סקירת קראקן

יש מאות מטבעות קריפטוגרפיים שונים וכמעט כמה מקומות שונים לקנות בהם. מקומות אלה נקראים חילופים. מכירה ו קניית מטבע דרך מרכזיות הופך לעסק גדול.

אחת מחילופי הקריפטו הגדולים נקראת קראקן. בסקירת חילופי הדברים של קראקן אני הולך לספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על חילופי הדברים. אני אפילו אגיד לך כמה דברים שאתה לא צריך לדעת, רק בשביל הכיף!

שנתחיל?

יתרונות

 • מאובטח ואמין
 • עמלות נמוכות
 • כמות טובה של מטבעות פיאט מקובלת

חסרונות

 • לא שירות הלקוחות המועיל ביותר

ביקורת קראקן: סיפור קראקן

היה היה פעם ב סן פרנסיסקו, קליפורניה, היה צעיר בשם ג’סי פאוול. ג’סי היה מעריץ גדול של כל הקריפטו.

בשנת 2011 ביקר ג’סי במשרדי הר גוקס. הר גוקס הייתה בורסת הקריפטו הגדולה בעולם. במהלך ביקורו ג’סי היה המום ממה שראה. הר גוקס נפרץ וג’סי יכול היה להבין מדוע. זה היה מנוהל בצורה גרועה ובסכנה לאבד את כספי לקוחותיו.

ג’סי החליט לבנות בורסה שהייתה בטוח יותר ו טוב יותר מְאוּרגָן. הוא קרא לזה קראקן.

עד שנת 2014, קראקן היה אחת החילופים המכובדים ביותר בעסקים. באותה שנה הר. גוקס נפרץ שוב, הפסיד 460 מיליון דולר מכספי לקוחותיה ופשטו את הרגל.

ג’סי פאוול הבין שחשוב מאוד לגרום ללקוחות לסמוך על מטבעות קריפטוגרפיים וחילופים. זו הסיבה שקראקן יצר קשרים עם בנקים בגרמניה וביפן. זו הייתה גם חילופי הקריפטו הראשונים שהיו רשומים ב- טרמינל בלומברג (כלי המשמש בנקאים ברחבי העולם).

קראקן הפכה לפלטפורמה שלקוחות יכולים לסמוך עליה!

סקירת קראקן: עמוד הבית.

בשנת 2017, הבורסה היו כמה בעיות. הוא נסגר לעדכונים בינואר 2018. זה נמשך שבוע. האוהדים שיבחו את הפלטפורמה שלקחו את הבעיות ברצינות, אולם היו גם אנשים שהאמינו שהנושאים יימשכו עבור קראקן.

עולם הקריפטו יכול להיות בלתי צפוי, ולכן קשה לדעת מה יקרה לקרקן בעתיד.

עכשיו, בואו נבדוק איזו פלטפורמה היא קראקן ביתר פירוט.

קופון Kraken האחרון נמצא:

מה זה קראקן?

קראקן היא בורסת מטבעות חליפין, אבל כבר ידעת את זה, לא? זה מאפשר למשתמשים לסחור באמצעות מטבעות פיאט כמו גם במטבעות קריפטוגרפיים.

הערה: א מטבע פיאט הוא כל מטבע הנתמך על ידי ממשלה. הם המטבעות החוקיים של מדינות. דוגמאות למטבעות פיאט הם הדולר האמריקאי, הלירה הבריטית והיואן הסיני.

Kraken מאפשר למשתמשים סחר במטבעות פיאט אלה:

 • דולר ארה”ב (דולר ארה”ב)
 • ין יפני (JPY)
 • דולר קנדי ​​(CAD)
 • לירות שטרלינג (GBP)
 • אירו (יורו)
 • דולר אוסטרלי (AUD)
 • פרנק שוויצרי (CHF)

הסכום שמושקע בכל אחד מהמטבעות הללו נקרא שלהם נפח מסחר. לקראקן נפח המסחר הגדול ביותר ביורו מכל בורסה אחרת.

