כריית מונרו: מדריך מלא כיצד לכרות את מונרו

בשוק התחרותי ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים, מונרו (XMR) יצרה לעצמה מקום. נוצר באפריל 2014, היום זה המטבע הקריפטוגרפי העשירי בגודלו עם שווי שוק שֶׁל 1,5 מיליארד דולר.

מונרו הפכה למועדפת בקרב משקיעים וכורים בגלל הביצועים החזקים שלה בשנה שעברה. זה עלה מ 10 דולר בינואר 2017 ל 494 דולר בינואר 2018, תוך מתן תשואה של כ- 4800% למשקיעים שלה. האם זה לא מכה?

אז אם אתה חושב על כריית מונרו, אז אתה לא לבד. הצמיחה שחווה מונרו בשנה שעברה הביאה תשומת לב רבה לכריית XMR.

כריית מונרו עשויה להיראות מבלבלת, וייתכן שיש לכם שאלות רבות כגון: איך זה עובד? איזה סוג תוכנה וחומרה אני צריך? איך אני מתחיל? כמה זמן לוקח לכרות XMR אחד?

אבל הנה החדשות הטובות – היום אענה לכל השאלות הללו ועוד רבות הקשורות לכריית מונרו. אז בסוף המדריך הזה תהיה לך הבנה ברורה של מה זה כריית מונרו, והאם אתה צריך לעשות את זה או לא.

לפני שקופצים לכרייה, חשוב שתדעו שיש דרך כל כך קלה יותר להשיג מונרו מאשר לכרות אותו. פשוט בחר א חילופי קריפטו שתומך במונרו ויש לך את זה בארנק בזמן קצר. אם אין לך מושג מאיפה להתחיל, שקול את Coinbase ו- בינאנס.

אז בואו נתחיל!

מונרו כרייה: מה זה מונרו (XMR)

מונרו, כאילו ביטקוין, הוא מטבע דיגיטלי בעזרתם ניתן לשלוח ולקבל תשלומים. תארו לעצמכם שקרל רוצה לשלם 100 דולר לאווה, והם מסכימים לעשות את העסקה במטבע קריפטוגרפי. קרל יכול לבצע את התשלום באמצעות ביטקוין, ליטקוין, מונרו, או כל מטבע קריפטוגרפי דומה אחר.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אז מדוע קרל ישתמש במונרו?

במה מונרו שונה מביטקוין?

אם קרל ואווה רוצים שהעסקה שלהם תישאר בלתי ניתנת למעקב ופרטי, אז מונרו עשויה להיות האופציה הטובה ביותר שלהם.

תן לי להסביר זאת עוד:

אם קרל שולח לאווה קצת כסף באמצעות הביטקוין, העסקה גלויה לכולם ברשת. כל אחד יכול לראות מיהו השולח מי המקבל. המשמעות היא שעסקאות שנשלחות בביטקוין הן פומביות וכולן רואות שם.

למרות שביטקוין כן מבוזר, זה לא פרטי. מונרו, לעומת זאת, כן גם מבוזרים וגם פרטיים. הטכנולוגיה של מונרו מאפשרת לכל העסקאות להישאר 100% פרטי ובלתי ניתן למעקב.

כריית מונרו: מטבעות מונרו נערמים מול מסך מחשב.

אם העסקה נעשית באמצעות מונרו, אז קרל ואווה הם שני האנשים היחידים שיידעו על עסקה זו. אין מישהו אחר ברשת מונרו שיכול היה לגלות שעסקה זו התרחשה אי פעם.

הפרטיות שמציע מונרו היא שהפכה אותה לפופולארית כל כך. מכיוון שאנשים מסוימים חשים לא בנוח להודיע ​​לאחרים על מה הם מוציאים את כספם.

בנוסף לפרטיות מוחלטת, הנה עוד כמה מאפיינים ייחודיים אחרים של מונרו:

מונרו הוא פטרייתי

נשמע מורכב? נו, זה לא. למעשה, זה מושג פשוט מאוד.

