ארנק המטבעות הקריפטוגרפי הטוב ביותר

אז אתה רוצה להסתבך מטבע מוצפן, אבל אתה לא יודע מה ארנק מטבעות קריפטו הוא ו / או מה ארנק המטבעות הטובים ביותר האם? ובכן, במאמר זה, אני אדריך אותך דרך יתרונות וחסרונות של שירותי ארנק שונים – החל מאפליקציות, ארנקי חומרה ועד שירותי אתרים.

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים הם מקומות בהם מאוחסנים כל ‘מפתחות ההצפנה’ שלכם (עליהם נדבר בהמשך). הם קצת כמו מכונות אוטומטיות במקום ציבורי – כל אחד יכול להכניס כסף למכונות האוטומטיות, אבל רק מי שיש לו את המפתחות למכונה האוטומטית יכול להסיר את הכסף.

יש המון סוגים שונים של שירותי ארנק קריפטו. יש שירותי ארנק מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי אפליקציות, שירותים לא מקוונים, ו שירותים מבוססי רשת לבחור מ. עד שתסיים לקרוא מדריך זה, תוכל לבחור את שירות הארנק המתאים לצרכים האישיים שלך התחל לסחור בקריפטו בבטחה וללא דאגות!

ראשית, בואו לגלות עוד מהו למעשה ארנק מטבעות קריפטו.

ארנק המטבעות הטוב ביותר: מהו ארנק מטבעות מטבעות?

ארנק מטבעות קריפטו הוא תוכנית תוכנה, פלטפורמה מקוונת או התקן חומרה המכיל את המפתחות שבהם אתה משתמש כדי לשלוח ולקבל שונים בלוקצ’יין אסימונים מטבעות קריפטו. הוא ממש מאחסן את המפתחות ה’פרטיים ‘שלך ואת המפתחות’ הציבוריים ‘שלך – הדרך המאובטחת של ארנקים עם פנקסי מטבעות קריפטוגרפיים.

זה גם מאפשר לך בדוק את יתרות המטבעות שלך. הממשק, איך התוכנה נראית, עוזר למשתמשים להבין את החזקות המטבעות שלהם (כמה יש להם במטבעות קריפטוגרפיים שונים את’ריום, ביטקוין אוֹ אַדְוָה).

הדרך שבה פועלת בלוקצ’יין היא ש’פנקסים ‘מתעדכנים בכל’ הצמתים ‘ברשת הבלוקצ’יין. פירוש הדבר שכל ‘פנקסי’ בודדים מתעדכנים בו זמנית – ארנק אינו מחזיק בכסף קריפטו, אלא בתיעוד של עסקאות.

ארנק המטבעות הטובים ביותר: ארנק מלא במטבעות קריפטו.

הערה: ‘ספר חשבונות’ הוא מילה נוספת ל’מאגר נתונים ‘. המילה ‘ספר חשבונות’ נפוצה הרבה יותר מ’מאגר נתונים ‘בעולם הקריפטו, כך שתשמע אותה לעתים קרובות!

כמו כן: ‘צומת’ הוא מה שאנחנו מכנים גיקים בקריפטו למחשבים הבודדים המפעילים ומתחזקים את הבלוקצ’יין.

שלא כמו הארנק שבכיסכם, ארנק הקריפטו שלכם אינו אוגר כסף באותו אופן שחשבון PayPal מאחסנים כספים. זה ההבדל המכריע בין ארנקי קריפטוגרפיה לחשבונות כסף מקוונים אחרים.

החשיבות בהגנה על הקריפטו שלך

השקעה בקריפטו אינה קלה. אתה צריך להשיג ארנק קריפטו ולהפקיד כסף בבורסה לקנות קריפטוסים שונים – ואנחנו אפילו לא נדבר על העברות בין בנקים. יש כל כך הרבה חלקים נעים שונים, וכשהם עובדים כמו שצריך, השקעה בקריפטו יכולה להיות קלה. אבל אם חלק אחד מפסיק לעבוד, הכל מפסיק לפעול.

בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים הטלפון הנייד שלך, הכונן הקשיח או האחסון הנשלף שלך הופכים לכספת הבנק. זה מה ש ביזור עשה. על ידי חותך את איש האמצע (בנקים וממשלות), הקריפטו הפך אנשים לעצמאים יותר, אך כל זה בסיכון.


ארנק המטבעות הטובים ביותר: אדם שפורץ מערכת מחשב.

על ידי הפיכתך לעצמאי יותר, זה גם מטיל את כל האחריות עליך לוודא שהמטבעות שלך בטוחים.

בואו נראה דוגמה – הכירו את קודי

כדי להראות לך עד כמה ארנקי הצפנה לא בטוחים, ברצוני להכיר לך קודי בראון. קודי הוא סופר בלוקצ’יין וכותב קריפטו, משקיע ו’פרשן ‘מסביב. עם זאת, אפילו הוא הצליח להפסיד 8,000 דולר בתוך 15 דקות.

הסיפור שלו אמור לגרום לכולם להבין מדוע אבטחת ארנק קריפטו חשובה.

קודי קיבל הודעת טקסט בשעה 23:31. ספק הטלפון הסלולרי שלו שלח לו הודעות ואמר שהוא נמצא בטלפון עם שירותי לקוחות ונוספה אמצעי תשלום חדש. זה הפתיע את קודי, כי הוא לא היה בטלפון לחברת הסלולר.

הוא דאג, אז הוא ניסה להתקשר לחברת הטלפונים הסלולריים שלו, אבל לא הייתה תשובה. בזמן אמת הוא צפה בטלפון שלו מותקף ברשת. הוא ראה גישה לחשבון Gmail שלו וארנק הצפנה שלו נפרץ.

ארנק המטבעות הטובים ביותר: מתקפת סייבר.

הוא ראה את’ריום, ליטקוין, ו ביטקוין נשלח מארנקו לכתובת הארנק של ההאקר. זה בהחלט לא מה אתה רוצה כשבוחרים את הארנק הטוב ביותר של קריפטו.

עד כמה זה יכול לקרות מהר! זה מתקיים יומי, אז אתה צריך לדעת איך להגן על עצמך ולשמור על ההצפנה שלך.

יש מקום בטוח באמת לאחסון המטבע הקריפטוגרפי שלך חָשׁוּב. ארנק הקריפטו שלך הוא חבר שלך בכל מה שקשור להבטחת ההשקעות שלך בקריפטו. החלק הבא יידון היתרונות והחסרונות של הארנקים השונים הקיימים.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סוגים שונים של ארנקי מטבעות

האם אתה רוצה לאחסן קריפטוגרפיה בסמארטפון, במחשב או במצב לא מקוון? יש הרבה דרכים שונות שאתה יכול לעשות בעל ארנק מטבעות קריפטוגרפיים. סעיף זה יפרט את טכנולוגיות הארנק השונות הקיימות, וכן היתרונות והחסרונות מעורב בשימוש בהם.

ארנקי חומרה

ארנקי חומרה הן אחת הדרכים הבטוחות ביותר לאחסון השקעות בקריפטו. הם מה שמכונה “אחסון קר”. המשמעות היא שהיא לא מקוונת והיא מאובטחת יותר מארנקי “אחסון חם” (כמו ארנקי תוכנה או ארנקי רשת). לכן, לדעתי, זה סוג הארנק הטוב ביותר לבחירת cryptocurrency.

ארנק החומרה שונה מארנק הנייר בכך שהוא מספק גָבוֹהַ אבטחה מובנית. ארנק החומרה, שנראה כמו כונן הבזק מסוג USB, הוא בעל אבטחה מתקדמת. המשמעות היא שאנשים לא יכולים לגשת למכשיר ללא הסיסמה הנכונה. זה עוזר לשפר מאוד את האבטחה.

