ארנק הביטקוין הטוב ביותר

מהו ארנק הביטקוין הטוב ביותר? בוא נדבר!

אז החלטתם לקנות ביטקוין. זה נהדר אבל … איפה תאחסן אותם?

אתה יודע מה זה ארנק, לא? כן זה נכון! המקום בו אתה מאחסן את המזומנים שהרווחת קשה.

ובכן, ככה ביטקוין עובד … בערך. אבל במקום, אתה שומר את הביטקוינים שלך בארנק ביטקוין. ארנקים של ביטקוין הם דִיגִיטָלי ונדרשים עבורך כדי לאחסן, לשלוח ולקבל את המטבע המדובר.

שמירה על ביטקוין שלך היא מאוד, חשוב מאוד. בגלל זה אני כאן כדי לעזור לך להגן עליהם – בדיוק כמו שהיית עושה תינוק שזה עתה נולד (סוג של).

בסוף המדריך הזה תדעו מה הכי טוב ארנק ביטקוין בשבילך, ו איך לשמור על בטיחותו. אבל ראשית, בוא נדבר על למה הביטחון כל כך חשוב בעולם המזומנים הדיגיטליים!

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: מדוע האבטחה כל כך חשובה?

העולם מלא באנשים טובים ורעים. באופן דומה, האינטרנט מלא גם בהמון אנשים טובים ורעים. אנשים רעים אלה באינטרנט נקראים האקרים – והם כל הזמן מחכים להזדמנויות לגנוב את המידע שלך.

יש שם המון האקרים שרוצים דבר אחד – ביטקוין! אחרי הכל, הביטקוין שווה הרבה כסף. לָכֵן, תפקידך להגן על ארנק הביטקוין שלך.

בדיוק כמו איך בנקאות באינטרנט מאפשר לך לגשת לחשבונך באמצעות שם משתמש וסיסמה, על מנת לגשת לארנק הביטקוין שלך, אתה מקבל מפתח ציבורי (שם משתמש) ו- מפתח פרטי (סיסמה). כדי לפרוץ את ארנק הביטקוין שלך, האקרים צריכים לקבל גישה למפתח הפרטי שלך. עליכם לוודא כי ארנק הביטקוין הטוב ביותר לבחירתכם מאובטח.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר

ביוני 2011, האקרים קיבלו גישה למפתחות הפרטיים של הר של גוקס (חילופי מטבעות) וגנב 2609 ביטקוין. המתקפה השנייה על הר. גוקס קרה בשנת 2014. הפעם גנבו האקרים בסביבות 350 מיליון דולר ביטקוין.

כן, קראתם נכון – 350 מיליון דולר! הטעות הייתה שהר. גוקס אחסנו את הביטקוין שלהם בארנק מקוון – זה הקל על גישה להאקרים. אם היו מאחסנים את הביטקוין שלהם ב ארנק לא מקוון, פריצות אלה לא היו אפשריות.

לא אלה המקרים היחידים של גניבת הביטקוין – זה קורה לעיתים קרובות. זה בגלל ש אנשים לא שומרים את הסיסמה (מפתח פרטי) לארנק הביטקוין שלהם מספיק בטוח. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא ללמוד מהטעויות האלה ולמנוע מהן לקרות לך.

אז מהו ארנק הביטקוין הטוב ביותר עבורך? מהם ההבדלים? כיצד ניתן לאחסן את הביטקוין שלך בבטחה במצב לא מקוון?

בואו ניכנס לזה עכשיו …

אחסון Bitcoins מקוון VS לא מקוון

יש שתי דרכים של אחסון כסף מסורתי. אתה יכול לבחור אחסן אותו בחשבון הבנק שלך, או שאתה יכול לפדות את זה לאחסן אותו במקום מאובטח. הכסף שנמצא בחשבון הבנק שלך הוא מחובר לאינטרנט וניתן לפרוץ / לגנוב אותו.

