שרוב המטבעות הקריפטוגרפיים שם לא יכולים להיסחר, לקנות או למכור ללא עמלה.

טבלאות המחירים של EOS נראות כך:

מטבע הקריפטו הטוב ביותר של השנה

ל- EOS היו כמה שינויי מחירים בולטים במהלך השנים האחרונות, אך לאחרונה התייצבה. אם אתה בוחן מטבע זה כמטבע ההשקעה הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021, ודא לעשות מחקר נוסף, ו עקוב אחר החדשות סביב המטבע!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

אסטרטגיות השקעה: בואו נעשה משהו ברור

איך משקיעים מקבלים החלטות שהם רוצים להשקיע בנדל”ן או במניות? האם הם מתחילים לבצע השקעות ברגע שהם חושבים על זה? הניחוש שלי הוא שהתשובה לשאלה זו היא – לא!

לפני שאתה משקיע במשהו, אתה צריך הבנה ברורה של מה יעדי ההשקעה שלך ואיך תשיג אותם. אתה רוצה מושג טוב כמה זמן אתה מוכן לשמור על השקעתך פתוחה, ואיזה סכום רווח אתה שמח לקחת.

אתה צריך להיות באותו חשיבה כשמדובר בהשקעות מטבעות קריפטוגרפיים. לפני שתחליט מה הקריפטוגרפיה הבאה שתשקיע בשנת 2021 עבורך, בוא נדון בשני הסוגים העיקריים של אסטרטגיות השקעה למטבעות קריפטוגרפיים..

זכור כי כל אסטרטגיה שתבחר, היא תמיד חיוני לשימוש בפלטפורמות אמין להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. כמה מהם כוללים את Coinbase ו- Binance.

השקעה במטבעות מטבעות לטווח ארוך

השקעה לטווח ארוך הוא אחד שבו אתה מצפה כי מטבע קריפטוגרפי יביא לביצועים טובים יותר לאורך תקופה ארוכה יותר. פָּשׁוּט! בדרך כלל, הזמן המינימלי להשקעה לטווח הארוך הוא 6 חודשים עד שנה. אמנם, יש אנשים שמתכננים להחזיק את ההשקעות שלהם למשך 5-10 שנים. זה תלוי בך איך אתה בוחר להשקיע; תוכל לבצע את ההשקעה המלאה שלך במכה אחת, או להשקיע בזמנים שונים.

אסטרטגיית השקעה לטווח ארוך

שוב, לפני שתשקיע סכום כלשהו, ​​עליך להיות בעל מושג ברור לגבי יעדי ההשקעה שלך:

 • האם תמכור את המטבע הקריפטוגרפי לאחר פרק זמן מסוים או האם תמכור אותו כאשר הוא יגיע למחיר מסוים?
 • האם תמכור את ההשקעה שלך בבת אחת או שתמכור חלקים ממנה בזמנים שונים?
 • באיזה אירוע היית מוכר את ההשקעה לטווח הארוך בטווח הקצר? לדוגמא, אם נכנסים חוקים חדשים שיכולים להשפיע על מחיר ההשקעה לטווח הארוך, כדאי לך לשקול למכור אותה מוקדם יותר.

לאחר מכן, עליך לערוך מחקר כדי להחליט אילו מטבעות קריפטוגרפיים הם הטובים ביותר כהשקעות לטווח הארוך. אני ממליץ לך לבדוק את הדברים הבאים:

 • האם הטכנולוגיה שלהם טובה יותר מהמתחרים שלהם?
 • האם יש להם צוות חזק של מייסדים ומפתחים?
 • כמה טובה מפת הדרכים / התוכנית שלהם?
 • האם הם פותרים בעיות בעולם האמיתי?

אם אתה באמת מאמין בקריפטוגרפיה בה אתה משקיע, עליך ללמוד להחזיק בהשקעה שלך גם כשהמחירים יורדים. אם אתה ‘נכנס לפאניקה’, אז אתה עלול להפסיד כסף ולהצטער על מכירתך.

סיבות להשקעות ארוכות טווח

 • השקעה לטווח הארוך מקלה על חייך מכיוון שאינך צריך לצפות בשוק כל הזמן;
 • אתה מאמין כי מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים יתנו תשואה טובה יותר לטווח הארוך;
 • אתה באמת מאמין בעתיד המטבע הקריפטוגרפי.

אלה כמה דברים מרכזיים שיש לקחת בחשבון!

השקעת מטבעות קצרים לטווח קצר

השקעות לטווח קצר נעשים בפרקי זמן קצרים יותר בתקווה להרוויח רווחים מהירים. אז, כמה קצרה היא השקעה לטווח קצר?

המטבע הטוב ביותר להשקעה: אנשים המנתחים תרשימים.

השקעות לטווח קצר יכולות לקחת שניות, דקות, ימים, או אפילו כמה חודשים.

כיצד עובדות השקעות לטווח קצר?

