סקירת בינאנס

כפי ש מטבע מוצפן גדל בפופולריות, יותר ויותר בורסות נוצרות לרכישה, סחר ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה מקשה יותר ויותר על ההחלטה באיזה חליפין אתה הולך להשתמש.

חלקם מכוונים אליהם למתחילים, בעוד שאחרים טובים יותר עבור מתקדם יותר סוחרים. לכן, חשוב לדעת איזו חילופיה מתאימה לך!

זֶה בינאנס סקירה תתן לך סקירה מלאה על בורסת Binance. לאחר שתקראו זאת, תהיה לכם הבנה טובה האם מדובר בחילוף הנכון עבורכם.

ראשית, אנו נותנים לך מידע רקע על Binance, ואיך זה הפך אחת מהבורסות הפופולריות ביותר לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. לאחר מכן נסביר חלק מה- יתרונות השימוש ב- Binance, כמו גם כמה חסרונות.

יהיה גם מדריך שלב אחר שלב כיצד לְהַפְקִיד, סַחַר ולמשוך מטבעות, יחד עם כמה תמונות מועילות. בסוף הביקורת שלנו על Binance, יהיה לך את כל המידע שאתה צריך כדי להתחיל לסחור בבורסה בעצמך.

ובכן, למה אתם מחכים? בוא נלך ונגלה עוד על Binance!

יתרונות

  • פלטפורמת חילופי קריפטו ידועה מאוד
  • יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לסחר
  • אימות דו-גורמי

חסרונות

  • יכול להיות שקשה מעט לחובבי הקריפטו למתחילים

סקירה של Binance: מה זה Binance?

בינאנס היא בורסה המארחת עסקאות קריפטו לקריפטו. זה אומר ש הם לא מקבלים כסף בעולם האמיתי, כגון דולר ארה”ב (דולר ארה”ב) או יורו (יורו). הבורסה נוצרה לראשונה בשנת 2017 ומצאה במקור בסין. עם זאת, כ מטבע מוצפן החוקים מחמירים מאוד בסין, מאז עברה הבורסה ליפן, מדינה שאוהבת מטבע דיגיטלי!

האיש שיצר את בינאנס נקרא צ’אנגפנג זאו, אולם הוא ידוע היטב כ- CZ. מעניין לציין כי CZ נהגה לבנות כמה ממערכות המסחר המשמשות בבורסה של טוקיו. אני מניח שהוא השתמש בחוויה זו כדי להפוך את בינאנס למה שהוא היום!

לפני שבינאנס פתחו את חילופי הדברים, הם גייסו כסף הצעת מטבע ראשונית (ICO). זה דומה מאוד למימון המונים, שבו אנשים יכולים להשקיע כדי לעזור לחברה להתחיל.

עם זאת, ICO עדיין שונה, כפי אנשים משקיעים מטבעות קריפטוגרפיים במקום כסף אמיתי. ה- ICO של Binance גייס סכום שווה ערך ל -15 מיליון דולר, ובתמורה הם העניקו למשקיעים אסימון קריפטוגרפי משלהם, אשר נקרא מטבע הבינאנס (BNB). למרות שזה נקרא Binance “מטבע”, זה בעצם אסימון, שבנוי עליו את בלוקצ’יין את’ריום.

עובדה מעניינת

בשנת 2017 אנשים השקיעו יותר מ -5 מיליארד דולר ב- ICO!

סקירת Binance: דולר גיוס על ידי ICO בשנת 2017.

לביננס היה התחלה מאוד מוצלחת מאז שנוצר בשנת 2017. כעת הם ממוצעים של יותר ממיליארד דולר בעסקאות יומיות, מה שהופך אותם לבורסה הגדולה ביותר למסחר במטבעות אלט. למעשה, בינאנס צמח כל כך מהר, שבינואר 2018 הם נאלצו להשעות רישומים חדשים. הסיבה לכך הייתה שיותר מדי אנשים ניסו לפתוח חשבון Binance.


עובדה מהירה: ביום אחד בלבד קיבלה Binance מעל 240,000 יישומי חשבון חדשים!

על ידי קריאת סקירת Binance שלנו עד כה, כעת עליך להבין היטב את הרקע של הבורסה. עכשיו בואו נגלה מדוע עליכם להשתמש ב Binance!

קופון Binance האחרון נמצא:

למה בינאנס?

לפני שרושמים חשבון חדש בבורסה בפעם הראשונה, חשוב לקחת בחשבון את החשבון שלהם יתרונות וחסרונות. זה יבטיח שתבחרו את חילופי החליפין המתאימים לכם.