עם זאת, זכרו שלארנקי החומרה יש גם חסרונות. אם הם נפגמים, ייתכן שלא תוכל לשחזר אותם. יתרה מכך, מכיוון שארנקי החומרה הם מכשירים פיזיים, אתם עלולים לאבד אותם. עם זאת, ארנקים קרים מומלצים כמו ספר חשבונות ננו ס לספק לך את זרע מילים שאפשר להתרגל אליו לשחזר אותו.

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano S ושל Trezor One

המחיר הוא חיסרון נוסף. העמלות של ארנקים מבוססי נייר, אינטרנט או אפליקציה הם הרבה פחות מארנקי חומרה. הסיבה לכך היא שאתה קונה בטיחות דיגיטלית. זהו כונן USB עם זיכרון ואבטחה מעולים. הם מתחילים מ- $ 70- $ 99+, וחלקם עולים למעלה מ- $ 2,000 דולר!

אם אתה מתכנן לסחור בקריפטו בקביעות מסוימת ותרצה הגנה על ארנק קריפטו במצב לא מקוון (‘אחסון קר’), ארנקי חומרה הם בחירה טובה. זכור, זה כמו להחזיק כספת. עליכם לזכור את קוד הגישה מכיוון שאף אחד אחר לא יכול לעזור לכם לגשת אליו אם תשכחו את הקוד.

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס הוא אחד הטובים ביותר פופולרי ו ארנקי חומרה אמינים. זה תומך יותר מ -1,500 מטבעות קריפטוגרפיים וממשיך להרחיב את הרשימה. הסיבה העיקרית מדוע Ledger כל כך מומלצת היא אבטחה.

ארנק המטבעות הטובים ביותר: ארנקי ספר.

בדיוק כמו ארנקים קרים אחרים, Ledger Nano S שומר על המפתחות הפרטיים שלכם במכשיר בפועל – לא מקוון, כלומר, אין צורך לדאוג להתקפות סייבר. אתה גם צריך לבחור א קוד סודי ולקבל ביטוי התאוששות בן 24 מילים זה נחוץ למקרה שתשכח סיכה או תאבד את המכשיר שלך.

לדג’ר ננו S יש גרסה משופרת זה נקרא Ledger Nano X. זה נראה כמעט אותו דבר, עם זאת, יש מסך גדול יותר וכמה פונקציות נוספות שמשפרים את השימושיות. מכשירי ספר החשבונות עשויים נירוסטה ההופכים אותם לעמידים בפני נזקים פיזיים.

ספר חשבונות ננו ס עלויות רק 59 דולר, בזמן ספר חשבונות ננו X יותר יקר – 119 דולר. למרות שיש להם מחיר, האבטחה צריכה להיות מעל הכל.

ארנק טרזור

אחד מארנקי החומרה המומלצים ביותר הוא טרזור ארנק. יכולתי לקרוא לזה הארנק הטוב ביותר של קריפטו. זהו ארנק ביטקוין “חסין כדורים” והוא מאובטח יתר על המידה – הוא תומך ב- Windows, Linux, Max ויש לו את אחת מהאפליקציות הטובות ביותר בארנק Android הזמינות להשקעה בקריפטו באחסון קר..

ארנק המטבעות הטובים ביותר: ארנקי טרזור.

לארנק החומרה של Treor יש אימות מלא של שני גורמים, אפליקציית מנהל סיסמאות, והוא תואם אסימוני ERC-20. הוא גם מספק תמיכה בקריפטוגרפים למגוון מטבעות קריפטו שונים, כולל Dash, Bitcoin ו- Ether.

זה קל לשימוש, אתה מחבר את מתאם ה- USB. אתה מתחבר דרך המחשב ותוכל לאפס באמצעות תוכנת הניהול הכלולה. שליטה מוחלטת, ביטחון מוחלט ושקט נפשי מוחלט. הוא גם זעיר ויכול להשתלב בכף ידך.

