סקירת פולוניקס

בוודאי שמעתם כבר על הבורסה הפופולארית בשם פולוניקס, אולם כיצד תוכלו לדעת אם היא מתאימה לכם? אל תדאג, מכיוון שאני הולך לתת לך סקירה מלאה של Poloniex על כל מה שאתה צריך לדעת!

ראשית, אני אתן לך קצת מידע רקע על מה זה Poloniex ואיפה זה מבוסס. אחרי זה, אני הולך לתת לך השלמה רשימת היתרונות והחסרונות שלה, ואחריו הסבר שלהם לוח זמנים בתשלום. אענה גם על אחת השאלות החשובות ביותר, "האם Poloniex בטוח?".

לבסוף, אני גם אתן לך מדריך צעד אחר צעד כיצד להגדיר את חשבונך, וכן כיצד להשתמש ב- Poloniex, עם כמה תמונות מועילות באמת!

אז למה אתה מחכה? קפצו ישר לסקירת Poloniex כדי לגלות הכל אודותיה.

יתרונות

 • חברה אמריקאית
 • אין צורך באימות
 • עמלת מסחר נמוכה
 • תמיכת לקוחות טובה

חסרונות

 • נפרץ בשנת 2014

שורשי פולוניקס

פולוניקס הוא חילופי מטבעות זה היה הראשון הושק בשנת 2014 מאת טריסטן ד’אגוסטה. משרדי החברה ממוקמים בדלאוור בארה”ב, כלומר, הם פועלים במדינה מוסדרת מאוד.

Poloniex מאפשרת למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים, הכוללים מטבעות פופולריים כמו ביטקוין ו את’ריום, כמו גם פחות פופולריים.

הבורסה פופולרית מאוד, עם מחזורי מסחר יומיים של יותר מ -100 מיליון דולר! הם מרוויחים את כספם על ידי תשלום עמלה על סחר יומיומי המתבצע באמצעות הפלטפורמה שלהם, שעל הקונה וגם המוכר לשלם.

סקירת Poloniex: דף הבית.

עבור סוחרים מנוסים יותר, Poloniex מציעה גם שירותים נוספים כגון מסחר בשוליים ואפילו הלוואות פולוניקס. אתה יכול אפילו להפוך את הלוואות Poloniex לאוטומטיות באמצעות בוט להלוואות Poloniex, כגון אייוורן.

פתק: הלוואות פולוניקס זה כאשר המשקיעים לווים כסף כדי שיוכלו לקנות סכומים גדולים יותר. כשעושים זאת באמצעות Poloniex, המשקיעים לווים כספים ממשתמשים אחרים, שמרוויחים ריבית בנוסף למה שהם מלווים!

אז עכשיו כשיש לך סקירה על מה שהם עושים, החלק הבא של סקירת Poloniex שלי יסתכל על היתרונות והחסרונות שלהם.!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

סקירת פולוניקס – דמי פולוניקס

הגיע הזמן לבחון את דמי המסחר של Poloniex.

להלן טבלה של דמי פולוניקס:


סקירת פולוניקס

כפי שניתן לראות בתרשים התמחור שלעיל, כמות מקסימלית אתה תשלם הוא 0.125%.

תוכלו גם להבחין שככל שתתחילו לסחור יותר, העמלות יורדות. זה מבוסס על הסכום שאתה סוחר כל 30 יום.

Poloniex מציעה עמלות נמוכות יחסית, עם זאת, לא נמוכות כמו בינאנס שהוא מתחרה ישיר לפולוניקס ו גובה 0.1% בלבד.

פתק: היצרן הוא האדם המספק נזילות. לדוגמא, אם כריס מעוניין למכור 2 ETH במחיר של 600 דולר, הוא יצרן השוק. מצד שני, הלוקח הוא מי שלוקח את המחיר. אם בילי רוצה לקנות ETH במחיר שכריס רשם עליו, הוא לוקח השוק!

החלק הבא של סקירת Poloniex שלי יעביר אתכם דרך תהליך ההרשמה.

השווה את Poloniex זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Poloniex זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא הכל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

יתרונות וחסרונות של פלטפורמת Exchange

כפי שאתה בוודאי יודע, לכל מרכזיה יש יתרונות וחסרונות. יש אנשים שמעדיפים העמלות הנמוכות ביותר, בעוד שאחרים מעדיפים חילופי דברים שמאפשרים פיקדונות פיאט. זו הסיבה שחשוב לקחת בחשבון הכל לפני שאתה יוצר חשבון! אז הגיע הזמן להתחיל את יתרונות וחסרונות רשימת סקירת Poloniex זו.