היתרונות של Binance

ראשית, בואו נדבר על היתרונות האמיתיים של פלטפורמת מסחר קריפטו זו.

רשימה ענקית של מטבעות אלט

אחת הסיבות העיקריות לכך שבורסת בינאנס כה פופולרית היא בגלל הם מציגים כל כך הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

עובדה מעניינת

ישנם כיום יותר מ- 1889 מטבעות קריפטוגרפיים בודדים, כאשר חדשים נוצרים כמעט מדי יום!

יש יותר מ 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמין ב Binance. הם נעים בין מטבעות ידועים כגון את’ריום (ETH) ו- ליטקוין (LTC), למטבעות קטנים יותר כמו סייבר מייל (CMT) ו- ZCoin (XZC). Coinbase, בורסה שמוכרת יותר ביטקוין מכל אחר, רק רשימות סה”כ 4 מטבעות!

עמלות נמוכות

מאפיין מצוין נוסף של הבורסה הוא כי בעת סחר בקריפטו לקריפטו, עמלות בינאנס הן מהנמוכות בענף. הלקוחות מחויבים 0.1% בכל עסק, כלומר אם היית סוחר ETH אחד, תחויב רק ב 0.001 ETH!

טיפ מהיר: אם אתה סוחר עם Binance Coin (BNB) אתה מקבל הנחה של 50% מסחר!

ההפקדות הן תמיד בחינם, אך משיכות עולות כסף. עם זאת, מרבית המרכזיות פועלות באותו אופן. דמי המשיכה שונים עבור כל מטבע קריפטוגרפי, ומשתנים בהתאם לערכם.

לדוגמא, בזמן כתיבת שורות אלה, על כל ליטקוין (LTC) שאתה מעוניין למשוך, זה יעלה לך 0.01 דמי LTC בעמלות. עם זאת, אם הערך של ליטקוין יעלה, כך דמי המשיכה יגדלו. הסיבה לכך היא שעמלה קבועה למחיר Litecoin, ולא מעל המחיר של דולר ארה”ב (או המטבע המקומי שלך).

אין הגבלות על ערך ההפקדות שאתה מבצע, אך אם ברצונך למשוך יותר מ -2 מטבעות ערך בשווי BTC, יהיה עליך לאמת את חשבונך בהמשך. ניתן לעשות זאת על ידי הגשת זיהוי, כגון הדרכון שלך.

פרסים

לסוחרים רגילים בבורסת Binance יש את הסיכוי תזכה בפרסים. פרסים אלה משתנים כל הזמן, ונכללו עד כה מטבעות קריפטוגרפיים בחינם, כמו גלים (WAVES) ו- אונטולוגיה (ONT). יש להם אפילו מסירת מכונית מזראטי! כמה מגניב זה!

משטח ההשקה של ICO

Binance ידועה ברישום מטבעות קריפטוגרפיים חדשים ברגע שה- ICO שלהם הסתיים. זה מראה שחברות קריפטו רבות רואות ב Binance את הבורסה המועדפת עליהן. Binance לא רק מפרט שום מטבעות קריפטוגרפיים ישנים, אלא שהוא צריך להוכיח את עצמו כקריפטוגרף מוצק כדי שביננס יוכל לרשום אותו.

בִּטָחוֹן

בינאנס לוקח ביטחון מאוד ברצינות, ולקוחות מתבקשים להקים אימות דו-גורמי (2FA) כאשר הם רושמים חשבון. 2FA היא רמת אבטחה נוספת ששולחת קוד מיוחד לטלפון הנייד שלך בכל פעם שאתה רוצה להיכנס, לסחור או למשוך כספים.

אם אתה עדיין תוהה “האם Binance בטוח?”, האתר גם משתמש ה תקן אבטחה CryptoCurrency (CCSS) כדי להגן על חשבונות, המהווים תקן תעשייתי לבורסות מרכזיות.

מסחר בהיקפים גבוהים

מכיוון שבינאנס הפכה לאחת הבורסות הפופולריות ביותר לרכישה, סחר ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים, יש הרבה עסקאות שקורות כל הזמן. זהו גורם חשוב כשמו כן הוא יש לך סיכוי טוב יותר למכור את הקריפטו שלך באופן מיידי, אם ומתי אתה צריך.

לדוגמה, אם רצית לקנות מטבע קריפטוגרפי, אך יש לו נפח מסחר נמוך, אז קשה יותר לקנות כי אין כל כך הרבה מוכרים. עם זאת, אם הרבה אנשים מעוניינים למכור מטבע זה, יהיה קל לקנות אותו.

