הארנק הקר הטוב ביותר שיש

אם ביליתם לפחות יום בפורומים השונים של קריפטוגרפים מקוונים, כנראה ששמעתם על ה- מלחמה בלתי פוסקת בין ארנקים חמים לעומת ארנקים קרים. הוויכוח המתמשך עליו טוב יותר – אחסון חם או אחסון קר – נראה ככזה שלעולם לא יסתיים.

במדריך זה, עם זאת, אני רוצה לספר לכם על כך ארנקים קרים (ספר חשבונות ננו ס, טרזור, ואחרים) – מדוע הם עדיפים על אלה החמים, היתרונות והחסרונות שלהם, טווחי המחירים ומספקים לך רשימה של ארנקי האחסון הקרים הטובים ביותר שיש.

נעבור על הגדרות, השווה וניגוד ארנקים קרים עם החמים, ציין את שניהם יתרונות ו חסרונות, ולראות אם אנחנו יכולים למצוא מנצח ברור.

לימוד התנאים מראש

המונחים “ארנק חם” ו”ארנק קר “משמשים להבדיל בין ארנקי קריפטו. עם זאת, אל תטעו, שכן לא הטמפרטורה היא שמונחים אלה מבדילים.

ארנקים חמים הם ארנקים קריפטוגרפיים דיגיטליים, בעוד ארנקים קרים הם מכשירים פיזיים המאחסנים בתוכם קריפטוסים. ישנם סוגים אחרים של ארנקים, אך חמים וקרים הם המפורסמים ביותר.

הארנק הקר הטוב ביותר שיש

ארנקים חמים נחשבים לפופולאריים יותר מבין השניים. יש לא מעט סיבות לכך זה המצב, ואנחנו נעבור אותן במדריך זה. יתר על כן, אנסה להוכיח את הנקודה שארנקים קרים עדיפים על חם.

ארנקים חמים

מטבעות המטבעות הדיגיטליים המאוחסנים ארנקים קיימים מאז הקמת הביטקוין. הם מגיעים בשתי צורות – באינטרנט ו שולחן עבודה ארנקים. ארנקים ניידים נחשבים גם לדיגיטליים, אך בגלל הניידות שלהם, הם עשויים להיות מסווגים כארנק היברידי.

שני ההטבות הענקיות שיש לארנקים דיגיטליים הם שלהן יכולת להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם וזה הם בחינם.

ראשית, בואו נכסה את החלק “כל ההחזקות מטבעות קריפטו”. בדיון “ארנקים חמים לעומת ארנקים קרים”, נקודה זו מובאת לעיתים קרובות על ידי תומכי הארנק הדיגיטלי.

כאשר נוצר מטבע קריפטוגרפי וה ICO יוצא לדרך, זה לא פונקציונלי עד שיהיה לך מקום לאחסן אותו. יוצרי הקריפטו הם בדרך כלל האנשים שגם מפתחים ויוצרים עבורו את הארנק.

ארנק קר: ארנק ביטקוין.

שונים ידועים יותר ויותר מטבעות קריפטוגרפיים מיינסטרים (כמו ביטקוין, את’ריום אוֹ XRP) יש מגוון רחב של ארנקים דיגיטליים, כאשר כל אחד מהם מציע תכונות שונות והתאמות אישיות לבחירה. חדש יותר או קריפטוסים פחות מוכרים בדרך כלל יש ארנק אחד ייעודי עם פונקציות בסיסיות של קנייה, מכירה ומסחר.

זו נקודת מפתח בדיון “ארנקים חמים לעומת ארנקים קרים” – אנשים רבים מחזיקים או רוצים להחזיק שונים, פחות מטבעות קריפטו מיינסטרים, אבל הם לא יכול לעשות זאת בעוד שיש, למשל, א ארנק קר.

גורם עצום נוסף הוא זה ארנקים חמים הם בדרך כלל בחינם. אתה יכול פשוט למצוא אחד שמתאים לרצונות ולצרכים שלך, להירשם ופשוט להשתמש בו – ללא תשלום. זה לא פנאי שאוהבי הארנקים הקרים יכלו להתפאר בהם – מכשירים עולים כסף, מה שבתורו מוריד את הפופולריות שלהם ומשתמש בהם משמעותית. קשה לומר מה הסטטיסטיקה אם ארנקים חמים וקרים היו בחינם, אבל זה לא אפשרי.