בדיוק כמו השקעה לטווח ארוך, אתה צריך שיהיה לך יעדים ברורים עבור ההשקעה שלך. אתה צריך לשאול את עצמך:

 • איזה רווח אתה מצפה להרוויח מההשקעה הזו? זה ייתן לך מושג לגבי המחיר שבו אתה צריך לקנות / למכור את המטבע הקריפטוגרפי.
 • כמה הפסד תקבלו? זה יעזור לך לשלוט בהפסדים שלך אם מחיר המטבע הקריפטוגרפי יירד פתאום.
 • האם יש לך זמן ללמוד ולעקוב אחר שוק הקריפטו והחדשות?
 • האם תוכלו לבצע ניתוחים טכניים של שוק הקריפטו? אם לא, כדאי ללמוד לפני ההשקעה.
 • האם האסטרטגיה שלך לטווח הקצר תניב לך תשואות גבוהות יותר מאשר אסטרטגיה לטווח הארוך?

עליכם לברר איזו מטבע הקריפטוגרפיה הטוב ביותר להשקיע בשנת 2021 לטווח הקצר. מטבעות קריפטוגרפיים שיש להם את הדברים הבאים הם אפשרויות טובות להשקעות לטווח קצר:

 • שווי שוק נמוך;
 • נפח מסחר גבוה – אנשים רבים קונים ומוכרים אותו בכל דקה;
 • כרגע פופולרי בחדשות וברשתות החברתיות;
 • יש לך ICO או שזה עתה סיימת את ה- ICO שלהם – נסה להשיג אותם במחיר נמוך.

בעוד שניתן לסחור גם במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת’רום בטווח הקצר, כדאי שתחשבו השקעה במטבעות הקריפטו החדשים יותר. משקיעים השיגו רווחים עצומים בעבר עם השקעות לטווח קצר – כולל כמה מההשקעות הגדולות אך החדשות ביותר של מטבעות-מטבע NEO, כּוֹכָבִי, יוֹטָה, ו NEM.

מטבע הצפנה הטוב ביותר של השנה

היתרון העיקרי של השקעות לטווח קצר הוא שאתה יכול להרוויח הרבה כסף בפרק זמן קצר – הם הפכו הרבה אנשים לעשירים במהירות. עם זאת, יש להם עדיין את החסרונות שלהם.

אז מה הם?

 • הם לוקחים הרבה זמן ומאמץ מכיוון שאתה צריך לראות את מחירי השוק ללא הרף;
 • זו השקעה מסוכנת יותר ועלולה לגרום להפסדים גדולים יותר בגלל כמה המחיר משתנה בזמן קצר;
 • זה יכול להיות מאוד מלחיץ ורגשי.

קשה לומר איזו אפשרות טובה יותר משתי אסטרטגיות ההשקעה. הכל תלוי ב המטרות והניסיון שלך בשוק המטבעות קריפטוגרפיים.

אם אתה באמת מאמין בפרויקט, אז אני ממליץ לך להשקיע בטווח הארוך. עם זאת, אם פרויקט חדש ומייצר תשומת לב רבה, אז מסחר לטווח קצר יכול להיות האופציה הטובה יותר.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מסקנות

בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים יכולים להעניק לך רווחים עצומים, עליך להיות מוכן לדבר נוסף – להפסיד כסף. זכרו, התחזיות שלכם לא תמיד יהיו נכונות! אף אחד לא באמת יודע מה יקרה למחיר מטבע קריפטוגרפי או כל השקעה אחרת.

האם אתה יודע מה אומרים רוב המשקיעים המומחים במטבעות קריפטוגרפיים? אתה צריך תשקיע רק כסף שאתה לא מפחד להפסיד. זו עצה נהדרת, אז תמיד תזכרו אותה!

אז זה סוף המדריך הטוב ביותר שלנו להשקעה ב- Cryptocurrency 2021. אני מקווה שעכשיו אתה יודע איזו אסטרטגיית השקעה תעבוד הכי טוב עבורך ושיש לך הבנה טובה מה עושה השקעה טובה.

לבסוף, אם תרצה להתחיל לסחור בקריפטוסים, הקפד להשתמש רק אתרי ההחלפה האמינים ביותר, כמו בינאנס אוֹ מטבע בסיס.

המסלול האופייני שתלך צריך להראות בערך כך:

 • בחר ארנק מתאים (ספר ספרים ננו ס ו טרזור הן שתי אפשרויות נהדרות);
 • לך ל חילופי אמינים ואמינים (כגון האמור לעיל מטבע בסיס אוֹ בינאנס);
 • בחר את המטבע הקריפטוגרפי שתרצה לרכוש;
 • בדוק שהכל יהיה מסודר (מפתח ציבורי נכון, כמויות נכונות של קריפטוגרפיה וכו ‘);
 • בצע את התשלום! בהתאם לשיטת התשלום שבחרת, זה עשוי להימשך מ -10 דקות ועד כמה ימים עד שתקבל את הקריפטוסים החדשים שלך.

לחלופין, תוכל גם לרכוש קריפטוגרפיה באמצעות סימפלקס – הדבר הנהדר כאן הוא שהעסקה הולכת להיות הרבה יותר מהר, ותוכלו שלם בכרטיס האשראי שלך, גַם!

איזה מהמטבעות הקריפטוגרפיים שציינתי הוא המועדף עליך? האם יש לך אפשרות לבחור את מטבע הקריפטו הטוב ביותר לשנת 2021?

* הערה: מאמר זה הוא דעה אישית. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן, עליך להתייעץ תמיד עם איש מקצוע.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map