עובדה מהנה: הטכנולוגיה התומכת ב- Binance יכולה לעבד עד 1.4 מיליון עסקאות בשנייה!

חסרונות בינאנס

כעת, לאחר שדנו בכמה מהיתרונות שלהם בסקירה זו של Binance, בואו נסתכל על כמה מהנקודות הפחות אידיאליות של הבורסה..

שירות לקוחות

יש ביקורות מעורבות על תמיכת הלקוחות המוצעת על ידי Binance exchange. למרות שאתה יכול צרו קשר עם Binance באמצעות דוא”ל או צ’אט חי, חלק מהמשתמשים דיווחו עיכובים ארוכים. זה יכול להיות מכיוון שבבורסה יש מספר רב של לקוחות, ולפיכך אנו מקווים שבינאנס ישפר את זמני התגובה שלהם. יש גם אין תמיכה טלפונית, שזה משהו שמציעות חילופים פופולריים אחרים כמו Coinbase.

אין פיקדונות או משיכות של פיאט

אחד החסרונות הגדולים ביותר לחילופי Binance הוא לקוחות אינם יכולים להפקיד כספים באמצעות אמצעי תשלום מסורתיים. חילופי ידועים אחרים כגון Coinbase, קראקן, Livecoin, ו HitBTC לאפשר ללקוחות להשתמש בכרטיס החיוב או האשראי שלהם. חלקם אפילו מקבלים העברה בנקאית ופייפאל!

כי בינאנס לא תומך פיקדונות פיאט, זה לא מאפשר למתחילים לקנות מטבע קריפטוגרפי בפעם הראשונה. ראשית, יהיה עליכם לרכוש מטבע קריפטוגרפי כמו ביטקוין או את’ריום באמצעות פיאט, ואז תוכלו להפקיד זאת בבינאנס ולסחור במטבעות אחרים..

זה גם אומר שאתה יכול למשוך רק מטבעות קריפטוגרפיים מהבורסה של Binance.

עדכן 2021: Binance מקבל כעת מטבעות פיאט מרובים, כולל דולר ארה”ב, יורו, ליש”ט וכל כך הרבה יותר. עם זאת, אין מגבלות!

השווה את Binance זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Binance זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

כיצד להשתמש בינאנס?

אם קראת את הסקירה הזו של Binance לאורך כל הדרך, עכשיו עליך להבין טוב יותר מה זה Binance, מה הם עושים, והיתרונות והחסרונות שבשימוש במרכזיה שלהם. כעת אנו נראים לכם כיצד להשתמש בינאנס! ראשית, אסביר כיצד ניתן לפתוח חשבון חדש!

כיצד לפתוח חשבון ב- Binance?

  1. בקר ב דף הבית של Binance ואז לחץ על "להירשם".
  2. יהיה עליך להיכנס כתובת המייל שלך ובחר סיסמה חזקה. אל תשכח את זה!
  3. לבסוף, אתה צריך אשר את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. כעת יש לך חשבון Binance!
  4. כשתתחבר בפעם הראשונה, הודעה תשאל אותך אם אתה רוצה הגדר אימות דו-גורמי. זכור כיצד הסברנו קודם כי הדבר מגן על חשבונך?

אז הזן את מספר הנייד שלך והשלם את ההתקנה.

כיצד להפקיד כספים ב Binance?

בסקירת Binance הסברנו קודם כי הבורסה אינה מאפשרת ללקוחות להפקיד באמצעות אמצעי תשלום פופולריים, כגון חיוב או כרטיס אשראי. זה אומר ש יהיה עליך להפקיד באמצעות מטבע מטבע. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא עם Bitcoin (BTC) או Ethereum (ETH), שכן ישנן בורסות אחרות המאפשרות לקנות אותן בקלות בכסף פיאט..

1. הזז את העכבר מעל כְּסָפִים ואז לחץ על פיקדונות.סקירת Binance: הסבר כיצד להפקיד כספים ב- Binance.

2. לחץ על ה- בחר מטבע פיקדונות והקלד אם ברצונך להפקיד באמצעות מטבע מטבע אחר, פשוט הזן את הקוד שלו. לדוגמה, אם תרצה להפקיד בחברת Ethereum, היית נכנס ל- ETH.סקירת Binance: הסבר כיצד להפקיד כספים ב- Binance, שלב 2.

3. כעת תוצג לך כתובת ההפקדה הייחודית שלך.