מחיר טרזור ​​דגם T הוא עולה 169.99 דולר. למרות שזה יקר יחסית, מחיר כזה שווה את זה לגמרי.

KeepKey

KeepKey זה אחר ארנק חומרה מומלץ. יש לו מסך ענק המוגן על ידי מעטפת פוליקרבונט ומאפשר לך לראות את הכתובת המלאה של קריפטו ללא צורך לגלול קדימה ואחורה.

ארנק המטבעות הקריפטוגרפי הטוב ביותר

בהיותו ארנק חומרה, KeepKey באמת מאובטח. זה מספק לך קוד סודי ו זרעי התאוששות. יתרה מכך, יש לו את התכונה הייחודית הזו שמעבירה מעת לעת מספרי קוד, ומגנה עליך מפני העתקת קוד זדוני שלך..

התמחור של KeepKey הוא רק 49 דולר, מה שהופך אותו לאחד מארנקי הקריפטו החומרה המשתלמים ביותר בשוק.

ארנקי תוכנה

ארנקי הצפנה לתוכנה הם “ארנקים חמים”. זה אומר שהם יכולים להיות פרוץ מרחוק בגלל גישה לאינטרנט. אבל אם אתה סוחר בכמויות נמוכות, ארנקי קריפטו של תוכנות שולחניות יכולים להיות הארנק הטוב ביותר עבור קריפטוגרפיה!

Coinbase

כשזה מגיע ל Coinbase, רוב אוהדי הקריפטו מכירים זאת כמחליף. אמנם זה נכון, אך יש לו גם את זה ארנק תוכנה ויכול להיחשב כארנק מקוון או אינטרנט (נדון בהמשך מאמר זה).

סקירת ארנק Coinbase: תכונות אפליקציית Coinbase.

למרות שארנקי התוכנה אינם מאובטחים כמו אלה של חומרה, החדשות הטובות הן שאתה יכול הורד ו השתמש בו בחינם לחלוטין. כמובן, כשמדובר בקנייה או במכירה של מטבעות קריפטוגרפיים, תצטרך לעבור את בורסת Coinbase שגובהה עמלות עבור עסקאות (ממוצע של 3.75% לעסקה) בדיוק כמו כל חילופי הצפנה אחרים (רק העמלות משתנות).

טבלה: המאפיינים העיקריים של ארנק Coinbase ו- Electrum

גרסאות ארנק Coinbase זמינות עבור אפל iOS ו גוגל אנדרואיד משתמשים. אם אתה מבצע עסקאות מרובות ביום, אתה יכול לשמור על חלק מהנכסים שלך בארנקי חומרה או בארנק תוכנת Coinbase ובחלק השני ב חילופי מטבעות המשמש אותך כארנק מקוון ומסחר קל יותר.

פחות ארנקי תוכנה מומלצים

אלקטרום

Electrum זמינה להורדה עבור מערכות הפעלה Windows, Mac OS ו- Linux. זהו ארנק תוכנה שולחני פופולרי, אבל זה גם הכי טכני. אם אתה חדש בביטקוין ובקריפטו, ייתכן שתוכנה זו אינה הבחירה הנכונה עבורך.

ארנק המטבעות הטוב ביותר: ארנק המטבעות הקריפטוגרפי.

היתרון הגדול ביותר של ארנקי תוכנה – כמו Electrum – הוא הגדרת התאמת האגרה. כאשר רשת הביטקוין הופכת עמוסה, העמלות עולות ככל שאנשים ממתינים לאישור עסקה. Electrum מאפשרת למשתמשים לשנות את עמלת העסקה כדי להאיץ את העסקה.

סֵפֶר שֵׁמוֹת

אקסודוס הוא ארנק מעוצב להפליא שתומך בחילופי רב מטבעות, כולל ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, דוגקוין, ו לזנק. זה מאפשר לך לנהל את המפתחות שלך, מציג את ההשקעה שלך בתרשימים קלים להבנה והוא ניתן להתאמה אישית לחלוטין – כלומר, אתה יכול להפוך אותו למושלם עבורך.