לבורסה יש 38 מטבעות קריפטוגרפיים שונים וזוגות זמינים עוד יותר. ככל שמטבע קריפטוגרפי פופולרי יותר, כך יהיו לו זוגות מסחר רבים יותר.

סקירת קראקן

פתק: זוגות מסחר האם מטבעות מחולקים לזוגות ומקבלים ערך יחסי. זה קצת כמו הלשכה דה צ’יינג ‘בשדה התעופה שם הזוגות נראים כך; 1 דולר = 106 JPY. צמד מסחר בקראקן ייראה כך; 1 BTC (ביטקוין) = 6770 יורו (יורו)

קרוקן PROS

✓ סחר במטבעות פיאט

אתה יכול לסחור עם שישה מטבעות פיאט שונים על קראקן. המשמעות היא שאתה לא צריך לבקר בבורסות אחרות לפני שתתחיל לסחור. חילופי דברים כמו ביטרקס אפשר רק מסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

בִּטָחוֹן

אז האם קראקן בטוח? ג’סי פאוול וצוות קראקן למדו הרבה מהר. פריצות גוקס. קראקן מעולם לא נפרץ. היא שומרת על מרבית המטבע שלה במצב לא מקוון. זה גם מציע למשתמשים אימות דו-גורמי עבור חשבונותיהם.

פתק: ב- Kraken, אימות דו-גורמי הוא המקום בו לחשבון המשתמש יש שני סוגים של סיסמה. הסיסמה הראשונה מוגדרת על ידי המשתמש והשנייה נוצרת על ידי אפליקציה כמו מאמת גוגל אוֹ יובייקיי.

✓ עמלות

אגרות קראקן הם מהנמוכים ביותר בשוק. דמי המסחר הם בין 0% ל- 0.26%. מה שאתה מחויב במסחר תלוי אם אתה קונה או מוכר. בדרך כלל הקונים משלמים 0.16% והמוכרים משלמים בדרך כלל 0.26% על כל עסק.

עמלות קראקן תלויות גם כן נפח מסחר למשך 30 יום וה צמד מטבעות שנסחרת.

✓ בחירה

Kraken מציעה מבחר טוב של מטבעות קריפטוגרפיים לסחור איתה. כמה בורסות מציעות רק את המטבעות הפופולריים ביותר. עם זאת, חילופים מומלצים עוד יותר, כגון בינאנס, יכול לספק לך יותר מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים לבחור מ.

סקירת קראקן

✓ מוניטין

קראקן עבד קשה כדי לזכות בכבוד גלובלי. זו הייתה אחת מהבורסות הראשונות שהוכיחו שהיא מצליחה לשמור על ביטחון כל כספי לקוחותיה. קראקן הצליח לעשות זאת באמצעות ביקורת הוכחת עתודות.

הערה: א ביקורת הוכחת עתודות הוא מבחן שבנק או בורסה יכולים לעשות כדי להראות ללקוחותיו שהכסף שלהם נמצא במקום שהוא אמור להיות.

✓ תמיכה

קראקן מספק א הרבה מידע מועיל באתר שלה. מתחילים באתר יכולים ללכת "עֶזרָה" ואז "תמיכה" לקבל המון טיפים שימושיים. לפלטפורמות רבות אחרות אין אפשרות כזו.

אפליקציה לנייד

לקראקן יש אפליקציה למסחר שמאפשרת להשתמש בה בדרכים. יש לזה ממשק ברור והוא סופר פשוט לשימוש. יתרה מכך, תוכל לנצל את היוצא מן הכלל תכונות מסחר.

סקירה זו של קראקן אינה עוסקת רק בדברים הטובים, אלא עליכם להכיר גם את ההיבטים הרעים. אז הנה!