מקצוענים חסרונות
 • הרבה מטבעות קריפטוגרפיים רשומים
 • מגוון טוב של אפשרויות תמיכה בלקוחות
 • חברה אמריקאית – חייבת להתייחס לאבטחה ברצינות
 • קל לשימוש אך גם טוב לסוחרים מתקדמים יותר
 • שלם רק עמלת בלוקצ’יין עבור פיקדונות ומשיכות
 • עמלת מסחר סבירה – הסכום הגבוה ביותר שתשלמו הוא 0.125%
 • אין אימות אלא אם כן סוחר בסכומים גדולים
 • חוו פריצה גדולה בשנת 2014 – 12.3% מכלל הביטקוין

יתרונות

אחד היתרונות העיקריים בשימוש בפולוניקס הוא מגוון עצום של מטבעות קריפטוגרפיים. זה כולל מטבעות עיקריים כמו Ripple, Steem, Monero ו- Bitcoin Cash. עם זאת, Poloniex מפרטת גם מטבעות קריפטוגרפיים קטנים יותר כמו BlackCoin, Bela ו Burst!

כשזה מגיע ל מִסְחָר, לפולוניקס יש גם באמת מבחר טוב של כלים. זה כולל תרשימי פמוטים מחמש דקות ועד 4 שעות, הזמנות להגבלת עצירה ואפשרות להגדיל ולהתרחק מהתרשימים. זה לא אומר שהפלטפורמה אינה מתאימה למתחילים, מכיוון שהממשק ממש פשוט לשימוש.

סקירת פולוניקס על חילופי מונרו

העובדה שפולוניקס כן מבוסס בארה”ב. הוא גם יתרון, כמו הרגולציה הממשלתית מאוד קפדנית. המשמעות היא שעל הבורסה לוודא שהם עושים כל מאמץ לשמור על כספי הלקוחות, כמו גם לוודא שהם מרחיקים את הפשע. אחרת, אם יקרה משהו רע, פולוניקס יודעת שהרגולטורים בארה”ב יקנו עליהם הרבה כסף. אז האם Poloniex בטוחה? ובכן, הייתי בהחלט אומר זאת!

יתרון נוסף בשימוש בפולוניקס הוא שיש לו כמויות נזילות גדולות מאוד, במיוחד עם אלטקוין זיווגים. זה חשוב מכיוון שזה אומר שתמיד תמצאו עם מי לסחור וזה מפחית את הסיכונים לתנודתיות.

בכל הנוגע לעמלות, Poloniex היא אחת הטובות בתעשייה לייצור פיקדונות ומשיכות. הסיבה לכך היא שתשלם רק את דמי העסקה של בלוקצ’יין! יש עוד המון חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שמרוויחים כשממשכים את הכספים שלך, וזה לא ממש הוגן מכיוון שהם מרוויחים ממך כסף בכל פעם שאתה סוחר מדי.

דמי מסחר הם גם די סביר בבורסת פולוניקס, כפי שתשלם א עמלה מקסימלית של 0.125%, עם זה יורד כאשר אתה סוחר בהיקפים גדולים יותר.

יתרון טוב נוסף לבורסת פולוניקס הוא שאתה לא צריך לאמת את זהותך אלא אם כן אתה מחפש לסחור בכמויות גדולות באמת. למעשה, אלא אם כן אתה רוצה לסחור ביותר מ -2,000 דולר ליום, אתה יכול לסחור בעילום שם! הסיבה העיקרית שמותר לך לעשות זאת היא שאין להם שום קשר עם כסף אמיתי.

סקירת Poloniex: אפליקציית Poloniex.

לבסוף, אם יש לך בעיות זקוק לסיוע, יש מצוין מגוון אפשרויות לבחור מ. זה כולל תמיכה בכרטיסים, דוא”ל או צ’אט חי. אני תמיד מעדיף חילופי דברים שיש בהם צ’אט חי מכיוון שתוכל לקבל תמיכה מייד.

אז עכשיו שיש לך הבנה טובה לגבי כל היתרונות שלהם, החלק הבא של סקירת Poloniex שלי הולך לדבר על החסרונות שלהם.!

חסרונות

אחד החסרונות העיקריים בשימוש בפלטפורמת Poloniex הוא שהיא עושה זאת לא מאפשר לך להשתמש באמצעי תשלום מסורתיים כגון כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק. זה יכול להיות מעצבן למדי אם אתה מעוניין לבצע הפקדה בפעם הראשונה, מכיוון שזה אומר שתצטרך לממן את חשבונך באמצעות מטבע קריפטוגרפי במקום..

חילופי דברים אחרים כגון Coinbase מאפשרים לך להפקיד ולמשוך באמצעות כסף בעולם האמיתי! אם אינכם מחזיקים מטבעות קריפטוגרפיים כרגע, יהיה הכי קל לקנות ביטקוין או את’ריום מ- Coinbase ואז להעביר את המטבעות ישירות לפולוניקס, או פשוט להמשיך להשתמש ב- Coinbase..