חָשׁוּב: לכל מטבע קריפטוגרפי יש כתובת הפקדה אחרת! לדוגמא, אם תנסה לשלוח את אתריום (ETH) לכתובת הביטקוין שלך (BTC), אתה עלול להסתכן באיבוד האתריום שלך!סקירה של Binance: תמונה של כתובת הפקדת BTC.

4. כעת עליך להעתיק את כתובת ההפקדה. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא ללחוץ על העתק כתובת.

5. כעת עליכם ללכת לארנק הקריפטו שלכם ולהעביר את מספר הביטקוינים שאתם רוצים לשלוח לחשבון Binance שלכם. חשוב מאוד שתשלחו את המטבעות לכתובת ההפקדה הנכונה של Binance. הקפד לבדוק שוב את הכתובת לאחר ההעתקה והדבקה.

6. לאחר שתשלח את המטבעות, חשבון Binance שלך ​​אמור לקבל אותם תוך 10 דקות. כדי לבדוק שהם הגיעו, הזז את העכבר מעל כְּסָפִים ולחץ על יתרות.סקירת בינאנס: הצבע למקום בו היתרות שלך נמצאות ב Binance.

7. לאחר אישור ההפקדה שלך על ידי Binance, שלך סך הכל ו זמין יתרות יעודכנו.סקירת Binance: היתרות הכוללות והזמינות ב- Binance.

8. מזל טוב, מימנת כעת את חשבון החליפין שלך ב- Binance! כעת אראה לך כיצד לבצע את המסחר הראשון שלך!

איך לסחור בינאנס?

כעת, לאחר שהראיתי לך כיצד להוסיף קריפטו לחשבון Binance שלך, בוא נעבור לבצע את המסחר הראשון שלך. יש מעל 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים לבחירה, אך בדוגמה זו, אני אראה לך כיצד לקנות Litecoin (LTC). אל תדאגו, אם אתם רוצים לקנות מטבע אחר, השלבים זהים, פשוט החליפו את Litecoin במטבע הקריפטוגרפי שתרצו לקנות!

1. הזז את העכבר מעל לְהַחלִיף ואז לחץ על בסיסי.

סקירת Binance: החלפה בסיסית בפלטפורמת Binance.

2. אז השלב הזה יכול להיות קצת מפחיד למתחילים … אבל אל דאגה, אני מכסה אותך. פשוט בצע את השלבים.סקירת בינאנס: גרף.

3. בצד ימין של הדף, חפש את ה- מועדפים. כאן תצטרך לבחור את מטבע הקריפטוגרפיה שהפקדת לחשבון Binance שלך. בדוגמה שלנו, בחרנו ביטקוין (BTC). אם הפקדת את אתר, לחץ על ETH.סקירת Binance: מחירים של מטבעות קריפטוגרפיים רבים.

4. כעת עליך להזין את קוד המטבע של המטבע הקריפטוגרפי שתרצה לקנות. כשאני מדגים כיצד לקנות Litecoin (LTC), אני אכנס ל- LTC.סקירת Binance: הפקדת כספים.

5. לאחר שתלחץ על זיווג המטבעות (LTC / BTC לדוגמא שלנו), תועבר למסך המסחר.

6. הגרפים המפחידים הללו יציגו כעת את פרטי השוק של הזיווג שבחרתם. גלול מטה וחפש את ה- קנייה ירוקה הקפד ללחוץ על ה- שׁוּק.

סקירת Binance: קנייה בשוק.

למה לשווק ולא להגביל? בחירה בשוק תאפשר לך לקנות את המטבע הקריפטוגרפי שלך במחיר השוק הנוכחי. זה יציע לך את המחיר הטוב ביותר שיש כרגע. אם תבחר באפשרות הגבל, זה יאפשר לך להזין את המחיר המדויק שתרצה לקנות בו. זוהי האפשרות הטובה ביותר עבור יותר מנוסה, משקיעים לטווח קצר.

7. כדי להשלים את המסחר שלך, עליך להזין את מספר המטבעות שאתה רוצה לקנות. יש לך שתי אפשרויות:

אופציה 1: הזן את כמות המטבעות הספציפית שתרצה לקנות. בדוגמה שלנו, אנו רוצים לקנות 10 ליטקוין (LTC), אז הזנו את זה לתיבה למטה.סקירת Binance: אפשרות 1. אפשרות 2: אתה יכול לבחור אחוז מהיתרה שלך בינאנס. לדוגמא, אם הפקדתם 0.05 ביטקוין (BTC) לחשבונכם ואתם רוצים להחליף את כל זה ל- Litecoin (LTC), תוכלו פשוט לבחור 100%.סקירת Binance: אפשרות 2, זה קשור ליתרות.