עם זאת, למזומנים שיש לכם בארנק אין שום קשר לאינטרנט. לכן, אי אפשר לאף אחד לפרוץ את זה.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: מחשב נייד שעליו פזורים כמה מטבעות קריפטו.

באותו אופן, אנו יכולים לאחסן ביטקוין מקוון ומחוצה לה. מציעים ארנקים לא מקוונים ביטחון גבוה בהרבה בהשוואה לארנקים מקוונים. זה בגלל ש ארנקים לא מקוונים אינם מחוברים לאינטרנט והאקרים מקוונים לא יכולים לגנוב משהו שלא נמצא שם.

אנו יכולים לאחסן ביטקוין באופן מקוון ב שתי דרכים:

 • ארנק אינטרנט: ניתן לגשת לארנקי אתרים מכל מקום ובכל מכשיר, כל עוד יש לו חיבור לאינטרנט.
 • ארנקי תוכנה: הורד את התוכנה למחשב שלך המאפשר לך לנהל את הביטקוינים שלך. אלה מאובטחים יותר מארנקי רשת.

גם ארנקים לא מקוונים נכנסים שתי צורות:

 • ארנקי חומרה: זה בדיוק כמו כונן אגודל (USB) שבו אתה יכול לאחסן את הביטקוין שלך ולשמור על ביטקוין שלך במצב לא מקוון. עליך לאחסן את ארנק החומרה (USB) במקום בטוח שאף אחד לא יכול למצוא אותו.
 • ארנקי נייר: אלה מאפשרים לך לאחסן את פרטי הארנק שלך על גבי נייר, לחלוטין מהאינטרנט. בדרך זו האקרים לא יכולים לקבל גישה למידע הארנק שלך ולכן אינם יכולים לגשת לביטקוינים שלך.

בוא נעזור לך להחליט מהו ארנק הביטקוין הטוב ביותר – נבחן את היתרונות והחסרונות של כולם.

אחסון מקוון (ארנקי אינטרנט, ארנקי תוכנה)

יתרונות:

קל לשימוש

ארנקי אינטרנט הם כמו אתרים כגון פייסבוק – אתה פותח את דפדפן האינטרנט שלך, נכנס לאתר ואז נכנס באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך. קַל!

ארנקי תוכנה הם כמו מיקרוסופט מִלָה – אתה פותח את היישום משולחן העבודה שלך ואז אתה נמצא. ייתכן שיהיה עליך להכניס את הסיסמה שלך.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר

שתי האפשרויות הן קל לגישה ולשימוש. הם לא מסובכים, והם טובים למתחילים!

גישה מהירה לביטקוין

מכיוון שקל להתחבר לארנקים מקוונים ולהציע פלטפורמה ידידותית למשתמש, יש לך גישה מיידית לשלוח ולהציג את הביטקוינים שלך..

הערה: הרבה ארנקי רשת מאפשרים לך לרכוש מהם גם ביטקוין (כגון Coinbase).

חינם לשימוש

ארנקי אינטרנט וארנקי תוכנה הם שניהם חופשי לשימוש, זה צעד לקראת היותו ארנק הביטקוין הטוב ביותר.

חסרונות:

סיכון ביטחוני

ארנקים מקוונים הם תמיד מחובר לאינטרנט, כך שהם תמיד נוטים להתקפות.

ארנקי רשת מציעים רמות אבטחה נמוכות בגלל כל החשבונות מאוחסנים בשרת מרכזי. המשמעות היא שהאקרים יכולים להיכנס לחשבון שלך ולגשת למטבעות שלך מכל מחשב, אם יש להם את הסיסמה שלך.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר

ארנקי תוכנה מציעים רמות אבטחה גבוהות יותר מאשר ארנקי אינטרנט מכיוון שהמידע שלך מורד למחשב האישי שלך. אז, הביטקוינים שלך מאוחסנים במיקום אחד – הם מקוונים, אך אינם נגישים באינטרנט.