קראקן CONS

✗ אמינות

בשנת 2017, קראקן היו לי כמה בעיות. הבורסה לא הצליחה להתמודד עם מספר המשתמשים שנרשמו. זה היה צריך להתמודד גם עם כמה התקפות סייבר. הבעיות הללו גרמו לכך שקראקן נאלץ להיסגר במשך כשבוע בינואר 2018! עם זאת, לאחר מכן, הוא חזר עם אבטחה משופרת אפילו יותר.

✗ שירות לקוחות

בפלטפורמות חילופי מרובות יש תמיכת לקוחות גרועה, קראקן היא אחת מהן. עם זאת, נראה כי החברה עושה כמיטב יכולתן לשפר אותה.

טיפ מהיר: חשוב לזכור כי חילופי הצפנה אינם בנקים. הם לא רוצים להיות בנק! אין מספר טלפון שאליו אתה יכול להתקשר או בניין שאליו אתה יכול ללכת אם יש לך בעיה. אתה ברשות עצמך! לכן כדאי לנצל הארנקים המאובטחים ביותר.

אז אתה כבר יודע מה זה קראקן, היתרונות והחסרונות שלו. עכשיו הגיע הזמן להתקדם ולהבין כיצד להתחיל להשתמש בקרקן.

השווה את קראקן זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את קראקן זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

כיצד להתחיל לסחור בקרקן

1. הַרשָׁמָה. עבור לדף הבית של קראקן ולחץ על "הירשם". צור שם משתמש וסיסמה. אל השתמש ב- PASSWORD1234 כסיסמה שלך! אתה יותר טוב מזה! הזן את כתובת הדוא”ל שלך. לחץ על "הירשם".

כיצד ליצור חשבון ב- Kraken

תקבל דוא”ל מ- Kraken עם קוד הפעלה. הזן את הקוד, שם המשתמש והסיסמה שלך. נְקִישָׁה "הפעל חשבון".

הפעלת חשבון ב- Kraken

כבר יש לך חשבון Kraken רשום!

2. קבל אימות. לקראקן חמש דרגות (או רמות) של אימות (0-4). אימות פירושו שעליך להוכיח שאתה מי שאתה אומר שאתה. ההוכחה שאתה זקוק לה היא סוגים שונים של מידע אישי.

שלוש הרמות הראשונות לא זקוקות להוכחה רבה אך שתי האחרונות צריכות די הרבה. דרגה 0 מאפשרת להסתכל סביב וזהו. כדי לסחור, אתה צריך לפחות אימות דרג 1. סקירה זו של Kraken תכסה כיצד להגיע לאימות לשכבה 1 ו -2. במסך חשבונך לחץ על "קבל אימות".

סקירה של יישום Kraken

להשיג אימות דרג 1, יהיה עליך להזין את שמך, תאריך הלידה, המדינה ומספר הטלפון שלך.

סקירה של אימות דרג 1 ב- Kraken

לחץ על "קבל אימות" וזה הכל!

סקירת קראקן

כמשתמש שכבה 1, תוכל להפקיד רק (להכניס) או למשוך (להוציא) באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. יש גם מגבלה של 2,500 דולר על כמות הקריפטוגרפיים שאתה יכול למשוך בכל יום. דרגה 1 זה לא הרבה כיף! אני ממליץ לקבל אימות לפחות לשכבה 2. כדי לעשות זאת, לחץ על "דרגה 2". יהיה עליך לספק הוכחת כתובת. יהיה עליך למסור את המידע הזה:

סקירה של אימות דרג 2 ב- Kraken

כעת לחץ על "קבל אימות".

סקירת קראקן

שם רוב המשתמשים יפסיקו את תהליך האימות. דרגה 2 מאפשר לך ל להפקיד ולמשוך מטבעות פיאט. פיקדונות ומשיכות באמצעות מטבעות פיאט מוגבלים ל -2,000 דולר מדי יום.