8. לבסוף, להשלמת המסחר שלך, לחץ על הירוק לִקְנוֹת LTC. כפי שבחרת שׁוּק, ההזמנה שלך אמורה להסתיים תוך מספר שניות!

9. אם אתה רוצה לוודא שהסחר שלך הצליח, אתה יכול לחזור ל כְּסָפִים > יתרות סָעִיף.

10. מזל טוב, עשית בדיוק את חילופי הקריפטו לקריפטו הראשונים שלך!

כיצד לסגת מביננס?

בשלב זה של סקירת Binance שלנו, כעת תדע כיצד להפקיד כספים לביננס ולקנות את המטבע הראשון שלך! אבל, מה אם אתה רוצה למשוך את הכספים שלך? ובכן, בואו נראה לכם איך לעשות זאת גם!

1. בראש הדף, הזז את העכבר מעל כְּסָפִים ולחץ על משיכות.סקירת בינאנס: יתרה כוללת.

2. אם לא הגדרת אימות דו-גורמי, Binance לא תאפשר לך להמשיך עד שתעשה זאת.סקירת Binance: הפעלת 2FA.

3. לחץ על “בחר מטבע משיכה ” והזן את הקריפטו שתרצה למשוך. זכור, עליך להזין את קוד המטבע, כמו BTC או ETH.סקירת Binance: בחירת מטבע המשיכה.

4. כעת, הזן את כתובת הארנק שאליה תרצה לשלוח את המטבעות שלך.

חָשׁוּב: הקפד להזין את הכתובת הנכונה, מכיוון שכל שגיאה עלולה להיות יקרה! הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להעתיק ולהדביק את הכתובת שאליה ברצונך למשוך.

5. לבסוף, הזן את מספר המטבעות שברצונך למשוך ולחץ על התפוז שלח

6. משיכות בינאנס בדרך כלל מהירות ובדרך כלל נמשכות לא יותר מ -30 דקות כדי להגיע לארנק היעד שלך. עם זאת, אם הרשת תפוסה, זה עלול לקחת זמן רב יותר.

מי צריך להשתמש בינאנס?

יתכן ושמת לב מחלק הקנייה של סקירת Binance שלנו שיש שתי אפשרויות לבחירה – בסיסי ומתקדם. זה מה שהופך את בינאנס לבורסה כה פופולרית – זה נהדר עבור משתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד.

במדריך המסחר לעיל הראינו לכם כיצד להשתמש בפונקציות הבסיסיות. עם זאת, ברגע שאתה הופך למקצוען למסחר, יש כמה תכונות נוספות זמינות בחלק המתקדם!

Binance מתקדם

אם אתה סוחר מנוסה יותר, האפשרויות המתקדמות מאפשרות לך להציג נתונים סטטיסטיים מפורטים יותר. לדוגמא, אם היית מעוניין בכך את תנועות המחירים בין ביטקוין לאת’ריום, ישנם גרפים מתקדמים יותר שתוכלו להציג.

פמוטים מאפשרים לך להציג את מחיר הפתיחה, הגבוה, הנמוך ביותר והסגירה של מטבע קריפטוגרפי על פני תקופת זמן מסוימת.

רק זכרו, אם אתם רק מתחילים במסחר במטבעות קריפטוגרפיים, כנראה שהכי טוב תשתמשו באופציה הבסיסית עד שתרגישו יותר בנוח!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מסקנות

אם קראת את סקירת Binance שלנו מההתחלה ועד הסוף, אתה אמור כעת להיות מסוגל להחליט אם זו ההחלפה המתאימה לך. ישנם יתרונות רבים בשימוש ב- Binance, עם זאת, ישנם גם כמה חסרונות שיש לקחת בחשבון – כגון אי יכולת להפקיד באמצעות חיוב או כרטיס אשראי.

בין אם תחליט להשתמש בפלטפורמה ובין אם לא, לפחות עכשיו אתה יודע להשתמש בינאנס, ואתה אמור להיות מסוגל להפקיד, לסחור ולמשוך כספים בקלות.!

לדעתי, בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שיש למסחר בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הוא מציע ממשק נהדר וקל לשימוש הפונה לכל סוגי הסוחרים. לא רק זה, אלא זו פלטפורמה שאתה יכול לסמוך עליה.

אז מה אתה חושב על פריסת הבורסה? האם לבינאנס יש את המטבע הקריפטוגרפי שאתה רוצה לקנות?

ספר לנו אם נהנית מביקורת החליפין שלנו על Binance!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map