אחסון לא מקוון (ארנקי חומרה, ארנקי נייר)

יתרונות:

אבטחה גבוהה

ארנק לא מקוון הוא לא מחובר לאינטרנט. לכן, לא יתכן שהאקרים יקבלו גישה אליו. הדרך היחידה שמישהו יכול לגשת לביטקוינים שלך היא אם הם ישיגו את ארנק החומרה שלך ויוכלו לפתוח אותו. הם בטוח מאוד.

אישור כפול

ארנקי חומרה של ביטקוין מגיעים עם ביטחון והגנה נוספים. כדי להציג או לשלוח כספים, עליך להקליד סיסמה / קוד למכשיר פיזי. לכן, ניתן להעביר ביטקוין לחשבונות אחרים רק אם לשולח יש גישה למכשיר הפיזי.

חסרונות:

אין גישה מהירה

אי אפשר להתחיל לאכול אוכל קפוא מיד, צריך להפשיר אותו קודם. באופן דומה, ארנקים לא מקוונים נמצאים במצב קפוא, לוקח קצת זמן לפתוח אותם!

נזקים פיזיים

הנה דוגמה: אם אתה שומר את ארנק נייר הביטקוין בכיס ושוכח להסיר אותו לפני שאתה עושה את הכביסה, התוכן יושמד. מכיוון שאין עותק מקוון של פרטי הארנק שלך, לעולם לא תוכל לשחזר אותו. מה שאומר דבר אחד – כל הביטקוין שלך נעלם לנצח.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר

דבר דומה יכול לקרות לארנק חומרה במקרה של שריפה, שיטפונות וכו ‘. לכן, חשוב לשמור על מספר עותקים של פרטי הארנק שלכם מאובטחים במיקומים שונים. אבל לא רק לשים אותם בכל מקום – רק במקומות שרק אתה יודע איפה הם נמצאים.

קשה להתקנה

הגדרת הארנק לאחסון קר יכולה קח קצת זמן.

מחיר

ארנקי חומרה ממוצעים במחיר של בסביבות 70 דולר. לכן, ייתכן שתרצה לבדוק אפשרויות אחרות אם אתה שומר רק סכום נמוך.

אם זה לא ענה לשאלתך “מהו ארנק הביטקוין הטוב ביותר”, אז בואו נסתכל עמוק יותר, נכון?

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

שימוש בארנק אינטרנט – לא הרעיון הטוב ביותר

השימוש בארנק אינטרנט הוא כמו מבקש ממישהו שינהל בשבילך את הכסף שלך. יש לך שליטה מוגבלת, אך כיתרון אינך צריך לדאוג לנהל אותה בעצמך.

הארנקים האלה הם קל לשימוש. אתה יכול להיכנס אליהם בדיוק כמו בחשבון הדוא”ל שלך. תוכל לגשת אליהם מכל מקום ובכל זמן. כל מה שאתה צריך זה מחשב או נייד עם גישה לאינטרנט.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

אתה צריך להיות זהיר בבחירת ארנק אינטרנט, בגלל, כי חלקן אולי אינן האופציות הטובות ביותר לארנק הביטקוין. אם אתה משתמש באתר שיש בו אבטחה מוגבלת, אז הביטקוינים שלך יהיו בסכנה. זה פשוט! בחר תמיד ארנק ש בעל מוניטין טוב. שני ארנקי האינטרנט שאני ממליץ עליהם הם Blockchain.com ו Coinbase.

Blockchain.com

Blockchain.com טוען שיש יותר מ 23 מיליון ארנקים פעילים. הוא תומך במטבעות כגון אֶתֶר ו מזומן ביטקוין ונדרש “פחות משלוש דקות” להגדרה.

זה כמה פשוט להגדיר אחד ולשלוח / לקבל Bitcoins!

עבור אל Blockchain.com בדפדפן שלך ולחץ על “השג ארנק חינםכפתור ”בפינה השמאלית העליונה של הדף.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: יצירת ארנק ב- Blockchain.com.

לאחר שמילאת את הטופס לחץ על “לְהַמשִׁיך”, והארנק שלך יהיה מוכן.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: בנק פרופיל Blockchain.com.