עדכן 2021:

Poloniex תומכת, למעשה, באופציות של רכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. תכונה זו מופעלת על ידי סימפלקס.

החיסרון הבא בשימוש בפולוניקס הוא שיש עדיין שאלות הנוגעות לביטחון. הסיבה לכך היא שבשנת 2014 נפרצו הבורסה ו -12.3% מכלל אספקת הביטקוין שלהם נגנבה.

DDoS; אנחנו עובדים למתן.

– חילופי פולוניקס (@Poloniex) 9 במאי 2017

ההאקר מצא באג במערכת Poloniex, שם גילה שאם תעבד הרבה משיכות במקביל, תוכל למשוך יותר מהיתרה בפועל. זה כמו ללכת לכספומט ולמשוך יותר כסף ממה שיש לך בפועל בחשבונך.

אולם, ה הבעלים של חילופי פולוניקס טריסטן ד’אגוסטה הוא החזיר לכולם רק כמה חודשים אחר כך שהצליח לעשות על ידי העלאת דמי המסחר באופן זמני, וכן תרם את כספו שלו. למזלה של ד’אגוסטה, בזמן הפריצה הביטקוין היה שווה קצת מעל 500 דולר. אם 97 המטבעות היו נגנבים בסוף דצמבר, כאשר הביטקוין הוערך ב -20,000 דולר, הפריצה הייתה שווה קצת פחות משני מיליון דולר..

מצד שני, חשוב לזכור שפולוניקס לא נפרץ מאז שנת 2014 אירוע, שמראה שהם לוקחים את האבטחה באמת ברצינות. זה גם מבטיח שהבעלים טיפל במצב ממש טוב על ידי החזר לכולם.

אז עכשיו כשאתה יודע את היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Poloniex, מה אתה חושב עד כה? אם אתה עדיין מתלבט, החלק הבא של סקירת Poloniex שלי יסתכל בפירוט רב יותר על העמלות.

כיצד להשתמש ב- Poloniex: צור חשבון

אם קראת את סקירת Poloniex שלי עד לנקודה זו, אתה אמור לקבל מושג אם החליפין מתאימים לך. אם החלטת להמשיך לפתוח חשבון, הרשה לי להראות לך כיצד לעשות זאת!

 1. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לעשות זאת בקר באתר Poloniex.
 2. לאחר מכן לחץ על תיצור את המשתמש שלך.

  סקירת Poloniex צור את חשבונך

 3. כעת תצטרך להזין את ארץ מגוריך, את כתובת הדוא”ל שלך ואז לבחור סיסמה חזקה.

  סקירת Poloniex צור את חשבונך

 4. עכשיו עבור לאשר את כתובת הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על הקישור שפולוניקס שלחה לך זה עתה.
 5. וזה הכל! כעת יש לך חשבון Poloniex!

כיצד להשתמש ב- Poloniex: הפקדת כספים

כעת לאחר שיצרתם את חשבונכם, הגיע הזמן להפקיד כספים! בדוגמה שלי, אני הולך להפקיד מזומן ביטקוין.

 1. בחלק העליון של המסך, הזז את העכבר מעל יתרות ואז לחץ על פיקדונות & משיכות.

  פיקדונות סקירת Poloniex & amp; משיכות

 2. כעת תראה רשימה ארוכה של מטבעות קריפטוגרפיים שתוכל לקנות. בצד ימין של הדף חפש את המטבע שאיתו ברצונך להפקיד.

  סקירת פולוניקס

 3. כפי שתראו בצילום המסך למטה, אני קונה ביטקוין מזומן. לאחר מכן לחץ על לְהַפְקִיד בצד ימין של המסך.

  סקירת פולוניקס

 4. כעת תוצג בפניך כתובת ההפקדה הייחודית למטבע שאיתו ברצונך לממן את חשבונך. רק זכרו, תהיה לכם כתובת אחרת לכל מטבע, אז אל תנסו לשלוח את ליטקוין לכתובת ביטקוין מזומן.

מזל טוב! עכשיו אתה יודע להקים חשבון ולהפקיד כספים!

סיכום

אם קראת זאת פולוניקס סקירה מההתחלה ועד הסוף, אתה צריך להיות מודע לכל המידע הדרוש כדי להחליט אם Poloniex היא החליפין המתאימה לך.

לכל אחד יש את הצרכים האישיים שלו בכל מה שקשור להחלפה. בעוד שאנשים מסוימים הולכים על דמי מסחר נמוכים, אחרים הולכים על מבחר גדול של מטבעות. באופן אישי, אני אוהב כמה קל להשתמש בפלטפורמה, מכיוון שזה עושה את זה ממש פשוט לסחור.

אם אתה רוצה לשמור על אופק פתוח, כדאי לבדוק Coinbase, בינאנס ו קראקן. הם ידועים בשם חילופי קריפטו סופר אמינים.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map