ארנקים קרים

כפי שציינתי קודם, ארנקים קרים הם מכשירים שתוכננו במיוחד המיועדים אחסון פיזי במטבע קריפטוגרפי. לארנקים לאחסון קור, בדיוק כמו לחמים, היתרונות והחסרונות שלהם, אז בואו נעבור עליהם.

אחד הגדולים יתרונות שהארנקים הקרים מספקים זה שאתה יכול יש את הקריפטוסים שלך לידך – לאן שתלך. לעולם לא תוכל להוציא את המכשיר מהכיס שלך – ארנקים אלה הם בדרך כלל קָטָן ו קוֹמפָּקטִי, המאפשר את שניהם נוחות ו דיסקרטיות תוך כדי העברה או פשוט נשיאה מסביב.

הארנק הקר הטוב ביותר שיש

בארנקים קרים, לעומת זאת, יש מעט חסרונות בולטים בהשוואה לעמיתיהם החמים.

קודם כל, אחסון קירור בקריפטו נוטה להיות יקר. תג מחיר אופייני לארנק קר הוא בסביבות 100 דולר – תלוי כמה מטבעות הצפנה יש לכם, זה יכול להיות זול לכלוך או יקר במיוחד.

עוד ענק חִסָרוֹן זה שלארנקים קרים יש מאוד מגוון מוגבל של מטבעות קריפטוגרפיים הם יכולים לאחסן. למען האמת, רוב ארנקי האחסון הקרים שם יכולים לאחסן רק את מטבעות הקריפטו העיקריים בשוק, כמו ביטקוין, את’ריום, דאש וכו ‘..

סיבה זו, בנוסף להיותם יקרים למדי, נוטה להוריד לא מעט את השימוש בארנק הקר.

מדוע ארנקים קרים עדיפים על אנשים חמים

אם קראת את כל ההדרכה עד לנקודה זו, אתה בטח חושב – “איך ארנקים קרים יכולים להיות מעולים? הם גרועים יותר מאלה חמים! ”. ובכן, יש סיבה אחת פשוטה שהופכת את אחסון הקירורין לדרך:

בִּטָחוֹן.

ארנקים קרים הם מצרך אבטחה כשמדובר באחסון קריפטוגרפי.

בכוונה שמרתי את החלק הזה מחוץ לסקירות הארנק החמות והקרות. עשיתי את זה כי זה באמת כל כך חשוב שמגיע לו קטע משלו.

ארנקים חמים הם הארנקים הפגיעים ביותר בעולם. כל ה ארנקים דיגיטליים אחסן את מפתחות האבטחה והקודים שלך בשרתים המקוונים שלהם, שהם מאוד פָּגִיעַ להתקפות האקרים, ניסיונות הונאה ופעולות מונעות כוונות אחרות. בטח, רוב ה ארנק חם בפרופיל גבוה הצעת אתרים וחברות מציעה אמצעי אבטחה גדולים, אך כל מה שצריך הוא הפרצה הקטנה ביותר כדי שהחסכונות שלך ייעלמו לנצח.

הארנק הקר הטוב ביותר שיש

כשמדובר באחסון קריפטו דיגיטלי, יש רק אפשרות אחת שכדאי לשקול – ביטוח. אתרים כמו coinbase.com מעניקים לך אוטומטית ביטוח 100% אם תבחר לסמוך עליהם עם המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, שזו אפשרות נדירה ומרגיעה.

ארנקים לאחסון קר, עם זאת, יש מוניטין של היותם אָטוּם. העובדה שהקודים שלך אינם בשום מקום אחר מלבד המכשיר הקטן הזה בוודאי מציע תחושת רוגע ענקית. יתר על כן, חלק מהמכשירים הללו להדגיש ביטחון עד כדי כך שגם אם היית מחבר אותם למחשב שיש בו וירוס (א מפתח מפתח, מדלן או כל סוג אחר של תוכנה זדונית), המכשיר שלך יישאר בטוח ומאובטח.