בצד שמאל יש לך אפשרויות המאפשרות לך לקנות ולהחליף ביטקוין. בצד ימין, אתה יכול לראות היסטוריית המחירים של הביטקוין.

תאר לעצמך שאתה רוצה לשלוח לחבר שלך כסף … מה היית צריך? היית מבקש מהם את פרטי חשבון הבנק שלהם, נכון??

ובכן, ככה זה עובד כשאתה רוצה לִשְׁלוֹחַ ביטקוין. במקום מספר חשבון, אנו משתמשים בכתובת ארנק ציבורית. תוכל לראות את כתובת הארנק שלך על ידי לחיצה על כפתור הבקשה.

הערה: חשוב שלא תתבלבלו בין כתובת ציבורית למפתח פרטי. הכתובת הציבורית שלך (או שם המשתמש שלך) אורכת בדרך כלל 34 תווים, אך המפתח הפרטי (או הסיסמה) שלך הוא 64 תווים.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: בקשת ביטקוין בארנק.

בתמונה לעיל, "15B1yuveuA9Ri3RteDXuxqgjNJYXmQ2KUV" תהיה כתובת הארנק הציבורי שלך. זו הכתובת שהיית נותן לחבר שלך אם היית רוצה שהם ישלחו לך קצת ביטקוין.

כדי לשלוח ביטקוין לחבר שלך, תצטרך לחץ על "לִשְׁלוֹחַ" לַחְצָן בלוח המחוונים שלך ואז הזן את כתובת הארנק הציבורי שלהם בקטע “ל” שדה. זהו תהליך דומה לאופן שבו תשלח כסף לחשבון בנק אחר.

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: שליחת ביטקוין בארנק.

Coinbase

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: ארנק Bitcoin של Coinbase.

Coinbase זה אחר ארנק מבוסס אינטרנט. הוא לא מציע רק שירותי ארנק ביטקוין, אלא הוא מציע גם שירותי ארנק ביטקוין מזומנים, את’ר ו- Litecoin. תהליך שליחת וקבלת מטבעות דומה ל Blockchain.com.

ארנקים מקוונים לקחת עמלה עבור עסקאות, אף על פי כן. לכן, אם אתה רוצה לעשות הרבה עסקאות, זה יעלה לך הרבה בעמלות העסקה.

ארנקים מקוונים אינם נותנים לך שליטה מלאה במפתחות הפרטיים שלך. במקום זאת, ניתן לגשת אליהם בשיטת המשתמש והסיסמה הרגילה. זה אומר שהם מחזיקים את המפתחות הפרטיים לארנק שלך, אז אם הם נפרצים, כך גם המפתחות הפרטיים שלך. וכאשר להאקר יש גישה למפתחות הפרטיים שלך, יש לו גישה לכספים שלך.

בכל מקרה, נעבור לגרסה הבטוחה יותר של הארנקים המקוונים – ארנק תוכנה.

ארנקי תוכנה – האלטרנטיבה הטובה יותר

עם ארנקי תוכנה הם אפשר שליטה רבה יותר בארנק שלך בהשוואה לארנקי אינטרנט. אתה ניגש לארנק שלך באמצעות פיסת תוכנה שאתה מוריד למחשב האישי שלך. האם זה יכול להיות ארנק הביטקוין הטוב ביותר שלך?

ארנקי תוכנה לא ניתן לגשת ממחשבים שונים, אף על פי כן. ניתן לגשת אליהם רק במחשב שממנו הורדתם אותו. אם אתה מתכוון להשתמש בארנק תוכנה, אני ממליץ לך לעדכן את המחשב שלך עם תוכנת הגנה. יש שם וירוסים שיכולים לתת להאקרים גישה נוחה לכספים שלך!

טבלה: המאפיינים העיקריים של ארנק Coinbase ו- Exodus

חשוב שתגבה גם את ארנק התוכנה שלך! אם לא, נזק פיזי למחשב האישי שלך עלול לגרום לך לאבד את המטבעות שלך לנצח.