ארנק המטבעות הטוב ביותר: ארנק המטבעות של אקסודוס.

ארנקים שולחניים לתוכנה אינם מתאימים לכולם. אם אתה מחזיק בסכומי cryptocurrency גדולים, עדיף השתמש בסוג ארנק מאובטח יותר, כמו ארנק נייר או ארנק חומרה, כגון ספר ספרים ננו ס ו טרזור. ארנק שולחן העבודה של התוכנה טוב יותר מארנק האינטרנט, אך הוא אינו סוג הארנק הצפוני הטוב ביותר שיש.

ארנקים לטלפון נייד

ארנקים מבוססי אפליקציות פופולריים להפליא. איזה מהם הוא ארנק ההצפנה הטוב ביותר של אנדרואיד או אפליקציית ארנק Apple הטובה ביותר? בוא נגלה.

Binance (ארנק אמון)

בינאנס היא אחת האפשרויות הטובות ביותר בכל הנוגע לארנקים TOP לטלפונים ניידים. בעוד ש Binance ידועה יותר בתור חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, יש לה גם את האפליקציה הניידת הרשמית שלה שנקראת ארנק אמון.

ארנק אמון תומך ביותר מ- 40 חסימות, כלומר הוא תומך באלפי מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים. למותר לציין שאם אתה לא יכול למצוא ארנק שתומך באסימון ספציפי, עליך לבדוק את Trust Wallet.

יתר על כן, ארנק קריפטוגרפי זה הוא מבוזר ואינו אוסף אף אחד מהנתונים האישיים שלך. יש לזה מעבדי תשלום מרובים בכרטיס משולב בארנק, כך שתוכל לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים ללא צורך לעזוב את האפליקציה לנייד.

פחות ארנקי טלפון ניידים מומלצים

תַפטִיר

תַפטִיר היא אפליקציית ארנק ביטקוין ניידת זה ממש קל לשימוש ונוח. יש לה היסטוריה חזקה עם הביטקוין ותעשיית הקריפטו בכללותו. Mycelium הושק בשנת 2008 שחקן מוקדם בתחום ארנק הקריפטו – עזרה בהכנת אחד מארנקי המטבעות הטובים ביותר שיש.

ארנק המטבעות הטובים ביותר: ארנק הביטחון של Mycelium.

Mycelium מספקת את שירות הארנק שלה דרך אפליקציה לסמארטפון משתמשים. יש לזה ממשק משתמש קל מאוד לניווט (פריסת האפליקציה). זה קל לשימוש את הכרטיסיות המסופקים כדי לדלג בין משימות שונות – משליחה או קבלת ביטקוין ועד לדאוג לאבטחה ולהגדרות שלך.

Mycelium מספק אבטחת ארנק דטרמיניסטית היררכית. HD היא דרך חכמה יותר להגן על כתובת הביטקוין והמפתחות הפרטיים על ידי אספקת מערכת אבטחת ארנק ביטקוין מסוג All-in-One. יתרון גדול נוסף הוא שמייסליום טועה לעתים קרובות כקוד פתוח.

אבל למעשה, זה משתמש רישיון מקור ההפניה של מיקרוסופט, המספק כיסוי מוגבל לקוד הבסיסי של הטכנולוגיה – עוזר לשמור על אבטחת הטכנולוגיה.

החיסרון הגדול ביותר של Mycelium הוא שירות לקוחות רע ודמי עסקה. יש תמיכת לקוחות מוגבלת מאוד ודמי העסקה הם תנודיים – הם יכולים לקפוץ עם כמה שמשלמים מעל העמלות הממוצעות בשוק עבור עלויות העסקה של ביטקוין.