משיכות מטבע קריפטוגרפי מוגבלות ל -5,000 דולר מדי יום. אין הגבלה על פיקדונות קריפטוגרפיים. אימות דרג 1 ו -2 לוקח רק דקות. אימות דרג 3 ו -4 יכול להימשך מספר ימים. בשכבות 3 ו -4 יש מגבלות גבוהות יותר על פיקדונות ומשיכות.

אם אתה גר בארה”ב, קנדה, גרמניה או יפן, תזדקק לאימות דרג 3 כדי להפקיד ולמשוך מטבעות פיאט. בשביל זה תצטרך הונפקה על ידי הממשלה תְעוּדַת זֶהוּת והוכחה לכתובת המגורים הנוכחית שלך, כמו חשבון דלק. דרגה 4 משמשת חברות וסוחרים בעלי ערך גבוה.

זה אומר אנשים עשירים ואם זה אתה, מזל טוב! האם אוכל לשאול קצת ביטקוין? לפני שאתה מבצע את המסחר הראשון שלך, היה בטוח! הגדר אימות דו-גורמי.

3. לקבל אימות דו-גורמי. במסך החשבון שלך עבור אל "בִּטָחוֹן" ולחץ על "אימות דו-גורמי" ואז "להכין". כפי שאמרתי קודם, אתה יכול ליצור את הסיסמה השנייה שלך באמצעות Google Authenticator או Yubikey. אני ממליץ בחום להשתמש באימות דו-גורמי בכל מרכזיה שתציע זאת. אוקיי, זה כל הדברים המשעממים שנעשו, בואו נתחיל במסחר!

4. התחל לסחור. במסך החשבון שלך עבור אל "מימון" ולעשות הפקדה. אתה יכול לממן את חשבונך על ידי ביצוע העברה בנקאית במטבע פיאט. לפעמים ייגבו עמלות בהתאם למטבע הפיאט שבו אתה משתמש והיכן אתה גר.

לדוגמה, פיקדונות ביורו הם בחינם אם אתה נמצא באזור ה- EEA. אם אתה מפקיד דולר בארה”ב, זה יעלה לך 5 דולר. כעת כל שעליכם לעשות הוא לבחור באילו מטבעות קריפטוגרפיים תרצו להתחיל לסחור. הקלק על ה "סַחַר" הכרטיסייה ואז "הזמנה חדשה".

ישנן שלוש אפשרויות למסחר: פשוט, מיידי ומתקדם. כמתחיל, בחר תמיד פָּשׁוּט. קראקן מציעה כל מיני סוגי מסחר שונים וזה יכול להיות מורכב מאוד. כאשר אתה משתמש בפלטפורמה זמן מה אתה יכול לבחון אפשרויות נוספות. לעת עתה, שמור על זה פשוט!

סחר במטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמת קראקן

בחר כעת את המטבע שתרצה לקנות ו עם איזה מטבע אתה משלם. אתה יכול לקנות מטבעות באמצעות מגבלה או הזמנת שוק. הזמנות שוק מהירות ופשוטות יותר מאשר הזמנות מוגבלות. הערה: הזמנת מגבלה היא כאשר אתה קונה מטבע במחיר מוגדר. הזמנת שוק היא כאשר אתה קונה מטבע במחיר הנוכחי הטוב ביותר שיש.

סקירה של פלטפורמת המסחר בקריפטו קריקן

עכשיו פשוט לחץ על הירוק קנה עם כפתור וזהו! אתה סוחר קריפטו, כל הכבוד!

הערה מהירה לגבי אחסון

חשוב להשתמש בבורסות למסחר בלבד. אל השתמש בבורסות לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים לפרקי זמן ארוכים. אחסון קריפטו באינטרנט או באחסון חם אינו רעיון טוב. שמור את רוב הקריפטו שלך במצב לא מקוון או באחסון קר.