הנה שניים מארנקי התוכנה הפופולריים ביותר: סֵפֶר שֵׁמוֹת ו אלקטרום.

סֵפֶר שֵׁמוֹת

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: ארנק ביטקוין אקסודוס.

סֵפֶר שֵׁמוֹת תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים ויש לו בורסה משולבת המסייעת לך להחליף מטבעות שונים זה עם זה.

היא עשתה התקדמות רבה מאז שהושקה והיא זמין ב- Windows, מק, ומערכות הפעלה לינוקס. זה נותן לך את השליטה שאתה צריך על נכסי הצפנה שלך לא דורש שום ידע טכני כדי להקים. שלא לדבר על כך שיש נחמד, פריסה ידידותית למשתמש, מה שהופך אותו למושלם למתחילים!

זה פשוט מאוד לשימוש ומאפשר אחסון, שליחה וקבלה של ביטקוין בקלות! אתה יכול גם להגדיר אפשרויות שחזור, מה שאומר שהארנק שלך בטוח אם המחשב שלך מפסיק לעבוד.

ארנק הביטקוין Electrum

ארנק הביטקוין של Electrum הוא גם אחד מארנקי התוכנה הפופולאריים ביותר ופועל מאז 2011. הוא מציע רמת אבטחה טובה ומגוון תכונות מגניב.

זה ארנק תוכנה מבוזר, מה שאומר ש לעולם אין זמן השבתה (וזה גם מוסיף ביטחון נוסף). גם המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים, מה שמקשה על האקרים לפרוץ אליהם ולגנוב את כספיך! אתה יכול אפילו לייצא את המפתח הפרטי שלך, כך שתוכל לגשת לארנק שלך על לקוחות ביטקוין אחרים.

בסך הכל, Electrum היא בחירה מצוינת אם אתם מחפשים ארנק תוכנה בחינם ומאובטח!

אחסון לא מקוון הוא התשובה

לבסוף, הבוסים של הגנת מטבעות קריפטוגרפיים – ארנקי האחסון הלא מקוונים.

אם אתם מעוניינים להישאר בטוחים מהאקרים מקוונים, אזי ארנק הביטקוין הטוב ביותר שלכם ארנק חומרה של ביטקוין או ארנק נייר ביטקוין. הם מונעים תוכנות זדוניות אכזריות או ווירוסים הגונבים את המפתחות הפרטיים שלך. הם גם מגנים עליך מאתרים מגעילים שמנסים לגנוב את המפתחות הפרטיים שלך (הידועים גם בשם אתרי “פישינג”).

החיסרון היחיד בשימוש באחסון לא מקוון מסוג זה הוא בכך הם לא מגנים עליך מפני גניבה פיזית. לכן, חשוב לכם מאוד לשמור את החומרה או ארנק הנייר שלכם במקום מאובטח.

ספר ספרים ננו ס

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: הדף הראשון של Ledger Nano S.

ארנק Ledger Nano S הוא מכשיר שנראה כמו כונן USB רגיל. ההבדל היחיד הוא – עליכם להגן עליו מכיוון שחייכם תלויים בכך!

זה לא קשה מדי להגדיר. כל שעליך לעשות הוא לחבר אותו למחשב שלך, לעבור על הגדרות האבטחה, להעביר אליו את המטבעות שלך ולבום! המטבעות שלך עכשיו בריאים ושלמים.

ב- USB יש מסך – המסך הזה הוא מה שעוזר לכם לאשר עסקאות ולהיכנס ללוח המחוונים של Ledger Nano S. זוהי תכונה נוספת נהדרת המספקת אבטחה נוספת לארנק הביטקוין הטוב ביותר שלך!

למרבה הצער, רמת אבטחה זו מגיעה עם תג מחיר של בסביבות 70 דולר. אבל בהחלט שווה לשלם אם יש לכם תיק גדול של מטבעות!

טרזור

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: ארנק הביטקוין Trezor.