מצפנה

מצפנה הוא ממש קל לשימוש אפליקציית ארנק מטבעות קריפטוגרפיים. היא מאפשרת תשלומים והחלפה מיידית של קריפטוגרפים מיידית בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים – מדש, מונרו ועד ביטקוין. הפופולריות של Cryptonator היא בגלל תכונת החשבון הרב-מטבעית שלה. האפליקציה מאפשרת לכם לאחסן, לשלוח, לקבל ביטקוין ומטבעות פופולריים אחרים בנוחות הטלפון הנייד שלכם.

Cryptonator הוא ממש גדול באבטחה – כלומר, אתה יכול לסמוך על האפליקציה. זה משתמש טכנולוגיית אבטחה בדרגה בנקאית מה שאומר שהיא משתמשת במערכות אבטחה מקצועיות. זה גם משתמש SLL מוצפן טכנולוגיית חיבור אינטרנט באמצעות HTTPS פרוטוקולי חיבור לאינטרנט שאושרו על ידי Google, ביחד עם אימות דו-גורמי וטכנולוגיית IP מהימנה שיעזרו לספק האבטחה הטובה ביותר מבוססת אפליקציות.

ארנק המטבעות הטובים ביותר: ארנק המטבעות הקריפטונאטורים.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של Cryptonator הוא העיסקה הנמוכה / דמי משלוח בביטקוין (בסביבות 0.00010000BTC). זה מתחת לספקי ארנקי קריפטו אחרים. זה עוזר להפוך את Cryptonator לאחד משירותי ארנקי המטבעות הטובים ביותר שיש.

ל- Cryptonator מוניטין גרוע של שירות לקוחות. זה חסרון גדול. אנשים מחכים לעיתים קרובות לתקופות ארוכות להעברת כסף וזה יכול ליצור בעיות כאשר אנשים יוצרים קשר עם שירותי הלקוחות – ההמתנה ואי הוודאות לא עוזרים.

קופיי

קופיי פותח על ידי ביטפיי, שעשה את זה פופולרי להפליא. זהו ארנק שיש בו ‘נוחות’ טהורה, מה שאומר שהוא מאוד קל לשימוש! הפריסה – אופן פעולתה של האפליקציה ואופן השימוש בה המשתמש – היא פשוט מאוד.

היתרון הגדול ביותר של אפליקציית Bitpay Copay הוא שיש לה אבטחה טובה מאוד – והגדרות פרטיות חזקות – מה שאומר שאתה יכול לסמוך על האפליקציה. היא משתמשת בטכנולוגיית HD חתימה מרובה חתימות מבית Bitpay. זה גם מיועד לשיתוף. זה מה שהופך אותו לארנק הצפנה הטוב ביותר שיש – תוכלו לשתף בקלות עם חברים ובני משפחה, ממש כמו חשבון צ’קים משותף!

טכנולוגיית ה- HD בה Bitpay משתמשת באמצעים אתה יכול לשחזר את הארנק שלך אם משהו ישתבש. זו הבחירה הטובה ביותר עבור משתמשי אפל על פני סוגים אחרים של ארנקים. זהו גם ארנק ההצפנה הטוב ביותר של Android.

ארנק המטבעות הטובים ביותר: ארנק המטבעות של Copay.

החיסרון היחיד הוא בשירות הלקוחות (אנחנו רואים כאן דפוס, לא?). זו בעיה עם כל ספקי האפליקציות / אינטרנט – רבות הן חברות זעירות ועם מאות אלפי משתמשים, ולכן שירות לקוחות הוא נושא.

בסך הכל, מה שמצאנו זה ארנקי קריפטו מבוססי טלפון יכולים להיות שימושיים מאוד. יש בעיות באבטחה, אך ארנקים המשתמשים בטכנולוגיות HD ו- 2FA הם באמת בטוח. הם משתמשים במערכות אבטחה קוליות ומספקים תמיכה סבירה. הבעיה הגדולה ביותר היא שירות הלקוחות – בכל הדוגמאות לעיל יש שירות לקוחות בינוני למדי.