פטריות פשוט אומר שיחידות מטבע (או נכס) הן להחלפה. לדוגמא, שטר של 100 דולר יכול להיות מוחלף על ידי שטר נוסף של 100 דולר, או אפילו שני שטרות של 50 דולר. זה מה שעושה מטבע פיאט (USD, EUR, JPY וכו ‘) פטריות.

ביטקוין אינו פטרי. הסיבה לכך היא שמישהו עלול לסרב לקחת ביטקוין ששימש בעבר בו עסקאות לא חוקיות. זה אפשרי מכיוון שכולם יכולים לראות את העסקאות שבוצעו ברשת הביטקוין.

אז, ייתכן שיחידה אחת של ביטקוין אינה ניתנת להחלפה עם ביטקוין אחר, אך זה לא המקרה עם מונרו. מכיוון שאיש אינו יודע דבר על העסקאות הקודמות של מטבע מונרו, כולם נחשבים שווים והם ניתנים להחלפה זה עם זה..

מונרו כרייה אינו דורש ASIC

An ASIC (מעגל משולב ספציפי ליישום) הוא סוג מיוחד של חומרה המשמשת כריית ביטקוין. ASIC יכול לעלות בכל מקום שבין 600 ל -1,000 דולר, מה שהפך את כריית הביטקוין ללא אטרקטיבית עבור אף אחד חוץ ממקצוענים.

למרבה המזל, כריית מונרו אינה מחייבת אותך לרכוש ASIC. במקום זאת, כריית מונרו יכולה להתבצע באמצעות המחשב שלך מעבד/GPU. זה הפך את מונרו לאופציה טובה למתחילים ואנשים אחרים שלא רוצים להשקיע הרבה כסף כדי להתחיל בכרייה.

כריית מונרו: אוהד GPU.

אז, עכשיו כשאתה יודע קצת יותר על מונרו ואיך זה שונה מביטקוין, הגיע הזמן למצוא תשובה לשאלה הבאה שלך – מה זה כריית מונרו?

מה זה מונרו כרייה?

בזמן כתיבת שורות אלה יש סך של 15,829,795 XMR במחזור. מספר זה ימשיך לגדול עד שיהיו במחזור 18.4 מיליון מטבעות מונרו.

אז איך נוצרים מטבעות חדשים של מונרו?

התשובה היא פשוטה – כריית מונרו!

כורים מונרו מופיעים שתי משימות חשובות:

 1. בדוגמה הקודמת, נניח שקרל שולח 100 דולר לאווה באמצעות העברה בנקאית. בתרחיש זה מתפקידו של הבנק לוודא שיש לקארל מספיק יתרה בכדי לבצע את התשלום בסך 100 דולר לאווה. לאחר שהבנק מאשר את העסקה הזו, הם רושמים אותה על מנת שניתן יהיה להתייחס אליה בעתיד.

כעת, אם קרל היה שולח את ה -100 דולר לאווה באמצעות מונרו, אז מי יאמת ויקליט את העסקה הזו? התשובה היא: כורי מונרו! זה מסיר את הצורך בבנקים לאשר עסקאות.

 1. שאלה שעולה לעתים קרובות היא: מה יש לכורים? ובכן, הם מתוגמלים במטבעות XMR בכל פעם שהם מאמתים עסקה ברשת מונרו. בכל פעם שהם משתמשים במשאבים שלהם לאימות קבוצת עסקאות (הנקראות בלוקים), הם מתוגמלים במטבעות חדשים של מונרו!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

תגמולי כרייה של מונרו

התגמול הנוכחי לאימות (כרייה) חסום עסקה אחד הוא בסביבות 4.99 XMR, בתוספת עמלת עסקה של 0.06573 XMR.

אז, מה קורה לתגמול של הכורה אחרי שמכרו 18.4 מיליון מטבעות מונרו?