כאשר חושבים על ארנקי אחסון קריפטו מתאימים, האבטחה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. למי אכפת אם תקבל את הארנק החינמי הטוב ביותר שיש אם אתה נשאר שבור וידיים ריקות רק כמה ימים לאחר מכן? הכי טוב אחסון קר ארנקים הם הכי הרבה בהחלט הבטוחים ביותר, גַם.

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

תחשוב על זה ככה: דמיין שיש לך 5000 דולר. שתי אפשרויות מוצגות לפניכם – הכניסו את כספכם לחשבון בנק המציע אחסון בחינם אך נוטה מאוד לפריצות (ויש לו היסטוריה שהוא קרה פעמים רבות בעבר) או בחרו חשבון בנק שבו עליכם לשלם נניח, 100 דולר אבל אתה יכול להיות בטוח ששאר הכספים שלך בריאים ושלמים. אתה יכול לתפוס את הסחף שלי?

זו הסיבה העיקרית מדוע הייתי אומר זאת ארנקים קרים עדיפים על חם – אתה מרגיש בטוח ובטוח שהמטבעות הקריפטוגרפיים שלך בטוחים בזמן שהוא נמצא בארנק האחסון הקרה, שלא ניתן לומר עליו.

עכשיו כשסקרנו את זה, הרשו לי לספר לכם על התקני האחסון הקרים הטובים ביותר בקריפטו.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

התקני האחסון הקרים הטובים ביותר

תן לי רק להקדים זאת באומרו שרשימה זו אינה מורכבת בשום סדר מסוים.

טרזור ​​[קבל הצעה לזמן מוגבל]

עם מי עוד יהיה מתמודד טוב יותר להתחיל איתו רשימה טרזור?

ארנק קר: טרזור.

שוחרר בשנת 2013, טרזור הוא הארנק הקר הראשון של קריפטוגרפיה שיוצר אי פעם. לפי הדעה הרווחת, זו הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלך.

טרזור ​​די קטן וקומפקטי, עושה את זה קל לנשיאה. החברה מעדכנת כל הזמן את החומרה שלהם כדי לשמור על רמת האבטחה הגבוהה ביותר האפשרית.

טרזור ​​קמעונאית במחיר של 99 דולר. בסך הכל מדובר ביחס מחיר ואיכות נהדר.

Ledger Nano S [ראה את המבצע הטוב ביותר]

נחשב בעיני רבים כמתחרה העיקרי של טרזור ספר חשבונות ננו ס היא אלטרנטיבה מצוינת עבור כל מי שמעוניין לבצע את משחק האחסון הקריפטו באופן חד פעמי.

ארנק קר: Ledger Nano S.

אחת ההלל העיקריות שמקבל לדג’ר היא שזה מאוד דומה לטרזור ​​מבחינת פונקציונליות, עדיין זול במידה ניכרת.

Ledger Nano S כרגע הולך על בסביבות 80 דולר. אל תתנו לתג המחיר להטעות אתכם – זהו שם ענק בענף הארנקים הקרים.

KeepKey [בטל את ההצעה הטובה ביותר]

KeepKey בעל מוניטין של להיות הכי הרבה אופנתי מתוך ארבעת הארנקים לאחסון קירור. זה כבד לא מעט משני קודמיו, שיכולים להיות דבר טוב או רע – אתה השופט.

KeepKey הוא גם ה- השנייה לצעירה מבין הארבע, מה שאומר שיש לו הרבה תופס מבחינת הניסיון. עם זאת, זה לא מופיע ברשימה זו בלי סיבה – בהיותו כל כך צעיר, הוא עדיין הצליח לבסס שם בחוגי חובבי הארנקים הקרים..

KeepKey קמעונאי ב בסביבות 129 $. זהו היקר ביותר מבין הארבעה, אך מציע גם כמה פונקציות ותכונות נוספות ש- Trezor ו- Ledger אינן מחזיקות.

CoolWallet S

ה CoolWallet S הוא ארנק קריפטוגרפי קר חדש ומתקרב שעשה את הסיבובים מאוחר. זהו ארנק הקריפטו הנייד הראשון בעולם – המשמעות היא שלמרות שהוא מאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלך במצב לא מקוון, הכל נגיש בנייד אפליקציה שמגיע יחד עם זה.