ארנקים ניידים הם בהחלט שימושיים מאוד בדרכים, אך האם הם סוג הארנק הטוב ביותר של קריפטו? בואו נבדוק את האחרים לפני שנחליט.

ג’קסקס ליברטי

Jaxx עשירה בכל מיני תכונות, הגרסה המחודשת של ה- Jaxx הקודמת מתאימה לא רק לניידים אלא גם גם שולחן עבודה עם סיומות אינטרנט.

בניגוד לחסרונות הארנק שהוזכרו בעבר, תמיכת הלקוחות של Jaxx Liberty היא אחד היתרונות שלה. אנשי מקצוע מאומנים היטב נמצאים שם כדי להפוך את חוויית המשתמש לחלקה עוד יותר.

הארנק מאפשר לך להתאים אישית ולהתאים רק כדי להציג את האסימונים והמטבעות שאתה רוצה, לא את כולם בבת אחת. הממשק תוכנן באופן שיעזור לך להבין מספרים באמצעות דיאגרמות, לוחות מחוונים ותרשימים.

ארנק המטבעות הטובים ביותר: Jaxx.

על מנת לשמור על בטיחות כל חפצי הקריפטו שלך, Jaxx Liberty נותן לך שליטה מלאה על המפתחות שלך ותוכל לייבא או לייצא מארנקים אחרים שלך. זה אומר ש הכל תלוי בך, והארנק אינו כולל את עצמו בתהליך ואין לו כל אחריות למעשיכם.

בדיוק כמו כל ארנק אחר, ג’קסקס ליברטי גם כן חל עמלות על העסקאות שלך. אמנם ראוי להזכיר כי העמלות הללו אינן נגבות על ידי הארנק עצמו, אך הן נשלחות לכורים ברשת.

לסיכום, למרות העובדה שאין תכונות 2-FA, ג’קסקס ליברטי בהחלט שווה את תשומת לבכם. ממשק ידידותי למשתמש ותמיכת לקוחות מאומנת היטב יענו על כל שאלותיכם באופן מיידי.

ארנקי אינטרנט

ארנקי רשת אינם מאובטחים לחלוטין – לעולם אינך מקבל גישה למפתחות הפרטיים שלך. במקרה הטוב, הם מהווים מקום זמני להעברת קריפטו ממקום אחד למשנהו. עם זאת, חשוב להזכיר כי הכל מסתכם בשאלה – עד כמה אתה סומך על ספק?

Coinbase

אחד הספקים האמינים ביותר הוא Coinbase. כאמור יש לו גם תוכנה וגם ארנקים מקוונים. Coinbase היא בורסת קריפטו מקוונת פופולרית המאפשרת לכם לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בכסף פיאט (דולר, יורו וכו ‘). כאשר אתה קונה את הקריפטו שלך ב- Coinbase, הוא נשמר בארנק אינטרנט של Coinbase.

הדבר הרע בארנקי האינטרנט זה הם מסוכנים בהרבה מארנקי תוכנה – אם השרת של Coinbase נפרץ, אתה עלול לאבד את כל המטבעות שלך. עם זאת, ככל הידוע, מעולם לא נפרץ Coinbase.

ארנק המטבעות הקריפטוגרפי הטוב ביותר

לפני כמה שנים, הר גוקס ו מטבע צ’ק, שתי פלטפורמות קריפטו גדולות נפרצו. במהלך פריצות אלה, אבד קריפטוגרפי בשווי מאות מיליוני דולרים. אנשים איבדו את הקריפטו שלהם והר. חברת גוקס פשטה את הרגל.

לכן, אם תבחר לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנקים מקוונים, עליך לבחור לפחות ספק שאתה סומך עליו. Coinbase היא אחת האפשרויות האמינות ביותר.