לשם כך אתה זקוק לפחות לארנק חומרה אחד. חוּמרָה ארנקים הם כמו מקלות זיכרון USB מאובטחים במיוחד. הם מכילים את כל הקודים הדרושים כדי לגשת לקריפטוגרפיה שלך. קראקן עובד קשה מאוד כדי להגן על הכסף שלך כשאתה על הפלטפורמה שלהם, אך זכור, הבטיחות שלך תלויה בך!

כשאתה מייצר המון קריפטו למסחר בכסף על קראקן, כדאי לך למשוך כמה כמטבע פיאט. לשם כך תצטרך לשלם דמי קרקן.

דמי משיכת קרקן

קראקן דמי נסיגה משתנים מאוד תלוי איפה אתה נמצא בעולם. לדוגמה, אם אתה רוצה למשוך דולר ויש לך חשבון בנק אמריקאי, זה יעלה לך 5 דולר. לא רע, נכון? אם אין לך חשבון בנק אמריקאי, זה יעלה לך 60 דולר. לא טוב, נכון?

עמלות Kraken נמוכות בהרבה בגין משיכות מטבעות קריפטוגרפיים. לדוגמא, קראקן גובה תשלום 0.0005 BTC להוציא ביטקוין ו 0.005 ETH להוציא את אתר.

למדת עכשיו די הרבה על קראקן, אבל האם זה החליפין עבורך? סקירה זו של Kraken הולכת כעת לעזור לך לענות על שאלה זו.

למי הוא הטוב ביותר עבור קראקן?

ביקורות אחרות של Kraken עשויות לומר לך ש- Kraken אינו מיועד למתחילים. זה ממש נכון. קראקן היא פלטפורמה גדולה עם הרבה תכונות מבלבלות. אפילו סוחרים מומחים יכולים להתקשות להשתמש בהם.

למרות זאת, אני ממליץ על קראקן למתחילים. חשוב על לומד לסחור על קראקן כאילו לומד לנהוג ברכב. אתה לא הולך לזכות בפרס הגדול של מונקו בשיעור הראשון שלך! אתה מתחיל בקטן. ראשית, אתה לומד כיצד להפעיל את המנוע ורק אחר כך כיצד לנהוג, נכון?

אם תתחיל עם Kraken, לא תצטרך ללמוד כיצד להשתמש בפלטפורמה אחרת. אתה יכול לקבל דרגה 2 אימות ו לְהַפְקִיד כמה כסף פיאט תוך דקות. אז אתה יכול להתחיל לבצע עסקאות בשוק כל עוד אתה רוצה. ככל שתשתפר במסחר תוכל לנצל את כל שאר התכונות שיש לקרקן להציע.

אמנם כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מוגבלים, אך קראקן היא פלטפורמה נרחבת מאוד. זה מאפשר למשתמשים לבצע מסחר בשוליים ומכירה קצרה. משתמשים מתקדמים יותר באמת יהנו מתכונות אלה.

פתק: מסחר בשוליים זה המקום שבו אתה שואל מטבע לסחור איתו. זה אומר שאתה יכול להרוויח יותר כסף, אבל אתה יכול גם להפסיד יותר. מכירה קצרה היא שאילת מטבע ואז מכירה, בתקווה שהמחיר יירד. לאחר מכן אתה קונה אותו בחזרה ומרוויח.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מסקנות

עכשיו שקראת את זה קראקן סקירה, אתה צריך לדעת שזה א מַקִיף ופלטפורמה מעט מבלבלת. עם זאת, Kraken מציע תכונות נהדרות גם למתחילים וגם למשתמשים מתקדמים יותר, והוא גם מספק עמלות נמוכות, אמינות ואבטחה.

אם אתה מחפש הכי הרבה מומלצת פלטפורמת חילופי מטבעות, כדאי שתדעו שקרקן היא אחת האפשרויות הטובות ביותר שתוכלו למצוא.

תן לי לדעת מה אתה חושב – אנחנו יכולים ללמוד אחד מהשני!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map