הטרזור היה ארנק החומרה של ביטקוין הראשון שנוצר וידוע שהוא אחת השיטות הבטוחות ביותר לאחסון הביטקוין שלך!

זה כמו Ledger Nano S ומציע מגוון דומה של תכונות. ההגדרה הראשונית לא קשה מדי והיא מאפשרת לך לגבות את הארנק במקרה של גניבה פיזית!

שוב, רמת הביטחון הזו כוללת מחיר … ושוב, המחירים משתנים בסביבות 70 $.

ארנק נייר ביטקוין

ארנק הביטקוין הטוב ביותר: WalletGenerator Bitcoin Wallet.

אני ממליץ לך להשתמש בגנרטור הארנק הבא – WalletGenerator.net. מחולל ארנקים זה ייצור ארנק חדש עם מפתח ציבורי (שם משתמש) ומפתח פרטי (סיסמה), ואז תוכלו להדפיס על פיסת נייר.

המקשים שנוצרו ארוכים, ולכן הקלדה ידנית קשה. לכן גם מחולל הארנקים מודפס קוד QR (כמו ברקוד), מה שמקל עליכם את הגישה אליו.

זה בלתי אפשרי עבור האקרים מקוונים לגנוב את הסיסמה שלך (או מפתח פרטי) בגלל זה לא קיים באופן מקוון. עם זאת, זה לא מונע גניבה פיזית.

אז מהו ארנק הביטקוין הטוב ביותר עבורך?

אם אתה רק מתחיל עם Bitcoin, אני ממליץ לך להתחיל עם ארנק מקוון כמו Blockchain.info אוֹ Coinbase. אתה יכול בצע את רכישת הביטקוין הראשונה שלך באמצעות אלה ארנקים, גַם.

עם זאת, אם אתה קונה יותר ממטבעות בשווי 100 דולר, אני ממליץ להעביר את המטבעות שלך ישר לארנק תוכנה.

אם אתה באמת מודאג מהאבטחה של ביטקוין שלך או שיש לך סכום מושקע, אז אני ממליץ לעבור לארנק אחסון לא מקוון, אני מאמין שזה יהיה הארנק הביטקוין הטוב ביותר עבורך..

דבר נוסף שהייתי מציע הוא שאתה בעל ארנקים מרובים. בדרך זו, אתה נותן לעצמך ביטחון נוסף. אני ממליץ על זה רק אם אחסנת יותר מ מטבעות קריפטו בשווי 3000 דולר. אני יודע שאולי קשה לעקוב אחרי כולם, אבל עדיף להיות בטוח מאשר להצטער!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מסקנות

הביטחון שלך הוא באחריותך. בכל הארנקים עליכם להיזהר. אם אתה חושף ברשלנות את המפתח הפרטי שלך, אתה עלול להיות בסיכון לאבד את כל הכספים שלך! רק זכרו את הנקודות הבאות לבחירת ארנק הביטקוין הטוב ביותר:

ארנקים מקוונים:

 • קל לשימוש, במיוחד למתחילים
 • רמות אבטחה נמוכות
 • תוכלו לרכוש מהם ביטקוין

ארנקי תוכנה:

 • הציעו רמת אבטחה בסדר אם המחשב שלכם אינו וירוסי
 • קל לשימוש וקבל גישה אליו
 • יכול לעתים קרובות להציע שונה ארנקים מטבעות קריפטו, גַם

ארנקי חומרה / ארנקי נייר:

 • רמת אבטחה גבוהה ביותר
 • מאחסן את Bitcoins שלך במצב לא מקוון כדי שהאקרים לא יוכלו להיכנס אליו
 • עליך לוודא שאתה שומר על המכשיר הפיזי או על הנייר

וזה הכל, אנשים! לכן, כעת עליכם להבין טוב יותר איזה ארנק מתאים ביותר לצרכים שלכם. בין אם זה יהיה Coinbase אוֹ פִּנקָס, אני מאחל לך בהצלחה בהגדלת תיק ההצפנה שלך!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map