הנה החדשות הטובות: לאחר שהגיעו ל 18.4 מיליון מטבעות XMR, מטבעות חדשים מתווספים למערכת בקצב אחיד של 0.3 XMR לדקה. המטבעות החדשים הללו ישמשו לתגמול של הכורה ולשמור עליהם תמריצים לכרייה.

האם אתה יודע כמה זמן לוקח לכרות מטבע מונרו אחד?

מכרה בלוק של מונרו כל 2 דקות, ואנחנו יודעים שהתגמול הנוכחי בגין חסימת עסקאות כרייה הוא 4.99 XMR. לכן, על ידי ביצוע המתמטיקה הפשוטה, אנו יודעים כי XMR ממוקש כל 24 שניות.

עכשיו שאתה יודע מה זה כריית מונרו ולמה זה נדרש, יהיה לך קל יותר להבין איך לכרות את מונרו.

כריית מונרו: כיצד לכרות את מונרו

כפי שציינתי קודם, אינך צריך לרכוש חומרה מיוחדת לכריית XMR. כל מי שיש לו מחשב יכול לכרות את מונרו. עם זאת, ככל שחומרה חזקה יותר, כן ייטב.

יש כמה דרכים לכרות את מונרו, אבל לפני שנכנס לזה, אתה צריך לדעת מה זו בריכת כרייה של מונרו.

בריכת כרייה מונרו

לפני שתתחיל לכרות, עליך להחליט אם אתה הולך שלי מונרו לבד, או שתהיה לך הצטרף לבריכת כרייה מונרו.

בבריכת כרייה קבוצת כורים של מונרו מתכנסת ומשלבת את כוח החומרה שלהם. זה נותן להם סיכוי טוב יותר לאמת עסקאות (כן, התחרות קשה!). התגמול שהם מקבלים מכרייה מתחלק גם בין בריכת הכרייה. מרבית בריכות הכרייה מחייבות אתכם דמי בריכה, שהוא בדרך כלל בטווח של 0-2%.

כריית מונרו: מדריך מלא כיצד לכרות את מונרו

תאר לעצמך שאתה תורם 5% לסך החומרה הכולל של מאגר הכרייה שאתה נמצא בו … המשמעות היא שתקבל גם 5% מסך התגמולים שהרווחת מאגר הכרייה מונרו..

כריית יחיד (כרייה בעצמך) לא מומלץ למתחילים. כריית יחיד לא תזכה אתכם בתגמולים אלא אם כן אתם מוכנים להשקיע כסף רב בחומרת הכרייה.

תוכלו לבחור מבין בריכות הכרייה הרבות של מונרו בשוק. תוכל למצוא את רשימת בריכות הכרייה המובילות של מונרו למטה.

דמי בריכה: 1%

מספר הכורים: 32157

דמי בריכה: 0.6%

מספר הכורים: 10339

דמי בריכה: 1%

מספר הכורים: 30132

דמי בריכה: 2%

מספר הכורים: 2191

דרכים לכרות את מונרו

החלק החשוב ביותר בכרייה הוא שיהיה לך חומרת כרייה מונרו נכונה. יחד עם החומרה, אתה זקוק גם לתוכנת כריית מונרו שתעזור לך להתחבר לבריכת כרייה של מונרו.

כריית מונרו: מטבע מונרו על מעבד.

כפי שציינתי קודם, אינך זקוק ל- ASIC מיוחדים לכריית מונרו. ניתן לעשות זאת באמצעות מעבד או GPU. אך לפני שתמשיך, עליך לדעת את שני הגורמים החשובים ביותר בעת בחירת החומרה שלך.

עליכם לחפש:

 • קצב חשיש גבוה – אתה יכול לחשוב על קצב חשיש כ כוח העיבוד של החומרה.
 • צריכת חשמל נמוכה – חשמל הוא העלות הגדולה ביותר של כרייה.