הארנק הקר הטוב ביותר שיש

CoolWallet S קמעונאי ב 99 דולר. אם תבחר לקנות שניים בכל פעם, זה יעלה לך 159 $. בסך הכל, זה מחיר נהדר!

למרות ש- CoolWallet S עדיין צעיר יחסית (הצעיר ביותר), הוא כבר הוכיח שהוא אמין וידידותי למשתמש..

בחירת ארנק קר

עכשיו שיש לך הבנה כיצד ארנקים שונים מתנהגים ואילו יתרונות וחסרונות יש להם, זה יהיה רעיון טוב להגדיר את הקריטריונים של בחירת הארנק המתאים לעצמך.

אני לא רוצה לחזור על עצמי, אבל תן לי להדגיש את זה עוד פעם אחת – בִּטָחוֹן צריך להיות שלך עדיפות עליונה בעת בחירת ארנק אחסון קריפטו. אין דבר חשוב יותר מאשר לשמור על בטיחות הקריפטו שלך, וארנק טוב יכול להבטיח זאת ללא בעיה.

טבלה: אפשרויות התמחור של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

שנית, תרצה לוודא שהארנק שלך לא קשה להפליא לשימוש. לחלק מהארנקים יש עקומת למידה תלולה – כל האפשרויות וההגדרות בממשק המשתמש יכולות לזרוק אפילו את מומחי הצפנה הגדולים ביותר. יש הרבה ארנקים שיש ידידותי למשתמש, נָגִישׁ ו מובן ממשקים – קחו את הזמן ובחרו אחד שמתאים לכם ביותר.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא נוֹחוּת. אם אתה יותר אגרן שאוהב לקבל כמה שיותר מהקריפטו (כדי אולי למכור אותו בהמשך), אז אתה לא צריך ארנק שהוא מאוד קל לגישה. אם אתה מתכנן לבצע הרבה עסקאות, עם זאת, רצוי שיהיה קל לגשת לארנק שלך.

הארנק הקר הטוב ביותר שיש

לבסוף, אם אנחנו מדברים על ארנקים קרים, ה גודל ו צְפִיפוּת מהארנק כנראה גם ישחקו חלק בבחירתכם. אולי אתה אדם שאוהב להרגיש את משקל הדברים שלך, אז בעל ארנק כבד יותר הוא מקצוען ולא חסרונות? או אולי אתה רוצה משהו ממש קטן וקל, אז אפילו לא היית שם לב אליו בזמן שאתה נושא אותו מסביב? החלק הזה הוא באמת מועדף לחלוטין – הכל תלוי באדם המדובר.

כמו כן, אל תשכח שאתה יכול לפצל את החסכונות שלך – נניח, אתה יכול לאחסן את עיקר הביטקוין שלך ב- ארנק קר ואז פשוט לנעול אותו איפשהו, אך יחד עם זאת לשמור על חלק קטן מזה ב ארנק דיגיטלי לנגישות קלה יותר ושימוש נוח. אל תפחדו להתנסות – פשוט היו זהירים תוך כדי.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

סיכום

סקרנו את הוויכוח של “ארנקים חמים לעומת ארנקים קרים” על ידי מתן נקודות מבט שונות ודיבור על יתרונות וחסרונות של שני הצדדים, דיבר על ארנקי האחסון הקרים הטובים ביותר ועבר על התכונות העיקריות לבדיקה בעת חיפוש ארנק קריפטוגרפי מתאים. הקפידו להשתמש במידע שרכשתם כאן היטב – בחרו בארנק שישמש אתכם לאורך שנים רבות!

אם אכן תחליטו לרכוש ארנק קר, אל תהססו לעשות עוד מחקר באינטרנט מראש – עברנו רק על ארבעה ממכשירי האחסון העיקריים של קריפטו בחומרה במדריך זה, אבל יש הרבה יותר בשוק! אולי תתקל באחד שיתאים לצרכים שלך בצורה מושלמת.

אם אתה רוצה להחליט באופן מיידי, הייתי ממליץ לבדוק אחד מהשניים – Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

הנה העסקה האטרקטיבית ביותר עבור לדג’ר שאתה לא יכול לפספס:

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map