שיהיה ברור: הייתי לעולם לא ממליץ להשאיר את המטבע הקריפטוגרפי שלך בבורסה!

ארנקי נייר

ארנקי נייר הן אחת הדרכים הבטוחות ביותר לאבטחת המטבע הקריפטוגרפי שלך – הן דרך לא מקוונת להחזיק מטבע מטבע. במילים פשוטות, זה ממש מדפיס קודי QR המייצגים את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך. רשת ביטחון לא מקוונת זו אומרת שיש לך שליטה מוחלטת בהשקעות שלך ב- cryptocurrency. זהו אחד הפורמטים הטובים ביותר של ארנקי קריפטוגרפיה שקיימים!

למרות זאת, ארנקי נייר אינם מתאימים לכולם. אם אתה סוחר מדי יום או שבועי, השימוש במפתחות נייר יהיה קשה מאוד לניהול – אתה תשתמש בהרבה קודי QR.

ארנק הנייר מתאים ביותר למשקיע הקריפטוגרפי לטווח הארוך. אם אתם מתכננים לקנות בגדול, לטווח הארוך, שימוש בארנקי נייר יכול לספק לכם את השקט הנפשי האולטימטיבי, מכיוון שזו אחת הדרכים הבטוחות ביותר לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלכם.!

ארנק המטבעות הטובים ביותר: ארנק נייר ביטקוין.

שירותים כמו BitcoinPaperWallet.com לאפשר למשתמשים להדפיס ארנקי נייר ביטקוין לפיתרון האחסון הטוב ביותר של ביטקוין במצב לא מקוון. אתה יכול לקנות ארנק נייר לא מקוון חסון טפל עם זמינות מלאה של קוד QR. שירותים כמו BitcoinPaperWallet.com יכולים לספק ביטחון השקעות לטווח ארוך לביטקוין.

כדאי לשים לב שארנקי נייר צריכים להיות מאוחסן בבטחה. כל נזק למים, סביבה או שריפה עלול לגרום לאובדן מלא של הקריפטו שלך. אתה עלול לאבד הכל – אבל זה נכון עם כל הארנקים, אם הם נפרצים או הולכים לאיבוד.

זה על להיות אחראי – שמירה על הקודים שלך. אנו ממליצים לאחסן עותק של ארנק הנייר אצל בן משפחה מהימן במידת האפשר. בדרך זו, יש לך גיבוי של המפתח הפרטי שלך אם המקור שלך אבד או ניזוק.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

סיכום & המלצות

מדריך זה ניסה לאחד את כל הארנקים השונים הזמינים עבור משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים. כל משקיע קריפטו, סוחר ומשתמש יזדקק לארנק, אז זה בידכם לבחור את ארנק הקריפטו הטוב ביותר שלכם.

מה שגילינו היה ש”ארנקים חמים ” אינם בטוחים ב 100% – הם טובים רק לעסקאות קטנות. דוגמאות ל”ארנקים חמים “כוללות ארנקים של תוכנות שולחניות וארנקים מבוססי אפליקציות / אינטרנט. "ארנקים קרים", מצד שני, הם הרבה יותר טובים להחזקת cryptocurrency לטווח ארוך. דוגמאות לארנקים קרים כוללים ארנקי נייר וחומרה.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano S וארנק Coinbase

הנה הרשימה עם הארנקים הטובים ביותר של קריפטוגרפיה שכללנו במאמר זה:

אני מאמין ארנקי חומרה הם הסוג הטוב ביותר בארנק הקריפטו, עם ארנקי נייר לא הרחק מאחור!

הקפד לחשוב על אבטחת הארנק לפני שאתה בסופו של דבר כקורבן ולקבל פריצה של הארנק שלך כמו שקודי בראון עשה! אתה לא רוצה שגנוב את הקריפטוגרפיה שלך שהרווחת קשה, נכון? קח אחריות, השתמש בשירותי ארנק טובים ושמור על הבטחת הקריפטו שלך!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map