כעת אתאר את שלוש אפשרויות החומרה והתוכנה הפופולריות ביותר.

כריית יחידת עיבוד מרכזית (CPU)

אתה יכול לבחור להשתמש במעבד הנוכחי שלך, או שאתה יכול לרכוש אחד חדש. אם אתה מתכנן לקנות מעבד חדש, אז AMD אופטרון ו אינטל Xeon מעבדים הם שניים שהייתי ממליץ עליהם.

עלות – 50 דולר

קצב האש – 415 שעות / שניות

עלות – 150 דולר

קצב האש – 130 שעות / שניות

ברגע שיש לך את המעבד הרצוי, יהיה עליך להוריד תוכנת כרייה מונרו. אתה יכול לשקול להשתמש מעבד XMR-STAK מכיוון שהיא אחת מתוכנות הכרייה הפופולריות ביותר של מונרו – תוכלו להוריד אותה כאן.

אם אתה משתמש ב- Windows, עליך להוריד xmr-stak-cpu-win64.zip (מוצג בתמונה למטה). חיובי XMR סטק דמי פיתוח של 2%, אלא אם כן תוכל לקמפל את קוד המקור בעצמך.

כריית מונרו: קוד מקור.

אם כבר יש לך מעבד, זה לוקח רק כמה דקות להתחיל בכרייה! פשוט התקן את התוכנה, הצטרף לבריכת כרייה, ואתה מוכן לצאת לדרך.

כרייה עם יחידת עיבוד גרפי של AMD (GPU)

אם אתה רציני לגבי כריית מונרו, אז שימוש ב- GPU הוא אפשרות טובה יותר. למרות שהוא דורש השקעה גדולה יותר, הוא מציע שיעור חשיש גבוה משמעותית.

כרטיסי גרפיקה של AMD הם אפשרות מצוינת לשקול עבור כריית GPU Monero. שקול לרכוש AMD R9 280x או ללכת ל- AMD Radeon Rx 580 העדכני יותר.

עלות – 140 דולר

קצב Hash – 500 שעות / שנייה

 • AMD Radeon Rx 580:

עלות – 300 – 400 דולר

קצב האש – 575 שעות / שניות

לאחר שהתקנתם את כרטיס המסך במחשב האישי או במחשב הנייד, בצעו את אותם השלבים שהייתם עושים אם הייתם כריית מעבד.

תוכנת הכרייה הטובה ביותר של מונרו בעת שימוש בחומרת AMD GPU היא גם XMR-STAK-AMD. אתה יכול להוריד את המהדורה האחרונה שלהם כאן.

כריית מונרו: מדריך מלא כיצד לכרות את מונרו

לאחר שהתקנתם את התוכנה במחשב שלכם, יהיה עליכם לשנות את הגדרות הבריכה כדי שתוכלו להצטרף למאגר שבחרתם.

כרייה עם Nvidia GPU

באמצעות כרטיס גרפי של Nvidia היא דרך פופולרית נוספת לכרות את מונרו. ישנם מספר דגמים שתוכלו לבחור מהם, הכל תלוי בתקציב שלכם. כדאי לשקול להשתמש באחת מהאפשרויות הבאות:

 • Nvidia GTX 1070:

עלות – 400 – 500 דולר

קצב Hash – 505 שעות / שניות

 • Nvidia GTX 1080:

עלות – 550 – 650 דולר

קצב Hash – 600 שעות / שניות

מבחינת תוכנה, ניתן להשתמש ב- XMR-STAK-NVIDIA, אך CCMiner נחשבת לאופציה טובה יותר. אתה יכול להוריד את המהדורה האחרונה של CCMiner כאן. הקפד לבחור את ccminer-x64-2.2.4-cuda9.7z, אם אתה משתמש במערכת הפעלה של Windows.

מוריד קבצים בינאריים של כריית מונרו

אלו הן כמה מהשיטות הטובות ביותר לכריית מונרו באמצעות שילוב של חומרת כרייה מונרו ותוכנת כרייה מונרו. אבל יש דבר אחרון לפני שתתחיל לכרות – הגדר את ארנק מונרו שלך.

ארנק מונרו

אין הרבה אפשרויות כשמדובר בבחירת ארנק מונרו. ארנקי חומרה (הנחשבים לבטוחים ביותר) זמינים כעת גם למטבעות מונרו: הם נתמכים על ידי ספר חשבונות ננו X ו טרזור ​​דגם טי. ארנקים אלה נחשבים כיום ל הבטוחים ביותר בשוק.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

שניים מהארנקים הפופולריים ביותר, אשר מופיעים גם כן באתר האתר הרשמי של מונרו הם:

 • MyMonero ארנק אינטרנט: פשוט היכנסו לאתר שלהם וצרו חשבון כדי להתחיל להשתמש בו.
 • מונרו: זהו ארנק נייד הזמין רק למכשירי אנדרואיד.

כריית מונרו: ארנק אנדרואיד Mjonerujo למונרו.

באתר הרשמי שלהם הם הצהירו כי קהילת מונרו מימנה א ארנק חומרה ייעודי שנמצא כעת בעיצומו. גם Ledger Nano S עובד על שילוב מונרו בארנקי החומרה שלהם.

אז, נקווה שזה יקרה בקרוב!

כעת עליך להבין היטב את כל ההיבטים של כריית מונרו. עם זאת, ייתכן שעדיין תוהה אם עליך להתחיל בכריית XMR או לא?

אתה צריך לכרות את מונרו?

אתה רוצה לכרות את מונרו כדי להרוויח, נכון?

ובכן, בזמן כריית מונרו יכול להיות מִשׁתַלֵם, זה תלוי בהרבה גורמים, והחשוב שבהם הוא:

 • קצב האש: כמה החומרה שלך חזקה.
 • צריכת חשמל: כמה חשמל החומרה שלך משתמשת.
 • עלות לקוו”ש: כמה עולה החשמל שלך ליחידה.
 • דמי בריכה: התשלום עבור בריכת הכרייה אליה אתה מצטרף.
 • עלות ראשונית של הגדרת החומרה.

אתה יכול לנסות להשתמש במחשבון רווחיות של כריית מונרו באופן מקוון! אנחנו ממליצים מחשבון הכרייה של CryptoCompare.

הרווחיות של הכרייה תלויה גם היא מחיר ה- XMR. מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים יכולים לעלות ולרדת במהירות רבה, ולשינויים במחירים אלו יש השפעה על רווחיות הכרייה שלכם.

זה לגמרי תלוי בך אם אתה רוצה להתחיל לכרות. שקול את הגורמים לעיל ואז קבל את החלטתך. רק תזכור – ככל שאתה משקיע יותר, ככל שתקבל תגמול גבוה יותר.

מסקנות

אז עכשיו יש לך הבנה טובה מה זה מונרו וכיצד הוא שונה מביטקוין. אתה יודע גם מה זה כריית מונרו והדרכים השונות לעשות זאת.

כריית מונרו עשויה להיות רווחית או לא, הכל תלוי בגורמים הבאים: קצב חשיש, עלות חשמל, עלות חומרה, וכן הלאה.

אם אתה מרגיש שכריית מונרו מתאימה לך, תוכל להשתמש במידע במדריך זה כדי להתחיל בכרייה!

עם זאת, אם החלטתם שתרצו לנקוט בדרך חלופית של השקעה במטבעות קריפטוגרפיים, תוכלו פשוט לרכוש כמה בפלטפורמות כגון Coinbase ו- בינאנס.

כמו כן, ברגע שאתה קונה או מכרה את מונרו, תזדקק לארנק מטבעות קריפטוגרפי מאובטח. לשקול אלה חומרה, כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T!

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

אז, האם אתה מתכוון להתחיל בכריית מונרו? תודיע לנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map